Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Финал на ДОП 2017

18.04.2017 / 11:00 - 21.04.2017 / 11:00, Пловдив
Първенство, Отборен 0лв. /Отбор
12 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 K1Георги Колев Караколев (0005) - Иван Нанев (0023) - Юлиян Йорданов Стефанов (0333) - Владимир Балчев Михов (1023) - Диана Димитрова Дамянова (0082) - Виктор Аронов (2999) 152.38 250.0000
2 КСБ Радков 2Владислав Николов Испорски (1313) - Георги Делчев Делинов (4218) - Теню Русев Тенев (4224) - Тодор Тихолов Тихолов (3087) - Румен Ненов Трендафилов (6006) 142.44 200.0000
3 Red HotИван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Русев Марашев (1111) - Грозьо Ангелов Донев (1550) - Стефан Жечков Скорчев (6336) - Живко Руменов Драганов (4044) - Борислав Светославов Попов (0020) 135.97 150.0000
4 СердикаКрасимир Борисов Симеонов (1205) - Илко Бойков Бонев (1616) - Златко Паунов Неделчев (0008) - Климентин Николайчев Николчев (0151) - Васил Георгиев Батов (0102) 129.48 125.0000
5 Бридж +Георги Стаматов Стаматов (0077) - Тодор Евтимов Евтимов (1973) - Ангел Иванов Ванчев (3737) - Христо Спасов Иванчев (0029) - Диян Цветанов Данаилов (0054) - Захари Стоилов Захариев (0066) 127.63 110.0000
6 ВитоКалин Кирилов Караиванов (6018) - Йордан Любомиров Гачев (7314) - Росен Георгиев Гунев (1968) - Христо Георгиев Христов (1001) - Тони Илчев Русев (4000) - Колю Маринов Видев (4444) 110.51 95.0000
7 КСБ Радков 3Добромир Лазаров Лазаров (0744) - Радослав Радев Радев (6033) - Антон Марков Андонов (6009) - Станислав Бончев Недков (6438) - Николай Цветанов Янински (2324) - Марк Антонов Андонов (6171) 105.24 85.0000
8 ГепиИван Георгиев Величков (4002) - Деян Стефанов Спасов (4027) - Николай Емилов Василев (4028) - Гроздан Тенев Русинов (4201) 97.47 75.0000
9 Южна зонаСтойчо Милков Босев (3333) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Ради Радев (4025) - Борислав Ненков Борисов (5115) - Стефан Костадинов Тодоров (4008) - Георги Иванов Пацов (0909) 90.58 65.0000
10 СкурецЕмилиан Илиев Гогев (1401) - Иван Йорданов Павлов (0707) - Цветелин Христов Коев (1394) - Антон Оттов Антонов (2006) - Атанас Първанов Ангелов (4555) - Борил Спасов Добродолски (0013) 84.27 60.0000
11 ПоповоТодор Илиев Костадинов (3007) - Стефан Неделчев Иванов (7800) - Кремена Илиева Капитански (5790) - Димитър Йорданов Капитански (0021) 68.45 55.0000
12 ОлимпГеорги Цветанов Христов (2606) - Стефан Андреев Стефанов (0011) - Кирил Руменов Мариновски (0123) - Манол Илиев (0511) 61.89 50.0000

2017-04-09  Държавно отборно първенство 2017 - финал А

Игри Кръг 1 Кръг 2 Кръг 3 Кръг 4 Кръг 5 Кръг 6 Кръг 7 Кръг 8 Кръг 9 Кръг 10 Кръг 11
Фреквенси Кръг 1 Кръг 2 Кръг 3 Кръг 4 Кръг 5 Кръг 6 Кръг 7 Кръг 8 Кръг 9 Кръг 10 Кръг 11

12 teams. Number of rounds: 11.

Rank  Team   Score  Name          Roster                                                                                               

   1     2  152.38  K1            Георги Караколев - Иван Нанев - Юлиян Стефанов - Владимир Михов - Диана Дамянова - Виктор Аронов     
   2     7  142.44  КСБ Радков 2  Владислав Испорски - Георги Делинов - Теню Тенев - Тодор Тихолов - Румен Трендафилов                 
   3    11  135.97  Red Hot       Борислав Попов - Иван Цончев - Владимир Марашев - Грозьо Донев - Стефан Скорчев - Живко Драганов     
   4     4  129.48  Сердика       Васил Батов - Красимир Симеонов - Илко Бонев - Златко Неделчев - Климентин Николчев                  
   5    10  127.63  Бридж +       Христо Иванчев - Диян Данаилов - Захари Захариев - Георги Стаматов - Тодор Евтимов - Ангел Ванчев    

   6     1  110.51  Вито          Христо Христов - Тони Русев - Колю Видев - Калин Караиванов - Йордан Гачев - Росен Гунев             
   7     6  105.24  КСБ Радков 3  Антон Андонов - Станислав Недков - Николай Янински - Марк Андонов - Добромир Лазаров - Радослав Радев
   8     3   97.47  Гепи          Иван Величков - Деян Спасов - Николай Василев - Гроздан Русинов                                      
   9    12   90.58  Южна зона     Стойчо Босев - Веселин Величков - Ради Радев - Борислав Борисов - Стефан Тодоров - Георги Пацов      
  10     9   84.27  Скурец        Емилиан Гогев - Иван Павлов - Цветелин Коев - Антон Антонов - Атанас Ангелов - Борил Добродолски     

  11     5   68.45  Попово        Димитър Капитански - Тодор Костадинов - Стефан Иванов - Кремена Капитански                           
  12     8   61.89  Олимп         Стефан Стефанов - Кирил Мариновски - Манол Илиев - Георги Христов                                    

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                           
Tbl  Team                               IMP      +/-         Score   
 1   10 Бридж +       12 Южна зона     50-20              16.23  3.77
 2   9  Скурец        11 Red Hot       26-54               4.07 15.93
 3   1  Вито          8  Олимп         59-28     0--5     16.38 -1.38
 4   7  КСБ Радков 2  2  K1            12-47               3.07 16.93
 5   6  КСБ Радков 3  3  Гепи          32-53               5.24 14.76
 6   5  Попово        4  Сердика       24-23              10.28  9.72

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                           
Tbl  Team                               IMP                  Score   
 1   12 Южна зона     3  Гепи          33-35               9.45 10.55
 2   2  K1            4  Сердика       22-58               2.94 17.06
 3   5  Попово        1  Вито          27-59               3.48 16.52
 4   11 Red Hot       6  КСБ Радков 3  63-22              17.68  2.32
 5   10 Бридж +       7  КСБ Радков 2  51-35              13.81  6.19
 6   9  Скурец        8  Олимп         43-25              14.20  5.80

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                            
Tbl  Team                               IMP      +/-         Score   
 1   6  КСБ Радков 3  12 Южна зона     40-42               9.45 10.55
 2   5  Попово        7  КСБ Радков 2  24-66               2.21 17.79
 3   8  Олимп         4  Сердика       71-31              17.56  2.44
 4   3  Гепи          9  Скурец        37-63               4.39 15.61
 5   2  K1            10 Бридж +       19-11   0--0.69    12.07  7.24
 6   1  Вито          11 Red Hot       31-43               7.02 12.98

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                            
Tbl  Team                               IMP      +/-         Score   
 1   2  K1            12 Южна зона     34-40               8.41 11.59
 2   1  Вито          3  Гепи          47-46              10.28  9.72
 3   4  Сердика       11 Red Hot       63-37     -2-0     13.61  4.39
 4   10 Бридж +       5  Попово        87-62              15.45  4.55
 5   9  Скурец        6  КСБ Радков 3  22-90     -2-0     -2.00 20.00
 6   8  Олимп         7  КСБ Радков 2  24-51               4.23 15.77

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                            
Tbl  Team                               IMP                  Score   
 1   12 Южна зона     11 Red Hot        8-65               0.75 19.25
 2   10 Бридж +       1  Вито          36-61               4.55 15.45
 3   2  K1            9  Скурец        81-27              19.00  1.00
 4   8  Олимп         3  Гепи          14-45               3.62 16.38
 5   7  КСБ Радков 2  4  Сердика       65-41              15.28  4.72
 6   6  КСБ Радков 3  5  Попово        62-24              17.32  2.68

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                            
Tbl  Team                               IMP      +/-         Score   
 1   4  Сердика       12 Южна зона     48-18              16.23  3.77
 2   3  Гепи          5  Попово         8-34               4.39 15.61
 3   6  КСБ Радков 3  2  K1            27-49               5.06 14.94
 4   1  Вито          7  КСБ Радков 2   9-37               4.07 15.93
 5   11 Red Hot       8  Олимп         46-36     0--2     12.53  5.47
 6   10 Бридж +       9  Скурец        47-23              15.28  4.72

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                            
Tbl  Team                               IMP                  Score   
 1   12 Южна зона     9  Скурец        64-35              16.08  3.92
 2   8  Олимп         10 Бридж +       20-69               1.47 18.53
 3   11 Red Hot       7  КСБ Радков 2  20-50               3.77 16.23
 4   6  КСБ Радков 3  1  Вито          48-43              11.34  8.66
 5   5  Попово        2  K1            28-63               3.07 16.93
 6   4  Сердика       3  Гепи          41-27              13.41  6.59

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                            
Tbl  Team                               IMP                  Score   
 1   8  Олимп         12 Южна зона     49-30              14.39  5.61
 2   7  КСБ Радков 2  9  Скурец        25-31               8.41 11.59
 3   10 Бридж +       6  КСБ Радков 3  69-48              14.76  5.24
 4   5  Попово        11 Red Hot       17-48               3.62 16.38
 5   4  Сердика       1  Вито          38-15              15.11  4.89
 6   3  Гепи          2  K1            34-25              12.30  7.70

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                            
Tbl  Team                               IMP      +/-         Score   
 1   12 Южна зона     5  Попово        46-15              16.38  3.62
 2   4  Сердика       6  КСБ Радков 3  10-19               7.70 12.30
 3   7  КСБ Радков 2  3  Гепи          65-31              16.80  3.20
 4   2  K1            8  Олимп         77-16              19.57  0.43
 5   1  Вито          9  Скурец        33-40     0--1      8.17 10.83
 6   11 Red Hot       10 Бридж +       39-36              10.82  9.18

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                            
Tbl  Team                               IMP      +/-         Score   
 1   12 Южна зона     7  КСБ Радков 2  60-57     -1-0      9.82  9.18
 2   6  КСБ Радков 3  8  Олимп         56-35              14.76  5.24
 3   9  Скурец        5  Попово        68-42              15.61  4.39
 4   4  Сердика       10 Бридж +       67-49              14.20  5.80
 5   3  Гепи          11 Red Hot       34-78               1.99 18.01
 6   2  K1            1  Вито          63-18              18.12  1.88

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                            
Tbl  Team                               IMP                  Score   
 1   12 Южна зона     1  Вито           4-41               2.81 17.19
 2   11 Red Hot       2  K1            22-49               4.23 15.77
 3   3  Гепи          10 Бридж +       42-29              13.20  6.80
 4   9  Скурец        4  Сердика       26-50               4.72 15.28
 5   8  Олимп         5  Попово        21-43               5.06 14.94
 6   7  КСБ Радков 2  6  КСБ Радков 3  55-13              17.79  2.21

Държавно отборно първенство 2017 - финал А

      Rank  Score  Name                                     Team           #    1:1   2:1   3:1   4:1   5:1   6:1   7:1   8:1   9:1  10:1  11:1

         1   0.76  Георги Караколев - Владимир Михов        K1             9   1.67  1.25  1.78  0.30        1.12  1.77        0.32 -1.26 -0.06
         2   0.66  Иван Цончев - Владимир Марашев           Red Hot        7              -0.34  1.23 -0.80        1.84        0.21  1.06  1.39
         3   0.64  Иван Нанев - Юлиян Стефанов              K1             7         1.44       -0.58  1.01 -0.03        0.55  0.11        1.96
         4   0.58  Георги Делинов                           KSB Radkov 2   6   0.67              0.13  0.89        1.64        1.30 -1.14
         5   0.53  Красимир Симеонов                        Serdika       10   0.92 -0.06  0.31  0.52  0.37  1.50  0.33  0.28        1.26 -0.10

         6   0.52  Диян Данаилов - Георги Стаматов          Bridge +      10   0.27  0.06        0.75  1.91  1.10 -0.08 -0.75 -0.11  1.14  0.93
         7   0.45  Захари Захариев - Ангел Ванчев           Bridge +       8   0.05       -0.45  0.47  1.00              2.50 -0.32 -0.05  0.42
         8   0.39  Христо Христов - Тони Русев              Vito           8   0.80       -0.76 -0.52       -0.85  1.09       -0.21  1.74  1.82
         9   0.38  Теню Тенев                               КСБ Радков 2   7        -0.91  0.83  0.13        0.68        0.59  1.30        0.06
        10   0.37  Тодор Тихолов                            KSB Radkov 2   9   0.67 -0.91  0.83        0.89  0.68  1.64  0.59       -1.14  0.06

        11   0.36  Климентин Николчев                       Serdika       10   0.92 -0.06  0.31  0.52  0.37  1.50        0.28 -1.44  1.26 -0.10
        12   0.32  Владислав Испорски - Румен Трендафилов   KSB Radkov 2  11   0.95  0.92  1.01 -0.22  0.80  0.85 -0.33  0.62  0.83  0.05 -1.96
        13   0.31  Златко Неделчев                          Serdika       10   0.08  1.16 -0.76  0.48  0.45        0.33  1.11 -0.78  0.91  0.13
        14   0.30  Живко Драганов - Грозьо Донев            Red Hot        8   0.17 -0.64        0.45        0.15  1.17 -0.28        1.02  0.36
        15   0.20  Диана Дамянова - Виктор Аронов           K1             6  -0.17        1.61        0.77        0.97 -1.06       -0.91

        16   0.09  Борислав Борисов                         South zone    11  -0.80  0.91  2.01 -0.22  0.01 -1.50 -1.17  1.06 -0.17  1.30 -0.42
        17   0.03  Стефан Скорчев - Борислав Попов          Red Hot        7  -1.67  2.47  0.45       -0.89  0.46       -1.11  0.53      
        18   0.03  Станислав Недков - Радослав Радев        KSB Radkov 3   9  -0.95  0.78  0.76 -0.47  0.62  0.03  1.20             -1.06 -0.67
        19   0.00  Борил Добродолски - Емилиан Гогев        Skurec         7  -0.08  2.33        0.22 -0.01       -1.77 -1.08        0.42
        20  -0.01  Марк Андонов - Антон Андонов             КСБ Радков 3   8              -0.31 -0.75 -0.30 -1.12  0.87  2.37  0.17 -1.02

        21  -0.04  Веселин Величков                         South zone    10  -0.64 -0.92  2.01 -0.22  1.76 -0.14       -0.55  0.68 -1.50 -0.93
        22  -0.09  Стойчо Босев                             South zone     9  -0.80  0.91              0.01 -1.50 -1.17  1.06 -0.17  1.30 -0.42
        23  -0.10  Илко Бонев                               Сердика        6                           0.45  0.14 -1.64  1.11 -0.78        0.13
        24  -0.10  Николай Василев - Деян Спасов            Gepi          11  -0.27 -2.47 -0.83 -0.30 -0.37 -0.29  0.55  1.04 -0.31  1.50  0.67
        25  -0.12  Добромир Лазаров - Николай Янински       KSB Radkov 3   5  -0.67  0.09                                1.08 -0.68       -0.41

        26  -0.13  Васил Батов                              Serdika        8   0.08  1.16 -0.76  0.48        0.14 -1.64       -1.44  0.91
        27  -0.28  Гроздан Русинов - Иван Величков          Gepi          11  -0.05  0.64 -1.01  0.58 -0.45 -1.09  1.37 -1.08 -1.10 -1.30  0.41
        28  -0.29  Йордан Гачев - Колю Видев                Вито           6        -1.25  0.27       -0.62 -0.68        1.08 -0.53      
        29  -0.29  Росен Гунев - Калин Караиванов           Vito           8   0.64 -1.44       -0.48  0.30        0.08 -1.04       -0.19 -0.24
        30  -0.33  Иван Павлов - Цветелин Коев              Скурец         7              -0.27 -0.13       -0.25 -0.97        0.31  0.41 -1.39

        31  -0.41  Тодор Костадинов - Стефан Иванов         Popovo        11   1.81  1.06 -2.01 -0.45 -1.01  0.29 -1.20 -2.50 -0.83  0.19  0.10
        32  -0.42  Тодор Евтимов - Христо Иванчев           Бридж +        4        -1.16  0.34              0.25 -1.09                  
        33  -0.42  Стефан Стефанов - Манол Илиев            Olimp         11  -1.81 -0.09 -1.61  0.79 -1.00 -0.15 -1.37 -0.62  1.44 -0.42  0.24
        34  -0.46  Стефан Тодоров                           South zone     8  -0.64       -0.53 -0.79  1.76 -0.14 -1.84 -0.55             -0.93
        35  -0.54  Димитър Капитански - Кремена Капитански  Popovo        11   0.09 -2.33  0.53 -1.23 -0.77  1.09 -0.87  0.75 -1.30 -1.74 -0.13

        36  -0.67  Георги Христов - Кирил Мариновски        Olimp         11  -0.09 -0.78 -1.78  0.22 -1.91 -0.46 -0.55 -0.59  0.78 -0.41 -1.82
        37  -0.71  Атанас Ангелов - Антон Антонов           Skurec         8  -0.92 -1.06  0.76       -1.76 -1.10       -2.37  1.10       -0.36
        38  -1.02  Ради Радев                               Южна зона      4        -0.92 -0.53 -0.79             -1.84                  


<33%     1  -0.41  Георги Пацов                             Южна зона      2                                                   0.68 -1.50
Кръг 1

 

Резултати