Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Отборен турнир "Приморско клуб"

29.08.2020 / 12:00 - 30.08.2020 / 11:00, Добрич
Национален, Отборен 0лв./Отбор
20 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 Инструктор Димитър Иванов Димитров (8704) - Валери Костадинов Стоянов (8708) - Юри Петров Димитров (8710) - Георги Велчев Петров (8716)
2 Крим Камелия Николова Рашкова (0785) - Рашко Христов Рашков (1388) - Момчил Момчилов Мончев (0622) - Иван Минчев Минчев (3179) - Борислав Красимиров Ризов (0114) - Владимир Георгиев Янков (0115)
3 Челопеч Антон Оттов Антонов (2006) - Даниела Петкова Григорова (2007) - Пламен Петков Христов (6042) - Атанас Първанов Ангелов (4555) - Атанас Георгиев Тимев (4525) - Красимир Любомиров Димитров (8725)
4 ALERT Тошко Николов Василев (7543) - Георги Щерев Петров (4231) - Димитър Денчев Пенев (6163) - Теодора Георгиева Пенева (6155)
5 Херос Борислав Иванов Тричков (0808) - Димо Христов Желязков (3113) - Галина Стоянова Атанасова (5060) - Антон Георгиев Антонов (8030)
6 ВС Лозенец Борис Христов Борисов (5703) - Димитър Николов Гюров (5700) - Живко Динев Иванов (5712) - Златан Петков Петров (5707) - Петко Савов Илиев (5757)
7 Сердика Диян Цветанов Данаилов (0054) - Стойчо Милков Босев (3333) - Иван Василев Радев (4200) - Йордан Георгиев Вълканов (4202) - Климентин Николайчев Николчев (0151)
8 Ченгел Иво Георгиев Велков (1400) - Стефка Петкова Паскалева (1804) - Пейчо Русев Чолаков (5066) - Красимир Михайлов Ангелов (4537) - Румен Христов Балджийски (4520) - Йордан Иванов Йорданов (7632)
9 Хеброс Веселин Живков Сидеров (4411) - Милко Жеков Милков (4420) - Детелин Василев Петров (4426) - Злати Владимиров Георгиев (0220)
10 Моли Стелиана Петрова Иванова (6007) - Елена Кирилова Михова (1202) - Стефан Жечков Скорчев (6336) - Петър Борисов Иванов (5544) - Десислава Цанкова Малакова (4334)
11 Янко Александър Атанасов Александров (0303) - Георги Тодоров Георгиев (1528) - Янко Енчев Янков (1615) - Исмет Хюсеинов Кумалиев (7544)
12 Видев Румен Ненов Трендафилов (6006) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Теню Русев Тенев (4224) - Колю Маринов Видев (4444)
13 КК Георги Николов Ралев (0448) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Златко Паунов Неделчев (0008)
14 Николов Иван Нанев (0023) - Георги Стаматов Стаматов (0077) - Владимир Балчев Михов (1023) - Росен Георгиев Гунев (1968)
15 Бридж + Захари Стоилов Захариев (0066) - Грозьо Ангелов Донев (1550) - Виктор Аронов (2999) - Живко Руменов Драганов (4044)
16 Сборная Александър Иванов Стоянов (0969) - Христо Георгиев Христов (1001) - Антон Марков Андонов (6009) - Марк Антонов Андонов (6171)
17 Скурец Емилиан Илиев Гогев (1401) - Анна Лекова (0024) - Иван Йорданов Павлов (0707) - Борил Спасов Добродолски (0013)
18 Yani and friends Венцислав Кацаров (4681) - Христо Кирилов Цветков (4683) - Юрий Елиас Перец (6074) - Яница Колева Иванова (4077)
19 Секирово Георги Николов Лесов (3100) - Николай Петров Бебов (3101) - Серьожа Иванов Гендов (3105) - Петър Делипетров (3099) - Йосиф Алонцов Петков (3097)
20 Гънърс Йордан Костадинов Костов (3051) - Валентина Генова Николова (4538) - Васил Панчев Николов (4539) - Томи Любомиров Наков (4644) - Цветелин Василев Василев (4645) - Илиан Ангелов Ангелов (3163)

Резултати