Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

5-ти НТ по спортен бридж Асеновград 2019 - отборно

19.10.2019 / 04:00 - 20.10.2019 / 01:00, Асеновград
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
10 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 ЧарлиХристо Чавдаров (4626) - Тодор Илиев Костадинов (3007) - Димо Христов Желязков (3113) - Боян Тонев Тонев (4039) 152.02 41.9524
2 ХебросВеселин Живков Сидеров (4411) - Милко Жеков Милков (4420) - Детелин Василев Петров (4426) - Иван Василев Радев (4200) 134.16 28.4535
3 ВидевКолю Маринов Видев (4444) - Румен Ненов Трендафилов (6006) - Владислав Николов Испорски (1313) - Теню Русев Тенев (4224) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) 134.00 21.1156
4 БК СмолянХристо Кирилов Цветков (4683) - Венцислав Кацаров (4681) - Аделин Иванов Стоянов (4700) - Кирил Димитров Пулчев (4684) 111.92 15.1261
5 АсеновецЦветелин Василев Василев (4645) - Иван Илиев Костадинов (4639) - Пенко Йорданов Кръстев (4621) - Станислав Владимиров Гешев (4620) - Иван Стефанов Борисов (4633) 106.22 8.3905
6 Бате СтоюЕвгения Георгиева Рачева (8250) - Стою Тодоров Даракчиев (3000) - Николай Красимиров Немигенчев (3967) - Лазар Георгиев Алешанов (4643) 102.54 0.0000
7 КристонТоми Любомиров Наков (4644) - Петър Стоев Даракчиев (3001) - Кръстьо Атанасов Малинов (4642) - Деан Александров Терзиев (4650) - Стоян Николаев Николов (4640) 100.74 0.0000
8 СекировоНиколай Петров Бебов (3101) - Серьожа Иванов Гендов (3105) - Димитър Тодоров Митев (3321) - Нейко Нейков (3115) - Панчо Колев Панев (3033) 89.36 0.0000
9 Карамел ИнДелян Живков Иванов (0071) - Марта Ангелова Николова (0444) - Елена Кирилова Михова (1202) - Юри Илков Илков (2345) 87.75 0.0000
10 ТинтяваДимитър Йорданов Кръстев (4654) - Петър Николов Николов (3180) - Николай Димитров Начев (4641) - Йордан Йорданов (9701) 73.29 0.0000

2019-10-19  5 НТ по бридж "Асеновград '19" - отборен

 

10 teams. Number of rounds: 11.

Rank  Team   Score  Name        Roster                                             

   1     8  152,02  Чарли       Чавдаров - Костадинов - Желязков - Тонев           
   2     2  134,16  Хеброс      Милков - Петров - Радев - Сидеров                  
   3     7  134,00  Видев       Видев - Трендафилов - Испорски - Тенев - Кермедчиев
   4     3  111,92  БК Смолян   Цветков - Кацаров - Стоянов - Пулчев               
   5     5  106,22  Асеновец    Гешев - Борисов - Василев - Костадинов - Кръстев   

   6     1  102,54  Бате Стою   Рачева - Дарaкчиев - Немигенчев - Алешанов         
   7     6  100,74  Кристон     Николов - Наков - Даракчиев - Малинов - Терзиев  
   8     4   89,36  Секирово    Бебов - Гендов - Митев - Нейков - Панев - VAPA   
   9     9   87,75  Карамел Ин  Николова - Михова - Илков - Иванов                 
   10    10   73,29  Тинтява     Кръстев - Николов - Начев - Йорданов
               

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                             
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   8  Чарли       7  Видев       30- 7    17,11  2,89
 2   2  Хеброс      3  БК Смолян    9-10     9,56 10,44
 3   6  Кристон     5  Асеновец    13-27     5,04 14,96
 4   1  Бате Стою   9  Карамел Ин  22-17    12,05  7,95
 5   10 Тинтява     4  Секирово             12,00 0

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                             
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   7  Видев       8  Чарли       14-29     4,77 15,23
 2   2  Хеброс      6  Кристон     17-13    11,67  8,33
 3   3  БК Смолян   1  Бате Стою   26-14    14,39  5,61
 4   4  Секирово    5  Асеновец     7-19     5,61 14,39
 5   9  Карамел Ин  10 Тинтява     33-15    16,00  4,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   10 Тинтява     9  Карамел Ин   1-22     3,32 16,68
 2   8  Чарли       1  Бате Стою   26-14    14,39  5,61
 3   7  Видев       2  Хеброс      33-14    16,23  3,77
 4   3  БК Смолян   6  Кристон     33-22    14,09  5,91
 5   5  Асеновец    4  Секирово    19-19    10,00 10,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   8  Чарли       10 Тинтява     17- 0    15,75  4,25
 2   7  Видев       9  Карамел Ин  40- 0    19,74  0,26
 3   6  Кристон     1  Бате Стою   38-23    15,23  4,77
 4   2  Хеброс      5  Асеновец    32-13    16,23  3,77
 5   4  Секирово    3  БК Смолян   12-32     3,54 16,46

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   10 Тинтява     7  Видев        4- 7     8,73 11,27
 2   6  Кристон     8  Чарли       20-37     4,25 15,75
 3   5  Асеновец    9  Карамел Ин  14-12    10,86  9,14
 4   1  Бате Стою   4  Секирово     6-33     2,13 17,87
 5   3  БК Смолян   2  Хеброс       4-32     1,96 18,04

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   6  Кристон     10 Тинтява     40- 0    19,74  0,26
 2   5  Асеновец    7  Видев       24-34     6,22 13,78
 3   4  Секирово    8  Чарли        7- 7    10,00 10,00
 4   9  Карамел Ин  3  БК Смолян    1-37     0,76 19,24
 5   2  Хеброс      1  Бате Стою    1-15     5,04 14,96

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   10 Тинтява     5  Асеновец     8-17     6,55 13,45
 2   4  Секирово    6  Кристон      0- 4     8,33 11,67
 3   3  БК Смолян   7  Видев       20-42     3,10 16,90
 4   8  Чарли       2  Хеброс      12-16     8,33 11,67
 5   1  Бате Стою   9  Карамел Ин  16- 9    12,77  7,23

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   4  Секирово    10 Тинтява     21-29     6,88 13,12
 2   3  БК Смолян   5  Асеновец     1-28     2,13 17,87
 3   2  Хеброс      6  Кристон     21- 3    16,00  4,00
 4   7  Видев       1  Бате Стою   24- 3    16,68  3,32
 5   9  Карамел Ин  8  Чарли        5-28     2,89 17,11

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   10 Тинтява     3  БК Смолян   28-22    12,42  7,58
 2   2  Хеброс      4  Секирово    15-10    12,05  7,95
 3   1  Бате Стою   5  Асеновец    27- 2    17,50  2,50
 4   6  Кристон     9  Карамел Ин   5-39     1,03 18,97
 5   8  Чарли       7  Видев       25- 3    16,90  3,10

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   2  Хеброс      10 Тинтява     31-10    16,68  3,32
 2   1  Бате Стою   3  БК Смолян   15-17     9,14 10,86
 3   9  Карамел Ин  4  Секирово     0-32     1,32 18,68
 4   5  Асеновец    8  Чарли       21-29     6,88 13,12
 5   7  Видев       6  Кристон      6- 8     9,14 10,86

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   10 Тинтява     1  Бате Стою   10-23     5,32 14,68
 2   9  Карамел Ин  2  Хеброс       7-16     6,55 13,45
 3   8  Чарли       3  БК Смолян    3- 7     8,33 11,67
 4   4  Секирово    7  Видев        5-43     0,50 19,50
 5   6  Кристон     5  Асеновец    34-21    14,68  5,32

Резултати