Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

18-ти НТ по спортен бридж Сливен 2019 - отборно

02.11.2019 / 15:00 - 03.11.2019 / 13:00, Сливен
Национален, Отборен 0лв./Отбор
24 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 К1 Иван Нанев (0023) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Владимир Балчев Михов (1023) - Грозьо Ангелов Донев (1550)
2 Сердика Лъчезар Тодоров Пейчев (0404) - Георги Николов Ралев (0448) - Златко Паунов Неделчев (0008) - Климентин Николайчев Николчев (0151)
3 Видев Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Теню Русев Тенев (4224) - Колю Маринов Видев (4444) - Йордан Любомиров Гачев (7314)
4 Black Sea Радослав Йорданов Радев (5014) - Пейчо Русев Чолаков (5066) - Борислав Ненков Борисов (5115) - Любомир Игнатов Игнатов (6060)
5 МАРК Иван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Русев Марашев (1111) - Антон Марков Андонов (6009) - Марк Антонов Андонов (6171)
6 Албена Драганка Атанасова Георгиева (6402) - Стефан Цонев Георгиев (6401) - Иван Александров Иванов (6176) - Милко Петров Славов (6187)
7 Pliska X.O. Румен Ненов Трендафилов (6006) - Никола Стаматов Барантиев (5555) - Атанас Кирилов Иванов (6008) - Антони Иванов Николов (6666)
8 Хеброс Иван Георгиев Величков (4002) - Веселин Живков Сидеров (4411) - Милко Жеков Милков (4420) - Детелин Василев Петров (4426)
9 ВС Лозенец Борис Христов Борисов (5703) - Димитър Николов Гюров (5700) - Митко Динков Добрев (5717) - Пламен Асенов Тачев (5719) - Стоил Георгиев Стоилов (5730)
10 Bang - Bang Светла Христова Ненова (6071) - Стефан Георгиев Георгиев (6151) - Красимир Любомиров Димитров (8725) - Габриела Пламенова Калчева (5818)
11 Кукленско шосе Христо Спасов Иванчев (0029) - Светослав Каменов Хаджийски (3070) - Стойчо Милков Босев (3333) - Пламен Петков Христов (6042)
12 Ямбол Добрин Иванов Колев (5775) - Илиян Ников (5782) - Радостин Пейков (5783) - Байчо Байчев (5793) - Митко Янков Желев (5770) - Найден Манолов Манолов (5768)
13 4F Тодор Илиев Костадинов (3007) - Димо Христов Желязков (3113) - Боян Тонев Тонев (4039) - Димитър Денчев Пенев (6163)
14 YANI & FRIENDS Живко Динев Иванов (5712) - Златан Петков Петров (5707) - Петко Савов Илиев (5757) - Юрий Елиас Перец (6074) - Яница Колева Иванова (4077)
15 Челопеч Красимир Борисов Симеонов (1205) - Антон Оттов Антонов (2006) - Атанас Първанов Ангелов (4555) - Атанас Георгиев Тимев (4525)
16 Карамел Даниела Петкова Григорова (2007) - Марта Ангелова Николова (0444) - Дора Ангелова Неделчева (0035) - Делян Живков Иванов (0071) - Илиана Георгиева Христова (0626)
17 ТЕСТ Тошко Николов Василев (7543) - Теодора Георгиева Пенева (6155) - Стою Тодоров Даракчиев (3000) - Евгения Георгиева Рачева (8250)
18 Бонсист Стелиана Петрова Иванова (6007) - Траян Борисов Христов (0028) - Десислава Цанкова Малакова (4334) - Димитър Методиев Матакиев (0133) - Nevena Senior (9707)
19 Сливен 18 Валентин Кръстев Върбанов (5704) - Йордан Димитров Йорданов (5715) - Димитър Тодоров Димитров (5739) - Иван Йорданов Йорданов (5731)
20 THRASH Иван Георгиев Марков (5714) - Петко Желязков Желязков (5718) - Мартин Димитров Марков (4058) - Йордан Венциславов Димитров (1290)
21 SMIRNOFF Валери Здравков Йовчев (1403) - Георги Цанков Георгиев (1348) - Кирил Димитров Смирнов (2227) - Иван Денчов Младенов (1219)
22 Жоре Георги Христов Таргов (5708) - Желязко Стефанов Попов (5710) - Здравко Кирилов Костадинов (5713) - Георги Стефанов Айрянов (5738) - Antonio Quaglia (9883)
23 Сливен младежи Ивена Иванова Йорданова (5801) - Анна Калинова Далакчиева (5806) - Михаил Тодоров Попов (5807) - Христо Деянов Янков (5080) - Цветан Иванов (5832) - Ивета Петкова (5830)
24 КСБ Оряхово Валентин Виолинов Валериев (2286) - Николай Димитров Киров (2283) - Александра Калинова Генова (2290) - Георги Цветомиров Руменов (2291)

Резултати