Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

40-ти Бридж турнир "ГАБИ" - Плевен 2019-отборен

09.11.2019 / 15:00 - 10.11.2019 / 15:00, Плевен

2019-11-09  ОТБОРЕН ТУРНИР ПЛЕВЕН 19

 

25 teams. Number of rounds: 11. Bye (*) awards Average+.

Rank  Team    Score    Name              Extra  Roster                                              

   1     9  3141,96    КЕРЕМИДА        3000,00  Нанев - Цончев - Михов - Кермедчиев                 
   2     6  3139,71    НАЙТИНГЕЛ       3000,00  Маринчев - Алексиев - Николчев - Христов - Симеонов 
   3    12  3130,89    ЧЕЛОПЕЧ         3000,00  Христов - Антонов - Симеонов - Иванчев              
   4    18  3129,61    42              3000,00  Феров - Андонов - Тренков - Иванов                  
   5    11  3127,48    TECHBUD ELBLAG  3000,00  Gierulski - Konefal - Ratkovski - Sukow             

   6     7  3126,30    МЕРКУРИЙ        3000,00  Гвоздев - Паскалева - Балджийски - Ангелов          
   7     4  3123,10    МАЗЕТО          3000,00  Никифоров - Тулийски - Янева - Костова              
   8    15  3103,53    ЦУЦИНГ          3000,00  Маринов - Петров - Димитров - Груев                 
   9    26  2125,01 *  ВКРЕ            2000,00  Славов - Виденова - Кованджийски - Врангов          
  10    10  2124,48    АВЕСТА +        2000,00  Александров - Георгиев - Костадинов - Иванов        

  11    13  2119,84    ФИЛ             2000,00  Филков - Василев - Марков - Тричков                 
  12     1  2109,96    СЕНЬОРИ         2000,00  Григорова - Рибарска - Цолов - Марков               
  13    24  2107,36    ГАБИ            2000,00  Димитров - Вълов - Димитров - Калчева               
  14     2  2106,12 *  БК БРИЗ         2000,00  Василенко - Тончева - Казаков - Дечев               
  15    19  2102,72 *  ОШАФ            2000,00  Антонов - Върбанов - Бочев - Йорданов               

  16    22  2087,45    МЕЛТА           2000,00  Вълов                                               
  17     8   114,70 *  ПЛИСКА V.S               Барантиев - Трендафилов - Ралев - Йотов             
  18    23   106,10 *  НИНДЖА ПЛ                Николов - Попов - Пешев - Миленков - Василев        
  19    20    98,52    БОНСИСТ                  Иванова - Гогев - Добродолски - Христов             
  20    16    97,92 *  ИНТЕР                    Джантов - Мартинчев - Смирнов - Антонов             

  21    25    97,00    А Е Ц                    Василев - Лазаров - Атанасов - Ролански             
  22    14    96,63 *  ПАРАЛЕЛ                  Дарaкчиев - Рачева - Иванов - Михова                
  23     3    89,90 *  ДЖАК             -12,00  Капитански - Капитански - Димитров - Янков          
  24     5    79,22 *  ФОРТУНА                  Радева - Радев - Балев - Узунов - Живков - Петракиев
  25    17    74,49 *  ПОЛКОВНИК ПЛ             Атанасов - Миров - Леви - Романов - Алексиева       

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                      
Tbl  Team                                    IMP        Score   
 1   6  НАЙТИНГЕЛ       9  КЕРЕМИДА         29-11    16,00  4,00
 2   7  МЕРКУРИЙ        12 ЧЕЛОПЕЧ          10-17     7,23 12,77
 3   4  МАЗЕТО          18 42               24-32     6,88 13,12
 4   11 TECHBUD ELBLAG  15 ЦУЦИНГ           15- 1    14,96  5,04
 5   10 АВЕСТА +        13 ФИЛ              27-20    12,77  7,23
 6   26 ВКРЕ            24 ГАБИ             28-10    16,00  4,00
 7   19 ОШАФ            2  БК БРИЗ          13-20     7,23 12,77
 8   1  СЕНЬОРИ         22 МЕЛТА            44-10    18,97  1,03
 9   8  ПЛИСКА V.S      20 БОНСИСТ          20- 0    16,46  3,54
 10  25 А Е Ц           23 НИНДЖА ПЛ         2-12     6,22 13,78
 11  16 ИНТЕР           14 ПАРАЛЕЛ          14-11    11,27  8,73
 12  5  ФОРТУНА         17 ПОЛКОВНИК ПЛ     11-37     2,31 17,69
 13  -- --              3  ДЖАК                            12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                      
Tbl  Team                                    IMP        Score   
 1   9  КЕРЕМИДА        6  НАЙТИНГЕЛ        17-18     9,56 10,44
 2   12 ЧЕЛОПЕЧ         7  МЕРКУРИЙ         20-23     8,73 11,27
 3   18 42              4  МАЗЕТО           19-19    10,00 10,00
 4   15 ЦУЦИНГ          11 TECHBUD ELBLAG   17-32     4,77 15,23
 5   13 ФИЛ             10 АВЕСТА +          8-19     5,91 14,09
 6   26 ВКРЕ            19 ОШАФ             25-18    12,77  7,23
 7   22 МЕЛТА           24 ГАБИ              1-30     1,79 18,21
 8   1  СЕНЬОРИ         2  БК БРИЗ          23-26     8,73 11,27
 9   8  ПЛИСКА V.S      25 А Е Ц            34-16    16,00  4,00
 10  20 БОНСИСТ         16 ИНТЕР            26-18    13,12  6,88
 11  23 НИНДЖА ПЛ       5  ФОРТУНА          36-16    16,46  3,54
 12  14 ПАРАЛЕЛ         17 ПОЛКОВНИК ПЛ     24-10    14,96  5,04
 13  -- --              3  ДЖАК                            12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                       
Tbl  Team                                    IMP        Score   
 1   6  НАЙТИНГЕЛ       9  КЕРЕМИДА         16-13    11,27  8,73
 2   4  МАЗЕТО          12 ЧЕЛОПЕЧ          16-21     7,95 12,05
 3   18 42              11 TECHBUD ELBLAG   32-20    14,39  5,61
 4   7  МЕРКУРИЙ        15 ЦУЦИНГ           35-16    16,23  3,77
 5   24 ГАБИ            13 ФИЛ               0-32     1,32 18,68
 6   10 АВЕСТА +        22 МЕЛТА            29-10    16,23  3,77
 7   2  БК БРИЗ         26 ВКРЕ              1-30     1,79 18,21
 8   19 ОШАФ            1  СЕНЬОРИ          20-14    12,42  7,58
 9   25 А Е Ц           20 БОНСИСТ          30-24    12,42  7,58
 10  3  ДЖАК            8  ПЛИСКА V.S       29-31     9,14 10,86
 11  14 ПАРАЛЕЛ         5  ФОРТУНА          14-15     9,56 10,44
 12  16 ИНТЕР           17 ПОЛКОВНИК ПЛ    20--14    18,97  1,03
 13  -- --              23 НИНДЖА ПЛ                       12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                       
Tbl  Team                                    IMP        Score   
 1   12 ЧЕЛОПЕЧ         9  КЕРЕМИДА         22-27     7,95 12,05
 2   7  МЕРКУРИЙ        6  НАЙТИНГЕЛ         2-21     3,77 16,23
 3   13 ФИЛ             4  МАЗЕТО           12-31     3,77 16,23
 4   11 TECHBUD ELBLAG  15 ЦУЦИНГ           23-21    10,86  9,14
 5   22 МЕЛТА           18 42                9-40     1,47 18,53
 6   24 ГАБИ            25 А Е Ц            17- 4    14,68  5,32
 7   10 АВЕСТА +        20 БОНСИСТ          14- 5    13,45  6,55
 8   1  СЕНЬОРИ         26 ВКРЕ              3- 9     7,58 12,42
 9   2  БК БРИЗ         3  ДЖАК             26-12    14,96  5,04
 10  19 ОШАФ            23 НИНДЖА ПЛ        37-10    17,87  2,13
 11  8  ПЛИСКА V.S      5  ФОРТУНА          24-14    13,78  6,22
 12  17 ПОЛКОВНИК ПЛ    16 ИНТЕР            12-12    10,00 10,00
 13  -- --              14 ПАРАЛЕЛ                         12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                       
Tbl  Team                                    IMP        Score   
 1   9  КЕРЕМИДА        7  МЕРКУРИЙ         13-14     9,56 10,44
 2   11 TECHBUD ELBLAG  12 ЧЕЛОПЕЧ           2-20     4,00 16,00
 3   13 ФИЛ             15 ЦУЦИНГ           12- 9    11,27  8,73
 4   18 42              6  НАЙТИНГЕЛ         0-25     2,50 17,50
 5   4  МАЗЕТО          10 АВЕСТА +         30-13    15,75  4,25
 6   1  СЕНЬОРИ         22 МЕЛТА             2-19     4,25 15,75
 7   26 ВКРЕ            25 А Е Ц            18-24     7,58 12,42
 8   20 БОНСИСТ         3  ДЖАК             27-23    11,67  8,33
 9   23 НИНДЖА ПЛ       2  БК БРИЗ          12-20     6,88 13,12
 10  14 ПАРАЛЕЛ         24 ГАБИ             15-29     5,04 14,96
 11  16 ИНТЕР           19 ОШАФ             11-22     5,91 14,09
 12  8  ПЛИСКА V.S      17 ПОЛКОВНИК ПЛ     41-12    18,21  1,79
 13  -- --              5  ФОРТУНА                         12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                       
Tbl  Team                                    IMP        Score   
 1   9  КЕРЕМИДА        7  МЕРКУРИЙ         22- 7    15,23  4,77
 2   11 TECHBUD ELBLAG  13 ФИЛ              19-14    12,05  7,95
 3   15 ЦУЦИНГ          18 42               15-14    10,44  9,56
 4   22 МЕЛТА           4  МАЗЕТО           14-22     6,88 13,12
 5   25 А Е Ц           12 ЧЕЛОПЕЧ           3-41     0,50 19,50
 6   24 ГАБИ            6  НАЙТИНГЕЛ        12-39     2,13 17,87
 7   10 АВЕСТА +        3  ДЖАК             31-12    16,23  3,77
 8   26 ВКРЕ            20 БОНСИСТ          18-23     7,95 12,05
 9   19 ОШАФ            1  СЕНЬОРИ           2-51     0,00 20,00
 10  23 НИНДЖА ПЛ       5  ФОРТУНА          31-10    16,68  3,32
 11  2  БК БРИЗ         17 ПОЛКОВНИК ПЛ     25- 7    16,00  4,00
 12  8  ПЛИСКА V.S      14 ПАРАЛЕЛ          22-25     8,73 11,27
 13  -- --              16 ИНТЕР                           12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                       
Tbl  Team                                    IMP        Score   
 1   22 МЕЛТА           9  КЕРЕМИДА          2-44     0,05 19,95
 2   7  МЕРКУРИЙ        24 ГАБИ             36- 7    18,21  1,79
 3   4  МАЗЕТО          11 TECHBUD ELBLAG    2-23     3,32 16,68
 4   18 42              12 ЧЕЛОПЕЧ          13- 4    13,45  6,55
 5   15 ЦУЦИНГ          6  НАЙТИНГЕЛ        28-14    14,96  5,04
 6   20 БОНСИСТ         13 ФИЛ               2-44     0,05 19,95
 7   3  ДЖАК            26 ВКРЕ             17-17    10,00 10,00
 8   5  ФОРТУНА         25 А Е Ц             1-20     3,77 16,23
 9   10 АВЕСТА +        23 НИНДЖА ПЛ        15-11    11,67  8,33
 10  19 ОШАФ            14 ПАРАЛЕЛ          15- 0    15,23  4,77
 11  1  СЕНЬОРИ         16 ИНТЕР            21- 6    15,23  4,77
 12  17 ПОЛКОВНИК ПЛ    8  ПЛИСКА V.S       30-25    12,05  7,95
 13  -- --              2  БК БРИЗ                         12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                       
Tbl  Team                                    IMP        Score   
 1   9  КЕРЕМИДА        4  МАЗЕТО           25- 4    16,68  3,32
 2   18 42              22 МЕЛТА            16-31     4,77 15,23
 3   15 ЦУЦИНГ          7  МЕРКУРИЙ          8-19     5,91 14,09
 4   24 ГАБИ            13 ФИЛ              22-16    12,42  7,58
 5   6  НАЙТИНГЕЛ       20 БОНСИСТ          16-16    10,00 10,00
 6   25 А Е Ц           3  ДЖАК             17-21     8,33 11,67
 7   12 ЧЕЛОПЕЧ         23 НИНДЖА ПЛ        32- 3    18,21  1,79
 8   11 TECHBUD ELBLAG  1  СЕНЬОРИ          56-13    20,00  0,00
 9   16 ИНТЕР           26 ВКРЕ              8-16     6,88 13,12
 10  2  БК БРИЗ         5  ФОРТУНА           6-27     3,32 16,68
 11  8  ПЛИСКА V.S      10 АВЕСТА +          7-30     2,89 17,11
 12  14 ПАРАЛЕЛ         17 ПОЛКОВНИК ПЛ     24-19    12,05  7,95
 13  -- --              19 ОШАФ                            12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                       
Tbl  Team                                    IMP        Score   
 1   4  МАЗЕТО          15 ЦУЦИНГ           15- 8    12,77  7,23
 2   7  МЕРКУРИЙ        18 42               11-15     8,33 11,67
 3   26 ВКРЕ            9  КЕРЕМИДА          4-54     0,00 20,00
 4   12 ЧЕЛОПЕЧ         22 МЕЛТА            14-33     3,77 16,23
 5   20 БОНСИСТ         25 А Е Ц            19-15    11,67  8,33
 6   16 ИНТЕР           24 ГАБИ             17-48     1,47 18,53
 7   13 ФИЛ             5  ФОРТУНА          33- 4    18,21  1,79
 8   23 НИНДЖА ПЛ       1  СЕНЬОРИ          13-14     9,56 10,44
 9   6  НАЙТИНГЕЛ       19 ОШАФ             30- 0    18,37  1,63
 10  2  БК БРИЗ         11 TECHBUD ELBLAG    2-11     6,55 13,45
 11  3  ДЖАК            17 ПОЛКОВНИК ПЛ     24- 1    17,11  2,89
 12  10 АВЕСТА +        14 ПАРАЛЕЛ          21-21    10,00 10,00
 13  8  ПЛИСКА V.S      -- --                        12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                       
Tbl  Team                                    IMP        Score   
 1   18 42              9  КЕРЕМИДА         17-13    11,67  8,33
 2   5  ФОРТУНА         15 ЦУЦИНГ           12-36     2,69 17,31
 3   13 ФИЛ             7  МЕРКУРИЙ          2-22     3,54 16,46
 4   4  МАЗЕТО          19 ОШАФ             39- 2    19,37  0,63
 5   26 ВКРЕ            23 НИНДЖА ПЛ        26-12    14,96  5,04
 6   12 ЧЕЛОПЕЧ         1  СЕНЬОРИ          24-13    14,09  5,91
 7   22 МЕЛТА           2  БК БРИЗ          26-14    14,39  5,61
 8   25 А Е Ц           11 TECHBUD ELBLAG   24-13    14,09  5,91
 9   24 ГАБИ            3  ДЖАК             23-16    12,77  7,23
 10  20 БОНСИСТ         8  ПЛИСКА V.S       31-10    16,68  3,32
 11  14 ПАРАЛЕЛ         16 ИНТЕР             6-24     4,00 16,00
 12  6  НАЙТИНГЕЛ       10 АВЕСТА +         25-16    13,45  6,55
 13  -- --              17 ПОЛКОВНИК ПЛ                    12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                       
Tbl  Team                                    IMP        Score   
 1   1  СЕНЬОРИ         2  БК БРИЗ          17-14    11,27  8,73
 2   3  ДЖАК            4  МАЗЕТО           16-28     5,61 14,39
 3   5  ФОРТУНА         6  НАЙТИНГЕЛ        23- 3    16,46  3,54
 4   7  МЕРКУРИЙ        8  ПЛИСКА V.S       27-11    15,50  4,50
 5   9  КЕРЕМИДА        10 АВЕСТА +         27- 0    17,87  2,13
 6   11 TECHBUD ELBLAG  12 ЧЕЛОПЕЧ           9-12     8,73 11,27
 7   13 ФИЛ             14 ПАРАЛЕЛ          21- 4    15,75  4,25
 8   15 ЦУЦИНГ          16 ИНТЕР            23- 4    16,23  3,77
 9   17 ПОЛКОВНИК ПЛ    18 42                8-50     0,05 19,95
 10  19 ОШАФ            20 БОНСИСТ          19- 7    14,39  5,61
 11  -- --              26 ВКРЕ                            12,00
 12  23 НИНДЖА ПЛ       24 ГАБИ             20-11    13,45  6,55
 13  25 А Е Ц           22 МЕЛТА            18-20     9,14 10,86

Резултати