Bulgarian Bridge Federation

Зона Север - ДОП 2021

31.07.2021 / 06:30 - 01.08.2021 / 16:00,
Първенство, Отборен 0лв./Отбор
6 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

                                 ДОП 2021 – зона „СЕВЕР"

 

Зоновата квалификация ще се проведе в периода 31.07.2021 – 01.08.2021г. Капитанска среща - 31.07.2021г. от 9.30ч.

Място на провеждане: "Щастливата звезда", гр.Варна, ул."Константин Фотинов" 18

Съдия на квалификацията: Радослав Радев

Ще се играе всеки срещу всеки по 20 игри ( 2 полувремена по 10 игри с възможност за смяна на двойки на полувремето). Позволени са всякакви системи за анонсиране. Двойки употребяващи силно конвенционални системи и слабо популярни следва да изпратят копие от конвенционалната си карта на капитаните на противниковите отбори. По време на състезанието всяка двойка трябва да има по две конвенционални карти по една за всяка страна на паравана.

За участие в ДОП се допускат всички желаещи състезатели, които са членове на ББФ притежаващи ИБН с декларирана клубна принадлежност и заплатили членски внос за 2021г ( в размер на 24 лв). Не се допускат за участие състезателите които имат наложено наказание към момента на регистрацията на отборите, както и по време на провеждане на ДОП.

Всички желаещи отбори трябва да дадат заявка за участие като изпратят email на slavov_m@abv.bg не по-късно от 20.07.2021г

Схемата за игра и точните часове  на зоновата квалификация в зона Север за финалите на Републиканското отборнопървенство ще бъде уточнена на капитанската среща.

Телефон за контакт 0889878028.

                                                                Комендант зона „Север“:...................

                                                                                                           Милко Славов

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 Асо Пика Светла Христова Ненова (6071) - Стефан Георгиев Георгиев (6151) - Маринчо Йорданов Маринов (8711) - Красимир Любомиров Димитров (8725) - Иван Александров Иванов (6176) - Милко Петров Славов (6187)
2 Нептун Александър Димитров Панайотов (6025) - Тошко Николов Василев (7543) - Пламен Георгиев Янчев (6162) - Теодора Георгиева Пенева (6155)
3 Сборна звезда Симеон Иванов Иванов (6116) - Мариана Тинчева Щерева (6076) - Огнян Тодоров Николов (6168) - Мариан Стефанов Томов (6206)
4 Варна Илко Стойчев Попов (6000) - Антон Марков Андонов (6009) - Живко Любенов Великов (6020) - Явор Софрониев Софрониев (0324)
5 Херос Иван Милков Иванов (6035) - Живко Петров Ангелов (6017) - Драгомир Тодоров Маринов (6036) - Георги Николов Вълчев (6043)
6 Д-р Вичо Янко Енчев Янков (1615) - Вичо Тодоров Дечев (6014) - Васил Василев Гетов (6066) - Добрин Дончев Райков (6019) - Асен Йоргов Димитров (7542) - Даниела Димчева Колева-Инджева (6166)

Резултати