Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Национален бридж турнир "Павел баня" 2020 - главен отборен

18.01.2020 / 09:00 - 19.01.2020 / 15:00, Павел баня
Национален, Отборен 0лв./Отбор
21 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 Видев Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Теню Русев Тенев (4224) - Колю Маринов Видев (4444)
2 Жермен Тодор Илиев Костадинов (3007) - Светослав Каменов Хаджийски (3070) - Атанас Костадинов Мяхов (4110) - Атанас Евтимов Ангелов (4409)
3 Плиска Румен Ненов Трендафилов (6006) - Георги Николов Ралев (0448) - Александър Иванов Стоянов (0969) - Никола Стаматов Барантиев (5555)
4 Барса Грозьо Ангелов Донев (1550) - Атанас Кирилов Иванов (6008) - Антони Иванов Николов (6666) - Живко Руменов Драганов (4044)
5 Вито Борислав Светославов Попов (0020) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Красимир Борисов Симеонов (1205) - Тони Илчев Русев (4000)
6 АБВГ Радослав Йорданов Радев (5014) - Пейчо Русев Чолаков (5066) - Стою Тодоров Даракчиев (3000) - Евгения Георгиева Рачева (8250)
7 Yani and friends Златан Петков Петров (5707) - Петко Савов Илиев (5757) - Юрий Елиас Перец (6074) - Яница Колева Иванова (4077)
8 Секирово Николай Петров Бебов (3101) - Серьожа Иванов Гендов (3105) - Христо Нейчев Тепавичаров (3004) - Йосиф Алонцов Петков (3097)
9 Ъпсурт Данаил Петров Джапунов (4112) - Тенчо Костадинов Йовков (4114) - Велислав Георгиев Хараланов (6077) - Васил Василев Гетов (6066)
10 Тракийски бриз Иван Бориславов Цончев (0101) - Стойчо Милков Босев (3333) - Борислав Ненков Борисов (5115) - Тодор Дончев Алексиев (3993)
11 Апел Христо Кирилов Цветков (4683) - Динко Славов Димитров (4006) - Ради Радев (4025) - Димитър Денчев Пенев (6163)
12 Rombul Георги Иванов Пацов (0909) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Йордан Георгиев Вълканов (4202) - Стефан Костадинов Тодоров (4008) - Златко Паунов Неделчев (0008) - Nedelcu Mihnea (9508) - Viorel Micescu (9588)
13 Ник Макс Христо Бинев Димов (4005) - Николай Иванов Стефанов (4014) - Милена Димова Стефанова (4015) - Георги Стоименов Николов (4049) - Максим Василев Велчев (4056)
14 Албена Драганка Атанасова Георгиева (6402) - Стефан Цонев Георгиев (6401) - Тошко Николов Василев (7543) - Теодора Георгиева Пенева (6155) - Иван Александров Иванов (6176) - Милко Петров Славов (6187)
15 Импас 1 Димитър Иванов Димитров (8704) - Юри Петров Димитров (8710) - Димитър Тодоров Митев (3321) - Тони Иванов Вълев (0149)
16 Незабравка Велина Ветрушкова Костова (0038) - Тошко Димитров Сталев (4054) - Лия Костова Костова (0750) - Петър Николов Николов (3180) - Томи Любомиров Наков (4644) - Цветелин Василев Василев (4645)
17 Сборная Валентин Кръстев Върбанов (5704) - Иван Георгиев Марков (5714) - Мартин Димитров Марков (4058) - Тодор Димитров Печилков (3323) - Радостин Иванов Радков (5748)
18 БК Бриз Драгомир Тодоров Маринов (6036) - Светлан Петров Казаков (6053) - Алекси Димитров Алексиев (6175) - Владимир Владимирович Василенко (6186)
19 Професор Минчо Нейков Петков (1414) - Пенка Колева Бичева (0121) - Дора Ангелова Неделчева (0035) - Мирослав Иванов Василев (8802) - Пламен Ангелов Пасков (8650) - Цветелин Георгиев Цветанов (8651) - Веселин Иванов (4069)
20 Бонсист Емилиан Илиев Гогев (1401) - Анна Лекова (0024) - Траян Борисов Христов (0028) - Борил Спасов Добродолски (0013)
21 Дъблин Добрин Иванов Колев (5775) - Георги Йорданов Георгиев (5781) - Митко Янков Желев (5770) - Найден Манолов Манолов (5768) - Таньо Вълков Танев (5764)

Резултати