Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

ДОП 2019 - Зонови квалификации - Зона ЮГ - район Пловдив

18.01.2019 / 13:30 - 20.01.2019 / 20:00, Пловдив
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
0 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

2019-01-18  ДОП 2019 КВАЛИФИКАЦИИ РАЙОН ПЛОВДИВ

10 teams. Number of rounds: 8.


Rank  Team   Score  Name            Roster                                                              

   1     1  129,29  ТРИМОНЦИУМ      Тепавичаров-Филипов-Даракчиев-Желязков-Русинов-Станев     
   2     8  102,47  БК КРИСТОН      Николов-Кръстев-Малинов-Наков-Василев-Терзиев-Костадинов
   3     9   93,01  БК СМОЛЯН       Цветков - Стоянов - Кацаров - Пулчев                                
   4     7   88,99  АКАДЕМИК ПД     Бянов - Дериманов - Зяпков - Калчев - Герасимов
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
                     
   5     5   76,54  СЕКИРОВО        Бебов - Гендов - Делипетров - Иванчев - Кьолов                      
   6     3   73,00  КУКЛЕН ЕКСПРЕС  Дичев - Костов - Димитров - Попов - Ненчев                          
   7     4   71,39  ИФО             Иванов-Нейков-Дарaкчиев-Понев-Александрова-Хаджипетров    
   8     6   60,90  ПАЗАРДЖИК       Славов - Колев - Левов - Малинов                                    
   9     2   24,41  АСАРЕЛ МЕДЕТ    Немигенчев-Радивчев-Кънев-Чепаринов-Мехтеров-Карамусалов  
  10    10    0,00  Bye            

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                      
Tbl  Team                                              Score   
 1   10 Bye             9  БК СМОЛЯН                           
 2   1  ТРИМОНЦИУМ      8  БК КРИСТОН      35-27    12,29  7,71
 3   7  АКАДЕМИК ПД     2  АСАРЕЛ МЕДЕТ    59-12    18,87  1,13
 4   3  КУКЛЕН ЕКСПРЕС  6  ПАЗАРДЖИК       64-14    19,16  0,84
 5   5  СЕКИРОВО        4  ИФО             59-36    15,56  4,44

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                      
Tbl  Team                                              Score   
 1   8  БК КРИСТОН      10 Bye                                  
 2   7  АКАДЕМИК ПД     9  БК СМОЛЯН       59-24    17,45  2,55
 3   6  ПАЗАРДЖИК       1  ТРИМОНЦИУМ      29-60     3,12 16,88
 4   2  АСАРЕЛ МЕДЕТ    5  СЕКИРОВО        13-39     3,91 16,09
 5   4  ИФО             3  КУКЛЕН ЕКСПРЕС  39-13    16,09  3,91

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                      
Tbl  Team                                              Score   
 1   10 Bye             7  АКАДЕМИК ПД                         
 2   6  ПАЗАРДЖИК       8  БК КРИСТОН      17-64     1,13 18,87
 3   5  СЕКИРОВО        9  БК СМОЛЯН       36-60     4,26 15,74
 4   1  ТРИМОНЦИУМ      4  ИФО             39-19    15,00  5,00
 5   3  КУКЛЕН ЕКСПРЕС  2  АСАРЕЛ МЕДЕТ    49-27    15,38  4,62

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                      
Tbl  Team                                              Score   
 1   6  ПАЗАРДЖИК       10 Bye                                  
 2   5  СЕКИРОВО        7  АКАДЕМИК ПД     31-43     6,72 13,28
 3   4  ИФО             8  БК КРИСТОН      10-36     3,91 16,09
 4   9  БК СМОЛЯН       3  КУКЛЕН ЕКСПРЕС  50-24    16,09  3,91
 5   2  АСАРЕЛ МЕДЕТ    1  ТРИМОНЦИУМ      20-68     1,03 18,97

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                      
Tbl  Team                                              Score   
 1   10 Bye             5  СЕКИРОВО                            
 2   4  ИФО             6  ПАЗАРДЖИК       41-52     6,96 13,04
 3   3  КУКЛЕН ЕКСПРЕС  7  АКАДЕМИК ПД     17-31     6,25 13,75
 4   2  АСАРЕЛ МЕДЕТ    8  БК КРИСТОН      15-55     1,91 18,09
 5   1  ТРИМОНЦИУМ      9  БК СМОЛЯН       27-20    12,03  7,97

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                      
Tbl  Team                                              Score   
 1   4  ИФО             10 Bye                                  
 2   3  КУКЛЕН ЕКСПРЕС  5  СЕКИРОВО        25-36     6,96 13,04
 3   2  АСАРЕЛ МЕДЕТ    6  ПАЗАРДЖИК       22-67     1,34 18,66
 4   7  АКАДЕМИК ПД     1  ТРИМОНЦИУМ      20-70     0,84 19,16
 5   9  БК СМОЛЯН       8  БК КРИСТОН      36-41     8,52 11,48

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                      
Tbl  Team                                              Score   
 1   10 Bye             3  КУКЛЕН ЕКСПРЕС                      
 2   2  АСАРЕЛ МЕДЕТ    4  ИФО             20-30     7,20 12,80
 3   1  ТРИМОНЦИУМ      5  СЕКИРОВО        64-17    18,87  1,13
 4   6  ПАЗАРДЖИК       9  БК СМОЛЯН       19-38     5,20 14,80
 5   7  АКАДЕМИК ПД     8  БК КРИСТОН      23-27     8,80 11,20

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                      
Tbl  Team                                              Score   
 1   2  АСАРЕЛ МЕДЕТ    10 Bye                                  
 2   1  ТРИМОНЦИУМ      3  КУКЛЕН ЕКСПРЕС  50-24    16,09  3,91
 3   9  БК СМОЛЯН       4  ИФО             46-44    10,61  9,39
 4   5  СЕКИРОВО        8  БК КРИСТОН      37-46     7,45 12,55
 5   7  АКАДЕМИК ПД     6  ПАЗАРДЖИК       31-35     8,80 11,20

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                      
Tbl  Team                                              Score   
 1   10 Bye             1  ТРИМОНЦИУМ                          
 2   9  БК СМОЛЯН       2  АСАРЕЛ МЕДЕТ    58-28    16,73  3,27
 3   8  БК КРИСТОН      3  КУКЛЕН ЕКСПРЕС  25-38     6,48 13,52
 4   4  ИФО             7  АКАДЕМИК ПД     33-23    12,80  7,20
 5   6  ПАЗАРДЖИК       5  СЕКИРОВО        35-43     7,71 12,29

Резултати