Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Национален бридж турнир "Павел баня" 2020 - главен двойков MPs

17.01.2020 / 18:00 - 17.01.2020 / 22:00, Павел баня
Национален, Двойков 0лв./Двойков
42 Участници в турнира 26 игри/1 сесия

Регистирани участници в турнира

# Състезатели
1 Петко Савов Илиев (5757) - Иван Георгиев Величков (4002)
2 Тошко Димитров Сталев (4054) - Петър Николов Николов (3180)
3 Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Теню Русев Тенев (4224)
4 Иван Александров Иванов (6176) - Милко Петров Славов (6187)
5 Веселин Георгиев Величков (4004) - Златко Паунов Неделчев (0008)
6 Гроздан Тенев Русинов (4201) - Колю Маринов Видев (4444)
7 Димитър Тодоров Митев (3321) - Тони Иванов Вълев (0149)
8 Иван Георгиев Динев (4030) - Николай Христов Чалъков (4100)
9 Динко Славов Димитров (4006) - Ради Радев (4025)
10 Георги Първанов Първанов (4949) - Танчо Янев Койнов (4230)
11 Анна Лекова (0024) - Траян Борисов Христов (0028)
12 Иван Бориславов Цончев (0101) - Борислав Ненков Борисов (5115)
13 Данаил Петров Джапунов (4112) - Тенчо Костадинов Йовков (4114)
14 Радослав Йорданов Радев (5014) - Димитър Денчев Пенев (6163)
15 Nedelcu Mihnea (9508) - Viorel Micescu (9588)
16 Борислав Светославов Попов (0020) - Красимир Борисов Симеонов (1205)
17 Валентина Генова Николова (4538) - Васил Панчев Николов (4539)
18 Добрин Иванов Колев (5775) - Байчо Байчев (5793)
19 Николай Петров Бебов (3101) - Серьожа Иванов Гендов (3105)
20 Валентин Кръстев Върбанов (5704) - Иван Георгиев Марков (5714)
21 Йордан Георгиев Вълканов (4202) - Пейчо Русев Чолаков (5066)
22 Милко Михайлов Изевков (3104) - Йосиф Алонцов Петков (3097)
23 Захари Стоилов Захариев (0066) - Тони Илчев Русев (4000)
24 Ботьо Ботев (3170) - Иван Танев Христов (3039)
25 Стою Тодоров Даракчиев (3000) - Евгения Георгиева Рачева (8250)
26 Велислав Георгиев Хараланов (6077) - Васил Василев Гетов (6066)
27 Пенка Колева Бичева (0121) - Мирослав Иванов Василев (8802)
28 Стефан Владимиров Григоров (4116) - Радостин Димитров Симеонов (4117)
29 Борис Христов Борисов (5703) - Пламен Асенов Тачев (5719)
30 Румен Ненов Трендафилов (6006) - Никола Стаматов Барантиев (5555)
31 Румен Димитров Попов (3063) - Васил Апостолов Ненчев (3456)
32 Георги Стоименов Николов (4049) - Максим Василев Велчев (4056)
33 Пламен Ангелов Пасков (8650) - Цветелин Георгиев Цветанов (8651)
34 Митко Янков Желев (5770) - Найден Манолов Манолов (5768)
35 Георги Николов Ралев (0448) - Александър Иванов Стоянов (0969)
36 Димитър Иванов Димитров (8704) - Юри Петров Димитров (8710)
37 Емилиан Илиев Гогев (1401) - Борил Спасов Добродолски (0013)
38 Георги Иванов Пацов (0909) - Ивайло Стоянов Вълков (1478)
39 Светлан Петров Казаков (6053) - Владимир Владимирович Василенко (6186)
40 Таня Тодорова Апостолова (4040) - Петър Владимиров Петров (4046)
41 Панчо Колев Панев (3033) - Милена Димова Стефанова (4015)
42 Таньо Вълков Танев (5764) - Иван Алексиев Алексиев (0292)

Резултати