Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Отборен турнир "Приморско клуб" 2019

31.08.2019 / 13:00 - 01.09.2019 / 13:00, Приморско
Национален, Отборен 0лв./Отбор
21 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 Видев Румен Ненов Трендафилов (6006) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Теню Русев Тенев (4224) - Колю Маринов Видев (4444)
2 Сборная Александър Иванов Стоянов (0969) - Христо Георгиев Христов (1001) - Калин Кирилов Караиванов (6018) - Пламен Петков Христов (6042)
3 Керемида Иван Нанев (0023) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Живко Руменов Драганов (4044) - Росен Георгиев Гунев (1968)
4 Марк Лъчезар Тодоров Пейчев (0404) - Антон Марков Андонов (6009) - Маринчо Йорданов Маринов (8711) - Марк Антонов Андонов (6171)
5 Челопеч Красимир Борисов Симеонов (1205) - Антон Оттов Антонов (2006) - Даниела Петкова Григорова (2007) - Атанас Първанов Ангелов (4555)
6 Хайдуци 65 Борис Христов Борисов (5703) - Живко Динев Иванов (5712) - Златан Петков Петров (5707) - Петко Савов Илиев (5757) - Стоил Георгиев Стоилов (5730) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Стефан Костадинов Тодоров (4008)
7 4magic Велина Ветрушкова Костова (0038) - Валентина Генова Николова (4538) - Васил Панчев Николов (4539) - Диляна Константинова Стоянова (8724) - Лия Костова Костова (0750)
8 Скурец-КН Иво Георгиев Велков (1400) - Емилиан Илиев Гогев (1401) - Анна Лекова (0024) - Борил Спасов Добродолски (0013)
9 Шпорите Йордан Костадинов Костов (3051) - Стоян Динков Дериманов (3055) - Петър Руменов Гвоздев (8701) - Димитър Иванов Димитров (8704) - Цветелин Василев Василев (4645)
10 Хеброс Георги Цолов Гергов (0050) - Борислав Иванов Тричков (0808) - Веселин Живков Сидеров (4411) - Милко Жеков Милков (4420)
11 IRON Добрин Иванов Колев (5775) - Георги Стефанов Айрянов (5738) - Мартин Димитров Марков (4058) - Йордан Венциславов Димитров (1290)
12 Секирово Николай Петров Бебов (3101) - Милко Генов Иванчев (3103) - Серьожа Иванов Гендов (3105) - Ангел Недялков Ружин (3116)
13 Simple Express Георги Николов Ралев (0448) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Николай Костов Дянков (5225) - Златко Паунов Неделчев (0008)
14 42 Сашо Николаев Божинов (1007) - Иван Иванов Тренков (0089) - Климентин Николайчев Николчев (0151) - Добромир Лазаров Лазаров (0744)
15 Червен бряг Георги Лазаров Георгиев (8702) - Валери Костадинов Стоянов (8708) - Юри Петров Димитров (8710) - Георги Велчев Петров (8716)
16 Перелик Иван Харалампиев Въжаров (2050) - Камелия Николова Рашкова (0785) - Рашко Христов Рашков (1388) - Пламен Кръстев Радойков (0117)
17 Иван-Иван Валентин Кръстев Върбанов (5704) - Иван Георгиев Марков (5714) - Димитър Тодоров Димитров (5739) - Иван Йорданов Йорданов (5731)
18 ЦСКА Николай Иванов Стефанов (4014) - Милена Димова Стефанова (4015) - Злати Владимиров Георгиев (0220) - Антон Димитров Петков (4087)
19 Орловец Минчо Нейков Петков (1414) - Тодор Христов Приводанов (8808) - Мирослав Иванов Василев (8802) - Мирослав Йовков Пенчев (8837)
20 Гермето Валери Георгиев Стоянов (6023) - Вичо Тодоров Дечев (6014) - Георги Димитров Михайлов (6012) - Алекси Димитров Алексиев (6175)
21 Холидей Пенка Колева Бичева (0121) - Тодор Костов Костов (3048) - Спас Йовчев (3095) - Петър Делипетров (3099)

Резултати