Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

5-ти НТ по спортен бридж Асеновград 2019 - двойки

18.10.2019 / 13:00 - 18.10.2019 / 10:00, Асеновград
Национален, Двойков 0лв. /Двойков
32 Участници в турнира 26 игри/1

Класиране

# Състезатели Резултат ELO
1 Стоян Радивчев (3966) - Николай Красимиров Немигенчев (3967) 62.05 % 28.8444
2 Иван Стефанов Борисов (4633) - Станислав Владимиров Гешев (4620) 60.51 % 20.3162
3 Георги Първанов Първанов (4949) - Моника Димитрова Демирева (4945) 57.18 % 16.4570
4 Петър Стоев Даракчиев (3001) - Колю Маринов Видев (4444) 56.54 % 14.0801
5 Димитър Йорданов Кръстев (4654) - Петър Николов Николов (3180) 55.77 % 12.3855
6 Теню Русев Тенев (4224) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) 55.51 % 11.0642
7 Георги Щерев Петров (4231) - Красимир Димитров Василев (3035) 55.13 % 9.9678
8 Томи Любомиров Наков (4644) - Стоян Николаев Николов (4640) 55.13 % 9.0139
9 Евгения Георгиева Рачева (8250) - Стою Тодоров Даракчиев (3000) 54.74 % 8.1513
10 Деан Александров Терзиев (4650) - Кръстьо Атанасов Малинов (4642) 53.97 % 7.3451
11 Валентин Господинов Митев (3058) - Евгений Любенов Бянов (3053) 53.85 % 6.5678
12 Стойна Цокова Граменова (3344) - Васил Апостолов Ненчев (3456) 53.85 % 5.7951
13 Пенко Йорданов Кръстев (4621) - Благомир Димитров Захариев (3838) 53.85 % 5.0000
14 Серьожа Иванов Гендов (3105) - Николай Петров Бебов (3101) 53.85 % 4.1447
15 Биляна Николова Господарска (3075) - Стоян Динков Дериманов (3055) 52.95 % 3.1570
16 Димитър Иванов Иванов (4080) - Красимир Грозев (4074) 52.82 % 1.8028
17 Николай Димитров Начев (4641) - Йордан Йорданов (9701) 49.49 % 0.0000
18 Нейко Нейков (3115) - Иван Михайлов Иванов (3002) 48.21 % 0.0000
19 Тошко Димитров Сталев (4054) - Петър Здравчев Ангелов (3132) 47.95 % 0.0000
20 Димитър Тодоров Митев (3321) - Панчо Колев Панев (3033) 47.69 % 0.0000
21 Боян Тонев Тонев (4039) - Христо Чавдаров (4626) 46.92 % 0.0000
22 Румен Димитров Попов (3063) - Чавдар Атанасов Дангалчев (9250) 46.79 % 0.0000
23 Цветелин Василев Василев (4645) - Иван Илиев Костадинов (4639) 46.67 % 0.0000
24 Любомир Недев Друмев (4081) - Руси Господинов (4071) 45.64 % 0.0000
25 Цветана Тодорова Налбатска (3005) - Тодор Илиев Костадинов (3007) 45.51 % 0.0000
26 Румен Ненов Трендафилов (6006) - Владислав Николов Испорски (1313) 45.38 % 0.0000
27 Недеслав Иванов Недев (0256) - Иван Щерев Донев (0257) 45.26 % 0.0000
28 Иван Танев Христов (3039) - Ботьо Ботев (3170) 44.36 % 0.0000
29 Лазар Георгиев Алешанов (4643) - Йордан Стефанов Йорданов (4622) 41.54 % 0.0000
30 Тодор Кръстев Петков (4649) - Стефан Караславов (4638) 39.23 % 0.0000
31 Михаела Запрянова Паскалева (4651) - Запрян Михайлов Паскалев (4652) 35.90 % 0.0000
32 Христо Атанасов Атанасов (3185) - Николай Паскалев Паскалев (4646) 35.77 % 0.0000

2019-10-18  5 НТ по бридж "Асеновград '19" - двойки

Игри               Лични резултати

16 tables, 32 pairs. Number of boards: 26. Average: 390,00. Tiebreak.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Pair   Score      %  Tie       Name                                       M-ID    Club                       

   1    25  484,00  62,05            Николай Немигенчев - Стоян Радивчев     3967 3966  Кристон - Панг             
   2     3  472,00  60,51            Станислав Гешев - Иван Борисов          4620 4633  Кристон                    
   3     1  446,00  57,18            Моника Демирева - Георги Първанов       4945 4949  Дмгр                       
   4     6  441,00  56,54            Петър Даракчиев - Колю Видев            3001 4444  Вила Юстина - БК Боровете  
   5    13  435,00  55,77            Димитър Кръстев - Петър Николов         4654 3180  Асгр - Кристон             

   6    21  433,00  55,51            Теню Тенев - Николай Кермедчиев         4224 0812  КСБ Радков - Сф            
   7    30  430,00  55,13  2         Георги Петров - Красимир Василев        4231 3035  Дмгр                       
   8    15  430,00  55,13  0         Томи Наков - Стоян Николов              4644 4640  Кристон                    
   9     2  427,00  54,74            Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев         8250 3000  Левски - Пд                
  10    11  421,00  53,97            Деан Терзиев - Кръстьо Малинов          4650 4642  Кристон                    

  11    23  420,00  53,85  0  8,419  Евгений Бянов - Валентин Митев          3053 3058  БК Академик Пд             
  12    34  420,00  53,85  0  8,782  Стойна Граменова - Васил Ненчев         3344 3456  Пд                         
  13    27  420,00  53,85  0  8,823  Пенко Кръстев - Благомир Захариев       4621 3838  Кристон - Пд               
  14     8  420,00  53,85  -1        Николай Бебов - Серьожа Гендов          3101 3105  Рак                        
  15     4  413,00  52,95            Биляна Господарска - Стоян Дериманов    3075 3055  БК Пловдив - БК Академик Пд

  16    26  412,00  52,82            Димитър Иванов - Красимир Грозев        4080 4074  Чирп                       
  17     5  386,00  49,49            Йордан Йорданов - Николай Начев         9701 4641  Bel - Кристон              
  18    29  376,00  48,21            Нейко Нейков - Иван Иванов              3115 3002  Пд                         
  19    35  374,00  47,95            Тодор Сталев - Петър Ангелов            4054 3132  Чирп - Пд                  
  20    16  372,00  47,69            Димитър Митев - Панчо Панев             3321 3033  Кук - СтЗ                  

  21    31  366,00  46,92            Боян Тонев - Христо Чавдаров            4039 4626  Рад - Кристон              
  22    36  365,00  46,79            Румен Попов - Чавдар Дангалчев          3063 9250  Пд                         
  23    28  364,00  46,67            Цветелин Василев - Иван Костадинов      4645 4639  Кристон                    
  24    22  356,00  45,64            Любомир Друмев - Руси Господинов        4081 4071  Чирп                       
  25    12  355,00  45,51            Цветана Налбатска - Тодор Костадинов    3005 3007  КСБ Радков                 

  26    10  354,00  45,38            Румен Трендафилов - Владислав Испорски  6006 1313  Вн - БК Боровете           
  27    24  353,00  45,26            Иван Донев - Недеслав Недев             0257 0256  Сф                         
  28     7  346,00  44,36            Иван Христов - Ботьо Ботев              3039 3170  Пд                         
  29    14  324,00  41,54            Лазар Алешанов - Йордан Йорданов        4643 4622  Кристон                    
  30     9  306,00  39,23            Стефан Караславов - Тодор Петков        4638 4649  Кристон                    

  31    33  280,00  35,90            Михаела Паскалева - Запрян Паскалев     4651 4652  Асгр                       
  32    32  279,00  35,77            Христо Атанасов - Николай Паскалев      3185 4646  Пд - Асгр                  




1      K109          
North  AJ            
None   K932          
       10432         
A87           J6532  
972           Q1083  
AQ76          5      
Q75           AK8    
       Q4            
       K654          
       J1084         
       J96           

3S E -140            
       C  D  H  S  N
NS     7  7  5  4  5 
E      6  6  8  9  6 
W      :  :  :  :  8 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 21  Моника Демирева - Георги Първанов - Теню Тенев - Николай Кермедчиев           2N    W  +1   -150     1,00 29,00
 2   26  2  Димитър Иванов - Красимир Грозев - Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев            2S    E  +1   -140    10,00 20,00
 3   28  3  Цветелин Василев - Иван Костадинов - Станислав Гешев - Иван Борисов           2S    E  +1   -140    10,00 20,00
 4    4 30  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Георги Петров - Красимир Василев       3S    E   =   -140    10,00 20,00
 5    5 32  Йордан Йорданов - Николай Начев - Христо Атанасов - Николай Паскалев          1S    E   =    -80    22,00  8,00
 6    6 34  Петър Даракчиев - Колю Видев - Стойна Граменова - Васил Ненчев                1N    N  -3   -150     1,00 29,00
 7    7 36  Иван Христов - Ботьо Ботев - Румен Попов - Чавдар Дангалчев                   1S    E  +1   -110    18,00 12,00
 8    8 22  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Любомир Друмев - Руси Господинов             1Dxx  E  -1  200      30,00  0,00
 9    9 23  Стефан Караславов - Тодор Петков - Евгений Бянов - Валентин Митев             2S    E  +1   -140    10,00 20,00
 10  10 25  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев  2S    E  +1   -140    10,00 20,00
 11  11 27  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев            4S    E  -2  100      28,00  2,00
 12  12 29  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Нейко Нейков - Иван Иванов             3S    E   =   -140    10,00 20,00
 13  13 31  Димитър Кръстев - Петър Николов - Боян Тонев - Христо Чавдаров                3S    E   =   -140    10,00 20,00
 14  14 33  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев        2S    E  -1  50       25,00  5,00
 15  15 35  Томи Наков - Стоян Николов - Тодор Сталев - Петър Ангелов                     4H    E  -1  50       25,00  5,00
 16  24 16  Иван Донев - Недеслав Недев - Димитър Митев - Панчо Панев                     1Nx   N  -1   -100    20,00 10,00




2      KJ7532        
East   J973          
N-S    102           
       J             
AQ4           96     
AKQ106        84     
Q54           AJ93   
109           AQ743  
       108           
       52            
       K876          
       K8652         

4N W -430            
       C  D  H  S  N
NS     4  3  3  6  3 
E      9  9 10  7  9 
W      : 10  9  6 10 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 21  Моника Демирева - Георги Първанов - Теню Тенев - Николай Кермедчиев           3N    W  +1   -430     6,00 24,00
 2   26  2  Димитър Иванов - Красимир Грозев - Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев            6N    W  -5  250      30,00  0,00
 3   28  3  Цветелин Василев - Иван Костадинов - Станислав Гешев - Иван Борисов           3N    W   =   -400    17,00 13,00
 4    4 30  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Георги Петров - Красимир Василев       3N    E  +1   -430     6,00 24,00
 5    5 32  Йордан Йорданов - Николай Начев - Христо Атанасов - Николай Паскалев          3N    E  -1  50       27,00  3,00
 6    6 34  Петър Даракчиев - Колю Видев - Стойна Граменова - Васил Ненчев                3N    W  +1   -430     6,00 24,00
 7    7 36  Иван Христов - Ботьо Ботев - Румен Попов - Чавдар Дангалчев                   6N    W  -1  50       27,00  3,00
 8    8 22  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Любомир Друмев - Руси Господинов             2N    E  +2   -180    24,00  6,00
 9    9 23  Стефан Караславов - Тодор Петков - Евгений Бянов - Валентин Митев             3N    W  +1   -430     6,00 24,00
 10  10 25  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев  3N    W   =   -400    17,00 13,00
 11  11 27  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев            3N    E   =   -400    17,00 13,00
 12  12 29  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Нейко Нейков - Иван Иванов             3N    W  +1   -430     6,00 24,00
 13  13 31  Димитър Кръстев - Петър Николов - Боян Тонев - Христо Чавдаров                3N    W   =   -400    17,00 13,00
 14  14 33  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев        4H    E  +1   -450     0,00 30,00
 15  15 35  Томи Наков - Стоян Николов - Тодор Сталев - Петър Ангелов                     3N    E   =   -400    17,00 13,00
 16  24 16  Иван Донев - Недеслав Недев - Димитър Митев - Панчо Панев                     3N    W   =   -400    17,00 13,00




3      764           
South  Q986          
E-W    52            
       AQ82          
KJ952         8      
4             AK103  
108643        Q97    
K3            J10654 
       AQ103         
       J752          
       AKJ           
       97            

3H S 140             
       C  D  H  S  N
NS     8  7  9  7  8 
EW     5  6  4  6  4 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 36  Моника Демирева - Георги Първанов - Румен Попов - Чавдар Дангалчев            1N    S  +1  120      23,00  7,00
 2    2 22  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Любомир Друмев - Руси Господинов            3H    S  -2   -100     5,00 25,00
 3   27  3  Пенко Кръстев - Благомир Захариев - Станислав Гешев - Иван Борисов            2H    S  -1    -50    14,00 16,00
 4   29  4  Нейко Нейков - Иван Иванов - Биляна Господарска - Стоян Дериманов             3H    N  -1    -50    14,00 16,00
 5    5 31  Йордан Йорданов - Николай Начев - Боян Тонев - Христо Чавдаров                2H    N   =  110      20,00 10,00
 6    6 33  Петър Даракчиев - Колю Видев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев            1N    S  +2  150      30,00  0,00
 7    7 35  Иван Христов - Ботьо Ботев - Тодор Сталев - Петър Ангелов                     3H    N  -1    -50    14,00 16,00
 8    8 21  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Теню Тенев - Николай Кермедчиев              1N    N  +1  120      23,00  7,00
 9    9 24  Стефан Караславов - Тодор Петков - Иван Донев - Недеслав Недев                4H    S  -2   -100     5,00 25,00
 10  10 26  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Димитър Иванов - Красимир Грозев     2H    N  +1  140      27,00  3,00
 11  11 28  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Цветелин Василев - Иван Костадинов           4H    N  -2   -100     5,00 25,00
 12  12 30  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Георги Петров - Красимир Василев       4H    N  -2   -100     5,00 25,00
 13  13 32  Димитър Кръстев - Петър Николов - Христо Атанасов - Николай Паскалев          3H    S   =  140      27,00  3,00
 14  14 34  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Стойна Граменова - Васил Ненчев            3H    N  -1    -50    14,00 16,00
 15  23 15  Евгений Бянов - Валентин Митев - Томи Наков - Стоян Николов                   4H    N  -3   -150     0,00 30,00
 16  25 16  Николай Немигенчев - Стоян Радивчев - Димитър Митев - Панчо Панев             2H    N  -1    -50    14,00 16,00




4      10843         
West   KQ103         
All    K5            
       J74           
J52           KQ97   
87            J652   
A1032         Q96    
8653          109    
       A6            
       A94           
       J874          
       AKQ2          

4H N 620             
       C  D  H  S  N
NS    10  8 10  8  9 
E      2  4  3  5  3 
W      3  :  2  :  : 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 36  Моника Демирева - Георги Първанов - Румен Попов - Чавдар Дангалчев            3N    S   =  600       7,00 23,00
 2    2 22  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Любомир Друмев - Руси Господинов            3N    S  +2  660      29,00  1,00
 3   27  3  Пенко Кръстев - Благомир Захариев - Станислав Гешев - Иван Борисов            3N    N  -1   -100     0,00 30,00
 4   29  4  Нейко Нейков - Иван Иванов - Биляна Господарска - Стоян Дериманов             3N    N   =  600       7,00 23,00
 5    5 31  Йордан Йорданов - Николай Начев - Боян Тонев - Христо Чавдаров                3N    N  +1  630      20,00 10,00
 6    6 33  Петър Даракчиев - Колю Видев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев            3N    N   =  600       7,00 23,00
 7    7 35  Иван Христов - Ботьо Ботев - Тодор Сталев - Петър Ангелов                     3N    S  +1  630      20,00 10,00
 8    8 21  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Теню Тенев - Николай Кермедчиев              3N    N  +1  630      20,00 10,00
 9    9 24  Стефан Караславов - Тодор Петков - Иван Донев - Недеслав Недев                3N    S  +1  630      20,00 10,00
 10  10 26  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Димитър Иванов - Красимир Грозев     3N    S   =  600       7,00 23,00
 11  11 28  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Цветелин Василев - Иван Костадинов           3N    N  +2  660      29,00  1,00
 12  12 30  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Георги Петров - Красимир Василев       3N    S  +1  630      20,00 10,00
 13  13 32  Димитър Кръстев - Петър Николов - Христо Атанасов - Николай Паскалев          3N    N   =  600       7,00 23,00
 14  14 34  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Стойна Граменова - Васил Ненчев            3N    S  +1  630      20,00 10,00
 15  23 15  Евгений Бянов - Валентин Митев - Томи Наков - Стоян Николов                   3N    N   =  600       7,00 23,00
 16  25 16  Николай Немигенчев - Стоян Радивчев - Димитър Митев - Панчо Панев             3N    S  +1  630      20,00 10,00




5      QJ32          
North  Q2            
N-S    J1062         
       A95           
K8            A64    
1087          AJ954  
AQ54          K3     
Q642          J107   
       10975         
       K63           
       987           
       K83           

4H E -420            
       C  D  H  S  N
NS     4  4  3  6  4 
EW     9  9 10  7  9 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 35  Моника Демирева - Георги Първанов - Тодор Сталев - Петър Ангелов              2H    E  +2   -170    27,00  3,00
 2    2 21  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Теню Тенев - Николай Кермедчиев             2H    E  +2   -170    27,00  3,00
 3    3 23  Станислав Гешев - Иван Борисов - Евгений Бянов - Валентин Митев               4H    E   =   -420    12,00 18,00
 4   28  4  Цветелин Василев - Иван Костадинов - Биляна Господарска - Стоян Дериманов     4H    E   =   -420    12,00 18,00
 5   30  5  Георги Петров - Красимир Василев - Йордан Йорданов - Николай Начев            3H    E  +1   -170    27,00  3,00
 6    6 32  Петър Даракчиев - Колю Видев - Христо Атанасов - Николай Паскалев             2H    E  +2   -170    27,00  3,00
 7    7 34  Иван Христов - Ботьо Ботев - Стойна Граменова - Васил Ненчев                  4H    E   =   -420    12,00 18,00
 8    8 36  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Румен Попов - Чавдар Дангалчев               4H    E   =   -420    12,00 18,00
 9    9 25  Стефан Караславов - Тодор Петков - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев        4H    E  +1   -450     1,00 29,00
 10  10 27  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Пенко Кръстев - Благомир Захариев    4H    E  +1   -450     1,00 29,00
 11  11 29  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Нейко Нейков - Иван Иванов                   4H    E   =   -420    12,00 18,00
 12  12 31  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Боян Тонев - Христо Чавдаров           4H    E   =   -420    12,00 18,00
 13  13 33  Димитър Кръстев - Петър Николов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев         4H    E   =   -420    12,00 18,00
 14  22 14  Любомир Друмев - Руси Господинов - Лазар Алешанов - Йордан Йорданов           4H    E   =   -420    12,00 18,00
 15  24 15  Иван Донев - Недеслав Недев - Томи Наков - Стоян Николов                      4H    E   =   -420    12,00 18,00
 16  16 26  Димитър Митев - Панчо Панев - Димитър Иванов - Красимир Грозев                3N    E   =   -400    22,00  8,00




6      J9            
East   AQ76          
E-W    K932          
       974           
KQ64          8753   
842           103    
J104          Q6     
1085          AKQ32  
       A102          
       KJ95          
       A875          
       J6            

3H S 140             
       C  D  H  S  N
N      5  9  9  5  7 
S      :  :  :  6  : 
EW     8  4  4  7  6 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 35  Моника Демирева - Георги Първанов - Тодор Сталев - Петър Ангелов              2H    N  +1  140      21,00  9,00
 2    2 21  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Теню Тенев - Николай Кермедчиев             1D    E  -2  200      30,00  0,00
 3    3 23  Станислав Гешев - Иван Борисов - Евгений Бянов - Валентин Митев               2S    W  -1  100      10,00 20,00
 4   28  4  Цветелин Василев - Иван Костадинов - Биляна Господарска - Стоян Дериманов     4H    N  -1    -50     7,00 23,00
 5   30  5  Георги Петров - Красимир Василев - Йордан Йорданов - Николай Начев            3H    N   =  140      21,00  9,00
 6    6 32  Петър Даракчиев - Колю Видев - Христо Атанасов - Николай Паскалев             2H    N  +1  140      21,00  9,00
 7    7 34  Иван Христов - Ботьо Ботев - Стойна Граменова - Васил Ненчев                  2S    E  +1   -140     0,00 30,00
 8    8 36  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Румен Попов - Чавдар Дангалчев               2H    N  +1  140      21,00  9,00
 9    9 25  Стефан Караславов - Тодор Петков - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев        2H    N  +1  140      21,00  9,00
 10  10 27  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Пенко Кръстев - Благомир Захариев    2H    N  +1  140      21,00  9,00
 11  11 29  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Нейко Нейков - Иван Иванов                   2S    E   =   -110     2,00 28,00
 12  12 31  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Боян Тонев - Христо Чавдаров           4H    S  -1    -50     7,00 23,00
 13  13 33  Димитър Кръстев - Петър Николов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев         2H    N  +1  140      21,00  9,00
 14  22 14  Любомир Друмев - Руси Господинов - Лазар Алешанов - Йордан Йорданов           4H    N  -2   -100     4,00 26,00
 15  24 15  Иван Донев - Недеслав Недев - Томи Наков - Стоян Николов                      2H    N  +1  140      21,00  9,00
 16  16 26  Димитър Митев - Панчо Панев - Димитър Иванов - Красимир Грозев                3D    N   =  110      12,00 18,00




7      7642          
South  AQ7           
All    J97           
       Q43           
53            AKJ108 
J8542         963    
A82           Q64    
KJ10          96     
       Q9            
       K10           
       K1053         
       A8752         

2H E -110            
       C  D  H  S  N
NS     8  8  5  6  6 
E      3  5  8  7  7 
W      :  :  7  :  6 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 34  Моника Демирева - Георги Първанов - Стойна Граменова - Васил Ненчев           3H    W  -2  200      30,00  0,00
 2    2 36  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Румен Попов - Чавдар Дангалчев              2H    W  +1   -140     2,00 28,00
 3    3 22  Станислав Гешев - Иван Борисов - Любомир Друмев - Руси Господинов             2C    S   =  90       15,00 15,00
 4    4 24  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Иван Донев - Недеслав Недев            Pass         0        12,00 18,00
 5   29  5  Нейко Нейков - Иван Иванов - Йордан Йорданов - Николай Начев                  1N    N  -1   -100     7,00 23,00
 6   31  6  Боян Тонев - Христо Чавдаров - Петър Даракчиев - Колю Видев                   3D    S  -3   -300     0,00 30,00
 7    7 33  Иван Христов - Ботьо Ботев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев              2H    W  -1  100      19,00 11,00
 8    8 35  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Тодор Сталев - Петър Ангелов                 3C    N  -1   -100     7,00 23,00
 9    9 26  Стефан Караславов - Тодор Петков - Димитър Иванов - Красимир Грозев           3H    W  -1  100      19,00 11,00
 10  10 28  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Цветелин Василев - Иван Костадинов   1N    S  +3  180      28,00  2,00
 11  11 30  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Георги Петров - Красимир Василев             3C    N  +1  130      24,00  6,00
 12  12 32  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Христо Атанасов - Николай Паскалев     3C    S  -1   -100     7,00 23,00
 13  21 13  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Димитър Кръстев - Петър Николов             2C    S  +2  130      24,00  6,00
 14  23 14  Евгений Бянов - Валентин Митев - Лазар Алешанов - Йордан Йорданов             3C    S  -1   -100     7,00 23,00
 15  15 25  Томи Наков - Стоян Николов - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев              2D    N   =  90       15,00 15,00
 16  16 27  Димитър Митев - Панчо Панев - Пенко Кръстев - Благомир Захариев               3C    S  +1  130      24,00  6,00




8      A106          
West   K2            
None   1082          
       A10975        
QJ9           84     
QJ1094        A8     
K653          AQJ74  
3             QJ82   
       K7532         
       7653          
       9             
       K64           

4Sx N -300           
       C  D  H  S  N
N      7  3  3  8  4 
S      :  2  :  7  3 
EW     6 10  8  5  9 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 34  Моника Демирева - Георги Първанов - Стойна Граменова - Васил Ненчев           1N    E  +1   -120    20,00 10,00
 2    2 36  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Румен Попов - Чавдар Дангалчев              2H    W  -1  50       28,00  2,00
 3    3 22  Станислав Гешев - Иван Борисов - Любомир Друмев - Руси Господинов             4D    E  +1   -150     8,00 22,00
 4    4 24  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Иван Донев - Недеслав Недев            2N    E  +2   -180     0,00 30,00
 5   29  5  Нейко Нейков - Иван Иванов - Йордан Йорданов - Николай Начев                  4D    E   =   -130    15,00 15,00
 6   31  6  Боян Тонев - Христо Чавдаров - Петър Даракчиев - Колю Видев                   3D    E  +1   -130    15,00 15,00
 7    7 33  Иван Христов - Ботьо Ботев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев              2H    W   =   -110    22,00  8,00
 8    8 35  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Тодор Сталев - Петър Ангелов                 3D    E  +1   -130    15,00 15,00
 9    9 26  Стефан Караславов - Тодор Петков - Димитър Иванов - Красимир Грозев           2D    E  +4   -170     4,00 26,00
 10  10 28  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Цветелин Василев - Иван Костадинов   2S    N  +1  140      30,00  0,00
 11  11 30  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Георги Петров - Красимир Василев             3D    E  +3   -170     4,00 26,00
 12  12 32  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Христо Атанасов - Николай Паскалев     2S    N  -1    -50    26,00  4,00
 13  21 13  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Димитър Кръстев - Петър Николов             4D    E   =   -130    15,00 15,00
 14  23 14  Евгений Бянов - Валентин Митев - Лазар Алешанов - Йордан Йорданов             3Cx   N  -1   -100    24,00  6,00
 15  15 25  Томи Наков - Стоян Николов - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев              2H    E  +1   -140    10,00 20,00
 16  16 27  Димитър Митев - Панчо Панев - Пенко Кръстев - Благомир Захариев               3H    W  +1   -170     4,00 26,00




9      A7542         
North  A2            
E-W    J106          
       AJ9           
J1083         K9     
K83           74     
A7            Q98532 
KQ103         865    
       Q6            
       QJ10965       
       K4            
       742           

3H N 140             
       C  D  H  S  N
N      7  5  9  8  6 
S      :  6  :  :  : 
EW     6  7  4  5  5 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 33  Моника Демирева - Георги Първанов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев       1N    S  +3  180      28,00  2,00
 2    2 35  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Тодор Сталев - Петър Ангелов                1N    S  +1  120       9,00 21,00
 3    3 21  Станислав Гешев - Иван Борисов - Теню Тенев - Николай Кермедчиев              1N    S  +2  150      23,00  7,00
 4    4 23  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Евгений Бянов - Валентин Митев         1N    S   =  90        5,00 25,00
 5    5 25  Йордан Йорданов - Николай Начев - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев         1N    S   =  90        5,00 25,00
 6   30  6  Георги Петров - Красимир Василев - Петър Даракчиев - Колю Видев               3N    N  -1    -50     1,00 29,00
 7   32  7  Христо Атанасов - Николай Паскалев - Иван Христов - Ботьо Ботев               4H    S  -1    -50     1,00 29,00
 8    8 34  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Стойна Граменова - Васил Ненчев              2H    N  +1  140      16,00 14,00
 9    9 27  Стефан Караславов - Тодор Петков - Пенко Кръстев - Благомир Захариев          2H    S  +2  170      26,00  4,00
 10  10 29  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Нейко Нейков - Иван Иванов           2H    N  +1  140      16,00 14,00
 11  11 31  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Боян Тонев - Христо Чавдаров                 3H    S   =  140      16,00 14,00
 12  36 12  Румен Попов - Чавдар Дангалчев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов         1N    S  +1  120       9,00 21,00
 13  22 13  Любомир Друмев - Руси Господинов - Димитър Кръстев - Петър Николов            2H    S  +1  140      16,00 14,00
 14  14 24  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Иван Донев - Недеслав Недев                2D    E  -2  200      30,00  0,00
 15  15 26  Томи Наков - Стоян Николов - Димитър Иванов - Красимир Грозев                 2H    S  +1  140      16,00 14,00
 16  16 28  Димитър Митев - Панчо Панев - Цветелин Василев - Иван Костадинов              1N    S  +2  150      23,00  7,00




10     5             
East   10876432      
All    J743          
       8             
A432          QJ109  
QJ95          ---    
K6            A10852 
1064          KQJ2   
       K876          
       AK            
       Q9            
       A9753         

4N E -630            
       C  D  H  S  N
NS     3  3  7  3  3 
E     10 10  6  9 10 
W      :  :  :  :  9 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 33  Моника Демирева - Георги Първанов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев       3D    E  +1   -130    22,00  8,00
 2    2 35  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Тодор Сталев - Петър Ангелов                2Hx   S   =  670      30,00  0,00
 3    3 21  Станислав Гешев - Иван Борисов - Теню Тенев - Николай Кермедчиев              2Cxx  E  +2  -1560     0,00 30,00
 4    4 23  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Евгений Бянов - Валентин Митев         2Hx   N  -1   -200    12,00 18,00
 5    5 25  Йордан Йорданов - Николай Начев - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев         2S    W  +2   -170    17,00 13,00
 6   30  6  Георги Петров - Красимир Василев - Петър Даракчиев - Колю Видев               2C    E  +1   -110    25,00  5,00
 7   32  7  Христо Атанасов - Николай Паскалев - Иван Христов - Ботьо Ботев               2S    W   =   -110    25,00  5,00
 8    8 34  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Стойна Граменова - Васил Ненчев              3Hx   N  -1   -200    12,00 18,00
 9    9 27  Стефан Караславов - Тодор Петков - Пенко Кръстев - Благомир Захариев          4Sx   W  +1   -990     2,00 28,00
 10  10 29  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Нейко Нейков - Иван Иванов           3Hx   N  -2   -500     7,00 23,00
 11  11 31  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Боян Тонев - Христо Чавдаров                 4Sx   E  -1  200      28,00  2,00
 12  36 12  Румен Попов - Чавдар Дангалчев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов         3N    W  +1   -630     4,00 26,00
 13  22 13  Любомир Друмев - Руси Господинов - Димитър Кръстев - Петър Николов            2S    E  +2   -170    17,00 13,00
 14  14 24  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Иван Донев - Недеслав Недев                2Hx   N  -2   -500     7,00 23,00
 15  15 26  Томи Наков - Стоян Николов - Димитър Иванов - Красимир Грозев                 2S    E  +1   -140    20,00 10,00
 16  16 28  Димитър Митев - Панчо Панев - Цветелин Василев - Иван Костадинов              2Hx   S  -1   -200    12,00 18,00




11     K98632        
South  K63           
None   8             
       AJ6           
5             A4     
Q8742         109    
K652          AQ1094 
1052          KQ83   
       QJ107         
       AJ5           
       J73           
       974           

4Sx N -100           
       C  D  H  S  N
N      4  3  4  9  4 
S      3  :  :  8  : 
EW     9 10  8  4  6 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 32  Моника Демирева - Георги Първанов - Христо Атанасов - Николай Паскалев        4S    N  -2   -100     7,00 23,00
 2    2 34  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Стойна Граменова - Васил Ненчев             4S    N  -1    -50    11,00 19,00
 3    3 36  Станислав Гешев - Иван Борисов - Румен Попов - Чавдар Дангалчев               2S    N  +1  140      27,00  3,00
 4    4 22  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Любомир Друмев - Руси Господинов       5D    E  -1  50       15,00 15,00
 5    5 24  Йордан Йорданов - Николай Начев - Иван Донев - Недеслав Недев                 3S    N  -1    -50    11,00 19,00
 6    6 26  Петър Даракчиев - Колю Видев - Димитър Иванов - Красимир Грозев               3S    N   =  140      27,00  3,00
 7   31  7  Боян Тонев - Христо Чавдаров - Иван Христов - Ботьо Ботев                     2S    N   =  110      22,00  8,00
 8   33  8  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Николай Бебов - Серьожа Гендов          3S    N   =  140      27,00  3,00
 9    9 28  Стефан Караславов - Тодор Петков - Цветелин Василев - Иван Костадинов         5Dx   E  -1  100      19,00 11,00
 10  10 30  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Георги Петров - Красимир Василев     4H    E  -1  50       15,00 15,00
 11  35 11  Тодор Сталев - Петър Ангелов - Деан Терзиев - Кръстьо Малинов                 4Sx   N  -1   -100     7,00 23,00
 12  21 12  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов        4D    E   =   -130     2,00 28,00
 13  13 23  Димитър Кръстев - Петър Николов - Евгений Бянов - Валентин Митев              4D    E   =   -130     2,00 28,00
 14  14 25  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев        4D    E   =   -130     2,00 28,00
 15  15 27  Томи Наков - Стоян Николов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев                5Dx   E  -1  100      19,00 11,00
 16  16 29  Димитър Митев - Панчо Панев - Нейко Нейков - Иван Иванов                      2S    N  +1  140      27,00  3,00




12     J7            
West   743           
N-S    AJ109         
       KQ93          
A10           Q6543  
Q86           J95    
K643          Q52    
8542          AJ     
       K982          
       AK102         
       87            
       1076          

2N N 120             
       C  D  H  S  N
N      8  8  8  7  8 
S      :  7  :  :  : 
EW     5  5  5  5  5 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 32  Моника Демирева - Георги Първанов - Христо Атанасов - Николай Паскалев        1N    N  +3  180      30,00  0,00
 2    2 34  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Стойна Граменова - Васил Ненчев             1N    N  +2  150      24,00  6,00
 3    3 36  Станислав Гешев - Иван Борисов - Румен Попов - Чавдар Дангалчев               1N    W  -2  100      11,00 19,00
 4    4 22  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Любомир Друмев - Руси Господинов       1N    N  +2  150      24,00  6,00
 5    5 24  Йордан Йорданов - Николай Начев - Иван Донев - Недеслав Недев                 2C    N   =  90        5,00 25,00
 6    6 26  Петър Даракчиев - Колю Видев - Димитър Иванов - Красимир Грозев               1N    S   =  90        5,00 25,00
 7   31  7  Боян Тонев - Христо Чавдаров - Иван Христов - Ботьо Ботев                     2C    N   =  90        5,00 25,00
 8   33  8  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Николай Бебов - Серьожа Гендов          2H    N   =  110      14,00 16,00
 9    9 28  Стефан Караславов - Тодор Петков - Цветелин Василев - Иван Костадинов         1H    N  +2  140      18,00 12,00
 10  10 30  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Георги Петров - Красимир Василев     1N    W  -3  150      24,00  6,00
 11  35 11  Тодор Сталев - Петър Ангелов - Деан Терзиев - Кръстьо Малинов                 1N    W  -2  100      11,00 19,00
 12  21 12  Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов        1N    N  +2  150      24,00  6,00
 13  13 23  Димитър Кръстев - Петър Николов - Евгений Бянов - Валентин Митев              1N    W  -3  150      24,00  6,00
 14  14 25  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев        2N    S   =  120      16,00 14,00
 15  15 27  Томи Наков - Стоян Николов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев                2C    N   =  90        5,00 25,00
 16  16 29  Димитър Митев - Панчо Панев - Нейко Нейков - Иван Иванов                      3N    S  -3   -300     0,00 30,00




13     KQJ           
North  K10           
All    AJ103         
       9872          
A103          7642   
8             QJ54   
K974          652    
AKJ65         Q3     
       985           
       A97632        
       Q8            
       104           

3H N 140             
       C  D  H  S  N
NS     6  7  9  7  7 
E      6  6  3  5  6 
W      :  :  4  6  : 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 31  Моника Демирева - Георги Първанов - Боян Тонев - Христо Чавдаров              2C    W  -2  200      27,00  3,00
 2    2 33  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев         2C    W  -2  200      27,00  3,00
 3    3 35  Станислав Гешев - Иван Борисов - Тодор Сталев - Петър Ангелов                 3H    S   =  140      19,00 11,00
 4    4 21  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Теню Тенев - Николай Кермедчиев        2H    N   =  110      13,00 17,00
 5    5 23  Йордан Йорданов - Николай Начев - Евгений Бянов - Валентин Митев              2H    S  +1  140      19,00 11,00
 6    6 25  Петър Даракчиев - Колю Видев - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев            2S    E  -1  100       9,00 21,00
 7    7 27  Иван Христов - Ботьо Ботев - Пенко Кръстев - Благомир Захариев                3H    S  -1   -100     4,00 26,00
 8   32  8  Христо Атанасов - Николай Паскалев - Николай Бебов - Серьожа Гендов           3H    N  -1   -100     4,00 26,00
 9    9 29  Стефан Караславов - Тодор Петков - Нейко Нейков - Иван Иванов                 3C    S  -1   -100     4,00 26,00
 10  34 10  Стойна Граменова - Васил Ненчев - Румен Трендафилов - Владислав Испорски      3C    W  -2  200      27,00  3,00
 11  36 11  Румен Попов - Чавдар Дангалчев - Деан Терзиев - Кръстьо Малинов               3Cx   E   =   -670     0,00 30,00
 12  12 22  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Любомир Друмев - Руси Господинов       3C    W  -2  200      27,00  3,00
 13  13 24  Димитър Кръстев - Петър Николов - Иван Донев - Недеслав Недев                 2H    S  +1  140      19,00 11,00
 14  14 26  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Димитър Иванов - Красимир Грозев           2C    W  -1  100       9,00 21,00
 15  15 28  Томи Наков - Стоян Николов - Цветелин Василев - Иван Костадинов               3H    N   =  140      19,00 11,00
 16  16 30  Димитър Митев - Панчо Панев - Георги Петров - Красимир Василев                2H    S   =  110      13,00 17,00




14     Q102          
East   A10653        
None   KQ102         
       10            
965           A      
K92           QJ7    
A875          J93    
Q72           AJ8543 
       KJ8743        
       84            
       64            
       K96           

3S S 140             
       C  D  H  S  N
NS     4  6  7  9  6 
EW     8  7  6  4  6 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 31  Моника Демирева - Георги Първанов - Боян Тонев - Христо Чавдаров              3S    S   =  140      25,00  5,00
 2    2 33  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев         5Cx   E  -2  300      30,00  0,00
 3    3 35  Станислав Гешев - Иван Борисов - Тодор Сталев - Петър Ангелов                 3D    E  -2  100      22,00  8,00
 4    4 21  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Теню Тенев - Николай Кермедчиев        3C    E  -1  50       17,00 13,00
 5    5 23  Йордан Йорданов - Николай Начев - Евгений Бянов - Валентин Митев              4Sx   N  -1   -100     8,00 22,00
 6    6 25  Петър Даракчиев - Колю Видев - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев            3C    E  -1  50       17,00 13,00
 7    7 27  Иван Христов - Ботьо Ботев - Пенко Кръстев - Благомир Захариев                3C    E   =   -110     2,00 28,00
 8   32  8  Христо Атанасов - Николай Паскалев - Николай Бебов - Серьожа Гендов           3S    N   =  140      25,00  5,00
 9    9 29  Стефан Караславов - Тодор Петков - Нейко Нейков - Иван Иванов                 3C    E  -1  50       17,00 13,00
 10  34 10  Стойна Граменова - Васил Ненчев - Румен Трендафилов - Владислав Испорски      3C    E  -1  50       17,00 13,00
 11  36 11  Румен Попов - Чавдар Дангалчев - Деан Терзиев - Кръстьо Малинов               4Sx   N  -1   -100     8,00 22,00
 12  12 22  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Любомир Друмев - Руси Господинов       4Sx   S  -1   -100     8,00 22,00
 13  13 24  Димитър Кръстев - Петър Николов - Иван Донев - Недеслав Недев                 3S    S  +1  170      28,00  2,00
 14  14 26  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Димитър Иванов - Красимир Грозев           4Sx   S  -1   -100     8,00 22,00
 15  15 28  Томи Наков - Стоян Николов - Цветелин Василев - Иван Костадинов               3C    E  +1   -130     0,00 30,00
 16  16 30  Димитър Митев - Панчо Панев - Георги Петров - Красимир Василев                4Sx   S  -1   -100     8,00 22,00




15     J4            
South  Q6542         
N-S    65            
       AQ72          
A10           KQ53   
97            AJ     
QJ932         AK10874
K1064         3      
       98762         
       K1083         
       ---           
       J985          

6Hx S -800           
       C  D  H  S  N
NS     9  1  9  4  3 
E      4 12  4  6 10 
W      :  :  3  :  : 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 30  Моника Демирева - Георги Първанов - Георги Петров - Красимир Василев          6D    E   =   -920     9,00 21,00
 2    2 32  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Христо Атанасов - Николай Паскалев          5D    E  +1   -420    24,00  6,00
 3    3 34  Станислав Гешев - Иван Борисов - Стойна Граменова - Васил Ненчев              6D    W   =   -920     9,00 21,00
 4    4 36  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Румен Попов - Чавдар Дангалчев         5D    E  +1   -420    24,00  6,00
 5    5 22  Йордан Йорданов - Николай Начев - Любомир Друмев - Руси Господинов            6D    E   =   -920     9,00 21,00
 6    6 24  Петър Даракчиев - Колю Видев - Иван Донев - Недеслав Недев                    4D    E  +2   -170    30,00  0,00
 7    7 26  Иван Христов - Ботьо Ботев - Димитър Иванов - Красимир Грозев                 6D    W   =   -920     9,00 21,00
 8    8 28  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Цветелин Василев - Иван Костадинов           5D    E  +1   -420    24,00  6,00
 9   33  9  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Стефан Караславов - Тодор Петков        5D    E  +1   -420    24,00  6,00
 10  35 10  Тодор Сталев - Петър Ангелов - Румен Трендафилов - Владислав Испорски         6D    E   =   -920     9,00 21,00
 11  11 21  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Теню Тенев - Николай Кермедчиев              6D    E   =   -920     9,00 21,00
 12  12 23  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Евгений Бянов - Валентин Митев         6D    W   =   -920     9,00 21,00
 13  13 25  Димитър Кръстев - Петър Николов - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев         6D    E   =   -920     9,00 21,00
 14  14 27  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев          6D    W   =   -920     9,00 21,00
 15  15 29  Томи Наков - Стоян Николов - Нейко Нейков - Иван Иванов                       5D    E  +1   -420    24,00  6,00
 16  16 31  Димитър Митев - Панчо Панев - Боян Тонев - Христо Чавдаров                    6D    W   =   -920     9,00 21,00




16     Q107          
West   J10654        
E-W    Q6            
       AQ7           
AK432         J965   
Q82           K9     
A75           K32    
J3            9854   
       8             
       A73           
       J10984        
       K1062         

3Cx N -100           
       C  D  H  S  N
NS     8  8  8  5  6 
EW     5  5  4  8  5 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 30  Моника Демирева - Георги Първанов - Георги Петров - Красимир Василев          2S    W   =   -110    14,00 16,00
 2    2 32  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Христо Атанасов - Николай Паскалев          4S    W  -1  100      25,00  5,00
 3    3 34  Станислав Гешев - Иван Борисов - Стойна Граменова - Васил Ненчев              4Hx   N  -2   -300     3,00 27,00
 4    4 36  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Румен Попов - Чавдар Дангалчев         2S    E   =   -110    14,00 16,00
 5    5 22  Йордан Йорданов - Николай Начев - Любомир Друмев - Руси Господинов            3S    E  -1  100      25,00  5,00
 6    6 24  Петър Даракчиев - Колю Видев - Иван Донев - Недеслав Недев                    4Sx   W  -2  500      30,00  0,00
 7    7 26  Иван Христов - Ботьо Ботев - Димитър Иванов - Красимир Грозев                 2S    W  +1   -140     9,00 21,00
 8    8 28  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Цветелин Василев - Иван Костадинов           4Hx   N  -2   -300     3,00 27,00
 9   33  9  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Стефан Караславов - Тодор Петков        4S    W  -1  100      25,00  5,00
 10  35 10  Тодор Сталев - Петър Ангелов - Румен Трендафилов - Владислав Испорски         2S    W   =   -110    14,00 16,00
 11  11 21  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Теню Тенев - Николай Кермедчиев              4H    N  -2   -100    18,00 12,00
 12  12 23  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Евгений Бянов - Валентин Митев         4Hx   N  -2   -300     3,00 27,00
 13  13 25  Димитър Кръстев - Петър Николов - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев         3H    S  -1    -50    20,00 10,00
 14  14 27  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев          2S    W  +1   -140     9,00 21,00
 15  15 29  Томи Наков - Стоян Николов - Нейко Нейков - Иван Иванов                       4S    E  -1  100      25,00  5,00
 16  16 31  Димитър Митев - Панчо Панев - Боян Тонев - Христо Чавдаров                    4Hx   N  -2   -300     3,00 27,00




17     72            
North  J76432        
None   K863          
       10            
AKQ6          953    
AQ10          K8     
Q1054         AJ92   
A3            QJ96   
       J1084         
       95            
       7             
       K87542        

7N E -1520           
       C  D  H  S  N
NS     3  1  3  1  0 
EW    10 12 10 12 13 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 29  Моника Демирева - Георги Първанов - Нейко Нейков - Иван Иванов                3N    W  +3   -490    24,00  6,00
 2    2 31  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Боян Тонев - Христо Чавдаров                6N    W   =   -990    10,00 20,00
 3    3 33  Станислав Гешев - Иван Борисов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев          2S    W  +3   -200    30,00  0,00
 4    4 35  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Тодор Сталев - Петър Ангелов           3N    E  +3   -490    24,00  6,00
 5    5 21  Йордан Йорданов - Николай Начев - Теню Тенев - Николай Кермедчиев             6N    E  +1  -1020     2,00 28,00
 6    6 23  Петър Даракчиев - Колю Видев - Евгений Бянов - Валентин Митев                 3N    W  +4   -520    18,00 12,00
 7    7 25  Иван Христов - Ботьо Ботев - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев              6N    W   =   -990    10,00 20,00
 8    8 27  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев            6N    E   =   -990    10,00 20,00
 9   34  9  Стойна Граменова - Васил Ненчев - Стефан Караславов - Тодор Петков            6N    E   =   -990    10,00 20,00
 10  10 36  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Румен Попов - Чавдар Дангалчев       3Cx   S  -5  -1100     0,00 30,00
 11  11 22  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Любомир Друмев - Руси Господинов             6N    E   =   -990    10,00 20,00
 12  12 24  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Иван Донев - Недеслав Недев            3N    W  +3   -490    24,00  6,00
 13  13 26  Димитър Кръстев - Петър Николов - Димитър Иванов - Красимир Грозев            3N    E  +3   -490    24,00  6,00
 14  14 28  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Цветелин Василев - Иван Костадинов         6N    E   =   -990    10,00 20,00
 15  15 30  Томи Наков - Стоян Николов - Георги Петров - Красимир Василев                 6N    E   =   -990    10,00 20,00
 16  16 32  Димитър Митев - Панчо Панев - Христо Атанасов - Николай Паскалев              3N    W  +3   -490    24,00  6,00




18     A1043         
East   AQJ9874       
N-S    107           
       ---           
2             KQJ7   
K6            1052   
A983          2      
AQ8743        KJ1065 
       9865          
       3             
       KQJ654        
       92            

4C E -130            
       C  D  H  S  N
N      2  8  8  8  4 
S      :  :  7  :  : 
E     10  4  4  4  5 
W      :  :  5  :  7 


Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 29  Моника Демирева - Георги Първанов - Нейко Нейков - Иван Иванов                5C    W  -1  50       20,00 10,00
 2    2 31  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Боян Тонев - Христо Чавдаров                4C    W  +1   -150    11,00 19,00
 3    3 33  Станислав Гешев - Иван Борисов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев          4H    N  +1  650      28,00  2,00
 4    4 35  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Тодор Сталев - Петър Ангелов           6Dx   N  -4  -1100     1,00 29,00
 5    5 21  Йордан Йорданов - Николай Начев - Теню Тенев - Николай Кермедчиев             4Hx   N   =  790      30,00  0,00
 6    6 23  Петър Даракчиев - Колю Видев - Евгений Бянов - Валентин Митев                 5Cx   W  -1  100      25,00  5,00
 7    7 25  Иван Христов - Ботьо Ботев - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев              5Dx   S  -4  -1100     1,00 29,00
 8    8 27  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев            3C    E  +1   -130    15,00 15,00
 9   34  9  Стойна Граменова - Васил Ненчев - Стефан Караславов - Тодор Петков            5Cx   W  -1  100      25,00  5,00
 10  10 36  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Румен Попов - Чавдар Дангалчев       4Hx   N  -3   -800     4,00 26,00
 11  11 22  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Любомир Друмев - Руси Господинов             5C    E  -1  50       20,00 10,00
 12  12 24  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Иван Донев - Недеслав Недев            3C    W  +2   -150    11,00 19,00
 13  13 26  Димитър Кръстев - Петър Николов - Димитър Иванов - Красимир Грозев            4C    W   =   -130    15,00 15,00
 14  14 28  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Цветелин Василев - Иван Костадинов         5Hx   N  -2   -500     8,00 22,00
 15  15 30  Томи Наков - Стоян Николов - Георги Петров - Красимир Василев                 5Cx   E   =   -550     6,00 24,00
 16  16 32  Димитър Митев - Панчо Панев - Христо Атанасов - Николай Паскалев              5C    W  -1  50       20,00 10,00




19     AQ109432      
South  J10           
E-W    J108          
       A             
87            5      
432           AK9875 
A752          K6     
10643         KJ97   
       KJ6           
       Q6            
       Q943          
       Q852          

3Sx S -100           
       C  D  H  S  N
NS     3  6  3  8  5 
EW     9  7  9  4  5 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 28  Моника Демирева - Георги Първанов - Цветелин Василев - Иван Костадинов        4S    N  -1    -50    18,00 12,00
 2    2 30  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Георги Петров - Красимир Василев            5S    N  -2   -100     3,00 27,00
 3    3 32  Станислав Гешев - Иван Борисов - Христо Атанасов - Николай Паскалев           4S    N   =  420      30,00  0,00
 4    4 34  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Стойна Граменова - Васил Ненчев        4S    N  -1    -50    18,00 12,00
 5    5 36  Йордан Йорданов - Николай Начев - Румен Попов - Чавдар Дангалчев              4S    N  -1    -50    18,00 12,00
 6    6 22  Петър Даракчиев - Колю Видев - Любомир Друмев - Руси Господинов               4Sx   N  -1   -100     3,00 27,00
 7    7 24  Иван Христов - Ботьо Ботев - Иван Донев - Недеслав Недев                      4S    N  -1    -50    18,00 12,00
 8    8 26  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Димитър Иванов - Красимир Грозев             4S    N  -1    -50    18,00 12,00
 9    9 35  Стефан Караславов - Тодор Петков - Тодор Сталев - Петър Ангелов               4S    N  -1    -50    18,00 12,00
 10  10 21  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Теню Тенев - Николай Кермедчиев      4S    N  -2   -100     3,00 27,00
 11  11 23  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Евгений Бянов - Валентин Митев               4S    N  -1    -50    18,00 12,00
 12  12 25  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев    4Sx   N  -1   -100     3,00 27,00
 13  13 27  Димитър Кръстев - Петър Николов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев           4S    N  -1    -50    18,00 12,00
 14  14 29  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Нейко Нейков - Иван Иванов                 4S    N  -1    -50    18,00 12,00
 15  15 31  Томи Наков - Стоян Николов - Боян Тонев - Христо Чавдаров                     4S    N  -1    -50    18,00 12,00
 16  16 33  Димитър Митев - Панчо Панев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев             4S    N  -1    -50    18,00 12,00




20     K             
West   Q65           
All    KQJ3          
       J10532        
AQJ74         106532 
J842          3      
A862          4      
---           Q98764 
       98            
       AK1097        
       10975         
       AK            

5Dx N -200           
       C  D  H  S  N
N      5 10  8  2  7 
S      6  :  9  3  : 
EW     6  3  3 10  6 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 28  Моника Демирева - Георги Първанов - Цветелин Василев - Иван Костадинов        4Sx   E   =   -790    11,00 19,00
 2    2 30  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Георги Петров - Красимир Василев            3S    W  +2   -200    18,00 12,00
 3    3 32  Станислав Гешев - Иван Борисов - Христо Атанасов - Николай Паскалев           4Sx   W  -1  200      27,00  3,00
 4    4 34  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Стойна Граменова - Васил Ненчев        4Sx   E   =   -790    11,00 19,00
 5    5 36  Йордан Йорданов - Николай Начев - Румен Попов - Чавдар Дангалчев              5Sx   E   =   -850     3,00 27,00
 6    6 22  Петър Даракчиев - Колю Видев - Любомир Друмев - Руси Господинов               3S    W  +1   -170    20,00 10,00
 7    7 24  Иван Христов - Ботьо Ботев - Иван Донев - Недеслав Недев                      3S    W   =   -140    22,00  8,00
 8    8 26  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Димитър Иванов - Красимир Грозев             5Sx   E  -1  200      27,00  3,00
 9    9 35  Стефан Караславов - Тодор Петков - Тодор Сталев - Петър Ангелов               5Sx   W   =   -850     3,00 27,00
 10  10 21  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Теню Тенев - Николай Кермедчиев      5Sx   W   =   -850     3,00 27,00
 11  11 23  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Евгений Бянов - Валентин Митев               4Sx   E   =   -790    11,00 19,00
 12  12 25  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев    5Sx   W   =   -850     3,00 27,00
 13  13 27  Димитър Кръстев - Петър Николов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев           4Sx   W  -1  200      27,00  3,00
 14  14 29  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Нейко Нейков - Иван Иванов                 5C    N  -4   -400    16,00 14,00
 15  15 31  Томи Наков - Стоян Николов - Боян Тонев - Христо Чавдаров                     4Sx   E  -1  200      27,00  3,00
 16  16 33  Димитър Митев - Панчо Панев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев             4Sx   E   =   -790    11,00 19,00




21     A6            
North  J103          
N-S    752           
       QJ752         
J873          KQ42   
A98           K7642  
1084          J96    
K63           10     
       1095          
       Q5            
       AKQ3          
       A984          

3D N 110             
       C  D  H  S  N
NS     9  9  6  6  7 
EW     3  4  7  7  4 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 27  Моника Демирева - Георги Първанов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев         2N    S   =  120      13,00 17,00
 2    2 29  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Нейко Нейков - Иван Иванов                  3C    N   =  110       9,00 21,00
 3    3 31  Станислав Гешев - Иван Борисов - Боян Тонев - Христо Чавдаров                 1N    N  +1  120      13,00 17,00
 4    4 33  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев    1N    N  +3  180      27,00  3,00
 5    5 35  Йордан Йорданов - Николай Начев - Тодор Сталев - Петър Ангелов                3N    N  -2   -200     1,00 29,00
 6    6 21  Петър Даракчиев - Колю Видев - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                4C    S  -1   -100     5,00 25,00
 7    7 23  Иван Христов - Ботьо Ботев - Евгений Бянов - Валентин Митев                   1N    S  +3  180      27,00  3,00
 8    8 25  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев          3C    N  +1  130      17,00 13,00
 9    9 36  Стефан Караславов - Тодор Петков - Румен Попов - Чавдар Дангалчев             3N    S  -2   -200     1,00 29,00
 10  10 22  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Любомир Друмев - Руси Господинов     1N    S  +2  150      22,00  8,00
 11  11 24  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Иван Донев - Недеслав Недев                  2N    N  +1  150      22,00  8,00
 12  12 26  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Димитър Иванов - Красимир Грозев       2N    S  -1   -100     5,00 25,00
 13  13 28  Димитър Кръстев - Петър Николов - Цветелин Василев - Иван Костадинов          3C    S  +1  130      17,00 13,00
 14  14 30  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Георги Петров - Красимир Василев           3C    N   =  110       9,00 21,00
 15  15 32  Томи Наков - Стоян Николов - Христо Атанасов - Николай Паскалев               1N    S  +2  150      22,00  8,00
 16  16 34  Димитър Митев - Панчо Панев - Стойна Граменова - Васил Ненчев                 3Hx   E  -3  500      30,00  0,00




22     1093          
East   A96           
E-W    A102          
       AKQ8          
AQ76          J82    
4             QJ10875
K9853         74     
972           64     
       K54           
       K32           
       QJ6           
       J1053         

4N S 430             
       C  D  H  S  N
NS    10  8  7  8 10 
EW     3  4  6  5  3 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1    1 27  Моника Демирева - Георги Първанов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев         3N    N   =  400      14,00 16,00
 2    2 29  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Нейко Нейков - Иван Иванов                  3N    N   =  400      14,00 16,00
 3    3 31  Станислав Гешев - Иван Борисов - Боян Тонев - Христо Чавдаров                 3N    N   =  400      14,00 16,00
 4    4 33  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев    3N    N  +1  430      29,00  1,00
 5    5 35  Йордан Йорданов - Николай Начев - Тодор Сталев - Петър Ангелов                2N    N  +1  150       0,00 30,00
 6    6 21  Петър Даракчиев - Колю Видев - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                3N    S   =  400      14,00 16,00
 7    7 23  Иван Христов - Ботьо Ботев - Евгений Бянов - Валентин Митев                   3N    N   =  400      14,00 16,00
 8    8 25  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев          3N    N   =  400      14,00 16,00
 9    9 36  Стефан Караславов - Тодор Петков - Румен Попов - Чавдар Дангалчев             3N    N   =  400      14,00 16,00
 10  10 22  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Любомир Друмев - Руси Господинов     3N    N   =  400      14,00 16,00
 11  11 24  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Иван Донев - Недеслав Недев                  3N    N   =  400      14,00 16,00
 12  12 26  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Димитър Иванов - Красимир Грозев       3N    N  +1  430      29,00  1,00
 13  13 28  Димитър Кръстев - Петър Николов - Цветелин Василев - Иван Костадинов          3N    S   =  400      14,00 16,00
 14  14 30  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Георги Петров - Красимир Василев           3N    N   =  400      14,00 16,00
 15  15 32  Томи Наков - Стоян Николов - Христо Атанасов - Николай Паскалев               3N    N   =  400      14,00 16,00
 16  16 34  Димитър Митев - Панчо Панев - Стойна Граменова - Васил Ненчев                 3N    N   =  400      14,00 16,00




23     K3            
South  AQJ732        
All    4             
       A852          
A764          Q1085  
6             94     
KQ32          A10865 
J974          K3     
       J92           
       K1085         
       J97           
       Q106          

5Hx S -200           
       C  D  H  S  N
NS     7  3 10  3  6 
EW     5 10  3 10  6 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1   26  1  Димитър Иванов - Красимир Грозев - Моника Демирева - Георги Първанов          4H    N   =  620      23,00  7,00
 2    2 28  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Цветелин Василев - Иван Костадинов          4S    W   =   -620     1,00 29,00
 3    3 30  Станислав Гешев - Иван Борисов - Георги Петров - Красимир Василев             4H    N   =  620      23,00  7,00
 4    4 32  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Христо Атанасов - Николай Паскалев     4H    N   =  620      23,00  7,00
 5    5 34  Йордан Йорданов - Николай Начев - Стойна Граменова - Васил Ненчев             4H    N   =  620      23,00  7,00
 6    6 36  Петър Даракчиев - Колю Видев - Румен Попов - Чавдар Дангалчев                 4S    N   =  620      23,00  7,00
 7    7 22  Иван Христов - Ботьо Ботев - Любомир Друмев - Руси Господинов                 2S    E  +2   -170     6,00 24,00
 8    8 24  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Иван Донев - Недеслав Недев                  4H    N   =  620      23,00  7,00
 9    9 21  Стефан Караславов - Тодор Петков - Теню Тенев - Николай Кермедчиев            4H    N   =  620      23,00  7,00
 10  10 23  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Евгений Бянов - Валентин Митев       3S    E  +1   -170     6,00 24,00
 11  11 25  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев          3H    N  +1  170      13,00 17,00
 12  12 27  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев      3S    W  +1   -170     6,00 24,00
 13  13 29  Димитър Кръстев - Петър Николов - Нейко Нейков - Иван Иванов                  4H    N   =  620      23,00  7,00
 14  14 31  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Боян Тонев - Христо Чавдаров               4S    E   =   -620     1,00 29,00
 15  15 33  Томи Наков - Стоян Николов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев              1H    S  +3  170      13,00 17,00
 16  16 35  Димитър Митев - Панчо Панев - Тодор Сталев - Петър Ангелов                    4H    N  -1   -100    10,00 20,00




24     J84           
West   J9876         
None   A842          
       J             
KQ73          A1092  
10532         KQ     
Q             KJ1097 
AQ86          103    
       65            
       A4            
       653           
       K97542        

5S W -450            
       C  D  H  S  N
NS     5  2  4  2  2 
EW     8 10  8 11 10 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1   26  1  Димитър Иванов - Красимир Грозев - Моника Демирева - Георги Първанов          4S    E  +1   -450    14,00 16,00
 2    2 28  Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев - Цветелин Василев - Иван Костадинов          4S    E  +1   -450    14,00 16,00
 3    3 30  Станислав Гешев - Иван Борисов - Георги Петров - Красимир Василев             4S    E   =   -420    30,00  0,00
 4    4 32  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Христо Атанасов - Николай Паскалев     4S    E  +1   -450    14,00 16,00
 5    5 34  Йордан Йорданов - Николай Начев - Стойна Граменова - Васил Ненчев             4S    E  +1   -450    14,00 16,00
 6    6 36  Петър Даракчиев - Колю Видев - Румен Попов - Чавдар Дангалчев                 4S    E  +1   -450    14,00 16,00
 7    7 22  Иван Христов - Ботьо Ботев - Любомир Друмев - Руси Господинов                 4S    W  +1   -450    14,00 16,00
 8    8 24  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Иван Донев - Недеслав Недев                  4S    E  +1   -450    14,00 16,00
 9    9 21  Стефан Караславов - Тодор Петков - Теню Тенев - Николай Кермедчиев            4S    E  +1   -450    14,00 16,00
 10  10 23  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Евгений Бянов - Валентин Митев       4S    E  +1   -450    14,00 16,00
 11  11 25  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Николай Немигенчев - Стоян Радивчев          4S    E  +1   -450    14,00 16,00
 12  12 27  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Пенко Кръстев - Благомир Захариев      4S    E  +1   -450    14,00 16,00
 13  13 29  Димитър Кръстев - Петър Николов - Нейко Нейков - Иван Иванов                  4S    E  +1   -450    14,00 16,00
 14  14 31  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Боян Тонев - Христо Чавдаров               4S    E  +1   -450    14,00 16,00
 15  15 33  Томи Наков - Стоян Николов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев              4S    E  +1   -450    14,00 16,00
 16  16 35  Димитър Митев - Панчо Панев - Тодор Сталев - Петър Ангелов                    4S    E  +1   -450    14,00 16,00




25     KQJ108        
North  A1095         
E-W    K763          
       ---           
6             A9754  
876           KQ     
J2            A9     
Q1097632      AJ85   
       32            
       J432          
       Q10854        
       K4            

4Hx N -100           
       C  D  H  S  N
NS     3  8  9  8  5 
EW    10  3  4  5  7 




Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1   25  1  Николай Немигенчев - Стоян Радивчев - Моника Демирева - Георги Първанов       4C    E   =   -130    11,00 19,00
 2   27  2  Пенко Кръстев - Благомир Захариев - Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев           4C    W   =   -130    11,00 19,00
 3    3 29  Станислав Гешев - Иван Борисов - Нейко Нейков - Иван Иванов                   5Dx   N  -1   -100    16,00 14,00
 4    4 31  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Боян Тонев - Христо Чавдаров           3H    N   =  140      22,00  8,00
 5    5 33  Йордан Йорданов - Николай Начев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев         5Cx   E  -1  200      27,00  3,00
 6    6 35  Петър Даракчиев - Колю Видев - Тодор Сталев - Петър Ангелов                   5C    W  -1  100      18,00 12,00
 7    7 21  Иван Христов - Ботьо Ботев - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                  3C    E  +1   -130    11,00 19,00
 8    8 23  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Евгений Бянов - Валентин Митев               5Dx   N  -3   -500     2,00 28,00
 9    9 22  Стефан Караславов - Тодор Петков - Любомир Друмев - Руси Господинов           5Dx   N  -3   -500     2,00 28,00
 10  10 24  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Иван Донев - Недеслав Недев          3D    S  +1  130      20,00 10,00
 11  11 26  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Димитър Иванов - Красимир Грозев             3C    E  +1   -130    11,00 19,00
 12  12 28  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Цветелин Василев - Иван Костадинов     5Cx   W  -1  200      27,00  3,00
 13  13 30  Димитър Кръстев - Петър Николов - Георги Петров - Красимир Василев            3N    E  -2  200      27,00  3,00
 14  14 32  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Христо Атанасов - Николай Паскалев         3C    W  +2   -150     6,00 24,00
 15  15 34  Томи Наков - Стоян Николов - Стойна Граменова - Васил Ненчев                  5Dx   W  -1  200      27,00  3,00
 16  16 36  Димитър Митев - Панчо Панев - Румен Попов - Чавдар Дангалчев                  5Dx   S  -3   -500     2,00 28,00




26     Q54           
East   J876          
All    J106          
       AJ4           
983           AJ6    
A43           95     
74            KQ983  
97532         KQ6    
       K1072         
       KQ102         
       A52           
       108           

3N N 600             
       C  D  H  S  N
N      6  7  8  8  9 
S      4  6  :  :  7 
EW     7  6  4  4  4 



Tbl   Pair  Name                                                                          Contr        Result   Score
 1   25  1  Николай Немигенчев - Стоян Радивчев - Моника Демирева - Георги Първанов       1N    E  -3  300      23,00  7,00
 2   27  2  Пенко Кръстев - Благомир Захариев - Евгения Рачева - Стою Дарaкчиев           1N    E  -3  300      23,00  7,00
 3    3 29  Станислав Гешев - Иван Борисов - Нейко Нейков - Иван Иванов                   1N    E  -3  300      23,00  7,00
 4    4 31  Биляна Господарска - Стоян Дериманов - Боян Тонев - Христо Чавдаров           1N    E  -2  200      12,00 18,00
 5    5 33  Йордан Йорданов - Николай Начев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев         2Dx   E  -2  500      30,00  0,00
 6    6 35  Петър Даракчиев - Колю Видев - Тодор Сталев - Петър Ангелов                   1N    E  -2  200      12,00 18,00
 7    7 21  Иван Христов - Ботьо Ботев - Теню Тенев - Николай Кермедчиев                  1N    E  +1   -120     0,00 30,00
 8    8 23  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Евгений Бянов - Валентин Митев               1N    E  -3  300      23,00  7,00
 9    9 22  Стефан Караславов - Тодор Петков - Любомир Друмев - Руси Господинов           1N    E  -3  300      23,00  7,00
 10  10 24  Румен Трендафилов - Владислав Испорски - Иван Донев - Недеслав Недев          1N    E  -2  200      12,00 18,00
 11  11 26  Деан Терзиев - Кръстьо Малинов - Димитър Иванов - Красимир Грозев             3N    N  -1   -100     2,00 28,00
 12  12 28  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Цветелин Василев - Иван Костадинов     1N    E  -2  200      12,00 18,00
 13  13 30  Димитър Кръстев - Петър Николов - Георги Петров - Красимир Василев            1N    E  -2  200      12,00 18,00
 14  14 32  Лазар Алешанов - Йордан Йорданов - Христо Атанасов - Николай Паскалев         2H    S   =  110       6,00 24,00
 15  15 34  Томи Наков - Стоян Николов - Стойна Граменова - Васил Ненчев                  1N    N   =  90        4,00 26,00
 16  16 36  Димитър Митев - Панчо Панев - Румен Попов - Чавдар Дангалчев                  1N    E  -3  300      23,00  7,00

Резултати