Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

ДП Двойки 2018 - Финал А

31.03.2018 / 07:00 - 01.04.2018 / 04:00, Пловдив
Първенство, Двойков 0лв. /Двойков
18 Участници в турнира 0 игри/1

Класиране

# Състезатели Резултат ELO
1 Захари Стоилов Захариев (0066) - Ангел Иванов Ванчев (3737) 58.19 % 150.0000
2 Румен Ненов Трендафилов (6006) - Антони Иванов Николов (6666) 56.57 % 125.0000
3 Борислав Светославов Попов (0020) - Живко Руменов Драганов (4044) 55.35 % 100.0000
4 Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Добромир Лазаров Лазаров (0744) 55.11 % 90.0000
5 Цветана Тодорова Налбатска (3005) - Тодор Илиев Костадинов (3007) 54.07 % 75.0000
5 Иван Стоянов Иванов (0076) - Мирослав Павлов Михайлов (1967) 54.07 % 75.0000
7 Климентин Николайчев Николчев (0151) - Красимир Борисов Симеонов (1205) 52.06 % 65.0000
8 Диян Цветанов Данаилов (0054) - Георги Стаматов Стаматов (0077) 51.56 % 60.0000
9 Диана Димитрова Дамянова (0082) - Виктор Аронов (2999) 51.53 % 55.0000
10 Стоян Николаев Николов (4640) - Николай Красимиров Немигенчев (3967) 51.43 % 50.0000
11 Илия Василев Василев (0016) - Иван Нанев (0023) 51.10 % 45.0000
12 Марк Антонов Андонов (6171) - Захари Лайош Феров (0172) 49.67 % 40.0000
13 Теню Русев Тенев (4224) - Колю Маринов Видев (4444) 49.47 % 35.0000
14 Иван Михайлов Иванов (3002) - Димитър Енев Зяпков (3059) 49.02 % 30.0000
15 Силвия Сашкова Исаева (0100) - Момчил Иванов Александров (1971) 47.80 % 25.0000
16 Владимир Балчев Михов (1023) - Елена Кирилова Михова (1202) 47.05 % 20.0000
17 Кеворк Гарбис Керпичиян (0456) - Иван Петров Пенев (1718) 45.37 % 15.0000
18 Георги Иванов Пацов (0909) - Веселин Георгиев Величков (4004) 44.14 % 10.0000

 

 

2018-03-31  Държавно първенство двойки 2018 - финал А

Игри            Лични резултати

9 tables, 18 pairs. Number of boards: 51. Average: 408,00. 
Average+/=/- awards at least 60 / exactly 50 / at most 40 %.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Pair   Score      %  Name                                      Pen     M-ID    Club                   

   1     4  500,02  61,28  Ангел Ванчев - Захари Захариев                 3737 0066  Бридж +                
   2     6  471,41  57,77  Антони Иванов - Румен Трендафилов              6666 6006  Шато Росеново - Бридж +
   3    12  455,74  55,85  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев          0744 0812  КСБ Радков - Сф        
   4    17  450,39  55,20  Борислав Попов - Живко Драганов                0020 4044  Сф - СтЗ               
   5     5  444,32  54,45  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов           3005 3007  КСБ Радков             

   6    10  437,06  53,56  Мирослав Михайлов - Иван Иванов                1967 0076  Сф                     
   7     3  419,55  51,42  Климентин Николчев - Красимир Симеонов         0151 1205  Сф                     
   8    16  413,88  50,72  Диана Дамянова - Виктор Аронов                 0082 2999  K1                     
   9     2  409,18  50,14  Иван Нанев - Илия Василев                      0023 0016  K1 - Сф                
  10     7  405,63  49,71  Стоян Николов - Николай Немигенчев             4640 3967  Кристон                

  11     1  390,32  47,83  Марк Андонов - Захари Феров                    6171 0172  КСБ Радков - Сф        
  12    18  387,51  47,49  Георги Стаматов - Диян Данаилов                0077 0054  Бридж +                
  13     9  387,25  47,46  Иван Иванов - Димитър Зяпков                   3002 3059  Пд - БК Академик Пд    
  14    15  383,40  46,99  Теню Тенев - Колю Видев                        4224 4444  КСБ Радков - Люб       
  15    13  367,26  45,01  Елена Михова - Владимир Михов                  1202 1023  Сф - K1                

  16    11  350,67  42,97  Силвия Исаева - Момчил Александров      -3,20  0100 1971  Сф                     
  17     8  343,08  42,04  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                  0456 1718  Сф                     
  18    14  327,34  40,12  Веселин Величков - Георги Пацов                4004 0909  СтЗ - СК Южна зона     


1      A106          
North  AK62          
None   K5            
       Q1032         
J854          K9732  
543           J7     
J974          106    
76            A954   
       Q             
       Q1098         
       AQ832         
       KJ8           

6H N 980             
       C  D  H  S  N
NS    11 11 12  7 11 
EW     2  2  1  6  2 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  1  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Марк Андонов - Захари Феров                   4H   N  +2  D10  480        5,00 11,00
 2   17  2  Борислав Попов - Живко Драганов - Иван Нанев - Илия Василев                     4H   S  +3  S2   510       12,00  4,00
 3    3 16  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Диана Дамянова - Виктор Аронов         3N   N  +2  H8   460        0,00 16,00
 4    4 15  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Теню Тенев - Колю Видев                        4H   N  +2  D10  480        5,00 11,00
 5   14  5  Веселин Величков - Георги Пацов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          4H   N  +2  D10  480        5,00 11,00
 6   13  6  Елена Михова - Владимир Михов - Антони Иванов - Румен Трендафилов               6H   N   =  CA   980       15,00  1,00
 7   12  7  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Стоян Николов - Николай Немигенчев      6H   N   =  D2   980       15,00  1,00
 8    8 11  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Силвия Исаева - Момчил Александров              3N   N  +3  C5   490       10,00  6,00
 9   10  9  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                  4H   N  +2  SJ   480        5,00 11,00




2      AK86          
East   A9872         
N-S    86            
       52            
7             Q953   
KJ104         5      
3             KQJ1097
KQJ9743       A10    
       J1042         
       Q63           
       A542          
       86            

4C E -130            
       C  D  H  S  N
NS     3  4  6  7  4 
EW    10  8  6  6  8 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  1  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Марк Андонов - Захари Феров                   3N   E   =  H6   -400       1,00 15,00
 2   17  2  Борислав Попов - Живко Драганов - Иван Нанев - Илия Василев                     5C   W  -1  SK   50        14,00  2,00
 3    3 16  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Диана Дамянова - Виктор Аронов         3N   E  -1  S2   50        14,00  2,00
 4    4 15  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Теню Тенев - Колю Видев                        3C   W  +1  SK   -130       6,00 10,00
 5   14  5  Веселин Величков - Георги Пацов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          3D   E   =  C8   -110      10,00  6,00
 6   13  6  Елена Михова - Владимир Михов - Антони Иванов - Румен Трендафилов               3N   W   =  SA   -400       1,00 15,00
 7   12  7  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Стоян Николов - Николай Немигенчев      3N   E  -1  C2   50        14,00  2,00
 8    8 11  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Силвия Исаева - Момчил Александров              4C   W   =  SK   -130       6,00 10,00
 9   10  9  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                  3D   E  +1  SJ   -130       6,00 10,00




3      K98           
South  QJ8           
E-W    Q6            
       A9532         
765           QJ1043 
964           A72    
K10853        72     
104           KQ7    
       A2            
       K1053         
       AJ94          
       J86           

3H S 140             
       C  D  H  S  N
N      9  8  9  7  8 
S      :  :  :  6  : 
EW     4  5  4  6  4 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  1  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Марк Андонов - Захари Феров                   3N   S   =  D6   400       16,00  0,00
 2   17  2  Борислав Попов - Живко Драганов - Иван Нанев - Илия Василев                     3N   N  -1  SJ   -50        7,00  9,00
 3    3 16  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Диана Дамянова - Виктор Аронов         3N   N  -1  SQ   -50        7,00  9,00
 4    4 15  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Теню Тенев - Колю Видев                        3N   N  -1  SQ   -50        7,00  9,00
 5   14  5  Веселин Величков - Георги Пацов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          3N   N  -1  SQ   -50        7,00  9,00
 6   13  6  Елена Михова - Владимир Михов - Антони Иванов - Румен Трендафилов               3N   N  -1  SQ   -50        7,00  9,00
 7   12  7  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Стоян Николов - Николай Немигенчев      3N   N  -1  S2   -50        7,00  9,00
 8    8 11  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Силвия Исаева - Момчил Александров              3N   N  -1  SQ   -50        7,00  9,00
 9   10  9  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                  3N   N  -1  S2   -50        7,00  9,00




4      Q87           
West   KQ103         
All    6             
       AK543         
AJ10654       K92    
J74           985    
J10           AQ972  
96            72     
       3             
       A62           
       K8543         
       QJ108         

4H N 620             
       C  D  H  S  N
N     11  8 10  6  9 
S      :  :  :  :  6 
EW     1  5  2  7  4 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  2  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Иван Нанев - Илия Василев                     5C   S   =  S3   600        9,00  7,00
 2    1  3  Марк Андонов - Захари Феров - Климентин Николчев - Красимир Симеонов            5C   N   =  H6   600        9,00  7,00
 3    4 17  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Борислав Попов - Живко Драганов                5C   N   =  S9   600        9,00  7,00
 4    5 16  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Диана Дамянова - Виктор Аронов           5C   N   =  S2   600        9,00  7,00
 5   15  6  Теню Тенев - Колю Видев - Антони Иванов - Румен Трендафилов                     4S   S  -6  DJ   -600       0,00 16,00
 6   14  7  Веселин Величков - Георги Пацов - Стоян Николов - Николай Немигенчев            3H   N  +2  S2   200        4,00 12,00
 7   13  8  Елена Михова - Владимир Михов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                   4C   N  +1  S2   150        2,00 14,00
 8    9 12  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев            5C   N  +1  H8   620       14,00  2,00
 9   11 10  Силвия Исаева - Момчил Александров - Мирослав Михайлов - Иван Иванов            4H   N  +1  DA   650       16,00  0,00




5      K105          
North  QJ1053        
N-S    ---           
       AQ973         
A4            Q9763  
AK962         4      
AKJ           10754  
852           K64    
       J82           
       87            
       Q98632        
       J10           

2N E -120            
       C  D  H  S  N
NS     6  4  5  3  3 
E      6  7  7  8  8 
W      7  :  :  :  : 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  2  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Иван Нанев - Илия Василев                     2H   N  -3  D6   -300       6,00 10,00
 2    1  3  Марк Андонов - Захари Феров - Климентин Николчев - Красимир Симеонов            3Hx  N  -4  S3   -1100      0,00 16,00
 3    4 17  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Борислав Попов - Живко Драганов                4S   E  -2  CJ   100       12,00  4,00
 4    5 16  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Диана Дамянова - Виктор Аронов           3S   E  -1  CJ   50        10,00  6,00
 5   15  6  Теню Тенев - Колю Видев - Антони Иванов - Румен Трендафилов                     4S   E   =  H8   -420       4,00 12,00
 6   14  7  Веселин Величков - Георги Пацов - Стоян Николов - Николай Немигенчев            4S   E  -5  CJ   250       14,00  2,00
 7   13  8  Елена Михова - Владимир Михов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                   4Sx  E  -2  H8   300       16,00  0,00
 8    9 12  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев            3Hx  N  -3  S6   -800       2,00 14,00
 9   11 10  Силвия Исаева - Момчил Александров - Мирослав Михайлов - Иван Иванов            2N   W  +2  HQ   -180       8,00  8,00




6      10973         
East   Q1032         
E-W    ---           
       KJ1064        
KQJ5          A42    
5             AKJ98  
J10764        AQ     
532           AQ9    
       86            
       764           
       K98532        
       87            

6N E -1440           
       C  D  H  S  N
N      3  2  2  2  1 
S      2  :  :  :  : 
EW    10 11 11 11 12 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  2  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Иван Нанев - Илия Василев                     3N   E  +3  H6   -690       7,00  9,00
 2    1  3  Марк Андонов - Захари Феров - Климентин Николчев - Красимир Симеонов            6H   E  -1  C7   100       16,00  0,00
 3    4 17  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Борислав Попов - Живко Драганов                6N   E   =  C8   -1440      0,00 16,00
 4    5 16  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Диана Дамянова - Виктор Аронов           3N   E  +3  C7   -690       7,00  9,00
 5   15  6  Теню Тенев - Колю Видев - Антони Иванов - Румен Трендафилов                     3N   E  +3  H6   -690       7,00  9,00
 6   14  7  Веселин Величков - Георги Пацов - Стоян Николов - Николай Немигенчев            3N   W  +3  C2   -690       7,00  9,00
 7   13  8  Елена Михова - Владимир Михов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                   3N   E  +2  H6   -660      14,00  2,00
 8    9 12  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев            3N   E  +3  D3   -690       7,00  9,00
 9   11 10  Силвия Исаева - Момчил Александров - Мирослав Михайлов - Иван Иванов            3N   E  +3  H6   -690       7,00  9,00




7      A1092         
South  72            
All    Q109          
       AQJ6          
7643          QJ8    
A6            J543   
KJ43          76     
K104          8532   
       K5            
       KQ1098        
       A852          
       97            

5N S 660             
       C  D  H  S  N
N     10 11 10 10 11 
S      :  : 11  :  : 
EW     3  2  2  3  2 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  3  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Климентин Николчев - Красимир Симеонов        1Sx  E  -3  S6   800       14,00  2,00
 2    2  4  Иван Нанев - Илия Василев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                      3N   N  +1  SQ   630        5,00 11,00
 3    5  1  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Марк Андонов - Захари Феров              3N   S  +1  S3   630        5,00 11,00
 4    6 17  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Борислав Попов - Живко Драганов             3N   N  +2  C2   660       11,00  5,00
 5   16  7  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Стоян Николов - Николай Немигенчев             2N   N   =  SQ   120        0,00 16,00
 6   15  8  Теню Тенев - Колю Видев - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                         3N   N  +1  SQ   630        5,00 11,00
 7   14  9  Веселин Величков - Георги Пацов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                  3N   N  +1  D2   630        5,00 11,00
 8   10 13  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Елена Михова - Владимир Михов                 1Nx  E  -5  H2   1400      16,00  0,00
 9   12 11  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Силвия Исаева - Момчил Александров      3N   N  +2  SQ   660       11,00  5,00




8      54            
West   K987          
None   62            
       AJ842         
KJ103         A972   
Q1054         J32    
K10           AQJ84  
1093          Q      
       Q86           
       A6            
       9753          
       K765          

4Cx N -100           
       C  D  H  S  N
NS     9  4  5  2  4 
EW     4  9  8  9  6 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  3  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Климентин Николчев - Красимир Симеонов        4S   E  +1  C5   -450       2,00 14,00
 2    2  4  Иван Нанев - Илия Василев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                      2S   E  +3  C2   -200       7,00  9,00
 3    5  1  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Марк Андонов - Захари Феров              2S   E  +3  D3   -200       7,00  9,00
 4    6 17  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Борислав Попов - Живко Драганов             3S   E   =  D7   -140      14,00  2,00
 5   16  7  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Стоян Николов - Николай Немигенчев             3S   W   =  C3   -140      14,00  2,00
 6   15  8  Теню Тенев - Колю Видев - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                         4S   E  +1  C3   -450       2,00 14,00
 7   14  9  Веселин Величков - Георги Пацов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                  2S   E  +2  C2   -170      10,00  6,00
 8   10 13  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Елена Михова - Владимир Михов                 2H   W  +1  D2   -140      14,00  2,00
 9   12 11  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Силвия Исаева - Момчил Александров      4S   E  +1  D7   -450       2,00 14,00




9      7             
North  KJ732         
E-W    987           
       KQ76          
QJ98432       5      
10            AQ98   
3             KQJ4   
A1053         J942   
       AK106         
       654           
       A10652        
       8             

3S E -140            
       C  D  H  S  N
NS     5  7  7  4  6 
EW     8  6  6  9  7 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  3  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Климентин Николчев - Красимир Симеонов        4Hx  N  -3  H6   -500       2,00 14,00
 2    2  4  Иван Нанев - Илия Василев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                      4Sx  E  -3  H2   800       16,00  0,00
 3    5  1  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Марк Андонов - Захари Феров              5Hx  N  -3  S5   -500       2,00 14,00
 4    6 17  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Борислав Попов - Живко Драганов             3S   W  -1  D7   100       11,00  5,00
 5   16  7  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Стоян Николов - Николай Немигенчев             4H   N  -3  DK   -150       6,00 10,00
 6   15  8  Теню Тенев - Колю Видев - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                         4Hx  N  -3  DK   -500       2,00 14,00
 7   14  9  Веселин Величков - Георги Пацов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                  3S   W   =  CK   -140       8,00  8,00
 8   10 13  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Елена Михова - Владимир Михов                 4S   E  -1  C2   100       11,00  5,00
 9   12 11  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Силвия Исаева - Момчил Александров      4Cx  E  -1  C8   200       14,00  2,00




10     KJ765         
East   J2            
All    83            
       K542          
10942         AQ8    
64            AQ1095 
965           AKJ107 
J1083         ---    
       3             
       K873          
       Q42           
       AQ976         

3H E -140            
       C  D  H  S  N
N      8  3  4  5  5 
S      :  2  :  :  : 
EW     5 10  9  8  8 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  4  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                3D   W   =  D2   -110       8,00  8,00
 2    3  5  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов   3H   E  +1  S3   -170       2,00 14,00
 3    6  2  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Иван Нанев - Илия Василев                   5D   W  -2  C2   200       12,00  4,00
 4    7  1  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Марк Андонов - Захари Феров                4S   W  -4  D3   400       16,00  0,00
 5   17  8  Борислав Попов - Живко Драганов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                 3H   E  -3  S3   300       14,00  2,00
 6   16  9  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                   2H   E   =  S3   -110       8,00  8,00
 7   15 10  Теню Тенев - Колю Видев - Мирослав Михайлов - Иван Иванов                       2H   E   =  S3   -110       8,00  8,00
 8   11 14  Силвия Исаева - Момчил Александров - Веселин Величков - Георги Пацов            3Cx  N  -1  DK   -200       0,00 16,00
 9   13 12  Елена Михова - Владимир Михов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев           4D   E   =  S3   -130       4,00 12,00




11     AQ2           
South  KJ4           
None   J6            
       A9864         
J3            K1087  
986           10752  
K987          Q532   
KJ52          7      
       9654          
       AQ3           
       A104          
       Q103          

3N S 400             
       C  D  H  S  N
NS    10  7  8  8  9 
EW     3  6  5  5  3 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  4  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                3N   N   =  H2   400        1,00 15,00
 2    3  5  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов   3N   N  +1  H2   430        9,00  7,00
 3    6  2  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Иван Нанев - Илия Василев                   3N   N   =  H7   400        1,00 15,00
 4    7  1  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Марк Андонов - Захари Феров                3N   N  +1  S7   430        9,00  7,00
 5   17  8  Борислав Попов - Живко Драганов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                 3N   N  +2  S7   460       16,00  0,00
 6   16  9  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                   3N   S  +1  H8   430        9,00  7,00
 7   15 10  Теню Тенев - Колю Видев - Мирослав Михайлов - Иван Иванов                       3N   N  +1  H2   430        9,00  7,00
 8   11 14  Силвия Исаева - Момчил Александров - Веселин Величков - Георги Пацов            3N   S  +1  H8   430        9,00  7,00
 9   13 12  Елена Михова - Владимир Михов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев           3N   N  +1  S7   430        9,00  7,00




12     875           
West   A764          
N-S    109876        
       4             
KQJ1042       963    
83            Q1095  
KQ            5      
976           QJ853  
       A             
       KJ2           
       AJ432         
       AK102         

6D N 1370            
       C  D  H  S  N
NS     8 12 10  7  7 
EW     5  1  3  6  2 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  4  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                4H   N   =  D5   620        6,00 10,00
 2    3  5  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов   4Sx  E  -4  CK   800       11,00  5,00
 3    6  2  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Иван Нанев - Илия Василев                   4Sx  W  -4  C4   800       11,00  5,00
 4    7  1  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Марк Андонов - Захари Феров                3H   N  +1  S2   170        3,00 13,00
 5   17  8  Борислав Попов - Живко Драганов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                 4Sx  W  -4  C4   800       11,00  5,00
 6   16  9  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                   6D   N   =  S6   1370      16,00  0,00
 7   15 10  Теню Тенев - Колю Видев - Мирослав Михайлов - Иван Иванов                       3H   N  +1  S3   170        3,00 13,00
 8   11 14  Силвия Исаева - Момчил Александров - Веселин Величков - Георги Пацов            4Sx  E  -4  CK   800       11,00  5,00
 9   13 12  Елена Михова - Владимир Михов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев           4Hx  N  -1  S6   -200       0,00 16,00




13     Q10           
North  Q86           
All    75            
       AK9653        
K92           AJ8754 
5432          K10    
8632          KJ4    
72            104    
       63            
       AJ97          
       AQ109         
       QJ8           

5H N 650             
       C  D  H  S  N
NS    11 10 11  7  7 
EW     0  0  0  6  0 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  5  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          3N   N  -2  S3   -200       1,25 14,75
 2    4  6  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Антони Иванов - Румен Трендафилов              3Sx  E  -3  S6   800       15,88  0,13
 3    7  3  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Климентин Николчев - Красимир Симеонов     2H   N   =  C10  110        4,63 11,38
 4    8  2  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Иван Нанев - Илия Василев                       5C   N   =  SA   600       10,25  5,75
 5    9  1  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Марк Андонов - Захари Феров                      5C   N   =  SA   600       10,25  5,75
 6   17 10  Борислав Попов - Живко Драганов - Мирослав Михайлов - Иван Иванов               3N   N  -2  S2   -200       1,25 14,75
 7   16 11  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Силвия Исаева - Момчил Александров             3C   N  +2  SA   150        6,88  9,13
 8   12 15  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Теню Тенев - Колю Видев                                  A+/A-      9,60  6,40
 9   14 13  Веселин Величков - Георги Пацов - Елена Михова - Владимир Михов                 5C   N  +2  C10  640       13,63  2,38




14     98642         
East   A5            
None   Q852          
       97            
J75           Q3     
Q6            KJ10873
AJ643         107    
Q32           1065   
       AK10          
       942           
       K9            
       AKJ84         

4S S 420             
       C  D  H  S  N
NS     9  8  7 10  9 
EW     4  5  6  2  4 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  5  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          3S   N  +2  H3   200        8,00  8,00
 2    4  6  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Антони Иванов - Румен Трендафилов              4S   N  +1  C4   450       14,00  2,00
 3    7  3  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Климентин Николчев - Красимир Симеонов     5S   N   =  D10  450       14,00  2,00
 4    8  2  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Иван Нанев - Илия Василев                       4S   N  -1  H6   -50        2,00 14,00
 5    1  9  Марк Андонов - Захари Феров - Иван Иванов - Димитър Зяпков                      4S   N  -1  H8   -50        2,00 14,00
 6   17 10  Борислав Попов - Живко Драганов - Мирослав Михайлов - Иван Иванов               2N   S  +1  HQ   150        6,00 10,00
 7   16 11  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Силвия Исаева - Момчил Александров             4S   N   =  HJ   420       10,00  6,00
 8   12 15  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Теню Тенев - Колю Видев                 4S   N  +1  D10  450       14,00  2,00
 9   14 13  Веселин Величков - Георги Пацов - Елена Михова - Владимир Михов                 3N   N  -1  HJ   -50        2,00 14,00




15     104           
South  A832          
N-S    8652          
       A52           
Q             AKJ732 
J1076         4      
QJ97          A43    
KQ94          J87    
       9865          
       KQ95          
       K10           
       1063          

4S E -420            
       C  D  H  S  N
NS     3  4  7  3  4 
E      9  9  6 10  8 
W      8  8  :  9  : 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  5  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          2S   E  +2  D6   -170      13,00  3,00
 2    4  6  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Антони Иванов - Румен Трендафилов              4S   E  +1  S5   -450       0,00 16,00
 3    7  3  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Климентин Николчев - Красимир Симеонов     3N   W   =  H2   -400       7,00  9,00
 4    8  2  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Иван Нанев - Илия Василев                       3N   W  +1  S10  -430       2,00 14,00
 5    1  9  Марк Андонов - Захари Феров - Иван Иванов - Димитър Зяпков                      3N   W   =  H2   -400       7,00  9,00
 6   17 10  Борислав Попов - Живко Драганов - Мирослав Михайлов - Иван Иванов               2S   W  +2  HK   -170      13,00  3,00
 7   16 11  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Силвия Исаева - Момчил Александров             4S   E  -1  HK   50        16,00  0,00
 8   12 15  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Теню Тенев - Колю Видев                 3N   W   =  HA   -400       7,00  9,00
 9   14 13  Веселин Величков - Георги Пацов - Елена Михова - Владимир Михов                 3N   W   =  D6   -400       7,00  9,00




16     Q962          
West   J8            
E-W    J8            
       KJ762         
8             AJ1073 
K754          63     
K964          AQ103  
A1083         95     
       K54           
       AQ1092        
       752           
       Q4            

3D W -110            
       C  D  H  S  N
NS     6  3  6  4  5 
EW     7  9  7  8  7 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  6  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Антони Иванов - Румен Трендафилов             3D   E  +1  CQ   -130       4,00 12,00
 2    5  7  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Стоян Николов - Николай Немигенчев       3D   E  +1  CQ   -130       4,00 12,00
 3    8  4  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  3D   E  +2  CQ   -150       0,00 16,00
 4    9  3  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Климентин Николчев - Красимир Симеонов           2H   S  -2  S8   -100      13,00  3,00
 5    2 10  Иван Нанев - Илия Василев - Мирослав Михайлов - Иван Иванов                     2H   S  -2  C2   -100      13,00  3,00
 6    1 11  Марк Андонов - Захари Феров - Силвия Исаева - Момчил Александров                3D   E   =  CQ   -110       9,00  7,00
 7   17 12  Борислав Попов - Живко Драганов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев         2H   S  -1  S8   -50       16,00  0,00
 8   13 16  Елена Михова - Владимир Михов - Диана Дамянова - Виктор Аронов                  3D   E   =  D2   -110       9,00  7,00
 9   15 14  Теню Тенев - Колю Видев - Веселин Величков - Георги Пацов                       3D   E  +1  CQ   -130       4,00 12,00




17     A82           
North  864           
None   KQ95          
       KJ9           
KQ10          753    
A5            72     
1032          AJ876  
108642        AQ7    
       J964          
       KQJ1093       
       4             
       53            

3D E -110            
       C  D  H  S  N
N      4  4  7  7  7 
S      :  :  :  6  : 
EW     9  9  5  6  6 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  6  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Антони Иванов - Румен Трендафилов             3H   S  -2  SK   -100       3,00 13,00
 2    5  7  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Стоян Николов - Николай Немигенчев       2H   N   =  S5   110       13,00  3,00
 3    8  4  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  4H   S  -3  SK   -150       0,00 16,00
 4    9  3  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Климентин Николчев - Красимир Симеонов           2H   S   =  SK   110       13,00  3,00
 5    2 10  Иван Нанев - Илия Василев - Мирослав Михайлов - Иван Иванов                     2H   S  -1  C6   -50        7,00  9,00
 6    1 11  Марк Андонов - Захари Феров - Силвия Исаева - Момчил Александров                2H   S   =  SK   110       13,00  3,00
 7   17 12  Борислав Попов - Живко Драганов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев         2H   S   =  SK   110       13,00  3,00
 8   13 16  Елена Михова - Владимир Михов - Диана Дамянова - Виктор Аронов                  3H   S  -1  SK   -50        7,00  9,00
 9   15 14  Теню Тенев - Колю Видев - Веселин Величков - Георги Пацов                       3D   S  -2  SQ   -100       3,00 13,00




18     Q732          
East   AQ            
N-S    J5            
       J10932        
965           K104   
J97           K1043  
A10732        K96    
A5            876    
       AJ8           
       8652          
       Q84           
       KQ4           

2D E -90             
       C  D  H  S  N
NS     8  5  6  7  7 
EW     5  8  7  5  6 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  6  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Антони Иванов - Румен Трендафилов             1N   S  +1  D3   120       11,00  5,00
 2    5  7  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Стоян Николов - Николай Немигенчев       2N   S   =  D3   120       11,00  5,00
 3    8  4  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  1N   S   =  D3   90         4,00 12,00
 4    9  3  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Климентин Николчев - Красимир Симеонов           2D   W   =  CJ   -90        0,00 16,00
 5    2 10  Иван Нанев - Илия Василев - Мирослав Михайлов - Иван Иванов                     1N   N  +1  D2   120       11,00  5,00
 6    1 11  Марк Андонов - Захари Феров - Силвия Исаева - Момчил Александров                3D   W  -1  CJ   50         2,00 14,00
 7   17 12  Борислав Попов - Живко Драганов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев         1N   S  +1  D3   120       11,00  5,00
 8   13 16  Елена Михова - Владимир Михов - Диана Дамянова - Виктор Аронов                  1N   S  +1  DQ   120       11,00  5,00
 9   15 14  Теню Тенев - Колю Видев - Веселин Величков - Георги Пацов                       1N   S  +1  D3   120       11,00  5,00




19     Q73           
South  J984          
E-W    AQJ953        
       ---           
10864         952    
1073          A62    
2             K10    
J10864        97532  
       AKJ           
       KQ5           
       8764          
       AKQ           

5N S 460             
       C  D  H  S  N
N      9 11 11 10 11 
S      8  :  :  :  : 
EW     4  2  2  3  2 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  7  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Стоян Николов - Николай Немигенчев            5N   S   =  S3   460       16,00  0,00
 2    6  8  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев               6N   S  -1  CJ   -50        8,00  8,00
 3    9  5  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов             6D   S  -1  S2   -50        8,00  8,00
 4   10  4  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                6N   S  -1  S4   -50        8,00  8,00
 5    3 11  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Силвия Исаева - Момчил Александров     6N   S  -1  S3   -50        8,00  8,00
 6    2 12  Иван Нанев - Илия Василев - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев               6D   N  -1  HA   -50        8,00  8,00
 7    1 13  Марк Андонов - Захари Феров - Елена Михова - Владимир Михов                     6N   S  -1  D2   -50        8,00  8,00
 8   14 17  Веселин Величков - Георги Пацов - Борислав Попов - Живко Драганов               7Nx  S  -2  CJ   -300       0,00 16,00
 9   16 15  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Теню Тенев - Колю Видев                        6N   N  -1  CJ   -50        8,00  8,00




20     K83           
West   1054          
All    109543        
       Q7            
109           765    
KJ986         AQ732  
2             AK     
J9863         K105   
       AQJ42         
       ---           
       QJ876         
       A42           

5Hx W 200            
       C  D  H  S  N
N      3 11  2  9  6 
S      : 10  :  :  : 
E      9  2 10  3  7 
W      8  :  :  :  : 


Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  7  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Стоян Николов - Николай Немигенчев            5Hx  E  -1  SK   200       12,00  4,00
 2    6  8  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев               4Sx  N   =  S7   790       15,00  1,00
 3    9  5  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов             3H   E  +2  DQ   -200       8,00  8,00
 4   10  4  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                4H   W   =  S9   -620       4,00 12,00
 5    3 11  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Силвия Исаева - Момчил Александров     5Sx  S  -2  D2   -500       6,00 10,00
 6    2 12  Иван Нанев - Илия Василев - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев               4Hx  E   =  D2   -790       1,00 15,00
 7    1 13  Марк Андонов - Захари Феров - Елена Михова - Владимир Михов                     4Sx  S   =  D2   790       15,00  1,00
 8   14 17  Веселин Величков - Георги Пацов - Борислав Попов - Живко Драганов               4H   W  -1  S2   100       10,00  6,00
 9   16 15  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Теню Тенев - Колю Видев                        4Hx  W   =  CQ   -790       1,00 15,00




21     A942          
North  108           
N-S    A85           
       8764          
KJ103         865    
3             AK954  
1094          QJ6    
AKQ53         J2     
       Q7            
       QJ762         
       K732          
       109           

3N E -400            
       C  D  H  S  N
NS     3  5  6  4  4 
EW    10  7  7  9  9 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  7  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Стоян Николов - Николай Немигенчев            3N   E  -1  D2   50        14,00  2,00
 2    6  8  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев               3N   E  -1  D2   50        14,00  2,00
 3    9  5  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов             3N   E  +1  C10  -430       1,00 15,00
 4   10  4  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                3N   E  +1  C10  -430       1,00 15,00
 5    3 11  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Силвия Исаева - Момчил Александров     3N   E   =  D2   -400       6,00 10,00
 6    2 12  Иван Нанев - Илия Василев - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев               3N   E  -1  D2   50        14,00  2,00
 7    1 13  Марк Андонов - Захари Феров - Елена Михова - Владимир Михов                     3N   E   =  D2   -400       6,00 10,00
 8   14 17  Веселин Величков - Георги Пацов - Борислав Попов - Живко Драганов               2N   E  +2  S2   -180      10,00  6,00
 9   16 15  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Теню Тенев - Колю Видев                        3N   E   =  D2   -400       6,00 10,00




22     9753          
East   KJ95          
E-W    A32           
       K9            
Q10           A4     
43            Q76    
Q654          KJ108  
AQJ42         10863  
       KJ862         
       A1082         
       97            
       75            

4S S 420             
       C  D  H  S  N
NS     5  5 10 10  8 
EW     8  8  3  3  4 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  8  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                 4H   N  -1  D6   -50        2,00 14,00
 2    7  9  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Иван Иванов - Димитър Зяпков               3S   S  -1  D2   -50        2,00 14,00
 3   10  6  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Антони Иванов - Румен Трендафилов             3H   N   =  C2   140       10,00  6,00
 4   11  5  Силвия Исаева - Момчил Александров - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов       3S   S  -1  CA   -50        2,00 14,00
 5    4 12  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев          1S   S  +2  H4   140       10,00  6,00
 6    3 13  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Елена Михова - Владимир Михов          3S   S  +1  H4   170       14,00  2,00
 7    2 14  Иван Нанев - Илия Василев - Веселин Величков - Георги Пацов                     2S   N   =  C8   110        6,00 10,00
 8   15  1  Теню Тенев - Колю Видев - Марк Андонов - Захари Феров                           3H   N   =  DJ   140       10,00  6,00
 9   17 16  Борислав Попов - Живко Драганов - Диана Дамянова - Виктор Аронов                4C   E  -2  S3   200       16,00  0,00




23     Q             
South  QJ106         
All    KJ7652        
       64            
10            J9753  
AK942         ---    
10983         AQ4    
A107          KJ932  
       AK8642        
       8753          
       ---           
       Q85           

4N W -630            
       C  D  H  S  N
N      3  5  4  6  3 
S      2  4  :  :  : 
E     10  8  7  7 10 
W      :  :  6  :  : 


Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  8  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                 3D   S  -3  H2   -300       2,00 14,00
 2    7  9  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Иван Иванов - Димитър Зяпков               2H   E   =  D2   -110      10,00  6,00
 3   10  6  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Антони Иванов - Румен Трендафилов             2S   N  -1  HK   -100      12,00  4,00
 4   11  5  Силвия Исаева - Момчил Александров - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов       3N   E  -1  H3   100       14,00  2,00
 5    4 12  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев          2N   E  +2  S6   -180       6,00 10,00
 6    3 13  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Елена Михова - Владимир Михов          5Cx  E  -2  SA   500       16,00  0,00
 7    2 14  Иван Нанев - Илия Василев - Веселин Величков - Георги Пацов                     2Sx  N  -2  C2   -500       0,00 16,00
 8   15  1  Теню Тенев - Колю Видев - Марк Андонов - Захари Феров                           2N   E  +1  S2   -150       8,00  8,00
 9   17 16  Борислав Попов - Живко Драганов - Диана Дамянова - Виктор Аронов                2S   S  -2  HK   -200       4,00 12,00




24     K9            
West   KQJ4          
None   AJ10943       
       2             
J653          Q8     
106           A987   
72            KQ8    
AQJ75         K1093  
       A10742        
       532           
       65            
       864           

3Dx N -100           
       C  D  H  S  N
NS     4  8  6  6  5 
EW     9  5  7  7  8 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  8  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                 3D   S  -1  H10  -50        6,00 10,00
 2    7  9  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Иван Иванов - Димитър Зяпков               3D   N  -1  C2   -50        6,00 10,00
 3   10  6  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Антони Иванов - Румен Трендафилов             3D   N  -1  C2   -50        6,00 10,00
 4   11  5  Силвия Исаева - Момчил Александров - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов       2H   N  -1  H7   -50        6,00 10,00
 5    4 12  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев          3D   N  -1  SQ   -50        6,00 10,00
 6    3 13  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Елена Михова - Владимир Михов          3D   N  -1  C2   -50        6,00 10,00
 7    2 14  Иван Нанев - Илия Василев - Веселин Величков - Георги Пацов                     1D   N  +1  C2   90        16,00  0,00
 8   15  1  Теню Тенев - Колю Видев - Марк Андонов - Захари Феров                           3N   E  -1  D6   50        14,00  2,00
 9   17 16  Борислав Попов - Живко Драганов - Диана Дамянова - Виктор Аронов                3D   N  -1  C3   -50        6,00 10,00




25     Q53           
North  J8432         
E-W    Q3            
       862           
86           AKJ10972
1096          Q75    
J9            62     
A109743       K      
       4             
       AK            
       AK108754      
       QJ5           

4D N 130             
       C  D  H  S  N
N      5 10  7  4  5 
S      :  :  :  :  4 
EW     7  3  5  8  4 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  9  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                  3N   N  +1  S6   430       14,00  2,00
 2    8 10  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Мирослав Михайлов - Иван Иванов                 3D   S  -1  S6   -50        3,00 13,00
 3   11  7  Силвия Исаева - Момчил Александров - Стоян Николов - Николай Немигенчев         4H   N  -1  SK   -50        3,00 13,00
 4   12  6  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Антони Иванов - Румен Трендафилов       5Dx  S  -1  S8   -100       0,00 16,00
 5    5 13  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Елена Михова - Владимир Михов            3D   S  +1  S8   130        9,00  7,00
 6    4 14  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Веселин Величков - Георги Пацов                4D   S   =  S8   130        9,00  7,00
 7    3 15  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Теню Тенев - Колю Видев                3D   S  +1  S8   130        9,00  7,00
 8   16  2  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Иван Нанев - Илия Василев                      4Sx  E  -3  HK   800       16,00  0,00
 9    1 17  Марк Андонов - Захари Феров - Борислав Попов - Живко Драганов                   4D   S   =  S6   130        9,00  7,00




26     632           
East   A8            
All    Q1064         
       10976         
85            AQ7    
QJ42          10753  
K72           J9     
AK83          QJ52   
       KJ1094        
       K96           
       A853          
       4             

3S S 140             
       C  D  H  S  N
NS     5  9  5  9  5 
EW     8  4  8  3  6 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  9  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                  3H   E   =  D6   -140       3,00 13,00
 2    8 10  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Мирослав Михайлов - Иван Иванов                 3H   E   =  C4   -140       3,00 13,00
 3   11  7  Силвия Исаева - Момчил Александров - Стоян Николов - Николай Немигенчев         3Sx  S   =  CK   730       16,00  0,00
 4   12  6  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Антони Иванов - Румен Трендафилов       3H   E   =  C4   -140       3,00 13,00
 5    5 13  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Елена Михова - Владимир Михов            3C   W  -1  S3   100       12,00  4,00
 6    4 14  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Веселин Величков - Георги Пацов                3H   W  -1  S3   100       12,00  4,00
 7    3 15  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Теню Тенев - Колю Видев                2S   S  -1  CA   -100       8,00  8,00
 8   16  2  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Иван Нанев - Илия Василев                      3H   E   =  C6   -140       3,00 13,00
 9    1 17  Марк Андонов - Захари Феров - Борислав Попов - Живко Драганов                   3H   E  -1  C4   100       12,00  4,00




27     7             
South  AJ108         
None   KJ8           
       J8765         
1098654       AKQJ   
Q6            752    
A             Q652   
K1032         Q4     
       32            
       K943          
       109743        
       A9            

5Dx S -300           
       C  D  H  S  N
NS     7  9  9  3  5 
EW     5  4  4 10  7 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18  9  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                  4S   W   =  C6   -420      10,00  6,00
 2    8 10  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Мирослав Михайлов - Иван Иванов                 4S   W  +1  C6   -450       6,00 10,00
 3   11  7  Силвия Исаева - Момчил Александров - Стоян Николов - Николай Немигенчев         4Sx  W   =  C6   -590       2,00 14,00
 4   12  6  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Антони Иванов - Румен Трендафилов       4Sx  W   =  C6   -590       2,00 14,00
 5    5 13  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Елена Михова - Владимир Михов            4S   W   =  C6   -420      10,00  6,00
 6    4 14  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Веселин Величков - Георги Пацов                3S   W  +2  DK   -200      14,00  2,00
 7    3 15  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Теню Тенев - Колю Видев                4S   W   =  C6   -420      10,00  6,00
 8   16  2  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Иван Нанев - Илия Василев                      4Sx  W   =  C2   -590       2,00 14,00
 9    1 17  Марк Андонов - Захари Феров - Борислав Попов - Живко Драганов                   4D   S  -2  DA   -100      16,00  0,00




28     AQ952         
West   J             
N-S    J1042         
       1087          
J3            7      
K963          AQ1042 
Q6            AK85   
AJ632         Q95    
       K10864        
       875           
       973           
       K4            

6H W -980            
       C  D  H  S  N
NS     0  1  0  7  0 
EW    11 10 12  6  8 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 10  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Мирослав Михайлов - Иван Иванов               4H   E  +3  H7   -510       3,00 13,00
 2    9 11  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Силвия Исаева - Момчил Александров               4H   E  +2  S7   -480       8,00  8,00
 3   12  8  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев           6H   W  -1  SA   50        15,00  1,00
 4   13  7  Елена Михова - Владимир Михов - Стоян Николов - Николай Немигенчев              4Sx  N  -3  D2   -800       0,00 16,00
 5    6 14  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Веселин Величков - Георги Пацов             4H   E  +2  S8   -480       8,00  8,00
 6    5 15  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Теню Тенев - Колю Видев                  6H   E  -1  D7   50        15,00  1,00
 7    4 16  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Диана Дамянова - Виктор Аронов                 4H   W  +3  DJ   -510       3,00 13,00
 8   17  3  Борислав Попов - Живко Драганов - Климентин Николчев - Красимир Симеонов        5H   W  +1  SA   -480       8,00  8,00
 9    2  1  Иван Нанев - Илия Василев - Марк Андонов - Захари Феров                         4H   W  +1  DJ   -450      12,00  4,00




29     K7            
North  K2            
All    Q95           
       AKJ632        
94            QJ10632
AQ985         J73    
6432          KJ     
104           75     
       A85           
       1064          
       A1087         
       Q98           

4N N 630             
       C  D  H  S  N
NS    11 11  6  6 10 
EW     2  2  7  6  2 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 10  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Мирослав Михайлов - Иван Иванов               3N   N  +2  S2   660       11,00  5,00
 2    9 11  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Силвия Исаева - Момчил Александров               3N   N  +2  SQ   660       11,00  5,00
 3   12  8  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев           3N   N  +1  SQ   630        2,00 14,00
 4   13  7  Елена Михова - Владимир Михов - Стоян Николов - Николай Немигенчев              3N   N  +1  H8   630        2,00 14,00
 5    6 14  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Веселин Величков - Георги Пацов             3N   S  +2  S8   660       11,00  5,00
 6    5 15  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Теню Тенев - Колю Видев                  3N   N  +1  SQ   630        2,00 14,00
 7    4 16  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Диана Дамянова - Виктор Аронов                 3N   S  +2  S9   660       11,00  5,00
 8   17  3  Борислав Попов - Живко Драганов - Климентин Николчев - Красимир Симеонов        3N   N  +2  SQ   660       11,00  5,00
 9    2  1  Иван Нанев - Илия Василев - Марк Андонов - Захари Феров                         3N   N  +2  SQ   660       11,00  5,00




30     Q963          
East   5             
None   AQ9652        
       Q6            
A10           J85    
QJ4           K10872 
K107          83     
AJ1073        954    
       K742          
       A963          
       J4            
       K82           

5S S 450             
       C  D  H  S  N
N      6 10  6 10  8 
S      :  :  : 11  : 
E      6  3  7  2  3 
W      7  :  :  :  5 


Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 10  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Мирослав Михайлов - Иван Иванов               3D   S  +1  HQ   130        6,00 10,00
 2    9 11  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Силвия Исаева - Момчил Александров               4H   E  -4  S2   200       14,00  2,00
 3   12  8  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев           3S   S  +2  HQ   200       14,00  2,00
 4   13  7  Елена Михова - Владимир Михов - Стоян Николов - Николай Немигенчев              2S   N  +2  C5   170        9,00  7,00
 5    6 14  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Веселин Величков - Георги Пацов             2S   S  +2  HQ   170        9,00  7,00
 6    5 15  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Теню Тенев - Колю Видев                  3S   S  +2  SA   200       14,00  2,00
 7    4 16  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Диана Дамянова - Виктор Аронов                 3N   S  -2  HQ   -100       0,00 16,00
 8   17  3  Борислав Попов - Живко Драганов - Климентин Николчев - Красимир Симеонов        2Hx  E  -1  H3   100        2,00 14,00
 9    2  1  Иван Нанев - Илия Василев - Марк Андонов - Захари Феров                         3D   S   =  HQ   110        4,00 12,00




31     A42           
South  K5            
N-S    K9763         
       KJ9           
J10975        8      
J92           A1074  
42            AJ85   
1043          AQ86   
       KQ63          
       Q863          
       Q10           
       752           

2N N 120             
       C  D  H  S  N
N      6  8  6  7  8 
S      5  :  :  :  7 
EW     6  5  7  6  5 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 11  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Силвия Исаева - Момчил Александров            2S   N  -2  S8   -200       1,00 15,00
 2   10 12  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев         2C   E   =  H4   -90        6,00 10,00
 3   13  9  Елена Михова - Владимир Михов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                    3Cx  W  -1  CJ   100       12,00  4,00
 4   14  8  Веселин Величков - Георги Пацов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                 3N   N  -2  H2   -200       1,00 15,00
 5    7 15  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Теню Тенев - Колю Видев                    1N   N  +2  S8   150       16,00  0,00
 6    6 16  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Диана Дамянова - Виктор Аронов              2S   W  -1  D6   50         8,00  8,00
 7    5 17  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Борислав Попов - Живко Драганов          1N   N  +1  D5   120       14,00  2,00
 8    1  4  Марк Андонов - Захари Феров - Ангел Ванчев - Захари Захариев                    1N   N   =  C6   90        10,00  6,00
 9    3  2  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Иван Нанев - Илия Василев              1N   S  -1  D5   -100       4,00 12,00




32     42            
West   A10           
E-W    QJ8642        
       A94           
KJ1097        AQ86   
95            J642   
753           10     
873           KQ62   
       53            
       KQ873         
       AK9           
       J105          

5D N 400             
       C  D  H  S  N
NS     6 11 10  4  8 
EW     5  1  1  9  1 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 11  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Силвия Исаева - Момчил Александров            4H   S   =  S3   420       16,00  0,00
 2   10 12  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев         5D   N   =  SA   400       11,00  5,00
 3   13  9  Елена Михова - Владимир Михов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                    5D   N   =  SA   400       11,00  5,00
 4   14  8  Веселин Величков - Георги Пацов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                 4D   N  +1  CQ   150        6,00 10,00
 5    7 15  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Теню Тенев - Колю Видев                    5D   N   =  SA   400       11,00  5,00
 6    6 16  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Диана Дамянова - Виктор Аронов              4H   S  -2  C7   -100       0,00 16,00
 7    5 17  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Борислав Попов - Живко Драганов          1H   S  +2  C7   140        4,00 12,00
 8    1  4  Марк Андонов - Захари Феров - Ангел Ванчев - Захари Захариев                    5D   N   =  SA   400       11,00  5,00
 9    3  2  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Иван Нанев - Илия Василев              4H   S  -1  SJ   -50        2,00 14,00




33     642           
North  J104          
None   A7            
       AQ983         
10985         AJ     
Q762          A85    
K9            5432   
K54           J762   
       KQ73          
       K93           
       QJ1086        
       10            

4N S 430             
       C  D  H  S  N
N      8 10  8  9  9 
S      :  :  :  : 10 
E      4  3  4  3  3 
W      5  :  :  :  : 


Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 11  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Силвия Исаева - Момчил Александров                             A-/A+      6,40  9,60
 2   10 12  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев         3D   N   =  C2   110        6,71  9,29
 3   13  9  Елена Михова - Владимир Михов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                                     A+/A=      9,60  8,00
 4   14  8  Веселин Величков - Георги Пацов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                 3N   N  -1  D2   -50        1,57 14,43
 5    7 15  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Теню Тенев - Колю Видев                    3N   N   =  C2   400       15,71  0,29
 6    6 16  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Диана Дамянова - Виктор Аронов              2S   S  +1  H2   140       13,14  2,86
 7    5 17  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Борислав Попов - Живко Драганов          2D   N  +1  D2   110        6,71  9,29
 8    1  4  Марк Андонов - Захари Феров - Ангел Ванчев - Захари Захариев                    2N   N  -1  D2   -50        1,57 14,43
 9    3  2  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Иван Нанев - Илия Василев              3D   N  +1  C6   130       10,57  5,43




34     A1094         
East   2             
N-S    A987543       
       10            
75            J63    
J107          A98    
KJ            102    
AKJ842        Q9653  
       KQ82          
       KQ6543        
       Q6            
       7             

4Nx E 500            
       C  D  H  S  N
NS     5 10  9 10  5 
EW     8  3  4  3  7 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 12  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев         5S   S  -1  CA   -100       2,00 14,00
 2   11 13  Силвия Исаева - Момчил Александров - Елена Михова - Владимир Михов              5Cx  W  -3  H2   500       14,00  2,00
 3   14 10  Веселин Величков - Георги Пацов - Мирослав Михайлов - Иван Иванов               4Cx  W  -3  H2   500       14,00  2,00
 4   15  9  Теню Тенев - Колю Видев - Иван Иванов - Димитър Зяпков                          5S   S  -1  CK   -100       2,00 14,00
 5    8 16  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Диана Дамянова - Виктор Аронов                  4C   E  -3  H2   150        6,00 10,00
 6    7 17  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Борислав Попов - Живко Драганов            3S   N  +2  C2   200        8,00  8,00
 7    6  1  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Марк Андонов - Захари Феров                 5Cx  W  -3  H2   500       14,00  2,00
 8    2  5  Иван Нанев - Илия Василев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов                5S   N  -1  C6   -100       2,00 14,00
 9    4  3  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Климентин Николчев - Красимир Симеонов         4Cx  W  -2  H2   300       10,00  6,00
 2   11 13  Силвия Исаева - Момчил Александров - Елена Михова - Владимир Михов                               Penalty   -3,20  0,00




35     1052          
South  KQ2           
E-W    Q1076         
       Q108          
Q             A84    
A9763         10854  
A3            K985   
A9652         73     
       KJ9763        
       J             
       J42           
       KJ4           

4Sx S -500           
       C  D  H  S  N
NS     4  6  3  7  6 
EW     9  7 10  5  5 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 12  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев         4S   N  -3  D7   -150      14,00  2,00
 2   11 13  Силвия Исаева - Момчил Александров - Елена Михова - Владимир Михов              4Hx  E   =  HJ   -790       1,00 15,00
 3   14 10  Веселин Величков - Георги Пацов - Мирослав Михайлов - Иван Иванов               4H   W   =  S5   -620       5,00 11,00
 4   15  9  Теню Тенев - Колю Видев - Иван Иванов - Димитър Зяпков                          3S   S  -2  CA   -100      16,00  0,00
 5    8 16  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Диана Дамянова - Виктор Аронов                  4H   W   =  S6   -620       5,00 11,00
 6    7 17  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Борислав Попов - Живко Драганов            4Hx  E   =  S2   -790       1,00 15,00
 7    6  1  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Марк Андонов - Захари Феров                 4Sx  S  -3  HA   -500      10,00  6,00
 8    2  5  Иван Нанев - Илия Василев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов                4Sx  S  -3  DA   -500      10,00  6,00
 9    4  3  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Климентин Николчев - Красимир Симеонов         4Sx  S  -3  HA   -500      10,00  6,00




36     J1084         
West   953           
All    QJ875         
       3             
2             A65    
A1084         Q2     
1063          K42    
Q7652         AJ1084 
       KQ973         
       KJ76          
       A9            
       K9            

4C E -130            
       C  D  H  S  N
NS     3  7  7  9  7 
E     10  6  5  4  6 
W      9  5  :  3  : 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 12  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев         4S   N   =  S6   620       14,00  2,00
 2   11 13  Силвия Исаева - Момчил Александров - Елена Михова - Владимир Михов              4S   N   =  S5   620       14,00  2,00
 3   14 10  Веселин Величков - Георги Пацов - Мирослав Михайлов - Иван Иванов               5Cx  E  -1  S2   200        9,00  7,00
 4   15  9  Теню Тенев - Колю Видев - Иван Иванов - Димитър Зяпков                          4S   S   =  C2   620       14,00  2,00
 5    8 16  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Диана Дамянова - Виктор Аронов                  3C   E  +1  SQ   -130       0,00 16,00
 6    7 17  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Борислав Попов - Живко Драганов            4S   N  -1  D2   -100       2,00 14,00
 7    6  1  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Марк Андонов - Захари Феров                 4C   E  -2  SK   200        9,00  7,00
 8    2  5  Иван Нанев - Илия Василев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов                3S   S   =  C5   140        4,00 12,00
 9    4  3  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Климентин Николчев - Красимир Симеонов         2S   N  +2  S4   170        6,00 10,00




37     A85           
North  A10932        
N-S    A96           
       97            
K72           J9     
KQJ765        8      
3             QJ84   
K42           AQ10863
       Q10643        
       4             
       K10752        
       J5            

4Cx E 100            
       C  D  H  S  N
NS     3  8  6  9  5 
EW     9  4  7  4  7 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 13  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Елена Михова - Владимир Михов                 4C   E   =  H3   -130       1,00 15,00
 2   12 14  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Веселин Величков - Георги Пацов         4Cx  E  -1  H4   100       12,00  4,00
 3   15 11  Теню Тенев - Колю Видев - Силвия Исаева - Момчил Александров                    3N   W  -1  H10  50         8,00  8,00
 4   16 10  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Мирослав Михайлов - Иван Иванов                3C   E   =  H8   -110       5,00 11,00
 5    9 17  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Борислав Попов - Живко Драганов                  4C   E   =  H4   -130       1,00 15,00
 6    8  1  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Марк Андонов - Захари Феров                     5Cx  E  -1  D2   100       12,00  4,00
 7    7  2  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Иван Нанев - Илия Василев                  3Sx  S   =  C2   730       16,00  0,00
 8    3  6  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Антони Иванов - Румен Трендафилов      4Cx  E  -1  H3   100       12,00  4,00
 9    5  4  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Ангел Ванчев - Захари Захариев           3C   E   =  H6   -110       5,00 11,00




38     KQJ1064       
East   AK            
E-W    9             
       K942          
A872          5      
Q            10986532
A108632       QJ5    
J8            A10    
       93            
       J74           
       K74           
       Q7653         

3S S 140             
       C  D  H  S  N
NS     8  4  4  9  5 
EW     4  9  9  3  8 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 13  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Елена Михова - Владимир Михов                 4S   N  -1  H10  -50        3,00 13,00
 2   12 14  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Веселин Величков - Георги Пацов         4Sx  N  +1  H6   690       16,00  0,00
 3   15 11  Теню Тенев - Колю Видев - Силвия Исаева - Момчил Александров                    4S   N   =  DQ   420        9,00  7,00
 4   16 10  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Мирослав Михайлов - Иван Иванов                4S   N  -1  DQ   -50        3,00 13,00
 5    9 17  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Борислав Попов - Живко Драганов                  4S   N   =  H10  420        9,00  7,00
 6    8  1  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Марк Андонов - Захари Феров                     4Sx  N   =  DQ   590       14,00  2,00
 7    7  2  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Иван Нанев - Илия Василев                  4Sx  N  -1  H2   -100       0,00 16,00
 8    3  6  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Антони Иванов - Румен Трендафилов      4S   N   =  H3   420        9,00  7,00
 9    5  4  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Ангел Ванчев - Захари Захариев           4S   N   =  DQ   420        9,00  7,00




39     1053          
South  Q93           
All    QJ10          
       QJ43          
7             Q86    
A854          KJ1076 
AK82          54     
K652          1097   
       AKJ942        
       2             
       9763          
       A8            

4H W -620            
       C  D  H  S  N
NS     4  6  3  7  5 
E      9  7 10  5  8 
W      :  6  :  4  6 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 13  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Елена Михова - Владимир Михов                 4Sx  S  -2  HA   -500       6,00 10,00
 2   12 14  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Веселин Величков - Георги Пацов         3H   E   =  SA   -140      16,00  0,00
 3   15 11  Теню Тенев - Колю Видев - Силвия Исаева - Момчил Александров                    4Hx  E   =  SA   -790       2,00 14,00
 4   16 10  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Мирослав Михайлов - Иван Иванов                4Sx  S  -2  DK   -500       6,00 10,00
 5    9 17  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Борислав Попов - Живко Драганов                  3H   E  +1  SA   -170      14,00  2,00
 6    8  1  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Марк Андонов - Захари Феров                     4S   N  -2  D2   -200      11,00  5,00
 7    7  2  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Иван Нанев - Илия Василев                  4S   S  -2  D2   -200      11,00  5,00
 8    3  6  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Антони Иванов - Румен Трендафилов      4Sx  S  -2  DA   -500       6,00 10,00
 9    5  4  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Ангел Ванчев - Захари Захариев           4Sx  N  -3  D5   -800       0,00 16,00




40     7653          
West   QJ76          
None   Q             
       KJ92          
Q94           KJ102  
32            A94    
A865          9732   
Q864          53     
       A8            
       K1085         
       KJ104         
       A107          

4H N 420             
       C  D  H  S  N
NS    10  7 10  7  8 
EW     3  5  2  5  5 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 14  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Веселин Величков - Георги Пацов               4H   S   =  H3   420       11,86  4,14
 2   13 15  Елена Михова - Владимир Михов - Теню Тенев - Колю Видев                         2H   S  +2  H5   170        0,29 15,71
 3   16 12  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев          3H   S  +2  H3   200        4,14 11,86
 4   17 11  Борислав Попов - Живко Драганов - Силвия Исаева - Момчил Александров            4H   S   =  H2   420       11,86  4,14
 5   10  1  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Марк Андонов - Захари Феров                                    A+/A=      9,60  8,00
 6    9  2  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Иван Нанев - Илия Василев                        3N   N   =  C2   400        8,00  8,00
 7    8  3  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Климентин Николчев - Красимир Симеонов                           A-/A+      6,40  9,60
 8    4  7  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Стоян Николов - Николай Немигенчев             4H   S  +1  C4   450       15,71  0,29
 9    6  5  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов        2H   S  +3  H2   200        4,14 11,86




41     J10642        
North  102           
E-W    AKQ98         
       6             
Q             97     
AKJ96         875    
J532          764    
1053          AQ974  
       AK853         
       Q43           
       10            
       KJ82          

4S N 420             
       C  D  H  S  N
N      6  9  6 10  7 
S      :  :  7  :  : 
E      6  3  6  1  3 
W      :  4  :  :  : 


Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 14  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Веселин Величков - Георги Пацов               4S   N  +2  S7   480       12,00  4,00
 2   13 15  Елена Михова - Владимир Михов - Теню Тенев - Колю Видев                         4S   N   =  CA   420        4,00 12,00
 3   16 12  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев          4S   N   =  H7   420        4,00 12,00
 4   17 11  Борислав Попов - Живко Драганов - Силвия Исаева - Момчил Александров            4Sx  S   =  H6   590       16,00  0,00
 5   10  1  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Марк Андонов - Захари Феров                   4S   N  +2  D6   480       12,00  4,00
 6    9  2  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Иван Нанев - Илия Василев                        4S   N   =  H2   420        4,00 12,00
 7    8  3  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Климентин Николчев - Красимир Симеонов          4S   N   =  CA   420        4,00 12,00
 8    4  7  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Стоян Николов - Николай Немигенчев             4S   N  +2  S4   480       12,00  4,00
 9    6  5  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов        4S   N   =  H8   420        4,00 12,00




42     A4            
East   J84           
All    632           
       AKQ96         
J8            Q106532
A53           109    
AJ85          4      
8543          J1072  
       K97           
       KQ762         
       KQ1097        
       ---           

4N S 630             
       C  D  H  S  N
NS     9 10 10  7 10 
EW     3  3  3  6  3 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 14  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Веселин Величков - Георги Пацов               4Sx  W  -4  CK   1100      15,00  1,00
 2   13 15  Елена Михова - Владимир Михов - Теню Тенев - Колю Видев                         6Hx  N  -2  D4   -500       0,00 16,00
 3   16 12  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев          6N   N  -1  D4   -100       3,00 13,00
 4   17 11  Борислав Попов - Живко Драганов - Силвия Исаева - Момчил Александров            4Sx  E  -4  DQ   1100      15,00  1,00
 5   10  1  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Марк Андонов - Захари Феров                   3Dx  N   =  S2   670       12,00  4,00
 6    9  2  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Иван Нанев - Илия Василев                        4H   S  +1  SJ   650        8,00  8,00
 7    8  3  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Климентин Николчев - Красимир Симеонов          4H   S  +1  SJ   650        8,00  8,00
 8    4  7  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Стоян Николов - Николай Немигенчев             4H   S  +1  H2   650        8,00  8,00
 9    6  5  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов        4H   S  -1  H3   -100       3,00 13,00




43     Q8764         
South  8             
None   J973          
       A62           
AK10          J932   
A943          J7     
Q5            AK     
KJ83          Q10974 
       5             
       KQ10652       
       108642        
       5             

4Dx S -300           
       C  D  H  S  N
NS     3  8  7  4  3 
EW    10  4  5  8  9 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 15  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Теню Тенев - Колю Видев                       3S   E   =  C3   -140       8,00  8,00
 2   14 16  Веселин Величков - Георги Пацов - Диана Дамянова - Виктор Аронов                3N   W  +1  H8   -430       3,00 13,00
 3   17 13  Борислав Попов - Живко Драганов - Елена Михова - Владимир Михов                 3N   W  +1  S3   -430       3,00 13,00
 4    1 12  Марк Андонов - Захари Феров - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев             3N   E  +2  D2   -460       0,00 16,00
 5   11  2  Силвия Исаева - Момчил Александров - Иван Нанев - Илия Василев                  3N   W   =  D3   -400       6,00 10,00
 6   10  3  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Климентин Николчев - Красимир Симеонов        3H   S  -1  SK   -50       14,00  2,00
 7    9  4  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Ангел Ванчев - Захари Захариев                   4Hx  S  -1  SK   -100      11,00  5,00
 8    5  8  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев            4S   E  -1  HK   50        16,00  0,00
 9    7  6  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Антони Иванов - Румен Трендафилов          4Dx  S  -1  SA   -100      11,00  5,00




44     KJ7           
West   J7            
N-S    1072          
       KQ852         
1052          AQ9863 
AQ852         10     
A             Q95    
AJ76          1043   
       4             
       K9643         
       KJ8643        
       9             

5S W -450            
       C  D  H  S  N
N      3  6  4  1  3 
S      :  :  :  2  : 
EW     9  7  9 11 10 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 15  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Теню Тенев - Колю Видев                       4S   E  -1  D3   50        13,00  3,00
 2   14 16  Веселин Величков - Георги Пацов - Диана Дамянова - Виктор Аронов                4S   E   =  C9   -420       5,00 11,00
 3   17 13  Борислав Попов - Живко Драганов - Елена Михова - Владимир Михов                 4S   E  +1  S4   -450       1,00 15,00
 4    1 12  Марк Андонов - Захари Феров - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев             4S   E  -1  C9   50        13,00  3,00
 5   11  2  Силвия Исаева - Момчил Александров - Иван Нанев - Илия Василев                  3S   E   =  C9   -140       8,00  8,00
 6   10  3  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Климентин Николчев - Красимир Симеонов        4S   E   =  C8   -420       5,00 11,00
 7    9  4  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Ангел Ванчев - Захари Захариев                   4S   E  +1  H6   -450       1,00 15,00
 8    5  8  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев            4S   E  -1  C9   50        13,00  3,00
 9    7  6  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Антони Иванов - Румен Трендафилов          4S   E  -1  C2   50        13,00  3,00




45     K96           
North  A103          
All    A652          
       952           
A873          QJ     
K72           J84    
Q9            KJ3    
A843          KQJ106 
       10542         
       Q965          
       10874         
       7             

3N E -600            
       C  D  H  S  N
NS     4  7  6  5  4 
EW     9  6  7  7  9 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 15  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Теню Тенев - Колю Видев                       3N   E  +1  H5   -630       6,00 10,00
 2   14 16  Веселин Величков - Георги Пацов - Диана Дамянова - Виктор Аронов                3N   E  +1  H2   -630       6,00 10,00
 3   17 13  Борислав Попов - Живко Драганов - Елена Михова - Владимир Михов                 3N   E  +1  S2   -630       6,00 10,00
 4    1 12  Марк Андонов - Захари Феров - Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев             3N   E  +1  D4   -630       6,00 10,00
 5   11  2  Силвия Исаева - Момчил Александров - Иван Нанев - Илия Василев                  2Dx  N   =  CK   180       16,00  0,00
 6   10  3  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Климентин Николчев - Красимир Симеонов        3N   E   =  H2   -600      13,00  3,00
 7    9  4  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Ангел Ванчев - Захари Захариев                   2Hx  S  -3  HQ   -800       0,00 16,00
 8    5  8  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев            3N   E   =  H5   -600      13,00  3,00
 9    7  6  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Антони Иванов - Румен Трендафилов          3N   E  +1  S2   -630       6,00 10,00




46     Q108654       
East   K6            
None   AQJ2          
       4             
7             AJ932  
AQJ73         985    
93            7      
A9865         QJ102  
       K             
       1042          
       K108654       
       K73           

6Dx S -300           
       C  D  H  S  N
NS     2 10  2  7  6 
EW    11  3 11  6  7 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 16  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Диана Дамянова - Виктор Аронов                2S   E  -2  C3   100        4,00 12,00
 2   15 17  Теню Тенев - Колю Видев - Борислав Попов - Живко Драганов                       2S   E  -3  D5   150       12,00  4,00
 3    1 14  Марк Андонов - Захари Феров - Веселин Величков - Георги Пацов                   2S   E  -3  D6   150       12,00  4,00
 4    2 13  Иван Нанев - Илия Василев - Елена Михова - Владимир Михов                       5Dx  N  -1  H2   -100       1,00 15,00
 5   12  3  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Климентин Николчев - Красимир Симеонов  4D   S   =  S7   130        7,00  9,00
 6   11  4  Силвия Исаева - Момчил Александров - Ангел Ванчев - Захари Захариев             5D   S  -2  CA   -100       1,00 15,00
 7   10  5  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          4D   N   =  H2   130        7,00  9,00
 8    6  9  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                2S   E  -3  D4   150       12,00  4,00
 9    8  7  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Стоян Николов - Николай Немигенчев              3Dx  N  +2  S8   670       16,00  0,00




47     A94           
South  A7653         
N-S    AQJ4          
       6             
J102          K8763  
---           10     
K109872       653    
A1032         QJ94   
       Q5            
       KQJ9842       
       ---           
       K875          

6Sx W 800            
       C  D  H  S  N
NS     6  6 12  5  9 
EW     7  7  1  8  3 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 16  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Диана Дамянова - Виктор Аронов                6H   S   =  CA   1430      11,00  5,00
 2   15 17  Теню Тенев - Колю Видев - Борислав Попов - Живко Драганов                       6H   S   =  CA   1430      11,00  5,00
 3    1 14  Марк Андонов - Захари Феров - Веселин Величков - Георги Пацов                   6Sx  E  -5  H8   1100       4,00 12,00
 4    2 13  Иван Нанев - Илия Василев - Елена Михова - Владимир Михов                       6H   S   =  CA   1430      11,00  5,00
 5   12  3  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Климентин Николчев - Красимир Симеонов  7Hx  S  -4  CQ   -1100      0,00 16,00
 6   11  4  Силвия Исаева - Момчил Александров - Ангел Ванчев - Захари Захариев             7H   N  -1  H10  -100       2,00 14,00
 7   10  5  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          6H   N   =  H2   1430      11,00  5,00
 8    6  9  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                6H   S   =  CA   1430      11,00  5,00
 9    8  7  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Стоян Николов - Николай Немигенчев              6H   S   =  SJ   1430      11,00  5,00




48     AQ8543        
West   Q             
E-W    A76           
       Q64           
102           J76    
K8732         AJ954  
J8            K4     
K1072         A53    
       K9            
       106           
       Q109532       
       J98           

3S N 140             
       C  D  H  S  N
NS     4  9  4  9  6 
EW     8  4  9  4  6 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 16  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Диана Дамянова - Виктор Аронов                4H   E  -2  D6   200       10,00  6,00
 2   15 17  Теню Тенев - Колю Видев - Борислав Попов - Живко Драганов                       4H   W  -1  SK   100        2,00 14,00
 3    1 14  Марк Андонов - Захари Феров - Веселин Величков - Георги Пацов                   4S   N   =  S6   420       16,00  0,00
 4    2 13  Иван Нанев - Илия Василев - Елена Михова - Владимир Михов                       2S   N  +2  S5   170        7,00  9,00
 5   12  3  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Климентин Николчев - Красимир Симеонов  1S   N  +5  DK   230       13,00  3,00
 6   11  4  Силвия Исаева - Момчил Александров - Ангел Ванчев - Захари Захариев             4H   W  -1  C6   100        2,00 14,00
 7   10  5  Мирослав Михайлов - Иван Иванов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          2S   N  +4  DK   230       13,00  3,00
 8    6  9  Антони Иванов - Румен Трендафилов - Иван Иванов - Димитър Зяпков                2S   N  +2  HA   170        7,00  9,00
 9    8  7  Кеворк Керпичиян - Иван Пенев - Стоян Николов - Николай Немигенчев              4H   E  -1  SK   100        2,00 14,00




49     AQJ32         
North  AQJ53         
None   5             
       QJ            
---           K1086  
K642          108    
AJ1084        K932   
10832         K54    
       9754          
       97            
       Q76           
       A976          

4S N 420             
       C  D  H  S  N
NS     6  4  8 10  6 
E      7  8  5  3  6 
W      :  :  :  :  7 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 17  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Борислав Попов - Живко Драганов               3N   S  -4  DJ   -200       2,00 14,00
 2   16  1  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Марк Андонов - Захари Феров                    4S   N   =  H10  420       10,00  6,00
 3    2 15  Иван Нанев - Илия Василев - Теню Тенев - Колю Видев                             4Sx  N   =  H10  590       15,00  1,00
 4    3 14  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Веселин Величков - Георги Пацов        4Sx  N   =  H3   590       15,00  1,00
 5   13  4  Елена Михова - Владимир Михов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  4S   S  -1  DA   -50        5,00 11,00
 6   12  5  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов    4S   N   =  H8   420       10,00  6,00
 7   11  6  Силвия Исаева - Момчил Александров - Антони Иванов - Румен Трендафилов          6Sx  S  -2  C8   -300       0,00 16,00
 8    7 10  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Мирослав Михайлов - Иван Иванов            4S   N   =  D2   420       10,00  6,00
 9    9  8  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                    4S   N  -1  D2   -50        5,00 11,00




50     A93           
East   Q82           
N-S    8763          
       1086          
1087542       ---    
K            AJ107543
J10           952    
KJ97          532    
       KQJ6          
       96            
       AKQ4          
       AQ4           

5Hx E 500            
       C  D  H  S  N
N      6  8  5  8  9 
S      5  7  4  9 10 
EW     6  3  8  4  3 



Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 17  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Борислав Попов - Живко Драганов               4Hx  E  -2  DA   300        6,00 10,00
 2   16  1  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Марк Андонов - Захари Феров                    4Hx  E  -3  DK   500       10,00  6,00
 3    2 15  Иван Нанев - Илия Василев - Теню Тенев - Колю Видев                             3Hx  E  -1  DQ   100        2,00 14,00
 4    3 14  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Веселин Величков - Георги Пацов        4Hx  E  -2  DK   300        6,00 10,00
 5   13  4  Елена Михова - Владимир Михов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  4Hx  W  -2  C5   300        6,00 10,00
 6   12  5  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов    3N   N  +1  HK   630       16,00  0,00
 7   11  6  Силвия Исаева - Момчил Александров - Антони Иванов - Румен Трендафилов          6N   N  -2  HA   -200       0,00 16,00
 8    7 10  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Мирослав Михайлов - Иван Иванов            3N   N   =  HA   600       13,00  3,00
 9    9  8  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                    3N   S   =  S5   600       13,00  3,00




51     73            
South  Q872          
E-W    QJ107         
       QJ5           
Q9864         K102   
A94           KJ1063 
532           A9     
76            K94    
       AJ5           
       5             
       K864          
       A10832        

4D S 130             
       C  D  H  S  N
NS     9 10  5  3  3 
EW     3  3  8  9  6 




Tbl   Pair  Name                                                                            Contr       Ld   Result    Score
 1   18 17  Георги Стаматов - Диян Данаилов - Борислав Попов - Живко Драганов               2D   S  +2  S6   130        9,00  7,00
 2   16  1  Диана Дамянова - Виктор Аронов - Марк Андонов - Захари Феров                    2S   W   =  CQ   -110       0,00 16,00
 3    2 15  Иван Нанев - Илия Василев - Теню Тенев - Колю Видев                             3S   W  -1  DQ   100        2,00 14,00
 4    3 14  Климентин Николчев - Красимир Симеонов - Веселин Величков - Георги Пацов        3D   S  +1  H3   130        9,00  7,00
 5   13  4  Елена Михова - Владимир Михов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  3D   S  +1  S6   130        9,00  7,00
 6   12  5  Добромир Лазаров - Николай Кермедчиев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов    3D   N  +1  HK   130        9,00  7,00
 7   11  6  Силвия Исаева - Момчил Александров - Антони Иванов - Румен Трендафилов          3D   S  +1  S6   130        9,00  7,00
 8    7 10  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Мирослав Михайлов - Иван Иванов            3Hx  W  -1  D2   200       16,00  0,00
 9    9  8  Иван Иванов - Димитър Зяпков - Кеворк Керпичиян - Иван Пенев                    3D   N  +1  S6   130        9,00  7,00

Резултати