Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

XXXVIII Международен бридж фестивал - Стара Загора - сесия 1

04.10.2019 / 11:00 - 04.10.2019 / 12:00, Стара Загора
Национален, Двойков 0лв. /Двойков
0 Участници в турнира 0 игри/1

2019-10-04  38 МБФ Стара Загора - двойки - Session 1

Hands                      Personal scores

32 tables, 62 pairs, 2 phantom pair. Number of boards: 26. Average: 754,00. 
Bye (*) awards recorded percentage. 
Average+/=/- awards at least 60 / exactly 50 / at most 40 %. 
Tiebreak.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Pair   Score        %  Tie           Name                                           M-ID     Club                       

   1    48  961,07    63,73                Димитър Иванов - Руси Господинов            4080  4071  Чирп                       
   2    10  947,58 *  62,84                Христо Христов - Александър Стоянов         1001  0969  Сф                         
   3    26  926,45    61,44                Dan Moraru - Cornel Teodorescu              9529  9553  Ro                         
   4     7  880,26 *  58,37                Миряна Митовска - Георги Георгиев           0036  1528  Сф                         
   5    46  875,83    58,08                Ender Aksuyek - Volkan Denizci                          Tur                        

   6    51  862,63 *  57,20  57,2  14,005  Радослав Радев - Борислав Борисов           5014  5115  Кам - Бс                   
   7     3  862,63 *  57,20  57,2  17,841  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis  9370 11000  Greece                     
   8    67  856,72    56,81                Капка Виденова - Владислав Славов           1805  1811  Пк                         
   9    47  850,27 *  56,38                Николай Василев - Захари Феров              4028  0172  СтЗ - Сф                   
  10    29  844,17    55,98                Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2         0089  1011  Сф                         

  11    66  843,45    55,93                Marius Briciu - Ovidiu Chigheci             9550  9551  Ro                         
  12    21  840,28    55,72                Георги Караколев - Владимир Михов           0005  1023  Сф - K1                    
  13    32  829,31    54,99                Георги Петров - Красимир Василев            4231  3035  Дмгр                       
  14    79  826,28    54,79                Динко Донев - Борислав Симов                4009  4007  СтЗ                        
  15    13  821,05 *  54,45                Селиатин Шабан - Mehmet Mert                4884  9601  Дмгр - Tur                 

  16    54  818,93 *  54,31                Simona Darie - Costache Darie               9525  9526  Ro                         
  17    65  818,28    54,26                Ovidiu Cernat - Anton Negoescu              9552  9562  Ro                         
  18    64  814,72    54,03                Daniel Moldovan - Marius Moraru             9239  9530  Ro                         
  19    42  811,08 *  53,79                Максим Велчев - Георги Николов              4056  4049  СтЗ                        
  20    69  806,55    53,48                Александър Александров - Красимир Симеонов  0303  1205  Сф - СБК Сердика           

  21    44  797,12 *  52,86                Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan            9594        Ro                         
  22    52  788,31    52,28                Стефан Иванов - Тодор Костадинов            7800  3007  Поп - КСБ Радков           
  23     1  787,58 *  52,23                Goran Radisic - Dimitraki Zipovski          9356  9355  Ser                        
  24    77  783,72    51,97                Веселин Величков - Йордан Вълканов          4004  4202  СтЗ - Хс                   
  25    31  778,72    51,64                Loukas Zotos - Panayotis Kannavos           9394  9117  Greece                     

  26    70  775,72    51,44                Веселин Копчев - Христо Дунев               0025  1162  Сф                         
  27    72  774,28    51,34                Марк Андонов - Живко Драганов               6171  4044  КСБ Радков - СтЗ           
  28    41  761,72    50,51                Владимир Марашев - Иван Цончев              1111  0101  Сф                         
  29     9  758,63 *  50,31                Колю Видев - Гроздан Русинов                4444  4201  БК Боровете - КСБ Радков   
  30    78  758,28    50,28                Никола Барантиев - Румен Трендафилов        5555  6006  Шато Росеново - БК Боровете

  31    12  754,93 *  50,06                Nesko Savic - Marko Mladenovic              9339  9368  Serbia                     
  32    68  753,72    49,98                Лия Костова - Марина Койчева                0750  0142  Сф - КСБ Радков            
  33    62  745,72    49,45                Igor Curlin - Zoran Koldzic                 9347  9354  Serbia - Ser               
  34    45  745,63 *  49,45                Христо Иванчев - Виктор Калчев              0029  6100  Шм                         
  35    24  745,45    49,43                Петър Игнатов - Стефан Стефанов             1531  0011  Сф                         

  36    43  732,33 *  48,56                Валя Янева - Светлин Манов                  1163  1063  СК Липов цвят              
  37    23  732,14    48,55                Мартин Марков - Йордан Димитров             4058  1290  КСБ Радков - Сф            
  38    74  731,28    48,49                Тодор Сталев - Петър Николов                4054  3180  Чирп - Кристон             
  39     4  730,13 *  48,42                Ana Brajovic - Olga Simic                   9351  9338  Serbia                     
  40    80  723,28    47,96                Елица Чешитева - Борис Василев              1017  2412  Сф                         

  41    75  721,28    47,83                Георги Гергов - Владимир Филков             0050  0053  Сф                         
  42    73  716,45    47,51                Яница Иванова - Юрий Перец                  4077  6074  СтЗ - Вн                   
  43    56  704,95 *  46,75                Razvan Gheorghe - Horia Georgescu           9223  9563  Ro                         
  44    28  702,72    46,60                Милко Славов - Иван Александров             6187  6176  Вн                         
  45    58  702,19 *  46,56                Ангел Ванчев - Захари Захариев              3737  0066  Бридж +                    

  46    76  699,28    46,37                Стелияна Иванова - Траян Христов            6007  0028  Вн - Сф                    
  47    22  695,97    46,15                Marius Ionita - Filip Florinel              9543  9544  Ro                         
  48    30  695,72    46,14                Иван Нанев - Илия Василев                   0023  0016  K1 - Сф                    
  49    25  693,10    45,96                Тодор Павлов - Иван Павлов                  0193  0707  Сф                         
  50    11  693,03 *  45,96                Емилиан Гогев - Минчо Петков                1401  1414  Кн - Тврд                  

  51    63  684,72    45,41                Делян Иванов - Димитър Димитров             0071  0164  Сф                         
  52    49  684,45 *  45,39                Nikos Tagaras - Altinis Dimitris            9115        Greece                     
  53     5  673,87 *  44,69                Теню Тенев - Николай Кермедчиев             4224  0812  КСБ Радков - Сф            
  54    55  667,67 *  44,28                Ради Радев - Динко Димитров                 4025  4006  СтЗ                        
  55    33  659,03    43,70                Георги Петров - Цветомир Груев              8716  1419  БК Каро-Чбрг - Лв          

  56     8  643,80 *  42,69                Quaglia Antonio - Иван Марков                     5714  Italy - Сл                 
  57    61  643,72    42,69                Георги Ралев - Виктор Йотов                 0448  0187  Бс - Сф                    
  58    57  636,07 *  42,18                Георги Георгиев - Николай Янков             1348  0046  Сф                         
  59    71  602,55    39,96                Marculetiu Victor - Braia Alexander                     Ro                         
  60     6  599,68 *  39,77                Corina Lupsan - Octavian Lupsan             9542  9541  Ro                         

  61     2  545,81 *  36,19                Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek             9603  9604  Tur                        
  62    53  399,41 *  26,49                Валери Йовчев - Иван Младенов               1403  1219  Кн - Сф                    



1      964           
North  5             
None   J954          
       AQ987         
QJ3           A852   
1032          A986   
Q108          A762   
KJ102         3      
       K107          
       KQJ74         
       K3            
       654           

2C N 90              
       C  D  H  S  N
NS     8  6  7  6  6 
EW     4  6  6  7  6 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 21  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Георги Караколев - Владимир Михов             2H    S  -3  -150       2,00 56,00
A  2  23  2  Мартин Марков - Йордан Димитров - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek                  3Cx   S  -1  -100       9,00 49,00
A  3  25  3  Тодор Павлов - Иван Павлов - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis            2C    N  +1  110       58,00  0,00
A  4  --  4  Bye - Ana Brajovic - Olga Simic                                                                 Bye             28,08
A  5  29  5  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Теню Тенев - Николай Кермедчиев              1N    W  -2  100       50,00  8,00
A  6   6 31  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                2D    E  -2  100       50,00  8,00
A  7   7 33  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Георги Петров - Цветомир Груев                 3Hx   S  -2  -300       0,00 58,00
A  8   8 22  Quaglia Antonio - Иван Марков - Marius Ionita - Filip Florinel                     1S    E  -1  50        27,00 31,00
A  9   9 24  Колю Видев - Гроздан Русинов - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                     2S    E  -2  100       50,00  8,00
A 10  10 26  Христо Христов - Александър Стоянов - Dan Moraru - Cornel Teodorescu               1H    N  -1  -50       15,00 43,00
A 11  11 28  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Милко Славов - Иван Александров                     2S    E  -2  100       50,00  8,00
A 12  12 30  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Иван Нанев - Илия Василев                         1N    E  -1  50        27,00 31,00
A 13  13 32  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Георги Петров - Красимир Василев                    1N    N  -1  -50       15,00 43,00
B  1  54 41  Simona Darie - Costache Darie - Владимир Марашев - Иван Цончев                     1N    W  -1  50        27,00 31,00
B  2  43 49  Валя Янева - Светлин Манов - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                      1S    E  -1  50        27,00 31,00
B  3  47 44  Николай Василев - Захари Феров - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                  2S    E  -2  100       50,00  8,00
B  4  55 48  Ради Радев - Динко Димитров - Димитър Иванов - Руси Господинов                     2Cx   S  -1  -100       9,00 49,00
B  5  56 51  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Радослав Радев - Борислав Борисов              3Cx   N  -1  -100       9,00 49,00
B  6  57 53  Георги Георгиев - Николай Янков - Валери Йовчев - Иван Младенов                    2C    N   =  90        41,00 17,00
B  7  42 --  Максим Велчев - Георги Николов - Bye                                                            Bye       31,20
B  8  45 46  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                    1N    E  -1  50        27,00 31,00
B  9  52 58  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  1N    E  -1  50        27,00 31,00
C  1  74 61  Тодор Сталев - Петър Николов - Георги Ралев - Виктор Йотов                         2S    E  -2  100       50,00  8,00
C  2  69 75  Александър Александров - Красимир Симеонов - Георги Гергов - Владимир Филков       2S    E  -1  50        27,00 31,00
C  3  76 63  Стелияна Иванова - Траян Христов - Делян Иванов - Димитър Димитров                 1N    W  -1  50        27,00 31,00
C  4  77 65  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                1H    N   =  80        38,00 20,00
C  5  78 67  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Капка Виденова - Владислав Славов           1S    E  -1  50        27,00 31,00
C  6  70 71  Веселин Копчев - Христо Дунев - Marculetiu Victor - Braia Alexander                1N    W  +1  -120       4,00 54,00
C  7  73 79  Яница Иванова - Юрий Перец - Динко Донев - Борислав Симов                          2N    S  -2  -100       9,00 49,00
C  8  62 66  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                      1N    E  -1  50        27,00 31,00
C  9  64 72  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Марк Андонов - Живко Драганов                    2C    N   =  90        41,00 17,00
C 10  68 80  Лия Костова - Марина Койчева - Елица Чешитева - Борис Василев                      2S    E  -2  100       50,00  8,00




2      4             
East   A432          
N-S    A542          
       K752          
AQ92          KJ107  
Q76           J85    
KQ109         763    
A6            1083   
       8653          
       K109          
       J8            
       QJ94          

2S E -110            
       C  D  H  S  N
NS     8  5  8  5  5 
EW     4  7  5  8  7 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 21  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Георги Караколев - Владимир Михов             1N    W  +1  -120      39,00 19,00
A  2  23  2  Мартин Марков - Йордан Димитров - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek                  2H    N   =  110       58,00  0,00
A  3  25  3  Тодор Павлов - Иван Павлов - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis            1N    W  +3  -180       0,00 58,00
A  4  --  4  Bye - Ana Brajovic - Olga Simic                                                                 Bye             28,08
A  5  29  5  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Теню Тенев - Николай Кермедчиев              1N    W  +2  -150      16,00 42,00
A  6   6 31  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                1N    E  +2  -150      16,00 42,00
A  7   7 33  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Георги Петров - Цветомир Груев                 1N    W   =  -90       51,00  7,00
A  8   8 22  Quaglia Antonio - Иван Марков - Marius Ionita - Filip Florinel                     1N    E  +2  -150      16,00 42,00
A  9   9 24  Колю Видев - Гроздан Русинов - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                     1N    W  +1  -120      39,00 19,00
A 10  10 26  Христо Христов - Александър Стоянов - Dan Moraru - Cornel Teodorescu               1N    E   =  -90       51,00  7,00
A 11  11 28  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Милко Славов - Иван Александров                     3S    E   =  -140      33,00 25,00
A 12  12 30  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Иван Нанев - Илия Василев                         1N    W  +2  -150      16,00 42,00
A 13  13 32  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Георги Петров - Красимир Василев                    1N    W   =  -90       51,00  7,00
B  1  54 41  Simona Darie - Costache Darie - Владимир Марашев - Иван Цончев                     1N    W  +2  -150      16,00 42,00
B  2  43 49  Валя Янева - Светлин Манов - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                      1N    W  +2  -150      16,00 42,00
B  3  47 44  Николай Василев - Захари Феров - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                  1N    W  +2  -150      16,00 42,00
B  4  55 48  Ради Радев - Динко Димитров - Димитър Иванов - Руси Господинов                     1N    E  +2  -150      16,00 42,00
B  5  56 51  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Радослав Радев - Борислав Борисов              1N    E  +2  -150      16,00 42,00
B  6  57 53  Георги Георгиев - Николай Янков - Валери Йовчев - Иван Младенов                    1N    W   =  -90       51,00  7,00
B  7  42 --  Максим Велчев - Георги Николов - Bye                                                            Bye       31,20
B  8  45 46  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                    1N    W  +2  -150      16,00 42,00
B  9  52 58  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  1N    W  +2  -150      16,00 42,00
C  1  74 61  Тодор Сталев - Петър Николов - Георги Ралев - Виктор Йотов                         1N    W  +2  -150      16,00 42,00
C  2  69 75  Александър Александров - Красимир Симеонов - Георги Гергов - Владимир Филков       1N    W   =  -90       51,00  7,00
C  3  76 63  Стелияна Иванова - Траян Христов - Делян Иванов - Димитър Димитров                 1N    W  +1  -120      39,00 19,00
C  4  77 65  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                1N    W  +2  -150      16,00 42,00
C  5  78 67  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Капка Виденова - Владислав Славов           1N    W  +2  -150      16,00 42,00
C  6  70 71  Веселин Копчев - Христо Дунев - Marculetiu Victor - Braia Alexander                1N    W   =  -90       51,00  7,00
C  7  73 79  Яница Иванова - Юрий Перец - Динко Донев - Борислав Симов                          1N    W  +1  -120      39,00 19,00
C  8  62 66  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                      3S    W   =  -140      33,00 25,00
C  9  64 72  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Марк Андонов - Живко Драганов                    1N    W  +2  -150      16,00 42,00
C 10  68 80  Лия Костова - Марина Койчева - Елица Чешитева - Борис Василев                      2S    W   =  -110      44,00 14,00




3      K8762         
South  976           
E-W    AKJ73         
       ---           
A95           Q103   
AKJ542        Q8     
84            109    
Q9            876432 
       J4            
       103           
       Q652          
       AKJ105        

4D S 130             
       C  D  H  S  N
NS     7 10  5  8  6 
E      5  1  8  3  4 
W      :  :  :  4  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 33  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Георги Петров - Цветомир Груев                3S    N  +1  170       50,00  8,00
A  2   2 22  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Marius Ionita - Filip Florinel                   2H    E   =  -110       3,00 55,00
A  3  24  3  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis       4D    N   =  130       33,00 25,00
A  4  26  4  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Ana Brajovic - Olga Simic                         3C    S  -2  -100       7,00 51,00
A  5  28  5  Милко Славов - Иван Александров - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                  2D    W  -7  700       58,00  0,00
A  6  30  6  Иван Нанев - Илия Василев - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                        4D    S   =  130       33,00 25,00
A  7   7 32  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Георги Петров - Красимир Василев               3D    S  +1  130       33,00 25,00
A  8   8 21  Quaglia Antonio - Иван Марков - Георги Караколев - Владимир Михов                  3D    S  +1  130       33,00 25,00
A  9   9 23  Колю Видев - Гроздан Русинов - Мартин Марков - Йордан Димитров                     4S    N  -1  -50       14,00 44,00
A 10  10 25  Христо Христов - Александър Стоянов - Тодор Павлов - Иван Павлов                   4D    N   =  130       33,00 25,00
A 11  11 --  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Bye                                                              Bye       26,66
A 12  12 29  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2               2H    W   =  -110       3,00 55,00
A 13  13 31  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                   3D    N   =  110       21,00 37,00
B  1  54 42  Simona Darie - Costache Darie - Максим Велчев - Георги Николов                     3Hx   W  -1  200       53,00  5,00
B  2  44 --  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Bye                                                          Bye       30,66
B  3  48 45  Димитър Иванов - Руси Господинов - Христо Иванчев - Виктор Калчев                  5D    S   =  400       56,00  2,00
B  4  49 55  Nikos Tagaras - Altinis Dimitris - Ради Радев - Динко Димитров                     3D    N  +2  150       47,00 11,00
B  5  56 52  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Стефан Иванов - Тодор Костадинов               2Hx   E   =  -670       0,00 58,00
B  6  57 41  Георги Георгиев - Николай Янков - Владимир Марашев - Иван Цончев                   2S    N  -1  -50       14,00 44,00
B  7  43 51  Валя Янева - Светлин Манов - Радослав Радев - Борислав Борисов                     5D    S  -1  -50       14,00 44,00
B  8  46 47  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Николай Василев - Захари Феров                    3Hx   W  -1  200       53,00  5,00
B  9  53 58  Валери Йовчев - Иван Младенов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                     4D    S   =  130       33,00 25,00
C  1  74 62  Тодор Сталев - Петър Николов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                         2S    N   =  110       21,00 37,00
C  2  75 70  Георги Гергов - Владимир Филков - Веселин Копчев - Христо Дунев                    2S    N  +1  140       44,00 14,00
C  3  64 76  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Стелияна Иванова - Траян Христов                 4D    N   =  130       33,00 25,00
C  4  77 66  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci               4D    N   =  130       33,00 25,00
C  5  78 68  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Лия Костова - Марина Койчева                5D    N  -1  -50       14,00 44,00
C  6  71 72  Marculetiu Victor - Braia Alexander - Марк Андонов - Живко Драганов                3D    N  +2  150       47,00 11,00
C  7  61 79  Георги Ралев - Виктор Йотов - Динко Донев - Борислав Симов                         4D    S   =  130       33,00 25,00
C  8  63 67  Делян Иванов - Димитър Димитров - Капка Виденова - Владислав Славов                4S    N  -2  -100       7,00 51,00
C  9  65 73  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Яница Иванова - Юрий Перец                        5D    S  -1  -50       14,00 44,00
C 10  80 69  Елица Чешитева - Борис Василев - Александър Александров - Красимир Симеонов        3D    S  +1  130       33,00 25,00




4      ---           
West   Q7432         
All    J1097         
       J1053         
Q1043         AK65   
A             J106   
K6542         Q83    
KQ8           A96    
       J9872         
       K985          
       A             
       742           

4S W -620            
       C  D  H  S  N
NS     6  2  7  3  3 
E      6 10  4 10  8 
W      7 11  5  :  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 33  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Георги Петров - Цветомир Груев                4Sx   E   =  -790       1,00 57,00
A  2   2 22  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Marius Ionita - Filip Florinel                   6S    E  -1  100       39,00 19,00
A  3  24  3  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis       6Sx   E  -2  500       58,00  0,00
A  4  26  4  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Ana Brajovic - Olga Simic                         3N    E  +1  -630       8,00 50,00
A  5  28  5  Милко Славов - Иван Александров - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                  4S    W   =  -620      19,00 39,00
A  6  30  6  Иван Нанев - Илия Василев - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                        3N    E  +1  -630       8,00 50,00
A  7   7 32  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Георги Петров - Красимир Василев               4S    E  -1  100       39,00 19,00
A  8   8 21  Quaglia Antonio - Иван Марков - Георги Караколев - Владимир Михов                  4S    E   =  -620      19,00 39,00
A  9   9 23  Колю Видев - Гроздан Русинов - Мартин Марков - Йордан Димитров                     4S    E  -1  100       39,00 19,00
A 10  10 25  Христо Христов - Александър Стоянов - Тодор Павлов - Иван Павлов                   4S    E  -1  100       39,00 19,00
A 11  11 --  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Bye                                                              Bye       26,66
A 12  12 29  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2               4S    E  -1  100       39,00 19,00
A 13  13 31  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                   4S    W   =  -620      19,00 39,00
B  1  54 42  Simona Darie - Costache Darie - Максим Велчев - Георги Николов                     4S    E  -1  100       39,00 19,00
B  2  44 --  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Bye                                                          Bye       30,66
B  3  48 45  Димитър Иванов - Руси Господинов - Христо Иванчев - Виктор Калчев                  4S    W  -1  100       39,00 19,00
B  4  49 55  Nikos Tagaras - Altinis Dimitris - Ради Радев - Динко Димитров                     4S    W   =  -620      19,00 39,00
B  5  56 52  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Стефан Иванов - Тодор Костадинов               4Sx   W   =  -790       1,00 57,00
B  6  57 41  Георги Георгиев - Николай Янков - Владимир Марашев - Иван Цончев                   4S    E  +1  -650       4,00 54,00
B  7  43 51  Валя Янева - Светлин Манов - Радослав Радев - Борислав Борисов                     4S    E   =  -620      19,00 39,00
B  8  46 47  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Николай Василев - Захари Феров                    4S    E   =  -620      19,00 39,00
B  9  53 58  Валери Йовчев - Иван Младенов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                     6S    E  -2  200       53,00  5,00
C  1  74 62  Тодор Сталев - Петър Николов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                         4S    E  -1  100       39,00 19,00
C  2  75 70  Георги Гергов - Владимир Филков - Веселин Копчев - Христо Дунев                    4S    E   =  -620      19,00 39,00
C  3  64 76  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Стелияна Иванова - Траян Христов                 4Sx   E  -1  200       53,00  5,00
C  4  77 66  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci               6Sx   W  -1  200       53,00  5,00
C  5  78 68  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Лия Костова - Марина Койчева                4Sx   E  -1  200       53,00  5,00
C  6  71 72  Marculetiu Victor - Braia Alexander - Марк Андонов - Живко Драганов                3N    W  +1  -630       8,00 50,00
C  7  61 79  Георги Ралев - Виктор Йотов - Динко Донев - Борислав Симов                         3N    W   =  -600      28,00 30,00
C  8  63 67  Делян Иванов - Димитър Димитров - Капка Виденова - Владислав Славов                4S    E  -1  100       39,00 19,00
C  9  65 73  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Яница Иванова - Юрий Перец                        4S    E  -1  100       39,00 19,00
C 10  80 69  Елица Чешитева - Борис Василев - Александър Александров - Красимир Симеонов        4S    E   =  -620      19,00 39,00




5      10            
North  AK103         
N-S    KQ85          
       10872         
8763          KQ52   
975           J2     
AJ76          1093   
K6            AQ95   
       AJ94          
       Q864          
       42            
       J43           

2Sx E 100            
       C  D  H  S  N
NS     8  7  8  6  7 
E      5  6  4  7  6 
W      :  :  5  :  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 32  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Георги Петров - Красимир Василев              3H    S  -1  -100      13,00 45,00
A  2   2 21  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Георги Караколев - Владимир Михов                3H    N  -1  -100      13,00 45,00
A  3   3 23  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Мартин Марков - Йордан Димитров       2S    W  -2  100       35,00 23,00
A  4  25  4  Тодор Павлов - Иван Павлов - Ana Brajovic - Olga Simic                             3Sx   E  -3  500       57,00  1,00
A  5  --  5  Bye - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                                                           Bye             25,92
A  6  29  6  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Corina Lupsan - Octavian Lupsan              3S    W  -2  100       35,00 23,00
A  7  31  7  Loukas Zotos - Panayotis Kannavos - Миряна Митовска - Георги Георгиев              3S    E  -3  150       47,00 11,00
A  8   8 33  Quaglia Antonio - Иван Марков - Георги Петров - Цветомир Груев                     3H    S   =  140       42,00 16,00
A  9   9 22  Колю Видев - Гроздан Русинов - Marius Ionita - Filip Florinel                      4H    S  -1  -100      13,00 45,00
A 10  10 24  Христо Христов - Александър Стоянов - Петър Игнатов - Стефан Стефанов              4Hx   N  -2  -500       1,00 57,00
A 11  11 26  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                      3H    S  -1  -100      13,00 45,00
A 12  12 28  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Милко Славов - Иван Александров                   3S    E  -3  150       47,00 11,00
A 13  13 30  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Иван Нанев - Илия Василев                           3H    N  -1  -100      13,00 45,00
B  1  54 43  Simona Darie - Costache Darie - Валя Янева - Светлин Манов                         3Sx   W  -2  300       53,00  5,00
B  2  45 51  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Радослав Радев - Борислав Борисов                 2S    E  -2  100       35,00 23,00
B  3  49 46  Nikos Tagaras - Altinis Dimitris - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                  2S    W  -1  50        25,00 33,00
B  4  -- 55  Bye - Ради Радев - Динко Димитров                                                               Bye             25,68
B  5  53 56  Валери Йовчев - Иван Младенов - Razvan Gheorghe - Horia Georgescu                  3H    S  -1  -100      13,00 45,00
B  6  57 42  Георги Георгиев - Николай Янков - Максим Велчев - Георги Николов                   4H    N  -2  -200       4,00 54,00
B  7  44 52  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                3Sx   E  -3  500       57,00  1,00
B  8  47 48  Николай Василев - Захари Феров - Димитър Иванов - Руси Господинов                  3H    S  -1  -100      13,00 45,00
B  9  58 41  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Владимир Марашев - Иван Цончев                    3Sx   W  -2  300       53,00  5,00
C  1  74 63  Тодор Сталев - Петър Николов - Делян Иванов - Димитър Димитров                     3S    E  -3  150       47,00 11,00
C  2  75 71  Георги Гергов - Владимир Филков - Marculetiu Victor - Braia Alexander              4Hx   N  -2  -500       1,00 57,00
C  3  76 65  Стелияна Иванова - Траян Христов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                  2S    E  -1  50        25,00 33,00
C  4  67 77  Капка Виденова - Владислав Славов - Веселин Величков - Йордан Вълканов             2S    E  -2  100       35,00 23,00
C  5  78 69  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Александър Александров - Красимир Симеонов  4H    S  -1  -100      13,00 45,00
C  6  72 73  Марк Андонов - Живко Драганов - Яница Иванова - Юрий Перец                         3S    W  -3  150       47,00 11,00
C  7  79 62  Динко Донев - Борислав Симов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                         2S    W  -2  100       35,00 23,00
C  8  64 68  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Лия Костова - Марина Койчева                     2S    E  -1  50        25,00 33,00
C  9  66 61  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Георги Ралев - Виктор Йотов                      2S    E  -1  50        25,00 33,00
C 10  80 70  Елица Чешитева - Борис Василев - Веселин Копчев - Христо Дунев                     2S    E  -2  100       35,00 23,00




6      A4            
East   87            
E-W    AJ53          
       Q8653         
KJ52          873    
KJ            A96432 
Q7            K964   
AJ742         ---    
       Q1096         
       Q105          
       1082          
       K109          

4H W -620            
       C  D  H  S  N
N      7  6  3  4  5 
S      :  :  :  :  6 
E      6  7  9  8  6 
W      :  : 10  9  7 


 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 32  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Георги Петров - Красимир Василев              4H    W   =  -620       4,00 54,00
A  2   2 21  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Георги Караколев - Владимир Михов                2H    E  +1  -140      25,00 33,00
A  3   3 23  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Мартин Марков - Йордан Димитров       4H    W  -1  100       45,00 13,00
A  4  25  4  Тодор Павлов - Иван Павлов - Ana Brajovic - Olga Simic                             3H    E   =  -140      25,00 33,00
A  5  --  5  Bye - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                                                           Bye             25,92
A  6  29  6  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Corina Lupsan - Octavian Lupsan              4H    W  -2  200       54,00  4,00
A  7  31  7  Loukas Zotos - Panayotis Kannavos - Миряна Митовска - Георги Георгиев              2H    E  +1  -140      25,00 33,00
A  8   8 33  Quaglia Antonio - Иван Марков - Георги Петров - Цветомир Груев                     2H    W  +1  -140      25,00 33,00
A  9   9 22  Колю Видев - Гроздан Русинов - Marius Ionita - Filip Florinel                      4H    E  -1  100       45,00 13,00
A 10  10 24  Христо Христов - Александър Стоянов - Петър Игнатов - Стефан Стефанов              2H    E   =  -110      36,00 22,00
A 11  11 26  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                      3H    W  +1  -170      12,00 46,00
A 12  12 28  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Милко Славов - Иван Александров                   4H    W  -1  100       45,00 13,00
A 13  13 30  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Иван Нанев - Илия Василев                           3Cx   S  -1  -100      38,00 20,00
B  1  54 43  Simona Darie - Costache Darie - Валя Янева - Светлин Манов                         4H    W  -1  100       45,00 13,00
B  2  45 51  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Радослав Радев - Борислав Борисов                 3H    E   =  -140      25,00 33,00
B  3  49 46  Nikos Tagaras - Altinis Dimitris - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                  4H    W   =  -620       4,00 54,00
B  4  -- 55  Bye - Ради Радев - Динко Димитров                                                               Bye             25,68
B  5  53 56  Валери Йовчев - Иван Младенов - Razvan Gheorghe - Horia Georgescu                  5Cx   S  -4  -800       0,00 58,00
B  6  57 42  Георги Георгиев - Николай Янков - Максим Велчев - Георги Николов                   3Cx   N  -2  -300       8,00 50,00
B  7  44 52  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                3N    W  -2  200       54,00  4,00
B  8  47 48  Николай Василев - Захари Феров - Димитър Иванов - Руси Господинов                  2H    E  +1  -140      25,00 33,00
B  9  58 41  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Владимир Марашев - Иван Цончев                    4H    W   =  -620       4,00 54,00
C  1  74 63  Тодор Сталев - Петър Николов - Делян Иванов - Димитър Димитров                     4S    E  -2  200       54,00  4,00
C  2  75 71  Георги Гергов - Владимир Филков - Marculetiu Victor - Braia Alexander              4H    E  -1  100       45,00 13,00
C  3  76 65  Стелияна Иванова - Траян Христов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                  2H    E  +2  -170      12,00 46,00
C  4  67 77  Капка Виденова - Владислав Славов - Веселин Величков - Йордан Вълканов             2H    E  +1  -140      25,00 33,00
C  5  78 69  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Александър Александров - Красимир Симеонов  4H    W  -1  100       45,00 13,00
C  6  72 73  Марк Андонов - Живко Драганов - Яница Иванова - Юрий Перец                         3N    W  -3  300       58,00  0,00
C  7  79 62  Динко Донев - Борислав Симов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                         3H    E   =  -140      25,00 33,00
C  8  64 68  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Лия Костова - Марина Койчева                     2H    E  +1  -140      25,00 33,00
C  9  66 61  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Георги Ралев - Виктор Йотов                      3H    E   =  -140      25,00 33,00
C 10  80 70  Елица Чешитева - Борис Василев - Веселин Копчев - Христо Дунев                     2H    W  +2  -170      12,00 46,00




7      A952          
South  43            
All    J98654        
       6             
KQ            ---    
KQ982         J75    
K             AQ732  
QJ874         A9532  
       J1087643      
       A106          
       10            
       K10           

5Sx S -500           
       C  D  H  S  N
NS     2  5  2  9  4 
E     11  8 11  3  6 
W      :  7  :  :  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 31  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos             5Sx   S  -2  -500      28,00 30,00
A  2   2 33  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Георги Петров - Цветомир Груев                   6Sx   N  -3  -800       5,00 53,00
A  3   3 22  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Marius Ionita - Filip Florinel        6Cx   W  -1  200       55,00  3,00
A  4   4 24  Ana Brajovic - Olga Simic - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                        5Sx   S  -1  -200      40,00 18,00
A  5  26  5  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                   6Cx   W  -1  200       55,00  3,00
A  6  28  6  Милко Славов - Иван Александров - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                  5H    W   =  -650      14,00 44,00
A  7  30  7  Иван Нанев - Илия Василев - Миряна Митовска - Георги Георгиев                      6Sx   S  -2  -500      28,00 30,00
A  8  32  8  Георги Петров - Красимир Василев - Quaglia Antonio - Иван Марков                   5Sx   N  -2  -500      28,00 30,00
A  9   9 21  Колю Видев - Гроздан Русинов - Георги Караколев - Владимир Михов                   6C    W  -1  100       48,00 10,00
A 10  10 23  Христо Христов - Александър Стоянов - Мартин Марков - Йордан Димитров              6Cx   E  -1  200       55,00  3,00
A 11  11 25  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Тодор Павлов - Иван Павлов                          6Cx   W  -1  200       55,00  3,00
A 12  12 --  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Bye                                                            Bye       29,04
A 13  13 29  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2                 6Sx   S  -3  -800       5,00 53,00
B  1  54 44  Simona Darie - Costache Darie - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                   5Sx   S  -2  -500      28,00 30,00
B  2  46 52  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                  4Sx   S  -1  -200      40,00 18,00
B  3  -- 47  Bye - Николай Василев - Захари Феров                                                            Bye             32,70
B  4  55 51  Ради Радев - Динко Димитров - Радослав Радев - Борислав Борисов                    6Sx   N  -3  -800       5,00 53,00
B  5  41 56  Владимир Марашев - Иван Цончев - Razvan Gheorghe - Horia Georgescu                 6Sx   S  -3  -800       5,00 53,00
B  6  43 57  Валя Янева - Светлин Манов - Георги Георгиев - Николай Янков                       5Sx   S  -2  -500      28,00 30,00
B  7  45 53  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Валери Йовчев - Иван Младенов                     4S    S  -1  -100      44,00 14,00
B  8  48 49  Димитър Иванов - Руси Господинов - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                5C    W   =  -600      18,00 40,00
B  9  58 42  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Максим Велчев - Георги Николов                    5H    W   =  -650      14,00 44,00
C  1  74 64  Тодор Сталев - Петър Николов - Daniel Moldovan - Marius Moraru                     6Sx   S  -3  -800       5,00 53,00
C  2  75 72  Георги Гергов - Владимир Филков - Марк Андонов - Живко Драганов                    5Sx   N  -2  -500      28,00 30,00
C  3  76 66  Стелияна Иванова - Траян Христов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                 6Sx   S  -3  -800       5,00 53,00
C  4  77 68  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Лия Костова - Марина Койчева                  5Sx   N  -2  -500      28,00 30,00
C  5  70 78  Веселин Копчев - Христо Дунев - Никола Барантиев - Румен Трендафилов               6C    W  -1  100       48,00 10,00
C  6  73 61  Яница Иванова - Юрий Перец - Георги Ралев - Виктор Йотов                           6C    E  -1  100       48,00 10,00
C  7  79 63  Динко Донев - Борислав Симов - Делян Иванов - Димитър Димитров                     5Sx   S  -2  -500      28,00 30,00
C  8  65 69  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Александър Александров - Красимир Симеонов        4Sx   S  -1  -200      40,00 18,00
C  9  67 62  Капка Виденова - Владислав Славов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                    5H    W   =  -650      14,00 44,00
C 10  71 80  Marculetiu Victor - Braia Alexander - Елица Чешитева - Борис Василев               5Sx   S  -2  -500      28,00 30,00




8      KQJ102        
West   62            
None   Q84           
       Q107          
A963          75     
AJ53          Q987   
1093          A75    
K4            AJ82   
       84            
       K104          
       KJ62          
       9653          

4H W -420            
       C  D  H  S  N
NS     4  5  3  5  4 
EW     9  8 10  7  9 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 31  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos             3H    W   =  -140      39,00 19,00
A  2   2 33  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Георги Петров - Цветомир Груев                   2H    E  +2  -170      20,00 38,00
A  3   3 22  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Marius Ionita - Filip Florinel        3H    W   =  -140      39,00 19,00
A  4   4 24  Ana Brajovic - Olga Simic - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                        2H    W  +2  -170      20,00 38,00
A  5  26  5  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                   2H    W  +1  -140      39,00 19,00
A  6  28  6  Милко Славов - Иван Александров - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                  1N    W  +1  -120      50,00  8,00
A  7  30  7  Иван Нанев - Илия Василев - Миряна Митовска - Георги Георгиев                      3H    E  +1  -170      20,00 38,00
A  8  32  8  Георги Петров - Красимир Василев - Quaglia Antonio - Иван Марков                   4H    E  +1  -450       0,00 58,00
A  9   9 21  Колю Видев - Гроздан Русинов - Георги Караколев - Владимир Михов                   2H    W  +2  -170      20,00 38,00
A 10  10 23  Христо Христов - Александър Стоянов - Мартин Марков - Йордан Димитров              2H    E  +1  -140      39,00 19,00
A 11  11 25  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Тодор Павлов - Иван Павлов                          3H    W   =  -140      39,00 19,00
A 12  12 --  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Bye                                                            Bye       29,04
A 13  13 29  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2                 1N    W  +1  -120      50,00  8,00
B  1  54 44  Simona Darie - Costache Darie - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                   2H    W  +2  -170      20,00 38,00
B  2  46 52  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                  3H    W  +1  -170      20,00 38,00
B  3  -- 47  Bye - Николай Василев - Захари Феров                                                            Bye             32,70
B  4  55 51  Ради Радев - Динко Димитров - Радослав Радев - Борислав Борисов                    3H    W   =  -140      39,00 19,00
B  5  41 56  Владимир Марашев - Иван Цончев - Razvan Gheorghe - Horia Georgescu                 3H    W  +1  -170      20,00 38,00
B  6  43 57  Валя Янева - Светлин Манов - Георги Георгиев - Николай Янков                       4H    W  -1  50        55,00  3,00
B  7  45 53  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Валери Йовчев - Иван Младенов                     4H    W  -1  50        55,00  3,00
B  8  48 49  Димитър Иванов - Руси Господинов - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                4H    W   =  -420       4,00 54,00
B  9  58 42  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Максим Велчев - Георги Николов                    3H    W  +1  -170      20,00 38,00
C  1  74 64  Тодор Сталев - Петър Николов - Daniel Moldovan - Marius Moraru                     3H    W   =  -140      39,00 19,00
C  2  75 72  Георги Гергов - Владимир Филков - Марк Андонов - Живко Драганов                    4H    W   =  -420       4,00 54,00
C  3  76 66  Стелияна Иванова - Траян Христов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                 3H    W  +1  -170      20,00 38,00
C  4  77 68  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Лия Костова - Марина Койчева                  2H    E  +2  -170      20,00 38,00
C  5  70 78  Веселин Копчев - Христо Дунев - Никола Барантиев - Румен Трендафилов               4Hx   W  -1  100       58,00  0,00
C  6  73 61  Яница Иванова - Юрий Перец - Георги Ралев - Виктор Йотов                           1N    E  +1  -120      50,00  8,00
C  7  79 63  Динко Донев - Борислав Симов - Делян Иванов - Димитър Димитров                     2H    W  +2  -170      20,00 38,00
C  8  65 69  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Александър Александров - Красимир Симеонов        4H    W   =  -420       4,00 54,00
C  9  67 62  Капка Виденова - Владислав Славов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                    3H    W   =  -140      39,00 19,00
C 10  71 80  Marculetiu Victor - Braia Alexander - Елица Чешитева - Борис Василев               1Nx   S  -2  -300       8,00 50,00




9      K9432         
North  2             
E-W    AQ5           
       AK72          
---           J1076  
AKJ86         10543  
K962          87     
Q843          J105   
       AQ85          
       Q97           
       J1043         
       96            

5S N 450             
       C  D  H  S  N
N      8  9  5 11  8 
S      9 10  :  : 10 
EW     4  3  7  2  3 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 30  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Иван Нанев - Илия Василев                     4S    S  +1  450       34,00 24,00
A  2   2 32  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Георги Петров - Красимир Василев                 4S    N   =  420        7,00 51,00
A  3   3 21  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Георги Караколев - Владимир Михов     4S    N  +1  450       34,00 24,00
A  4   4 23  Ana Brajovic - Olga Simic - Мартин Марков - Йордан Димитров                        4S    N  +1  450       34,00 24,00
A  5   5 25  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Тодор Павлов - Иван Павлов                       4S    N  +1  450       34,00 24,00
A  6  --  6  Bye - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                                                           Bye             23,06
A  7  29  7  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Миряна Митовска - Георги Георгиев            4S    N   =  420        7,00 51,00
A  8  31  8  Loukas Zotos - Panayotis Kannavos - Quaglia Antonio - Иван Марков                  4S    N  +1  450       34,00 24,00
A  9  33  9  Георги Петров - Цветомир Груев - Колю Видев - Гроздан Русинов                      4S    N  +1  450       34,00 24,00
A 10  10 22  Христо Христов - Александър Стоянов - Marius Ionita - Filip Florinel               4S    N  +2  480       56,00  2,00
A 11  11 24  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                     4S    N   =  420        7,00 51,00
A 12  12 26  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                    4S    N  +1  450       34,00 24,00
A 13  13 28  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Милко Славов - Иван Александров                     4S    N   =  420        7,00 51,00
B  1  54 45  Simona Darie - Costache Darie - Христо Иванчев - Виктор Калчев                     4S    N  +1  450       34,00 24,00
B  2  47 53  Николай Василев - Захари Феров - Валери Йовчев - Иван Младенов                     4S    N  +1  450       34,00 24,00
B  3  51 48  Радослав Радев - Борислав Борисов - Димитър Иванов - Руси Господинов               4S    N  +1  450       34,00 24,00
B  4  55 52  Ради Радев - Динко Димитров - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                     4S    N  +1  450       34,00 24,00
B  5  56 42  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Максим Велчев - Георги Николов                 6S    S  -1  -50        0,00 58,00
B  6  44 57  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Георги Георгиев - Николай Янков                 4S    N  +1  450       34,00 24,00
B  7  46 41  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Владимир Марашев - Иван Цончев                    4Sx   N  +1  690       58,00  0,00
B  8  49 --  Nikos Tagaras - Altinis Dimitris - Bye                                                          Bye       26,33
B  9  58 43  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Валя Янева - Светлин Манов                        4S    S  +1  450       34,00 24,00
C  1  65 74  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Тодор Сталев - Петър Николов                      4S    N  +1  450       34,00 24,00
C  2  75 73  Георги Гергов - Владимир Филков - Яница Иванова - Юрий Перец                       4S    N  +1  450       34,00 24,00
C  3  76 67  Стелияна Иванова - Траян Христов - Капка Виденова - Владислав Славов               4S    N  +1  450       34,00 24,00
C  4  77 69  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Александър Александров - Красимир Симеонов    4S    S   =  420        7,00 51,00
C  5  78 71  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Marculetiu Victor - Braia Alexander         4S    N  +1  450       34,00 24,00
C  6  61 62  Георги Ралев - Виктор Йотов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                          4S    N  +1  450       34,00 24,00
C  7  79 64  Динко Донев - Борислав Симов - Daniel Moldovan - Marius Moraru                     4S    N   =  420        7,00 51,00
C  8  66 70  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Веселин Копчев - Христо Дунев                    4S    N  +1  450       34,00 24,00
C  9  68 63  Лия Костова - Марина Койчева - Делян Иванов - Димитър Димитров                     4S    N  +1  450       34,00 24,00
C 10  72 80  Марк Андонов - Живко Драганов - Елица Чешитева - Борис Василев                     4S    N  +1  450       34,00 24,00




10     1075          
East   86            
All    KQ83          
       Q532          
K9            AQJ    
Q75           K9432  
J75           1092   
KJ1097        84     
       86432         
       AJ10          
       A64           
       A6            

2N S 120             
       C  D  H  S  N
N      6  7  6  8  8 
S      :  8  :  :  : 
EW     7  5  7  5  5 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 30  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Иван Нанев - Илия Василев                     2S    S   =  110       17,00 41,00
A  2   2 32  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Георги Петров - Красимир Василев                 3H    E  -1  100        5,00 53,00
A  3   3 21  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Георги Караколев - Владимир Михов     2S    S   =  110       17,00 41,00
A  4   4 23  Ana Brajovic - Olga Simic - Мартин Марков - Йордан Димитров                        3S    S   =  140       37,00 21,00
A  5   5 25  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Тодор Павлов - Иван Павлов                       2S    S   =  110       17,00 41,00
A  6  --  6  Bye - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                                                           Bye             23,06
A  7  29  7  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Миряна Митовска - Георги Георгиев            2H    E  -1  100        5,00 53,00
A  8  31  8  Loukas Zotos - Panayotis Kannavos - Quaglia Antonio - Иван Марков                  2S    S   =  110       17,00 41,00
A  9  33  9  Георги Петров - Цветомир Груев - Колю Видев - Гроздан Русинов                      2S    N  +1  140       37,00 21,00
A 10  10 22  Христо Христов - Александър Стоянов - Marius Ionita - Filip Florinel               2S    N   =  110       17,00 41,00
A 11  11 24  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                     2S    S  +1  140       37,00 21,00
A 12  12 26  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                    2S    S   =  110       17,00 41,00
A 13  13 28  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Милко Славов - Иван Александров                     3C    W  -2  200       50,00  8,00
B  1  54 45  Simona Darie - Costache Darie - Христо Иванчев - Виктор Калчев                     3C    W  -2  200       50,00  8,00
B  2  47 53  Николай Василев - Захари Феров - Валери Йовчев - Иван Младенов                     4Hx   E  -3  800       58,00  0,00
B  3  51 48  Радослав Радев - Борислав Борисов - Димитър Иванов - Руси Господинов               2H    E  -1  100        5,00 53,00
B  4  55 52  Ради Радев - Динко Димитров - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                     2S    S   =  110       17,00 41,00
B  5  56 42  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Максим Велчев - Георги Николов                 3S    N   =  140       37,00 21,00
B  6  44 57  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Георги Георгиев - Николай Янков                 2S    S  +1  140       37,00 21,00
B  7  46 41  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Владимир Марашев - Иван Цончев                    3Hx   E  -2  500       55,00  3,00
B  8  49 --  Nikos Tagaras - Altinis Dimitris - Bye                                                          Bye       26,33
B  9  58 43  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Валя Янева - Светлин Манов                        2S    S  +1  140       37,00 21,00
C  1  65 74  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Тодор Сталев - Петър Николов                      2S    S   =  110       17,00 41,00
C  2  75 73  Георги Гергов - Владимир Филков - Яница Иванова - Юрий Перец                       3Hx   E  -1  200       50,00  8,00
C  3  76 67  Стелияна Иванова - Траян Христов - Капка Виденова - Владислав Славов               3H    E  -1  100        5,00 53,00
C  4  77 69  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Александър Александров - Красимир Симеонов    2S    N  -1  -100       0,00 58,00
C  5  78 71  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Marculetiu Victor - Braia Alexander         2S    N  +1  140       37,00 21,00
C  6  61 62  Георги Ралев - Виктор Йотов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                          1N    N  +1  120       26,00 32,00
C  7  79 64  Динко Донев - Борислав Симов - Daniel Moldovan - Marius Moraru                     2S    S  +1  140       37,00 21,00
C  8  66 70  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Веселин Копчев - Христо Дунев                    2S    N  +1  140       37,00 21,00
C  9  68 63  Лия Костова - Марина Койчева - Делян Иванов - Димитър Димитров                     2Nx   E  -2  500       55,00  3,00
C 10  72 80  Марк Андонов - Живко Драганов - Елица Чешитева - Борис Василев                     2S    S  +1  140       37,00 21,00




11     AK865         
South  62            
None   KJ985         
       A             
Q1042         J73    
K9753         AQJ    
Q4            106    
62            KJ943  
       9             
       1084          
       A732          
       Q10875        

5D S 400             
       C  D  H  S  N
NS     8 11  6  8  8 
EW     5  2  6  4  5 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 29  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2           5D    N   =  400       49,00  9,00
A  2   2 31  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                2D    N  +3  150       29,00 29,00
A  3   3 33  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Георги Петров - Цветомир Груев        2Cx   E  -3  500       56,00  2,00
A  4   4 22  Ana Brajovic - Olga Simic - Marius Ionita - Filip Florinel                         3D    N  +2  150       29,00 29,00
A  5   5 24  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                  5D    N   =  400       49,00  9,00
A  6   6 26  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                   3D    N  +1  130        8,00 50,00
A  7  28  7  Милко Славов - Иван Александров - Миряна Митовска - Георги Георгиев                2D    N  +3  150       29,00 29,00
A  8  30  8  Иван Нанев - Илия Василев - Quaglia Antonio - Иван Марков                          2D    N  +3  150       29,00 29,00
A  9  32  9  Георги Петров - Красимир Василев - Колю Видев - Гроздан Русинов                    2H    E  -1  50         4,00 54,00
A 10  21 10  Георги Караколев - Владимир Михов - Христо Христов - Александър Стоянов            3C    N  -1  -50        2,00 56,00
A 11  11 23  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Мартин Марков - Йордан Димитров                     3H    W  -2  100        6,00 52,00
A 12  12 25  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Тодор Павлов - Иван Павлов                        3D    N  +2  150       29,00 29,00
A 13  13 --  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Bye                                                              Bye       31,58
B  1  54 46  Simona Darie - Costache Darie - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                     4D    N  +1  150       29,00 29,00
B  2  48 41  Димитър Иванов - Руси Господинов - Владимир Марашев - Иван Цончев                  4D    N  +1  150       29,00 29,00
B  3  52 49  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                5D    N   =  400       49,00  9,00
B  4  55 53  Ради Радев - Динко Димитров - Валери Йовчев - Иван Младенов                        5D    N   =  400       49,00  9,00
B  5  56 43  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Валя Янева - Светлин Манов                     2D    N  +3  150       29,00 29,00
B  6  57 45  Георги Георгиев - Николай Янков - Христо Иванчев - Виктор Калчев                   3D    S  +2  150       29,00 29,00
B  7  47 42  Николай Василев - Захари Феров - Максим Велчев - Георги Николов                    1S    N  +2  140       12,00 46,00
B  8  -- 51  Bye - Радослав Радев - Борислав Борисов                                                         Bye             33,18
B  9  58 44  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                  2Cx   E  -4  800       58,00  0,00
C  1  74 66  Тодор Сталев - Петър Николов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                     2D    N  +3  150       29,00 29,00
C  2  61 75  Георги Ралев - Виктор Йотов - Георги Гергов - Владимир Филков                      2S    N  +1  140       12,00 46,00
C  3  76 68  Стелияна Иванова - Траян Христов - Лия Костова - Марина Койчева                    4D    N  +1  150       29,00 29,00
C  4  77 70  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Веселин Копчев - Христо Дунев                 3D    S  +2  150       29,00 29,00
C  5  78 72  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Марк Андонов - Живко Драганов               5D    N   =  400       49,00  9,00
C  6  62 63  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Делян Иванов - Димитър Димитров                      3D    N  +2  150       29,00 29,00
C  7  65 79  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Динко Донев - Борислав Симов                      5D    N   =  400       49,00  9,00
C  8  67 71  Капка Виденова - Владислав Славов - Marculetiu Victor - Braia Alexander            4D    N  +1  150       29,00 29,00
C  9  69 64  Александър Александров - Красимир Симеонов - Daniel Moldovan - Marius Moraru       1S    N  +2  140       12,00 46,00
C 10  80 73  Елица Чешитева - Борис Василев - Яница Иванова - Юрий Перец                        2Sx   N  -1  -100       0,00 58,00




12     A4            
West   K1072         
N-S    864           
       7532          
J987          K32    
---           AQ863  
AKQ103        972    
KQ109         64     
       Q1065         
       J954          
       J5            
       AJ8           

4N W -430            
       C  D  H  S  N
N      3  3  5  4  3 
S      4  :  6  :  : 
EW     9 10  7  9 10 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 29  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2           2N    E  +2  -180      22,00 36,00
A  2   2 31  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                5D    E  -1  50        52,00  6,00
A  3   3 33  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Георги Петров - Цветомир Груев        2S    W  +1  -140      33,00 25,00
A  4   4 22  Ana Brajovic - Olga Simic - Marius Ionita - Filip Florinel                         3D    W  +1  -130      43,00 15,00
A  5   5 24  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                  3N    E   =  -400      16,00 42,00
A  6   6 26  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                   1Nx   S  -4  -1100      0,00 58,00
A  7  28  7  Милко Славов - Иван Александров - Миряна Митовска - Георги Георгиев                3N    E   =  -400      16,00 42,00
A  8  30  8  Иван Нанев - Илия Василев - Quaglia Antonio - Иван Марков                          1S    W  +2  -140      33,00 25,00
A  9  32  9  Георги Петров - Красимир Василев - Колю Видев - Гроздан Русинов                    2N    W   =  -120      48,00 10,00
A 10  21 10  Георги Караколев - Владимир Михов - Христо Христов - Александър Стоянов            3N    E  +1  -430       9,00 49,00
A 11  11 23  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Мартин Марков - Йордан Димитров                     3N    E  +2  -460       3,00 55,00
A 12  12 25  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Тодор Павлов - Иван Павлов                        3N    W  +1  -430       9,00 49,00
A 13  13 --  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Bye                                                              Bye       31,58
B  1  54 46  Simona Darie - Costache Darie - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                     3N    W  +2  -460       3,00 55,00
B  2  48 41  Димитър Иванов - Руси Господинов - Владимир Марашев - Иван Цончев                  1S    W  +2  -140      33,00 25,00
B  3  52 49  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                3N    E  -1  50        52,00  6,00
B  4  55 53  Ради Радев - Динко Димитров - Валери Йовчев - Иван Младенов                        4S    W  -2  100       57,00  1,00
B  5  56 43  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Валя Янева - Светлин Манов                     3D    W  +1  -130      43,00 15,00
B  6  57 45  Георги Георгиев - Николай Янков - Христо Иванчев - Виктор Калчев                   1S    W  +2  -140      33,00 25,00
B  7  47 42  Николай Василев - Захари Феров - Максим Велчев - Георги Николов                    5D    W  -2  100       57,00  1,00
B  8  -- 51  Bye - Радослав Радев - Борислав Борисов                                                         Bye             33,18
B  9  58 44  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                  3N    W  +1  -430       9,00 49,00
C  1  74 66  Тодор Сталев - Петър Николов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                     2D    W  +2  -130      43,00 15,00
C  2  61 75  Георги Ралев - Виктор Йотов - Георги Гергов - Владимир Филков                      3S    W  +1  -170      26,00 32,00
C  3  76 68  Стелияна Иванова - Траян Христов - Лия Костова - Марина Койчева                    3N    W   =  -400      16,00 42,00
C  4  77 70  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Веселин Копчев - Христо Дунев                 2N    W  +2  -180      22,00 36,00
C  5  78 72  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Марк Андонов - Живко Драганов               3D    W  +1  -130      43,00 15,00
C  6  62 63  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Делян Иванов - Димитър Димитров                      2N    W  +2  -180      22,00 36,00
C  7  65 79  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Динко Донев - Борислав Симов                      5D    W  -1  50        52,00  6,00
C  8  67 71  Капка Виденова - Владислав Славов - Marculetiu Victor - Braia Alexander            3N    E  +1  -430       9,00 49,00
C  9  69 64  Александър Александров - Красимир Симеонов - Daniel Moldovan - Marius Moraru       1S    W  +2  -140      33,00 25,00
C 10  80 73  Елица Чешитева - Борис Василев - Яница Иванова - Юрий Перец                        1S    W  +2  -140      33,00 25,00




13     2             
North  Q932          
All    A94           
       AQJ86         
KQ10          AJ87654
AJ84          7      
Q8632         K10    
K             1075   
       93            
       K1065         
       J75           
       9432          

5S E -650            
       C  D  H  S  N
NS     8  4  8  2  5 
E      4  8  4 11  7 
W      :  :  5  :  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 28  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Милко Славов - Иван Александров               4S    E   =  -620      56,00  2,00
A  2   2 30  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Иван Нанев - Илия Василев                        4S    E  +1  -650      29,00 29,00
A  3   3 32  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Георги Петров - Красимир Василев      4S    E  +1  -650      29,00 29,00
A  4   4 21  Ana Brajovic - Olga Simic - Георги Караколев - Владимир Михов                      5Cx   N  -4  -1100      0,00 58,00
A  5   5 23  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Мартин Марков - Йордан Димитров                  4S    E  +1  -650      29,00 29,00
A  6   6 25  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Тодор Павлов - Иван Павлов                       4S    E  +2  -680       2,00 56,00
A  7   7 --  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Bye                                                         Bye       33,86
A  8  29  8  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Quaglia Antonio - Иван Марков                5Cx   N  -2  -500      58,00  0,00
A  9  31  9  Loukas Zotos - Panayotis Kannavos - Колю Видев - Гроздан Русинов                   4S    E  +1  -650      29,00 29,00
A 10  33 10  Георги Петров - Цветомир Груев - Христо Христов - Александър Стоянов               4S    E  +1  -650      29,00 29,00
A 11  22 11  Marius Ionita - Filip Florinel - Емилиан Гогев - Минчо Петков                      4S    E  +1  -650      29,00 29,00
A 12  12 24  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                   4S    E  +1  -650      29,00 29,00
A 13  13 26  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                      4S    E  +1  -650      29,00 29,00
B  1  47 54  Николай Василев - Захари Феров - Simona Darie - Costache Darie                     4S    E  +1  -650      29,00 29,00
B  2  49 42  Nikos Tagaras - Altinis Dimitris - Максим Велчев - Георги Николов                  5S    E   =  -650      29,00 29,00
B  3  53 --  Валери Йовчев - Иван Младенов - Bye                                                             Bye       15,36
B  4  55 41  Ради Радев - Динко Димитров - Владимир Марашев - Иван Цончев                       4S    E  +1  -650      29,00 29,00
B  5  56 44  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan               5S    W   =  -650      29,00 29,00
B  6  57 46  Георги Георгиев - Николай Янков - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                   4S    E  +1  -650      29,00 29,00
B  7  48 43  Димитър Иванов - Руси Господинов - Валя Янева - Светлин Манов                      4S    E  +1  -650      29,00 29,00
B  8  51 52  Радослав Радев - Борислав Борисов - Стефан Иванов - Тодор Костадинов               4S    E  +1  -650      29,00 29,00
B  9  45 58  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                    4S    E  +1  -650      29,00 29,00
C  1  74 67  Тодор Сталев - Петър Николов - Капка Виденова - Владислав Славов                   4S    E  +1  -650      29,00 29,00
C  2  75 62  Георги Гергов - Владимир Филков - Igor Curlin - Zoran Koldzic                      4S    E  +1  -650      29,00 29,00
C  3  69 76  Александър Александров - Красимир Симеонов - Стелияна Иванова - Траян Христов      4S    E  +1  -650      29,00 29,00
C  4  77 71  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Marculetiu Victor - Braia Alexander           4S    E  +1  -650      29,00 29,00
C  5  78 73  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Яница Иванова - Юрий Перец                  4S    E  +1  -650      29,00 29,00
C  6  63 64  Делян Иванов - Димитър Димитров - Daniel Moldovan - Marius Moraru                  4S    E  +1  -650      29,00 29,00
C  7  79 66  Динко Донев - Борислав Симов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                     4S    E  +1  -650      29,00 29,00
C  8  68 72  Лия Костова - Марина Койчева - Марк Андонов - Живко Драганов                       4S    E  +1  -650      29,00 29,00
C  9  70 65  Веселин Копчев - Христо Дунев - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                     4S    E  +1  -650      29,00 29,00
C 10  80 61  Елица Чешитева - Борис Василев - Георги Ралев - Виктор Йотов                       4S    E  +1  -650      29,00 29,00




14     AQJ           
East   AJ9           
None   Q1092         
       J65           
6542          97     
Q2            K74    
86            A7543  
AK1084        972    
       K1083         
       108653        
       KJ            
       Q3            

2N S 120             
       C  D  H  S  N
NS     6  7  8  8  8 
EW     6  6  4  4  4 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 28  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Милко Славов - Иван Александров               2H    S  +2  170       54,00  4,00
A  2   2 30  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Иван Нанев - Илия Василев                        4S    N  -2  -100       6,00 52,00
A  3   3 32  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Георги Петров - Красимир Василев      2S    N  +1  140       47,00 11,00
A  4   4 21  Ana Brajovic - Olga Simic - Георги Караколев - Владимир Михов                      3H    S   =  140       47,00 11,00
A  5   5 23  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Мартин Марков - Йордан Димитров                  4S    N  -1  -50       19,00 39,00
A  6   6 25  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Тодор Павлов - Иван Павлов                       3C    W  -2  100       29,00 29,00
A  7   7 --  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Bye                                                         Bye       33,86
A  8  29  8  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Quaglia Antonio - Иван Марков                3H    S   =  140       47,00 11,00
A  9  31  9  Loukas Zotos - Panayotis Kannavos - Колю Видев - Гроздан Русинов                   2H    S   =  110       35,00 23,00
A 10  33 10  Георги Петров - Цветомир Груев - Христо Христов - Александър Стоянов               4H    N  -1  -50       19,00 39,00
A 11  22 11  Marius Ionita - Filip Florinel - Емилиан Гогев - Минчо Петков                      4H    N  -2  -100       6,00 52,00
A 12  12 24  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                   4H    N  -1  -50       19,00 39,00
A 13  13 26  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                      4H    N  -1  -50       19,00 39,00
B  1  47 54  Николай Василев - Захари Феров - Simona Darie - Costache Darie                     4H    N  -2  -100       6,00 52,00
B  2  49 42  Nikos Tagaras - Altinis Dimitris - Максим Велчев - Георги Николов                  2H    S   =  110       35,00 23,00
B  3  53 --  Валери Йовчев - Иван Младенов - Bye                                                             Bye       15,36
B  4  55 41  Ради Радев - Динко Димитров - Владимир Марашев - Иван Цончев                       4H    N  -2  -100       6,00 52,00
B  5  56 44  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan               2N    N   =  120       40,00 18,00
B  6  57 46  Георги Георгиев - Николай Янков - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                   2H    S   =  110       35,00 23,00
B  7  48 43  Димитър Иванов - Руси Господинов - Валя Янева - Светлин Манов                      3C    W  -1  50        26,00 32,00
B  8  51 52  Радослав Радев - Борислав Борисов - Стефан Иванов - Тодор Костадинов               2S    N   =  110       35,00 23,00
B  9  45 58  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                    3Cx   W  -2  300       56,00  2,00
C  1  74 67  Тодор Сталев - Петър Николов - Капка Виденова - Владислав Славов                   4H    S  -1  -50       19,00 39,00
C  2  75 62  Георги Гергов - Владимир Филков - Igor Curlin - Zoran Koldzic                      4H    S  -2  -100       6,00 52,00
C  3  69 76  Александър Александров - Красимир Симеонов - Стелияна Иванова - Траян Христов      4H    N  -1  -50       19,00 39,00
C  4  77 71  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Marculetiu Victor - Braia Alexander           3H    S   =  140       47,00 11,00
C  5  78 73  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Яница Иванова - Юрий Перец                  3H    S   =  140       47,00 11,00
C  6  63 64  Делян Иванов - Димитър Димитров - Daniel Moldovan - Marius Moraru                  3N    N   =  400       58,00  0,00
C  7  79 66  Динко Донев - Борислав Симов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                     4H    N  -2  -100       6,00 52,00
C  8  68 72  Лия Костова - Марина Койчева - Марк Андонов - Живко Драганов                       3C    W  -2  100       29,00 29,00
C  9  70 65  Веселин Копчев - Христо Дунев - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                     4H    N  -2  -100       6,00 52,00
C 10  80 61  Елица Чешитева - Борис Василев - Георги Ралев - Виктор Йотов                       3H    S   =  140       47,00 11,00




15     6             
South  876           
N-S    AQ732         
       A654          
1042          KQJ9   
K3            AJ10942
10654         KJ     
QJ83          7      
       A8753         
       Q5            
       98            
       K1092         

2N W -120            
       C  D  H  S  N
NS     8  7  4  5  4 
EW     5  6  8  8  8 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 --  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Bye                                                        Bye       30,29
A  2   2 29  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2              2H    E   =  -110      23,83 34,17
A  3   3 31  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos     3H    E  -1  50        37,28 20,72
A  4   4 33  Ana Brajovic - Olga Simic - Георги Петров - Цветомир Груев                         3Cx   N   =  670       57,97  0,03
A  5   5 22  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Marius Ionita - Filip Florinel                   3Cxx  N  -1  -400       0,03 57,97
A  6   6 24  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                  2H    E  +1  -140      15,55 42,45
A  7   7 26  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                 3H    E   =  -140      15,55 42,45
A  8   8 28  Quaglia Antonio - Иван Марков - Милко Славов - Иван Александров                    3H    E  -1  50        37,28 20,72
A  9  30  9  Иван Нанев - Илия Василев - Колю Видев - Гроздан Русинов                           3N    W  -2  100       50,72  7,28
A 10  32 10  Георги Петров - Красимир Василев - Христо Христов - Александър Стоянов             3H    E  +1  -170       8,31 49,69
A 11  21 11  Георги Караколев - Владимир Михов - Емилиан Гогев - Минчо Петков                   3H    E  -1  50        37,28 20,72
A 12  23 12  Мартин Марков - Йордан Димитров - Nesko Savic - Marko Mladenovic                   4C    S  -3  -300       3,14 54,86
A 13  13 25  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Тодор Павлов - Иван Павлов                          4Hx   E  -2  300       55,90  2,10
B  1  54 48  Simona Darie - Costache Darie - Димитър Иванов - Руси Господинов                   3C    N  -1  -100      26,93 31,07
B  2  -- 43  Bye - Валя Янева - Светлин Манов                                                                Bye             28,17
B  3  41 51  Владимир Марашев - Иван Цончев - Радослав Радев - Борислав Борисов                 2N    W   =  -120      20,72 37,28
B  4  55 42  Ради Радев - Динко Димитров - Максим Велчев - Георги Николов                       3H    E  +1  -170       8,31 49,69
B  5  56 45  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Христо Иванчев - Виктор Калчев                 3Hx   E  -1  100       50,72  7,28
B  6  57 47  Георги Георгиев - Николай Янков - Николай Василев - Захари Феров                   4C    S  -3  -300       3,14 54,86
B  7  49 44  Nikos Tagaras - Altinis Dimitris - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                             A+/A+     34,80 34,80
B  8  52 53  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Валери Йовчев - Иван Младенов                   2H    E  +2  -170       8,31 49,69
B  9  46 58  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Ангел Ванчев - Захари Захариев                    2H    E   =  -110      23,83 34,17
C  1  68 74  Лия Костова - Марина Койчева - Тодор Сталев - Петър Николов                        4H    E  -2  100       50,72  7,28
C  2  75 63  Георги Гергов - Владимир Филков - Делян Иванов - Димитър Димитров                  3H    E  -1  50        37,28 20,72
C  3  76 70  Стелияна Иванова - Траян Христов - Веселин Копчев - Христо Дунев                   3H    E  -1  50        37,28 20,72
C  4  72 77  Марк Андонов - Живко Драганов - Веселин Величков - Йордан Вълканов                 3H    E  -1  50        37,28 20,72
C  5  78 61  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Георги Ралев - Виктор Йотов                 4H    E  -1  50        37,28 20,72
C  6  64 65  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                   3Hx   E  -1  100       50,72  7,28
C  7  79 67  Динко Донев - Борислав Симов - Капка Виденова - Владислав Славов                   3H    E  -1  50        37,28 20,72
C  8  69 73  Александър Александров - Красимир Симеонов - Яница Иванова - Юрий Перец            3H    E   =  -140      15,55 42,45
C  9  71 66  Marculetiu Victor - Braia Alexander - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci              3H    E   =  -140      15,55 42,45
C 10  80 62  Елица Чешитева - Борис Василев - Igor Curlin - Zoran Koldzic                       3H    E  -1  50        37,28 20,72




16     AKJ105        
West   A5            
E-W    Q83           
       KJ8           
Q83           642    
63            QJ1084 
AKJ76         10     
932           A1064  
       97            
       K972          
       9542          
       Q75           

3N N 400             
       C  D  H  S  N
NS     8  8  7  9  9 
E      4  5  5  3  4 
W      :  :  :  4  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 --  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Bye                                                        Bye       30,29
A  2   2 29  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2              3N    N  +1  430       49,00  9,00
A  3   3 31  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos     2S    N  +2  170       32,00 26,00
A  4   4 33  Ana Brajovic - Olga Simic - Георги Петров - Цветомир Груев                         1S    N  +2  140       14,00 44,00
A  5   5 22  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Marius Ionita - Filip Florinel                   2S    N   =  110        4,00 54,00
A  6   6 24  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                  3N    S  +1  430       49,00  9,00
A  7   7 26  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                 1S    N  +3  170       32,00 26,00
A  8   8 28  Quaglia Antonio - Иван Марков - Милко Славов - Иван Александров                    1S    N  +2  140       14,00 44,00
A  9  30  9  Иван Нанев - Илия Василев - Колю Видев - Гроздан Русинов                           2S    N   =  110        4,00 54,00
A 10  32 10  Георги Петров - Красимир Василев - Христо Христов - Александър Стоянов             1S    N  +2  140       14,00 44,00
A 11  21 11  Георги Караколев - Владимир Михов - Емилиан Гогев - Минчо Петков                   2N    S  +1  150       25,00 33,00
A 12  23 12  Мартин Марков - Йордан Димитров - Nesko Savic - Marko Mladenovic                   3N    S   =  400       43,00 15,00
A 13  13 25  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Тодор Павлов - Иван Павлов                          1S    N  +3  170       32,00 26,00
B  1  54 48  Simona Darie - Costache Darie - Димитър Иванов - Руси Господинов                   2H    E  -2  200       40,00 18,00
B  2  -- 43  Bye - Валя Янева - Светлин Манов                                                                Bye             28,17
B  3  41 51  Владимир Марашев - Иван Цончев - Радослав Радев - Борислав Борисов                 2N    S  +1  150       25,00 33,00
B  4  55 42  Ради Радев - Динко Димитров - Максим Велчев - Георги Николов                       1S    N  +2  140       14,00 44,00
B  5  56 45  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Христо Иванчев - Виктор Калчев                 3Nx   S  +1  650       56,00  2,00
B  6  57 47  Георги Георгиев - Николай Янков - Николай Василев - Захари Феров                   2S    N  +1  140       14,00 44,00
B  7  49 44  Nikos Tagaras - Altinis Dimitris - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                2S    N   =  110        4,00 54,00
B  8  52 53  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Валери Йовчев - Иван Младенов                   1Hx   E  -2  500       54,00  4,00
B  9  46 58  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Ангел Ванчев - Захари Захариев                    2Dx   W  -3  800       58,00  0,00
C  1  68 74  Лия Костова - Марина Койчева - Тодор Сталев - Петър Николов                        1S    N  +2  140       14,00 44,00
C  2  75 63  Георги Гергов - Владимир Филков - Делян Иванов - Димитър Димитров                  2N    S  +2  180       37,00 21,00
C  3  76 70  Стелияна Иванова - Траян Христов - Веселин Копчев - Христо Дунев                   2N    S  +2  180       37,00 21,00
C  4  72 77  Марк Андонов - Живко Драганов - Веселин Величков - Йордан Вълканов                 1N    N  +2  150       25,00 33,00
C  5  78 61  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Георги Ралев - Виктор Йотов                 3N    S   =  400       43,00 15,00
C  6  64 65  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                   2N    S  +1  150       25,00 33,00
C  7  79 67  Динко Донев - Борислав Симов - Капка Виденова - Владислав Славов                   3N    S  -1  -50        0,00 58,00
C  8  69 73  Александър Александров - Красимир Симеонов - Яница Иванова - Юрий Перец            3N    S  +1  430       49,00  9,00
C  9  71 66  Marculetiu Victor - Braia Alexander - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci              2S    N  +1  140       14,00 44,00
C 10  80 62  Елица Чешитева - Борис Василев - Igor Curlin - Zoran Koldzic                       3N    S  +1  430       49,00  9,00




17     KQ986         
North  765           
None   6542          
       4             
A             543    
AKJ842        Q109   
A3            Q8     
K852          A9763  
       J1072         
       3             
       KJ1097        
       QJ10          

6Sx N -500           
       C  D  H  S  N
NS     1  8  1  9  1 
E     12  5 12  4 10 
W     11  : 11  :  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 26  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                4H    W  +2  -480      35,00 23,00
A  2   2 28  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Милко Славов - Иван Александров                  6H    E   =  -980       8,00 50,00
A  3   3 30  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Иван Нанев - Илия Василев             6Cx   W   =  -1090      0,00 58,00
A  4   4 32  Ana Brajovic - Olga Simic - Георги Петров - Красимир Василев                       6C    W   =  -920      20,00 38,00
A  5   5 21  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Георги Караколев - Владимир Михов                6C    W   =  -920      20,00 38,00
A  6   6 23  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Мартин Марков - Йордан Димитров                  7H    W  -1  50        55,00  3,00
A  7   7 25  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Тодор Павлов - Иван Павлов                     4Sx   N  -1  -100      50,00  8,00
A  8   8 --  Quaglia Antonio - Иван Марков - Bye                                                             Bye       24,76
A  9   9 29  Колю Видев - Гроздан Русинов - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2                 6C    W   =  -920      20,00 38,00
A 10  31 10  Loukas Zotos - Panayotis Kannavos - Христо Христов - Александър Стоянов            6C    E  -1  50        55,00  3,00
A 11  33 11  Георги Петров - Цветомир Груев - Емилиан Гогев - Минчо Петков                      5H    W  +1  -480      35,00 23,00
A 12  22 12  Marius Ionita - Filip Florinel - Nesko Savic - Marko Mladenovic                    5H    W  +1  -480      35,00 23,00
A 13  24 13  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                     6H    W   =  -980       8,00 50,00
B  1  54 49  Simona Darie - Costache Darie - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                   6H    W   =  -980       8,00 50,00
B  2  51 44  Радослав Радев - Борислав Борисов - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan               4H    W  +2  -480      35,00 23,00
B  3  42 52  Максим Велчев - Георги Николов - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                  4H    W  +2  -480      35,00 23,00
B  4  43 55  Валя Янева - Светлин Манов - Ради Радев - Динко Димитров                           7C    W  -1  50        55,00  3,00
B  5  56 46  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                 5H    W  +1  -480      35,00 23,00
B  6  57 48  Георги Георгиев - Николай Янков - Димитър Иванов - Руси Господинов                 4H    W  +2  -480      35,00 23,00
B  7  -- 45  Bye - Христо Иванчев - Виктор Калчев                                                            Bye             28,68
B  8  53 41  Валери Йовчев - Иван Младенов - Владимир Марашев - Иван Цончев                     6H    W   =  -980       8,00 50,00
B  9  58 47  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Николай Василев - Захари Феров                    6H    W   =  -980       8,00 50,00
C  1  69 74  Александър Александров - Красимир Симеонов - Тодор Сталев - Петър Николов          3C    W  +3  -170      48,00 10,00
C  2  64 75  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Георги Гергов - Владимир Филков                  6H    W   =  -980       8,00 50,00
C  3  76 71  Стелияна Иванова - Траян Христов - Marculetiu Victor - Braia Alexander             7C    E  -1  50        55,00  3,00
C  4  77 73  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Яница Иванова - Юрий Перец                    5H    W  +1  -480      35,00 23,00
C  5  62 78  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Никола Барантиев - Румен Трендафилов                 6C    W   =  -920      20,00 38,00
C  6  65 66  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                   4H    W  +2  -480      35,00 23,00
C  7  79 68  Динко Донев - Борислав Симов - Лия Костова - Марина Койчева                        5C    W  +1  -420      46,00 12,00
C  8  70 61  Веселин Копчев - Христо Дунев - Георги Ралев - Виктор Йотов                        6C    E   =  -920      20,00 38,00
C  9  72 67  Марк Андонов - Живко Драганов - Капка Виденова - Владислав Славов                  6H    W   =  -980       8,00 50,00
C 10  63 80  Делян Иванов - Димитър Димитров - Елица Чешитева - Борис Василев                   4H    W  +2  -480      35,00 23,00




18     A10987        
East   54            
N-S    K753          
       J5            
4             KQJ632 
Q87           K102   
AJ102         986    
AQ832         9      
       5             
       AJ963         
       Q4            
       K10764        

3S E -140            
       C  D  H  S  N
N      7  4  6  4  5 
S      8  :  7  :  : 
E      5  8  6  9  7 
W      :  :  :  :  6 


 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1   1 26  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                3H    S  -2  -200      15,00 43,00
A  2   2 28  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Милко Славов - Иван Александров                  2S    E   =  -110      25,00 33,00
A  3   3 30  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Иван Нанев - Илия Василев             3N    W  -4  200       52,00  6,00
A  4   4 32  Ana Brajovic - Olga Simic - Георги Петров - Красимир Василев                       3Sx   W   =  -530       2,00 56,00
A  5   5 21  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Георги Караколев - Владимир Михов                3S    E  -2  100       47,00 11,00
A  6   6 23  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Мартин Марков - Йордан Димитров                  3D    W  -1  50        39,00 19,00
A  7   7 25  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Тодор Павлов - Иван Павлов                     3Nx   W  -4  800       58,00  0,00
A  8   8 --  Quaglia Antonio - Иван Марков - Bye                                                             Bye       24,76
A  9   9 29  Колю Видев - Гроздан Русинов - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2                 3H    S  -1  -100      33,00 25,00
A 10  31 10  Loukas Zotos - Panayotis Kannavos - Христо Христов - Александър Стоянов            3N    E  -1  50        39,00 19,00
A 11  33 11  Георги Петров - Цветомир Груев - Емилиан Гогев - Минчо Петков                      2S    N  -3  -300      10,00 48,00
A 12  22 12  Marius Ionita - Filip Florinel - Nesko Savic - Marko Mladenovic                    3N    N  -3  -300      10,00 48,00
A 13  24 13  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                     2Sx   E  +1  -570       0,00 58,00
B  1  54 49  Simona Darie - Costache Darie - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                   3S    W  -1  50        39,00 19,00
B  2  51 44  Радослав Радев - Борислав Борисов - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan               3N    W  -2  100       47,00 11,00
B  3  42 52  Максим Велчев - Георги Николов - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                  2S    W   =  -110      25,00 33,00
B  4  43 55  Валя Янева - Светлин Манов - Ради Радев - Динко Димитров                           3N    W   =  -400       6,00 52,00
B  5  56 46  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                 2H    S  -3  -300      10,00 48,00
B  6  57 48  Георги Георгиев - Николай Янков - Димитър Иванов - Руси Господинов                 3Nx   N  -2  -500       4,00 54,00
B  7  -- 45  Bye - Христо Иванчев - Виктор Калчев                                                            Bye             28,68
B  8  53 41  Валери Йовчев - Иван Младенов - Владимир Марашев - Иван Цончев                     2S    E   =  -110      25,00 33,00
B  9  58 47  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Николай Василев - Захари Феров                    4Sx   E  -2  300       55,00  3,00
C  1  69 74  Александър Александров - Красимир Симеонов - Тодор Сталев - Петър Николов          2S    E   =  -110      25,00 33,00
C  2  64 75  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Георги Гергов - Владимир Филков                  3Cx   S  -1  -200      15,00 43,00
C  3  76 71  Стелияна Иванова - Траян Христов - Marculetiu Victor - Braia Alexander             2S    E   =  -110      25,00 33,00
C  4  77 73  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Яница Иванова - Юрий Перец                    3N    W  -2  100       47,00 11,00
C  5  62 78  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Никола Барантиев - Румен Трендафилов                 4Sx   E  -2  300       55,00  3,00
C  6  65 66  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                   2S    E   =  -110      25,00 33,00
C  7  79 68  Динко Донев - Борислав Симов - Лия Костова - Марина Койчева                        3N    W  -1  50        39,00 19,00
C  8  70 61  Веселин Копчев - Христо Дунев - Георги Ралев - Виктор Йотов                        3S    E  -2  100       47,00 11,00
C  9  72 67  Марк Андонов - Живко Драганов - Капка Виденова - Владислав Славов                  2S    W  +1  -140      18,00 40,00
C 10  63 80  Делян Иванов - Димитър Димитров - Елица Чешитева - Борис Василев                   3N    N  -1  -100      33,00 25,00




19     1097643       
South  AK73          
E-W    K             
       98            
AJ8           5      
QJ1098        6      
Q75           A1083  
Q7           A1065432
       KQ2           
       542           
       J9642         
       KJ            

4Sx S -300           
       C  D  H  S  N
NS     2  4  5  8  4 
EW    10  8  7  5  9 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1  25  1  Тодор Павлов - Иван Павлов - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski                    5Cx   E   =  -750       0,00 58,00
A  2   2 --  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Bye                                                           Bye       20,99
A  3   3 29  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2   3S    N  -1  -50       47,00 11,00
A  4   4 31  Ana Brajovic - Olga Simic - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                      3S    N  -2  -100      38,00 20,00
A  5   5 33  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Георги Петров - Цветомир Груев                   4C    E  -1  100       54,00  4,00
A  6   6 22  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Marius Ionita - Filip Florinel                   4Sx   N  -3  -500      13,00 45,00
A  7   7 24  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                4Sx   N  -2  -300      19,00 39,00
A  8   8 26  Quaglia Antonio - Иван Марков - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                     3N    W  +1  -630       6,00 52,00
A  9   9 28  Колю Видев - Гроздан Русинов - Милко Славов - Иван Александров                     4Sx   N  -2  -300      19,00 39,00
A 10  10 30  Христо Христов - Александър Стоянов - Иван Нанев - Илия Василев                    3S    N  -1  -50       47,00 11,00
A 11  32 11  Георги Петров - Красимир Василев - Емилиан Гогев - Минчо Петков                    3N    E   =  -600       9,00 49,00
A 12  21 12  Георги Караколев - Владимир Михов - Nesko Savic - Marko Mladenovic                 4S    N  -1  -50       47,00 11,00
A 13  23 13  Мартин Марков - Йордан Димитров - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                     4Sx   S  -2  -300      19,00 39,00
B  1  54 --  Simona Darie - Costache Darie - Bye                                                             Bye       31,50
B  2  52 45  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Христо Иванчев - Виктор Калчев                  4Sx   N  -3  -500      13,00 45,00
B  3  43 53  Валя Янева - Светлин Манов - Валери Йовчев - Иван Младенов                         3S    N  -1  -50       47,00 11,00
B  4  44 55  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Ради Радев - Динко Димитров                     5C    E   =  -600       9,00 49,00
B  5  47 56  Николай Василев - Захари Феров - Razvan Gheorghe - Horia Georgescu                 3S    S  -1  -50       47,00 11,00
B  6  57 49  Георги Георгиев - Николай Янков - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                 3C    E  +2  -150      25,00 33,00
B  7  51 46  Радослав Радев - Борислав Борисов - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                 4C    E   =  -130      31,00 27,00
B  8  41 42  Владимир Марашев - Иван Цончев - Максим Велчев - Георги Николов                    3Cx   E   =  -670       4,00 54,00
B  9  58 48  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Димитър Иванов - Руси Господинов                  4Cx   E   =  -710       2,00 56,00
C  1  74 70  Тодор Сталев - Петър Николов - Веселин Копчев - Христо Дунев                       4C    E  +1  -150      25,00 33,00
C  2  65 75  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Георги Гергов - Владимир Филков                   4C    E   =  -130      31,00 27,00
C  3  72 76  Марк Андонов - Живко Драганов - Стелияна Иванова - Траян Христов                   4Sx   N  -1  -100      38,00 20,00
C  4  77 61  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Георги Ралев - Виктор Йотов                   4D    W  -4  400       57,00  1,00
C  5  78 63  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Делян Иванов - Димитър Димитров             4S    N  -2  -100      38,00 20,00
C  6  66 67  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Капка Виденова - Владислав Славов                4C    E   =  -130      31,00 27,00
C  7  79 69  Динко Донев - Борислав Симов - Александър Александров - Красимир Симеонов          3S    N  -1  -50       47,00 11,00
C  8  71 62  Marculetiu Victor - Braia Alexander - Igor Curlin - Zoran Koldzic                  4Sx   N  -2  -300      19,00 39,00
C  9  73 68  Яница Иванова - Юрий Перец - Лия Костова - Марина Койчева                          3N    E  -4  400       57,00  1,00
C 10  80 64  Елица Чешитева - Борис Василев - Daniel Moldovan - Marius Moraru                   4C    E   =  -130      31,00 27,00




20     AQ10          
West   K2            
All    K953          
       9875          
K32           97654  
J943          AQ108  
AQ87          J      
43            K106   
       J8            
       765           
       10642         
       AQJ2          

2N N 120             
       C  D  H  S  N
NS     9  8  5  6  8 
EW     4  5  8  7  5 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1  25  1  Тодор Павлов - Иван Павлов - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski                    3H    E   =  -140       1,00 57,00
A  2   2 --  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Bye                                                           Bye       20,99
A  3   3 29  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2   2H    W   =  -110      12,00 46,00
A  4   4 31  Ana Brajovic - Olga Simic - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                      3H    E  -1  100       25,00 33,00
A  5   5 33  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Георги Петров - Цветомир Груев                   1N    S  +1  120       38,00 20,00
A  6   6 22  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Marius Ionita - Filip Florinel                   2H    W   =  -110      12,00 46,00
A  7   7 24  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                2H    W   =  -110      12,00 46,00
A  8   8 26  Quaglia Antonio - Иван Марков - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                     3S    E   =  -140       1,00 57,00
A  9   9 28  Колю Видев - Гроздан Русинов - Милко Славов - Иван Александров                     1N    S  +1  120       38,00 20,00
A 10  10 30  Христо Христов - Александър Стоянов - Иван Нанев - Илия Василев                    1N    E  -2  200       49,00  9,00
A 11  32 11  Георги Петров - Красимир Василев - Емилиан Гогев - Минчо Петков                    2S    E  -2  200       49,00  9,00
A 12  21 12  Георги Караколев - Владимир Михов - Nesko Savic - Marko Mladenovic                 1N    S  +1  120       38,00 20,00
A 13  23 13  Мартин Марков - Йордан Димитров - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                     3C    S   =  110       30,00 28,00
B  1  54 --  Simona Darie - Costache Darie - Bye                                                             Bye       31,50
B  2  52 45  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Христо Иванчев - Виктор Калчев                  1N    S  +1  120       38,00 20,00
B  3  43 53  Валя Янева - Светлин Манов - Валери Йовчев - Иван Младенов                         3S    E  -3  300       56,00  2,00
B  4  44 55  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Ради Радев - Динко Димитров                     2N    W  -2  200       49,00  9,00
B  5  47 56  Николай Василев - Захари Феров - Razvan Gheorghe - Horia Georgescu                 2D    W  -3  300       56,00  2,00
B  6  57 49  Георги Георгиев - Николай Янков - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                 2N    W  -3  300       56,00  2,00
B  7  51 46  Радослав Радев - Борислав Борисов - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                 2S    E  -1  100       25,00 33,00
B  8  41 42  Владимир Марашев - Иван Цончев - Максим Велчев - Георги Николов                    2S    E  -1  100       25,00 33,00
B  9  58 48  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Димитър Иванов - Руси Господинов                  1N    S  +1  120       38,00 20,00
C  1  74 70  Тодор Сталев - Петър Николов - Веселин Копчев - Христо Дунев                       2S    E   =  -110      12,00 46,00
C  2  65 75  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Георги Гергов - Владимир Филков                   2N    W  -2  200       49,00  9,00
C  3  72 76  Марк Андонов - Живко Драганов - Стелияна Иванова - Траян Христов                   1N    N  +1  120       38,00 20,00
C  4  77 61  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Георги Ралев - Виктор Йотов                   2H    E   =  -110      12,00 46,00
C  5  78 63  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Делян Иванов - Димитър Димитров             2S    E   =  -110      12,00 46,00
C  6  66 67  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Капка Виденова - Владислав Славов                2H    E   =  -110      12,00 46,00
C  7  79 69  Динко Донев - Борислав Симов - Александър Александров - Красимир Симеонов          1N    S  +1  120       38,00 20,00
C  8  71 62  Marculetiu Victor - Braia Alexander - Igor Curlin - Zoran Koldzic                  3H    E  -1  100       25,00 33,00
C  9  73 68  Яница Иванова - Юрий Перец - Лия Костова - Марина Койчева                          2H    E   =  -110      12,00 46,00
C 10  80 64  Елица Чешитева - Борис Василев - Daniel Moldovan - Marius Moraru                   2H    W   =  -110      12,00 46,00




21     Q75           
North  1087          
N-S    9432          
       752           
A1098         K6     
KQJ5          643    
A8            QJ106  
A94           K863   
       J432          
       A92           
       K75           
       QJ10          

5H E -450            
       C  D  H  S  N
NS     2  3  2  3  3 
EW    11 10 11 10 10 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1  24  1  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski               3N    W  +1  -430      41,00 17,00
A  2  26  2  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek                   3N    E  +1  -430      41,00 17,00
A  3   3 28  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Милко Славов - Иван Александров       3N    E  +2  -460      13,00 45,00
A  4   4 30  Ana Brajovic - Olga Simic - Иван Нанев - Илия Василев                              3N    W  +1  -430      41,00 17,00
A  5   5 32  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Георги Петров - Красимир Василев                 3N    E  +1  -430      41,00 17,00
A  6   6 21  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Георги Караколев - Владимир Михов                3N    E  +2  -460      13,00 45,00
A  7   7 23  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Мартин Марков - Йордан Димитров                3N    E  +1  -430      41,00 17,00
A  8   8 25  Quaglia Antonio - Иван Марков - Тодор Павлов - Иван Павлов                         3N    W   =  -400      58,00  0,00
A  9   9 --  Колю Видев - Гроздан Русинов - Bye                                                              Bye       29,18
A 10  10 29  Христо Христов - Александър Стоянов - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2          3N    E  +1  -430      41,00 17,00
A 11  11 31  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                   3N    E  +2  -460      13,00 45,00
A 12  33 12  Георги Петров - Цветомир Груев - Nesko Savic - Marko Mladenovic                    3N    E  +2  -460      13,00 45,00
A 13  22 13  Marius Ionita - Filip Florinel - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                      3N    E  +2  -460      13,00 45,00
B  1  54 51  Simona Darie - Costache Darie - Радослав Радев - Борислав Борисов                  3N    E  +1  -430      41,00 17,00
B  2  53 46  Валери Йовчев - Иван Младенов - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                     1Sx   S  -3  -800       0,00 58,00
B  3  44 41  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Владимир Марашев - Иван Цончев                  3N    E  +2  -460      13,00 45,00
B  4  55 45  Ради Радев - Динко Димитров - Христо Иванчев - Виктор Калчев                       3N    E  +1  -430      41,00 17,00
B  5  48 56  Димитър Иванов - Руси Господинов - Razvan Gheorghe - Horia Georgescu               3N    E  +1  -430      41,00 17,00
B  6  -- 57  Bye - Георги Георгиев - Николай Янков                                                           Bye             24,46
B  7  52 47  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Николай Василев - Захари Феров                  3N    E  +1  -430      41,00 17,00
B  8  42 43  Максим Велчев - Георги Николов - Валя Янева - Светлин Манов                        3N    W  +2  -460      13,00 45,00
B  9  58 49  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                  3N    E  +1  -430      41,00 17,00
C  1  74 71  Тодор Сталев - Петър Николов - Marculetiu Victor - Braia Alexander                 3N    E  +2  -460      13,00 45,00
C  2  75 66  Георги Гергов - Владимир Филков - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                  3N    E  +2  -460      13,00 45,00
C  3  73 76  Яница Иванова - Юрий Перец - Стелияна Иванова - Траян Христов                      3N    E  +1  -430      41,00 17,00
C  4  62 77  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Веселин Величков - Йордан Вълканов                   3N    W  +2  -460      13,00 45,00
C  5  78 64  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Daniel Moldovan - Marius Moraru             3N    E  +2  -460      13,00 45,00
C  6  67 68  Капка Виденова - Владислав Славов - Лия Костова - Марина Койчева                   3N    E  +1  -430      41,00 17,00
C  7  70 79  Веселин Копчев - Христо Дунев - Динко Донев - Борислав Симов                       3N    E  +2  -460      13,00 45,00
C  8  72 63  Марк Андонов - Живко Драганов - Делян Иванов - Димитър Димитров                    3N    E  +1  -430      41,00 17,00
C  9  61 69  Георги Ралев - Виктор Йотов - Александър Александров - Красимир Симеонов           3N    E  +1  -430      41,00 17,00
C 10  80 65  Елица Чешитева - Борис Василев - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                    3N    E  +1  -430      41,00 17,00




22     87            
East   J8            
E-W    AKQ6          
       K10874        
KQ109         J5     
53            Q974   
8742          J10953 
Q53           A6     
       A6432         
       AK1062        
       ---           
       J92           

5N S 460             
       C  D  H  S  N
NS    11  8 10  9 11 
E      2  5  3  4  2 
W      1  :  :  3  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1  24  1  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski               3N    N  +2  460       23,00 35,00
A  2  26  2  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek                   6C    N   =  920       57,00  1,00
A  3   3 28  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Милко Славов - Иван Александров       3N    N  +3  490       43,00 15,00
A  4   4 30  Ana Brajovic - Olga Simic - Иван Нанев - Илия Василев                              6C    N   =  920       57,00  1,00
A  5   5 32  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Георги Петров - Красимир Василев                 4S    S   =  420        8,00 50,00
A  6   6 21  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Георги Караколев - Владимир Михов                3N    N  +2  460       23,00 35,00
A  7   7 23  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Мартин Марков - Йордан Димитров                3N    N  +3  490       43,00 15,00
A  8   8 25  Quaglia Antonio - Иван Марков - Тодор Павлов - Иван Павлов                         4H    S  -2  -100       0,00 58,00
A  9   9 --  Колю Видев - Гроздан Русинов - Bye                                                              Bye       29,18
A 10  10 29  Христо Христов - Александър Стоянов - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2          3N    N  +2  460       23,00 35,00
A 11  11 31  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                   3N    N  +2  460       23,00 35,00
A 12  33 12  Георги Петров - Цветомир Груев - Nesko Savic - Marko Mladenovic                    4S    S  -1  -50        3,00 55,00
A 13  22 13  Marius Ionita - Filip Florinel - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                      3N    N  +2  460       23,00 35,00
B  1  54 51  Simona Darie - Costache Darie - Радослав Радев - Борислав Борисов                  4H    S  -1  -50        3,00 55,00
B  2  53 46  Валери Йовчев - Иван Младенов - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                     4Sx   S   =  590       52,00  6,00
B  3  44 41  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Владимир Марашев - Иван Цончев                  3N    N  +2  460       23,00 35,00
B  4  55 45  Ради Радев - Динко Димитров - Христо Иванчев - Виктор Калчев                       3N    N  +2  460       23,00 35,00
B  5  48 56  Димитър Иванов - Руси Господинов - Razvan Gheorghe - Horia Georgescu               3N    N  +3  490       43,00 15,00
B  6  -- 57  Bye - Георги Георгиев - Николай Янков                                                           Bye             24,46
B  7  52 47  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Николай Василев - Захари Феров                  3N    N  +2  460       23,00 35,00
B  8  42 43  Максим Велчев - Георги Николов - Валя Янева - Светлин Манов                        3N    S  +3  490       43,00 15,00
B  9  58 49  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                  3N    N  +3  490       43,00 15,00
C  1  74 71  Тодор Сталев - Петър Николов - Marculetiu Victor - Braia Alexander                 3N    N  +2  460       23,00 35,00
C  2  75 66  Георги Гергов - Владимир Филков - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                  3N    N  +2  460       23,00 35,00
C  3  73 76  Яница Иванова - Юрий Перец - Стелияна Иванова - Траян Христов                      3N    N  +2  460       23,00 35,00
C  4  62 77  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Веселин Величков - Йордан Вълканов                   3N    N  +3  490       43,00 15,00
C  5  78 64  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Daniel Moldovan - Marius Moraru             3N    N  +3  490       43,00 15,00
C  6  67 68  Капка Виденова - Владислав Славов - Лия Костова - Марина Койчева                   3N    N  +3  490       43,00 15,00
C  7  70 79  Веселин Копчев - Христо Дунев - Динко Донев - Борислав Симов                       4S    N   =  420        8,00 50,00
C  8  72 63  Марк Андонов - Живко Драганов - Делян Иванов - Димитър Димитров                    3Nx   N  +2  750       54,00  4,00
C  9  61 69  Георги Ралев - Виктор Йотов - Александър Александров - Красимир Симеонов           3N    N  +2  460       23,00 35,00
C 10  80 65  Елица Чешитева - Борис Василев - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                    4H    S   =  420        8,00 50,00




23     A973          
South  Q2            
All    82            
       Q8752         
Q10865        J      
864           AJ103  
J106          974    
KJ            109643 
       K42           
       K975          
       AKQ53         
       A             

4N S 630             
       C  D  H  S  N
NS     9 11 10 10 10 
EW     4  2  3  3  3 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1  23  1  Мартин Марков - Йордан Димитров - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski               3N    S  +2  660       53,00  5,00
A  2  25  2  Тодор Павлов - Иван Павлов - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek                       3N    S  +2  660       53,00  5,00
A  3  --  3  Bye - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis                                                Bye             33,18
A  4   4 29  Ana Brajovic - Olga Simic - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2                    6D    S  -2  -200       3,00 55,00
A  5   5 31  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                3N    S  +1  630       33,00 25,00
A  6   6 33  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Георги Петров - Цветомир Груев                   3N    S   =  600       12,00 46,00
A  7   7 22  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Marius Ionita - Filip Florinel                 3N    S  +2  660       53,00  5,00
A  8   8 24  Quaglia Antonio - Иван Марков - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                    3N    N   =  600       12,00 46,00
A  9   9 26  Колю Видев - Гроздан Русинов - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                      3N    N  +1  630       33,00 25,00
A 10  10 28  Христо Христов - Александър Стоянов - Милко Славов - Иван Александров              3N    N  +1  630       33,00 25,00
A 11  11 30  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Иван Нанев - Илия Василев                           3N    N  +1  630       33,00 25,00
A 12  12 32  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Георги Петров - Красимир Василев                  3N    N  +1  630       33,00 25,00
A 13  21 13  Георги Караколев - Владимир Михов - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                   3N    S  +1  630       33,00 25,00
B  1  52 54  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Simona Darie - Costache Darie                   3N    S  +1  630       33,00 25,00
B  2  41 47  Владимир Марашев - Иван Цончев - Николай Василев - Захари Феров                    3N    N  +1  630       33,00 25,00
B  3  45 42  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Максим Велчев - Георги Николов                    3N    N  +1  630       33,00 25,00
B  4  55 46  Ради Радев - Динко Димитров - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                       3N    N  +2  660       53,00  5,00
B  5  56 49  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris               3N    N   =  600       12,00 46,00
B  6  51 57  Радослав Радев - Борислав Борисов - Георги Георгиев - Николай Янков                3N    S  +1  630       33,00 25,00
B  7  53 48  Валери Йовчев - Иван Младенов - Димитър Иванов - Руси Господинов                   6N    N  -3  -300       0,00 58,00
B  8  43 44  Валя Янева - Светлин Манов - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                      3N    N   =  600       12,00 46,00
B  9  58 --  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Bye                                                            Bye       27,01
C  1  74 72  Тодор Сталев - Петър Николов - Марк Андонов - Живко Драганов                       3N    S  +1  630       33,00 25,00
C  2  75 67  Георги Гергов - Владимир Филков - Капка Виденова - Владислав Славов                5S    N  -2  -200       3,00 55,00
C  3  76 61  Стелияна Иванова - Траян Христов - Георги Ралев - Виктор Йотов                     3N    S  +2  660       53,00  5,00
C  4  63 77  Делян Иванов - Димитър Димитров - Веселин Величков - Йордан Вълканов               3N    N  +1  630       33,00 25,00
C  5  65 78  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Никола Барантиев - Румен Трендафилов              3N    N  +1  630       33,00 25,00
C  6  68 69  Лия Костова - Марина Койчева - Александър Александров - Красимир Симеонов          3N    N   =  600       12,00 46,00
C  7  79 71  Динко Донев - Борислав Симов - Marculetiu Victor - Braia Alexander                 3N    N  +2  660       53,00  5,00
C  8  73 64  Яница Иванова - Юрий Перец - Daniel Moldovan - Marius Moraru                       3N    N   =  600       12,00 46,00
C  9  62 70  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Веселин Копчев - Христо Дунев                        3N    N  +1  630       33,00 25,00
C 10  80 66  Елица Чешитева - Борис Василев - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                   3N    S   =  600       12,00 46,00




24     2             
West   AK10          
None   KJ105         
       K10852        
J743          KQ8    
9742          Q8     
84            Q72    
J64           AQ973  
       A10965        
       J653          
       A963          
       ---           

4S N 420             
       C  D  H  S  N
N      8 11 10 10  9 
S      :  :  :  9  : 
EW     5  2  3  3  4 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1  23  1  Мартин Марков - Йордан Димитров - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski               3N    N  +1  430       44,00 14,00
A  2  25  2  Тодор Павлов - Иван Павлов - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek                       3N    N  +1  430       44,00 14,00
A  3  --  3  Bye - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis                                                Bye             33,18
A  4   4 29  Ana Brajovic - Olga Simic - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2                    3D    S   =  110       11,00 47,00
A  5   5 31  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                2H    N  +1  140       18,00 40,00
A  6   6 33  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Георги Петров - Цветомир Груев                   4H    S   =  420       40,00 18,00
A  7   7 22  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Marius Ionita - Filip Florinel                 2H    N  +2  170       33,00 25,00
A  8   8 24  Quaglia Antonio - Иван Марков - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                    2Nx   N   =  490       48,00 10,00
A  9   9 26  Колю Видев - Гроздан Русинов - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                      2H    N  +1  140       18,00 40,00
A 10  10 28  Христо Христов - Александър Стоянов - Милко Славов - Иван Александров              2Cx   E  -3  500       51,00  7,00
A 11  11 30  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Иван Нанев - Илия Василев                           2D    N  +1  110       11,00 47,00
A 12  12 32  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Георги Петров - Красимир Василев                  3N    S  -2  -100       5,00 53,00
A 13  21 13  Георги Караколев - Владимир Михов - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                   2Cx   W  -3  500       51,00  7,00
B  1  52 54  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Simona Darie - Costache Darie                   2S    S  +3  200       36,00 22,00
B  2  41 47  Владимир Марашев - Иван Цончев - Николай Василев - Захари Феров                    3N    N   =  400       38,00 20,00
B  3  45 42  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Максим Велчев - Георги Николов                    2Sx   W  -5  1100      56,00  2,00
B  4  55 46  Ради Радев - Динко Димитров - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                       2D    N  +3  150       26,00 32,00
B  5  56 49  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris               3N    N  +1  430       44,00 14,00
B  6  51 57  Радослав Радев - Борислав Борисов - Георги Георгиев - Николай Янков                2N    N  +1  150       26,00 32,00
B  7  53 48  Валери Йовчев - Иван Младенов - Димитър Иванов - Руси Господинов                   3N    N  -4  -200       0,00 58,00
B  8  43 44  Валя Янева - Светлин Манов - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                      2H    N  +1  140       18,00 40,00
B  9  58 --  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Bye                                                            Bye       27,01
C  1  74 72  Тодор Сталев - Петър Николов - Марк Андонов - Живко Драганов                       2Sx   E  -5  1100      56,00  2,00
C  2  75 67  Георги Гергов - Владимир Филков - Капка Виденова - Владислав Славов                3D    N  +3  170       33,00 25,00
C  3  76 61  Стелияна Иванова - Траян Христов - Георги Ралев - Виктор Йотов                     4Hx   S  -1  -100       5,00 53,00
C  4  63 77  Делян Иванов - Димитър Димитров - Веселин Величков - Йордан Вълканов               2N    N  -3  -150       2,00 56,00
C  5  65 78  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Никола Барантиев - Румен Трендафилов              5D    N  -1  -50        8,00 50,00
C  6  68 69  Лия Костова - Марина Койчева - Александър Александров - Красимир Симеонов          4D    N  +1  150       26,00 32,00
C  7  79 71  Динко Донев - Борислав Симов - Marculetiu Victor - Braia Alexander                 2Hx   E  -5  1100      56,00  2,00
C  8  73 64  Яница Иванова - Юрий Перец - Daniel Moldovan - Marius Moraru                       3D    N  +1  130       14,00 44,00
C  9  62 70  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Веселин Копчев - Христо Дунев                        3D    N  +2  150       26,00 32,00
C 10  80 66  Елица Чешитева - Борис Василев - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                   3D    S  +2  150       26,00 32,00




25     AK107632      
North  J             
E-W    A86           
       Q7            
5             QJ4    
A432          KQ6    
K7532         Q      
AJ4           K96532 
       98            
       109875        
       J1094         
       108           

5Sx N -500           
       C  D  H  S  N
NS     2  4  5  8  3 
EW    11  9  8  5 10 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1  22  1  Marius Ionita - Filip Florinel - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski                4Sx   N  -2  -300      27,00 31,00
A  2  24  2  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek                  5C    E   =  -600      15,00 43,00
A  3  26  3  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis        3N    E  +1  -630       7,00 51,00
A  4  28  4  Милко Славов - Иван Александров - Ana Brajovic - Olga Simic                        3N    E  -4  400       54,00  4,00
A  5   5 30  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Иван Нанев - Илия Василев                        3Sx   N  -1  -100      40,00 18,00
A  6   6 32  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Георги Петров - Красимир Василев                 3N    E  +2  -660       1,00 57,00
A  7   7 21  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Георги Караколев - Владимир Михов              3N    E  +1  -630       7,00 51,00
A  8   8 23  Quaglia Antonio - Иван Марков - Мартин Марков - Йордан Димитров                    4S    N  -3  -150      32,00 26,00
A  9   9 25  Колю Видев - Гроздан Русинов - Тодор Павлов - Иван Павлов                          4Sx   N  -2  -300      27,00 31,00
A 10  10 --  Христо Христов - Александър Стоянов - Bye                                                       Bye       36,45
A 11  11 29  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2                 4C    E   =  -130      35,00 23,00
A 12  12 31  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                 3Sx   N  -1  -100      40,00 18,00
A 13  13 33  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Георги Петров - Цветомир Груев                      4Sx   N  -2  -300      27,00 31,00
B  1  53 54  Валери Йовчев - Иван Младенов - Simona Darie - Costache Darie                      4Sx   N  -3  -500      21,00 37,00
B  2  42 48  Максим Велчев - Георги Николов - Димитър Иванов - Руси Господинов                  5C    W   =  -600      15,00 43,00
B  3  46 43  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Валя Янева - Светлин Манов                        5C    E   =  -600      15,00 43,00
B  4  55 47  Ради Радев - Динко Димитров - Николай Василев - Захари Феров                       4Sx   N  -3  -500      21,00 37,00
B  5  56 --  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Bye                                                         Bye       27,11
B  6  57 52  Георги Георгиев - Николай Янков - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                 3S    N  -1  -50       45,00 13,00
B  7  41 49  Владимир Марашев - Иван Цончев - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                  3N    E  -4  400       54,00  4,00
B  8  44 45  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Христо Иванчев - Виктор Калчев                  5C    W   =  -600      15,00 43,00
B  9  58 51  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Радослав Радев - Борислав Борисов                 3N    E  +1  -630       7,00 51,00
C  1  73 74  Яница Иванова - Юрий Перец - Тодор Сталев - Петър Николов                          4S    N  -2  -100      40,00 18,00
C  2  75 68  Георги Гергов - Владимир Филков - Лия Костова - Марина Койчева                     5C    E  -1  100       48,00 10,00
C  3  76 62  Стелияна Иванова - Траян Христов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                     3C    E  +1  -130      35,00 23,00
C  4  77 64  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Daniel Moldovan - Marius Moraru               3N    E  -4  400       54,00  4,00
C  5  66 78  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Никола Барантиев - Румен Трендафилов             4Sx   N  -2  -300      27,00 31,00
C  6  69 70  Александър Александров - Красимир Симеонов - Веселин Копчев - Христо Дунев         3N    E  +2  -660       1,00 57,00
C  7  79 72  Динко Донев - Борислав Симов - Марк Андонов - Живко Драганов                       3N    E  -4  400       54,00  4,00
C  8  61 65  Георги Ралев - Виктор Йотов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                       3N    E  +1  -630       7,00 51,00
C  9  63 71  Делян Иванов - Димитър Димитров - Marculetiu Victor - Braia Alexander              3S    N  -1  -50       45,00 13,00
C 10  80 67  Елица Чешитева - Борис Василев - Капка Виденова - Владислав Славов                 3N    W  -4  400       54,00  4,00




26     J3            
East   KQ            
All    AK104         
       J5432         
Q87           1065   
J109          A87632 
J62           975    
AK86          7      
       AK942         
       54            
       Q83           
       Q109          

4C S 130             
       C  D  H  S  N
NS    10  9  5  8  8 
EW     3  4  7  4  4 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr        Result    Score
A  1  22  1  Marius Ionita - Filip Florinel - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski                4S    N  -2  -200       6,00 52,00
A  2  24  2  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek                  3N    S  -1  -100      22,00 36,00
A  3  26  3  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis        3N    N  -1  -100      22,00 36,00
A  4  28  4  Милко Славов - Иван Александров - Ana Brajovic - Olga Simic                        2S    S  +2  170       42,00 16,00
A  5   5 30  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Иван Нанев - Илия Василев                        3Hx   W  -2  500       44,00 14,00
A  6   6 32  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Георги Петров - Красимир Василев                 3N    N  -1  -100      22,00 36,00
A  7   7 21  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Георги Караколев - Владимир Михов              3S    S   =  140       39,00 19,00
A  8   8 23  Quaglia Antonio - Иван Марков - Мартин Марков - Йордан Димитров                    3N    S  -2  -200       6,00 52,00
A  9   9 25  Колю Видев - Гроздан Русинов - Тодор Павлов - Иван Павлов                          3N    S  -1  -100      22,00 36,00
A 10  10 --  Христо Христов - Александър Стоянов - Bye                                                       Bye       36,45
A 11  11 29  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2                 4S    S  -2  -200       6,00 52,00
A 12  12 31  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Loukas Zotos - Panayotis Kannavos                 2S    S   =  110       33,00 25,00
A 13  13 33  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Георги Петров - Цветомир Груев                      2S    S  +1  140       39,00 19,00
B  1  53 54  Валери Йовчев - Иван Младенов - Simona Darie - Costache Darie                      4S    S  -1  -100      22,00 36,00
B  2  42 48  Максим Велчев - Георги Николов - Димитър Иванов - Руси Господинов                  3N    S  -1  -100      22,00 36,00
B  3  46 43  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Валя Янева - Светлин Манов                        3N    N  -2  -200       6,00 52,00
B  4  55 47  Ради Радев - Динко Димитров - Николай Василев - Захари Феров                       4S    S  -2  -200       6,00 52,00
B  5  56 --  Razvan Gheorghe - Horia Georgescu - Bye                                                         Bye       27,11
B  6  57 52  Георги Георгиев - Николай Янков - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                 3N    N  -1  -100      22,00 36,00
B  7  41 49  Владимир Марашев - Иван Цончев - Nikos Tagaras - Altinis Dimitris                  3N    N  -2  -200       6,00 52,00
B  8  44 45  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Христо Иванчев - Виктор Калчев                  3N    N  -1  -100      22,00 36,00
B  9  58 51  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Радослав Радев - Борислав Борисов                 3N    S  +1  630       57,00  1,00
C  1  73 74  Яница Иванова - Юрий Перец - Тодор Сталев - Петър Николов                          3N    N  +1  630       57,00  1,00
C  2  75 68  Георги Гергов - Владимир Филков - Лия Костова - Марина Койчева                     3N    N  -1  -100      22,00 36,00
C  3  76 62  Стелияна Иванова - Траян Христов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                     3N    N   =  600       50,00  8,00
C  4  77 64  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Daniel Moldovan - Marius Moraru               4S    S  -2  -200       6,00 52,00
C  5  66 78  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Никола Барантиев - Румен Трендафилов             3N    N   =  600       50,00  8,00
C  6  69 70  Александър Александров - Красимир Симеонов - Веселин Копчев - Христо Дунев         2S    S   =  110       33,00 25,00
C  7  79 72  Динко Донев - Борислав Симов - Марк Андонов - Живко Драганов                       3C    N  +1  130       36,00 22,00
C  8  61 65  Георги Ралев - Виктор Йотов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                       3N    N   =  600       50,00  8,00
C  9  63 71  Делян Иванов - Димитър Димитров - Marculetiu Victor - Braia Alexander              3N    N   =  600       50,00  8,00
C 10  80 67  Елица Чешитева - Борис Василев - Капка Виденова - Владислав Славов                 3N    N   =  600       50,00  8,00

Резултати