Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Държавно отборно първенство 2019 - Национална А група

02.04.2019 / 14:00 - 05.04.2019 / 14:00, Пловдив
Първенство, Отборен 0лв./Отбор
12 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

ФИНАЛ ДОП 2019

 

Дати: 04-07 април 2019

Място: хотел "Рамада Пловдив Тримонциум", гр. Пловдив

Настаняване: Стою Даракчиев 0885909860

Цена двойна стая: 82 лв., единина стая: 65 лв.

 

ГРАФИК ФИНАЛ ДОП 2019
04.04. /чт/ Капитанска среща 11:30 - 11:45
Кръг 1 12:00 - 14:50
Кръг 2 15:05 - 17:55
Кръг 3 18:10 - 21:00
05.04. /пт/ Кръг 4 9:30 - 12:20
Кръг 5 14:00 - 16:50
Кръг 6 17:05 - 19:55
06.04. /сб/ Кръг 7 9:30 - 12:20
Кръг 8 14:00 - 16:50
Кръг 9 17:05 - 19:55
07.04. /нд/ Кръг 10 9:00 - 11:50
Кръг 11 12:05 - 14:55
Награждаване 15:15

 

Регламент за провеждане на Финал ДОП 2019

 

Отбор КК
Лопе Де Вега Янева-МановИгнатов-СтефановАнтонов-Ангелов
К1 Нанев-Михов, Дамянова-Аронов, Караколев-Аронов
Шато Росеново Пейчев-Иванов, Барантиев-Ралев
Сеньори Марков-Цолов, Граматиков-Петканов, Рибарска-Григорова
Бридж + Ванчев-Захариев, Стефанов-Захариев, Стефанов-Гунев, Данаилов-Стаматов
Южна зона Тодоров-Величков, Русев-Караиванов, Пацов-Вълканов, Величков-Вълканов
Варна Попов-Хаджиев, Попов-Перец, Великов-Тонев, Хаджиев-Христов, Хаджиев-Перец, Перец-Христов, Великов-Перец
ВС Лозенец Борисов-Тачев, Илиев-Петров, Гюров-Стоилов
КСБ Радков 2 Андонов-Андонов, Радев-Недков-Делинов, Недков-Пеев
Red Hot Драганов-Донев, Попов-Скорчев, Цончев-Марашев
Видев Видев-Гачев, Испорски-ТрендафиловТенев-Русинов
Берое Танев-Бинев, Радев-Димитров

 

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 Бридж + Диян Цветанов Данаилов (0054) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Георги Стаматов Стаматов (0077) - Юлиян Йорданов Стефанов (0333) - Ангел Иванов Ванчев (3737) - Росен Георгиев Гунев (1968)
2 К1 Георги Колев Караколев (0005) - Иван Нанев (0023) - Владимир Балчев Михов (1023) - Диана Димитрова Дамянова (0082) - Виктор Аронов (2999)
3 Варна Илко Стойчев Попов (6000) - Александър Христов Хаджиев (6079) - Юрий Елиас Перец (6074) - Живко Любенов Великов (6020) - Пламен Петков Христов (6042) - Иван Марчев Тонев (6027)
4 Видев Румен Ненов Трендафилов (6006) - Владислав Николов Испорски (1313) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Теню Русев Тенев (4224) - Колю Маринов Видев (4444) - Йордан Любомиров Гачев (7314)
5 КСБ Радков 2 Георги Делчев Делинов (4218) - Радослав Радев Радев (6033) - Антон Марков Андонов (6009) - Божидар Стойков Пеев (6403) - Станислав Бончев Недков (6438) - Марк Антонов Андонов (6171)
6 Red Hot Борислав Светославов Попов (0020) - Иван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Русев Марашев (1111) - Грозьо Ангелов Донев (1550) - Стефан Жечков Скорчев (6336) - Живко Руменов Драганов (4044)
7 Шато Росеново Георги Николов Ралев (0448) - Иван Пейчев Иванов (5005) - Никола Стаматов Барантиев (5555) - Антони Иванов Николов (6666)
8 Южна зона Георги Иванов Пацов (0909) - Тони Илчев Русев (4000) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Йордан Георгиев Вълканов (4202) - Калин Кирилов Караиванов (6018) - Стефан Костадинов Тодоров (4008)
9 Сеньори Георги Иванов Граматиков (0010) - Дончо Христов Петканов (0014) - Цоло Василев Цолов (0040) - Миролюб Борисов Марков (0045) - Даниела Петкова Григорова (2007) - Мариана Георгиева Рибарска (0030)
10 Лопе де Вега Светлин Димитров Манов (1063) - Валя Иванова Янева (1163) - Петър Кръстев Игнатов (1531) - Антон Оттов Антонов (2006) - Атанас Първанов Ангелов (4555) - Велислав Лъчезаров Стефанов (0623)
11 ВС Лозенец Борис Христов Борисов (5703) - Димитър Николов Гюров (5700) - Живко Динев Иванов (5712) - Златан Петков Петров (5707) - Петко Савов Илиев (5757) - Пламен Асенов Тачев (5719) - Стоил Георгиев Стоилов (5730)
12 Берое Христо Бинев Димов (4005) - Динко Славов Димитров (4006) - Ради Радев (4025) - Петър Янков Танев (4400)

Резултати