Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Държавно отборно първенство 2019 - Национална А група

02.04.2019 / 14:00 - 05.04.2019 / 14:00, Пловдив
Първенство, Отборен 0лв. /Отбор
12 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 Бридж +Ангел Иванов Ванчев (3737) - Росен Георгиев Гунев (1968) - Георги Стаматов Стаматов (0077) - Диян Цветанов Данаилов (0054) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Юлиян Йорданов Стефанов (0333) 154.38 250.0000
2 К1Диана Димитрова Дамянова (0082) - Иван Нанев (0023) - Виктор Аронов (2999) - Владимир Балчев Михов (1023) - Георги Колев Караколев (0005) 150.79 200.0000
3 ВарнаИлко Стойчев Попов (6000) - Иван Марчев Тонев (6027) - Живко Любенов Великов (6020) - Александър Христов Хаджиев (6079) - Юрий Елиас Перец (6074) - Пламен Петков Христов (6042) 122.45 150.0000
4 ВидевКолю Маринов Видев (4444) - Йордан Любомиров Гачев (7314) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Теню Русев Тенев (4224) - Румен Ненов Трендафилов (6006) - Владислав Николов Испорски (1313) 121.32 125.0000
5 КСБ Радков 2Станислав Бончев Недков (6438) - Георги Делчев Делинов (4218) - Антон Марков Андонов (6009) - Марк Антонов Андонов (6171) - Божидар Стойков Пеев (6403) - Радослав Радев Радев (6033) 116.99 110.0000
6 Red HotВладимир Русев Марашев (1111) - Живко Руменов Драганов (4044) - Иван Бориславов Цончев (0101) - Борислав Светославов Попов (0020) - Стефан Жечков Скорчев (6336) - Грозьо Ангелов Донев (1550) 110.22 95.0000
7 Шато РосеновоНикола Стаматов Барантиев (5555) - Иван Пейчев Иванов (5005) - Антони Иванов Николов (6666) - Георги Николов Ралев (0448) 107.57 85.0000
8 Южна зонаСтефан Костадинов Тодоров (4008) - Георги Иванов Пацов (0909) - Йордан Георгиев Вълканов (4202) - Калин Кирилов Караиванов (6018) - Тони Илчев Русев (4000) - Веселин Георгиев Величков (4004) 106.10 75.0000
9 СеньориДаниела Петкова Григорова (2007) - Цоло Василев Цолов (0040) - Миролюб Борисов Марков (0045) - Георги Иванов Граматиков (0010) - Дончо Христов Петканов (0014) - Мариана Георгиева Рибарска (0030) 96.45 65.0000
10 Лопе де ВегаВелислав Лъчезаров Стефанов (0623) - Антон Оттов Антонов (2006) - Атанас Първанов Ангелов (4555) - Светлин Димитров Манов (1063) - Валя Иванова Янева (1163) - Петър Кръстев Игнатов (1531) 91.67 60.0000
11 ВС ЛозенецПламен Асенов Тачев (5719) - Борис Христов Борисов (5703) - Петко Савов Илиев (5757) - Златан Петков Петров (5707) - Живко Динев Иванов (5712) - Димитър Николов Гюров (5700) - Стоил Георгиев Стоилов (5730) 75.22 55.0000
12 БероеХристо Бинев Димов (4005) - Петър Янков Танев (4400) - Динко Славов Димитров (4006) - Ради Радев (4025) 58.34 50.0000

 

2019-03-27  ДОП 2019 - финал А

 

12 teams. Number of rounds: 11.

Rank  Team   Score  Name           Roster                                                       

   1     1  154,38  Бридж +        Ванчев - Захариев - Стаматов - Данаилов - Стефанов - Гунев   
   2     2  150,79  К1             Дамянова - Нанев - Аронов - Михов - Караколев                
   3     8  122,45  Варна          Попов - Тонев - Великов - Хаджиев - Перец - Христов          
   4    11  121,32  Видев          Видев - Гачев - Русинов - Тенев - Трендафилов - Испорски     
   5     3  116,99  КСБ Радков 2   Радев - Андонов - Андонов - Недков - Пеев - Делинов          

   6    12  110,22  Red Hot        Драганов - Цончев - Попов - Скорчев - Донев - Марашев        
   7     9  107,57  Шато Росеново  Барантиев - Пейчев - Иванов - Ралев                          
   8     4  106,10  Южна зона      Величков - Тодоров - Пацов - Вълканов - Караиванов - Русев   
   9    10   96,45  Сеньори        Рибарска - Григорова - Цолов - Марков - Граматиков - Петканов
  10     6   91,67  Лопе де Вега   Янева - Игнатов - Стефанов - Антонов - Ангелов - Манов       

  11     5   75,22  ВС Лозенец     Гюров - Стоилов - Тачев - Борисов - Илиев - Петров           
  12     7   58,34  Берое          Димитров - Радев - Бинев - Танев                             

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                               
Tbl  Team                                 IMP       +/-          Score   
 1   12 Red Hot        7  Берое          69-18                18,73  1,27
 2   6  Лопе де Вега   8  Варна          32-52                 5,42 14,58
 3   9  Шато Росеново  5  ВС Лозенец     40-84                 1,99 18,01
 4   4  Южна зона      10 Сеньори        50-80                 3,77 16,23
 5   3  КСБ Радков 2   11 Видев          45-64                 5,61 14,39
 6   2  К1             1  Бридж +        33-51   -1,5--1,5     4,30 12,70

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                               
Tbl  Team                                 IMP       +/-          Score   
 1   8  Варна          12 Red Hot        58-52                11,59  8,41
 2   7  Берое          9  Шато Росеново  33-70                 2,81 17,19
 3   10 Сеньори        6  Лопе де Вега   53-38      -1-0      12,61  6,39
 4   5  ВС Лозенец     11 Видев          17-75                 0,67 19,33
 5   4  Южна зона      1  Бридж +        25-50                 4,55 15,45
 6   3  КСБ Радков 2   2  К1             21-51                 3,77 16,23

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                                
Tbl  Team                                 IMP                    Score   
 1   2  К1             12 Red Hot        63-33                16,23  3,77
 2   1  Бридж +        3  КСБ Радков 2   36-57                 5,24 14,76
 3   4  Южна зона      11 Видев          37-62                 4,55 15,45
 4   10 Сеньори        5  ВС Лозенец     32-28                11,08  8,92
 5   9  Шато Росеново  6  Лопе де Вега   68- 5                19,72  0,28
 6   8  Варна          7  Берое          26-11                13,61  6,39

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                                
Tbl  Team                                 IMP                    Score   
 1   12 Red Hot        9  Шато Росеново  43-32                12,76  7,24
 2   8  Варна          10 Сеньори        65-23                17,79  2,21
 3   11 Видев          7  Берое          57-13                18,01  1,99
 4   6  Лопе де Вега   1  Бридж +        52-56                 8,92 11,08
 5   5  ВС Лозенец     2  К1             13-76                 0,28 19,72
 6   4  Южна зона      3  КСБ Радков 2   23-51                 4,07 15,93

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                                
Tbl  Team                                 IMP                    Score   
 1   10 Сеньори        12 Red Hot        77-73                11,08  8,92
 2   9  Шато Росеново  11 Видев          42-46                 8,92 11,08
 3   1  Бридж +        8  Варна          54-65                 7,24 12,76
 4   7  Берое          2  К1             42-61                 5,61 14,39
 5   6  Лопе де Вега   3  КСБ Радков 2   38-64                 4,39 15,61
 6   5  ВС Лозенец     4  Южна зона      66-34                16,52  3,48

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                                
Tbl  Team                                 IMP       +/-          Score   
 1   12 Red Hot        5  ВС Лозенец     45-40                11,34  8,66
 2   4  Южна зона      6  Лопе де Вега   38-10                15,93  4,07
 3   7  Берое          3  КСБ Радков 2   30-83     -1,5-0     -0,41 18,91
 4   2  К1             8  Варна          29- 5                15,28  4,72
 5   1  Бридж +        9  Шато Росеново  52-31                14,76  5,24
 6   11 Видев          10 Сеньори        41-55                 6,59 13,41

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                                
Tbl  Team                                 IMP       +/-          Score   
 1   12 Red Hot        11 Видев          74-34                17,56  2,44
 2   10 Сеньори        1  Бридж +        22-69                 1,67 18,33
 3   2  К1             9  Шато Росеново  59-24                16,93  3,07
 4   8  Варна          3  КСБ Радков 2   40-30                12,53  7,47
 5   7  Берое          4  Южна зона      28-46     -0,5-0      5,30 14,20
 6   6  Лопе де Вега   5  ВС Лозенец     70-23     0--0,5     18,33  1,17

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                                
Tbl  Team                                 IMP       +/-          Score   
 1   3  КСБ Радков 2   12 Red Hot        36-47   -0,5--0,5     6,74 12,26
 2   2  К1             4  Южна зона      59-47                12,98  7,02
 3   5  ВС Лозенец     1  Бридж +        33-85                 1,18 18,82
 4   11 Видев          6  Лопе де Вега   76-28                18,43  1,57
 5   10 Сеньори        7  Берое          28-57                 3,92 16,08
 6   9  Шато Росеново  8  Варна          45-25                14,58  5,42

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                                
Tbl  Team                                 IMP                    Score   
 1   6  Лопе де Вега   12 Red Hot        32-25                11,83  8,17
 2   5  ВС Лозенец     7  Берое          19-33                 6,59 13,41
 3   8  Варна          4  Южна зона      21-52                 3,62 16,38
 4   3  КСБ Радков 2   9  Шато Росеново  28-53                 4,55 15,45
 5   2  К1             10 Сеньори        51-17                16,80  3,20
 6   1  Бридж +        11 Видев          50-27                15,11  4,89

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                                
Tbl  Team                                 IMP       +/-          Score   
 1   4  Южна зона      12 Red Hot        53-26                15,77  4,23
 2   3  КСБ Радков 2   5  ВС Лозенец     58-28      -1-0      15,23  3,77
 3   6  Лопе де Вега   2  К1             52-23                16,08  3,92
 4   1  Бридж +        7  Берое          82-19                19,72  0,28
 5   11 Видев          8  Варна          33-57                 4,72 15,28
 6   10 Сеньори        9  Шато Росеново  25-27                 9,45 10,55

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                                
Tbl  Team                                 IMP                    Score   
 1   12 Red Hot        1  Бридж +        26-54                 4,07 15,93
 2   11 Видев          2  К1             22-39                 5,99 14,01
 3   3  КСБ Радков 2   10 Сеньори        45-51                 8,41 11,59
 4   9  Шато Росеново  4  Южна зона      26-57                 3,62 16,38
 5   8  Варна          5  ВС Лозенец     43-41                10,55  9,45
 6   7  Берое          6  Лопе де Вега   22-41                 5,61 14,39

2019-04-07  ДОП 2019 - финал А - Butler

      Rank  Score  Name                                    Team            #    1:1   2:1   3:1   4:1   5:1   6:1   7:1   8:1   9:1  10:1  11:1

         1   0,77  Юлиян Стефанов - Росен Гунев            Бридж +         9   1,76  1,46  0,56        1,43  0,60       -0,32 -0,85  0,66  1,62
         2   0,75  Иван Нанев - Владимир Михов             К1             11   1,56 -1,06  1,60  1,81  1,98  0,82  0,14  0,65  1,52  0,87 -1,62
         3   0,75  Ангел Ванчев - Захари Захариев          Бридж +         6  -0,07  1,89        1,53  0,96       -0,30  0,47            
         4   0,58  Владислав Испорски - Румен Трендафилов  Видев           8  -1,56 -0,38        2,89 -1,38        0,36        2,14  1,41  1,15
         5   0,51  Марк Андонов - Антон Андонов            КСБ Радков 2   11   0,82  1,18  0,77  0,38 -0,82  1,65  0,74  1,17  0,28 -0,92  0,38

         6   0,43  Радослав Радев                          КСБ Радков 2    6                    -0,56  0,54  1,83  0,82        0,85 -0,87
         7   0,41  Теню Тенев - Гроздан Русинов            Видев           8   1,04       -0,56 -0,36       -0,64 -0,22  2,81        1,60 -0,38
         8   0,37  Георги Стаматов - Диян Данаилов         Бридж +         7               0,77  1,91        0,40 -0,03       -0,28  0,56 -0,72
         9   0,37  Георги Караколев                        К1             10  -1,04 -0,33  0,47 -1,26        0,49  1,02  2,77 -0,11  0,92  0,72
        10   0,31  Виктор Аронов                           К1             11  -1,04 -0,33  0,47 -1,26 -0,30  0,49  1,02  2,77 -0,11  0,92  0,72

        11   0,29  Калин Караиванов - Тони Русев           Южна зона       7   0,51        0,81  1,26        0,90 -0,80 -1,17              0,54
        12   0,26  Пламен Христов - Юрий Перец             Варна           8  -0,22  0,62              0,82 -0,82  0,30 -0,08        0,28  1,19
        13   0,26  Иван Цончев - Владимир Марашев          Red Hot         7                    -0,38  1,38  0,07  0,67 -0,61       -0,28  0,96
        14   0,23  Живко Великов - Иван Тонев              Варна           7   0,52       -0,90 -0,85 -0,54              2,38  1,34       -0,37
        15   0,17  Иван Пейчев - Антони Иванов             Шато Росеново  11  -1,45  0,80  1,96  0,85  0,30 -0,40 -0,36 -1,23  1,95  1,17 -1,77

        16   0,13  Георги Пацов                            Южна зона       7   1,45  1,10       -1,81  1,34       -0,86        0,39 -0,66
        17   0,06  Стефан Скорчев - Борислав Попов         Red Hot         7   0,07 -0,37 -0,86              0,25        1,23  0,11  0,04
        18  -0,07  Станислав Недков                        КСБ Радков 2   11  -1,09  0,55 -1,96 -0,56  0,54  1,83  0,82  0,31  0,85 -0,87 -1,15
        19  -0,12  Антон Антонов - Атанас Ангелов          Лопе де Вега    8   1,43       -0,33        1,36 -0,59        0,32 -1,36 -0,60 -1,19
        20  -0,13  Петър Игнатов - Велислав Стефанов       Лопе де Вега    8         1,06  0,86  0,36       -0,90 -0,74       -1,95 -0,13  0,37

        21  -0,14  Миролюб Марков - Цоло Цолов             Сеньори         7         0,68 -0,47 -0,17        0,15 -0,67  0,08             -0,54
        22  -0,14  Йордан Вълканов                         Южна зона       8   1,45  1,10       -1,81  1,34       -0,86        0,39 -0,66 -2,05
        23  -0,19  Грозьо Донев - Живко Драганов           Red Hot         8  -1,76 -1,10  0,33  0,56  0,75       -0,55       -1,52        1,74
        24  -0,20  Никола Барантиев - Георги Ралев         Шато Росеново  11  -0,51 -0,68 -0,77  0,19 -1,98 -0,60  0,22  0,61  1,36  0,64 -0,71
        25  -0,22  Стефан Тодоров                          Южна зона       7         0,37  0,90       -0,40  0,59       -0,31 -2,14 -0,56

        26  -0,23  Илко Попов - Александър Хаджиев         Варна           7         0,38 -0,81 -0,19       -0,49  0,03       -0,52 -0,04
        27  -0,24  Дончо Петканов - Георги Граматиков      Сеньори         7   1,09 -0,80             -1,43  0,64       -2,38  0,58  0,60
        28  -0,27  Мариана Рибарска - Даниела Григорова    Сеньори         8  -0,82       -1,60 -1,11 -0,96        0,55       -0,39  0,13  2,05
        29  -0,38  Петко Илиев - Златан Петров             ВС Лозенец      8   0,22 -1,18       -1,53 -1,09        0,86 -0,65       -1,41  1,77
        30  -0,38  Пламен Тачев - Борис Борисов            ВС Лозенец      7  -0,52       -0,28       -1,36 -0,07  0,80        0,39 -1,60

        31  -0,45  Веселин Величков                        Южна зона       8         0,37  0,90       -0,40  0,59       -0,31 -2,14 -0,56 -2,05
        32  -0,50  Колю Видев - Йордан Гачев               Видев           6        -0,62 -0,77       -0,75 -0,15       -0,33 -0,39      
        33  -0,61  Валя Янева - Светлин Манов              Лопе де Вега    6  -0,89  0,33       -2,89  1,09       -0,82 -0,47            
        34  -0,61  Христо Бинев - Петър Танев              Берое          11   0,89 -1,46  0,38  1,11  0,40 -1,65 -0,14 -2,81 -1,34 -1,17 -0,96
        35  -0,67  Божидар Пеев                            КСБ Радков 2    5  -1,09  0,55 -1,96                          0,31             -1,15

        36  -0,78  Динко Димитров - Ради Радев             Берое          11  -1,43 -1,89  0,28  0,17 -1,34 -1,83 -1,02  0,33  0,52 -0,64 -1,74
        37  -0,82  Стоил Стоилов - Димитър Гюров           ВС Лозенец      7        -0,55 -0,38 -1,91       -0,25       -2,77 -0,58        0,71


<33%     1  -0,30  Диана Дамянова                          К1              1                          -0,30   

Резултати