Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

ДОП 2019 - Зонови квалификации - Зона СОФИЯ

18.01.2019 / 23:00 - 09.03.2019 / 23:00, София
Първенство, Отборен 0лв./Отбор
8 Участници в турнира 0 игри/2 кръга
Зонова квалификация ДОП 2019 - зона СОФИЯ:
 
Предварителна квалификация:
Дати: 19-20 и 26-27 януари 2019
Начало: 12:00 ч.
Място: СБК "Сердика" 
Формат: пълен раунд робин ("всеки срещу всеки") по 16 дона на мач
Първите 4 отбора се класират за финала на зона София
 
Финал зона София:
Дати: 16-17 февруари 2019
Начало: 10:00 ч.
Формат: "всеки срещу всеки" като резултатите от срещите от предварителната квалификация се зачитат, 16 дона на мач
 
За "Национална А група" (Финал ДОП 2019) се класират първите 2 отбора от зона София.
 
Зонов отговорник: Мирослав Михайлов - 0888 510 151
 
 
 
Регистрирани отбори: 15
 
София - предварителна квалификация: 11
 
 
 
София - финал: 4
 

Подтурнири:

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 Red Hot Грозьо Ангелов Донев (1550) - Живко Руменов Драганов (4044)
2 Сеньори Даниела Петкова Григорова (2007)
3 Боби Цонка Василева Иванова (0125) - Андрей Петров Петренко (0169) - Христо Стоянов Дунев (1162) - Иван Петров Златарев (1345) - Георги Цанков Георгиев (1348)
4 Елиминатор Миряна Стефанова Митовска (0036) - Иван Стоянов Иванов (0076) - Георги Тодоров Георгиев (1528) - Мирослав Павлов Михайлов (1967) - Деян Стефанов Спасов (4027) - Николай Емилов Василев (4028)
5 Сердика Христо Георгиев Христов (1001) - Красимир Борисов Симеонов (1205) - Илко Бойков Бонев (1616) - Златко Паунов Неделчев (0008) - Климентин Николайчев Николчев (0151)
6 Олимп Слави Димитров Матакиев (0033) - Кирил Руменов Мариновски (0123) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Хуан Николов Иков (1983) - Григор Христов Гегов (2777) - Георги Цветанов Христов (2606)
7 All in Димитър Янков Димитров (0164) - Димитър Георгиев Върбанов (2108) - Недко Валентинов Цветанов (2304) - Юри Илков Илков (2345) - Красимир Желязков Жечев (2406)
8 Свети Карамел Стефан Андреев Стефанов (0011) - Елена Кирилова Михова (1202) - Марта Ангелова Николова (0444) - Делян Живков Иванов (0071)

Резултати