Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

XXXVIII Международен бридж фестивал - Стара Загора - отборен

05.10.2019 / 06:00 - 06.10.2019 / 07:00, Стара Загора
Национален, Отборен 0лв./Отбор
38 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 Albena + Istanbul Драганка Атанасова Георгиева (6402) - Стефан Цонев Георгиев (6401) - Ender Aksuyek (9680) - Volkan Denizci (9937)
2 Karamel - In Димитър Янков Димитров (0164) - Елена Кирилова Михова (1202) - Марта Ангелова Николова (0444) - Делян Живков Иванов (0071)
3 Tigrovi i Tigrice Ana Brajovic (9351) - Marko Mladenovic (9368) - Olga Simic (9338) - Nasko Savic (9339)
4 Карите Юри Петров Димитров (8710) - Маринчо Йорданов Маринов (8711) - Георги Велчев Петров (8716) - Цветомир Груев (1419)
5 КАР - ЛОР Камелия Николова Рашкова (0785) - Рашко Христов Рашков (1388) - Орлин Петров Иванов (5762) - Любомир Георгиев Цеков (5763)
6 Авеста + Фил Георги Цолов Гергов (0050) - Владимир Емануилов Филков (0053) - Александър Атанасов Александров (0303) - Красимир Борисов Симеонов (1205)
7 Nominator Христо Спасов Иванчев (0029) - Миряна Стефанова Митовска (0036) - Георги Тодоров Георгиев (1528) - Виктор Кременов Калчев (6100)
8 Железник Панчо Колев Панев (3033) - Христо Бинев Димов (4005) - Николай Иванов Стефанов (4014) - Милена Димова Стефанова (4015) - Иван Тодоров Тотев (4113) - Тенчо Костадинов Йовков (4114)
9 Red with white tail Петър Руменов Гвоздев (8701) - Димитър Иванов Димитров (8704) - Слави Ангелов Алексиев (8225) - Любляна Стратева Алексиева (8234)
10 Първомайски домат Иван Йорданов Павлов (0707) - Николай Емилов Василев (4028) - Захари Лайош Феров (0172) - Тодор Иванов Павлов (0193)
11 БК Смолян Венцислав Кацаров (4681) - Христо Кирилов Цветков (4683) - Аделин Иванов Стоянов (4700) - Кирил Димитров Пулчев (4684)
12 Арсенал Емилиан Илиев Гогев (1401) - Минчо Нейков Петков (1414) - Атанас Костадинов Мяхов (4110) - Атанас Евтимов Ангелов (4409)
13 Luleburgas Селиатин Мехмед Шабан (4884) - Nadir Citak (9603) - Ozkan Ozbek (9604) - Mehmet Mert (9601)
14 Pliska X.O. Румен Ненов Трендафилов (6006) - Никола Стаматов Барантиев (5555) - Атанас Кирилов Иванов (6008) - Антони Иванов Николов (6666)
15 Hansen Веселин Георгиев Величков (4004) - Йордан Георгиев Вълканов (4202) - Алексей Христов Димитров (4237) - Renate Hansen (9725)
16 Хеброс Веселин Живков Сидеров (4411) - Милко Жеков Милков (4420) - Детелин Василев Петров (4426) - Иван Павлов Панев (0202)
17 Попово Тодор Илиев Костадинов (3007) - Стефан Неделчев Иванов (7800) - Иван Александров Иванов (6176) - Милко Петров Славов (6187)
18 Бридж + Захари Стоилов Захариев (0066) - Юлиян Йорданов Стефанов (0333) - Ангел Иванов Ванчев (3737) - Росен Георгиев Гунев (1968)
19 Лозенец - Стара Загора Динко Славов Димитров (4006) - Ради Радев (4025) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Борислав Ненков Борисов (5115)
20 Елиминатор Иван Стоянов Иванов (0076) - Станчо Иванов Иванов (1011) - Мирослав Павлов Михайлов (1967) - Иван Иванов Тренков (0089)
21 Видев Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Теню Русев Тенев (4224) - Колю Маринов Видев (4444)
22 Лопе де Вега Стефан Андреев Стефанов (0011) - Георги Николов Ралев (0448) - Светлин Димитров Манов (1063) - Валя Иванова Янева (1163) - Петър Кръстев Игнатов (1531) - Виктор Игор Йотов (0187)
23 Greece Giorgos Oikonomopoulos (9370) - Zotos Loukas (9394) - Panayotis Kannavos (9117) - Michel Garoufalis (9118)
24 Багер Георги Колев Караколев (0005) - Иван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Балчев Михов (1023) - Владимир Русев Марашев (1111)
25 Сборная Александър Иванов Стоянов (0969) - Христо Георгиев Христов (1001) - Антон Марков Андонов (6009) - Марк Антонов Андонов (6171)
26 ВС Лозенец Димитър Николов Гюров (5700) - Живко Динев Иванов (5712) - Златан Петков Петров (5707) - Петко Савов Илиев (5757) - Стоил Георгиев Стоилов (5730)
27 К2 Илия Василев Василев (0016) - Иван Нанев (0023) - Грозьо Ангелов Донев (1550) - Живко Руменов Драганов (4044)
28 Beograd Zoran Koldzic (9354) - Dimitraki Zipovski (9355) - Goran Radisic (9356) - Igor Curlin (9347)
29 Конфуций Капка Богданова Виденова (1805) - Владислав Димитров Славов (1811) - Веселин Христов Копчев (0025) - Христо Стоянов Дунев (1162)
30 Presa Валери Здравков Йовчев (1403) - Георги Цанков Георгиев (1348) - Николай Тодоров Янков (0046) - Иван Денчов Младенов (1219)
31 Coldea Dan Moraru (9529) - Marius Moraru (9530) - Cornel Teodorescu (9553) - Daniel Moldovan (9239)
32 Бонсист Стелиана Петрова Иванова (6007) - Траян Борисов Христов (0028) - Лия Костова Костова (0750) - Марина Николаева Койчева (0142)
33 Пешо Борислав Илиев Симов (4007) - Динко Колев Донев (4009) - Иван Илиев Йотов (4021) - Янко Тодоров Янков (4060)
34 Sky Bridge Елица Георгиева Чешитева (1017) - Борис Петков Василев (2412) - Борислав Красимиров Ризов (0114) - Владимир Георгиев Янков (0115)
35 Cernato Cernat Ovidiu (9552) - Anton Negoescu (9562) - Horia Georgescu (9563) - Razvan Gheorghe (9223)
36 Rubin Simona Darie (9525) - Costache Darie (9526) - Alexandru Mugioiu (9594) - Bogdan Neagu (9240)
37 Contra Ghigheci Ovidiu (9551) - Briciu Marius (9550) - Marius Ionita (9543) - Filip Florin (9544)
38 Dream team Иван Георгиев Динев (4030) - Максим Василев Велчев (4056) - Octavian Lupsan (9541) - Corina Lupsan (9542)

Резултати