Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

XXXIX Национален турнир по спортен бридж - Хасково, 2019 - двойки

06.09.2019 / 14:00 - 06.09.2019 / 10:00, Хасково
Национален, Двойков 0лв. /Двойков
22 Участници в турнира 26 игри/1

Класиране

# Състезатели Резултат ELO
1 Георги Щерев Петров (4231) - Красимир Димитров Василев (3035) 65.19 % 23.9165
2 Гергана Тенева Тенева (0757) - Теню Русев Тенев (4224) 60.77 % 16.7712
3 Ангел Иванов Ванчев (3737) - Йордан Георгиев Вълканов (4202) 58.46 % 13.4615
4 Николай Красимиров Немигенчев (3967) - Стоян Николаев Николов (4640) 58.46 % 11.3498
5 Силвия Сашкова Исаева (0100) - Момчил Иванов Александров (1971) 57.88 % 9.7719
6 Моника Димитрова Демирева (4945) - Танчо Янев Койнов (4230) 56.35 % 8.4674
7 Георги Петков Митрев (4205) - Владимир Андреев Андреев (4244) 53.85 % 7.3042
8 Иван Василев Радев (4200) - Веселин Георгиев Величков (4004) 52.12 % 6.1975
9 Колю Маринов Видев (4444) - Георги Тодоров Георгиев (1528) 51.92 % 5.0732
10 Минко Недев Александров (4228) - Георги Първанов Първанов (4949) 51.54 % 3.8281
11 Иван Маргаритов Бакалов (4207) - Иван Пенчев Иванов (7813) 50.00 % 2.1742
12 Mehmet Mert (9601) - Nadir Citak (9603) 48.85 % 0.0000
13 Тошко Димитров Сталев (4054) - Петър Николов Николов (3180) 47.12 % 0.0000
14 Стоян Динков Дериманов (3055) - Красимир Карадимов (3120) 46.92 % 0.0000
15 Панчо Колев Панев (3033) - Гиньо Вълчев Гинев (4227) 46.92 % 0.0000
16 Димитър Йорданов Кръстев (4654) - Седат Салимехмед Рамадан (4647) 46.54 % 0.0000
17 Светлан Петров Казаков (6053) - Алексей Христов Димитров (4237) 45.77 % 0.0000
18 Красимир Грозев Грозев (4074) - Данчо Манолов Манолов (4085) 45.19 % 0.0000
19 Антонио Спасов Коцев (0112) - Божидар Тенев Събев (4206) 42.88 % 0.0000
20 Александър Марков Великов (4238) - Селиатин Мехмед Шабан (4884) 42.69 % 0.0000
21 Любомир Недев Друмев (4081) - Руси Господинов Господинов (4071) 41.15 % 0.0000
22 Мартин Димитров Марков (4058) - Йордан Венциславов Димитров (1290) 29.42 % 0.0000

2019-09-06  39 Национален турнир "Хасково '19" - двойки MPs

Игри          Лични резултати

11 tables, 22 pairs. Number of boards: 26. Average: 260,00. Tiebreak.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Pair   Score      %  Tie    Name                                     M-ID    Club               

   1     9  339,00  65,19         Георги Петров - Красимир Василев      4231 3035  Дмгр               
   2    16  316,00  60,77         Гергана Тенева - Теню Тенев           0757 4224  КСБ Радков         
   3    21  304,00  58,46  5,817  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов        3737 4202  Бридж + - Хс       
   4    22  304,00  58,46  6,235  Стоян Николов - Николай Немигенчев    4640 3967  Кристон            
   5    13  301,00  57,88         Силвия Исаева - Момчил Александров    0100 1971  Сф                 

   6     6  293,00  56,35         Моника Демирева - Танчо Койнов        4945 4230  Дмгр               
   7     4  280,00  53,85         Владимир Андреев - Георги Митрев      4244 4205  Хс                 
   8    15  271,00  52,12         Иван Радев - Веселин Величков         4200 4004  Хс - СтЗ           
   9     7  270,00  51,92         Колю Видев - Георги Георгиев          4444 1528  БК Боровете - Сф   
  10    17  268,00  51,54         Георги Първанов - Минко Александров   4949 4228  Дмгр               

  11    18  260,00  50,00         Иван Бакалов - Иван Иванов            4207 7813  Хс                 
  12    11  254,00  48,85         Mehmet Mert - Nadir Citak             9601 9603  Tur                
  13     1  245,00  47,12         Тодор Сталев - Петър Николов          4054 3180  Чирп - Кристон     
  14    19  244,00  46,92  2      Стоян Дериманов - Красимир Карадимов  3055 3120  БК Академик Пд - Пд
  15     3  244,00  46,92  0      Панчо Панев - Гиньо Гинев             3033 4227  СтЗ - Дмгр         

  16    14  242,00  46,54         Димитър Кръстев - Седат Рамадан       4654 4647  Асгр - Кристон     
  17     5  238,00  45,77         Светлан Казаков - Алексей Димитров    6053 4237  Вн - Хс            
  18    10  235,00  45,19         Красимир Грозев - Данчо Манолов       4074 4085  Чирп               
  19     2  223,00  42,88         Антонио Коцев - Божидар Събев         0112 4206  Хс                 
  20    12  222,00  42,69         Селиатин Шабан - Александър Великов   4884 4238  Дмгр               

  21     8  214,00  41,15         Любомир Друмев - Руси Господинов      4081 4071  Чирп               
  22    20  153,00  29,42         Мартин Марков - Йордан Димитров       4058 1290  КСБ Радков - Сф    



1      QJ10          
North  J86           
None   Q95           
       QJ106         
743           AK865  
1072          43     
A1082         73     
853           9742   
       92            
       AKQ95         
       KJ64          
       AK            

4N N 430             
       C  D  H  S  N
NS    10 10 10  8 10 
EW     3  3  1  5  3 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  1  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Тодор Сталев - Петър Николов              4H   S   =  420       2,00 18,00
 2    6 15  Моника Демирева - Танчо Койнов - Иван Радев - Веселин Величков              3N   N  +2  460      18,00  2,00
 3   13  8  Силвия Исаева - Момчил Александров - Любомир Друмев - Руси Господинов       3N   N  +1  430      10,00 10,00
 4   16  3  Гергана Тенева - Теню Тенев - Панчо Панев - Гиньо Гинев                     4H   N   =  420       2,00 18,00
 5    9 17  Георги Петров - Красимир Василев - Георги Първанов - Минко Александров      4H   N   =  420       2,00 18,00
 6   18 12  Иван Бакалов - Иван Иванов - Селиатин Шабан - Александър Великов            3N   N  +1  430      10,00 10,00
 7   19  5  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Светлан Казаков - Алексей Димитров   3N   S  +1  430      10,00 10,00
 8    2 20  Антонио Коцев - Божидар Събев - Мартин Марков - Йордан Димитров             3N   N  +1  430      10,00 10,00
 9    4 10  Владимир Андреев - Георги Митрев - Красимир Грозев - Данчо Манолов          4H   S  +2  480      20,00  0,00
 10  22  7  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Колю Видев - Георги Георгиев           3N   N  +1  430      10,00 10,00
 11  21 11  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Mehmet Mert - Nadir Citak                  4H   S  +1  450      16,00  4,00




2      Q7653         
East   1032          
N-S    KJ10          
       J5            
K2            A1098  
AQJ976        K      
754           Q62    
A7            K9632  
       J4            
       854           
       A983          
       Q1084         

4N E -430            
       C  D  H  S  N
NS     2  5  3  4  3 
E      8  8 10  8 10 
W      :  7  :  :  : 



Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  1  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Тодор Сталев - Петър Николов              2H   W  +2     -170  18,00  2,00
 2    6 15  Моника Демирева - Танчо Койнов - Иван Радев - Веселин Величков              4H   E   =     -420   8,00 12,00
 3   13  8  Силвия Исаева - Момчил Александров - Любомир Друмев - Руси Господинов       4H   W   =     -420   8,00 12,00
 4   16  3  Гергана Тенева - Теню Тенев - Панчо Панев - Гиньо Гинев                     3H   W  +1     -170  18,00  2,00
 5    9 17  Георги Петров - Красимир Василев - Георги Първанов - Минко Александров      3N   E   =     -400  14,00  6,00
 6   18 12  Иван Бакалов - Иван Иванов - Селиатин Шабан - Александър Великов            4H   W   =     -420   8,00 12,00
 7   19  5  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Светлан Казаков - Алексей Димитров   4H   W  +1     -450   0,00 20,00
 8    2 20  Антонио Коцев - Божидар Събев - Мартин Марков - Йордан Димитров             4H   W   =     -420   8,00 12,00
 9    4 10  Владимир Андреев - Георги Митрев - Красимир Грозев - Данчо Манолов          2H   W  +2     -170  18,00  2,00
 10  22  7  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Колю Видев - Георги Георгиев           3N   E  +1     -430   2,00 18,00
 11  21 11  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Mehmet Mert - Nadir Citak                  4H   W   =     -420   8,00 12,00




3      QJ84          
South  A642          
E-W    74            
       765           
K96           A732   
QJ9           875    
AJ108         Q963   
J83           AQ     
       105           
       K103          
       K52           
       K10942        

2N W -120            
       C  D  H  S  N
N      6  4  5  5  4 
S      :  :  6  :  : 
EW     7  9  7  8  8 



Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  2  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Антонио Коцев - Божидар Събев             2N   W   =     -120  11,00  9,00
 2   15  7  Иван Радев - Веселин Величков - Колю Видев - Георги Георгиев                3N   W  -1  100      19,00  1,00
 3    1  9  Тодор Сталев - Петър Николов - Георги Петров - Красимир Василев             2N   W  +1     -150   5,00 15,00
 4    4 16  Владимир Андреев - Георги Митрев - Гергана Тенева - Теню Тенев              2N   W   =     -120  11,00  9,00
 5   17 10  Георги Първанов - Минко Александров - Красимир Грозев - Данчо Манолов       2D   W  +1     -110  15,00  5,00
 6   13 18  Силвия Исаева - Момчил Александров - Иван Бакалов - Иван Иванов             2N   W  +1     -150   5,00 15,00
 7   19  6  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Моника Демирева - Танчо Койнов       3N   W   =     -600   0,00 20,00
 8   20  3  Мартин Марков - Йордан Димитров - Панчо Панев - Гиньо Гинев                 1N   W  +2     -150   5,00 15,00
 9    5 11  Светлан Казаков - Алексей Димитров - Mehmet Mert - Nadir Citak              2N   W  +1     -150   5,00 15,00
 10  22  8  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Любомир Друмев - Руси Господинов       2D   E  +1     -110  15,00  5,00
 11  21 12  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Селиатин Шабан - Александър Великов        3N   W  -1  100      19,00  1,00




4      Q64           
West   Q7542         
All    A94           
       62            
AK93          J2     
106           J983   
KQ73          108    
854           AQJ97  
       10875         
       AK            
       J652          
       K103          

2C W -90             
       C  D  H  S  N
NS     5  6  7  6  6 
E      8  6  6  7  7 
W      :  :  :  6  : 



Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  2  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Антонио Коцев - Божидар Събев             2H   N  -1     -100  12,00  8,00
 2   15  7  Иван Радев - Веселин Величков - Колю Видев - Георги Георгиев                1N   E  +1     -120   5,00 15,00
 3    1  9  Тодор Сталев - Петър Николов - Георги Петров - Красимир Василев             1N   E  +1     -120   5,00 15,00
 4    4 16  Владимир Андреев - Георги Митрев - Гергана Тенева - Теню Тенев              1N   E  +1     -120   5,00 15,00
 5   17 10  Георги Първанов - Минко Александров - Красимир Грозев - Данчо Манолов       2N   E  -1  100      18,00  2,00
 6   13 18  Силвия Исаева - Момчил Александров - Иван Бакалов - Иван Иванов             1N   E  +1     -120   5,00 15,00
 7   19  6  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Моника Демирева - Танчо Койнов       1N   E  +1     -120   5,00 15,00
 8   20  3  Мартин Марков - Йордан Димитров - Панчо Панев - Гиньо Гинев                 1N   E  +1     -120   5,00 15,00
 9    5 11  Светлан Казаков - Алексей Димитров - Mehmet Mert - Nadir Citak              1N   E  -1  100      18,00  2,00
 10  22  8  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Любомир Друмев - Руси Господинов       1N   E   =      -90  14,00  6,00
 11  21 12  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Селиатин Шабан - Александър Великов        1N   E  -1  100      18,00  2,00




5      A8642         
North  42            
N-S    K95           
       Q32           
K10973        Q5     
KQ3           108765 
87632         QJ     
---           J1084  
       J             
       AJ9           
       A104          
       AK9765        

6C N 1370            
       C  D  H  S  N
NS    12  8  7  8 11 
EW     1  4  5  5  1 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  3  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Панчо Панев - Гиньо Гинев                 3N   N   =  600       4,00 16,00
 2   15  8  Иван Радев - Веселин Величков - Любомир Друмев - Руси Господинов            3N   S  +1  630      12,00  8,00
 3    2 10  Антонио Коцев - Божидар Събев - Красимир Грозев - Данчо Манолов             3N   N  -2     -200   0,00 20,00
 4    5 16  Светлан Казаков - Алексей Димитров - Гергана Тенева - Теню Тенев            3N   N  +1  630      12,00  8,00
 5   11 17  Mehmet Mert - Nadir Citak - Георги Първанов - Минко Александров             3N   N  +1  630      12,00  8,00
 6   18  1  Иван Бакалов - Иван Иванов - Тодор Сталев - Петър Николов                   3N   N  +1  630      12,00  8,00
 7   19  7  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Колю Видев - Георги Георгиев         3C   S   =  110       2,00 18,00
 8   20  4  Мартин Марков - Йордан Димитров - Владимир Андреев - Георги Митрев          3N   N  +1  630      12,00  8,00
 9    6 12  Моника Демирева - Танчо Койнов - Селиатин Шабан - Александър Великов        3N   N  +2  660      20,00  0,00
 10   9 22  Георги Петров - Красимир Василев - Стоян Николов - Николай Немигенчев       3N   N  +1  630      12,00  8,00
 11  21 13  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Силвия Исаева - Момчил Александров         3N   S  +1  630      12,00  8,00




6      1064          
East   983           
E-W    9             
       K87643        
KJ72          AQ53   
QJ            AK5    
K10765        A4     
A10           QJ52   
       98            
       107642        
       QJ832         
       9             

6N E -1440           
       C  D  H  S  N
NS     3  2  3  1  1 
EW    10 11 10 12 12 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  3  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Панчо Панев - Гиньо Гинев                 6N   E   =    -1440   5,00 15,00
 2   15  8  Иван Радев - Веселин Величков - Любомир Друмев - Руси Господинов            3N   E  +3     -690  14,00  6,00
 3    2 10  Антонио Коцев - Божидар Събев - Красимир Грозев - Данчо Манолов             6N   E   =    -1440   5,00 15,00
 4    5 16  Светлан Казаков - Алексей Димитров - Гергана Тенева - Теню Тенев            6N   E   =    -1440   5,00 15,00
 5   11 17  Mehmet Mert - Nadir Citak - Георги Първанов - Минко Александров             6S   E   =    -1430  11,00  9,00
 6   18  1  Иван Бакалов - Иван Иванов - Тодор Сталев - Петър Николов                   6S   W   =    -1430  11,00  9,00
 7    7 19  Колю Видев - Георги Георгиев - Стоян Дериманов - Красимир Карадимов         4S   E  +2     -680  16,00  4,00
 8   20  4  Мартин Марков - Йордан Димитров - Владимир Андреев - Георги Митрев          5Cx  N  -8    -2000   0,00 20,00
 9    6 12  Моника Демирева - Танчо Койнов - Селиатин Шабан - Александър Великов        7S   E  -2  200      19,00  1,00
 10   9 22  Георги Петров - Красимир Василев - Стоян Николов - Николай Немигенчев       7S   E  -2  200      19,00  1,00
 11  21 13  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Силвия Исаева - Момчил Александров         6N   E   =    -1440   5,00 15,00




7      Q4            
South  Q85           
All    Q973          
       QJ94          
A86           J103   
K             AJ10964
J8652         A10    
A532          K6     
       K9752         
       732           
       K4            
       1087          

4H W -620            
       C  D  H  S  N
NS     5  4  3  5  3 
EW     8  9 10  8  9 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  4  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Владимир Андреев - Георги Митрев          4H   E   =     -620   8,00 12,00
 2   15  9  Иван Радев - Веселин Величков - Георги Петров - Красимир Василев            3N   W   =     -600  14,00  6,00
 3    3 11  Панчо Панев - Гиньо Гинев - Mehmet Mert - Nadir Citak                       4H   E  -1  100      20,00  0,00
 4   16  6  Гергана Тенева - Теню Тенев - Моника Демирева - Танчо Койнов                4H   E   =     -620   8,00 12,00
 5   12 17  Селиатин Шабан - Александър Великов - Георги Първанов - Минко Александров   3N   W   =     -600  14,00  6,00
 6    2 18  Антонио Коцев - Божидар Събев - Иван Бакалов - Иван Иванов                  3N   W  +1     -630   2,00 18,00
 7   19  8  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Любомир Друмев - Руси Господинов     3H   E  +1     -170  18,00  2,00
 8    5 20  Светлан Казаков - Алексей Димитров - Мартин Марков - Йордан Димитров        3N   W  +1     -630   2,00 18,00
 9    7 13  Колю Видев - Георги Георгиев - Силвия Исаева - Момчил Александров           4H   E   =     -620   8,00 12,00
 10  22 10  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Красимир Грозев - Данчо Манолов        3N   W  +1     -630   2,00 18,00
 11   1 21  Тодор Сталев - Петър Николов - Ангел Ванчев - Йордан Вълканов               3N   W   =     -600  14,00  6,00




8      AK3           
West   A1062         
None   A984          
       Q4            
10542         986    
KQ            J743   
QJ6           K3     
K1073         A865   
       QJ7           
       985           
       10752         
       J92           

1N W -90             
       C  D  H  S  N
NS     6  7  6  6  6 
EW     7  6  7  7  7 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  4  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Владимир Андреев - Георги Митрев          1N   N   =   90      10,00 10,00
 2   15  9  Иван Радев - Веселин Величков - Георги Петров - Красимир Василев            1S   W   =      -80   0,00 20,00
 3    3 11  Панчо Панев - Гиньо Гинев - Mehmet Mert - Nadir Citak                       1N   N   =   90      10,00 10,00
 4   16  6  Гергана Тенева - Теню Тенев - Моника Демирева - Танчо Койнов                1N   N   =   90      10,00 10,00
 5   12 17  Селиатин Шабан - Александър Великов - Георги Първанов - Минко Александров   1N   N   =   90      10,00 10,00
 6    2 18  Антонио Коцев - Божидар Събев - Иван Бакалов - Иван Иванов                  1N   S  +1  120      19,00  1,00
 7   19  8  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Любомир Друмев - Руси Господинов     1D   N  +1   90      10,00 10,00
 8    5 20  Светлан Казаков - Алексей Димитров - Мартин Марков - Йордан Димитров        1N   N  +1  120      19,00  1,00
 9    7 13  Колю Видев - Георги Георгиев - Силвия Исаева - Момчил Александров           2N   N  -1      -50   2,00 18,00
 10  22 10  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Красимир Грозев - Данчо Манолов        1N   N   =   90      10,00 10,00
 11   1 21  Тодор Сталев - Петър Николов - Ангел Ванчев - Йордан Вълканов               1N   N   =   90      10,00 10,00




9      Q3            
North  6             
E-W    9852          
       A109643       
A1092         J865   
K2            AJ1074 
AQ1064        ---    
72            KQJ5   
       K74           
       Q9853         
       KJ73          
       8             

4N E -630            
       C  D  H  S  N
NS     5  6  4  3  3 
EW     8  7  9 10 10 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  5  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Светлан Казаков - Алексей Димитров        4S   W   =     -620   5,00 15,00
 2   15 10  Иван Радев - Веселин Величков - Красимир Грозев - Данчо Манолов             3H   E   =     -140   8,00 12,00
 3    4 12  Владимир Андреев - Георги Митрев - Селиатин Шабан - Александър Великов      4S   W  -1  100      14,00  6,00
 4   16  7  Гергана Тенева - Теню Тенев - Колю Видев - Георги Георгиев                  4S   W   =     -620   5,00 15,00
 5   17 13  Георги Първанов - Минко Александров - Силвия Исаева - Момчил Александров    3Cx  N  -4     -800   0,00 20,00
 6    3 18  Панчо Панев - Гиньо Гинев - Иван Бакалов - Иван Иванов                      4S   W  -1  100      14,00  6,00
 7    9 19  Георги Петров - Красимир Василев - Стоян Дериманов - Красимир Карадимов     5S   E  -1  100      14,00  6,00
 8   20  6  Мартин Марков - Йордан Димитров - Моника Демирева - Танчо Койнов            3N   E  +1     -630   2,00 18,00
 9    8  1  Любомир Друмев - Руси Господинов - Тодор Сталев - Петър Николов             4S   W  -1  100      14,00  6,00
 10  22 11  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Mehmet Mert - Nadir Citak              4S   W  -1  100      14,00  6,00
 11  21  2  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Антонио Коцев - Божидар Събев              4Hx  E  -2  500      20,00  0,00




10     A874          
East   KQ943         
All    104           
       94            
Q3            KJ10965
J2            ---    
97652         AKQJ   
10872         KJ5    
       2             
       A108765       
       83            
       AQ63          

5Sx E 500            
       C  D  H  S  N
NS     5  3 11  4  9 
EW     5  8  2  9  4 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  5  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Светлан Казаков - Алексей Димитров        4Sx  E  -1  200       8,00 12,00
 2   15 10  Иван Радев - Веселин Величков - Красимир Грозев - Данчо Манолов             4S   E  -2  200       8,00 12,00
 3    4 12  Владимир Андреев - Георги Митрев - Селиатин Шабан - Александър Великов      4Hx  S  +1  990      20,00  0,00
 4   16  7  Гергана Тенева - Теню Тенев - Колю Видев - Георги Георгиев                  4H   S  +1  650      14,00  6,00
 5   17 13  Георги Първанов - Минко Александров - Силвия Исаева - Момчил Александров    4S   E  +1     -650   0,00 20,00
 6    3 18  Панчо Панев - Гиньо Гинев - Иван Бакалов - Иван Иванов                      4H   S  +1  650      14,00  6,00
 7    9 19  Георги Петров - Красимир Василев - Стоян Дериманов - Красимир Карадимов     5H   S   =  650      14,00  6,00
 8   20  6  Мартин Марков - Йордан Димитров - Моника Демирева - Танчо Койнов            4Sx  E  -1  200       8,00 12,00
 9    8  1  Любомир Друмев - Руси Господинов - Тодор Сталев - Петър Николов             4S   E   =     -620   2,00 18,00
 10  22 11  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Mehmet Mert - Nadir Citak              5Hx  S   =  850      18,00  2,00
 11  21  2  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Антонио Коцев - Божидар Събев              2S   E  +2     -170   4,00 16,00




11     Q84           
South  K43           
None   QJ74          
       A74           
AK7           963    
AQJ72         95     
92            863    
K103          QJ962  
       J1052         
       1086          
       AK105         
       85            

3Dx S -100           
       C  D  H  S  N
NS     4  8  5  8  6 
EW     9  5  7  5  7 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  6  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Моника Демирева - Танчо Койнов            1H   W  +1     -110   7,00 13,00
 2   15 11  Иван Радев - Веселин Величков - Mehmet Mert - Nadir Citak                   1N   N  -1      -50  16,00  4,00
 3    5 13  Светлан Казаков - Алексей Димитров - Силвия Исаева - Момчил Александров     1H   W  +2     -140   1,00 19,00
 4   16  8  Гергана Тенева - Теню Тенев - Любомир Друмев - Руси Господинов              1H   W   =      -80  14,00  6,00
 5   17  1  Георги Първанов - Минко Александров - Тодор Сталев - Петър Николов          2H   W  -1   50      19,00  1,00
 6   18  4  Иван Бакалов - Иван Иванов - Владимир Андреев - Георги Митрев               1H   W  +1     -110   7,00 13,00
 7   10 19  Красимир Грозев - Данчо Манолов - Стоян Дериманов - Красимир Карадимов      2H   W   =     -110   7,00 13,00
 8    7 20  Колю Видев - Георги Георгиев - Мартин Марков - Йордан Димитров              1N   W  -1   50      19,00  1,00
 9    9  2  Георги Петров - Красимир Василев - Антонио Коцев - Божидар Събев            2C   E   =      -90  12,00  8,00
 10  12 22  Селиатин Шабан - Александър Великов - Стоян Николов - Николай Немигенчев    2H   W  +1     -140   1,00 19,00
 11  21  3  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Панчо Панев - Гиньо Гинев                  1H   W  +1     -110   7,00 13,00




12     K10542        
West   104           
N-S    KQ87          
       AK            
QJ97          83     
52            AKQ93  
J10952        6      
Q9            J10876 
       A6            
       J876          
       A43           
       5432          

3S N 140             
       C  D  H  S  N
NS     6  9  7  9  7 
EW     6  3  5  4  5 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  6  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Моника Демирева - Танчо Койнов            2Hx  E  -1  100      12,00  8,00
 2   15 11  Иван Радев - Веселин Величков - Mehmet Mert - Nadir Citak                   3D   N  -1     -100   7,00 13,00
 3    5 13  Светлан Казаков - Алексей Димитров - Силвия Исаева - Момчил Александров     4S   N  -2     -200   1,00 19,00
 4   16  8  Гергана Тенева - Теню Тенев - Любомир Друмев - Руси Господинов              4C   W  -4  200      14,00  6,00
 5   17  1  Георги Първанов - Минко Александров - Тодор Сталев - Петър Николов          3Cx  E  -2  300      16,00  4,00
 6   18  4  Иван Бакалов - Иван Иванов - Владимир Андреев - Георги Митрев               4S   N  -1     -100   7,00 13,00
 7   10 19  Красимир Грозев - Данчо Манолов - Стоян Дериманов - Красимир Карадимов      3S   N  -1     -100   7,00 13,00
 8    7 20  Колю Видев - Георги Георгиев - Мартин Марков - Йордан Димитров              3N   S  -1     -100   7,00 13,00
 9    9  2  Георги Петров - Красимир Василев - Антонио Коцев - Божидар Събев            3Cx  E  -3  500      19,00  1,00
 10  12 22  Селиатин Шабан - Александър Великов - Стоян Николов - Николай Немигенчев    3N   S  -2     -200   1,00 19,00
 11  21  3  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Панчо Панев - Гиньо Гинев                  3Cx  E  -3  500      19,00  1,00




13     K7642         
North  1062          
All    42            
       953           
A9            QJ85   
AQJ8          K54    
K10763        Q5     
62            AKJ4   
       103           
       973           
       AJ98          
       Q1087         

5N E -660            
       C  D  H  S  N
NS     4  3  2  3  2 
EW     9 10 11  9 11 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1    7 14  Колю Видев - Георги Георгиев - Димитър Кръстев - Седат Рамадан              5N   E   =     -660   6,00 14,00
 2   15 12  Иван Радев - Веселин Величков - Селиатин Шабан - Александър Великов         3N   E  +1     -630  16,00  4,00
 3    6  1  Моника Демирева - Танчо Койнов - Тодор Сталев - Петър Николов               3N   E  +2     -660   6,00 14,00
 4   16  9  Гергана Тенева - Теню Тенев - Георги Петров - Красимир Василев              3N   E  +2     -660   6,00 14,00
 5   17  2  Георги Първанов - Минко Александров - Антонио Коцев - Божидар Събев         3N   E  +2     -660   6,00 14,00
 6   18  5  Иван Бакалов - Иван Иванов - Светлан Казаков - Алексей Димитров             3N   W  +1     -630  16,00  4,00
 7   19 11  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Mehmet Mert - Nadir Citak            3N   E  +2     -660   6,00 14,00
 8    8 20  Любомир Друмев - Руси Господинов - Мартин Марков - Йордан Димитров          6N   E  -1  100      20,00  0,00
 9   10  3  Красимир Грозев - Данчо Манолов - Панчо Панев - Гиньо Гинев                 3N   E  +1     -630  16,00  4,00
 10  22 13  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Силвия Исаева - Момчил Александров     3N   E  +2     -660   6,00 14,00
 11   4 21  Владимир Андреев - Георги Митрев - Ангел Ванчев - Йордан Вълканов           3N   E  +2     -660   6,00 14,00




14     A53           
East   A1086         
None   AQ8           
       J82           
QJ84          6      
J2            KQ93   
106532        974    
Q5            A9764  
       K10972        
       754           
       KJ            
       K103          

3S S 140             
       C  D  H  S  N
NS     7  7  8  9  8 
EW     6  6  5  4  5 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1    7 14  Колю Видев - Георги Георгиев - Димитър Кръстев - Седат Рамадан              3N   N  -2     -100  11,00  9,00
 2   15 12  Иван Радев - Веселин Величков - Селиатин Шабан - Александър Великов         4S   N  -3     -150   1,00 19,00
 3    6  1  Моника Демирева - Танчо Койнов - Тодор Сталев - Петър Николов               4S   N  -2     -100  11,00  9,00
 4   16  9  Гергана Тенева - Теню Тенев - Георги Петров - Красимир Василев              3N   N  -2     -100  11,00  9,00
 5   17  2  Георги Първанов - Минко Александров - Антонио Коцев - Божидар Събев         4S   S  -2     -100  11,00  9,00
 6   18  5  Иван Бакалов - Иван Иванов - Светлан Казаков - Алексей Димитров             4S   N  -1      -50  20,00  0,00
 7   19 11  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Mehmet Mert - Nadir Citak            4S   S  -2     -100  11,00  9,00
 8    8 20  Любомир Друмев - Руси Господинов - Мартин Марков - Йордан Димитров          4S   S  -2     -100  11,00  9,00
 9   10  3  Красимир Грозев - Данчо Манолов - Панчо Панев - Гиньо Гинев                 3N   N  -2     -100  11,00  9,00
 10  22 13  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Силвия Исаева - Момчил Александров     4S   N  -2     -100  11,00  9,00
 11   4 21  Владимир Андреев - Георги Митрев - Ангел Ванчев - Йордан Вълканов           4S   S  -3     -150   1,00 19,00




15     K1092         
South  7652          
N-S    75            
       973           
76            QJ53   
KJ1083        Q94    
KJ963         2      
8             AK654  
       A84           
       A             
       AQ1084        
       QJ102         

3H W -140            
       C  D  H  S  N
NS     6  6  4  7  6 
E      7  6  9  6  7 
W      6  :  :  :  : 



Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  8  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Любомир Друмев - Руси Господинов          4S   N  -3     -300   1,00 19,00
 2   13 15  Силвия Исаева - Момчил Александров - Иван Радев - Веселин Величков          3C   E  -2  100      15,00  5,00
 3    7  2  Колю Видев - Георги Георгиев - Антонио Коцев - Божидар Събев                4Hx  W  -2  300      19,00  1,00
 4   16 10  Гергана Тенева - Теню Тенев - Красимир Грозев - Данчо Манолов               3H   W  -1   50      11,00  9,00
 5   17  3  Георги Първанов - Минко Александров - Панчо Панев - Гиньо Гинев             3H   W   =     -140   7,00 13,00
 6   18  6  Иван Бакалов - Иван Иванов - Моника Демирева - Танчо Койнов                 3D   S  -3     -300   1,00 19,00
 7   19 12  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Селиатин Шабан - Александър Великов  4Hx  W  -2  300      19,00  1,00
 8   20  9  Мартин Марков - Йордан Димитров - Георги Петров - Красимир Василев          3H   E  +1     -170   4,00 16,00
 9   11  4  Mehmet Mert - Nadir Citak - Владимир Андреев - Георги Митрев                4Hx  E  -1  100      15,00  5,00
 10   1 22  Тодор Сталев - Петър Николов - Стоян Николов - Николай Немигенчев           3H   E   =     -140   7,00 13,00
 11  21  5  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Светлан Казаков - Алексей Димитров         4H   W  -1   50      11,00  9,00




16     J9865         
West   ---           
E-W    10654         
       QJ54          
K73           AQ10   
AQ94          J10763 
AJ98          KQ2    
108           73     
       42            
       K852          
       73            
       AK962         

5H W -650            
       C  D  H  S  N
NS     8  1  1  5  1 
E      4  8 11  8  8 
W      :  9  :  :  : 



Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  8  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Любомир Друмев - Руси Господинов          5C   S  -2     -100  20,00  0,00
 2   13 15  Силвия Исаева - Момчил Александров - Иван Радев - Веселин Величков          4H   W  +1     -650   8,00 12,00
 3    7  2  Колю Видев - Георги Георгиев - Антонио Коцев - Божидар Събев                4Hx  E  +1     -990   0,00 20,00
 4   16 10  Гергана Тенева - Теню Тенев - Красимир Грозев - Данчо Манолов               3D   W  +1     -130  18,00  2,00
 5   17  3  Георги Първанов - Минко Александров - Панчо Панев - Гиньо Гинев             4H   E  +1     -650   8,00 12,00
 6   18  6  Иван Бакалов - Иван Иванов - Моника Демирева - Танчо Койнов                 4H   E   =     -620  15,00  5,00
 7   19 12  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Селиатин Шабан - Александър Великов  4H   W  +1     -650   8,00 12,00
 8   20  9  Мартин Марков - Йордан Димитров - Георги Петров - Красимир Василев          4H   W  +2     -680   2,00 18,00
 9   11  4  Mehmet Mert - Nadir Citak - Владимир Андреев - Георги Митрев                4H   E   =     -620  15,00  5,00
 10   1 22  Тодор Сталев - Петър Николов - Стоян Николов - Николай Немигенчев           4H   E  +1     -650   8,00 12,00
 11  21  5  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Светлан Казаков - Алексей Димитров         4H   E  +1     -650   8,00 12,00




17     5             
North  10            
None   QJ10974       
       AKQJ10        
AQJ73         642    
KQ62          97543  
A65           K3     
2             975    
       K1098         
       AJ8           
       82            
       8643          

4Cx N -100           
       C  D  H  S  N
N      9  9  3  4  6 
S      :  :  4  5  7 
EW     3  4  9  8  5 



Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  9  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Георги Петров - Красимир Василев          4C   N   =  130      14,00  6,00
 2   15  1  Иван Радев - Веселин Величков - Тодор Сталев - Петър Николов                4C   N   =  130      14,00  6,00
 3    8  3  Любомир Друмев - Руси Господинов - Панчо Панев - Гиньо Гинев                4H   E  -1   50       6,00 14,00
 4   16 11  Гергана Тенева - Теню Тенев - Mehmet Mert - Nadir Citak                     3Cx  N  +2  670      20,00  0,00
 5   17  4  Георги Първанов - Минко Александров - Владимир Андреев - Георги Митрев      4Hx  E  -1  100       8,00 12,00
 6   18  7  Иван Бакалов - Иван Иванов - Колю Видев - Георги Георгиев                   4D   N   =  130      14,00  6,00
 7   19 13  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Силвия Исаева - Момчил Александров   6Cx  N  -2     -300   2,00 18,00
 8   20 10  Мартин Марков - Йордан Димитров - Красимир Грозев - Данчо Манолов           5C   N  -1      -50   4,00 16,00
 9   12  5  Селиатин Шабан - Александър Великов - Светлан Казаков - Алексей Димитров    3C   N  +1  130      14,00  6,00
 10   2 22  Антонио Коцев - Божидар Събев - Стоян Николов - Николай Немигенчев          4H   E   =     -420   0,00 20,00
 11   6 21  Моника Демирева - Танчо Койнов - Ангел Ванчев - Йордан Вълканов             3D   N  +1  130      14,00  6,00




18     AQ108         
East   KJ2           
N-S    A10985        
       9             
62            K973   
Q8765         1043   
763           J4     
1076          AJ83   
       J54           
       A9            
       KQ2           
       KQ542         

6D N 1370            
       C  D  H  S  N
N     10 12  9 11 11 
S      9 11  :  :  : 
EW     3  1  4  2  2 



Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14  9  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Георги Петров - Красимир Василев          3N   S  +2  660      10,00 10,00
 2   15  1  Иван Радев - Веселин Величков - Тодор Сталев - Петър Николов                3N   S  +2  660      10,00 10,00
 3    8  3  Любомир Друмев - Руси Господинов - Панчо Панев - Гиньо Гинев                3N   N  +2  660      10,00 10,00
 4   16 11  Гергана Тенева - Теню Тенев - Mehmet Mert - Nadir Citak                     3N   S  +2  660      10,00 10,00
 5   17  4  Георги Първанов - Минко Александров - Владимир Андреев - Георги Митрев      6N   S  -1     -100   1,00 19,00
 6   18  7  Иван Бакалов - Иван Иванов - Колю Видев - Георги Георгиев                   3D   S  +2  150       4,00 16,00
 7   19 13  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Силвия Исаева - Момчил Александров   3N   S  +3  690      18,00  2,00
 8   20 10  Мартин Марков - Йордан Димитров - Красимир Грозев - Данчо Манолов           3N   S  -1     -100   1,00 19,00
 9   12  5  Селиатин Шабан - Александър Великов - Светлан Казаков - Алексей Димитров    3N   S  +3  690      18,00  2,00
 10   2 22  Антонио Коцев - Божидар Събев - Стоян Николов - Николай Немигенчев          3N   S  +3  690      18,00  2,00
 11   6 21  Моника Демирева - Танчо Койнов - Ангел Ванчев - Йордан Вълканов             3N   S  +2  660      10,00 10,00




19     Q96           
South  AJ765         
E-W    95            
       743           
K8           A1075432
KQ108         32     
A107          43     
QJ98          A6     
       J             
       94            
       KQJ862        
       K1052         

4N W -630            
       C  D  H  S  N
NS     2  7  5  2  2 
EW     7  6  7 10 10 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   10 14  Красимир Грозев - Данчо Манолов - Димитър Кръстев - Седат Рамадан           4S   E   =     -620   7,00 13,00
 2   15  2  Иван Радев - Веселин Величков - Антонио Коцев - Божидар Събев               4S   E   =     -620   7,00 13,00
 3    9  4  Георги Петров - Красимир Василев - Владимир Андреев - Георги Митрев         4S   E  -2  200      18,00  2,00
 4   12 16  Селиатин Шабан - Александър Великов - Гергана Тенева - Теню Тенев           4S   W   =     -620   7,00 13,00
 5   17  5  Георги Първанов - Минко Александров - Светлан Казаков - Алексей Димитров    5S   E  -2  200      18,00  2,00
 6   18  8  Иван Бакалов - Иван Иванов - Любомир Друмев - Руси Господинов               4S   E   =     -620   7,00 13,00
 7   19  1  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Тодор Сталев - Петър Николов         4Sx  E  -1  200      18,00  2,00
 8   20 11  Мартин Марков - Йордан Димитров - Mehmet Mert - Nadir Citak                 4S   W  -1  100      13,00  7,00
 9   13  6  Силвия Исаева - Момчил Александров - Моника Демирева - Танчо Койнов         5Dx  S  -4     -800   1,00 19,00
 10  22  3  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Панчо Панев - Гиньо Гинев              4S   E  -1  100      13,00  7,00
 11   7 21  Колю Видев - Георги Георгиев - Ангел Ванчев - Йордан Вълканов               5Dx  S  -4     -800   1,00 19,00




20     87            
West   82            
All    AK985         
       J1072         
A432          KQJ1096
QJ63          A5     
3             Q42    
A986          KQ     
       5             
       K10974        
       J1076         
       543           

6S W -1430           
       C  D  H  S  N
NS     3  7  5  1  3 
EW     8  6  8 12 10 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   10 14  Красимир Грозев - Данчо Манолов - Димитър Кръстев - Седат Рамадан           6S   E   =    -1430   2,00 18,00
 2   15  2  Иван Радев - Веселин Величков - Антонио Коцев - Божидар Събев               4S   E  +2     -680  12,00  8,00
 3    9  4  Георги Петров - Красимир Василев - Владимир Андреев - Георги Митрев         4S   E  +2     -680  12,00  8,00
 4   12 16  Селиатин Шабан - Александър Великов - Гергана Тенева - Теню Тенев           4S   E  +2     -680  12,00  8,00
 5   17  5  Георги Първанов - Минко Александров - Светлан Казаков - Алексей Димитров    4S   E  +2     -680  12,00  8,00
 6   18  8  Иван Бакалов - Иван Иванов - Любомир Друмев - Руси Господинов               6S   E   =    -1430   2,00 18,00
 7   19  1  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Тодор Сталев - Петър Николов         4S   E  +2     -680  12,00  8,00
 8   20 11  Мартин Марков - Йордан Димитров - Mehmet Mert - Nadir Citak                 6S   E   =    -1430   2,00 18,00
 9   13  6  Силвия Исаева - Момчил Александров - Моника Демирева - Танчо Койнов         4S   E  +2     -680  12,00  8,00
 10  22  3  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Панчо Панев - Гиньо Гинев              4S   E  +1     -650  20,00  0,00
 11   7 21  Колю Видев - Георги Георгиев - Ангел Ванчев - Йордан Вълканов               4S   E  +2     -680  12,00  8,00




21     J9763         
North  8764          
N-S    Q95           
       10            
AK2           Q1054  
92            QJ     
AK6           743    
KQ962         J754   
       8             
       AK1053        
       J1082         
       A83           

5Cx E 100            
       C  D  H  S  N
NS     3  7 10  5  6 
EW    10  5  3  7  7 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14 11  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Mehmet Mert - Nadir Citak                 4C   W   =     -130   5,00 15,00
 2    3 15  Панчо Панев - Гиньо Гинев - Иван Радев - Веселин Величков                   3C   W  +1     -130   5,00 15,00
 3   10  5  Красимир Грозев - Данчо Манолов - Светлан Казаков - Алексей Димитров        4C   W   =     -130   5,00 15,00
 4   16 13  Гергана Тенева - Теню Тенев - Силвия Исаева - Момчил Александров            4Sx  E  -2  300      20,00  0,00
 5    6 17  Моника Демирева - Танчо Койнов - Георги Първанов - Минко Александров        3C   W  +1     -130   5,00 15,00
 6   18  9  Иван Бакалов - Иван Иванов - Георги Петров - Красимир Василев               3S   E  -1   50      11,00  9,00
 7   19  2  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Антонио Коцев - Божидар Събев        3S   W  -1   50      11,00  9,00
 8   20 12  Мартин Марков - Йордан Димитров - Селиатин Шабан - Александър Великов       3S   E   =     -140   0,00 20,00
 9    1  7  Тодор Сталев - Петър Николов - Колю Видев - Георги Георгиев                 4S   E  -2  100      16,00  4,00
 10  22  4  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Владимир Андреев - Георги Митрев       4S   E  -2  100      16,00  4,00
 11  21  8  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Любомир Друмев - Руси Господинов           3S   E  -2  100      16,00  4,00




22     QJ76          
East   K             
E-W    AK653         
       QJ5           
K94           A1085  
1087          6543   
J874          Q9     
A107          843    
       32            
       AQJ92         
       102           
       K962          

4H S 420             
       C  D  H  S  N
NS    10  8 10  8  9 
EW     3  4  3  5  3 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   14 11  Димитър Кръстев - Седат Рамадан - Mehmet Mert - Nadir Citak                 3N   N  +1  430      17,00  3,00
 2    3 15  Панчо Панев - Гиньо Гинев - Иван Радев - Веселин Величков                   3N   N  -2     -100   1,00 19,00
 3   10  5  Красимир Грозев - Данчо Манолов - Светлан Казаков - Алексей Димитров        4H   S  -1      -50   5,00 15,00
 4   16 13  Гергана Тенева - Теню Тенев - Силвия Исаева - Момчил Александров            3N   N  +1  430      17,00  3,00
 5    6 17  Моника Демирева - Танчо Койнов - Георги Първанов - Минко Александров        3N   S  -1      -50   5,00 15,00
 6   18  9  Иван Бакалов - Иван Иванов - Георги Петров - Красимир Василев               3N   S  +1  430      17,00  3,00
 7   19  2  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Антонио Коцев - Божидар Събев        2N   N  +1  150       8,00 12,00
 8   20 12  Мартин Марков - Йордан Димитров - Селиатин Шабан - Александър Великов       3N   N  -2     -100   1,00 19,00
 9    1  7  Тодор Сталев - Петър Николов - Колю Видев - Георги Георгиев                 2N   N  +2  180      10,00 10,00
 10  22  4  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Владимир Андреев - Георги Митрев       3N   N   =  400      12,00  8,00
 11  21  8  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Любомир Друмев - Руси Господинов           3N   N  +1  430      17,00  3,00




23     65            
South  K542          
All    K1063         
       AJ4           
AK32          QJ4    
Q1073         J96    
Q             AJ987  
K653          Q2     
       10987         
       A8            
       542           
       10987         

3N W -600            
       C  D  H  S  N
NS     5  5  4  4  4 
EW     7  8  9  8  9 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   12 14  Селиатин Шабан - Александър Великов - Димитър Кръстев - Седат Рамадан       3N   W   =     -600  10,00 10,00
 2   15  4  Иван Радев - Веселин Величков - Владимир Андреев - Георги Митрев            3N   W  +1     -630   3,00 17,00
 3   11  6  Mehmet Mert - Nadir Citak - Моника Демирева - Танчо Койнов                  1N   E  +2     -150  17,00  3,00
 4   16  1  Гергана Тенева - Теню Тенев - Тодор Сталев - Петър Николов                  3N   W   =     -600  10,00 10,00
 5   17  7  Георги Първанов - Минко Александров - Колю Видев - Георги Георгиев          3N   E   =     -600  10,00 10,00
 6   10 18  Красимир Грозев - Данчо Манолов - Иван Бакалов - Иван Иванов                3N   E  +1     -630   3,00 17,00
 7   19  3  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Панчо Панев - Гиньо Гинев            1N   E   =      -90  20,00  0,00
 8   20 13  Мартин Марков - Йордан Димитров - Силвия Исаева - Момчил Александров        3N   E  +2     -660   0,00 20,00
 9    2  8  Антонио Коцев - Божидар Събев - Любомир Друмев - Руси Господинов            1N   E  +2     -150  17,00  3,00
 10  22  5  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Светлан Казаков - Алексей Димитров     3N   E   =     -600  10,00 10,00
 11  21  9  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Георги Петров - Красимир Василев           3N   W   =     -600  10,00 10,00




24     QJ9           
West   Q974          
None   10432         
       KJ            
A643          52     
AK1032        5      
---           AKJ9865
Q1097         A42    
       K1087         
       J86           
       Q7            
       8653          

5D W -400            
       C  D  H  S  N
N      3  2  3  5  3 
S      :  :  :  :  4 
EW    10 11  9  8  9 



Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   12 14  Селиатин Шабан - Александър Великов - Димитър Кръстев - Седат Рамадан       3N   W  -1   50      12,00  8,00
 2   15  4  Иван Радев - Веселин Величков - Владимир Андреев - Георги Митрев            3N   E  -2  100      19,00  1,00
 3   11  6  Mehmet Mert - Nadir Citak - Моника Демирева - Танчо Койнов                  3N   E  -1   50      12,00  8,00
 4   16  1  Гергана Тенева - Теню Тенев - Тодор Сталев - Петър Николов                  3N   W   =     -400   4,00 16,00
 5   17  7  Георги Първанов - Минко Александров - Колю Видев - Георги Георгиев          3N   W   =     -400   4,00 16,00
 6   10 18  Красимир Грозев - Данчо Манолов - Иван Бакалов - Иван Иванов                3N   W  -1   50      12,00  8,00
 7   19  3  Стоян Дериманов - Красимир Карадимов - Панчо Панев - Гиньо Гинев            3N   E  -1   50      12,00  8,00
 8   20 13  Мартин Марков - Йордан Димитров - Силвия Исаева - Момчил Александров        3N   E  -2  100      19,00  1,00
 9    2  8  Антонио Коцев - Божидар Събев - Любомир Друмев - Руси Господинов            6D   E  -1   50      12,00  8,00
 10  22  5  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Светлан Казаков - Алексей Димитров     3N   E   =     -400   4,00 16,00
 11  21  9  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Георги Петров - Красимир Василев           3N   E  +2     -460   0,00 20,00




25     A10932        
North  K83           
E-W    A7            
       AQ5           
8764          Q5     
AJ62          Q97    
82            K9653  
K76           J43    
       KJ            
       1054          
       QJ104         
       10982         

3N N 400             
       C  D  H  S  N
NS    10  9  8  9  9 
EW     3  4  5  4  2 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   13 14  Силвия Исаева - Момчил Александров - Димитър Кръстев - Седат Рамадан        3N   N  +1  430      20,00  0,00
 2    5 15  Светлан Казаков - Алексей Димитров - Иван Радев - Веселин Величков          2N   S  +1  150       8,00 12,00
 3   12  7  Селиатин Шабан - Александър Великов - Колю Видев - Георги Георгиев          1N   S  +1  120       5,00 15,00
 4    2 16  Антонио Коцев - Божидар Събев - Гергана Тенева - Теню Тенев                 1N   S   =   90       1,00 19,00
 5   17  8  Георги Първанов - Минко Александров - Любомир Друмев - Руси Господинов      3N   S   =  400      17,00  3,00
 6   18 11  Иван Бакалов - Иван Иванов - Mehmet Mert - Nadir Citak                      1N   S   =   90       1,00 19,00
 7    4 19  Владимир Андреев - Георги Митрев - Стоян Дериманов - Красимир Карадимов     3N   N   =  400      17,00  3,00
 8   20  1  Мартин Марков - Йордан Димитров - Тодор Сталев - Петър Николов              1N   N  +3  180      11,00  9,00
 9    3  9  Панчо Панев - Гиньо Гинев - Георги Петров - Красимир Василев                1N   N  +1  120       5,00 15,00
 10  22  6  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Моника Демирева - Танчо Койнов         1N   N  +4  210      14,00  6,00
 11  21 10  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Красимир Грозев - Данчо Манолов            1N   S  +3  180      11,00  9,00




26     A10932        
East   1096          
All    J86           
       102           
7             KJ854  
KQJ753        A84    
AQ3           72     
K96           Q75    
       Q6            
       2             
       K10954        
       AJ843         

5H E -650            
       C  D  H  S  N
NS     5  7  2  4  3 
EW     8  6 11  8 10 




Tbl   Pair  Name                                                                        Contr        Result  Score
 1   13 14  Силвия Исаева - Момчил Александров - Димитър Кръстев - Седат Рамадан        4H   W   =     -620  19,00  1,00
 2    5 15  Светлан Казаков - Алексей Димитров - Иван Радев - Веселин Величков          4H   E  +1     -650  11,00  9,00
 3   12  7  Селиатин Шабан - Александър Великов - Колю Видев - Георги Георгиев          4H   W  +1     -650  11,00  9,00
 4    2 16  Антонио Коцев - Божидар Събев - Гергана Тенева - Теню Тенев                 4H   W  +2     -680   3,00 17,00
 5   17  8  Георги Първанов - Минко Александров - Любомир Друмев - Руси Господинов      4H   W  +1     -650  11,00  9,00
 6   18 11  Иван Бакалов - Иван Иванов - Mehmet Mert - Nadir Citak                      4H   W  +1     -650  11,00  9,00
 7    4 19  Владимир Андреев - Георги Митрев - Стоян Дериманов - Красимир Карадимов     4H   W  +1     -650  11,00  9,00
 8   20  1  Мартин Марков - Йордан Димитров - Тодор Сталев - Петър Николов              2Sx  N  -3     -800   0,00 20,00
 9    3  9  Панчо Панев - Гиньо Гинев - Георги Петров - Красимир Василев                4H   W  +2     -680   3,00 17,00
 10  22  6  Стоян Николов - Николай Немигенчев - Моника Демирева - Танчо Койнов         4H   W   =     -620  19,00  1,00
 11  21 10  Ангел Ванчев - Йордан Вълканов - Красимир Грозев - Данчо Манолов            4H   W  +1     -650  11,00  9,00

Резултати