Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Държавно отборно първенство 2018 - Финал

23.04.2018 / 05:00 - 26.04.2018 / 06:00, Пловдив
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
12 Участници в турнира 220 игри/1 кръг

RUNNING SCORE

 

2018-04-23  Държавно отборно първенство - финал

 

12 teams. Number of rounds: 2.

Rank  Team  Score  Name           Roster                                                          

   1     5  34,60  Шато Росеново  Иванов - Ралев - Пейчев - Барантиев - Радев                     
   2     2  24,81  Елиминатор     Георгиев - Спасов - Иванов - Михайлов - Митовска - Василев      
   3     6  24,29  Бридж +        Ванчев - Испорски - Стаматов - Данаилов - Захариев - Трендафилов
   4    10  23,77  Red Hot        Цончев - Марашев - Драганов - Донев - Попов - Скорчев           
   5     1  23,62  Олимп          Христов - Гегов - Лазаров - Мариновски - Кермедчиев - Матакиев  

   6     4  23,01  (R)            Русинов - Величков - Караиванов - Гунев                         
   7    11  22,30  КСБ Радков 2   Тенев - Делинов - Радев - Недков - Андонов - Андонов            
   8    12  21,21  K1             Нанев - Стефанов - Дамянова - Аронов - Караколев - Михов        
   9     3  16,06  Лопе де Вега   Антонов - Ангелов - Янева - Стефанов - Игнатов - Манов          
  10     7  14,16  Южна зона      Величков - Пацов - Радев - Тодоров - Русев - Христов            

  11     9   6,77  Сердика        Николчев - Симеонов - Батов - Бонев - Неделчев - Пейчев         
  12     8   5,40  Jack           Димитров - Папазов - Кумалиев - Борисова - Василев - Янков      

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                    
Tbl  Team                                 IMP        Score   
 1   12 K1             7  Южна зона      61-28    16,66  3,34
 2   6  Бридж +        8  Jack           56-33    15,11  4,89
 3   9  Сердика        5  Шато Росеново  43-66     4,89 15,11
 4   4  (R)            10 Red Hot        15-38     4,89 15,11
 5   3  Лопе де Вега   11 КСБ Радков 2   27-51     4,72 15,28
 6   2  Елиминатор     1  Олимп          50-43    11,83  8,17

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                    
Tbl  Team                                            Score   
 1   6  Бридж +        12 K1                                 
 2   5  Шато Росеново  7  Южна зона                          
 3   8  Jack           4  (R)                                
 4   3  Лопе де Вега   9  Сердика                            
 5   2  Елиминатор     10 Red Hot                            
 6   1  Олимп          11 КСБ Радков 2                       

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                    
Tbl  Team                                 IMP        Score   
 1   12 K1             1  Олимп          41-66     4,55 15,45
 2   11 КСБ Радков 2   2  Елиминатор     37-49     7,02 12,98
 3   3  Лопе де Вега   10 Red Hot        58-53    11,34  8,66
 4   9  Сердика        4  (R)            22-67     1,88 18,12
 5   8  Jack           5  Шато Росеново  27-87     0,51 19,49
 6   7  Южна зона      6  Бридж +        51-48    10,82  9,18

 

2018-04-26  Държавно отборно първенство - финал - 2:1

Rank  Score  Name                                    Team           #    1:1   2:1

   1   2,88  Тошко Василев                           Jack           1   2,88
   2   1,75  Марк Андонов - Антон Андонов            КСБ Радков 2   1         1,75
   3   1,66  Гроздан Русинов - Иван Величков         (R)            2   3,57 -0,25
   4   1,49  Владимир Марашев - Иван Цончев          Red Hot        2   2,17  0,82
   5   1,46  Георги Ралев - Никола Барантиев         Шато Росеново  2   3,42 -0,50

   6   1,42  Деян Спасов - Николай Василев           Елиминатор     2   0,91  1,93
   7   0,97  Захари Захариев - Ангел Ванчев          Бридж +        1   0,97
   8   0,92  Владимир Михов - Георги Караколев       K1             2  -0,11  1,95
   9   0,86  Григор Гегов - Слави Матакиев           Олимп          2   0,11  1,62
  10   0,80  Георги Стаматов - Диян Данаилов         Бридж +        2  -0,28  1,88

  11   0,50  Исмет Кумалиев                          Jack           2   2,88 -1,88
  12   0,40  Маргарита Борисова                      Jack           1         0,40
  13   0,33  Миряна Митовска - Георги Георгиев       Елиминатор     2   2,29 -1,62
  14   0,28  Стефан Тодоров - Ради Радев             Южна зона      1   0,28
  15   0,25  Грозьо Донев - Живко Драганов           Red Hot        1         0,25

  16   0,24  Юлиян Стефанов - Иван Нанев             K1             1         0,24
  17   0,10  Красимир Симеонов - Климентин Николчев  Сердика        2   1,35 -1,15
  18   0,00  Атанас Ангелов - Антон Антонов          Лопе де Вега   2   1,74 -1,75
  19  -0,24  Тони Русев                              Южна зона      1        -0,24
  20  -0,34  Виктор Аронов - Диана Дамянова          K1             1  -0,34

  21  -0,40  Владислав Испорски - Румен Трендафилов  Бридж +        1        -0,40
  22  -0,60  Христо Христов                          Южна зона      2  -0,97 -0,24
  23  -0,63  Петър Игнатов - Велислав Стефанов       Лопе де Вега   2  -2,17  0,91
  24  -0,80  Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров   Олимп          2   0,34 -1,93
  25  -0,87  Антони Иванов - Иван Пейчев             Шато Росеново  2  -2,88  1,15

  26  -0,91  Теню Тенев - Георги Делинов             КСБ Радков 2   1  -0,91
  27  -1,09  Калин Караиванов - Росен Гунев          (R)            2  -1,35 -0,82
  28  -1,46  Георги Пацов                            Южна зона      2  -0,97 -1,95
  29  -1,51  Янко Янков                              Jack           2  -3,42  0,40
  30  -1,54  Лъчезар Пейчев - Златко Неделчев        Сердика        2  -3,57  0,50

  31  -1,60  Станислав Недков - Радослав Радев       КСБ Радков 2   2  -2,29 -0,91
  32  -1,74  Стефан Скорчев - Борислав Попов         Red Hot        1  -1,74
  33  -1,95  Веселин Величков                        Южна зона      1        -1,95
  34  -2,65  Асен Димитров                           Jack           2  -3,42 -1,88

Резултати