Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Главен двойков турнир "Приморско клуб" 2019 - Тотал

29.08.2019 / 23:00 - 30.08.2019 / 23:00, Приморско
Национален, Двойков 0лв./Двойков
42 Участници в турнира 52 игри/2 сесии

Подтурнири:

Регистирани участници в турнира

# Състезатели
1 Красимир Борисов Симеонов (1205) - Даниела Петкова Григорова (2007)
2 Румен Ненов Трендафилов (6006) - Теню Русев Тенев (4224)
3 Георги Николов Ралев (0448) - Радослав Йорданов Радев (5014)
4 Веселин Георгиев Величков (4004) - Иван Василев Радев (4200)
5 Стефка Петкова Паскалева (1804) - Добромир Лазаров Лазаров (0744)
6 Камелия Николова Рашкова (0785) - Рашко Христов Рашков (1388)
7 Борис Христов Борисов (5703) - Стоил Георгиев Стоилов (5730)
8 Николай Костов Дянков (5225) - Златко Паунов Неделчев (0008)
9 Сашо Николаев Божинов (1007) - Иван Иванов Тренков (0089)
10 Иво Георгиев Велков (1400) - Борил Спасов Добродолски (0013)
11 Юри Петров Димитров (8710) - Георги Велчев Петров (8716)
12 Добрин Иванов Колев (5775) - Георги Стефанов Айрянов (5738)
13 Калин Кирилов Караиванов (6018) - Пламен Петков Христов (6042)
14 Георги Цолов Гергов (0050) - Борислав Иванов Тричков (0808)
15 Стоян Христов Стоянов (8021) - Стоян Петков Маринов (8054)
16 Александър Иванов Стоянов (0969) - Христо Георгиев Христов (1001)
17 Христо Кирилов Цветков (4683) - Пламен Кръстев Радойков (0117)
18 Любен Трифонов Люцканов (5023) - Георги Иванов Бошев (5071)
19 Атанас Петков Стоянов (6189) - Николай Миленков Колев (6381)
20 Тодор Христов Приводанов (8808) - Мирослав Иванов Василев (8802)
21 Емилиан Илиев Гогев (1401) - Анна Лекова (0024)
22 Николай Петров Бебов (3101) - Милко Генов Иванчев (3103)
23 Живко Любенов Великов (6020) - Димитър Денчев Пенев (6163)
24 Румен Аспарухов Манчев (0019) - Климентин Николайчев Николчев (0151)
25 Гроздан Тенев Русинов (4201) - Колю Маринов Видев (4444)
26 Мартин Димитров Марков (4058) - Йордан Венциславов Димитров (1290)
27 Антон Оттов Антонов (2006) - Атанас Първанов Ангелов (4555)
28 Attila Dagdeviren (9664) - Ender Aksuyek (9680)
29 Спас Йовчев (3095) - Петър Делипетров (3099)
30 Стоян Динков Дериманов (3055) - Злати Владимиров Георгиев (0220)
31 Николай Стойнев Зарев (1404) - Красимир Христов Димитров (1425)
32 Никола Василиев Абрашев (1424) - Евгений Цонев (9732)
33 Георги Стоименов Николов (4049) - Максим Василев Велчев (4056)
34 Валентин Кръстев Върбанов (5704) - Иван Георгиев Марков (5714)
35 Георги Лазаров Георгиев (8702) - Валери Костадинов Стоянов (8708)
36 Петър Руменов Гвоздев (8701) - Димитър Иванов Димитров (8704)
37 Йордан Костадинов Костов (3051) - Цветелин Василев Василев (4645)
38 Валентина Генова Николова (4538) - Васил Панчев Николов (4539)
39 Димитър Тодоров Димитров (5739) - Иван Йорданов Йорданов (5731)
40 Пенка Колева Бичева (0121) - Тодор Костов Костов (3048)
41 Стефан Владимиров Григоров (4116) - Лальо Георгиев Кацаров (4133)
42 Тошко Николов Василев (7543) - Теодора Георгиева Пенева (6155)

Резултати