Bulgarian Bridge Federation

Финал A - ДОП 2021

21.09.2021 / 12:00 - 24.09.2021 / 18:00,
Първенство, Отборен 0лв./Отбор
12 Участници в турнира 0 игри/1 кръг
Финал ДОП 2021

Дати: 23 - 26 септември 2021
Място: вила "Юстина", с. Устина

Настаняване: Стою Даракчиев 0885909860

Моля изпращайте регистрациите на отборите на office@bridge.bg най-късно до 16.09.2021.
Попълнените КК на ctd@bridge.bg най-късно до 19.09.2021 23:59 ч. За всеки ден закснение след този срок наказанието е 1VP/двойка.

 

ГРАФИК ФИНАЛ ДОП 2021

23.09. /чт/

Капитанска среща

11:30 - 11:45

Кръг 1

12:00 - 14:50

Кръг 2

15:05 - 17:55

Кръг 3

18:10 - 21:00

24.09. /пт/

Кръг 4

9:30 - 12:20

Кръг 5

14:00 - 16:50

Кръг 6

17:05 - 19:55

25.09. /сб/

Кръг 7

9:30 - 12:20

Кръг 8

14:00 - 16:50

Кръг 9

17:05 - 19:55

26.09. /нд/

Кръг 10

9:00 - 11:50

Кръг 11

12:05 - 14:55

Награждаване

15:15

 

Конвенционални карти

1. Бридж + Ванчев-Захариев, Цончев-Марашев, Данаилов-Караколев
2. Видев Испорски-Кермедчиев-Михов-Тенев-Христов, Видев-Тенев
3. Сердика Иванчев-Николчев, Батов-Кръстев, Неделчев-Симеонов
4. Шато Росеново Барантиев-Трендафилов, Аронов-Иванов, Радев-Барантиев, Трендафилов, Иванов, Аронов
5. Няма изненада Феров-Василев, Иванов-Русинов, Павлов-Андонов
6. Лопе де Вега Янева-МановРалев-Иванов, Игнатов-Стефанов
7. Перелик Анелова-Ангелов, Радойков-Стефанов, Керпечиян-Пенев
8. Асо пика Славов-Александров, Ненова-Георгиев, Димитров-Маринов
9. Херос Гетов-Николов, Маринов-Милков
10. БК Челопеч Драганов-Донев, Христов-Щерев, Нанев-Гунев
11. Струма Виденова-Славов, Кованджийски-Велков, Велков-Пейчев, Кованджийски-Славов
12. Кристон Николов-Гешев-Кръстев-Малинов-Терзиев-Даракчиев

 

Регистрация

1. Бридж + 3737 Ангел Ванчев - капитан
    0066 Захари Захариев
    0054 Диян Данаилов
    0005 Георги Караколев
    1111 Владимир Марашев
    0101 Иван Цончев
2. Видев 4444 Колю Видев - капитан
    4224 Теню Тенев
    1313 Владислав Испорски
    0812 Николай Кермедчиев
    1023 Владимир Михов
    1001 Христо Христов
3. Сердика 0151 Климентин Николчев - капитан
    0029 Христо Иванчев
    0008 Златко Неделчев
    1205 Красимир Симеонов
    0102 Васил Батов
    2555 Любомир Кръстев
4. Шато Росеново 5555 Никола Барантиев - капитан
    6006 Румен Трендафилов
    6666 Антони Иванов
    2999 Виктор Аронов
    5014 Радослав Радев
5. Няма изненада 0172 Захари Феров - капитан
    4028 Николай Василев
    6171 Марк Андонов
    0193 Тодор Павлов
    5544 Петр Иванов
    4201 Гроздан Русинов
6. Лопе де Вега 1063 Светлин Манов - капитан
    1163 Валя Янева
    1531 Петър Игнатов
    0623 Велислав Стефанов
    0448 Георги Ралев
    7800 Стефан Иванов
7. Перелик 0117 Пламен Радойков - капитан
    0011 Стефан Стефанов
    1718 Иван Пенев
    0456 Кеворк Керпечиян 
    4556 Мария Ангелова
    4555 Атанас Анелов
8. Асо пика 6071 Светла Ненова - капитан
    6151 Стефан Георгиев
    6176 Иван Иванов
    6187 Милко Славов
    8725 Красимир Димитров
    8711 Маринчо Маринов
9. Херос 6035 Иван Иванов - капитан
    6036 Драгомир Маринов
    6066 Васил Гетов
    6087 Красимир Николов
10. БК Челопеч 4525 Атанас Тимев - неиграещ капитан
    6042 Пламен Христов
    6451 Йордан Щерев
    0023 Иван Нанев
    1968 Росен Гунев
    1550 Грозьо Донев
    4044 Живко Драганов
11. Струма 1815 Румен Кованджийски - капитан
    1811 Владислав Славов
    1805 Капка Виденова  0404 Лъчезар Пейчев
    1400 Иво Велков
12. Кристон 4640 Стоян Николов - капитан
    4620 Станислав Гешев
    4621 Пенко Кръстев
    4642 Кръстьо Малинов
    4650 Деан Терзиев
    3001 Петър Даракчиев

 

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 Струма Иво Георгиев Велков (1400) - Владислав Димитров Славов (1811) - Румен Любенов Кованджийски (1815) - Лъчезар Тодоров Пейчев (0404)
2 Херос Иван Милков Иванов (6035) - Васил Василев Гетов (6066) - Драгомир Тодоров Маринов (6036) - Красимир Василев Николов (6087)
3 Кристон Петър Стоев Даракчиев (3001) - Пенко Йорданов Кръстев (4621) - Станислав Владимиров Гешев (4620) - Стоян Николаев Николов (4640) - Кръстьо Атанасов Малинов (4642) - Деан Александров Терзиев (4650)
4 Няма изненада Николай Емилов Василев (4028) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Петър Борисов Иванов (5544) - Марк Антонов Андонов (6171) - Захари Лайош Феров (0172) - Тодор Иванов Павлов (0193)
5 Асо пика Светла Христова Ненова (6071) - Стефан Георгиев Георгиев (6151) - Маринчо Йорданов Маринов (8711) - Красимир Любомиров Димитров (8725) - Иван Александров Иванов (6176) - Милко Петров Славов (6187)
6 Шато Росеново Румен Ненов Трендафилов (6006) - Виктор Аронов (2999) - Никола Стаматов Барантиев (5555) - Антони Иванов Николов (6666)
7 Видев Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Христо Георгиев Христов (1001) - Владимир Балчев Михов (1023) - Владислав Николов Испорски (1313) - Теню Русев Тенев (4224) - Колю Маринов Видев (4444)
8 БК Челопеч Иван Нанев (0023) - Грозьо Ангелов Донев (1550) - Пламен Петков Христов (6042) - Живко Руменов Драганов (4044) - Росен Георгиев Гунев (1968) - Йордан Пламенов Щерев (6451)
9 Сердика Христо Спасов Иванчев (0029) - Васил Георгиев Батов (0102) - Красимир Борисов Симеонов (1205) - Любомир Кръстев (2555) - Златко Паунов Неделчев (0008) - Климентин Николайчев Николчев (0151)
10 Бридж + Георги Колев Караколев (0005) - Диян Цветанов Данаилов (0054) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Иван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Русев Марашев (1111) - Ангел Иванов Ванчев (3737)
11 Лопе де Вега Георги Николов Ралев (0448) - Светлин Димитров Манов (1063) - Валя Иванова Янева (1163) - Петър Кръстев Игнатов (1531) - Стефан Неделчев Иванов (7800) - Велислав Лъчезаров Стефанов (0623)
12 Перелик Стефан Андреев Стефанов (0011) - Кеворк Гарбис Керпичиян (0456) - Иван Петров Пенев (1718) - Атанас Първанов Ангелов (4555) - Мария Делчева Ангелова (4556) - Пламен Кръстев Радойков (0117)

Резултати