Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

19 Национален турнир "Любимец" 2018 - Константин Димитров

29.11.2018 / 17:00 - 29.11.2018 / 14:00, Любимец
Национален, Двойков 0лв. /Двойков
0 Участници в турнира 0 игри/1

2018-11-29  19 национален турнир Любимец 2018 - Константин Димитров

Лични резултати

15 tables, 29 pairs, 1 phantom pair. Number of boards: 24. Average: 264,00. 
Bye (*) awards recorded percentage.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Pair   Score        %  Name                                            M-ID    Club                    

   1    10  331,45    62,78  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев          0812 0029  Сф - Шм                 
   2    15  324,20 *  61,40  Милко Милков - Детелин Петров                4420 4426  Хрм                     
   3     2  318,45 *  60,31  Колю Видев - Гроздан Русинов                 4444 4201  БК Боровете - КСБ Радков
   4    24  301,64    57,13  Петко Илиев - Златан Петров                  5757 5707  Сл                      
   5     9  300,27    56,87  Иван Величков - Калин Караиванов             4002 6018  СтЗ - Вн                

   6    26  292,73    55,44  Десислава Малакова - Добромир Лазаров        4334 0744  Хс - КСБ Радков         
   7    31  281,45    53,31  Тодор Сталев - Петър Николов                 4054 3180  Чирп - Кристон          
   8    23  276,91    52,44  Мирослав Михайлов - Георги Георгиев          1967 1528  Сф                      
   9    11  271,82    51,48  Велина Костова - Румен Лазаров               0038 1499  Сф                      
  10     5  271,44 *  51,41  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy                9623 9673  Tur                     

  11    13  271,34 *  51,39  Иван Младенов - Валери Йовчев                1219 1403  Сф - Кн                 
  12     3  267,97 *  50,75  Тони Русев - Йордан Гачев                    4000 7314  СтЗ - Рс                
  13    12  266,78 *  50,53  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски         4408 4428  Хрм                     
  14    21  265,91    50,36  Лия Костова - Марина Койчева                 0750 0142  Сф - КСБ Радков         
  15    22  265,55    50,29  Петър Даракчиев - Стоян Николов              3001 4640  Вила Юстина - Кристон   

  16    35  263,64    49,93  Николай Бебов - Серьожа Гендов               3101 3105  Рак                     
  17     6  261,92 *  49,61  Владислав Испорски - Румен Трендафилов       1313 6006  БК Боровете             
  18    28  255,18    48,33  Кремена Капитански - Димитър Капитански      5790 0021  Поп                     
  19    29  253,00    47,92  Неделина Караиванова - Александър Панайотов  6005 6025  Вн                      
  20    34  245,82    46,56  Диян Донев - Злати Георгиев                  4026 0220  СтЗ                     

  21    30  245,27    46,45  Даниел Митев - Максим Велчев                 4088 4056  СтЗ                     
  22     1  236,13 *  44,72  Георги Тананов - Стойчо Стоев                4445 4401  Люб                     
  23    33  236,09    44,71  Веселин Сидеров - Атанас Евтимов             4411 4409  Свгр - Люб              
  24     4  235,93 *  44,68  Веселин Величков - Йордан Вълканов           4004 4202  СтЗ - Хс                
  25     8  233,85 *  44,29  Генка Александрова - Йордан Костов           3190 3051  Мар - БК Академик Пд    

  26    14  227,80 *  43,14  Валентин Расоков - Христо Костов             4419 4440  Люб                     
  27    25  225,45    42,70  Любен Люцканов - Валери Славов               5023 5062  Бс - Пд                 
  28    27  215,00    40,72  Атанас Ангелов - Антон Антонов               4555 2006  Злт - Сф                
  29     7  209,45 *  39,67  Мариана Рибарска - Даниела Григорова         0030 2007  Сф                      


Board:  1                                                                                                   
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 21  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Лия Костова - Марина Койчева                        3H   N  -2  -100       5,55 16,45
 5   29  5  Неделина Караиванова - Александър Панайотов - Turgut Yoleri - Serhat Paksoy         2S   E  -1  50        14,27  7,73
 6   31  6  Тодор Сталев - Петър Николов - Владислав Испорски - Румен Трендафилов               1N   W   =  -90        8,82 13,18
 7   33  7  Веселин Сидеров - Атанас Евтимов - Мариана Рибарска - Даниела Григорова             3H   N  -2  -100       5,55 16,45
 8    8 35  Генка Александрова - Йордан Костов - Николай Бебов - Серьожа Гендов                 3H   N  -3  -150       1,18 20,82
 9    9 22  Иван Величков - Калин Караиванов - Петър Даракчиев - Стоян Николов                  3S   E  -3  150       21,91  0,09
 10  10 24  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Петко Илиев - Златан Петров                   3S   E  -2  100       17,55  4,45
 11  11 26  Велина Костова - Румен Лазаров - Десислава Малакова - Добромир Лазаров              2S   W  -1  50        14,27  7,73
 12  12 28  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Кремена Капитански - Димитър Капитански      1N   W  +2  -150       1,18 20,82
 13  13 30  Иван Младенов - Валери Йовчев - Даниел Митев - Максим Велчев                        2H   N  +1  140       19,73  2,27
 14  14 --  Валентин Расоков - Христо Костов - Bye                                                          Bye        9,49
 15  15 34  Милко Милков - Детелин Петров - Диян Донев - Злати Георгиев                         1N   N  -1  -50       11,00 11,00




Board:  2                                                                                                   
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 21  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Лия Костова - Марина Койчева                        4Hx  N  -2  -500       5,55 16,45
 5   29  5  Неделина Караиванова - Александър Панайотов - Turgut Yoleri - Serhat Paksoy         3Sx  N  -3  -800       1,18 20,82
 6   31  6  Тодор Сталев - Петър Николов - Владислав Испорски - Румен Трендафилов               3N   E   =  -400       8,82 13,18
 7   33  7  Веселин Сидеров - Атанас Евтимов - Мариана Рибарска - Даниела Григорова             3C   W   =  -110      15,36  6,64
 8    8 35  Генка Александрова - Йордан Костов - Николай Бебов - Серьожа Гендов                 4H   N  -1  -100      18,64  3,36
 9    9 22  Иван Величков - Калин Караиванов - Петър Даракчиев - Стоян Николов                  2Hx  N  -1  -200      12,09  9,91
 10  10 24  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Петко Илиев - Златан Петров                   4Cx  W  -1  100       21,91  0,09
 11  11 26  Велина Костова - Румен Лазаров - Десислава Малакова - Добромир Лазаров              3Hx  N  -3  -800       1,18 20,82
 12  12 28  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Кремена Капитански - Димитър Капитански      2H   N  -2  -200      12,09  9,91
 13  13 30  Иван Младенов - Валери Йовчев - Даниел Митев - Максим Велчев                        3Hx  N  -2  -500       5,55 16,45
 14  14 --  Валентин Расоков - Христо Костов - Bye                                                          Bye        9,49
 15  15 34  Милко Милков - Детелин Петров - Диян Донев - Злати Георгиев                         4H   N  -1  -100      18,64  3,36




Board:  3                                                                                                   
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 35  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Николай Бебов - Серьожа Гендов                      2S   N   =  110       12,09  9,91
 2    2 22  Колю Видев - Гроздан Русинов - Петър Даракчиев - Стоян Николов                      4S   N  -2  -100       2,27 19,73
 6   30  6  Даниел Митев - Максим Велчев - Владислав Испорски - Румен Трендафилов               4Hx  W  -3  800       21,91  0,09
 7   --  7  Bye - Мариана Рибарска - Даниела Григорова                                                      Bye              8,73
 8   34  8  Диян Донев - Злати Георгиев - Генка Александрова - Йордан Костов                    3S   N  -1  -50        7,73 14,27
 9    9 21  Иван Величков - Калин Караиванов - Лия Костова - Марина Койчева                     2S   N  +1  140       18,64  3,36
 10  10 23  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев           1N   S  +1  120       15,36  6,64
 11  11 25  Велина Костова - Румен Лазаров - Любен Люцканов - Валери Славов                     3N   N  -1  -50        7,73 14,27
 12  12 27  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Атанас Ангелов - Антон Антонов               2S   N   =  110       12,09  9,91
 13  13 29  Иван Младенов - Валери Йовчев - Неделина Караиванова - Александър Панайотов         4S   N  -2  -100       2,27 19,73
 14  14 31  Валентин Расоков - Христо Костов - Тодор Сталев - Петър Николов                     4S   N  -2  -100       2,27 19,73
 15  15 33  Милко Милков - Детелин Петров - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                    2S   N  +1  140       18,64  3,36




Board:  4                                                                                                   
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 35  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Николай Бебов - Серьожа Гендов                      6H   W   =  -1430     15,36  6,64
 2    2 22  Колю Видев - Гроздан Русинов - Петър Даракчиев - Стоян Николов                      6N   E  -1  100       21,91  0,09
 6   30  6  Даниел Митев - Максим Велчев - Владислав Испорски - Румен Трендафилов               6N   W   =  -1440      4,45 17,55
 7   --  7  Bye - Мариана Рибарска - Даниела Григорова                                                      Bye              8,73
 8   34  8  Диян Донев - Злати Георгиев - Генка Александрова - Йордан Костов                    6H   W   =  -1430     15,36  6,64
 9    9 21  Иван Величков - Калин Караиванов - Лия Костова - Марина Койчева                     6N   E   =  -1440      4,45 17,55
 10  10 23  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев           6N   E   =  -1440      4,45 17,55
 11  11 25  Велина Костова - Румен Лазаров - Любен Люцканов - Валери Славов                     6N   W   =  -1440      4,45 17,55
 12  12 27  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Атанас Ангелов - Антон Антонов               6H   W   =  -1430     15,36  6,64
 13  13 29  Иван Младенов - Валери Йовчев - Неделина Караиванова - Александър Панайотов         6H   W   =  -1430     15,36  6,64
 14  14 31  Валентин Расоков - Христо Костов - Тодор Сталев - Петър Николов                     6N   E   =  -1440      4,45 17,55
 15  15 33  Милко Милков - Детелин Петров - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                    6H   W   =  -1430     15,36  6,64




Board:  5                                                                                                   
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 34  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Диян Донев - Злати Георгиев                         3N   S  -2  -200       5,55 16,45
 2    2 21  Колю Видев - Гроздан Русинов - Лия Костова - Марина Койчева                         6C   S  -1  -100      15,36  6,64
 3    3 23  Тони Русев - Йордан Гачев - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев                     3N   S  -2  -200       5,55 16,45
 7   31  7  Тодор Сталев - Петър Николов - Мариана Рибарска - Даниела Григорова                 5C   S  -1  -100      15,36  6,64
 8   33  8  Веселин Сидеров - Атанас Евтимов - Генка Александрова - Йордан Костов               3N   S  -2  -200       5,55 16,45
 9   35  9  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Иван Величков - Калин Караиванов                   5C   N  -1  -100      15,36  6,64
 10  10 22  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Петър Даракчиев - Стоян Николов               3N   S  -2  -200       5,55 16,45
 11  11 24  Велина Костова - Румен Лазаров - Петко Илиев - Златан Петров                        3N   N  -2  -200       5,55 16,45
 12  12 26  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Десислава Малакова - Добромир Лазаров        1N   S  +1  120       19,73  2,27
 13  13 28  Иван Младенов - Валери Йовчев - Кремена Капитански - Димитър Капитански             3N   N  +1  630       21,91  0,09
 14  14 30  Валентин Расоков - Христо Костов - Даниел Митев - Максим Велчев                     3N   S  -2  -200       5,55 16,45
 15  15 --  Милко Милков - Детелин Петров - Bye                                                             Bye       13,51




Board:  6                                                                                                   
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 34  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Диян Донев - Злати Георгиев                         3N   N  +2  460       18,64  3,36
 2    2 21  Колю Видев - Гроздан Русинов - Лия Костова - Марина Койчева                         3N   N  +1  430        8,82 13,18
 3    3 23  Тони Русев - Йордан Гачев - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев                     4H   S  -2  -100       0,09 21,91
 7   31  7  Тодор Сталев - Петър Николов - Мариана Рибарска - Даниела Григорова                 3N   N  +2  460       18,64  3,36
 8   33  8  Веселин Сидеров - Атанас Евтимов - Генка Александрова - Йордан Костов               3N   N  +1  430        8,82 13,18
 9   35  9  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Иван Величков - Калин Караиванов                   3N   N  +2  460       18,64  3,36
 10  10 22  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Петър Даракчиев - Стоян Николов               3N   N  +1  430        8,82 13,18
 11  11 24  Велина Костова - Румен Лазаров - Петко Илиев - Златан Петров                        3N   N  +1  430        8,82 13,18
 12  12 26  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Десислава Малакова - Добромир Лазаров        3N   S   =  400        2,27 19,73
 13  13 28  Иван Младенов - Валери Йовчев - Кремена Капитански - Димитър Капитански             3N   N  +2  460       18,64  3,36
 14  14 30  Валентин Расоков - Христо Костов - Даниел Митев - Максим Велчев                     3N   N  +1  430        8,82 13,18
 15  15 --  Милко Милков - Детелин Петров - Bye                                                             Bye       13,51




Board:  7                                                                                                   
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 33  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                    4S   N   =  620       15,36  6,64
 2    2 35  Колю Видев - Гроздан Русинов - Николай Бебов - Серьожа Гендов                       4S   N   =  620       15,36  6,64
 3    3 22  Тони Русев - Йордан Гачев - Петър Даракчиев - Стоян Николов                         4S   N   =  620       15,36  6,64
 4    4 24  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Петко Илиев - Златан Петров                    2S   N  +2  170        3,36 18,64
 8   --  8  Bye - Генка Александрова - Йордан Костов                                                        Bye              9,74
 9   34  9  Диян Донев - Злати Георгиев - Иван Величков - Калин Караиванов                      2S   N  +2  170        3,36 18,64
 10  21 10  Лия Костова - Марина Койчева - Николай Кермедчиев - Христо Иванчев                  2S   N  +2  170        3,36 18,64
 11  11 23  Велина Костова - Румен Лазаров - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев                4S   N   =  620       15,36  6,64
 12  12 25  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Любен Люцканов - Валери Славов               4S   N   =  620       15,36  6,64
 13  13 27  Иван Младенов - Валери Йовчев - Атанас Ангелов - Антон Антонов                      4S   N  +1  650       21,91  0,09
 14  14 29  Валентин Расоков - Христо Костов - Неделина Караиванова - Александър Панайотов      2S   N  +3  200        8,82 13,18
 15  15 31  Милко Милков - Детелин Петров - Тодор Сталев - Петър Николов                        2S   N  +2  170        3,36 18,64




Board:  8                                                                                                   
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 33  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                    2H   E  +1  -140       3,36 18,64
 2    2 35  Колю Видев - Гроздан Русинов - Николай Бебов - Серьожа Гендов                       3D   N  -1  -50       17,55  4,45
 3    3 22  Тони Русев - Йордан Гачев - Петър Даракчиев - Стоян Николов                         2H   E   =  -110       7,73 14,27
 4    4 24  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Петко Илиев - Златан Петров                    3D   S  -1  -50       17,55  4,45
 8   --  8  Bye - Генка Александрова - Йордан Костов                                                        Bye              9,74
 9   34  9  Диян Донев - Злати Георгиев - Иван Величков - Калин Караиванов                      4D   N  -2  -100      11,00 11,00
 10  21 10  Лия Костова - Марина Койчева - Николай Кермедчиев - Христо Иванчев                  3Hx  E   =  -530       0,09 21,91
 11  11 23  Велина Костова - Румен Лазаров - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев                1N   E   =  -90       13,18  8,82
 12  12 25  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Любен Люцканов - Валери Славов               2H   E  +1  -140       3,36 18,64
 13  13 27  Иван Младенов - Валери Йовчев - Атанас Ангелов - Антон Антонов                      2S   N   =  110       21,91  0,09
 14  14 29  Валентин Расоков - Христо Костов - Неделина Караиванова - Александър Панайотов      3N   S  -1  -50       17,55  4,45
 15  15 31  Милко Милков - Детелин Петров - Тодор Сталев - Петър Николов                        2H   W   =  -110       7,73 14,27




Board:  9                                                                                                   
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 --  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Bye                                                             Bye        9,84
 2    2 34  Колю Видев - Гроздан Русинов - Диян Донев - Злати Георгиев                          4H   N  +1  450       11,00 11,00
 3    3 21  Тони Русев - Йордан Гачев - Лия Костова - Марина Койчева                            2Dx  W  -3  800       21,91  0,09
 4    4 23  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев            4H   N  +1  450       11,00 11,00
 5    5 25  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Любен Люцканов - Валери Славов                      2Dx  W  -2  500       19,73  2,27
 9   33  9  Веселин Сидеров - Атанас Евтимов - Иван Величков - Калин Караиванов                 4H   S  +1  450       11,00 11,00
 10  35 10  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Николай Кермедчиев - Христо Иванчев                4H   S  +1  450       11,00 11,00
 11  22 11  Петър Даракчиев - Стоян Николов - Велина Костова - Румен Лазаров                    4H   S  +1  450       11,00 11,00
 12  12 24  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Петко Илиев - Златан Петров                  4H   S  +1  450       11,00 11,00
 13  13 26  Иван Младенов - Валери Йовчев - Десислава Малакова - Добромир Лазаров               1S   S  +2  140        0,09 21,91
 14  14 28  Валентин Расоков - Христо Костов - Кремена Капитански - Димитър Капитански          2H   S  +3  200        2,27 19,73
 15  15 30  Милко Милков - Детелин Петров - Даниел Митев - Максим Велчев                        4H   S  +1  450       11,00 11,00




Board:  10                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 --  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Bye                                                             Bye        9,84
 2    2 34  Колю Видев - Гроздан Русинов - Диян Донев - Злати Георгиев                          2S   W  -1  100        8,82 13,18
 3    3 21  Тони Русев - Йордан Гачев - Лия Костова - Марина Койчева                            2S   W  -2  200       13,18  8,82
 4    4 23  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев            2S   W  -1  100        8,82 13,18
 5    5 25  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Любен Люцканов - Валери Славов                      3Sx  W  -2  500       16,45  5,55
 9   33  9  Веселин Сидеров - Атанас Евтимов - Иван Величков - Калин Караиванов                 2S   W   =  -110       4,45 17,55
 10  35 10  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Николай Кермедчиев - Христо Иванчев                2N   S  -3  -300       2,27 19,73
 11  22 11  Петър Даракчиев - Стоян Николов - Велина Костова - Румен Лазаров                    3Sx  W  -2  500       16,45  5,55
 12  12 24  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Петко Илиев - Златан Петров                  2S   W  -1  100        8,82 13,18
 13  13 26  Иван Младенов - Валери Йовчев - Десислава Малакова - Добромир Лазаров               3C   N  -4  -400       0,09 21,91
 14  14 28  Валентин Расоков - Христо Костов - Кремена Капитански - Димитър Капитански          4H   N   =  620       19,73  2,27
 15  15 30  Милко Милков - Детелин Петров - Даниел Митев - Максим Велчев                        3Sx  W  -3  800       21,91  0,09




Board:  11                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 31  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Тодор Сталев - Петър Николов                        3H   N   =  140        4,00 18,00
 2    2 33  Колю Видев - Гроздан Русинов - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                     4H   N   =  420       13,00  9,00
 3    3 35  Тони Русев - Йордан Гачев - Николай Бебов - Серьожа Гендов                          4H   N   =  420       13,00  9,00
 4    4 22  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Петър Даракчиев - Стоян Николов                3C   N  -1  -50        2,00 20,00
 5    5 24  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Петко Илиев - Златан Петров                         2H   N  +3  200        6,00 16,00
 6    6 26  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Десислава Малакова - Добромир Лазаров      3N   S  -2  -100       0,00 22,00
 10  34 10  Диян Донев - Злати Георгиев - Николай Кермедчиев - Христо Иванчев                   4H   N   =  420       13,00  9,00
 11  21 11  Лия Костова - Марина Койчева - Велина Костова - Румен Лазаров                       4H   N   =  420       13,00  9,00
 12  12 23  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев          3N   N   =  400        8,00 14,00
 13  13 25  Иван Младенов - Валери Йовчев - Любен Люцканов - Валери Славов                      3Hx  N  +1  630       22,00  0,00
 14  14 27  Валентин Расоков - Христо Костов - Атанас Ангелов - Антон Антонов                   4Hx  N   =  590       20,00  2,00
 15  15 29  Милко Милков - Детелин Петров - Неделина Караиванова - Александър Панайотов         3N   S  +1  430       18,00  4,00




Board:  12                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 31  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Тодор Сталев - Петър Николов                        3S   N  +2  200       20,00  2,00
 2    2 33  Колю Видев - Гроздан Русинов - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                     3Hx  E  -2  300       22,00  0,00
 3    3 35  Тони Русев - Йордан Гачев - Николай Бебов - Серьожа Гендов                          4C   S  +2  170       17,00  5,00
 4    4 22  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Петър Даракчиев - Стоян Николов                3H   E  -1  50         3,00 19,00
 5    5 24  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Петко Илиев - Златан Петров                         3H   E  -1  50         3,00 19,00
 6    6 26  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Десислава Малакова - Добромир Лазаров      4C   N   =  130        8,00 14,00
 10  34 10  Диян Донев - Злати Георгиев - Николай Кермедчиев - Христо Иванчев                   4C   N  +2  170       17,00  5,00
 11  21 11  Лия Костова - Марина Койчева - Велина Костова - Румен Лазаров                       3S   S   =  140       11,00 11,00
 12  23 12  Мирослав Михайлов - Георги Георгиев - Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски          3S   S   =  140       11,00 11,00
 13  13 25  Иван Младенов - Валери Йовчев - Любен Люцканов - Валери Славов                      4S   N  -1  -100       0,00 22,00
 14  14 27  Валентин Расоков - Христо Костов - Атанас Ангелов - Антон Антонов                   3H   E  -2  100        6,00 16,00
 15  15 29  Милко Милков - Детелин Петров - Неделина Караиванова - Александър Панайотов         3C   N  +2  150       14,00  8,00




Board:  13                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 30  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Даниел Митев - Максим Велчев                        3N   W  +3  -690       3,36 18,64
 2    2 --  Колю Видев - Гроздан Русинов - Bye                                                              Bye       13,27
 3    3 34  Тони Русев - Йордан Гачев - Диян Донев - Злати Георгиев                             4S   E  +2  -680      12,09  9,91
 4    4 21  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Лия Костова - Марина Койчева                   3N   W  +2  -660      19,73  2,27
 5    5 23  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев                 4S   W  +1  -650      21,91  0,09
 6    6 25  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Любен Люцканов - Валери Славов             4S   E  +2  -680      12,09  9,91
 7    7 27  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Атанас Ангелов - Антон Антонов               3N   W  +3  -690       3,36 18,64
 11  35 11  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Велина Костова - Румен Лазаров                     2Hx  N  -4  -1100      0,09 21,91
 12  22 12  Петър Даракчиев - Стоян Николов - Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски              4S   E  +2  -680      12,09  9,91
 13  24 13  Петко Илиев - Златан Петров - Иван Младенов - Валери Йовчев                         4S   E  +2  -680      12,09  9,91
 14  14 26  Валентин Расоков - Христо Костов - Десислава Малакова - Добромир Лазаров            4S   E  +2  -680      12,09  9,91
 15  15 28  Милко Милков - Детелин Петров - Кремена Капитански - Димитър Капитански             4S   W  +2  -680      12,09  9,91




Board:  14                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 30  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Даниел Митев - Максим Велчев                        1N   S   =  90        19,73  2,27
 2    2 --  Колю Видев - Гроздан Русинов - Bye                                                              Bye       13,27
 3    3 34  Тони Русев - Йордан Гачев - Диян Донев - Злати Георгиев                             2S   E  +1  -140       5,55 16,45
 4    4 21  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Лия Костова - Марина Койчева                   2S   E   =  -110      12,09  9,91
 5    5 23  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев                 4Dx  N  -2  -300       0,09 21,91
 6    6 25  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Любен Люцканов - Валери Славов             2S   E   =  -110      12,09  9,91
 7    7 27  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Атанас Ангелов - Антон Антонов               2S   E  +1  -140       5,55 16,45
 11  35 11  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Велина Костова - Румен Лазаров                     2S   E   =  -110      12,09  9,91
 12  22 12  Петър Даракчиев - Стоян Николов - Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски              2S   E  +2  -170       2,27 19,73
 13  24 13  Петко Илиев - Златан Петров - Иван Младенов - Валери Йовчев                         3Sx  E  -2  300       21,91  0,09
 14  14 26  Валентин Расоков - Христо Костов - Десислава Малакова - Добромир Лазаров            2S   E   =  -110      12,09  9,91
 15  15 28  Милко Милков - Детелин Петров - Кремена Капитански - Димитър Капитански             2H   E  -1  50        17,55  4,45




Board:  15                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 29  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Неделина Караиванова - Александър Панайотов         1N   S  -2  -200       3,00 19,00
 2    2 31  Колю Видев - Гроздан Русинов - Тодор Сталев - Петър Николов                         3C   W   =  -110       8,00 14,00
 3    3 33  Тони Русев - Йордан Гачев - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                        2N   E   =  -120       6,00 16,00
 4    4 35  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Николай Бебов - Серьожа Гендов                 2S   S  -1  -100      14,00  8,00
 5    5 22  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Петър Даракчиев - Стоян Николов                     3N   W   =  -400       0,00 22,00
 6    6 24  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Петко Илиев - Златан Петров                2S   N  -2  -200       3,00 19,00
 7    7 26  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Десислава Малакова - Добромир Лазаров        2S   S  -1  -100      14,00  8,00
 8    8 28  Генка Александрова - Йордан Костов - Кремена Капитански - Димитър Капитански        1N   S  -1  -100      14,00  8,00
 12  21 12  Лия Костова - Марина Койчева - Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски                 2S   S  +1  140       21,00  1,00
 13  23 13  Мирослав Михайлов - Георги Георгиев - Иван Младенов - Валери Йовчев                 2S   S  -1  -100      14,00  8,00
 14  25 14  Любен Люцканов - Валери Славов - Валентин Расоков - Христо Костов                   1N   N  -1  -100      14,00  8,00
 15  15 27  Милко Милков - Детелин Петров - Атанас Ангелов - Антон Антонов                      2S   S  +1  140       21,00  1,00




Board:  16                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 29  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Неделина Караиванова - Александър Панайотов         4S   W  +2  -680      10,00 12,00
 2    2 31  Колю Видев - Гроздан Русинов - Тодор Сталев - Петър Николов                         3N   E  +1  -630      18,00  4,00
 3    3 33  Тони Русев - Йордан Гачев - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                        4S   W  +2  -680      10,00 12,00
 4    4 35  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Николай Бебов - Серьожа Гендов                 4S   W  +2  -680      10,00 12,00
 5    5 22  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Петър Даракчиев - Стоян Николов                     3S   W  +3  -230      22,00  0,00
 6    6 24  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Петко Илиев - Златан Петров                3Dx  S  -3  -500      20,00  2,00
 7    7 26  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Десислава Малакова - Добромир Лазаров        5Dx  S  -5  -1100      0,00 22,00
 8    8 28  Генка Александрова - Йордан Костов - Кремена Капитански - Димитър Капитански        4S   W  +2  -680      10,00 12,00
 12  21 12  Лия Костова - Марина Койчева - Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски                 5Cx  N  -4  -800       2,00 20,00
 13  23 13  Мирослав Михайлов - Георги Георгиев - Иван Младенов - Валери Йовчев                 4S   W  +2  -680      10,00 12,00
 14  25 14  Любен Люцканов - Валери Славов - Валентин Расоков - Христо Костов                   4S   W  +2  -680      10,00 12,00
 15  15 27  Милко Милков - Детелин Петров - Атанас Ангелов - Антон Антонов                      4S   W  +2  -680      10,00 12,00




Board:  17                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 28  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Кремена Капитански - Димитър Капитански             1N   N  -4  -200       2,27 19,73
 2    2 30  Колю Видев - Гроздан Русинов - Даниел Митев - Максим Велчев                         2C   E  +1  -110       9,91 12,09
 3    3 --  Тони Русев - Йордан Гачев - Bye                                                                 Bye       11,17
 4    4 34  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Диян Донев - Злати Георгиев                    2D   E  -3  150       21,91  0,09
 5    5 21  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Лия Костова - Марина Койчева                        1N   W  +3  -180       4,45 17,55
 6    6 23  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев        1N   S  -2  -100      13,18  8,82
 7    7 25  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Любен Люцканов - Валери Славов               2C   W   =  -90       16,45  5,55
 8    8 27  Генка Александрова - Йордан Костов - Атанас Ангелов - Антон Антонов                 3N   W   =  -400       0,09 21,91
 9    9 29  Иван Величков - Калин Караиванов - Неделина Караиванова - Александър Панайотов      2C   W  -1  50        19,73  2,27
 13  22 13  Петър Даракчиев - Стоян Николов - Иван Младенов - Валери Йовчев                     2C   W  +1  -110       9,91 12,09
 14  24 14  Петко Илиев - Златан Петров - Валентин Расоков - Христо Костов                      2C   W   =  -90       16,45  5,55
 15  26 15  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Милко Милков - Детелин Петров               2C   W  +2  -130       6,64 15,36




Board:  18                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1    1 28  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Кремена Капитански - Димитър Капитански             4H   E  +1  -450       6,64 15,36
 2    2 30  Колю Видев - Гроздан Русинов - Даниел Митев - Максим Велчев                         4H   E   =  -420      18,64  3,36
 3    3 --  Тони Русев - Йордан Гачев - Bye                                                                 Bye       11,17
 4    4 34  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Диян Донев - Злати Георгиев                    4H   E  +1  -450       6,64 15,36
 5    5 21  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Лия Костова - Марина Койчева                        4H   E  +1  -450       6,64 15,36
 6    6 23  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев        4H   E   =  -420      18,64  3,36
 7    7 25  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Любен Люцканов - Валери Славов               4H   E   =  -420      18,64  3,36
 8    8 27  Генка Александрова - Йордан Костов - Атанас Ангелов - Антон Антонов                 4H   W  +1  -450       6,64 15,36
 9    9 29  Иван Величков - Калин Караиванов - Неделина Караиванова - Александър Панайотов      4H   E  +1  -450       6,64 15,36
 13  22 13  Петър Даракчиев - Стоян Николов - Иван Младенов - Валери Йовчев                     4H   E  +1  -450       6,64 15,36
 14  24 14  Петко Илиев - Златан Петров - Валентин Расоков - Христо Костов                      4H   W   =  -420      18,64  3,36
 15  26 15  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Милко Милков - Детелин Петров               4H   E  +1  -450       6,64 15,36




Board:  19                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1   27  1  Атанас Ангелов - Антон Антонов - Георги Тананов - Стойчо Стоев                      4H   S   =  420        1,00 21,00
 2    2 29  Колю Видев - Гроздан Русинов - Неделина Караиванова - Александър Панайотов          4H   N  +1  450       11,00 11,00
 3    3 31  Тони Русев - Йордан Гачев - Тодор Сталев - Петър Николов                            3N   N  +2  460       19,00  3,00
 4    4 33  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов               4H   N  +1  450       11,00 11,00
 5    5 35  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Николай Бебов - Серьожа Гендов                      4H   N  +1  450       11,00 11,00
 6    6 22  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Петър Даракчиев - Стоян Николов            4H   S  +1  450       11,00 11,00
 7    7 24  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Петко Илиев - Златан Петров                  3N   N  +2  460       19,00  3,00
 8    8 26  Генка Александрова - Йордан Костов - Десислава Малакова - Добромир Лазаров          4H   N  +1  450       11,00 11,00
 9    9 28  Иван Величков - Калин Караиванов - Кремена Капитански - Димитър Капитански          4H   N   =  420        1,00 21,00
 10  10 30  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Даниел Митев - Максим Велчев                  3N   N  +1  430        4,00 18,00
 14  23 14  Мирослав Михайлов - Георги Георгиев - Валентин Расоков - Христо Костов              4H   N  +2  480       22,00  0,00
 15  25 15  Любен Люцканов - Валери Славов - Милко Милков - Детелин Петров                      4H   N  +1  450       11,00 11,00




Board:  20                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1   27  1  Атанас Ангелов - Антон Антонов - Георги Тананов - Стойчо Стоев                      2D   E  +1  -110       9,00 13,00
 2    2 29  Колю Видев - Гроздан Русинов - Неделина Караиванова - Александър Панайотов          3D   E  -1  100       21,00  1,00
 3    3 31  Тони Русев - Йордан Гачев - Тодор Сталев - Петър Николов                            2D   E  +1  -110       9,00 13,00
 4    4 33  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов               3D   W   =  -110       9,00 13,00
 5    5 35  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Николай Бебов - Серьожа Гендов                      3D   W   =  -110       9,00 13,00
 6    6 22  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Петър Даракчиев - Стоян Николов            2D   E  +1  -110       9,00 13,00
 7    7 24  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Петко Илиев - Златан Петров                  3N   E  -1  100       21,00  1,00
 8    8 26  Генка Александрова - Йордан Костов - Десислава Малакова - Добромир Лазаров          2D   E  +2  -130       1,00 21,00
 9    9 28  Иван Величков - Калин Караиванов - Кремена Капитански - Димитър Капитански          2D   E   =  -90       18,00  4,00
 10  10 30  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Даниел Митев - Максим Велчев                  3H   N  -1  -100      16,00  6,00
 14  23 14  Мирослав Михайлов - Георги Георгиев - Валентин Расоков - Христо Костов              3D   E   =  -110       9,00 13,00
 15  25 15  Любен Люцканов - Валери Славов - Милко Милков - Детелин Петров                      2D   E  +2  -130       1,00 21,00




Board:  21                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1   26  1  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Георги Тананов - Стойчо Стоев               6C   N   =  1370      20,82  1,18
 2    2 28  Колю Видев - Гроздан Русинов - Кремена Капитански - Димитър Капитански              3N   N  +2  660        3,36 18,64
 3    3 30  Тони Русев - Йордан Гачев - Даниел Митев - Максим Велчев                            3N   S  +3  690       12,09  9,91
 4    4 --  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Bye                                                        Bye        9,83
 5    5 34  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Диян Донев - Злати Георгиев                         3N   N  +4  720       17,55  4,45
 6    6 21  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Лия Костова - Марина Койчева               3N   S  +2  660        3,36 18,64
 7    7 23  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев          3N   N  +2  660        3,36 18,64
 8    8 25  Генка Александрова - Йордан Костов - Любен Люцканов - Валери Славов                 3N   S  +2  660        3,36 18,64
 9    9 27  Иван Величков - Калин Караиванов - Атанас Ангелов - Антон Антонов                   3N   S  +3  690       12,09  9,91
 10  10 29  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Неделина Караиванова - Александър Панайотов   3N   N  +3  690       12,09  9,91
 11  11 31  Велина Костова - Румен Лазаров - Тодор Сталев - Петър Николов                       3N   N  +3  690       12,09  9,91
 15  24 15  Петко Илиев - Златан Петров - Милко Милков - Детелин Петров                         6C   N   =  1370      20,82  1,18




Board:  22                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1   26  1  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Георги Тананов - Стойчо Стоев               6D   W   =  -1370      5,55 16,45
 2   28  2  Кремена Капитански - Димитър Капитански - Колю Видев - Гроздан Русинов              5D   W   =  -600      21,91  0,09
 3    3 30  Тони Русев - Йордан Гачев - Даниел Митев - Максим Велчев                            6N   E   =  -1440      0,09 21,91
 4    4 --  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Bye                                                        Bye        9,83
 5    5 34  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Диян Донев - Злати Георгиев                         5D   W  +1  -620      18,64  3,36
 6    6 21  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Лия Костова - Марина Койчева               6D   W   =  -1370      5,55 16,45
 7    7 23  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев          3N   E  +1  -630      15,36  6,64
 8    8 25  Генка Александрова - Йордан Костов - Любен Люцканов - Валери Славов                 4H   E  +3  -710      11,00 11,00
 9    9 27  Иван Величков - Калин Караиванов - Атанас Ангелов - Антон Антонов                   6D   W   =  -1370      5,55 16,45
 10  10 29  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Неделина Караиванова - Александър Панайотов   5D   W  +1  -620      18,64  3,36
 11  11 31  Велина Костова - Румен Лазаров - Тодор Сталев - Петър Николов                       5D   W  +2  -640      13,18  8,82
 15  24 15  Петко Илиев - Златан Петров - Милко Милков - Детелин Петров                         6D   W   =  -1370      5,55 16,45




Board:  23                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1   25  1  Любен Люцканов - Валери Славов - Георги Тананов - Стойчо Стоев                      4Sx  W  -4  1100      21,91  0,09
 2   27  2  Атанас Ангелов - Антон Антонов - Колю Видев - Гроздан Русинов                       4C   W   =  -130       3,36 18,64
 3    3 29  Тони Русев - Йордан Гачев - Неделина Караиванова - Александър Панайотов             4C   W  -1  100        8,82 13,18
 4    4 31  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Тодор Сталев - Петър Николов                   3H   S   =  140       14,27  7,73
 5    5 33  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                    4D   E  -1  100        8,82 13,18
 6    6 35  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Николай Бебов - Серьожа Гендов             3H   N  -2  -200       0,09 21,91
 7    7 22  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Петър Даракчиев - Стоян Николов              5C   W  -1  100        8,82 13,18
 8    8 24  Генка Александрова - Йордан Костов - Петко Илиев - Златан Петров                    3C   W  +1  -130       3,36 18,64
 9    9 26  Иван Величков - Калин Караиванов - Десислава Малакова - Добромир Лазаров            3Hx  S   =  730       19,73  2,27
 10  10 28  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Кремена Капитански - Димитър Капитански       3H   S   =  140       14,27  7,73
 11  11 30  Велина Костова - Румен Лазаров - Даниел Митев - Максим Велчев                       3N   W  -2  200       17,55  4,45
 12  12 --  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Bye                                                      Bye       11,12




Board:  24                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 1   25  1  Любен Люцканов - Валери Славов - Георги Тананов - Стойчо Стоев                      1N   S  +1  120        7,73 14,27
 2   27  2  Атанас Ангелов - Антон Антонов - Колю Видев - Гроздан Русинов                       3C   W  -1  50         0,09 21,91
 3   29  3  Неделина Караиванова - Александър Панайотов - Тони Русев - Йордан Гачев             1N   S  +2  150       17,55  4,45
 4    4 31  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Тодор Сталев - Петър Николов                   2N   S   =  120        7,73 14,27
 5    5 33  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                    1N   S   =  90         2,27 19,73
 6    6 35  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Николай Бебов - Серьожа Гендов             1N   S  +2  150       17,55  4,45
 7    7 22  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Петър Даракчиев - Стоян Николов              1N   S  +1  120        7,73 14,27
 8    8 24  Генка Александрова - Йордан Костов - Петко Илиев - Златан Петров                    1N   S  +1  120        7,73 14,27
 9    9 26  Иван Величков - Калин Караиванов - Десислава Малакова - Добромир Лазаров            1N   S  +2  150       17,55  4,45
 10  10 28  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Кремена Капитански - Димитър Капитански       1N   S  +2  150       17,55  4,45
 11  11 30  Велина Костова - Румен Лазаров - Даниел Митев - Максим Велчев                       1N   S  +2  150       17,55  4,45
 12  12 --  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Bye                                                      Bye       11,12




Board:  25                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 2   26  2  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Колю Видев - Гроздан Русинов                3N   W   =  -600       2,27 19,73
 3   28  3  Кремена Капитански - Димитър Капитански - Тони Русев - Йордан Гачев                 2Dx  N  -3  -500       4,45 17,55
 4    4 30  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Даниел Митев - Максим Велчев                   3N   W  +1  -630       0,09 21,91
 5    5 --  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Bye                                                             Bye       11,31
 6    6 34  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Диян Донев - Злати Георгиев                3N   W  -2  200       19,73  2,27
 7    7 21  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Лия Костова - Марина Койчева                 3N   W  -1  100       13,18  8,82
 8    8 23  Генка Александрова - Йордан Костов - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев            3N   W  -1  100       13,18  8,82
 9    9 25  Иван Величков - Калин Караиванов - Любен Люцканов - Валери Славов                   2N   W  -1  100       13,18  8,82
 10  10 27  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Атанас Ангелов - Антон Антонов                3N   W  -3  300       21,91  0,09
 11  11 29  Велина Костова - Румен Лазаров - Неделина Караиванова - Александър Панайотов        3S   W   =  -140       6,64 15,36
 12  12 31  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Тодор Сталев - Петър Николов                 3N   W  -1  100       13,18  8,82
 13  13 33  Иван Младенов - Валери Йовчев - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                    3N   W  -1  100       13,18  8,82




Board:  26                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 2   26  2  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Колю Видев - Гроздан Русинов                3C   N   =  110       16,45  5,55
 3   28  3  Кремена Капитански - Димитър Капитански - Тони Русев - Йордан Гачев                 3D   W  -1  100       12,09  9,91
 4    4 30  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Даниел Митев - Максим Велчев                   2D   E   =  -90        8,82 13,18
 5    5 --  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Bye                                                             Bye       11,31
 6    6 34  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Диян Донев - Злати Георгиев                2C   N  +2  130       19,73  2,27
 7    7 21  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Лия Костова - Марина Койчева                 2H   E  +1  -140       1,18 20,82
 8    8 23  Генка Александрова - Йордан Костов - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев            2H   E  -1  100       12,09  9,91
 9    9 25  Иван Величков - Калин Караиванов - Любен Люцканов - Валери Славов                   3D   W  -2  200       21,91  0,09
 10  10 27  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Атанас Ангелов - Антон Антонов                2H   E  +1  -140       1,18 20,82
 11  11 29  Велина Костова - Румен Лазаров - Неделина Караиванова - Александър Панайотов        3C   N   =  110       16,45  5,55
 12  12 31  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Тодор Сталев - Петър Николов                 1N   E  +1  -120       4,45 17,55
 13  13 33  Иван Младенов - Валери Йовчев - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                    2H   E   =  -110       6,64 15,36




Board:  27                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 3   27  3  Атанас Ангелов - Антон Антонов - Тони Русев - Йордан Гачев                          3N   E  +2  -460       3,36 18,64
 4   29  4  Неделина Караиванова - Александър Панайотов - Веселин Величков - Йордан Вълканов    3C   E  +2  -150      14,27  7,73
 5    5 31  Turgut Yoleri - Serhat Paksoy - Тодор Сталев - Петър Николов                        4C   W  +1  -150      14,27  7,73
 6    6 33  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов           4C   W  +1  -150      14,27  7,73
 7    7 35  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Николай Бебов - Серьожа Гендов               3N   E  +2  -460       3,36 18,64
 8    8 22  Генка Александрова - Йордан Костов - Петър Даракчиев - Стоян Николов                3N   E  -1  50        20,82  1,18
 9    9 24  Иван Величков - Калин Караиванов - Петко Илиев - Златан Петров                      3N   E   =  -400       8,82 13,18
 10  10 26  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Десислава Малакова - Добромир Лазаров         3N   W  +1  -430       6,64 15,36
 11  11 28  Велина Костова - Румен Лазаров - Кремена Капитански - Димитър Капитански            3C   W  +2  -150      14,27  7,73
 12  12 30  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Даниел Митев - Максим Велчев                 3N   E  -1  50        20,82  1,18
 13  13 --  Иван Младенов - Валери Йовчев - Bye                                                             Bye       11,31
 14  14 34  Валентин Расоков - Христо Костов - Диян Донев - Злати Георгиев                      3Hx  N  -4  -800       0,09 21,91




Board:  28                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 3   27  3  Атанас Ангелов - Антон Антонов - Тони Русев - Йордан Гачев                          3N   S  -3  -300       3,36 18,64
 4   29  4  Неделина Караиванова - Александър Панайотов - Веселин Величков - Йордан Вълканов    3S   N  -1  -100      14,27  7,73
 5   31  5  Тодор Сталев - Петър Николов - Turgut Yoleri - Serhat Paksoy                        5D   N  -2  -200       8,82 13,18
 6    6 33  Владислав Испорски - Румен Трендафилов - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов           3S   N  -2  -200       8,82 13,18
 7    7 35  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Николай Бебов - Серьожа Гендов               2Hx  E   =  -470       0,09 21,91
 8    8 22  Генка Александрова - Йордан Костов - Петър Даракчиев - Стоян Николов                5D   N  -2  -200       8,82 13,18
 9    9 24  Иван Величков - Калин Караиванов - Петко Илиев - Златан Петров                      3N   S  -3  -300       3,36 18,64
 10  10 26  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Десислава Малакова - Добромир Лазаров         2N   S  +1  150       21,91  0,09
 11  11 28  Велина Костова - Румен Лазаров - Кремена Капитански - Димитър Капитански            3D   N   =  110       18,64  3,36
 12  12 30  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Даниел Митев - Максим Велчев                 2D   N  +1  110       18,64  3,36
 13  13 --  Иван Младенов - Валери Йовчев - Bye                                                             Bye       11,31
 14  14 34  Валентин Расоков - Христо Костов - Диян Донев - Злати Георгиев                      2S   S  -1  -100      14,27  7,73




Board:  29                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 4   28  4  Кремена Капитански - Димитър Капитански - Веселин Величков - Йордан Вълканов        3S   N  -1  -100       6,64 15,36
 5   30  5  Даниел Митев - Максим Велчев - Turgut Yoleri - Serhat Paksoy                        3S   S   =  140       17,55  4,45
 6   --  6  Bye - Владислав Испорски - Румен Трендафилов                                                    Bye             10,91
 7    7 34  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Диян Донев - Злати Георгиев                  4S   S  -1  -100       6,64 15,36
 8    8 21  Генка Александрова - Йордан Костов - Лия Костова - Марина Койчева                   4Sx  S  -1  -200       0,09 21,91
 9    9 23  Иван Величков - Калин Караиванов - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев              3S   S   =  140       17,55  4,45
 10  10 25  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Любен Люцканов - Валери Славов                3S   S   =  140       17,55  4,45
 11  11 27  Велина Костова - Румен Лазаров - Атанас Ангелов - Антон Антонов                     4S   N  -1  -100       6,64 15,36
 12  12 29  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Неделина Караиванова - Александър Панайотов  4S   S  -1  -100       6,64 15,36
 13  13 31  Иван Младенов - Валери Йовчев - Тодор Сталев - Петър Николов                        3S   S   =  140       17,55  4,45
 14  14 33  Валентин Расоков - Христо Костов - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                 3S   S   =  140       17,55  4,45
 15  15 35  Милко Милков - Детелин Петров - Николай Бебов - Серьожа Гендов                      4S   S  -1  -100       6,64 15,36




Board:  30                                                                                                  
Tbl   Pair  Name                                                                                Contr       Result    Score
 4   28  4  Кремена Капитански - Димитър Капитански - Веселин Величков - Йордан Вълканов        4S   N  -1  -50       17,55  4,45
 5   30  5  Даниел Митев - Максим Велчев - Turgut Yoleri - Serhat Paksoy                        4Cx  N  -3  -500       1,18 20,82
 6   --  6  Bye - Владислав Испорски - Румен Трендафилов                                                    Bye             10,91
 7    7 34  Мариана Рибарска - Даниела Григорова - Диян Донев - Злати Георгиев                  3Cx  S  -3  -500       1,18 20,82
 8    8 21  Генка Александрова - Йордан Костов - Лия Костова - Марина Койчева                   3N   W  -1  50        20,82  1,18
 9    9 23  Иван Величков - Калин Караиванов - Мирослав Михайлов - Георги Георгиев              2S   E  +1  -140       9,91 12,09
 10  10 25  Николай Кермедчиев - Христо Иванчев - Любен Люцканов - Валери Славов                3S   E  -1  50        20,82  1,18
 11  11 27  Велина Костова - Румен Лазаров - Атанас Ангелов - Антон Антонов                     2S   W  +1  -140       9,91 12,09
 12  12 29  Стефан Менчиков - Мирослав Райдовски - Неделина Караиванова - Александър Панайотов  2S   W  +1  -140       9,91 12,09
 13  13 31  Иван Младенов - Валери Йовчев - Тодор Сталев - Петър Николов                        2S   E  +2  -170       4,45 17,55
 14  14 33  Валентин Расоков - Христо Костов - Веселин Сидеров - Атанас Евтимов                 2N   W   =  -120      15,36  6,64
 15  15 35  Милко Милков - Детелин Петров - Николай Бебов - Серьожа Гендов                      3S   W   =  -140       9,91 12,09

Резултати