Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

19 Национален турнир "Любимец" 2018 - отборен

01.12.2018 / 17:00 - 02.12.2018 / 14:00, Любимец
Национален, Отборен 0лв./Отбор
26 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 Видев Румен Ненов Трендафилов (6006) - Владислав Николов Испорски (1313) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Колю Маринов Видев (4444) - Йордан Любомиров Гачев (7314)
2 Хеброс Иван Василев Радев (4200) - Веселин Живков Сидеров (4411) - Милко Жеков Милков (4420) - Атанас Евтимов Ангелов (4409) - Детелин Василев Петров (4426)
3 Алегро Светослав Каменов Хаджийски (3070) - Стойчо Милков Босев (3333) - Валери Георгиев Стоянов (6023) - Пламен Петков Христов (6042)
4 Molly Стелиана Петрова Иванова (6007) - Стефан Жечков Скорчев (6336) - Десислава Цанкова Малакова (4334) - Добромир Лазаров Лазаров (0744)
5 Попово Димитър Йорданов Капитански (0021) - Тодор Илиев Костадинов (3007) - Стефан Неделчев Иванов (7800) - Кремена Илиева Капитански (5790)
6 Варна Атанас Кирилов Иванов (6008) - Юрий Елиас Перец (6074) - Антони Иванов Николов (6666) - Димитър Денчев Пенев (6163)
7 Хайдуци Борис Христов Борисов (5703) - Живко Динев Иванов (5712) - Златан Петков Петров (5707) - Митко Динков Добрев (5717) - Петко Савов Илиев (5757) - Пламен Асенов Тачев (5719)
8 Villa Yustina Петър Стоев Даракчиев (3001) - Николай Петров Бебов (3101) - Серьожа Иванов Гендов (3105) - Стоян Николаев Николов (4640)
9 Жълт кантарион Николай Цветанов Янински (2324) - Марк Антонов Андонов (6171) - Гергана Тенева Тенева (0757) - Виктор Игор Йотов (0187)
10 Валяк Веселин Георгиев Величков (4004) - Йордан Георгиев Вълканов (4202) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Пейчо Русев Чолаков (5066)
11 R Илия Василев Василев (0016) - Иван Георгиев Величков (4002) - Калин Кирилов Караиванов (6018) - Росен Георгиев Гунев (1968)
12 К1 Иван Нанев (0023) - Владимир Балчев Михов (1023) - Диана Димитрова Дамянова (0082) - Виктор Аронов (2999)
13 Вито Даниела Петкова Григорова (2007) - Тони Илчев Русев (4000) - Диян Иванов Донев (4026) - Мариана Георгиева Рибарска (0030)
14 Лопе де вега Светлин Димитров Манов (1063) - Валя Иванова Янева (1163) - Антон Оттов Антонов (2006) - Атанас Първанов Ангелов (4555)
15 Мераци Валери Здравков Йовчев (1403) - Георги Цанков Георгиев (1348) - Николай Тодоров Янков (0046) - Иван Денчов Младенов (1219)
16 Арсенал Панчо Колев Панев (3033) - Николай Иванов Стефанов (4014) - Злати Владимиров Георгиев (0220) - Евгения Георгиева Рачева (8250)
17 Red Hot Иван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Русев Марашев (1111) - Грозьо Ангелов Донев (1550) - Живко Руменов Драганов (4044)
18 Спортист + Стоимен Илиев Дичев (3336) - Тодор Костов Костов (3048) - Тошко Димитров Сталев (4054) - Петър Николов Николов (3180)
19 Керемида Христо Спасов Иванчев (0029) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Георги Тодоров Георгиев (1528) - Мирослав Павлов Михайлов (1967)
20 Любимец 13 Димитър Тенев (4404) - Янко Янев Милушев (4417) - Георги Тананов (4445) - Валентин Иванов Расоков (4419)
21 Cveta Цветана Тодорова Налбатска (3005) - Данаил Петров Джапунов (4112) - Иван Тодоров Тотев (4113) - Serhat Paksoy (9673)
22 Димитровград Георги Първанов Първанов (4949) - Динко Делчев Трендафилов (4232) - Селиатин Мехмед Шабан (4884) - Георги Щерев Петров (4231) - Моника Димитрова Демирева (4945)
23 Lule Burgaz Nadir Citak (9603) - Ozkan Ozbek (9604) - Bulent Sahin (9608) - Vehbi Tiryakioglu (9675)
24 Берое Иван Илиев Йотов (4021) - Максим Василев Велчев (4056) - Янко Тодоров Янков (4060) - Даниел Георгиев Митев (4088)
25 Stihl Йордан Костадинов Костов (3051) - Александър Димитров Панайотов (6025) - Неделина Величкова Караиванова (6005) - Генка Александрова (3190)
26 Значкички Велина Ветрушкова Костова (0038) - Слави Ангелов Алексиев (8225) - Лия Костова Костова (0750) - Марина Николаева Койчева (0142)

Резултати