Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

ДОП 2019 - Зонови квалификации - Зона ЮГ - район Ст. Загора

26.01.2019 / 00:00 - 27.01.2019 / 00:00,
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
0 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

2019-01-23  ДОП 2019 - квалификации Стара Загора

 

8 teams. Number of rounds: 7.

Rank  Team  Score  Name          Roster                                                   

   1     4  90,12  Димитровград  Първанов - Койнов - Стефанов - Панев - Петров - Василев  
   2     2  88,62  Видев         Видев - Гачев - Русинов - Трендафилов                    
   3     6  75,14  Казанлък      Мяхов - Бончев - Кебапчиев - Йовков                      
   4     3  69,53  Берое         Бинев - Танев - Радев - Димитров                         
----------------------------------------------------------------------------------------------   
   5     1  69,02  Лепа Брена    Георгиев - Василев - Голев - Матакиев                    

   6     5  65,18  Хеброс        Милков - Сидеров - Радев - Евтимов - Денчев              
   7     8  64,07  Хасково       Андреев - Митрев - Коцев - Тончев                        
   8     7  38,32  Чирпан        Сталев - Манолов - Грозев - Николов - Ванчев - Господинов

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                
Tbl  Team                             IMP        Score   
 1   8 Хасково       7 Чирпан        37-33    11,20  8,80
 2   6 Казанлък      1 Лепа Брена    39-31    12,29  7,71
 3   5 Хеброс        2 Видев         28-55     3,74 16,26
 4   3 Берое         4 Димитровград  41-27    13,75  6,25

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                
Tbl  Team                             IMP        Score   
 1   6 Казанлък      8 Хасково       48-19    16,58  3,42
 2   5 Хеброс        7 Чирпан        46-30    14,18  5,82
 3   4 Димитровград  1 Лепа Брена    41-28    13,52  6,48
 4   2 Видев         3 Берое         24-38     6,25 13,75

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                
Tbl  Team                             IMP        Score   
 1   8 Хасково       5 Хеброс        57-35    15,38  4,62
 2   4 Димитровград  6 Казанлък      40-19    15,19  4,81
 3   3 Берое         7 Чирпан        77-34    18,44  1,56
 4   1 Лепа Брена    2 Видев         33-40     7,97 12,03

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                
Tbl  Team                             IMP        Score   
 1   4 Димитровград  8 Хасково       42-39    10,91  9,09
 2   3 Берое         5 Хеброс        35-56     4,81 15,19
 3   2 Видев         6 Казанлък      59-26    17,17  2,83
 4   7 Чирпан        1 Лепа Брена    34-46     6,72 13,28

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                
Tbl  Team                             IMP        Score   
 1   8 Хасково       3 Берое         47-25    15,38  4,62
 2   2 Видев         4 Димитровград  30-34     8,80 11,20
 3   1 Лепа Брена    5 Хеброс        24-58     2,69 17,31
 4   6 Казанлък      7 Чирпан        54-42    13,28  6,72

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                
Tbl  Team                             IMP        Score   
 1   2 Видев         8 Хасково       32-23    12,55  7,45
 2   1 Лепа Брена    3 Берое         33-22    13,04  6,96
 3   7 Чирпан        4 Димитровград  20-44     4,26 15,74
 4   5 Хеброс        6 Казанлък      24-33     7,45 12,55

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                
Tbl  Team                             IMP        Score   
 1   8 Хасково       1 Лепа Брена    29-67     2,15 17,85
 2   7 Чирпан        2 Видев         25-48     4,44 15,56
 3   6 Казанлък      3 Берое         35-25    12,80  7,20
 4   4 Димитровград  5 Хеброс        54-20    17,31  2,69

Резултати