Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Държавно отборно първенство 2018 - зона Юг - финал

26.01.2018 / 09:00 - 28.01.2018 / 14:00, Пловдив
Първенство, Отборен 0лв. /Отбор
8 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 19883Веселин Георгиев Величков (4004) - Ради Радев (4025) - Стефан Костадинов Тодоров (4008) - Георги Иванов Пацов (0909) - Христо Георгиев Христов (1001) - Тони Илчев Русев (4000) 86.46 0.0000
2 19882Антони Иванов Николов (6666) - Георги Николов Ралев (0448) - Иван Пейчев Иванов (5005) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Никола Стаматов Барантиев (5555) 83.52 0.0000
3 19881Ангел Иванов Ванчев (3737) - Румен Ненов Трендафилов (6006) - Диян Цветанов Данаилов (0054) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Георги Стаматов Стаматов (0077) - Владислав Николов Испорски (1313) 81.61 0.0000
4 19880Иван Георгиев Величков (4002) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Калин Кирилов Караиванов (6018) - Росен Георгиев Гунев (1968) 73.26 0.0000
5 19884Димо Христов Желязков (3113) - Маргарит Димитров Цеков (3388) - Васил Георгиев Понев (3377) - Христо Нейчев Тепавичаров (3004) - Филип Филипов (3006) - Георги Дионисиев Димитров (4623) - Иван Михайлов Иванов (3002) 66.15 40.0000
6 19885Злати Владимиров Георгиев (0220) - Атанас Костадинов Голев (0640) - Димитър Методиев Матакиев (0133) - Георги Димитров Василев (6447) - Златан Петков Петров (5707) 45.18 30.0000
7 19886Любен Трифонов Люцканов (5023) - Валери Петров Славов (5062) - Стефан Петров Тотев (5067) - Георги Иванов Бошев (5071) - Атанас Дженев Димов (5000) - Димитър Славчев Славов (5002) 36.99 20.0000
8 19887Георги Стоименов Николов (4049) - Атанас Георгиев Тимев (4525) - Моника Димитрова Демирева (4945) - Янко Тодоров Янков (4060) - Георги Първанов Първанов (4949) - Танчо Янев Койнов (4230) - Мария Делчева Ангелова (4556) 30.83 10.0000

2018-01-27  ДОП 2018, финал зона Юг

 

8 teams. Number of rounds: 4.

Rank  Team  Score  Name           Session  Rank    C-O  Roster                                                                   

   1     2  86,46  Южна зона        47,63     0  38,83  Пацов - Христов - Русев - Тодоров - Радев                                
   2     6  83,52  Шато Росеново    39,04     0  44,48  Барантиев - Ралев - Иванов - Пейчев                                      
   3     5  81,61  Бридж +          39,63     0  41,98  Ванчев - Захариев - Стаматов - Данаилов - Трендафилов - Испорски         
   4     1  73,26  ®                29,81     0  43,45  Величков - Русинов - Караиванов - Гунев   
                               
   5     3  66,15  Пълдин           42,96     0  23,19  Иванов - Понев - Желязков - Даракчиев - Тепавичаров - Филипов - Дионисиев
   6     4  45,18  Лепа Брена       38,65     0   6,53  Георгиев - Голев - Матакиев - Петров                                     
   7     7  36,99  Нефтохимик       16,18     0  20,81  Славов - Славов - Люцканов - Тотев                                       
   8     8  30,83  Димитровград     18,10     0  12,73  Първанов - Демирева - Тимев - Ангелова - Койнов                          

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                          
Tbl  Team                             IMP      +/-         Score   
 1   5 Бридж +     1 ®                0- 0   -10--10     0,00  0,00
 2   2 Южна зона   6 Шато Росеново    0- 0   -10--10     0,00  0,00
 3   7 Нефтохимик  3 Пълдин          21-57               2,41 17,59
 4   4 Лепа Брена  8 Димитровград    49-51               9,39 10,61

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                          
Tbl  Team                             IMP      +/-         Score   
 1   1 ®           6 Шато Росеново    0- 0    -10-2      0,00 12,00
 2   5 Бридж +     2 Южна зона       20-52               2,97 17,03
 3   3 Пълдин      8 Димитровград   100-17              20,00  0,00
 4   7 Нефтохимик  4 Лепа Брена      34-76               1,67 18,33

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                          
Tbl  Team                             IMP                  Score   
 1   7 Нефтохимик  1 ®               36-41               8,52 11,48
 2   2 Южна зона   8 Димитровград    29-13              14,18  5,82
 3   5 Бридж +     3 Пълдин          73-24              19,07  0,93
 4   4 Лепа Брена  6 Шато Росеново   36-41               8,52 11,48

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                          
Tbl  Team                             IMP                  Score   
 1   1 ®           8 Димитровград    74-32              18,33  1,67
 2   7 Нефтохимик  2 Южна зона        7-35               3,58 16,42
 3   3 Пълдин      6 Шато Росеново   26-49               4,44 15,56
 4   5 Бридж +     4 Лепа Брена      65-29              17,59  2,41
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2018-01-25  Квалификационна група А зона Юг

 

6 teams. Number of rounds: 5.

Rank  Team  Score  Name            Roster                                                                   

   1     5  81,57  ®               Величков - Русинов - Караиванов - Гунев                                  
   2     6  56,67  Южна зона       Пацов - Христов - Русев - Тодоров - Радев                                
   3     3  52,67  Пълдин          Иванов - Понев - Желязков - Даракчиев - Тепавичаров - Филипов - Дионисиев
   4     4  42,72  Лепа Брена      Георгиев - Петров - Голев - Матакиев                                     
   5     2  29,67  Кристон         Николов - Малинов - Кръстев - Вакрилов - Терзиев - Наков                 

   6     1  28,70  Куклен експрес  Дичев - Костов - Димитров - Ненчев - Попов - Женков - Кемалов - Чалъмов  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                            
Tbl  Team                                 IMP                Score   
 1   4 Лепа Брена      6 Южна зона       36-54             5,40 14,60
 2   3 Пълдин          5 ®               32-41             7,45 12,55
 3   2 Кристон         1 Куклен експрес  56-32            15,74  4,26

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                            
Tbl  Team                                 IMP                Score   
 1   6 Южна зона       3 Пълдин          66-39            16,26  3,74
 2   2 Кристон         4 Лепа Брена       1-56             0,39 19,61
 3   1 Куклен експрес  5 ®               20-71             0,75 19,25

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                            
Tbl  Team                                 IMP                Score   
 1   6 Южна зона       5 ®               15-22             7,97 12,03
 2   4 Лепа Брена      1 Куклен експрес  58-29            16,58  3,42
 3   3 Пълдин          2 Кристон         29-22            12,03  7,97

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                            
Tbl  Team                                 IMP                Score   
 1   2 Кристон         6 Южна зона       11-34             4,44 15,56
 2   1 Куклен експрес  3 Пълдин           6-41             2,55 17,45
 3   5 ®               4 Лепа Брена      58-11            18,87  1,13

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                            
Tbl  Team                                 IMP     +/-        Score   
 1   6 Южна зона       1 Куклен експрес  16-53             2,28 17,72
 2   5 ®               2 Кристон         65-18            18,87  1,13
 3   4 Лепа Брена      3 Пълдин           0- 0   -10-2     0,00 12,00

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2018-01-25  Квалификационна група В зона Юг

 

6 teams. Number of rounds: 5.

Rank  Team  Score  Name            Roster                                                          

   1     6  77,75  Бридж +         Ванчев - Захариев - Стаматов - Данаилов - Трендафилов - Испорски
   2     2  76,62  Шато Росеново   Барантиев - Ралев - Иванов - Пейчев                             
   3     1  45,24  Нефтохимик      Славов - Славов - Люцканов - Тотев                              
   4     3  44,76  Димитровград    Първанов - Демирева - Тимев - Ангелова - Койнов                 
   5     5  42,30  Димитровград 2  Петров - Шабан - Гинев - Младенов - Попов - Великов             

   6     4  13,33  Смолян          Цветков - Кацаров - Пулчев - Кунев                              

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                    
Tbl  Team                                 IMP        Score   
 4   2 Шато Росеново   6 Бридж +         44-43    10,31  9,69
 5   1 Нефтохимик      3 Димитровград    59-56    10,91  9,09
 6   5 Димитровград 2  4 Смолян          57-38    14,80  5,20

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                    
Tbl  Team                                 IMP        Score   
 4   6 Бридж +         3 Димитровград    54- 8    18,77  1,23
 5   2 Шато Росеново   4 Смолян          46-23    15,56  4,44
 6   1 Нефтохимик      5 Димитровград 2  42-62     5,00 15,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                    
Tbl  Team                                 IMP        Score   
 4   6 Бридж +         5 Димитровград 2  44-19    15,92  4,08
 5   4 Смолян          1 Нефтохимик       5-58     0,57 19,43
 6   3 Димитровград    2 Шато Росеново   50-86     2,41 17,59

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                    
Tbl  Team                                 IMP        Score   
 4   4 Смолян          6 Бридж +          8-66     0,15 19,85
 5   3 Димитровград    5 Димитровград 2  42-22    15,00  5,00
 6   2 Шато Росеново   1 Нефтохимик      43-14    16,58  3,42

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                    
Tbl  Team                                 IMP        Score   
 4   6 Бридж +         1 Нефтохимик      44-31    13,52  6,48
 5   5 Димитровград 2  2 Шато Росеново   12-41     3,42 16,58
 6   4 Смолян          3 Димитровград    15-47     2,97 17,03

Резултати