Bulgarian Bridge Federation

Търново 2012 - Отборен Турнир

31.03.2012 / 01:00 - 01.04.2012 / 01:00, Велико Търново
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
20 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 Южна зонаЗахари Стоилов Захариев (0066) - Георги Николов Ралев (0448) - Георги Иванов Пацов (0909) - Веселин Георгиев Величков (4004) 76.22 23.4089
2 ЦентърИван Василев Радев (4200) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Георги Тодоров Георгиев (1528) - Иван Георгиев Величков (4002) - Иван Симеонов Чернев (4003) 68.88 17.1631
3 Видев-МиралиРалица Мирчева Мирчева (0440) - Колю Маринов Видев (4444) - Любомир Игнатов Игнатов (6060) - Йордан Любомиров Гачев (7314) 63.99 13.1784
4 ВитоХристо Георгиев Христов (1001) - Диана Димитрова Дамянова (0082) - Виктор Аронов (2999) - Тони Илчев Русев (4000) 62.59 11.8323
5 БК "Радков"Теню Русев Тенев (4224) - Станислав Бончев Недков (6438) - Румен Ненов Трендафилов (6006) - Стойчо Симеонов Радков (4222) 61.54 10.8860
6 ПламбатаАнтон Марков Андонов (6009) - Юрий Елиас Перец (6074) - Живко Любенов Великов (6020) - Пламен Петков Христов (6042) 60.49 10.0663
7 TUR CenterРумен Пенчев Рикевски (8040) - Ивелин Павлов Павлов (8024) - Иван Иванов (8031) - Евгени Генов Тотев (8048) - Панчо Колев Панев (3033) 60.14 9.6356
8 Adams familyАтанас Първанов Ангелов (4555) - Мария Делчева Ангелова (4556) - Цветана Тодорова Налбатска (3005) - Тодор Илиев Костадинов (3007) 59.79 9.4022
9 ФиестаРумен Любенов Кованджийски (1815) - Юлиан Христов Христов (1817) - Людмил Петров Матеев (1819) - Велина Ветрушкова Костова (0038) - Диляна Константинова Стоянова (8724) 58.04 8.2356
10 КитКирил Георгиев Тулийски (0345) - Красимир Борисов Симеонов (1205) - Антон Атанасов Костов (1661) - Иван Тодоров Евтимов (0056) 56.64 7.3022
11 SSPPСветослав Каменов Хаджийски (3070) - Стойчо Милков Босев (3333) - Петко Савов Илиев (5757) - Пламен Асенов Тачев (5719) 56.29 7.0689
12 СолоМильо Велчев Велчев (0073) - Красимир Михайлов Ангелов (4537) - Румен Христов Балджийски (4520) - Цветомир Груев (1419) 55.59 6.6022
13 УдарникВеселин Танев Дяков (0660) - Георги Цанков Георгиев (1348) - Петър Кръстев Игнатов (1531) - Георги Михайлов Развигоров (2997) 55.24 6.3689
14 Асо пикаОгнян Тодоров Николов (6168) - Мариана Тинчева Щерева (6076) - Румян Манчев Христов (6153) - Петър Вълков Петров (6103) 54.55 5.9089
15 ДобричВалентина Атанасова Петрова (6404) - Драганка Атанасова Георгиева (6402) - Стефан Цонев Георгиев (6401) - Минчо Ганчев Рашев (6437) 53.50 5.2089
16 The WallМилко Веселинов Давидов (8003) - Мянко Косев Бояджиев (8011) - Станислав Владимиров Гешев (4620) - Лъчезар Василев Лалев (8002) 53.15 4.9756
17 LindaАни Василева (33511) - Пейчо Русев Чолаков (5066) - Добрин Дончев Райков (6019) - Сашо Колев Вълчев (8006) - Linda Hansen (6170) 52.45 4.5089
18 ВетренциБорислав Христов Арабаджиев (8001) - Христо Емануилов Йончев (8022) - Илия Николов Илиев (8023) - Стоян Витанов (8042) 51.05 3.5756
19 СомОгнян Ванчев Ангелов (4263) - Суна Мустафова Георгиева (6152) - Маргарита Иванова Борисова (6173) - Стефка Георгиева Върбанова (8000) 50.70 3.3422
20 XXXЗдравко Пенков Вълчев (8502) - Димитър Иванов Димитров (8704) - Илиян Иванов (11017) - Ирина Симеонова (11019) 35.31 -6.9178
--------------------------------------------------------- after the 11-th round-
- Place -       T e a m        - Score   (Sw)  (Pnlt) - Defeats IMPs  Optional -
-   1   -  SOUTH ZONE    <  2> - 218.0  (1884) (0.00) -         175     239    -
-   2   -  CENTER        < 14> - 197.0  (1823) (0.00) -   3 1/2 111     224    -
-   3   -  VIDEV-MIRALI  <  7> - 183.0  (1966) (0.00) -   4      72     185    -
-   4   -  VITO          <  3> - 179.0  (1907) (0.00) -   5 1/2  43     200    -
-   5   -  RADKOV        < 16> - 176.0  (1912) (0.00) -   5      53     188    -
-   6   -  PLAMBATA      <  9> - 173.0  (1876) (0.00) -   4 1/2  29     180    -
-   7   -  TUR CENTER    < 10> - 172.0  (1694) (0.00) -   5      26     177    -
-   8   -  ADAMS FAMILY  < 17> - 171.0  (1976) (0.00) -   4 1/2  17     183    -
-   9   -  FIESTA        < 19> - 166.0  (1742) (0.00) -   6      -1     169    -
-  10   -  KIT           < 12> - 162.0  (1739) (0.00) -   5      -6     160    -
-  11   -  SSPP          < 11> - 161.0  (1917) (0.00) -   6      -9     149    -
-  12   -  SOLO          < 18> - 159.0  (1823) (0.00) -   5     -18     169    -
-  13   -  UDARNIK       <  1> - 158.0  (1680) (0.00) -   6     -10     162    -
-  14   -  ASO PIKA      < 20> - 156.0  (1630) (0.00) -   6 1/2 -32     157    -
-  15   -  DOBRICH       <  6> - 153.0  (1840) (0.00) -   8     -24     144    -
-  16   -  THE WALL      <  8> - 152.0  (1775) (0.00) -   8     -45     144    -
-  17   -  LINDA         <  5> - 150.0  (1684) (0.00) -   5     -52     150    -
-  18   -  VETRINCI      < 15> - 146.0  (1710) (0.00) -   6 1/2 -56     126    -
-  19   -  COM           <  4> - 145.0  (1700) (0.00) -   7     -66     133    -
-  20   -  XXX           < 13> - 101.0  (1780) (0.00) -   9    -207      61    -


Adams Family     Вито  
Тодор Костадинов 3007   Диана Дамянова 82
Цветана Налбатска 3005   Виктор Аронов 2999
Атанас Ангелов 4555   Христо Христов 1001
Мария Ангелова 4556   Тони Русев 4000
         
Linda     Добрич  
Linda Hansen 6170   Стефан Георгиев 6401
Добрин Райков 6019   Минчо Рашев 6437
Пейчо Чолаков 5066   Драганка Георгиева 6402
Сашо Вълчев 8006   Валентина Петрова 6404
Ани Василева -      
         
SSPP     Кит  
Стойчо Босев 3333   Иван Евтимов 56
Светослав Хаджийски 3070   Красимир Борисов 1205
Пламен Точев 5719   Тони Костов 1661
Петко Илиев 5757   Кирил Тулийски 345
         
The Wall     Пламбата  
Христо Чавдаров 4620   Пламен Христов 6042
Лъчезар Лалев 8002   Юрий Перец 6074
Милко Давидов 8003   Антон Андонов 6009
Мянко Бояджиев 8011   Живко Великов 6020
         
TUR Center     Соло  
Румен Рикевски 8040   Цветомир Груев 1419
Ивелин Павлов 8024   Мильо Велчев 73
Иван Иванов 8031   Красимир Ангелов 4537
Панчо Панев 3033   Румен Балджийски 4520
Евгени Тотев 8048      
         
XXX     Сом  
Ирина Симеонова -   Огнян Ангелов 4263
Димитър Димитров -   Маргарита Борисова 6173
Здравко Вълчев -   Стефка Върбанова 8000
Илиян Иванов -   Суна Георгиева 6152
         
Асо пика     Ударник  
Мариана Щерева 6076   Георги Развигоров 2997
Огнян Николов -   Веселин Дяков 660
Румян Христов 6153   Петър Игнатов 1531
Петър Петров 6103   Георги Георгиев 1348
         
БК "Радков"     Фиеста  
Румен Трендафилов 6006   Румен Кованджийски 1815
Стойчо Радков 4222   Людмил Матеев 1819
Теню Тенев 4224   Юлиан Христов 1817
Станислав Недков 6438   Диляна Стоянова 8724
      Велина Костова 38
         
Ветренци     Център  
Борислав Арабаджиев 8001   Иван Величков 4002
Илия Илиев 8023   Иван Радев 4200
Стоян Витанов 8042   Иван Чернев 4003
Христо Йончев 8022   Георги Георгиев 1528
      Гроздан Русинов 4201
         
Видев-Мирали     Южна зона  
Колю Видев 4444   Георги Пацов 909
Йордан Гачев 7314   Георги Ралев 448
Ралица Мирчева 440   Веселин Величков 4004
Любомир Игнатов 6060   Захари Захариев 66

Резултати