Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

ДОП 2019 - Зонови квалификации - Зона ЮГ - финал

07.02.2019 / 23:00 - 09.02.2019 / 23:00, Пловдив
Първенство, Отборен 0лв. /Отбор
9 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 23808Колю Маринов Видев (4444) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Владислав Николов Испорски (1313) - Румен Ненов Трендафилов (6006) - Йордан Любомиров Гачев (7314) 94.41 0.0000
2 23809Антони Иванов Николов (6666) - Никола Стаматов Барантиев (5555) - Иван Пейчев Иванов (5005) - Георги Николов Ралев (0448) 89.30 0.0000
3 23810Тони Илчев Русев (4000) - Георги Иванов Пацов (0909) - Стефан Костадинов Тодоров (4008) - Йордан Георгиев Вълканов (4202) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Иван Георгиев Величков (4002) 87.67 0.0000
4 23811Динко Славов Димитров (4006) - Христо Бинев Димов (4005) - Петър Янков Танев (4400) - Ради Радев (4025) 67.52 0.0000
5 23812Златан Петков Петров (5707) - Живко Динев Иванов (5712) - Димитър Николов Гюров (5700) - Борис Христов Борисов (5703) - Стоил Георгиев Стоилов (5730) - Пламен Асенов Тачев (5719) - Петко Савов Илиев (5757) 53.88 0.0000
6 23813Филип Филипов (3006) - Христо Нейчев Тепавичаров (3004) - Димо Христов Желязков (3113) - Петър Стоев Даракчиев (3001) 52.03 40.0000
7 23814Кирил Димитров Пулчев (4684) - Аделин Иванов Стоянов (4700) - Христо Кирилов Цветков (4683) - Венцислав Кацаров (4681) 49.76 30.0000
8 23815Стоян Динков Дериманов (3055) - Евгений Любенов Бянов (3053) - Красимир Иванов Герасимов (3136) - Димитър Енев Зяпков (3059) - Димитър Ганев Калчев (3056) 45.43 20.0000
9 23816Стоян Николаев Николов (4640) - Кръстьо Атанасов Малинов (4642) - Томи Любомиров Наков (4644) - Цветелин Василев Василев (4645) - Деан Александров Терзиев (4650) - Пенко Йорданов Кръстев (4621) - Иван Стефанов Борисов (4633) 37.50 10.0000

2019-02-09  ДОП 2019 - финал зона Юг - финал

 

8 teams. Number of rounds: 4.

Rank  Team  Score  Name            Session  Rank    C-O  Roster                                                     

   1     6  94,41  Videv             61,56     0  32,85  Видев - Гачев - Русинов - Трендафилов - Испорски                     
   2     5  89,30  Shato Rosenovo    45,60     0  43,70  Барантиев - Ралев - Пейчев - Иванов                        
   3     1  87,67  South zone        35,30     0  52,37  Пацов - Русев - Вълканов - Величков - Величков - Тодоров   
   4     7  67,52  Beroe             40,91     0  26,61  Димитров - Радев - Бинев - Танев                           
   5     4  53,88  Lozenec           29,90     0  23,98  Гюров - Илиев - Петров - Иванов - Стоилов - Тачев - Борисов

   6     3  52,03  Trimoncium        31,04     0  20,99  Тепавичаров - Филипов - Желязков - Даракчиев               
   7     8  49,76  Smolqn            32,92     0  16,84  Цветков - Кацаров - Пулчев - Стоянов                       
   8     2  45,43  Akademik          22,77     0  22,66  Бянов - Калчев - Герасимов - Дериманов - Зяпков            

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                          
Tbl  Team                             IMP      +/-         Score   
 1   5 Shato Rosenovo  1 South zone   0- 0   -10--10     0,00  0,00
 2   2 Akademik        6 Videv       28-73               1,34 18,66
 3   7 Beroe           3 Trimoncium  22-35               6,48 13,52
 4   4 Lozenec         8 Smolqn      46-41              11,48  8,52

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                          
Tbl  Team                             IMP                  Score   
 1   1 South zone      6 Videv       17-15              10,61  9,39
 2   5 Shato Rosenovo  2 Akademik    47-10              17,72  2,28
 3   3 Trimoncium      8 Smolqn      34-46               6,72 13,28
 4   7 Beroe           4 Lozenec     15-17               9,39 10,61

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                          
Tbl  Team                             IMP                  Score   
 1   7 Beroe           1 South zone  24-12              13,28  6,72
 2   2 Akademik        8 Smolqn      49-46              10,91  9,09
 3   5 Shato Rosenovo  3 Trimoncium  51-39              13,28  6,72
 4   4 Lozenec         6 Videv       25-61               2,41 17,59

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                          
Tbl  Team                             IMP                  Score   
 1   1 South zone      8 Smolqn      66-27              17,97  2,03
 2   7 Beroe           2 Akademik    34-28              11,76  8,24
 3   3 Trimoncium      6 Videv       31-56               4,08 15,92
 4   5 Shato Rosenovo  4 Lozenec     49-31              14,60  5,40

=========================================================================================

2019-02-07  ДОП 2019 - финал зона Юг, квалификационна група А

 

6 teams. Number of rounds: 5.

Rank  Team  Score  Name          Roster                                                         

   1     4  78,85  Yuzna zona    Пацов - Русев - Величков - Величков - Тодоров - Вълканов       
   2     5  53,96  Akademik Pd   Бянов - Калчев - Герасимов - Дериманов - Зяпков                
   3     3  50,12  Trimoncium    Тепавичаров - Филипов - Желязков - Даракчиев - Станев - Русинов
   4     6  45,00  VS Lozenec    Гюров - Илиев - Петров - Иванов - Стоилов - Тачев - Борисов    
   5     1  36,20  Kazanlak      Мяхов - Йовков - Бончев - Кебапчиев - Джапунов - Тотев         

   6     2  35,87  Dimitrovgrad  Първанов - Койнов - Петров - Василев - Панев - Стефанов        

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                        
Tbl  Team                            Boards   IMP        Score   
 1   6 VS Lozenec    5 Akademik Pd     16    34-44     7,20 12,80
 2   4 Yuzna zona    1 Kazanlak        16    75-11    20,00  0,00
 3   3 Trimoncium    2 Dimitrovgrad    16    53-31    15,38  4,62

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                        
Tbl  Team                            Boards   IMP        Score   
 1   4 Yuzna zona    6 VS Lozenec      16    58-31    16,26  3,74
 2   3 Trimoncium    5 Akademik Pd     16    35-30    11,48  8,52
 3   2 Dimitrovgrad  1 Kazanlak        16    31-32     9,69 10,31

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                        
Tbl  Team                            Boards   IMP        Score   
 1   6 VS Lozenec    3 Trimoncium      16    31-20    13,04  6,96
 2   2 Dimitrovgrad  4 Yuzna zona      16    39-26    13,52  6,48
 3   1 Kazanlak      5 Akademik Pd     16    26-51     4,08 15,92

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                        
Tbl  Team                            Boards   IMP        Score   
 1   2 Dimitrovgrad  6 VS Lozenec      16     7-36     3,42 16,58
 2   1 Kazanlak      3 Trimoncium      16    39-53     6,25 13,75
 3   5 Akademik Pd   4 Yuzna zona      16    26-71     1,34 18,66

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                        
Tbl  Team                            Boards   IMP        Score   
 1   6 VS Lozenec    1 Kazanlak        16    31-54     4,44 15,56
 2   5 Akademik Pd   2 Dimitrovgrad    16    36-14    15,38  4,62
 3   4 Yuzna zona    3 Trimoncium      16    84-49    17,45  2,55

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2019-02-07  ДОП 2019 - финал зона Юг, квалификационна група B

 

6 teams. Number of rounds: 5.

Rank  Team  Score  Name            Roster                                                           

   1     3  77,48  Shato Rosenovo  Барантиев - Ралев - Пейчев - Иванов                              
   2     5  63,37  Videv           Видев - Испорски - Трендафилов - Русинов - Гачев                 
   3     2  46,20  Beroe           Димитров - Радев - Бинев - Танев                                 
   4     1  44,81  Smolqn          Цветков - Кацаров - Пулчев - Стоянов                             
   5     4  37,50  Kriston         Николов - Наков - Борисов - Кръстев - Малинов - Терзиев - Василев

   6     6  30,64  Sliven 2        Марков - Кунев - Таргов - Добрев                                 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                            
Tbl  Team                                Boards   IMP        Score   
 4   6 Sliven 2        5 Videv             16    22-40     5,40 14,60
 5   4 Kriston         1 Smolqn            16    30-30    10,00 10,00
 6   3 Shato Rosenovo  2 Beroe             16    63-21    18,33  1,67

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                            
Tbl  Team                                Boards   IMP        Score   
 4   4 Kriston         6 Sliven 2          16    24-53     3,42 16,58
 5   3 Shato Rosenovo  5 Videv             16    21-19    10,61  9,39
 6   2 Beroe           1 Smolqn            16    19-18    10,31  9,69

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                            
Tbl  Team                                Boards   IMP        Score   
 4   6 Sliven 2        3 Shato Rosenovo    16    29-64     2,55 17,45
 5   2 Beroe           4 Kriston           16    30-56     3,91 16,09
 6   1 Smolqn          5 Videv             16     5-43     2,15 17,85

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                            
Tbl  Team                                Boards   IMP        Score   
 4   2 Beroe           6 Sliven 2          16    51-26    15,92  4,08
 5   1 Smolqn          3 Shato Rosenovo    16    18-38     5,00 15,00
 6   5 Videv           4 Kriston           16    51-26    15,92  4,08

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                            
Tbl  Team                                Boards   IMP        Score   
 4   6 Sliven 2        1 Smolqn            16    20-59     2,03 17,97
 5   5 Videv           2 Beroe             16    30-47     5,61 14,39
 6   4 Kriston         3 Shato Rosenovo    16    12-38     3,91 16,09

Резултати