Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

ДОП 2019 - Зонови квалификации - Зона ЮГ - финал

07.02.2019 / 23:00 - 09.02.2019 / 23:00, Пловдив
Първенство, Отборен 0лв./Отбор
9 Участници в турнира 0 игри/1 кръг
Зонова квалификация ДОП 2019 - зона ЮГ:
 
В зависимост от броя записани отбори се предвижда да се проведат предварителни квалификации в три района - Пловдив, Стара Загора и Сливен и финал на зоната.
Зонов отговорник: Стою Даракчиев - 0885 909 860 
 
Финал зона ЮГ:
Дати: 8-10 февруари 2019 г.
Начало: Техническа конференция: 10.00 ч на 08.02.2019 г.
Място: Пловдив, Гранд хотел Пловдив /бивш Новотел/, зала Пловдив.
Формат: Две групи по 6 отбора /разпределени с леко дирижиран жребий/ играят 
всеки срещу всеки /5 кръга по 16 игри без полувреме/ 
първите четири отбора от всяка група със зачитане на резултатите помежду им
играят четири финални кръга по 16 игри
Конвенционални карти: задължително всяка двойка да има два еднакви екземпляра
Такса: 60 лв за отбор
 
За финал зона Юг се класират 4 отбора от район Пловдив, 2 отбора от район Сливен и 4 отбора от район Стара Загора, а 2 отбора се класират директно (финалисти ДОП 2018).
 
За "Национална А група" (Финал ДОП 2019) се класират първите 4 отбора (1+3) от зона Юг, а петият отбор играе репешаж с втория отбор от зона Запад.
 
Отговорник ройон Пловдив: Стою Даракчиев - 0885 909 860
 
 
Регистрирани отбори: 24
 
Район Пловдив: 9
 
 
Район Стара Загора: 8
 
 
Район Сливен: 5
 
 
Зона ЮГ-Финал: 2
 

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 Видев Румен Ненов Трендафилов (6006) - Владислав Николов Испорски (1313) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Колю Маринов Видев (4444) - Йордан Любомиров Гачев (7314)
2 Шато Росеново Георги Николов Ралев (0448) - Иван Пейчев Иванов (5005) - Никола Стаматов Барантиев (5555) - Антони Иванов Николов (6666)
3 Южна зона Георги Иванов Пацов (0909) - Тони Илчев Русев (4000) - Иван Георгиев Величков (4002) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Йордан Георгиев Вълканов (4202) - Стефан Костадинов Тодоров (4008)
4 Берое Христо Бинев Димов (4005) - Динко Славов Димитров (4006) - Ради Радев (4025) - Петър Янков Танев (4400)
5 ВС Лозенец Борис Христов Борисов (5703) - Димитър Николов Гюров (5700) - Живко Динев Иванов (5712) - Златан Петков Петров (5707) - Петко Савов Илиев (5757) - Пламен Асенов Тачев (5719) - Стоил Георгиев Стоилов (5730)
6 Тримонциум Петър Стоев Даракчиев (3001) - Димо Христов Желязков (3113) - Христо Нейчев Тепавичаров (3004) - Филип Филипов (3006)
7 Смолян Венцислав Кацаров (4681) - Христо Кирилов Цветков (4683) - Аделин Иванов Стоянов (4700) - Кирил Димитров Пулчев (4684)
8 Академик Евгений Любенов Бянов (3053) - Стоян Динков Дериманов (3055) - Димитър Ганев Калчев (3056) - Димитър Енев Зяпков (3059) - Красимир Иванов Герасимов (3136)
9 Кристон Пенко Йорданов Кръстев (4621) - Иван Стефанов Борисов (4633) - Стоян Николаев Николов (4640) - Кръстьо Атанасов Малинов (4642) - Томи Любомиров Наков (4644) - Цветелин Василев Василев (4645) - Деан Александров Терзиев (4650)

Резултати