Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

40-ти Бридж турнир "ГАБИ" - Плевен 2019-отборен

09.11.2019 / 15:00 - 10.11.2019 / 15:00, Плевен
Национален, Отборен 0лв./Отбор
25 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 БОНСИСТ Емилиан Илиев Гогев (1401) - Стелиана Петрова Иванова (6007) - Траян Борисов Христов (0028) - Борил Спасов Добродолски (0013)
2 НИНДЖА ПЛ Юрий Любчев Николов (8228) - Росен Попов (8223) - Цанко Апостолов Василев (8238) - Станислав Александров Миленков (8237) - Мирослав Пешев (8242)
3 ПЛИСКА V.S Румен Ненов Трендафилов (6006) - Георги Николов Ралев (0448) - Никола Стаматов Барантиев (5555) - Виктор Игор Йотов (0187)
4 МЕЛТА Калин Георгиев Герганов (8505) - Васил Георгиев Жечев (8508) - Добри Петков Вълов (8509) - Васьо Христов Колев (8515)
5 ОШАФ Веселин Александров Бочев (2252) - Антон Георгиев Антонов (8030) - Румен Веселинов Върбанов (8221) - Йордан Иванов Йорданов (7632)
6 БК БРИЗ Даниела Анатолиева Тончева (6049) - Вичо Тодоров Дечев (6014) - Светлан Петров Казаков (6053) - Владимир Владимирович Василенко (6186)
7 ГАБИ Димитър Иванов Димитров (8704) - Вили Георгиев Вълов (8707) - Красимир Любомиров Димитров (8725) - Габриела Пламенова Калчева (5818)
8 СЕНЬОРИ Цоло Василев Цолов (0040) - Миролюб Борисов Марков (0045) - Даниела Петкова Григорова (2007) - Мариана Георгиева Рибарска (0030)
9 ФИЛ Владимир Емануилов Филков (0053) - Венцислав Иванов Василев (0179) - Борислав Иванов Тричков (0808) - Веселин Атанасов Марков (2861)
10 АВЕСТА + Александър Атанасов Александров (0303) - Георги Тодоров Георгиев (1528) - Тодор Илиев Костадинов (3007) - Стефан Неделчев Иванов (7800)
11 ВКРЕ Капка Богданова Виденова (1805) - Владислав Димитров Славов (1811) - Румен Любенов Кованджийски (1815) - Емануил Иванов Врангов (1816)
12 ЦУЦИНГ Юри Петров Димитров (8710) - Маринчо Йорданов Маринов (8711) - Георги Велчев Петров (8716) - Цветомир Груев (1419)
13 МАЗЕТО Велина Ветрушкова Костова (0038) - Кирил Георгиев Тулийски (0345) - Валя Иванова Янева (1163) - Иван Андреев Никифоров (1068)
14 МЕРКУРИЙ Стефка Петкова Паскалева (1804) - Петър Руменов Гвоздев (8701) - Красимир Михайлов Ангелов (4537) - Румен Христов Балджийски (4520)
15 TECHBUD ELBLAG Sandra Penfold (9709) - Jerzy Skrzypczak (9777) - Jerzy Sukow (9778) - Boguslaw Gierulski (9780)
16 42 Станчо Иванов Иванов (1011) - Иван Иванов Тренков (0089) - Марк Антонов Андонов (6171) - Захари Лайош Феров (0172)
17 ЧЕЛОПЕЧ Христо Спасов Иванчев (0029) - Красимир Борисов Симеонов (1205) - Антон Оттов Антонов (2006) - Пламен Петков Христов (6042)
18 НАЙТИНГЕЛ Слави Ангелов Алексиев (8225) - Румен Леонидов Маринчев (8222) - Пламен Симеонов Христов (8220) - Климентин Николайчев Николчев (0151) - Иван Симеонов (8246)
19 КЕРЕМИДА Иван Нанев (0023) - Иван Бориславов Цончев (0101) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Владимир Балчев Михов (1023)
20 ИНТЕР Кирил Димитров Смирнов (2227) - Златко Михайлов Мартинчев (8653) - Димитър Михайлов Джантов (8654) - Светлин Антонов (2224)
21 А Е Ц Красимир Спасов Лазаров (2256) - Красимир Михайлов Василев (2260) - Цветомир Иванов Ролански (2267) - Красимир Петров Атанасов (2271)
22 ПАРАЛЕЛ Елена Кирилова Михова (1202) - Делян Живков Иванов (0071) - Стою Тодоров Даракчиев (3000) - Евгения Георгиева Рачева (8250)
23 ДЖАК Димитър Йорданов Капитански (0021) - Янко Енчев Янков (1615) - Асен Йоргов Димитров (7542) - Кремена Илиева Капитански (5790)
24 ФОРТУНА Нели Ангелова Радева (7044) - Пресиян Руменов Радев (7010) - Олег Петракиев (8208) - Веселин Узунов (8207) - Пламен Балев (8219) - Атанас Живков (8245)
25 ПОЛКОВНИК ПЛ Любляна Стратева Алексиева (8234) - Сашко Романов (8235) - Аврам Леви (8232) - Людмил Маринов Миров (0627) - Милен Атанасов (8214)

Резултати