Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

21 НТ по спортен бридж "Димитровград" 2019 - двойки

15.11.2019 / 19:00 - 15.11.2019 / 23:00, Димитровград
Национален, Двойков 0лв./Двойков
32 Участници в турнира 26 игри/1 сесия

Регистирани участници в турнира

# Състезатели
1 Гроздан Тенев Русинов (4201) - Теню Русев Тенев (4224)
2 Георги Николов Лесов (3100) - Серьожа Иванов Гендов (3105)
3 Георги Делчев Делинов (4218) - Гергана Тенева Тенева (0757)
4 Петър Николов Николов (3180) - Димитър Йорданов Кръстев (4654)
5 Румен Ненов Трендафилов (6006) - Владислав Николов Испорски (1313)
6 Йордан Костадинов Костов (3051) - Илиан Ангелов Ангелов (3163)
7 Румен Димитров Попов (3063) - Васил Апостолов Ненчев (3456)
8 Панчо Колев Панев (3033) - Николай Иванов Стефанов (4014)
9 Стоян Николаев Николов (4640) - Цветелин Василев Василев (4645)
10 Злати Владимиров Георгиев (0220) - Николай Красимиров Немигенчев (3967)
11 Николай Петров Бебов (3101) - Милко Генов Иванчев (3103)
12 Гиньо Вълчев Гинев (4227) - Янчо Тончев Тенчев (4881)
13 Пламен Ангелов Пасков (8650) - Цветелин Георгиев Цветанов (8651)
14 Светослав Каменов Хаджийски (3070) - Румен Енев Енев (3090)
15 Стойчо Стоев (4401) - Валентин Иванов Расоков (4419)
16 Красимир Димитров Василев (3035) - Георги Щерев Петров (4231)
17 Сашо Янев (4212) - Владимир Андреев Андреев (4244)
18 Минко Недев Александров (4228) - Георги Първанов Първанов (4949)
19 Георги Митрев (4205) - Стефан Петров Джуджулов (4284)
20 Руси Димчев Ганчев (4229) - Селиатин Мехмед Шабан (4884)
21 Минчо Нейков Петков (1414) - Радослав Йорданов Радев (5014)
22 Красимир Грозев (4074) - Данчо Манолов Манолов (4085)
23 Валентина Тодорова Кунева (4236) - Десислава Куманова Трендафилова (8510)
24 Стоян Динков Дериманов (3055) - Биляна Николова Господарска (3075)
25 Стефан Веселинов Менчиков (4408) - Димитър Борисов Димитров (4438)
26 Руси Господинов (4071) - Любомир Недев Друмев (4081)
27 Милена Димова Стефанова (4015) - Диян Иванов Донев (4026)
28 Милко Михайлов Изевков (3104) - Любчо Павлов Бориспасов (3114)
29 Елена Иванова Колева (4234) - Иван Колев Колев (4233)
30 Драганка Атанасова Георгиева (6402) - Стефан Цонев Георгиев (6401)
31 Динко Делчев Трендафилов (4232) - Боян Богомилов Стефанов (4880)
32 Благовест Бончев Бонев (4952) - Радослав Георгиев Бонев (4951)

Резултати