Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

XXXVIII Международен бридж фестивал - Стара Загора - сесия 2

04.10.2019 / 08:00 - 04.10.2019 / 09:00, Стара Загора
Национален, Двойков 0лв. /Двойков
0 Участници в турнира 0 игри/1

2019-10-04  38 МБФ Стара Загора - двойки - Session 2

Hands                 Personal scores

30 tables, 60 pairs. Number of boards: 26. Average: 754,00. Tiebreak.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Pair    Score      %  Tie         Name                                          Pen     M-ID     Club                    

   1    41  1010,00  66,98              Владимир Марашев - Иван Цончев                     1111  0101  Сф                      
   2    47   914,00  60,61              Николай Василев - Захари Феров                     4028  0172  СтЗ - Сф                
   3    21   899,00  59,62              Георги Караколев - Владимир Михов                  0005  1023  Сф - K1                 
   4     1   889,00  58,95  59,0  52,2  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski                 9356  9355  Ser                     
   5    62   889,00  58,95  59,0  49,5  Igor Curlin - Zoran Koldzic                        9347  9354  Serbia - Ser            

   6    63   888,00  58,89              Делян Иванов - Димитър Димитров                    0071  0164  Сф                      
   7    25   870,00  57,69              Тодор Павлов - Иван Павлов                         0193  0707  Сф                      
   8    30   865,00  57,36              Иван Нанев - Илия Василев                          0023  0016  K1 - Сф                 
   9     4   860,00  57,03              Ana Brajovic - Olga Simic                          9351  9338  Serbia                  
  10    78   856,00  56,76              Никола Барантиев - Румен Трендафилов               5555  6006  Шато Росеново - Вн      

  11    75   854,00  56,63              Георги Гергов - Владимир Филков                    0050  0053  Сф                      
  12    77   850,00  56,37              Веселин Величков - Йордан Вълканов                 4004  4202  СтЗ - Хс                
  13    29   849,00  56,30              Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2                0089  1011  Сф                      
  14    10   846,00  56,10              Христо Христов - Александър Стоянов                1001  0969  Сф                      
  15     7   845,00  56,03              Миряна Митовска - Георги Георгиев                  0036  1528  Сф                      

  16    66   817,00  54,18  2           Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                    9550  9551  Ro                      
  17    44   817,00  54,18  0           Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                   9594  9240  Ro                      
  18    73   813,00  53,91              Яница Иванова - Юрий Перец                         4077  6074  СтЗ - Вн                
  19    54   806,00  53,45              Simona Darie - Costache Darie                      9525  9526  Ro                      
  20    72   805,00  53,38              Марк Андонов - Живко Драганов                      6171  4044  КСБ Радков - СтЗ        

  21    61   804,00  53,32              Георги Ралев - Виктор Йотов                        0448  0187  Бс - Сф                 
  22    58   800,00  53,05              Ангел Ванчев - Захари Захариев                     3737  0066  Бридж +                 
  23    52   797,00  52,85              Стефан Иванов - Тодор Костадинов                   7800  3007  Поп - КСБ Радков        
  24    71   796,00  52,79              Victor Marculetiu - Braia Aleksandru               9524  9558  Ro                      
  25    68   783,00  51,92              Лия Костова - Марина Койчева                       0750  0142  Сф - КСБ Радков         

  26    55   773,00  51,26              Ради Радев - Динко Димитров                        4025  4006  СтЗ                     
  27    45   772,00  51,19              Христо Иванчев - Виктор Калчев                     0029  6100  Шм                      
  28    65   767,00  50,86              Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                     9552  9562  Ro                      
  29    42   757,00  50,20              Максим Велчев - Георги Николов                     4056  4049  СтЗ                     
  30     9   754,00  50,00              Колю Видев - Гроздан Русинов                       4444  4201  БК Боровете - КСБ Радков

  31    26   748,00  49,60              Dan Moraru - Cornel Teodorescu                     9529  9553  Ro                      
  32    28   740,00  49,07              Милко Славов - Иван Александров                    6187  6176  Вн                      
  33    24   736,00  48,81              Петър Игнатов - Стефан Стефанов                    1531  0011  Сф                      
  34     3   731,00  48,47              Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis         9370 11000  Greece                  
  35    11   730,00  48,41              Емилиан Гогев - Минчо Петков                       1401  1414  Кн - Тврд               

  36    67   728,00  48,28              Капка Виденова - Владислав Славов                  1805  1811  Пк                      
  37    13   726,00  48,14              Селиатин Шабан - Mehmet Mert                       4884  9601  Дмгр - Tur              
  38    74   725,00  48,08              Тодор Сталев - Петър Николов                       4054  3180  Чирп - Кристон          
  39    76   724,00  48,01              Стелияна Иванова - Траян Христов                   6007  0028  Вн - Сф                 
  40    32   718,00  47,61              Георги Петров - Красимир Василев                   4231  3035  Дмгр                    

  41    51   716,00  47,48              Радослав Радев - Борислав Борисов                  5014  5115  Кам - Бс                
  42    70   706,00  46,82              Веселин Копчев - Христо Дунев                      0025  1162  Сф                      
  43    64   705,00  46,75              Daniel Moldovan - Marius Moraru                    9239  9530  Ro                      
  44    79   701,00  46,49              Динко Донев - Борислав Симов                       4009  4007  СтЗ                     
  45    31   700,00  46,42              Zotos Loukas - Panayotis Kannavos                  9394  9117  Greece                  

  46    23   683,00  45,29              Мартин Марков - Йордан Димитров                    4058  1290  КСБ Радков - Сф         
  47     5   675,00  44,76              Теню Тенев - Николай Кермедчиев                    4224  0812  КСБ Радков - Сф         
  48    12   664,00  44,03              Nesko Savic - Marko Mladenovic                     9339  9368  Serbia                  
  49    53   661,00  43,83              Валери Йовчев - Иван Младенов                      1403  1219  Кн - Сф                 
  50    46   660,00  43,77              Ender Aksuyek - Volkan Denizci                     9680  9937  Tur                     

  51    69   659,00  43,70              Александър Александров - Красимир Симеонов         0303  1205  Сф - СБК Сердика        
  52    33   645,00  42,77              Георги Петров - Цветомир Груев                     8716  1419  БК Каро-Чбрг - Лв       
  53    57   631,00  41,84              Георги Георгиев - Николай Янков                    1348  0046  Сф                      
  54    43   623,00  41,31              Валя Янева - Светлин Манов                         1163  1063  СК Липов цвят           
  55     8   619,00  41,05  2           Quaglia Antonio - Иван Марков                      9883  5714  Italy - Сл              

  56     6   619,00  41,05  0           Corina Lupsan - Octavian Lupsan                    9542  9541  Ro                      
  57    80   606,20  40,20              Елица Чешитева - Борис Василев              -5,80  1017  2412  Сф                      
  58     2   605,00  40,12              Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek                    9603  9604  Tur                     
  59    49   512,00  33,95              Nikos Tagaras - Dimitris Altinis                   9115  9116  Greece                  
  60    48   493,00  32,69              Димитър Иванов - Руси Господинов                   4080  4071  Чирп                    


1      875           
North  AQJ           
None   K109          
       AK76          
AK1043        Q9     
1064          982    
AJ6           842    
85            QJ1092 
       J62           
       K753          
       Q753          
       43            

2H N 110             
       C  D  H  S  N
NS     6  8  8  7  7 
EW     7  4  4  6  6 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 61  Владимир Марашев - Иван Цончев - Георги Ралев - Виктор Йотов                      3Sx   W  -3  500       57,00  1,00
A  2  63 42  Делян Иванов - Димитър Димитров - Максим Велчев - Георги Николов                  2S    W  -2  100       49,00  9,00
A  3  65 43  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Валя Янева - Светлин Манов                       1N    N   =  90        35,00 23,00
A  4  67 44  Капка Виденова - Владислав Славов - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan              2Nx   N  -1  -100       8,00 50,00
A  5  69 45  Александър Александров - Красимир Симеонов - Христо Иванчев - Виктор Калчев       4Cx   E  -3  500       57,00  1,00
A  6  46 71  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru             3C    N  -3  -150       0,00 58,00
A  7  47 73  Николай Василев - Захари Феров - Яница Иванова - Юрий Перец                       2Sx   W  -1  100       49,00  9,00
A  8  48 62  Димитър Иванов - Руси Господинов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                    2S    E   =  -110       2,00 56,00
A  9  49 64  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Daniel Moldovan - Marius Moraru                2S    W  -2  100       49,00  9,00
A 10  54 66  Simona Darie - Costache Darie - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                   1N    N   =  90        35,00 23,00
A 11  51 68  Радослав Радев - Борислав Борисов - Лия Костова - Марина Койчева                  2S    W  -1  50        22,00 36,00
A 12  52 80  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Елица Чешитева - Борис Василев                 1N    N   =  90        35,00 23,00
A 13  53 72  Валери Йовчев - Иван Младенов - Марк Андонов - Живко Драганов                     2C    N  -2  -100       8,00 50,00
B  1  74  1  Тодор Сталев - Петър Николов - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski                 3H    S  -1  -50       16,00 42,00
B  2   8  9  Quaglia Antonio - Иван Марков - Колю Видев - Гроздан Русинов                      2S    W  -1  50        22,00 36,00
B  3   7 77  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Веселин Величков - Йордан Вълканов            1N    N   =  90        35,00 23,00
B  4   2 76  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Стелияна Иванова - Траян Христов                1N    N   =  90        35,00 23,00
B  5   3 11  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Емилиан Гогев - Минчо Петков         1N    N   =  90        35,00 23,00
B  6  78 13  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Селиатин Шабан - Mehmet Mert               2C    N  -2  -100       8,00 50,00
B  7  75 10  Георги Гергов - Владимир Филков - Христо Христов - Александър Стоянов             3D    S  -1  -50       16,00 42,00
B  8   4  6  Ana Brajovic - Olga Simic - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                       1N    N   =  90        35,00 23,00
B  9   5 12  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Nesko Savic - Marko Mladenovic                  3H    S  -2  -100       8,00 50,00
C  1  70 21  Веселин Копчев - Христо Дунев - Георги Караколев - Владимир Михов                 2S    W  -1  50        22,00 36,00
C  2  55 25  Ради Радев - Динко Димитров - Тодор Павлов - Иван Павлов                          2S    W  -2  100       49,00  9,00
C  3  29 24  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Петър Игнатов - Стефан Стефанов             1N    N   =  90        35,00 23,00
C  4  28 31  Милко Славов - Иван Александров - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos               1N    N   =  90        35,00 23,00
C  5  23 26  Мартин Марков - Йордан Димитров - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                  2Sx   W  -2  300       54,00  4,00
C  6  30 32  Иван Нанев - Илия Василев - Георги Петров - Красимир Василев                      1N    N   =  90        35,00 23,00
C  7  33 57  Георги Петров - Цветомир Груев - Георги Георгиев - Николай Янков                  1N    N  -1  -50       16,00 42,00
C  8  58 79  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Динко Донев - Борислав Симов                     2C    N  -2  -100       8,00 50,00




2      QJ            
East   8             
N-S    J863          
       AQJ732        
AK9865        43     
AQ1093        762    
52            AQ104  
---           K865   
       1072          
       KJ54          
       K97           
       1094          

5H E -450            
       C  D  H  S  N
NS     7  4  2  3  3 
EW     6  8 11 10  8 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 61  Владимир Марашев - Иван Цончев - Георги Ралев - Виктор Йотов                      4S    W  -1  50        45,00 13,00
A  2  63 42  Делян Иванов - Димитър Димитров - Максим Велчев - Георги Николов                  3H    W  -1  50        45,00 13,00
A  3  65 43  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Валя Янева - Светлин Манов                       4S    W  +1  -450       8,00 50,00
A  4  67 44  Капка Виденова - Владислав Славов - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan              2Cx   N  -1  -200      32,00 26,00
A  5  69 45  Александър Александров - Красимир Симеонов - Христо Иванчев - Виктор Калчев       4H    E  -1  50        45,00 13,00
A  6  46 71  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru             4H    W   =  -420      22,00 36,00
A  7  47 73  Николай Василев - Захари Феров - Яница Иванова - Юрий Перец                       4H    W  -1  50        45,00 13,00
A  8  48 62  Димитър Иванов - Руси Господинов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                    4H    W  +1  -450       8,00 50,00
A  9  49 64  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Daniel Moldovan - Marius Moraru                5S    W   =  -450       8,00 50,00
A 10  54 66  Simona Darie - Costache Darie - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                   4H    W  -2  100       55,00  3,00
A 11  51 68  Радослав Радев - Борислав Борисов - Лия Костова - Марина Койчева                  4Sx   E  -1  100       55,00  3,00
A 12  52 80  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Елица Чешитева - Борис Василев                 3Cx   N  -3  -800       2,00 56,00
A 13  53 72  Валери Йовчев - Иван Младенов - Марк Андонов - Живко Драганов                     4S    W   =  -420      22,00 36,00
B  1  74  1  Тодор Сталев - Петър Николов - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski                 4H    W  +1  -450       8,00 50,00
B  2   8  9  Quaglia Antonio - Иван Марков - Колю Видев - Гроздан Русинов                      4H    W   =  -420      22,00 36,00
B  3   7 77  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Веселин Величков - Йордан Вълканов            4H    W   =  -420      22,00 36,00
B  4   2 76  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Стелияна Иванова - Траян Христов                4H    E   =  -420      22,00 36,00
B  5   3 11  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Емилиан Гогев - Минчо Петков         4Hx   W  -2  300       58,00  0,00
B  6  78 13  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Селиатин Шабан - Mehmet Mert               4H    W   =  -420      22,00 36,00
B  7  75 10  Георги Гергов - Владимир Филков - Христо Христов - Александър Стоянов             4H    W  -1  50        45,00 13,00
B  8   4  6  Ana Brajovic - Olga Simic - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                       4H    W  -1  50        45,00 13,00
B  9  12  5  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                  3H    W   =  -140      35,00 23,00
C  1  70 21  Веселин Копчев - Христо Дунев - Георги Караколев - Владимир Михов                 4H    W   =  -420      22,00 36,00
C  2  55 25  Ради Радев - Динко Димитров - Тодор Павлов - Иван Павлов                          4S    W  +1  -450       8,00 50,00
C  3  29 24  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Петър Игнатов - Стефан Стефанов             4H    W  -1  50        45,00 13,00
C  4  28 31  Милко Славов - Иван Александров - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos               2H    W  +1  -140      35,00 23,00
C  5  23 26  Мартин Марков - Йордан Димитров - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                  3Dx   N  -4  -1100      0,00 58,00
C  6  30 32  Иван Нанев - Илия Василев - Георги Петров - Красимир Василев                      4H    W   =  -420      22,00 36,00
C  7  33 57  Георги Петров - Цветомир Груев - Георги Георгиев - Николай Янков                  4S    W   =  -420      22,00 36,00
C  8  58 79  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Динко Донев - Борислав Симов                     4S    W  -1  50        45,00 13,00




3      J1092         
South  AK93          
E-W    6             
       K732          
---           AQ87   
QJ104         8652   
QJ1087        AK94   
AJ54          Q      
       K6543         
       7             
       532           
       10986         

4D W -130            
       C  D  H  S  N
NS     6  3  4  8  4 
EW     6 10  9  5  8 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 73  Владимир Марашев - Иван Цончев - Яница Иванова - Юрий Перец                       5D    W  -1  100       41,00 17,00
A  2  42 62  Максим Велчев - Георги Николов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                      4Sx   S  -1  -100      32,00 26,00
A  3  64 43  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Валя Янева - Светлин Манов                      3N    E   =  -600      16,00 42,00
A  4  66 44  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                3Sx   S   =  530       54,00  4,00
A  5  68 45  Лия Костова - Марина Койчева - Христо Иванчев - Виктор Калчев                     4Sx   S  -3  -500      24,00 34,00
A  6  80 46  Елица Чешитева - Борис Василев - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                   3N    E  -1  100       41,00 17,00
A  7  47 72  Николай Василев - Захари Феров - Марк Андонов - Живко Драганов                    4H    E   =  -620       7,00 51,00
A  8  48 61  Димитър Иванов - Руси Господинов - Георги Ралев - Виктор Йотов                    3N    E  +1  -630       2,00 56,00
A  9  49 63  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Делян Иванов - Димитър Димитров                3N    E   =  -600      16,00 42,00
A 10  54 65  Simona Darie - Costache Darie - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                    5Hx   E  -3  800       56,00  2,00
A 11  51 67  Радослав Радев - Борислав Борисов - Капка Виденова - Владислав Славов             3N    E   =  -600      16,00 42,00
A 12  52 69  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Александър Александров - Красимир Симеонов     3N    E   =  -600      16,00 42,00
A 13  53 71  Валери Йовчев - Иван Младенов - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru              3N    E  -1  100       41,00 17,00
B  1  74 75  Тодор Сталев - Петър Николов - Георги Гергов - Владимир Филков                    3N    E  +1  -630       2,00 56,00
B  2  77 10  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Христо Христов - Александър Стоянов          4Sx   S  -2  -300      27,00 31,00
B  3  76  4  Стелияна Иванова - Траян Христов - Ana Brajovic - Olga Simic                      3N    E   =  -600      16,00 42,00
B  4   9  2  Колю Видев - Гроздан Русинов - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek                    4Sx   S  -1  -100      32,00 26,00
B  5   3 12  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Nesko Savic - Marko Mladenovic       4H    W  -1  100       41,00 17,00
B  6  78  1  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski         3N    W  -1  100       41,00 17,00
B  7   8 11  Quaglia Antonio - Иван Марков - Емилиан Гогев - Минчо Петков                      4H    E   =  -620       7,00 51,00
B  8   6  7  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Миряна Митовска - Георги Георгиев               3N    E  +1  -630       2,00 56,00
B  9  13  5  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                    4Hxx  W  -1  400       50,00  8,00
C  1  70 57  Веселин Копчев - Христо Дунев - Георги Георгиев - Николай Янков                   4Hxx  W  -2  1000      58,00  0,00
C  2  55 30  Ради Радев - Динко Димитров - Иван Нанев - Илия Василев                           3N    E   =  -600      16,00 42,00
C  3  26 33  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Георги Петров - Цветомир Груев                   3N    E   =  -600      16,00 42,00
C  4  28 58  Милко Славов - Иван Александров - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  4Sx   N  -2  -300      27,00 31,00
C  5  79 23  Динко Донев - Борислав Симов - Мартин Марков - Йордан Димитров                    4H    W  -1  100       41,00 17,00
C  6  29 31  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos           5Dx   W  -1  200       48,00 10,00
C  7  25 24  Тодор Павлов - Иван Павлов - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                      6Dx   E  -2  500       52,00  6,00
C  8  21 32  Георги Караколев - Владимир Михов - Георги Петров - Красимир Василев              4Sx   S  -1  -100      32,00 26,00




4      J8            
West   QJ653         
All    A53           
       J42           
AKQ53         1076   
K92           A107   
QJ10          84     
Q7            109853 
       942           
       84            
       K9762         
       AK6           

3S W -140            
       C  D  H  S  N
NS     5  7  7  4  5 
E      7  5  6  8  7 
W      :  :  :  9  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 73  Владимир Марашев - Иван Цончев - Яница Иванова - Юрий Перец                       2S    W  +1  -140      40,00 18,00
A  2  42 62  Максим Велчев - Георги Николов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                      1N    W  +2  -150      16,00 42,00
A  3  64 43  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Валя Янева - Светлин Манов                      1N    W  +2  -150      16,00 42,00
A  4  66 44  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                3S    W   =  -140      40,00 18,00
A  5  68 45  Лия Костова - Марина Койчева - Христо Иванчев - Виктор Калчев                     1N    W  +2  -150      16,00 42,00
A  6  80 46  Елица Чешитева - Борис Василев - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                   2S    W  +2  -170       4,00 54,00
A  7  47 72  Николай Василев - Захари Феров - Марк Андонов - Живко Драганов                    2S    W  +1  -140      40,00 18,00
A  8  48 61  Димитър Иванов - Руси Господинов - Георги Ралев - Виктор Йотов                    3Hx   N  -1  -200       2,00 56,00
A  9  49 63  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Делян Иванов - Димитър Димитров                1Nx   W  +1  -380       0,00 58,00
A 10  54 65  Simona Darie - Costache Darie - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                    1N    W  +2  -150      16,00 42,00
A 11  51 67  Радослав Радев - Борислав Борисов - Капка Виденова - Владислав Славов             2S    W   =  -110      54,00  4,00
A 12  52 69  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Александър Александров - Красимир Симеонов     2S    W  +1  -140      40,00 18,00
A 13  53 71  Валери Йовчев - Иван Младенов - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru              1N    W  +2  -150      16,00 42,00
B  1  74 75  Тодор Сталев - Петър Николов - Георги Гергов - Владимир Филков                    3S    W   =  -140      40,00 18,00
B  2  77 10  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Христо Христов - Александър Стоянов          2S    W  +1  -140      40,00 18,00
B  3  76  4  Стелияна Иванова - Траян Христов - Ana Brajovic - Olga Simic                      1N    W  +2  -150      16,00 42,00
B  4   9  2  Колю Видев - Гроздан Русинов - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek                    2N    E  +1  -150      16,00 42,00
B  5   3 12  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Nesko Savic - Marko Mladenovic       3D    S  -1  -100      56,00  2,00
B  6  78  1  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski         2S    W  +1  -140      40,00 18,00
B  7   8 11  Quaglia Antonio - Иван Марков - Емилиан Гогев - Минчо Петков                      2S    W  +1  -140      40,00 18,00
B  8   6  7  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Миряна Митовска - Георги Георгиев               2S    W  +1  -140      40,00 18,00
B  9  13  5  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                    1N    W  +2  -150      16,00 42,00
C  1  70 57  Веселин Копчев - Христо Дунев - Георги Георгиев - Николай Янков                   1N    W  +2  -150      16,00 42,00
C  2  55 30  Ради Радев - Динко Димитров - Иван Нанев - Илия Василев                           2S    W  +1  -140      40,00 18,00
C  3  26 33  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Георги Петров - Цветомир Груев                   1S    E  +2  -140      40,00 18,00
C  4  28 58  Милко Славов - Иван Александров - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  2S    W  +1  -140      40,00 18,00
C  5  79 23  Динко Донев - Борислав Симов - Мартин Марков - Йордан Димитров                    1N    W  +2  -150      16,00 42,00
C  6  29 31  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos           3S    W   =  -140      40,00 18,00
C  7  25 24  Тодор Павлов - Иван Павлов - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                      3S    W  -1  100       58,00  0,00
C  8  21 32  Георги Караколев - Владимир Михов - Георги Петров - Красимир Василев              1N    W  +2  -150      16,00 42,00




5      853           
North  42            
N-S    KJ63          
       AJ87          
KJ94          AQ102  
A             J98765 
854           Q7     
KQ1054        6      
       76            
       KQ103         
       A1092         
       932           

3S E -140            
       C  D  H  S  N
NS     6  8  6  4  7 
EW     6  4  7  9  5 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 72  Владимир Марашев - Иван Цончев - Марк Андонов - Живко Драганов                    4S    E  -1  50        35,00 23,00
A  2  42 61  Максим Велчев - Георги Николов - Георги Ралев - Виктор Йотов                      4S    W  -4  200       56,00  2,00
A  3  43 63  Валя Янева - Светлин Манов - Делян Иванов - Димитър Димитров                      4S    W   =  -420       8,00 50,00
A  4  65 44  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                 4S    W  -1  50        35,00 23,00
A  5  67 45  Капка Виденова - Владислав Славов - Христо Иванчев - Виктор Калчев                2S    W  +1  -140      21,00 37,00
A  6  69 46  Александър Александров - Красимир Симеонов - Ender Aksuyek - Volkan Denizci       4S    W  -1  50        35,00 23,00
A  7  71 47  Victor Marculetiu - Braia Aleksandru - Николай Василев - Захари Феров             4S    W   =  -420       8,00 50,00
A  8  48 73  Димитър Иванов - Руси Господинов - Яница Иванова - Юрий Перец                     4S    W  -1  50        35,00 23,00
A  9  49 62  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Igor Curlin - Zoran Koldzic                    2Sx   W   =  -470       0,00 58,00
A 10  54 64  Simona Darie - Costache Darie - Daniel Moldovan - Marius Moraru                   2S    W  +1  -140      21,00 37,00
A 11  51 66  Радослав Радев - Борислав Борисов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci               4S    E  -1  50        35,00 23,00
A 12  52 68  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Лия Костова - Марина Койчева                   2S    E  +1  -140      21,00 37,00
A 13  53 80  Валери Йовчев - Иван Младенов - Елица Чешитева - Борис Василев                    4H    E  -3  150       54,00  4,00
B  1  74  8  Тодор Сталев - Петър Николов - Quaglia Antonio - Иван Марков                      4S    W  -2  100       48,00 10,00
B  2   4 11  Ana Brajovic - Olga Simic - Емилиан Гогев - Минчо Петков                          2S    W  +1  -140      21,00 37,00
B  3   9  6  Колю Видев - Гроздан Русинов - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                    4S    W  -2  100       48,00 10,00
B  4  10  2  Христо Христов - Александър Стоянов - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek             2D    E  -5  250       58,00  0,00
B  5  13  3  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis         3S    E  +1  -170      14,00 44,00
B  6  78 75  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Георги Гергов - Владимир Филков            4S    W  -1  50        35,00 23,00
B  7  77 12  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Nesko Savic - Marko Mladenovic               2S    E  +1  -140      21,00 37,00
B  8   7 76  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Стелияна Иванова - Траян Христов              2H    E  -1  50        35,00 23,00
B  9   5  1  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski              4S    W   =  -420       8,00 50,00
C  1  70 24  Веселин Копчев - Христо Дунев - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                   4S    W  -2  100       48,00 10,00
C  2  55 29  Ради Радев - Динко Димитров - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2                 4S    W  -2  100       48,00 10,00
C  3  23 25  Мартин Марков - Йордан Димитров - Тодор Павлов - Иван Павлов                      4S    E  +1  -450       2,00 56,00
C  4  28 21  Милко Славов - Иван Александров - Георги Караколев - Владимир Михов               4S    E   =  -420       8,00 50,00
C  5  32 79  Георги Петров - Красимир Василев - Динко Донев - Борислав Симов                   4S    E   =  -420       8,00 50,00
C  6  26 58  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Ангел Ванчев - Захари Захариев                   3S    E   =  -140      21,00 37,00
C  7  30 33  Иван Нанев - Илия Василев - Георги Петров - Цветомир Груев                        4S    W  -2  100       48,00 10,00
C  8  57 31  Георги Георгиев - Николай Янков - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos               4S    W  -1  50        35,00 23,00




6      KQJ6          
East   82            
E-W    832           
       AJ85          
7             A109532
AKJ953        Q64    
K764          A      
Q10           974    
       84            
       107           
       QJ1095        
       K632          

5H E -650            
       C  D  H  S  N
NS     6  6  1  5  4 
EW     5  6 11  8  9 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 72  Владимир Марашев - Иван Цончев - Марк Андонов - Живко Драганов                    4H    W  +2  -680      13,00 45,00
A  2  42 61  Максим Велчев - Георги Николов - Георги Ралев - Виктор Йотов                      4H    W  +1  -650      35,00 23,00
A  3  43 63  Валя Янева - Светлин Манов - Делян Иванов - Димитър Димитров                      4H    W  +3  -710       6,00 52,00
A  4  65 44  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                 4H    W  +3  -710       6,00 52,00
A  5  67 45  Капка Виденова - Владислав Славов - Христо Иванчев - Виктор Калчев                4H    W  +1  -650      35,00 23,00
A  6  69 46  Александър Александров - Красимир Симеонов - Ender Aksuyek - Volkan Denizci       4H    E  +1  -650      35,00 23,00
A  7  71 47  Victor Marculetiu - Braia Aleksandru - Николай Василев - Захари Феров             3Nx   W   =  -750       2,00 56,00
A  8  48 73  Димитър Иванов - Руси Господинов - Яница Иванова - Юрий Перец                     4H    E  +1  -650      35,00 23,00
A  9  49 62  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Igor Curlin - Zoran Koldzic                    4H    W  +3  -710       6,00 52,00
A 10  54 64  Simona Darie - Costache Darie - Daniel Moldovan - Marius Moraru                   4H    W  +1  -650      35,00 23,00
A 11  51 66  Радослав Радев - Борислав Борисов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci               4H    W  +1  -650      35,00 23,00
A 12  52 68  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Лия Костова - Марина Койчева                   4H    W  +1  -650      35,00 23,00
A 13  53 80  Валери Йовчев - Иван Младенов - Елица Чешитева - Борис Василев                    4H    W  +1  -650      35,00 23,00
B  1  74  8  Тодор Сталев - Петър Николов - Quaglia Antonio - Иван Марков                      2S    E   =  -110      57,00  1,00
B  2   4 11  Ana Brajovic - Olga Simic - Емилиан Гогев - Минчо Петков                          4H    W  +1  -650      35,00 23,00
B  3   9  6  Колю Видев - Гроздан Русинов - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                    4H    W  +1  -650      35,00 23,00
B  4  10  2  Христо Христов - Александър Стоянов - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek             4H    E  +1  -650      35,00 23,00
B  5  13  3  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis         2S    W   =  -110      57,00  1,00
B  6  78 75  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Георги Гергов - Владимир Филков            4H    W  +1  -650      35,00 23,00
B  7  77 12  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Nesko Savic - Marko Mladenovic               4H    W   =  -620      54,00  4,00
B  8   7 76  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Стелияна Иванова - Траян Христов              4H    W  +1  -650      35,00 23,00
B  9   5  1  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski              4H    W  +2  -680      13,00 45,00
C  1  70 24  Веселин Копчев - Христо Дунев - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                   4H    W  +1  -650      35,00 23,00
C  2  55 29  Ради Радев - Динко Димитров - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2                 4H    W  +1  -650      35,00 23,00
C  3  23 25  Мартин Марков - Йордан Димитров - Тодор Павлов - Иван Павлов                      4Hx   W  +1  -990       0,00 58,00
C  4  28 21  Милко Славов - Иван Александров - Георги Караколев - Владимир Михов               4H    W  +1  -650      35,00 23,00
C  5  32 79  Георги Петров - Красимир Василев - Динко Донев - Борислав Симов                   4H    W  +2  -680      13,00 45,00
C  6  26 58  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Ангел Ванчев - Захари Захариев                   4H    E  +1  -650      35,00 23,00
C  7  30 33  Иван Нанев - Илия Василев - Георги Петров - Цветомир Груев                        4H    W  +1  -650      35,00 23,00
C  8  57 31  Георги Георгиев - Николай Янков - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos               4H    W  +2  -680      13,00 45,00




7      K3            
South  K1074         
All    75            
       109543        
J107652       AQ94   
53            QJ8    
4             KQ102  
A872          Q6     
       8             
       A962          
       AJ9863        
       KJ            

4Hx S -200           
       C  D  H  S  N
N      7  8  9  4  5 
S      :  :  :  :  4 
E      6  5  4  9  9 
W      5  :  :  :  7 


 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 71  Владимир Марашев - Иван Цончев - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru             4S    W  -1  100       49,00  9,00
A  2  42 73  Максим Велчев - Георги Николов - Яница Иванова - Юрий Перец                       4S    E   =  -620      13,00 45,00
A  3  43 62  Валя Янева - Светлин Манов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                          3S    W  +1  -170      28,00 30,00
A  4  44 64  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Daniel Moldovan - Marius Moraru                4Sx   W   =  -790       3,00 55,00
A  5  66 45  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Христо Иванчев - Виктор Калчев                  4Sx   E   =  -790       3,00 55,00
A  6  68 46  Лия Костова - Марина Койчева - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                     4S    E  -1  100       49,00  9,00
A  7  80 47  Елица Чешитева - Борис Василев - Николай Василев - Захари Феров                   2S    W  +1  -140      38,00 20,00
A  8  72 48  Марк Андонов - Живко Драганов - Димитър Иванов - Руси Господинов                  4S    W  -2  200       57,00  1,00
A  9  49 61  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Георги Ралев - Виктор Йотов                    3S    W  +1  -170      28,00 30,00
A 10  54 63  Simona Darie - Costache Darie - Делян Иванов - Димитър Димитров                   4Hx   N  -2  -500      22,00 36,00
A 11  51 65  Радослав Радев - Борислав Борисов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                3S    W   =  -140      38,00 20,00
A 12  52 67  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Капка Виденова - Владислав Славов              4S    E  -1  100       49,00  9,00
A 13  53 69  Валери Йовчев - Иван Младенов - Александър Александров - Красимир Симеонов        4S    W  -1  100       49,00  9,00
B  1  74 77  Тодор Сталев - Петър Николов - Веселин Величков - Йордан Вълканов                 4S    W   =  -620      13,00 45,00
B  2   6 12  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Nesko Savic - Marko Mladenovic                  4S    W   =  -620      13,00 45,00
B  3  10  7  Христо Христов - Александър Стоянов - Миряна Митовска - Георги Георгиев           3S    E   =  -140      38,00 20,00
B  4   2 11  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Емилиан Гогев - Минчо Петков                    3S    E   =  -140      38,00 20,00
B  5   1  3  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis   3N    E   =  -600      20,00 38,00
B  6   8 78  Quaglia Antonio - Иван Марков - Никола Барантиев - Румен Трендафилов              4S    W  -1  100       49,00  9,00
B  7   4 13  Ana Brajovic - Olga Simic - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                          3S    E   =  -140      38,00 20,00
B  8  76  9  Стелияна Иванова - Траян Христов - Колю Видев - Гроздан Русинов                   3S    W  +1  -170      28,00 30,00
B  9   5 75  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Георги Гергов - Владимир Филков                 4S    W   =  -620      13,00 45,00
C  1  70 33  Веселин Копчев - Христо Дунев - Георги Петров - Цветомир Груев                    4Sx   W   =  -790       3,00 55,00
C  2  55 26  Ради Радев - Динко Димитров - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                      3S    W  -1  100       49,00  9,00
C  3  79 30  Динко Донев - Борислав Симов - Иван Нанев - Илия Василев                          3S    W  +1  -170      28,00 30,00
C  4  57 28  Георги Георгиев - Николай Янков - Милко Славов - Иван Александров                 4S    W   =  -620      13,00 45,00
C  5  31 32  Zotos Loukas - Panayotis Kannavos - Георги Петров - Красимир Василев              4S    W   =  -620      13,00 45,00
C  6  23 21  Мартин Марков - Йордан Димитров - Георги Караколев - Владимир Михов               3S    W  +1  -170      28,00 30,00
C  7  29 25  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Тодор Павлов - Иван Павлов                  4Sx   W   =  -790       3,00 55,00
C  8  24 58  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  4Sx   W  -1  200       57,00  1,00




8      QJ754         
West   K2            
None   A94           
       K86           
A982          K6     
A             109743 
KJ1065        Q82    
J97           1053   
       103           
       QJ865         
       73            
       AQ42          

3Dx W 100            
       C  D  H  S  N
NS     7  5  8  8  6 
EW     5  8  5  5  5 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 71  Владимир Марашев - Иван Цончев - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru             2N    N  -2  -100      16,00 42,00
A  2  42 73  Максим Велчев - Георги Николов - Яница Иванова - Юрий Перец                       2H    S  -1  -50       27,00 31,00
A  3  43 62  Валя Янева - Светлин Манов - Igor Curlin - Zoran Koldzic                          3N    N  -3  -150       1,00 57,00
A  4  44 64  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Daniel Moldovan - Marius Moraru                2S    N   =  110       49,00  9,00
A  5  66 45  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Христо Иванчев - Виктор Калчев                  2N    N  -3  -150       1,00 57,00
A  6  68 46  Лия Костова - Марина Койчева - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                     2N    N  -2  -100      16,00 42,00
A  7  80 47  Елица Чешитева - Борис Василев - Николай Василев - Захари Феров                   2N    W   =  -120       4,00 54,00
A  8  72 48  Марк Андонов - Живко Драганов - Димитър Иванов - Руси Господинов                  3D    W  -2  100       41,00 17,00
A  9  49 61  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Георги Ралев - Виктор Йотов                    1N    S  -1  -50       27,00 31,00
A 10  54 63  Simona Darie - Costache Darie - Делян Иванов - Димитър Димитров                   1S    N   =  80        35,00 23,00
A 11  51 65  Радослав Радев - Борислав Борисов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                1S    N   =  80        35,00 23,00
A 12  52 67  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Капка Виденова - Владислав Славов              2H    S   =  110       49,00  9,00
A 13  53 69  Валери Йовчев - Иван Младенов - Александър Александров - Красимир Симеонов        1S    N   =  80        35,00 23,00
B  1  74 77  Тодор Сталев - Петър Николов - Веселин Величков - Йордан Вълканов                 1N    S  -1  -50       27,00 31,00
B  2   6 12  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Nesko Savic - Marko Mladenovic                  2H    S  +1  140       57,00  1,00
B  3  10  7  Христо Христов - Александър Стоянов - Миряна Митовска - Георги Георгиев           1N    N  -1  -50       27,00 31,00
B  4   2 11  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Емилиан Гогев - Минчо Петков                    3D    E   =  -110       8,00 50,00
B  5   1  3  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis   2D    E   =  -90       22,00 36,00
B  6   8 78  Quaglia Antonio - Иван Марков - Никола Барантиев - Румен Трендафилов              3D    W   =  -110       8,00 50,00
B  7   4 13  Ana Brajovic - Olga Simic - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                          1S    N  +1  110       49,00  9,00
B  8  76  9  Стелияна Иванова - Траян Христов - Колю Видев - Гроздан Русинов                   1S    N  +1  110       49,00  9,00
B  9   5 75  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Георги Гергов - Владимир Филков                 3D    W   =  -110       8,00 50,00
C  1  70 33  Веселин Копчев - Христо Дунев - Георги Петров - Цветомир Груев                    2H    W  -2  100       41,00 17,00
C  2  55 26  Ради Радев - Динко Димитров - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                      2N    N  -2  -100      16,00 42,00
C  3  79 30  Динко Донев - Борислав Симов - Иван Нанев - Илия Василев                          1S    N   =  80        35,00 23,00
C  4  57 28  Георги Георгиев - Николай Янков - Милко Славов - Иван Александров                 2S    N  +1  140       57,00  1,00
C  5  31 32  Zotos Loukas - Panayotis Kannavos - Георги Петров - Красимир Василев              2H    S   =  110       49,00  9,00
C  6  23 21  Мартин Марков - Йордан Димитров - Георги Караколев - Владимир Михов               2N    N  -2  -100      16,00 42,00
C  7  29 25  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Тодор Павлов - Иван Павлов                  2N    N  -2  -100      16,00 42,00
C  8  24 58  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  1S    N  +1  110       49,00  9,00




9      K10           
North  J942          
E-W    AQ109         
       A84           
Q4            AJ72   
AK3           Q107   
J872          543    
KQ96          532    
       98653         
       865           
       K6            
       J107          

2N E -120            
       C  D  H  S  N
NS     5  5  6  7  5 
EW     8  7  7  6  8 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 80  Владимир Марашев - Иван Цончев - Елица Чешитева - Борис Василев                   2S    N   =  110       46,00 12,00
A  2  42 72  Максим Велчев - Георги Николов - Марк Андонов - Живко Драганов                    1N    S  -1  -50       27,00 31,00
A  3  43 61  Валя Янева - Светлин Манов - Георги Ралев - Виктор Йотов                          2S    N   =  110       46,00 12,00
A  4  44 63  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Делян Иванов - Димитър Димитров                3C    W  -2  200       53,00  5,00
A  5  45 65  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                   1N    N   =  90        37,00 21,00
A  6  67 46  Капка Виденова - Владислав Славов - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                2S    N  -1  -50       27,00 31,00
A  7  69 47  Александър Александров - Красимир Симеонов - Николай Василев - Захари Феров       2S    N   =  110       46,00 12,00
A  8  71 48  Victor Marculetiu - Braia Aleksandru - Димитър Иванов - Руси Господинов           2Sx   N   =  470       57,00  1,00
A  9  73 49  Яница Иванова - Юрий Перец - Nikos Tagaras - Dimitris Altinis                     2S    N   =  110       46,00 12,00
A 10  54 62  Simona Darie - Costache Darie - Igor Curlin - Zoran Koldzic                       1N    W   =  -90       16,00 42,00
A 11  51 64  Радослав Радев - Борислав Борисов - Daniel Moldovan - Marius Moraru               2S    S  -2  -100       9,00 49,00
A 12  52 66  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                1N    W  +1  -120       2,00 56,00
A 13  53 68  Валери Йовчев - Иван Младенов - Лия Костова - Марина Койчева                      2S    N  -1  -50       27,00 31,00
B  1  74  4  Тодор Сталев - Петър Николов - Ana Brajovic - Olga Simic                          2S    S  -1  -50       27,00 31,00
B  2   7 13  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                  2Sx   N   =  470       57,00  1,00
B  3  11 76  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Стелияна Иванова - Траян Христов                   1N    N  -1  -50       27,00 31,00
B  4   2 12  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Nesko Savic - Marko Mladenovic                  1N    E   =  -90       16,00 42,00
B  5   3 75  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Георги Гергов - Владимир Филков      2S    N  -1  -50       27,00 31,00
B  6  77 78  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Никола Барантиев - Румен Трендафилов         2S    N  -2  -100       9,00 49,00
B  7   6  1  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski              2S    S  -2  -100       9,00 49,00
B  8   9 10  Колю Видев - Гроздан Русинов - Христо Христов - Александър Стоянов                2S    N  -1  -50       27,00 31,00
B  9   5  8  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Quaglia Antonio - Иван Марков                   2S    N   =  110       46,00 12,00
C  1  70 25  Веселин Копчев - Христо Дунев - Тодор Павлов - Иван Павлов                        1N    E   =  -90       16,00 42,00
C  2  55 23  Ради Радев - Динко Димитров - Мартин Марков - Йордан Димитров                     1N    W  -1  100       40,00 18,00
C  3  32 29  Георги Петров - Красимир Василев - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2            1N    N   =  90        37,00 21,00
C  4  24 28  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Милко Славов - Иван Александров                 3H    E  -2  200       53,00  5,00
C  5  58 31  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos                2S    N  -1  -50       27,00 31,00
C  6  79 57  Динко Донев - Борислав Симов - Георги Георгиев - Николай Янков                    1N    W  +1  -120       2,00 56,00
C  7  26 30  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Иван Нанев - Илия Василев                        1N    E  +1  -120       2,00 56,00
C  8  33 21  Георги Петров - Цветомир Груев - Георги Караколев - Владимир Михов                2S    S  -2  -100       9,00 49,00




10     108           
East   J92           
All    852           
       AKQ109        
Q52           AJ7643 
86543         AK7    
64            109    
J54           72     
       K9            
       Q10           
       AKQJ73        
       863           

4N S 630             
       C  D  H  S  N
NS    10 10  6  6 10 
EW     1  1  7  7  2 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 80  Владимир Марашев - Иван Цончев - Елица Чешитева - Борис Василев                   3N    S  +3  690       49,00  9,00
A  2  42 72  Максим Велчев - Георги Николов - Марк Андонов - Живко Драганов                    3N    S  +2  660       30,00 28,00
A  3  43 61  Валя Янева - Светлин Манов - Георги Ралев - Виктор Йотов                          3N    S  +1  630       12,00 46,00
A  4  44 63  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Делян Иванов - Димитър Димитров                3N    S  +3  690       49,00  9,00
A  5  45 65  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                   3N    N  +2  660       30,00 28,00
A  6  67 46  Капка Виденова - Владислав Славов - Ender Aksuyek - Volkan Denizci                3N    S  +2  660       30,00 28,00
A  7  69 47  Александър Александров - Красимир Симеонов - Николай Василев - Захари Феров       3N    S  +1  630       12,00 46,00
A  8  71 48  Victor Marculetiu - Braia Aleksandru - Димитър Иванов - Руси Господинов           3N    S  +3  690       49,00  9,00
A  9  73 49  Яница Иванова - Юрий Перец - Nikos Tagaras - Dimitris Altinis                     3N    N  +3  690       49,00  9,00
A 10  54 62  Simona Darie - Costache Darie - Igor Curlin - Zoran Koldzic                       3N    S  +3  690       49,00  9,00
A 11  51 64  Радослав Радев - Борислав Борисов - Daniel Moldovan - Marius Moraru               3N    S  +2  660       30,00 28,00
A 12  52 66  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                3N    S  +1  630       12,00 46,00
A 13  53 68  Валери Йовчев - Иван Младенов - Лия Костова - Марина Койчева                      4Sx   E  -2  500        2,00 56,00
B  1  74  4  Тодор Сталев - Петър Николов - Ana Brajovic - Olga Simic                          5Dx   S  -1  -200       0,00 58,00
B  2   7 13  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                  3N    N  +3  690       49,00  9,00
B  3  11 76  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Стелияна Иванова - Траян Христов                   3N    S  +2  660       30,00 28,00
B  4   2 12  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Nesko Savic - Marko Mladenovic                  3N    N  +3  690       49,00  9,00
B  5   3 75  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Георги Гергов - Владимир Филков      3N    S  +1  630       12,00 46,00
B  6  77 78  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Никола Барантиев - Румен Трендафилов         3N    S  +3  690       49,00  9,00
B  7   6  1  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski              3N    S  +1  630       12,00 46,00
B  8   9 10  Колю Видев - Гроздан Русинов - Христо Христов - Александър Стоянов                3N    S  +1  630       12,00 46,00
B  9   5  8  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Quaglia Antonio - Иван Марков                   3N    S  +3  690       49,00  9,00
C  1  70 25  Веселин Копчев - Христо Дунев - Тодор Павлов - Иван Павлов                        3N    N  +1  630       12,00 46,00
C  2  55 23  Ради Радев - Динко Димитров - Мартин Марков - Йордан Димитров                     3N    S  +3  690       49,00  9,00
C  3  32 29  Георги Петров - Красимир Василев - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2            3N    S  +1  630       12,00 46,00
C  4  24 28  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Милко Славов - Иван Александров                 3N    S  +2  660       30,00 28,00
C  5  58 31  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos                3N    S  +2  660       30,00 28,00
C  6  79 57  Динко Донев - Борислав Симов - Георги Георгиев - Николай Янков                    3N    S  +2  660       30,00 28,00
C  7  26 30  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Иван Нанев - Илия Василев                        3N    N  +1  630       12,00 46,00
C  8  33 21  Георги Петров - Цветомир Груев - Георги Караколев - Владимир Михов                3N    S  +2  660       30,00 28,00




11     QJ10642       
South  A74           
None   3             
       986           
K             985    
6             J92    
AK109864      QJ5    
A1074         QJ32   
       A73           
       KQ10853       
       72            
       K5            

5Hx S -100           
       C  D  H  S  N
NS     1  2 10 10  2 
EW    11 11  1  1  1 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 69  Владимир Марашев - Иван Цончев - Александър Александров - Красимир Симеонов       4Hx   S  +1  690       57,00  1,00
A  2  42 71  Максим Велчев - Георги Николов - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru             3H    S  +3  230       46,00 12,00
A  3  43 73  Валя Янева - Светлин Манов - Яница Иванова - Юрий Перец                           5Dx   W   =  -550       1,00 57,00
A  4  44 62  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Igor Curlin - Zoran Koldzic                    4Hx   S  +1  690       57,00  1,00
A  5  45 64  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Daniel Moldovan - Marius Moraru                  5D    W   =  -400      15,00 43,00
A  6  46 66  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                  5D    W   =  -400      15,00 43,00
A  7  68 47  Лия Костова - Марина Койчева - Николай Василев - Захари Феров                     5Sx   N  -2  -300      26,00 32,00
A  8  80 48  Елица Чешитева - Борис Василев - Димитър Иванов - Руси Господинов                 5S    N  -1  -50       44,00 14,00
A  9  72 49  Марк Андонов - Живко Драганов - Nikos Tagaras - Dimitris Altinis                  5D    W   =  -400      15,00 43,00
A 10  54 61  Simona Darie - Costache Darie - Георги Ралев - Виктор Йотов                       5S    N  -2  -100      39,00 19,00
A 11  51 63  Радослав Радев - Борислав Борисов - Делян Иванов - Димитър Димитров               4H    S  +1  450       49,00  9,00
A 12  52 65  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                 5D    W   =  -400      15,00 43,00
A 13  53 67  Валери Йовчев - Иван Младенов - Капка Виденова - Владислав Славов                 4Hx   S   =  590       54,00  4,00
B  1   6 74  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Тодор Сталев - Петър Николов                    4C    W  +2  -170      28,00 30,00
B  2  76  1  Стелияна Иванова - Траян Христов - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski             4Sx   N  -1  -100      39,00 19,00
B  3  12  9  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Колю Видев - Гроздан Русинов                     5D    W   =  -400      15,00 43,00
B  4   2 13  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                    5Hx   N  -1  -100      39,00 19,00
B  5   3  8  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Quaglia Antonio - Иван Марков        5D    W   =  -400      15,00 43,00
B  6  78  4  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Ana Brajovic - Olga Simic                  5H    S  +1  480       52,00  6,00
B  7   7 75  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Георги Гергов - Владимир Филков               4D    W  +1  -150      32,00 26,00
B  8  10 11  Христо Христов - Александър Стоянов - Емилиан Гогев - Минчо Петков                5S    N  -2  -100      39,00 19,00
B  9   5 77  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Веселин Величков - Йордан Вълканов              5D    W   =  -400      15,00 43,00
C  1  70 30  Веселин Копчев - Христо Дунев - Иван Нанев - Илия Василев                         5D    W   =  -400      15,00 43,00
C  2  55 79  Ради Радев - Динко Димитров - Динко Донев - Борислав Симов                        5D    W   =  -400      15,00 43,00
C  3  31 26  Zotos Loukas - Panayotis Kannavos - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                5Dx   W   =  -550       1,00 57,00
C  4  33 28  Георги Петров - Цветомир Груев - Милко Славов - Иван Александров                  5D    W  +1  -420       4,00 54,00
C  5  21 58  Георги Караколев - Владимир Михов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                5D    W   =  -400      15,00 43,00
C  6  32 24  Георги Петров - Красимир Василев - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                4D    W  +1  -150      32,00 26,00
C  7  23 29  Мартин Марков - Йордан Димитров - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2             4D    W  +1  -150      32,00 26,00
C  8  25 57  Тодор Павлов - Иван Павлов - Георги Георгиев - Николай Янков                      4H    S  +1  450       49,00  9,00




12     Q             
West   AK54          
N-S    A943          
       10865         
J9            K8763  
J97           10862  
K5            J1086  
AJ9432        ---    
       A10542        
       Q3            
       Q72           
       KQ7           

3N N 600             
       C  D  H  S  N
NS     9  9  9  8  9 
EW     4  4  4  5  4 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 69  Владимир Марашев - Иван Цончев - Александър Александров - Красимир Симеонов       3N    S  +1  630       50,00  8,00
A  2  42 71  Максим Велчев - Георги Николов - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru             3Dx   W  -5  1100      57,00  1,00
A  3  43 73  Валя Янева - Светлин Манов - Яница Иванова - Юрий Перец                           3N    S  -1  -100      17,00 41,00
A  4  44 62  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Igor Curlin - Zoran Koldzic                    3N    S  -1  -100      17,00 41,00
A  5  45 64  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Daniel Moldovan - Marius Moraru                  3N    S   =  600       43,00 15,00
A  6  46 66  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                  2D    S  +1  110       27,00 31,00
A  7  68 47  Лия Костова - Марина Койчева - Николай Василев - Захари Феров                     2Hx   W  -1  100       24,00 34,00
A  8  80 48  Елица Чешитева - Борис Василев - Димитър Иванов - Руси Господинов                 3N    N  -2  -200       6,00 52,00
A  9  72 49  Марк Андонов - Живко Драганов - Nikos Tagaras - Dimitris Altinis                  3N    S  +1  630       50,00  8,00
A 10  61 54  Георги Ралев - Виктор Йотов - Simona Darie - Costache Darie                       3C    W  -4  200       32,00 26,00
A 11  51 63  Радослав Радев - Борислав Борисов - Делян Иванов - Димитър Димитров               3N    S  -2  -200       6,00 52,00
A 12  52 65  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                 3N    N  -2  -200       6,00 52,00
A 13  53 67  Валери Йовчев - Иван Младенов - Капка Виденова - Владислав Славов                 3N    S  -1  -100      17,00 41,00
B  1   6 74  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Тодор Сталев - Петър Николов                    2S    S  -1  -100      17,00 41,00
B  2  76  1  Стелияна Иванова - Траян Христов - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski             3N    S  -4  -400       0,00 58,00
B  3  12  9  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Колю Видев - Гроздан Русинов                     3N    S  -1  -100      17,00 41,00
B  4   2 13  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                    3Cx   E  -5  1100      57,00  1,00
B  5   3  8  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Quaglia Antonio - Иван Марков        2S    S   =  110       27,00 31,00
B  6  78  4  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Ana Brajovic - Olga Simic                  3N    S  +1  630       50,00  8,00
B  7   7 75  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Георги Гергов - Владимир Филков               3N    S  -2  -200       6,00 52,00
B  8  10 11  Христо Христов - Александър Стоянов - Емилиан Гогев - Минчо Петков                3C    E  -5  250       36,00 22,00
B  9   5 77  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Веселин Величков - Йордан Вълканов              3C    W  -4  200       32,00 26,00
C  1  70 30  Веселин Копчев - Христо Дунев - Иван Нанев - Илия Василев                         3N    S  +1  630       50,00  8,00
C  2  55 79  Ради Радев - Динко Димитров - Динко Донев - Борислав Симов                        3N    N   =  600       43,00 15,00
C  3  31 26  Zotos Loukas - Panayotis Kannavos - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                3C    W  -4  200       32,00 26,00
C  4  33 28  Георги Петров - Цветомир Груев - Милко Славов - Иван Александров                  2Sx   E  -3  500       40,00 18,00
C  5  21 58  Георги Караколев - Владимир Михов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                3N    N  -1  -100      17,00 41,00
C  6  32 24  Георги Петров - Красимир Василев - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                3N    S  +1  630       50,00  8,00
C  7  23 29  Мартин Марков - Йордан Димитров - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2             3N    N  -2  -200       6,00 52,00
C  8  25 57  Тодор Павлов - Иван Павлов - Георги Георгиев - Николай Янков                      2Hx   E  -2  300       38,00 20,00




13     KQ985         
North  63            
All    1097          
       Q106          
762           43     
KJ8           A10754 
K85           AQ2    
9754          AK8    
       AJ10          
       Q92           
       J643          
       J32           

4H E -620            
       C  D  H  S  N
NS     3  5  3  6  3 
EW     9  8 10  7  8 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 68  Владимир Марашев - Иван Цончев - Лия Костова - Марина Койчева                     2S    N  -2  -200      21,00 37,00
A  2  42 80  Максим Велчев - Георги Николов - Елица Чешитева - Борис Василев                   1N    W  +2  -150      38,00 20,00
A  3  43 72  Валя Янева - Светлин Манов - Марк Андонов - Живко Драганов                        4H    E   =  -620       9,00 49,00
A  4  44 61  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Георги Ралев - Виктор Йотов                    3H    E  +2  -200      21,00 37,00
A  5  45 63  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Делян Иванов - Димитър Димитров                  1N    E  +3  -180      28,00 30,00
A  6  46 65  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                   1N    E  +2  -150      38,00 20,00
A  7  47 67  Николай Василев - Захари Феров - Капка Виденова - Владислав Славов                4H    E  -1  100       53,00  5,00
A  8  69 48  Александър Александров - Красимир Симеонов - Димитър Иванов - Руси Господинов     1N    E  +5  -240      16,00 42,00
A  9  71 49  Victor Marculetiu - Braia Aleksandru - Nikos Tagaras - Dimitris Altinis           4H    E  -1  100       53,00  5,00
A 10  73 54  Яница Иванова - Юрий Перец - Simona Darie - Costache Darie                        4H    E  -1  100       53,00  5,00
A 11  62 51  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Радослав Радев - Борислав Борисов                   4H    E  -1  100       53,00  5,00
A 12  52 64  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Daniel Moldovan - Marius Moraru                2H    E  +1  -140      44,00 14,00
A 13  53 66  Валери Йовчев - Иван Младенов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                   3H    E  +1  -170      33,00 25,00
B  1   7 74  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Тодор Сталев - Петър Николов                  4H    E   =  -620       9,00 49,00
B  2   9 75  Колю Видев - Гроздан Русинов - Георги Гергов - Владимир Филков                    4H    E  +1  -650       1,00 57,00
B  3  13 10  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Христо Христов - Александър Стоянов                3H    W  +2  -200      21,00 37,00
B  4   2  1  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski              1N    E  +3  -180      28,00 30,00
B  5   3 77  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Веселин Величков - Йордан Вълканов   3H    E   =  -140      44,00 14,00
B  6  78  6  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Corina Lupsan - Octavian Lupsan            4H    E  -1  100       53,00  5,00
B  7  76  8  Стелияна Иванова - Траян Христов - Quaglia Antonio - Иван Марков                  3H    E  +1  -170      33,00 25,00
B  8  11 12  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Nesko Savic - Marko Mladenovic                     4H    E  -1  100       53,00  5,00
B  9   4  5  Ana Brajovic - Olga Simic - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                       4H    E   =  -620       9,00 49,00
C  1  70 29  Веселин Копчев - Христо Дунев - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2               4H    W  +1  -650       1,00 57,00
C  2  55 32  Ради Радев - Динко Димитров - Георги Петров - Красимир Василев                    4H    E   =  -620       9,00 49,00
C  3  58 23  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Мартин Марков - Йордан Димитров                  2Sx   N  -1  -200      21,00 37,00
C  4  25 28  Тодор Павлов - Иван Павлов - Милко Славов - Иван Александров                      1N    E  +3  -180      28,00 30,00
C  5  57 21  Георги Георгиев - Николай Янков - Георги Караколев - Владимир Михов               4H    E   =  -620       9,00 49,00
C  6  31 33  Zotos Loukas - Panayotis Kannavos - Георги Петров - Цветомир Груев                4H    E   =  -620       9,00 49,00
C  7  79 26  Динко Донев - Борислав Симов - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                     1N    E  +2  -150      38,00 20,00
C  8  30 24  Иван Нанев - Илия Василев - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                       3H    E   =  -140      44,00 14,00




14     KQ62          
East   Q4            
None   93            
       AQ1092        
AJ874         109    
J3            K10872 
652           J1087  
653           K4     
       53            
       A965          
       AKQ4          
       J87           

4N S 430             
       C  D  H  S  N
NS    11  9  8  8 10 
EW     2  4  5  5  2 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 68  Владимир Марашев - Иван Цончев - Лия Костова - Марина Койчева                     3N    S  +2  460       43,00 15,00
A  2  42 80  Максим Велчев - Георги Николов - Елица Чешитева - Борис Василев                   3N    S  +2  460       43,00 15,00
A  3  43 72  Валя Янева - Светлин Манов - Марк Андонов - Живко Драганов                        3N    S  +1  430       19,00 39,00
A  4  44 61  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Георги Ралев - Виктор Йотов                    3N    N  +2  460       43,00 15,00
A  5  45 63  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Делян Иванов - Димитър Димитров                  6C    N  -1  -50        2,00 56,00
A  6  46 65  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                   3N    S  +1  430       19,00 39,00
A  7  47 67  Николай Василев - Захари Феров - Капка Виденова - Владислав Славов                3N    N  +2  460       43,00 15,00
A  8  69 48  Александър Александров - Красимир Симеонов - Димитър Иванов - Руси Господинов     3N    S  +1  430       19,00 39,00
A  9  71 49  Victor Marculetiu - Braia Aleksandru - Nikos Tagaras - Dimitris Altinis           2Hx   E  -3  500       58,00  0,00
A 10  73 54  Яница Иванова - Юрий Перец - Simona Darie - Costache Darie                        3N    S  +1  430       19,00 39,00
A 11  62 51  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Радослав Радев - Борислав Борисов                   3N    N  +2  460       43,00 15,00
A 12  52 64  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Daniel Moldovan - Marius Moraru                3N    S  +2  460       43,00 15,00
A 13  53 66  Валери Йовчев - Иван Младенов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                   3N    S   =  400        6,00 52,00
B  1   7 74  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Тодор Сталев - Петър Николов                  3N    S  +2  460       43,00 15,00
B  2   9 75  Колю Видев - Гроздан Русинов - Георги Гергов - Владимир Филков                    3N    S  +1  430       19,00 39,00
B  3  13 10  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Христо Христов - Александър Стоянов                3N    N   =  400        6,00 52,00
B  4   2  1  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski              3N    N   =  400        6,00 52,00
B  5   3 77  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Веселин Величков - Йордан Вълканов   3N    N  +1  430       19,00 39,00
B  6  78  6  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Corina Lupsan - Octavian Lupsan            3N    S  +2  460       43,00 15,00
B  7  76  8  Стелияна Иванова - Траян Христов - Quaglia Antonio - Иван Марков                  3N    N  +2  460       43,00 15,00
B  8  11 12  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Nesko Savic - Marko Mladenovic                     3N    S  +2  460       43,00 15,00
B  9   4  5  Ana Brajovic - Olga Simic - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                       3N    N  +2  460       43,00 15,00
C  1  70 29  Веселин Копчев - Христо Дунев - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2               3N    N  +1  430       19,00 39,00
C  2  55 32  Ради Радев - Динко Димитров - Георги Петров - Красимир Василев                    3N    S  +2  460       43,00 15,00
C  3  58 23  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Мартин Марков - Йордан Димитров                  3N    N  +1  430       19,00 39,00
C  4  25 28  Тодор Павлов - Иван Павлов - Милко Славов - Иван Александров                      3N    S  +2  460       43,00 15,00
C  5  57 21  Георги Георгиев - Николай Янков - Георги Караколев - Владимир Михов               4S    N  -2  -100       0,00 58,00
C  6  31 33  Zotos Loukas - Panayotis Kannavos - Георги Петров - Цветомир Груев                3N    S  +1  430       19,00 39,00
C  7  79 26  Динко Донев - Борислав Симов - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                     3N    S  +1  430       19,00 39,00
C  8  30 24  Иван Нанев - Илия Василев - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                       3N    S  +2  460       43,00 15,00




15     K103          
South  K543          
N-S    82            
       A832          
Q654          987    
962           AJ7    
107653        AJ4    
6             KJ104  
       AJ2           
       Q108          
       KQ9           
       Q975          

4N S 630             
       C  D  H  S  N
N     10  8  8  8  9 
S      9  7  :  : 10 
E      3  5  3  5  4 
W      :  :  :  :  3 


 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 67  Владимир Марашев - Иван Цончев - Капка Виденова - Владислав Славов                2N    S  +1  150       26,00 32,00
A  2  42 69  Максим Велчев - Георги Николов - Александър Александров - Красимир Симеонов       2D    W  -3  150       26,00 32,00
A  3  43 71  Валя Янева - Светлин Манов - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru                 2D    W  -3  150       26,00 32,00
A  4  44 73  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Яница Иванова - Юрий Перец                     1N    S  +2  150       26,00 32,00
A  5  45 62  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Igor Curlin - Zoran Koldzic                      1N    S  +1  120       13,00 45,00
A  6  46 64  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Daniel Moldovan - Marius Moraru                  3N    S   =  600       47,00 11,00
A  7  47 66  Николай Василев - Захари Феров - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                  2Dx   W  -3  500       39,00 19,00
A  8  48 68  Димитър Иванов - Руси Господинов - Лия Костова - Марина Койчева                   1N    S  +2  150       26,00 32,00
A  9  80 49  Елица Чешитева - Борис Василев - Nikos Tagaras - Dimitris Altinis                 3C    S  -1  -100       3,00 55,00
A 10  72 54  Марк Андонов - Живко Драганов - Simona Darie - Costache Darie                     3N    S  -1  -100       3,00 55,00
A 11  61 51  Георги Ралев - Виктор Йотов - Радослав Радев - Борислав Борисов                   3N    S   =  600       47,00 11,00
A 12  63 52  Делян Иванов - Димитър Димитров - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                1N    S   =  90         8,00 50,00
A 13  53 65  Валери Йовчев - Иван Младенов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                    3N    S  -1  -100       3,00 55,00
B  1  74 76  Тодор Сталев - Петър Николов - Стелияна Иванова - Траян Христов                   1N    S  +1  120       13,00 45,00
B  2  10  8  Христо Христов - Александър Стоянов - Quaglia Antonio - Иван Марков               2N    N  +1  150       26,00 32,00
B  3   1 11  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Емилиан Гогев - Минчо Петков                 2D    E  -3  150       26,00 32,00
B  4   2 75  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Георги Гергов - Владимир Филков                 1N    N  +1  120       13,00 45,00
B  5   3  4  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Ana Brajovic - Olga Simic            1N    S  +2  150       26,00 32,00
B  6  78  7  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Миряна Митовска - Георги Георгиев          2N    S  +2  180       36,00 22,00
B  7   9 77  Колю Видев - Гроздан Русинов - Веселин Величков - Йордан Вълканов                 3N    S  +1  630       55,00  3,00
B  8  12 13  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                     1N    S  +1  120       13,00 45,00
B  9   6  5  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                 3N    S   =  600       47,00 11,00
C  1  70 26  Веселин Копчев - Христо Дунев - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                    3Dx   W  -4  800       58,00  0,00
C  2  55 31  Ради Радев - Динко Димитров - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos                   3N    S   =  600       47,00 11,00
C  3  21 79  Георги Караколев - Владимир Михов - Динко Донев - Борислав Симов                  3N    S  +1  630       55,00  3,00
C  4  30 28  Иван Нанев - Илия Василев - Милко Славов - Иван Александров                       3N    S   =  600       47,00 11,00
C  5  24 57  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Георги Георгиев - Николай Янков                 3N    S   =  600       47,00 11,00
C  6  58 25  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Тодор Павлов - Иван Павлов                       1N    S  +2  150       26,00 32,00
C  7  32 23  Георги Петров - Красимир Василев - Мартин Марков - Йордан Димитров                3N    S  -1  -100       3,00 55,00
C  8  29 33  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Георги Петров - Цветомир Груев              2Dx   W  -3  500       39,00 19,00




16     AKJ3          
West   K             
E-W    643           
       109732        
Q92           65     
10            7642   
KQJ1092       A85    
AQ4           J865   
       10874         
       AQJ9853       
       7             
       K             

5S N 450             
       C  D  H  S  N
NS     6  3 11 11  4 
E      7 10  2  1  2 
W      :  :  :  2  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 67  Владимир Марашев - Иван Цончев - Капка Виденова - Владислав Славов                4H    S  +1  450       39,00 19,00
A  2  42 69  Максим Велчев - Георги Николов - Александър Александров - Красимир Симеонов       4S    S  +2  480       53,00  5,00
A  3  43 71  Валя Янева - Светлин Манов - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru                 4H    N  +1  450       39,00 19,00
A  4  44 73  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Яница Иванова - Юрий Перец                     4S    N   =  420       20,00 38,00
A  5  45 62  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Igor Curlin - Zoran Koldzic                      4H    N  +1  450       39,00 19,00
A  6  46 64  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Daniel Moldovan - Marius Moraru                  4S    N   =  420       20,00 38,00
A  7  47 66  Николай Василев - Захари Феров - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                  4H    S  +1  450       39,00 19,00
A  8  48 68  Димитър Иванов - Руси Господинов - Лия Костова - Марина Койчева                   3D    W  +1  -130       1,00 57,00
A  9  80 49  Елица Чешитева - Борис Василев - Nikos Tagaras - Dimitris Altinis                 4H    S  +1  450       39,00 19,00
A 10  72 54  Марк Андонов - Живко Драганов - Simona Darie - Costache Darie                     4H    S  +1  450       39,00 19,00
A 11  61 51  Георги Ралев - Виктор Йотов - Радослав Радев - Борислав Борисов                   4H    S  +1  450       39,00 19,00
A 12  63 52  Делян Иванов - Димитър Димитров - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                4H    S  +1  450       39,00 19,00
A 13  53 65  Валери Йовчев - Иван Младенов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                    4H    S  +1  450       39,00 19,00
B  1  74 76  Тодор Сталев - Петър Николов - Стелияна Иванова - Траян Христов                   4S    S   =  420       20,00 38,00
B  2  10  8  Христо Христов - Александър Стоянов - Quaglia Antonio - Иван Марков               4S    N  +1  450       39,00 19,00
B  3   1 11  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Емилиан Гогев - Минчо Петков                 4S    N   =  420       20,00 38,00
B  4   2 75  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Георги Гергов - Владимир Филков                 3D    E  +1  -130       1,00 57,00
B  5   3  4  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Ana Brajovic - Olga Simic            3S    S   =  140        8,00 50,00
B  6  78  7  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Миряна Митовска - Георги Георгиев          4S    N   =  420       20,00 38,00
B  7   9 77  Колю Видев - Гроздан Русинов - Веселин Величков - Йордан Вълканов                 4S    N  -1  -50        6,00 52,00
B  8  12 13  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                     4S    N   =  420       20,00 38,00
B  9   6  5  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                 3S    N  +1  170       10,00 48,00
C  1  70 26  Веселин Копчев - Христо Дунев - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                    4S    N   =  420       20,00 38,00
C  2  55 31  Ради Радев - Динко Димитров - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos                   4S    N  -2  -100       4,00 54,00
C  3  21 79  Георги Караколев - Владимир Михов - Динко Донев - Борислав Симов                  4H    S  +1  450       39,00 19,00
C  4  30 28  Иван Нанев - Илия Василев - Милко Славов - Иван Александров                       3S    N  +3  230       12,00 46,00
C  5  24 57  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Георги Георгиев - Николай Янков                 4Hx   S  +1  690       56,00  2,00
C  6  58 25  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Тодор Павлов - Иван Павлов                       3Hx   S  +2  730       58,00  0,00
C  7  32 23  Георги Петров - Красимир Василев - Мартин Марков - Йордан Димитров                4S    N  +1  450       39,00 19,00
C  8  29 33  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Георги Петров - Цветомир Груев              4S    N  +2  480       53,00  5,00




17     J873          
North  AQ5           
None   10            
       AQ1063        
A42           Q965   
87            104    
AKQ985        J763   
94            J52    
       K10           
       KJ9632        
       42            
       K87           

5H N 450             
       C  D  H  S  N
NS    11  5 11  6  6 
EW     1  8  1  6  2 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 66  Владимир Марашев - Иван Цончев - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                  4H    S  +2  480       33,00 25,00
A  2  42 68  Максим Велчев - Георги Николов - Лия Костова - Марина Койчева                     4H    S  +2  480       33,00 25,00
A  3  43 80  Валя Янева - Светлин Манов - Елица Чешитева - Борис Василев                       4H    S  +2  480       33,00 25,00
A  4  44 72  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Марк Андонов - Живко Драганов                  4H    S  +2  480       33,00 25,00
A  5  45 61  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Георги Ралев - Виктор Йотов                      4H    S  +2  480       33,00 25,00
A  6  46 63  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Делян Иванов - Димитър Димитров                  4S    N  +1  450        6,00 52,00
A  7  47 65  Николай Василев - Захари Феров - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                   4H    S  +2  480       33,00 25,00
A  8  48 67  Димитър Иванов - Руси Господинов - Капка Виденова - Владислав Славов              4H    S  +2  480       33,00 25,00
A  9  49 69  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Александър Александров - Красимир Симеонов     4H    S  +2  480       33,00 25,00
A 10  71 54  Victor Marculetiu - Braia Aleksandru - Simona Darie - Costache Darie              4H    S  +2  480       33,00 25,00
A 11  73 51  Яница Иванова - Юрий Перец - Радослав Радев - Борислав Борисов                    4H    S  +2  480       33,00 25,00
A 12  62 52  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                    5H    S   =  450        6,00 52,00
A 13  64 53  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Валери Йовчев - Иван Младенов                   4H    S  +2  480       33,00 25,00
B  1  74  9  Тодор Сталев - Петър Николов - Колю Видев - Гроздан Русинов                       4H    S  +2  480       33,00 25,00
B  2  11 77  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Веселин Величков - Йордан Вълканов                 4H    S  +2  480       33,00 25,00
B  3  75 12  Георги Гергов - Владимир Филков - Nesko Savic - Marko Mladenovic                  4H    S  +1  450        6,00 52,00
B  4   2  8  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Quaglia Antonio - Иван Марков                   4H    N  +2  480       33,00 25,00
B  5   3  6  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Corina Lupsan - Octavian Lupsan      4H    N  +1  450        6,00 52,00
B  6  78 76  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Стелияна Иванова - Траян Христов           4H    S  +2  480       33,00 25,00
B  7  10  4  Христо Христов - Александър Стоянов - Ana Brajovic - Olga Simic                   5Dx   E  -4  800       58,00  0,00
B  8  13  1  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski                 4H    S  +2  480       33,00 25,00
B  9   5  7  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Миряна Митовска - Георги Георгиев               4H    S  +2  480       33,00 25,00
C  1  70 23  Веселин Копчев - Христо Дунев - Мартин Марков - Йордан Димитров                   4H    S  +2  480       33,00 25,00
C  2  58 55  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Ради Радев - Динко Димитров                      4H    N  +2  480       33,00 25,00
C  3  57 32  Георги Георгиев - Николай Янков - Георги Петров - Красимир Василев                3H    S  +2  200        0,00 58,00
C  4  29 28  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Милко Славов - Иван Александров             5H    S   =  450        6,00 52,00
C  5  33 24  Георги Петров - Цветомир Груев - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                  4H    S  +2  480       33,00 25,00
C  6  21 30  Георги Караколев - Владимир Михов - Иван Нанев - Илия Василев                     4H    S  +2  480       33,00 25,00
C  7  31 79  Zotos Loukas - Panayotis Kannavos - Динко Донев - Борислав Симов                  4H    S  +2  480       33,00 25,00
C  8  26 25  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Тодор Павлов - Иван Павлов                       5Hx   N   =  650       56,00  2,00




18     853           
East   KQ3           
N-S    AJ84          
       Q86           
A96           K42    
976           542    
Q976          K10    
J104          K9732  
       QJ107         
       AJ108         
       532           
       A5            

3S N 140             
       C  D  H  S  N
N      7  8  9  9  8 
S      6  :  8  8  6 
EW     6  5  4  4  5 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  41 66  Владимир Марашев - Иван Цончев - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                  3N    N   =  600       52,00  6,00
A  2  42 68  Максим Велчев - Георги Николов - Лия Костова - Марина Койчева                     2N    S  -1  -100      11,00 47,00
A  3  43 80  Валя Янева - Светлин Манов - Елица Чешитева - Борис Василев                       3N    N   =  600       52,00  6,00
A  4  44 72  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Марк Андонов - Живко Драганов                  2N    N  +1  150       40,00 18,00
A  5  45 61  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Георги Ралев - Виктор Йотов                      2N    S  -1  -100      11,00 47,00
A  6  46 63  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Делян Иванов - Димитър Димитров                  2Cx   E  -1  100       24,00 34,00
A  7  47 65  Николай Василев - Захари Феров - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                   3N    N  -1  -100      11,00 47,00
A  8  48 67  Димитър Иванов - Руси Господинов - Капка Виденова - Владислав Славов              3N    N  -1  -100      11,00 47,00
A  9  49 69  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Александър Александров - Красимир Симеонов     3N    N  -1  -100      11,00 47,00
A 10  71 54  Victor Marculetiu - Braia Aleksandru - Simona Darie - Costache Darie              2N    N  +2  180       46,00 12,00
A 11  73 51  Яница Иванова - Юрий Перец - Радослав Радев - Борислав Борисов                    1N    N  +2  150       40,00 18,00
A 12  62 52  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                    2N    S   =  120       32,00 26,00
A 13  64 53  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Валери Йовчев - Иван Младенов                   3N    S  +1  630       58,00  0,00
B  1  74  9  Тодор Сталев - Петър Николов - Колю Видев - Гроздан Русинов                       3N    N  -1  -100      11,00 47,00
B  2  11 77  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Веселин Величков - Йордан Вълканов                 3N    N  -1  -100      11,00 47,00
B  3  75 12  Георги Гергов - Владимир Филков - Nesko Savic - Marko Mladenovic                  2H    N   =  110       27,00 31,00
B  4   2  8  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Quaglia Antonio - Иван Марков                   3N    N  -1  -100      11,00 47,00
B  5   3  6  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Corina Lupsan - Octavian Lupsan      2N    S  +1  150       40,00 18,00
B  6  78 76  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Стелияна Иванова - Траян Христов           3N    S   =  600       52,00  6,00
B  7  10  4  Христо Христов - Александър Стоянов - Ana Brajovic - Olga Simic                   3N    N  -1  -100      11,00 47,00
B  8  13  1  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski                 3N    S   =  600       52,00  6,00
B  9   5  7  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Миряна Митовска - Георги Георгиев               3N    N  -1  -100      11,00 47,00
C  1  70 23  Веселин Копчев - Христо Дунев - Мартин Марков - Йордан Димитров                   3N    N  -1  -100      11,00 47,00
C  2  58 55  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Ради Радев - Динко Димитров                      3N    N  -1  -100      11,00 47,00
C  3  57 32  Георги Георгиев - Николай Янков - Георги Петров - Красимир Василев                2H    S   =  110       27,00 31,00
C  4  29 28  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Милко Славов - Иван Александров             2N    N  +1  150       40,00 18,00
C  5  33 24  Георги Петров - Цветомир Груев - Петър Игнатов - Стефан Стефанов                  1N    N  +1  120       32,00 26,00
C  6  21 30  Георги Караколев - Владимир Михов - Иван Нанев - Илия Василев                     1N    N  +1  120       32,00 26,00
C  7  31 79  Zotos Loukas - Panayotis Kannavos - Динко Донев - Борислав Симов                  2N    S  +1  150       40,00 18,00
C  8  26 25  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Тодор Павлов - Иван Павлов                       3N    N   =  600       52,00  6,00




19     A7652         
South  A             
E-W    K7            
       J8532         
983           Q      
KQ104         J9852  
J109          Q83    
Q96           K1074  
       KJ104         
       763           
       A6542         
       A             

7S S 1510            
       C  D  H  S  N
NS     8 11  7 13  9 
EW     3  2  6  0  2 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  65 41  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Владимир Марашев - Иван Цончев                   4S    N  +2  480       18,00 40,00
A  2  42 67  Максим Велчев - Георги Николов - Капка Виденова - Владислав Славов                4S    S  +1  450        2,00 56,00
A  3  43 69  Валя Янева - Светлин Манов - Александър Александров - Красимир Симеонов           4S    S  +3  510       39,00 19,00
A  4  44 71  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru           4S    N  +2  480       18,00 40,00
A  5  45 73  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Яница Иванова - Юрий Перец                       4S    N  +2  480       18,00 40,00
A  6  46 62  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Igor Curlin - Zoran Koldzic                      4S    N  +3  510       39,00 19,00
A  7  47 64  Николай Василев - Захари Феров - Daniel Moldovan - Marius Moraru                  6S    N  +1  1010      56,00  2,00
A  8  48 66  Димитър Иванов - Руси Господинов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                4S    N  +2  480       18,00 40,00
A  9  49 68  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Лия Костова - Марина Койчева                   6S    N   =  980       50,00  8,00
A 10  54 80  Simona Darie - Costache Darie - Елица Чешитева - Борис Василев                    4S    N  +2  480       18,00 40,00
A 11  72 51  Марк Андонов - Живко Драганов - Радослав Радев - Борислав Борисов                 4S    N  +3  510       39,00 19,00
A 12  61 52  Георги Ралев - Виктор Йотов - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                    4S    N  +2  480       18,00 40,00
A 13  63 53  Делян Иванов - Димитър Димитров - Валери Йовчев - Иван Младенов                   4S    N  +3  510       39,00 19,00
B  1  74 10  Тодор Сталев - Петър Николов - Христо Христов - Александър Стоянов                4S    N  +2  480       18,00 40,00
B  2  12  4  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Ana Brajovic - Olga Simic                        4S    N  +2  480       18,00 40,00
B  3   8 13  Quaglia Antonio - Иван Марков - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                      4S    N  +1  450        2,00 56,00
B  4  77  2  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek              6S    N   =  980       50,00  8,00
B  5   3  7  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Миряна Митовска - Георги Георгиев    4S    N  +2  480       18,00 40,00
B  6  78  9  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Колю Видев - Гроздан Русинов               4S    N  +3  510       39,00 19,00
B  7  11  6  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                    4S    N  +3  510       39,00 19,00
B  8   1 75  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Георги Гергов - Владимир Филков              4S    S  +2  480       18,00 40,00
B  9   5 76  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Стелияна Иванова - Траян Христов                4S    N  +2  480       18,00 40,00
C  1  70 79  Веселин Копчев - Христо Дунев - Динко Донев - Борислав Симов                      4S    N  +3  510       39,00 19,00
C  2  21 55  Георги Караколев - Владимир Михов - Ради Радев - Динко Димитров                   6S    N   =  980       50,00  8,00
C  3  24 31  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos               6S    N  +1  1010      56,00  2,00
C  4  26 28  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Милко Славов - Иван Александров                  4S    N  +2  480       18,00 40,00
C  5  25 33  Тодор Павлов - Иван Павлов - Георги Петров - Цветомир Груев                       4S    N  +2  480       18,00 40,00
C  6  57 29  Георги Георгиев - Николай Янков - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2             4S    N  +3  510       39,00 19,00
C  7  58 32  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Георги Петров - Красимир Василев                 6S    N  +1  1010      56,00  2,00
C  8  23 30  Мартин Марков - Йордан Димитров - Иван Нанев - Илия Василев                       4S    N  +1  450        2,00 56,00




20     A             
West   KJ762         
All    AK63          
       942           
7432          Q1065  
8             Q3     
Q10952        J87    
K105          AJ63   
       KJ98          
       A10954        
       4             
       Q87           

4H N 620             
       C  D  H  S  N
NS     8  7 10  7  9 
EW     5  6  2  6  4 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  65 41  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Владимир Марашев - Иван Цончев                   4H    N  +1  650       34,00 24,00
A  2  42 67  Максим Велчев - Георги Николов - Капка Виденова - Владислав Славов                4H    S  +1  650       34,00 24,00
A  3  43 69  Валя Янева - Светлин Манов - Александър Александров - Красимир Симеонов           4H    N  +1  650       34,00 24,00
A  4  44 71  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru           4H    N  +1  650       34,00 24,00
A  5  45 73  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Яница Иванова - Юрий Перец                       4H    N  +1  650       34,00 24,00
A  6  46 62  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Igor Curlin - Zoran Koldzic                      6H    N  -1  -100       6,00 52,00
A  7  47 64  Николай Василев - Захари Феров - Daniel Moldovan - Marius Moraru                  4H    N  +1  650       34,00 24,00
A  8  48 66  Димитър Иванов - Руси Господинов - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                4H    N  +1  650       34,00 24,00
A  9  49 68  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Лия Костова - Марина Койчева                   6H    N  -1  -100       6,00 52,00
A 10  54 80  Simona Darie - Costache Darie - Елица Чешитева - Борис Василев                    6H    N  -1  -100       6,00 52,00
A 11  72 51  Марк Андонов - Живко Драганов - Радослав Радев - Борислав Борисов                 6H    N  -2  -200       2,00 56,00
A 12  61 52  Георги Ралев - Виктор Йотов - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                    4H    N  +1  650       34,00 24,00
A 13  63 53  Делян Иванов - Димитър Димитров - Валери Йовчев - Иван Младенов                   4H    N  +1  650       34,00 24,00
B  1  74 10  Тодор Сталев - Петър Николов - Христо Христов - Александър Стоянов                4H    N  +1  650       34,00 24,00
B  2  12  4  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Ana Brajovic - Olga Simic                        4H    N  +1  650       34,00 24,00
B  3   8 13  Quaglia Antonio - Иван Марков - Селиатин Шабан - Mehmet Mert                      4H    N  +1  650       34,00 24,00
B  4  77  2  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek              4H    N  +1  650       34,00 24,00
B  5   7  3  Миряна Митовска - Георги Георгиев - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis    4H    N  +1  650       34,00 24,00
B  6  78  9  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Колю Видев - Гроздан Русинов               4H    N   =  620       10,00 48,00
B  7  11  6  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                    4S    N  +2  680       58,00  0,00
B  8   1 75  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Георги Гергов - Владимир Филков              4H    N  +1  650       34,00 24,00
B  9   5 76  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Стелияна Иванова - Траян Христов                4H    N  +1  650       34,00 24,00
C  1  70 79  Веселин Копчев - Христо Дунев - Динко Донев - Борислав Симов                      4H    N  +1  650       34,00 24,00
C  2  21 55  Георги Караколев - Владимир Михов - Ради Радев - Динко Димитров                   4H    N  +1  650       34,00 24,00
C  3  24 31  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos               4H    N  +1  650       34,00 24,00
C  4  26 28  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Милко Славов - Иван Александров                  5H    N   =  650       34,00 24,00
C  5  25 33  Тодор Павлов - Иван Павлов - Георги Петров - Цветомир Груев                       4H    N  +1  650       34,00 24,00
C  6  57 29  Георги Георгиев - Николай Янков - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2             4S    S  -3  -300       0,00 58,00
C  7  58 32  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Георги Петров - Красимир Василев                 4H    N  +1  650       34,00 24,00
C  8  23 30  Мартин Марков - Йордан Димитров - Иван Нанев - Илия Василев                       4H    N  +1  650       34,00 24,00




21     K108754       
North  ---           
N-S    85            
       KQ1042        
QJ            A932   
Q1085         K32    
1076          AQJ93  
A975          J      
       6             
       AJ9764        
       K42           
       863           

3N E -400            
       C  D  H  S  N
NS     7  3  5  7  4 
E      5  9  7  6  9 
W      : 10  8  :  : 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  64 41  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Владимир Марашев - Иван Цончев                  4Cx   N  -3  -800       3,00 55,00
A  2  66 42  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Максим Велчев - Георги Николов                  4H    E  -3  150       56,00  2,00
A  3  43 68  Валя Янева - Светлин Манов - Лия Костова - Марина Койчева                         3N    E  +1  -430      16,00 42,00
A  4  44 80  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Елица Чешитева - Борис Василев                 3S    N  -2  -200      27,00 31,00
A  5  45 72  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Марк Андонов - Живко Драганов                    2S    N  -1  -100      37,00 21,00
A  6  46 61  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Георги Ралев - Виктор Йотов                      5Cx   N  -3  -800       3,00 55,00
A  7  47 63  Николай Василев - Захари Феров - Делян Иванов - Димитър Димитров                  3Sx   N  -2  -500       9,00 49,00
A  8  48 65  Димитър Иванов - Руси Господинов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                 4Cx   S  -2  -500       9,00 49,00
A  9  49 67  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Капка Виденова - Владислав Славов              3N    W   =  -400      20,00 38,00
A 10  54 69  Simona Darie - Costache Darie - Александър Александров - Красимир Симеонов        4D    E  -2  100       54,00  4,00
A 11  51 71  Радослав Радев - Борислав Борисов - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru          2S    N  -1  -100      37,00 21,00
A 12  73 52  Яница Иванова - Юрий Перец - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                     2S    N  -1  -100      37,00 21,00
A 13  62 53  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Валери Йовчев - Иван Младенов                       4C    S  -2  -200      27,00 31,00
B  1  74 11  Тодор Сталев - Петър Николов - Емилиан Гогев - Минчо Петков                       3D    E  -1  50        47,00 11,00
B  2  13  6  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                    3N    E  -1  50        47,00 11,00
B  3  77  1  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski           3D    E  -1  50        47,00 11,00
B  4   2  4  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Ana Brajovic - Olga Simic                       4D    E  -1  50        47,00 11,00
B  5  76  3  Стелияна Иванова - Траян Христов - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis     3D    E  -1  50        47,00 11,00
B  6  10 78  Христо Христов - Александър Стоянов - Никола Барантиев - Румен Трендафилов        3N    E   =  -400      20,00 38,00
B  7  12  7  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Миряна Митовска - Георги Георгиев                3D    E   =  -110      32,00 26,00
B  8  75  8  Георги Гергов - Владимир Филков - Quaglia Antonio - Иван Марков                   2S    N  -1  -100      37,00 21,00
B  9   5  9  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Колю Видев - Гроздан Русинов                    5Cx   N  -4  -1100      0,00 58,00
C  1  70 32  Веселин Копчев - Христо Дунев - Георги Петров - Красимир Василев                  3N    E   =  -400      20,00 38,00
C  2  57 55  Георги Георгиев - Николай Янков - Ради Радев - Динко Димитров                     3Hx   W  -2  300       58,00  0,00
C  3  33 58  Георги Петров - Цветомир Груев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                   4Cx   S  -2  -500       9,00 49,00
C  4  23 28  Мартин Марков - Йордан Димитров - Милко Славов - Иван Александров                 3Dx   E   =  -470      14,00 44,00
C  5  30 25  Иван Нанев - Илия Василев - Тодор Павлов - Иван Павлов                            3D    E  -1  50        47,00 11,00
C  6  24 26  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                  2Sx   N  -1  -200      27,00 31,00
C  7  21 31  Георги Караколев - Владимир Михов - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos             3S    N  -2  -200      27,00 31,00
C  8  79 29  Динко Донев - Борислав Симов - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2                3Cx   S  -2  -500       9,00 49,00




22     106           
East   A2            
E-W    9754          
       A7652         
AK32          Q75    
1065          J74    
A2            Q1083  
K1094         Q83    
       J984          
       KQ983         
       KJ6           
       J             

2H S 110             
       C  D  H  S  N
NS     6  7  8  6  6 
EW     6  5  5  6  6 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  64 41  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Владимир Марашев - Иван Цончев                  2D    E  -2  200       52,00  6,00
A  2  66 42  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Максим Велчев - Георги Николов                  2S    E  -2  200       52,00  6,00
A  3  43 68  Валя Янева - Светлин Манов - Лия Костова - Марина Койчева                         2N    S  -1  -50       13,00 45,00
A  4  44 80  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Елица Чешитева - Борис Василев                 1N    E  -1  100       28,00 30,00
A  5  45 72  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Марк Андонов - Живко Драганов                    2H    S   =  110       34,00 24,00
A  6  46 61  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Георги Ралев - Виктор Йотов                      2Cx   S   =  180       48,00 10,00
A  7  47 63  Николай Василев - Захари Феров - Делян Иванов - Димитър Димитров                  2S    E  -2  200       52,00  6,00
A  8  48 65  Димитър Иванов - Руси Господинов - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                 1S    W   =  -80        6,00 52,00
A  9  49 67  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Капка Виденова - Владислав Славов              2H    N  -1  -50       13,00 45,00
A 10  54 69  Simona Darie - Costache Darie - Александър Александров - Красимир Симеонов        3H    S  -1  -50       13,00 45,00
A 11  51 71  Радослав Радев - Борислав Борисов - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru          1N    E   =  -90        4,00 54,00
A 12  73 52  Яница Иванова - Юрий Перец - Стефан Иванов - Тодор Костадинов                     2S    W  -1  100       28,00 30,00
A 13  62 53  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Валери Йовчев - Иван Младенов                       1N    N   =  90        22,00 36,00
B  1  74 11  Тодор Сталев - Петър Николов - Емилиан Гогев - Минчо Петков                       2D    E  -3  300       56,00  2,00
B  2  13  6  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                    1N    N  -1  -50       13,00 45,00
B  3  77  1  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Goran Radisic - Dimitraki Zipovski           2S    N  -1  -50       13,00 45,00
B  4   2  4  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Ana Brajovic - Olga Simic                       1N    N   =  90        22,00 36,00
B  5  76  3  Стелияна Иванова - Траян Христов - Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis     1N    S  -1  -50       13,00 45,00
B  6  10 78  Христо Христов - Александър Стоянов - Никола Барантиев - Румен Трендафилов        2H    N  +1  140       43,00 15,00
B  7  12  7  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Миряна Митовска - Георги Георгиев                1N    W  +1  -120       2,00 56,00
B  8  75  8  Георги Гергов - Владимир Филков - Quaglia Antonio - Иван Марков                   2H    S   =  110       34,00 24,00
B  9   5  9  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Колю Видев - Гроздан Русинов                    2H    S  +1  140       43,00 15,00
C  1  70 32  Веселин Копчев - Христо Дунев - Георги Петров - Красимир Василев                  1N    N  +1  120       38,00 20,00
C  2  57 55  Георги Георгиев - Николай Янков - Ради Радев - Динко Димитров                     2H    S  +1  140       43,00 15,00
C  3  33 58  Георги Петров - Цветомир Груев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                   2H    S  +1  140       43,00 15,00
C  4  23 28  Мартин Марков - Йордан Димитров - Милко Славов - Иван Александров                 2D    N   =  90        22,00 36,00
C  5  30 25  Иван Нанев - Илия Василев - Тодор Павлов - Иван Павлов                            1N    E  -1  100       28,00 30,00
C  6  24 26  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                  2Cx   W  -2  500       58,00  0,00
C  7  21 31  Георги Караколев - Владимир Михов - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos             1Nx   E   =  -180       0,00 58,00
C  8  79 29  Динко Донев - Борислав Симов - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2                2H    N   =  110       34,00 24,00




23     K102          
South  QJ109         
All    AK542         
       2             
QJ            A943   
K843          A      
8763          QJ109  
KJ7           Q1086  
       8765          
       7652          
       ---           
       A9543         

2N W -120            
       C  D  H  S  N
N      4  5  8  7  5 
S      :  :  6  5  : 
E      9  8  5  5  8 
W      8  :  :  :  : 


 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  63 41  Делян Иванов - Димитър Димитров - Владимир Марашев - Иван Цончев                  2N    W   =  -120      25,00 33,00
A  2  65 42  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Максим Велчев - Георги Николов                   3H    S  -2  -200      13,00 45,00
A  3  67 43  Капка Виденова - Владислав Славов - Валя Янева - Светлин Манов                    2S    E  -3  300       54,00  4,00
A  4  44 69  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Александър Александров - Красимир Симеонов     1N    E   =  -90       45,00 13,00
A  5  45 71  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru             2H    S   =  110       50,00  8,00
A  6  46 73  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Яница Иванова - Юрий Перец                       4H    S  -4  -400       4,00 54,00
A  7  47 62  Николай Василев - Захари Феров - Igor Curlin - Zoran Koldzic                      3Hx   S  -1  -200      13,00 45,00
A  8  48 64  Димитър Иванов - Руси Господинов - Daniel Moldovan - Marius Moraru                3H    S  -1  -100      36,00 22,00
A  9  49 66  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                3H    S  -1  -100      36,00 22,00
A 10  54 68  Simona Darie - Costache Darie - Лия Костова - Марина Койчева                      2Hx   S   =  670       57,00  1,00
A 11  51 80  Радослав Радев - Борислав Борисов - Елица Чешитева - Борис Василев                3H    S   =  140       52,00  6,00
A 12  52 72  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Марк Андонов - Живко Драганов                  2H    N  -1  -100      36,00 22,00
A 13  61 53  Георги Ралев - Виктор Йотов - Валери Йовчев - Иван Младенов                       2S    E  -1  100       48,00 10,00
B  1  12 74  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Тодор Сталев - Петър Николов                     1N    W   =  -90       45,00 13,00
B  2   1  7  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Миряна Митовска - Георги Георгиев            2H    N  -1  -100      36,00 22,00
B  3   4 75  Ana Brajovic - Olga Simic - Георги Гергов - Владимир Филков                       2Hx   S   =  670       57,00  1,00
B  4   2  6  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                 2Dx   N  -1  -200      13,00 45,00
B  5   3  9  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Колю Видев - Гроздан Русинов         3H    S  -2  -200      13,00 45,00
B  6  11 78  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Никола Барантиев - Румен Трендафилов               3H    S  -2  -200      13,00 45,00
B  7  13 76  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Стелияна Иванова - Траян Христов                   3H    S  -1  -100      36,00 22,00
B  8   8 77  Quaglia Antonio - Иван Марков - Веселин Величков - Йордан Вълканов                1D    N  -1  -100      36,00 22,00
B  9   5 10  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Христо Христов - Александър Стоянов             3H    S  -1  -100      36,00 22,00
C  1  70 31  Веселин Копчев - Христо Дунев - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos                 3Hx   S  -1  -200      13,00 45,00
C  2  24 55  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Ради Радев - Динко Димитров                     1N    W  +1  -120      25,00 33,00
C  3  25 21  Тодор Павлов - Иван Павлов - Георги Караколев - Владимир Михов                    3Hx   S  -1  -200      13,00 45,00
C  4  28 79  Милко Славов - Иван Александров - Динко Донев - Борислав Симов                    2N    W   =  -120      25,00 33,00
C  5  29 30  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Иван Нанев - Илия Василев                   2N    W   =  -120      25,00 33,00
C  6  33 23  Георги Петров - Цветомир Груев - Мартин Марков - Йордан Димитров                  2Hx   S  -2  -500       2,00 56,00
C  7  57 58  Георги Георгиев - Николай Янков - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  4Hxx  N  -2  -1000      0,00 58,00
C  8  32 26  Георги Петров - Красимир Василев - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                 3Hx   N  -1  -200      13,00 45,00




24     A7            
West   K973          
None   A             
       K75432        
K93           QJ8654 
AQ52          J6     
Q854          KJ9    
A6            98     
       102           
       1084          
       107632        
       QJ10          

4Cx N -100           
       C  D  H  S  N
NS     9  5  6  3  5 
EW     4  8  6  9  6 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  63 41  Делян Иванов - Димитър Димитров - Владимир Марашев - Иван Цончев                  4S    W   =  -420       7,00 51,00
A  2  65 42  Ovidiu Cernat - Anton Negoescu - Максим Велчев - Георги Николов                   3S    E  +1  -170      23,00 35,00
A  3  67 43  Капка Виденова - Владислав Славов - Валя Янева - Светлин Манов                    2S    E  +1  -140      38,00 20,00
A  4  44 69  Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan - Александър Александров - Красимир Симеонов     3S    E   =  -140      38,00 20,00
A  5  45 71  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru             4S    E   =  -420       7,00 51,00
A  6  46 73  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Яница Иванова - Юрий Перец                       3N    W  -3  150       58,00  0,00
A  7  47 62  Николай Василев - Захари Феров - Igor Curlin - Zoran Koldzic                      3S    W  +1  -170      23,00 35,00
A  8  48 64  Димитър Иванов - Руси Господинов - Daniel Moldovan - Marius Moraru                2S    E  +2  -170      23,00 35,00
A  9  49 66  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Marius Briciu - Ovidiu Chigheci                4Sx   W  +1  -690       0,00 58,00
A 10  54 68  Simona Darie - Costache Darie - Лия Костова - Марина Койчева                      4S    W  -1  50        50,00  8,00
A 11  51 80  Радослав Радев - Борислав Борисов - Елица Чешитева - Борис Василев                5Cx   N  -2  -300      14,00 44,00
A 12  52 72  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Марк Андонов - Живко Драганов                  2S    W  +1  -140      38,00 20,00
A 13  61 53  Георги Ралев - Виктор Йотов - Валери Йовчев - Иван Младенов                       4Sx   E  -1  100       56,00  2,00
B  1  12 74  Nesko Savic - Marko Mladenovic - Тодор Сталев - Петър Николов                     4S    N  -1  -50       44,00 14,00
B  2   1  7  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Миряна Митовска - Георги Георгиев            4S    W  -1  50        50,00  8,00
B  3   4 75  Ana Brajovic - Olga Simic - Георги Гергов - Владимир Филков                       4S    E  -1  50        50,00  8,00
B  4   2  6  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Corina Lupsan - Octavian Lupsan                 4S    E   =  -420       7,00 51,00
B  5   3  9  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Колю Видев - Гроздан Русинов         2S    W  +2  -170      23,00 35,00
B  6  11 78  Емилиан Гогев - Минчо Петков - Никола Барантиев - Румен Трендафилов               3S    E  +1  -170      23,00 35,00
B  7  13 76  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Стелияна Иванова - Траян Христов                   4S    W  -1  50        50,00  8,00
B  8   8 77  Quaglia Antonio - Иван Марков - Веселин Величков - Йордан Вълканов                2S    E  +2  -170      23,00 35,00
B  9   5 10  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Христо Христов - Александър Стоянов             4S    W  -1  50        50,00  8,00
C  1  70 31  Веселин Копчев - Христо Дунев - Zotos Loukas - Panayotis Kannavos                 3S    W   =  -140      38,00 20,00
C  2  24 55  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Ради Радев - Динко Димитров                     4S    W   =  -420       7,00 51,00
C  3  25 21  Тодор Павлов - Иван Павлов - Георги Караколев - Владимир Михов                    3S    W  +1  -170      23,00 35,00
C  4  28 79  Милко Славов - Иван Александров - Динко Донев - Борислав Симов                    4S    E   =  -420       7,00 51,00
C  5  29 30  Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2 - Иван Нанев - Илия Василев                   5C    N  -3  -150      32,00 26,00
C  6  33 23  Георги Петров - Цветомир Груев - Мартин Марков - Йордан Димитров                  4S    W   =  -420       7,00 51,00
C  7  57 58  Георги Георгиев - Николай Янков - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  3S    W  +1  -170      23,00 35,00
C  8  32 26  Георги Петров - Красимир Василев - Dan Moraru - Cornel Teodorescu                 3S    E   =  -140      38,00 20,00
A 11  51 80  Радослав Радев - Борислав Борисов - Елица Чешитева - Борис Василев                             Penalty    0,00 -5,80




25     AK874         
North  K74           
E-W    AKQ5          
       5             
Q95           J10    
Q10           J62    
109632        J874   
A98           10732  
       632           
       A9853         
       ---           
       KQJ64         

5N N 460             
       C  D  H  S  N
NS    11  9 11 11 11 
EW     2  4  2  2  2 




 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  62 41  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Владимир Марашев - Иван Цончев                      6H    S  -1  -50       23,00 35,00
A  2  64 42  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Максим Велчев - Георги Николов                  6H    S  -1  -50       23,00 35,00
A  3  66 43  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Валя Янева - Светлин Манов                      6S    N  -1  -50       23,00 35,00
A  4  68 44  Лия Костова - Марина Койчева - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                   6S    N  -1  -50       23,00 35,00
A  5  45 80  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Елица Чешитева - Борис Василев                   6S    N  -1  -50       23,00 35,00
A  6  46 72  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Марк Андонов - Живко Драганов                    6H    N  -1  -50       23,00 35,00
A  7  47 61  Николай Василев - Захари Феров - Георги Ралев - Виктор Йотов                      5S    N   =  450       50,00  8,00
A  8  48 63  Димитър Иванов - Руси Господинов - Делян Иванов - Димитър Димитров                6H    S  -1  -50       23,00 35,00
A  9  49 65  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                 6N    N  -3  -150       0,00 58,00
A 10  54 67  Simona Darie - Costache Darie - Капка Виденова - Владислав Славов                 6H    S  -1  -50       23,00 35,00
A 11  51 69  Радослав Радев - Борислав Борисов - Александър Александров - Красимир Симеонов    6H    S  -1  -50       23,00 35,00
A 12  52 71  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru           5H    S   =  450       50,00  8,00
A 13  53 73  Валери Йовчев - Иван Младенов - Яница Иванова - Юрий Перец                        6S    N  -1  -50       23,00 35,00
B  1  13 74  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Тодор Сталев - Петър Николов                       6S    N  -1  -50       23,00 35,00
B  2  75 76  Георги Гергов - Владимир Филков - Стелияна Иванова - Траян Христов                6S    N  -1  -50       23,00 35,00
B  3   6  8  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Quaglia Antonio - Иван Марков                   5H    N   =  450       50,00  8,00
B  4   2  7  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Миряна Митовска - Георги Георгиев               6S    N  -1  -50       23,00 35,00
B  5   3 10  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Христо Христов - Александър Стоянов  4S    N  +1  450       50,00  8,00
B  6  78 12  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Nesko Savic - Marko Mladenovic             6S    N  -1  -50       23,00 35,00
B  7   1  9  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Колю Видев - Гроздан Русинов                 5H    N   =  450       50,00  8,00
B  8  77  4  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Ana Brajovic - Olga Simic                    6S    N  -1  -50       23,00 35,00
B  9   5 11  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Емилиан Гогев - Минчо Петков                    6H    S   =  980       58,00  0,00
C  1  70 58  Веселин Копчев - Христо Дунев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                    6Hx   S  -1  -100       2,00 56,00
C  2  33 55  Георги Петров - Цветомир Груев - Ради Радев - Динко Димитров                      6H    S  -1  -50       23,00 35,00
C  3  30 57  Иван Нанев - Илия Василев - Георги Георгиев - Николай Янков                       6H    N  -1  -50       23,00 35,00
C  4  28 32  Милко Славов - Иван Александров - Георги Петров - Красимир Василев                6H    S  -1  -50       23,00 35,00
C  5  26 29  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2              6N    N  -1  -50       23,00 35,00
C  6  25 79  Тодор Павлов - Иван Павлов - Динко Донев - Борислав Симов                         5S    N   =  450       50,00  8,00
C  7  24 21  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Георги Караколев - Владимир Михов               6H    N  -1  -50       23,00 35,00
C  8  31 23  Zotos Loukas - Panayotis Kannavos - Мартин Марков - Йордан Димитров               5S    N   =  450       50,00  8,00




26     J1098         
East   10432         
All    J64           
       43            
A7            Q542   
J5            876    
AK95          Q10872 
K9765         Q      
       K63           
       AKQ9          
       3             
       AJ1082        

3H S 140             
       C  D  H  S  N
NS     6  4  9  7  6 
E      7  9  4  6  7 
W      6  :  :  :  6 



 Tbl   Pair  Name                                                                              Contr        Result    Score
A  1  62 41  Igor Curlin - Zoran Koldzic - Владимир Марашев - Иван Цончев                      2Cx   S  -1  -200       4,00 54,00
A  2  64 42  Daniel Moldovan - Marius Moraru - Максим Велчев - Георги Николов                  2C    S  -1  -100      25,00 33,00
A  3  66 43  Marius Briciu - Ovidiu Chigheci - Валя Янева - Светлин Манов                      4D    E  -2  200       50,00  8,00
A  4  68 44  Лия Костова - Марина Койчева - Alexandru Mugioiu - Neagu Bogdan                   2S    E  -2  200       50,00  8,00
A  5  45 80  Христо Иванчев - Виктор Калчев - Елица Чешитева - Борис Василев                   4H    N   =  620       56,00  2,00
A  6  46 72  Ender Aksuyek - Volkan Denizci - Марк Андонов - Живко Драганов                    1N    W  -1  100       34,00 24,00
A  7  47 61  Николай Василев - Захари Феров - Георги Ралев - Виктор Йотов                      3D    W   =  -110      14,00 44,00
A  8  48 63  Димитър Иванов - Руси Господинов - Делян Иванов - Димитър Димитров                3D    E   =  -110      14,00 44,00
A  9  49 65  Nikos Tagaras - Dimitris Altinis - Ovidiu Cernat - Anton Negoescu                 2Hx   N  +2  1070      58,00  0,00
A 10  54 67  Simona Darie - Costache Darie - Капка Виденова - Владислав Славов                 3H    N  -1  -100      25,00 33,00
A 11  51 69  Радослав Радев - Борислав Борисов - Александър Александров - Красимир Симеонов    1N    W  -1  100       34,00 24,00
A 12  52 71  Стефан Иванов - Тодор Костадинов - Victor Marculetiu - Braia Aleksandru           3H    S   =  140       42,00 16,00
A 13  53 73  Валери Йовчев - Иван Младенов - Яница Иванова - Юрий Перец                        4Dx   E  -1  200       50,00  8,00
B  1  13 74  Селиатин Шабан - Mehmet Mert - Тодор Сталев - Петър Николов                       3C    S  -3  -300       0,00 58,00
B  2  75 76  Георги Гергов - Владимир Филков - Стелияна Иванова - Траян Христов                4H    S  -1  -100      25,00 33,00
B  3   6  8  Corina Lupsan - Octavian Lupsan - Quaglia Antonio - Иван Марков                   2C    S  -2  -200       4,00 54,00
B  4   2  7  Nadir Citak - Hasan Ozkan Ozbek - Миряна Митовска - Георги Георгиев               2D    E  +1  -110      14,00 44,00
B  5   3 10  Giorgos Oikonomopoulos - Michel Garoufalis - Христо Христов - Александър Стоянов  3D    W   =  -110      14,00 44,00
B  6  78 12  Никола Барантиев - Румен Трендафилов - Nesko Savic - Marko Mladenovic             3D    E   =  -110      14,00 44,00
B  7   1  9  Goran Radisic - Dimitraki Zipovski - Колю Видев - Гроздан Русинов                 4Dx   E  -1  200       50,00  8,00
B  8  77  4  Веселин Величков - Йордан Вълканов - Ana Brajovic - Olga Simic                    3H    S   =  140       42,00 16,00
B  9   5 11  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Емилиан Гогев - Минчо Петков                    4H    S  -2  -200       4,00 54,00
C  1  70 58  Веселин Копчев - Христо Дунев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                    3H    N   =  140       42,00 16,00
C  2  33 55  Георги Петров - Цветомир Груев - Ради Радев - Динко Димитров                      4D    W  -1  100       34,00 24,00
C  3  30 57  Иван Нанев - Илия Василев - Георги Георгиев - Николай Янков                       2C    S  -1  -100      25,00 33,00
C  4  28 32  Милко Славов - Иван Александров - Георги Петров - Красимир Василев                2H    S   =  110       38,00 20,00
C  5  26 29  Dan Moraru - Cornel Teodorescu - Иван Тренков - Станчо Иванов-Бръм 2              5D    E  -2  200       50,00  8,00
C  6  25 79  Тодор Павлов - Иван Павлов - Динко Донев - Борислав Симов                         2C    S  -1  -100      25,00 33,00
C  7  24 21  Петър Игнатов - Стефан Стефанов - Георги Караколев - Владимир Михов               2H    S  -1  -100      25,00 33,00
C  8  31 23  Zotos Loukas - Panayotis Kannavos - Мартин Марков - Йордан Димитров               1Nx   W   =  -180       8,00 50,00

Резултати