Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

18-ти НТ по спортен бридж Сливен 2019 - отборно

02.11.2019 / 15:00 - 03.11.2019 / 13:00, Сливен
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
24 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 К1Иван Нанев (0023) - Владимир Балчев Михов (1023) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Грозьо Ангелов Донев (1550) 4,151.03 64.9923
2 СердикаГеорги Николов Ралев (0448) - Лъчезар Тодоров Пейчев (0404) - Климентин Николайчев Николчев (0151) - Златко Паунов Неделчев (0008) 4,138.19 45.6362
3 ВидевЙордан Любомиров Гачев (7314) - Колю Маринов Видев (4444) - Теню Русев Тенев (4224) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) 4,136.23 36.7333
4 Black SeaПейчо Русев Чолаков (5066) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Борислав Ненков Борисов (5115) - Любомир Игнатов Игнатов (6060) 4,133.68 31.1127
5 МАРКВладимир Русев Марашев (1111) - Марк Антонов Андонов (6171) - Антон Марков Андонов (6009) - Иван Бориславов Цончев (0101) 4,129.72 26.9716
6 АлбенаИван Александров Иванов (6176) - Драганка Атанасова Георгиева (6402) - Стефан Цонев Георгиев (6401) - Милко Петров Славов (6187) 4,125.07 23.6079
7 Pliska X.O.Никола Стаматов Барантиев (5555) - Румен Ненов Трендафилов (6006) - Антони Иванов Николов (6666) - Атанас Кирилов Иванов (6008) 4,116.56 20.6743
8 ХебросВеселин Живков Сидеров (4411) - Иван Георгиев Величков (4002) - Милко Жеков Милков (4420) - Детелин Василев Петров (4426) 4,116.36 17.9629
9 ВС ЛозенецМитко Динков Добрев (5717) - Стоил Георгиев Стоилов (5730) - Димитър Николов Гюров (5700) - Борис Христов Борисов (5703) - Пламен Асенов Тачев (5719) 2,122.70 15.3188
10 Bang - BangСветла Христова Ненова (6071) - Габриела Пламенова Калчева (5818) - Красимир Любомиров Димитров (8725) - Стефан Георгиев Георгиев (6151) 2,117.39 12.5857
11 Кукленско шосеПламен Петков Христов (6042) - Христо Спасов Иванчев (0029) - Светослав Каменов Хаджийски (3070) - Стойчо Милков Босев (3333) 2,117.21 9.5219
12 ЯмболИлиян Ников (5782) - Радостин Пейков (5783) - Митко Янков Желев (5770) - Байчо Байчев (5793) - Добрин Иванов Колев (5775) - Найден Манолов Манолов (5768) 2,115.58 5.4160
13 4FДимо Христов Желязков (3113) - Боян Тонев Тонев (4039) - Димитър Денчев Пенев (6163) - Тодор Илиев Костадинов (3007) 2,111.51 0.0000
14 YANI & FRIENDSЯница Колева Иванова (4077) - Юрий Елиас Перец (6074) - Петко Савов Илиев (5757) - Живко Динев Иванов (5712) - Златан Петков Петров (5707) 2,105.22 0.0000
15 ЧелопечКрасимир Борисов Симеонов (1205) - Атанас Първанов Ангелов (4555) - Атанас Георгиев Тимев (4525) - Антон Оттов Антонов (2006) 2,100.85 0.0000
16 КарамелИлиана Георгиева Христова (0626) - Делян Живков Иванов (0071) - Марта Ангелова Николова (0444) - Даниела Петкова Григорова (2007) - Дора Ангелова Неделчева (0035) 2,085.73 0.0000
17 ТЕСТЕвгения Георгиева Рачева (8250) - Стою Тодоров Даракчиев (3000) - Теодора Георгиева Пенева (6155) - Тошко Николов Василев (7543) 116.31 0.0000
18 БонсистДесислава Цанкова Малакова (4334) - Димитър Методиев Матакиев (0133) - Nevena Senior (9707) - Траян Борисов Христов (0028) - Стелиана Петрова Иванова (6007) 101.25 0.0000
19 Сливен 18Йордан Димитров Йорданов (5715) - Иван Йорданов Йорданов (5731) - Димитър Тодоров Димитров (5739) - Валентин Кръстев Върбанов (5704) 96.39 0.0000
20 THRASHИван Георгиев Марков (5714) - Петко Желязков Желязков (5718) - Мартин Димитров Марков (4058) - Йордан Венциславов Димитров (1290) 95.16 0.0000
21 SMIRNOFFГеорги Цанков Георгиев (1348) - Валери Здравков Йовчев (1403) - Иван Денчов Младенов (1219) - Кирил Димитров Смирнов (2227) 92.49 0.0000
22 ЖореAntonio Quaglia (9883) - Георги Стефанов Айрянов (5738) - Здравко Кирилов Костадинов (5713) - Георги Христов Таргов (5708) - Желязко Стефанов Попов (5710) 86.22 0.0000
23 Сливен младежиЦветан Иванов (5832) - Ивета Петкова (5830) - Михаил Тодоров Попов (5807) - Христо Деянов Янков (5080) - Ивена Иванова Йорданова (5801) - Анна Калинова Далакчиева (5806) 80.35 0.0000
24 КСБ ОряховоНиколай Димитров Киров (2283) - Валентин Виолинов Валериев (2286) - Александра Калинова Генова (2290) - Георги Цветомиров Руменов (2291) 50.80 0.0000

2019-11-02  18 Национален турнир "Сливен 2019" - отборно

 

24 teams. Number of rounds: 11.

Rank  Team    Score  Name            Session  Rank      C-O  Roster                                                   

Група А
   1     1  4151,03  К1               151,03     0  4000,00  Нанев - Михов - Захариев - Донев                         
   2    10  4138,19  Сердика          138,19     0  4000,00  Неделчев - Ралев - Пейчев - Николчев                     
   3    16  4136,23  Видев            136,23     0  4000,00  Видев - Тенев - Русинов - Кермедчиев - Гачев             
   4    23  4133,68  Black Sea        133,68     0  4000,00  Чолаков - Радев - Борисов - Игнатов                      
   5    17  4129,72  МАРК             129,72     0  4000,00  Цончев - Марашев - Андонов - Андонов                     
   6    15  4125,07  Албена           125,07     0  4000,00  Георгиева - Георгиев - Славов - Александров              
   7    11  4116,56  Pliska X.O.      116,56     0  4000,00  Барантиев - Трендафилов - Иванов - Иванов                
   8    22  4116,36  Хеброс           116,36     0  4000,00  Милков - Петров - Сидеров - Величков  

Група В                   
   9     5  2122,70  ВС Лозенец       122,70     0  2000,00  Стоилов - Гюров - Борисов - Тачев - Добрев               
  10    13  2117,39  Bang - Bang      117,39     0  2000,00  Ненова - Калчева - Димитров - Георгиев                   
  11     3  2117,21  Кукленско шосе   117,21     0  2000,00  Хaджийски - Босев - Христов - Иванчев                    
  12    21  2115,58  Ямбол            115,58     0  2000,00  Желев - Байчев - Колев - Манолов - Ников - Пейков        
  13     8  2111,51  4F               111,51     0  2000,00  Желязков - Тонев - Пенев - Костадинов                    
  14     2  2105,22  YANI & FRIENDS   105,22     0  2000,00  Иванова - Перец - Илиев - Иванов - Петров                
  15     4  2100,85  Челопеч          100,85     0  2000,00  Тимев - Антонов - Симеонов - Ангелов                     
  16    12  2085,73  Карамел           85,73     0  2000,00  Иванов - Николова - Григорова - Неделчева - Христова   

Група С  
  17     6   116,31  ТЕСТ             116,31     0           Рачева - Дарaкчиев - Пенева - Василев                    
  18    20   101,25  Бонсист          101,25     0           Христов - Иванова - Малакова - Матакиев - Senior         
  19     7    96,39  Сливен 18         96,39     0           Йорданов - Димитров - Върбанов - Йорданов                
  20    18    95,16  THRASH            95,16     0           Марков - Желязков - Марков - Димитров                    
  21    19    92,49  SMIRNOFF          92,49     0           Смирнов - Георгиев - Йовчев - Младенов                   
  22    14    86,22  Жоре              86,22     0           Айранов - Костадинов - Таргов - Попов - Quaglia          
  23    24    80,35  Сливен младежи    80,35     0           Петкова - Попов - Янков - Йорданова - Далакчиева - Иванов
  24     9    50,80  КСБ Оряхово       50,80     0           Киров - Валериев - Генова - Руменов                      

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                                         
Tbl  Team                                  Boards   IMP                    Score   
 1   1  К1              10 Сердика            8    22-30                 6,88 13,12
 2   16 Видев           17 МАРК               8    15- 9                12,42  7,58
 3   23 Black Sea       11 Pliska X.O.        8    38-13                17,50  2,50
 4   15 Албена          22 Хеброс             8     4- 1                11,27  8,73
 5   21 Ямбол           5  ВС Лозенец         8    15-34                 3,77 16,23
 6   3  Кукленско шосе  2  YANI & FRIENDS     8    42-26                15,50  4,50
 7   13 Bang - Bang     4  Челопеч            8    26- 1                17,50  2,50
 8   8  4F              12 Карамел            8    32-10                16,90  3,10
 9   6  ТЕСТ            7  Сливен 18          8    29-11                16,00  4,00
 10  19 SMIRNOFF        20 Бонсист            8     5-28                 2,89 17,11
 11  14 Жоре            18 THRASH             8    24-51                 2,13 17,87
 12  24 Сливен младежи  9  КСБ Оряхово        8    23-14                13,45  6,55

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                                         
Tbl  Team                                  Boards   IMP                    Score   
 1   1  К1              16 Видев              8    27- 7                16,46  3,54
 2   10 Сердика         23 Black Sea          8    22-10                14,39  5,61
 3   11 Pliska X.O.     17 МАРК               8    14-32                 4,00 16,00
 4   22 Хеброс          15 Албена             8     8-20                 5,61 14,39
 5   5  ВС Лозенец      21 Ямбол              8     8-33                 2,50 17,50
 6   13 Bang - Bang     3  Кукленско шосе     8     7-12                 7,95 12,05
 7   2  YANI & FRIENDS  4  Челопеч            8    12-12                10,00 10,00
 8   8  4F              12 Карамел            8    17- 2                15,23  4,77
 9   19 SMIRNOFF        6  ТЕСТ               8     7-25                 4,00 16,00
 10  7  Сливен 18       20 Бонсист            8     9- 4                12,05  7,95
 11  14 Жоре            24 Сливен младежи     8    31-24                12,77  7,23
 12  18 THRASH          9  КСБ Оряхово        8    32- 0                18,68  1,32

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                                          
Tbl  Team                                  Boards   IMP                    Score   
 1   1  К1              16 Видев              8     9-25                 4,50 15,50
 2   23 Black Sea       11 Pliska X.O.        8    25-31                 7,58 12,42
 3   10 Сердика         22 Хеброс             8    36-27                13,45  6,55
 4   15 Албена          17 МАРК               8    16-33                 4,25 15,75
 5   5  ВС Лозенец      21 Ямбол              8    21-10                14,09  5,91
 6   2  YANI & FRIENDS  3  Кукленско шосе     8    19-24                 7,95 12,05
 7   12 Карамел         13 Bang - Bang        8    14-38                 2,69 17,31
 8   4  Челопеч         8  4F                 8    18- 6                14,39  5,61
 9   19 SMIRNOFF        7  Сливен 18          8    20-14                12,42  7,58
 10  14 Жоре            6  ТЕСТ               8     3-34                 1,47 18,53
 11  20 Бонсист         18 THRASH             8    23-13                13,78  6,22
 12  24 Сливен младежи  9  КСБ Оряхово        8     6- 4                10,86  9,14

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                                          
Tbl  Team                                  Boards   IMP                    Score   
 1   1  К1              10 Сердика            8    15- 8                12,77  7,23
 2   22 Хеброс          23 Black Sea          8     1-13                 5,61 14,39
 3   16 Видев           5  ВС Лозенец         8    25- 2                17,11  2,89
 4   21 Ямбол           11 Pliska X.O.        8     6-22                 4,50 15,50
 5   12 Карамел         15 Албена             8     2-49                 0,00 20,00
 6   4  Челопеч         17 МАРК               8    13-54                 0,15 19,85
 7   2  YANI & FRIENDS  8  4F                 8    15- 4                14,09  5,91
 8   13 Bang - Bang     3  Кукленско шосе     8    19-25                 7,58 12,42
 9   19 SMIRNOFF        7  Сливен 18          8     0- 4                 8,33 11,67
 10  20 Бонсист         14 Жоре               8    18-40                 3,10 16,90
 11  18 THRASH          6  ТЕСТ               8     3-51                 0,00 20,00
 12  24 Сливен младежи  9  КСБ Оряхово        8    23-18                12,05  7,95

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                                          
Tbl  Team                                  Boards   IMP                    Score   
 1   1  К1              5  ВС Лозенец         8    26-12                14,96  5,04
 2   16 Видев           10 Сердика            8    27-30                 8,73 11,27
 3   22 Хеброс          11 Pliska X.O.        8    23-14                13,45  6,55
 4   23 Black Sea       15 Албена             8    20- 5                15,23  4,77
 5   21 Ямбол           2  YANI & FRIENDS     8    22- 6                15,50  4,50
 6   17 МАРК            4  Челопеч            8    12-21                 6,55 13,45
 7   12 Карамел         7  Сливен 18          8    22- 1                16,68  3,32
 8   8  4F              20 Бонсист            8    30-24                12,42  7,58
 9   14 Жоре            13 Bang - Bang        8    10-34                 2,69 17,31
 10  19 SMIRNOFF        18 THRASH             8    36-21                15,23  4,77
 11  3  Кукленско шосе  6  ТЕСТ               8    50-18                18,68  1,32
 12  24 Сливен младежи  9  КСБ Оряхово        8    17-17                10,00 10,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                                          
Tbl  Team                                  Boards   IMP                    Score   
 1   1  К1              22 Хеброс             8    17- 8                13,45  6,55
 2   11 Pliska X.O.     16 Видев              8    27-32                 7,95 12,05
 3   15 Албена          5  ВС Лозенец         8     7-26                 3,77 16,23
 4   17 МАРК            10 Сердика            8     8-38                 1,63 18,37
 5   23 Black Sea       4  Челопеч            8    31-15                15,50  4,50
 6   8  4F              21 Ямбол              8    14-36                 3,10 16,90
 7   2  YANI & FRIENDS  19 SMIRNOFF           7    39-19                16,46  3,54
 8   12 Карамел         14 Жоре               8    14- 7                12,77  7,23
 9   3  Кукленско шосе  7  Сливен 18          8    11-31                 3,54 16,46
 10  13 Bang - Bang     18 THRASH             8    18-16                10,86  9,14
 11  20 Бонсист         24 Сливен младежи     8    53- 6                20,00  0,00
 12  6  ТЕСТ            9  КСБ Оряхово        8    37- 2                19,11  0,89

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                                          
Tbl  Team                                  Boards   IMP                    Score   
 1   1  К1              10 Сердика            8    34- 2                18,68  1,32
 2   17 МАРК            22 Хеброс             8     4-14                 6,22 13,78
 3   23 Black Sea       11 Pliska X.O.        8     1-19                 4,00 16,00
 4   4  Челопеч         15 Албена             8    13-30                 4,25 15,75
 5   16 Видев           14 Жоре               8    37- 5                18,68  1,32
 6   5  ВС Лозенец      7  Сливен 18          8    35- 6                18,21  1,79
 7   8  4F              19 SMIRNOFF           8    22-14                13,12  6,88
 8   18 THRASH          21 Ямбол              8    12-45                 1,17 18,83
 9   20 Бонсист         2  YANI & FRIENDS     8     5-46                 0,15 19,85
 10  24 Сливен младежи  12 Карамел            8     5-43                 0,50 19,50
 11  3  Кукленско шосе  6  ТЕСТ               8    43-12                18,53  1,47
 12  13 Bang - Bang     9  КСБ Оряхово        8    34-12                16,90  3,10

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                                          
Tbl  Team                                  Boards   IMP       +/-          Score   
 1   10 Сердика         22 Хеброс             8    22-19                11,27  8,73
 2   5  ВС Лозенец      1  К1                 8     0-28                 1,96 18,04
 3   23 Black Sea       15 Албена             8    18-19                 9,56 10,44
 4   17 МАРК            8  4F                 8    25- 0                17,50  2,50
 5   7  Сливен 18       11 Pliska X.O.        8     5-28                 2,89 17,11
 6   21 Ямбол           4  Челопеч            8     9-47                 0,50 19,50
 7   16 Видев           24 Сливен младежи     8    40- 5                19,11  0,89
 8   2  YANI & FRIENDS  14 Жоре               8    11-35                 2,69 17,31
 9   12 Карамел         19 SMIRNOFF           8     3-24                 3,32 16,68
 10  18 THRASH          13 Bang - Bang        8    44-16   -0,5--0,5    17,54  1,46
 11  20 Бонсист         3  Кукленско шосе     8    17-12                12,05  7,95
 12  6  ТЕСТ            9  КСБ Оряхово        8     8- 8                10,00 10,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                                          
Tbl  Team                                  Boards   IMP                    Score   
 1   1  К1              22 Хеброс             8     5-12                 7,23 12,77
 2   17 МАРК            23 Black Sea          8     7-17                 6,22 13,78
 3   4  Челопеч         10 Сердика            8     8-37                 1,79 18,21
 4   5  ВС Лозенец      16 Видев              8    27- 9                16,00  4,00
 5   15 Албена          14 Жоре               8    29- 5                17,31  2,69
 6   7  Сливен 18       24 Сливен младежи     8    32-18                14,96  5,04
 7   20 Бонсист         8  4F                 8     6-39                 1,17 18,83
 8   19 SMIRNOFF        21 Ямбол              8    19-35                 4,50 15,50
 9   11 Pliska X.O.     6  ТЕСТ               8    41- 9                18,68  1,32
 10  12 Карамел         13 Bang - Bang        8    19-19                10,00 10,00
 11  3  Кукленско шосе  18 THRASH             8     4- 9                 7,95 12,05
 12  2  YANI & FRIENDS  9  КСБ Оряхово        8    41- 2                19,62  0,38

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                                          
Tbl  Team                                  Boards   IMP                    Score   
 1   10 Сердика         5  ВС Лозенец         8    18-19                 9,56 10,44
 2   20 Бонсист         1  К1                 8     0-41                 0,15 19,85
 3   18 THRASH          4  Челопеч            8    13-24                 5,91 14,09
 4   22 Хеброс          11 Pliska X.O.        8    38- 5                18,83  1,17
 5   15 Албена          7  Сливен 18          8    13-13                10,00 10,00
 6   14 Жоре            8  4F                 8    14-13                10,44  9,56
 7   13 Bang - Bang     16 Видев              8     9-38                 1,79 18,21
 8   12 Карамел         21 Ямбол              8    21-27                 7,58 12,42
 9   3  Кукленско шосе  17 МАРК               8    16-31                 4,77 15,23
 10  2  YANI & FRIENDS  19 SMIRNOFF           8     9-28                 3,77 16,23
 11  6  ТЕСТ            24 Сливен младежи     8    18-14                11,67  8,33
 12  23 Black Sea       9  КСБ Оряхово        8    41-10                18,53  1,47

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                                          
Tbl  Team                                  Boards   IMP       +/-          Score   
 1   1  К1              2  YANI & FRIENDS     8    36- 7                18,21  1,79
 2   3  Кукленско шосе  4  Челопеч            8     8-27                 3,77 16,23
 3   5  ВС Лозенец      6  ТЕСТ               8    42- 7                19,11  0,89
 4   7  Сливен 18       8  4F                 8    20-16                11,67  8,33
 5   9  КСБ Оряхово     10 Сердика            8    12-62                 0,00 20,00
 6   11 Pliska X.O.     12 Карамел            8    14- 1                14,68  5,32
 7   13 Bang - Bang     14 Жоре               8    25-28                 8,73 11,27
 8   15 Албена          16 Видев              8    16- 8                13,12  6,88
 9   18 THRASH          17 МАРК               8     0-26   -0,5--0,5     1,81 17,19
 10  19 SMIRNOFF        20 Бонсист            8     5-34                 1,79 18,21
 11  21 Ямбол           22 Хеброс             8     0-17                 4,25 15,75
 12  23 Black Sea       24 Сливен младежи           0- 0      2-2       12,00 12,00

Резултати