Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Държавно отборно първенство 2018 - Финал

23.04.2018 / 05:00 - 26.04.2018 / 06:00, Пловдив
Национален, Отборен 0лв./Отбор
12 Участници в турнира 220 игри/1 кръг

ДЪРЖАВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО 2018

НАЦИОНАЛНА "А ГРУПА" (ФИНАЛ)

 

Дати: 26 - 29 април 2018 г.

Място: "Гранд Хотел Пловдив", гр. Пловдив

Настаняване: "Гранд Хотел Пловдив" Рецепция: Тел.: 032/ 934 442

Регистриране на състезатели: Капитаните на отборите са длъжни да пререгистрират своите състезатели в срок до 18 април 2018 г. на office@bridge.bg, след което не могат да се правят промени на записаните състезатели до завършването на ДОП 2018, а само да се допълват състезатели съгласно Регламента.

Регистриране на системи: Конвенционални карти и допълнителни материали се изпращат на ctd@bridge.bg в срок до 22 април 2018 г. вкл.

Конвенционални карти

К1 Михов-Караколев, Дамянова-Аронов, Стефанов-Нанев
КСБ Радков 2 Недков-Радев, Тенев-Делинов, Андонов-Андонов
Сердика Борисов-Николчев, Неделчев-Пейчев, Батов-Бонев
Red Hot Донев-Драганов, Скорчев-Попов, Цончев-Марашев
Южна зона Русев-Христов, Тодоров-Величков, Тодоров-Радев, Радев-Величков-Пацов, Христов-Пацов
Шато Росеново Иванов-Пейчев, Барантиев-Ралев, Радев-Ралев, Радев-Пейчев
Бридж + Ванчев-Захариев, Испорски-Трендафилов, Стаматов-Данаилов
(R) Величков-Русинов, Караиванов-Гунев
Jack Димитров-Кумалиев, Димитров-Василев, Димитров-Янков, Василев-Кумалиев, Янков-Борисова
Лопе де Вега Янева-Манов, Антонов-Ангелов, Игнатов-Стефанов
Елиминатор Василев-Спасов, Митовска-Георгиев, Михайлов-Иванов
Олимп Мариновски-Христов, Гегов-Матакиев, Кермедчиев-Лазаров

 

 

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 К1 Георги Колев Караколев (0005) - Иван Нанев (0023) - Юлиян Йорданов Стефанов (0333) - Владимир Балчев Михов (1023) - Диана Димитрова Дамянова (0082) - Виктор Аронов (2999)
2 КСБ Радков 2 Георги Делчев Делинов (4218) - Теню Русев Тенев (4224) - Радослав Радев Радев (6033) - Антон Марков Андонов (6009) - Станислав Бончев Недков (6438) - Марк Антонов Андонов (6171)
3 Сердика Васил Георгиев Батов (0102) - Лъчезар Тодоров Пейчев (0404) - Красимир Борисов Симеонов (1205) - Илко Бойков Бонев (1616) - Златко Паунов Неделчев (0008) - Климентин Николайчев Николчев (0151)
4 Red Hot Борислав Светославов Попов (0020) - Иван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Русев Марашев (1111) - Грозьо Ангелов Донев (1550) - Стефан Жечков Скорчев (6336) - Живко Руменов Драганов (4044)
5 Южна зона Георги Иванов Пацов (0909) - Христо Георгиев Христов (1001) - Тони Илчев Русев (4000) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Ради Радев (4025) - Стефан Костадинов Тодоров (4008)
6 Шато Росеново Георги Николов Ралев (0448) - Иван Пейчев Иванов (5005) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Никола Стаматов Барантиев (5555) - Антони Иванов Николов (6666)
7 Бридж + Румен Ненов Трендафилов (6006) - Диян Цветанов Данаилов (0054) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Георги Стаматов Стаматов (0077) - Владислав Николов Испорски (1313) - Ангел Иванов Ванчев (3737)
8 (R) Иван Георгиев Величков (4002) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Калин Кирилов Караиванов (6018) - Росен Георгиев Гунев (1968)
9 Jack Янко Енчев Янков (1615) - Асен Йоргов Димитров (7542) - Тошко Николов Василев (7543) - Исмет Хюсеинов Кумалиев (7544) - Маргарита Иванова Борисова (6173) - Димитър Йосифов Папазов (7547)
10 Лопе Де Вега Светлин Димитров Манов (1063) - Валя Иванова Янева (1163) - Петър Кръстев Игнатов (1531) - Антон Оттов Антонов (2006) - Атанас Първанов Ангелов (4555) - Велислав Лъчезаров Стефанов (0623)
11 Елиминатор Миряна Стефанова Митовска (0036) - Иван Стоянов Иванов (0076) - Георги Тодоров Георгиев (1528) - Мирослав Павлов Михайлов (1967) - Деян Стефанов Спасов (4027) - Николай Емилов Василев (4028)
12 Олимп Слави Димитров Матакиев (0033) - Кирил Руменов Мариновски (0123) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Григор Христов Гегов (2777) - Георги Цветанов Христов (2606) - Добромир Лазаров Лазаров (0744)

Резултати