Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

5-ти НТ по спортен бридж Асеновград 2019 - двойки

18.10.2019 / 13:00 - 18.10.2019 / 10:00, Асеновград
Национален, Двойков 0лв./Двойков
32 Участници в турнира 26 игри/1 сесия

Регистирани участници в турнира

# Състезатели
1 Стоян Радивчев (3966) - Николай Красимиров Немигенчев (3967)
2 Иван Стефанов Борисов (4633) - Станислав Владимиров Гешев (4620)
3 Георги Първанов Първанов (4949) - Моника Димитрова Демирева (4945)
4 Петър Стоев Даракчиев (3001) - Колю Маринов Видев (4444)
5 Петър Николов Николов (3180) - Димитър Йорданов Кръстев (4654)
6 Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Теню Русев Тенев (4224)
7 Красимир Димитров Василев (3035) - Георги Щерев Петров (4231)
8 Стоян Николаев Николов (4640) - Томи Любомиров Наков (4644)
9 Стою Тодоров Даракчиев (3000) - Евгения Георгиева Рачева (8250)
10 Кръстьо Атанасов Малинов (4642) - Деан Александров Терзиев (4650)
11 Евгений Любенов Бянов (3053) - Валентин Господинов Митев (3058)
12 Васил Апостолов Ненчев (3456) - Стойна Цокова Граменова (3344)
13 Благомир Димитров Захариев (3838) - Пенко Йорданов Кръстев (4621)
14 Николай Петров Бебов (3101) - Серьожа Иванов Гендов (3105)
15 Стоян Динков Дериманов (3055) - Биляна Николова Господарска (3075)
16 Красимир Грозев (4074) - Димитър Иванов Иванов (4080)
17 Йордан Йорданов (9701) - Николай Димитров Начев (4641)
18 Иван Михайлов Иванов (3002) - Нейко Нейков (3115)
19 Петър Здравчев Ангелов (3132) - Тошко Димитров Сталев (4054)
20 Панчо Колев Панев (3033) - Димитър Тодоров Митев (3321)
21 Боян Тонев Тонев (4039) - Христо Чавдаров (4626)
22 Румен Димитров Попов (3063) - Чавдар Атанасов Дангалчев (9250)
23 Иван Илиев Костадинов (4639) - Цветелин Василев Василев (4645)
24 Руси Господинов (4071) - Любомир Недев Друмев (4081)
25 Цветана Тодорова Налбатска (3005) - Тодор Илиев Костадинов (3007)
26 Румен Ненов Трендафилов (6006) - Владислав Николов Испорски (1313)
27 Иван Щерев Донев (0257) - Недеслав Иванов Недев (0256)
28 Ботьо Ботев (3170) - Иван Танев Христов (3039)
29 Йордан Стефанов Йорданов (4622) - Лазар Георгиев Алешанов (4643)
30 Стефан Караславов (4638) - Тодор Кръстев Петков (4649)
31 Михаела Запрянова Паскалева (4651) - Запрян Михайлов Паскалев (4652)
32 Николай Паскалев Паскалев (4646) - Христо Атанасов Атанасов (3185)

Резултати