Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

20 Национален турнир "Любимец 2019" - главен двойков

29.11.2019 / 16:00 - 29.11.2019 / 14:00, Любимец
Национален, Двойков 0лв./Двойков
51 Участници в турнира 26 игри/1 сесия

Регистирани участници в турнира

# Състезатели
1 Светлин Димитров Манов (1063) - Валя Иванова Янева (1163)
2 Гроздан Тенев Русинов (4201) - Теню Русев Тенев (4224)
3 Боян Тонев Тонев (4039) - Димитър Денчев Пенев (6163)
4 Тодор Илиев Костадинов (3007) - Стефан Неделчев Иванов (7800)
5 Nadir Citak (9603) - Ozkan Ozbek (9604)
6 Тони Илчев Русев (4000) - Веселин Георгиев Величков (4004)
7 Станчо Иванов Иванов (1011) - Иван Иванов Тренков (0089)
8 Илия Василев Василев (0016) - Иван Нанев (0023)
9 Иван Александров Иванов (6176) - Милко Петров Славов (6187)
10 Захари Стоилов Захариев (0066) - Ангел Иванов Ванчев (3737)
11 Стефан Веселинов Менчиков (4408) - Милко Жеков Милков (4420)
12 Атанас Бахарев (4414) - Валентин Иванов Расоков (4419)
13 Георги Петков Митрев (4205) - Владимир Андреев Андреев (4244)
14 Георги Делчев Делинов (4218) - Гергана Тенева Тенева (0757)
15 Светослав Каменов Хаджийски (3070) - Пламен Петков Христов (6042)
16 Веселин Живков Сидеров (4411) - Злати Владимиров Георгиев (0220)
17 Георги Иванов Пацов (0909) - Йордан Георгиев Вълканов (4202)
18 Тенчо Костадинов Йовков (4114) - Атанас Костадинов Мяхов (4110)
19 Димитър Йорданов Капитански (0021) - Кремена Илиева Капитански (5790)
20 Петър Стоев Даракчиев (3001) - Красимир Валентинов Янков (7306)
21 Данаил Петров Джапунов (4112) - Иван Тодоров Тотев (4113)
22 Кръстьо Атанасов Малинов (4642) - Деан Александров Терзиев (4650)
23 Георги Първанов Първанов (4949) - Моника Димитрова Демирева (4945)
24 Георги Николов Лесов (3100) - Николай Петров Бебов (3101)
25 Петър Кръстев Игнатов (1531) - Велислав Лъчезаров Стефанов (0623)
26 Радослав Йорданов Радев (5014) - Николай Костов Дянков (5225)
27 Красимир Димитров Василев (3035) - Георги Щерев Петров (4231)
28 Селиатин Мехмед Шабан (4884) - Mehmet Mert (9601)
29 Румен Ненов Трендафилов (6006) - Никола Стаматов Барантиев (5555)
30 Стою Тодоров Даракчиев (3000) - Евгения Георгиева Рачева (8250)
31 Стелиана Петрова Иванова (6007) - Десислава Цанкова Малакова (4334)
32 Добрин Иванов Колев (5775) - Найден Манолов Манолов (5768)
33 Георги Николов Ралев (0448) - Виктор Игор Йотов (0187)
34 Тошко Николов Василев (7543) - Теодора Георгиева Пенева (6155)
35 Иван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Русев Марашев (1111)
36 Георги Цанков Георгиев (1348) - Йордан Иванов Йорданов (7632)
37 Атанас Кирилов Иванов (6008) - Антони Иванов Николов (6666)
38 Георги Тодоров Георгиев (1528) - Мирослав Павлов Михайлов (1967)
39 Гиньо Вълчев Гинев (4227) - Алекси Димитров Алексиев (6175)
40 Цветомир Груев (1419) - Димитър Тодоров Митев (3321)
41 Сергей Кънчев Кънчев (7070) - Явор Данаилов Балкански (7310)
42 Юри Петров Димитров (8710) - Маринчо Йорданов Маринов (8711)
43 Божидар Тенев Събев (4206) - Сашо Величков Янев (4212)
44 Велина Ветрушкова Костова (0038) - Лия Костова Костова (0750)
45 Колю Маринов Видев (4444) - Йордан Любомиров Гачев (7314)
46 Владимир Балчев Михов (1023) - Грозьо Ангелов Донев (1550)
47 Йордан Костадинов Костов (3051) - Илиан Ангелов Ангелов (3163)
48 Милко Михайлов Изевков (3104) - Нейко Нейков (3115)
49 Георги Станков Чонин (4439) - Манол Тонев Янчев (4441)
50 Стойчо Стоев (4401) - Георги Тананов (4445)
51 Станислав Владимиров Гешев (4620) - Стоян Николаев Николов (4640)

Резултати