Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

20 Национален турнир "Любимец 2019" - отборен

30.11.2019 / 16:00 - 01.12.2019 / 14:00, Любимец
Национален, Отборен 0лв./Отбор
24 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 БРИДЖ + Захари Стоилов Захариев (0066) - Владимир Балчев Михов (1023) - Грозьо Ангелов Донев (1550) - Ангел Иванов Ванчев (3737)
2 ALERT Тошко Николов Василев (7543) - Георги Щерев Петров (4231) - Димитър Денчев Пенев (6163) - Теодора Георгиева Пенева (6155)
3 ЕЛИМИНАТОР Иван Стоянов Иванов (0076) - Станчо Иванов Иванов (1011) - Георги Тодоров Георгиев (1528) - Мирослав Павлов Михайлов (1967) - Иван Иванов Тренков (0089)
4 VILLA YUSTINA Петър Стоев Даракчиев (3001) - Сергей Кънчев Кънчев (7070) - Красимир Валентинов Янков (7306) - Явор Данаилов Балкански (7310)
5 RED HOT Илия Василев Василев (0016) - Иван Нанев (0023) - Иван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Русев Марашев (1111)
6 ХАЙДУЦИ Борис Христов Борисов (5703) - Живко Динев Иванов (5712) - Петко Савов Илиев (5757) - Пламен Асенов Тачев (5719)
7 СЛЪНЧЕВ БРЯГ Румен Ненов Трендафилов (6006) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Николай Костов Дянков (5225) - Никола Стаматов Барантиев (5555)
8 МЕД Юри Петров Димитров (8710) - Маринчо Йорданов Маринов (8711) - Стою Тодоров Даракчиев (3000) - Евгения Георгиева Рачева (8250)
9 ВИДЕВ Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Теню Русев Тенев (4224) - Колю Маринов Видев (4444) - Йордан Любомиров Гачев (7314)
10 БЕРГУЛЕ Селиатин Мехмед Шабан (4884) - Nadir Citak (9603) - Ozkan Ozbek (9604) - Mehmet Mert (9601)
11 СЕКИРА Георги Николов Лесов (3100) - Николай Петров Бебов (3101) - Милко Михайлов Изевков (3104) - Нейко Нейков (3115) - Тошко Димитров Сталев (4054)
12 ЖЕРМЕН Светослав Каменов Хаджийски (3070) - Атанас Костадинов Мяхов (4110) - Пламен Петков Христов (6042) - Атанас Евтимов Ангелов (4409)
13 ЛЮБИМЕЦ Стойчо Стоев (4401) - Веселин Живков Сидеров (4411) - Георги Тананов (4445) - Валентин Иванов Расоков (4419) - Злати Владимиров Георгиев (0220)
14 XMAN Христо Бинев Димов (4005) - Николай Иванов Стефанов (4014) - Милена Димова Стефанова (4015) - Антон Димитров Петков (4087)
15 ВИНАРИ Георги Иванов Пацов (0909) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Иван Василев Радев (4200) - Йордан Георгиев Вълканов (4202) - Стефан Костадинов Тодоров (4008)
16 ВАРНА Атанас Кирилов Иванов (6008) - Антони Иванов Николов (6666) - Иван Александров Иванов (6176) - Милко Петров Славов (6187)
17 ДАНЧО Димитър Йорданов Капитански (0021) - Георги Цанков Георгиев (1348) - Кремена Илиева Капитански (5790) - Йордан Иванов Йорданов (7632)
18 ПИТБУЛ Добрин Иванов Колев (5775) - Байчо Байчев (5793) - Митко Янков Желев (5770) - Найден Манолов Манолов (5768)
19 КРИСТОН Стоян Николаев Николов (4640) - Кръстьо Атанасов Малинов (4642) - Йордан Стефанов Йорданов (4622) - Деан Александров Терзиев (4650)
20 ДОДО Стелиана Петрова Иванова (6007) - Велина Ветрушкова Костова (0038) - Десислава Цанкова Малакова (4334) - Лия Костова Костова (0750)
21 ЛОПЕ ДЕ ВЕГА Георги Николов Ралев (0448) - Светлин Димитров Манов (1063) - Валя Иванова Янева (1163) - Петър Кръстев Игнатов (1531) - Велислав Лъчезаров Стефанов (0623) - Виктор Игор Йотов (0187)
22 КАПИТАН БЛЪД Тодор Илиев Костадинов (3007) - Димо Христов Желязков (3113) - Боян Тонев Тонев (4039) - Стефан Неделчев Иванов (7800)
23 ИМПАС 1 Цветомир Груев (1419) - Пенко Йорданов Кръстев (4621) - Димитър Тодоров Митев (3321) - Димитър Йорданов Кръстев (4654)
24 ДУКОВEТЕ Йордан Костадинов Костов (3051) - Данаил Петров Джапунов (4112) - Иван Тодоров Тотев (4113) - Тенчо Костадинов Йовков (4114) - Илиан Ангелов Ангелов (3163)

Резултати