Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Национален бридж турнир "Павел баня" 2020 - главен отборен

18.01.2020 / 09:00 - 19.01.2020 / 15:00, Павел баня
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
21 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 ВидевКолю Маринов Видев (4444) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Теню Русев Тенев (4224) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) 2,153.49 60.7947
2 ЖерменАтанас Евтимов Ангелов (4409) - Тодор Илиев Костадинов (3007) - Светослав Каменов Хаджийски (3070) - Атанас Костадинов Мяхов (4110) 2,141.13 42.5967
3 ПлискаНикола Стаматов Барантиев (5555) - Румен Ненов Трендафилов (6006) - Александър Иванов Стоянов (0969) - Георги Николов Ралев (0448) 2,134.69 34.1314
4 БарсаЖивко Руменов Драганов (4044) - Антони Иванов Николов (6666) - Атанас Кирилов Иванов (6008) - Грозьо Ангелов Донев (1550) 2,130.04 28.6954
5 ВитоКрасимир Борисов Симеонов (1205) - Тони Илчев Русев (4000) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Борислав Светославов Попов (0020) 2,126.83 24.5989
6 АБВГЕвгения Георгиева Рачева (8250) - Стою Тодоров Даракчиев (3000) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Пейчо Русев Чолаков (5066) 2,108.50 21.1750
7 Yani and friendsПетко Савов Илиев (5757) - Златан Петков Петров (5707) - Яница Колева Иванова (4077) - Юрий Елиас Перец (6074) 1,125.22 18.0792
8 СекировоНиколай Петров Бебов (3101) - Серьожа Иванов Гендов (3105) - Христо Нейчев Тепавичаров (3004) - Йосиф Алонцов Петков (3097) 1,117.61 15.0776
9 ЪпсуртВелислав Георгиев Хараланов (6077) - Васил Василев Гетов (6066) - Данаил Петров Джапунов (4112) - Тенчо Костадинов Йовков (4114) 1,115.91 11.9363
10 Тракийски бризТодор Дончев Алексиев (3993) - Борислав Ненков Борисов (5115) - Иван Бориславов Цончев (0101) - Стойчо Милков Босев (3333) 1,109.69 8.2393
11 АпелДимитър Денчев Пенев (6163) - Христо Кирилов Цветков (4683) - Ради Радев (4025) - Динко Славов Димитров (4006) 1,106.75 0.8729
12 RombulЙордан Георгиев Вълканов (4202) - Стефан Костадинов Тодоров (4008) - Георги Иванов Пацов (0909) - Nedelcu Mihnea (9508) - Viorel Micescu (9588) - Златко Паунов Неделчев (0008) - Веселин Георгиев Величков (4004) 1,101.73 0.0000
13 Ник МаксМилена Димова Стефанова (4015) - Николай Иванов Стефанов (4014) - Христо Бинев Димов (4005) - Георги Стоименов Николов (4049) - Максим Василев Велчев (4056) 1,099.61 0.0000
14 АлбенаДраганка Атанасова Георгиева (6402) - Стефан Цонев Георгиев (6401) - Теодора Георгиева Пенева (6155) - Тошко Николов Василев (7543) - Милко Петров Славов (6187) - Иван Александров Иванов (6176) 1,097.94 0.0000
15 Импас 1Димитър Иванов Димитров (8704) - Юри Петров Димитров (8710) - Тони Иванов Вълев (0149) - Димитър Тодоров Митев (3321) 104.15 0.0000
16 НезабравкаПетър Николов Николов (3180) - Лия Костова Костова (0750) - Велина Ветрушкова Костова (0038) - Томи Любомиров Наков (4644) - Цветелин Василев Василев (4645) - Тошко Димитров Сталев (4054) 99.22 0.0000
17 СборнаяИван Георгиев Марков (5714) - Радостин Иванов Радков (5748) - Мартин Димитров Марков (4058) - Тодор Димитров Печилков (3323) - Валентин Кръстев Върбанов (5704) 91.39 0.0000
18 БК БризВладимир Владимирович Василенко (6186) - Светлан Петров Казаков (6053) - Драгомир Тодоров Маринов (6036) - Алекси Димитров Алексиев (6175) 85.25 0.0000
19 ПрофесорМинчо Нейков Петков (1414) - Пенка Колева Бичева (0121) - Дора Ангелова Неделчева (0035) - Пламен Ангелов Пасков (8650) - Цветелин Георгиев Цветанов (8651) - Веселин Иванов (4069) - Мирослав Иванов Василев (8802) 79.00 0.0000
20 БонсистЕмилиан Илиев Гогев (1401) - Борил Спасов Добродолски (0013) - Траян Борисов Христов (0028) - Анна Лекова (0024) 74.04 0.0000
21 ДъблинГеорги Йорданов Георгиев (5781) - Таньо Вълков Танев (5764) - Митко Янков Желев (5770) - Добрин Иванов Колев (5775) - Найден Манолов Манолов (5768) 53.81 0.0000

2020-01-18  Павел баня 2020 - отборен

 

21 teams. Number of rounds: 11. Total score levelled - some teams («) have played fewer rounds than others.

Rank  Team    Score    Name              Count    Session  Rank      C-O  Roster                                                             

Група А
  1      4    2153,49     Видев                11      153,49     0  2000,00  Видев - Русинов - Тенев - Кермедчиев                               
  2     16    2141,13     Жермен               11      141,13     0  2000,00  Костадинов - Хaджийски - Мяхов - Евтимов                           
  3     14    2134,69     Плиска               11      134,69     0  2000,00  Барантиев - Трендафилов - Стоянов - Ралев                          
  4      8    2130,04     Барса                11      130,04     0  2000,00  Донев - Драганов - Иванов - Иванов                                 
  5     18    2126,83     Вито                 11      126,83     0  2000,00  Русев - Захариев - Попов - Симеонов                                
  6      5    2108,50     АБВГ                 11      108,50     0  2000,00  Рачева - Дарaкчиев - Радев - Чолаков                               

Група В
  7     10    1125,22     Yani and friends     11      125,22     0  1000,00  Иванова - Перец - Илиев - Петров                                   
  8      1    1117,61     Секирово             11      117,61     0  1000,00  Бебов - Гендов - Тепавичаров - Петков                              
  9     15    1115,91     Ъпсурт               11      115,91     0  1000,00  Хараланов - Гетов - Джапунов - Йовков                              
 10      3    1109,69     Тракийски бриз       11      109,69     0  1000,00  Борисов - Цончев - Босев - Алексиев                                
 11     11    1106,75     Апел                 11      106,75     0  1000,00  Пенев - Цветков - Радев - Димитров                                 
 12     17    1101,73     Rombul               11      101,73     0  1000,00  Величков - Вълканов - Тодоров - Пацов - Mihnea - Micescu - Неделчев
 13     20    1099,61     Ник Макс             11       99,61     0  1000,00  Стефанова - Стефанов - Бинев - Николов - Велчев                    
 14      7    1097,94     Албена               11       97,94     0  1000,00  Славов - Александров - Георгиева - Георгиев - Пенева - Василев     

Група С
 15     13     104,15     Импас 1              11      104,15     0           Вълев - Митев - Димитров - Димитров                                
 16      9      99,22     Незабравка           11       99,22     0           Костова - Костова - Наков - Василев - Сталев - Николов             
 17     12      91,39     Сборная              11       91,39     0           Марков - Радков - Марков - Димитров - Върбанов                     
 18      2      90,49  «  Бонсист               9  «    90,49     0           Христов - Лекова - Гогев - Добродолски                             
 19     19      85,25     БК Бриз              11       85,25     0           Василенко - Казаков - Маринов - Алексиев                           
 20     21      79,00     Професор             11       79,00     0           Иванов - Василев - Петков - Бичева - Неделчева - Пасков - Цветанов 
 21      6      65,77  «  Дъблин                9  «    65,77     0           Танев - Желев - Колев - Манолов - Георгиев  
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                                 
Tbl  Team                                       IMP     +/-        Score   
 1   4  Видев             14 Плиска            15- 9            12,42  7,58
 2   18 Вито              16 Жермен            14-42             1,96 18,04
 3   8  Барса             5  АБВГ              21-13            13,12  6,88
 4   10 Yani and friends  15 Ъпсурт            12- 7            12,05  7,95
 5   1  Секирово          11 Апел              29-19            13,78  6,22
 6   20 Ник Макс          7  Албена                                        
 7   17 Rombul            3  Тракийски бриз    18-34             4,50 15,50
 8   9  Незабравка        13 Импас 1           23-31             6,88 13,12
 9   12 Сборная           21 Професор           0- 0   2--10    12,00  0,00
 10  19 БК Бриз           -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                                 
Tbl  Team                                       IMP     +/-        Score   
 1   4  Видев             16 Жермен            23-14            13,45  6,55
 2   14 Плиска            8  Барса             17- 3            14,96  5,04
 3   18 Вито              5  АБВГ              30- 2            18,04  1,96
 4   10 Yani and friends  20 Ник Макс          29-17            14,39  5,61
 5   7  Албена            15 Ъпсурт            18-35             4,25 15,75
 6   11 Апел              17 Rombul             3- 1            10,86  9,14
 7   1  Секирово          3  Тракийски бриз    52-35            15,75  4,25
 8   13 Импас 1           21 Професор           0- 0   2--10    12,00  0,00
 9   9  Незабравка        19 БК Бриз           46-13            18,83  1,17
 10  12 Сборная           -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                                  
Tbl  Team                                       IMP                Score   
 1   4  Видев             18 Вито              49- 9            19,74  0,26
 2   16 Жермен            14 Плиска            18-17            10,44  9,56
 3   8  Барса             15 Ъпсурт            19- 1            16,00  4,00
 4   10 Yani and friends  7  Албена            11- 6            12,05  7,95
 5   11 Апел              5  АБВГ               2-18             4,50 15,50
 6   20 Ник Макс          21 Професор          23-15            13,12  6,88
 7   2  Бонсист           3  Тракийски бриз     1-29             1,96 18,04
 8   17 Rombul            9  Незабравка        20- 0            16,46  3,54
 9   1  Секирово          12 Сборная           43-10            18,83  1,17
 10  19 БК Бриз           6  Дъблин            26- 8            16,00  4,00
 11  13 Импас 1           -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                                  
Tbl  Team                                       IMP                Score   
 1   18 Вито              14 Плиска            11-13             9,14 10,86
 2   4  Видев             15 Ъпсурт            36- 0            19,24  0,76
 3   16 Жермен            5  АБВГ              63- 0            20,00  0,00
 4   8  Барса             11 Апел              25-17            13,12  6,88
 5   10 Yani and friends  7  Албена             1- 4             8,73 11,27
 6   20 Ник Макс          2  Бонсист           27-16            14,09  5,91
 7   17 Rombul            3  Тракийски бриз     3- 4             9,56 10,44
 8   21 Професор          13 Импас 1           20-18            10,86  9,14
 9   9  Незабравка        19 БК Бриз           24-10            14,96  5,04
 10  6  Дъблин            12 Сборная            7-47             0,26 19,74
 11  1  Секирово          -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                                  
Tbl  Team                                       IMP                Score   
 1   14 Плиска            18 Вито               0-20             3,54 16,46
 2   4  Видев             16 Жермен            14-16             9,14 10,86
 3   15 Ъпсурт            10 Yani and friends  12- 2            13,78  6,22
 4   5  АБВГ              7  Албена            25-13            14,39  5,61
 5   8  Барса             2  Бонсист           40-14            17,69  2,31
 6   3  Тракийски бриз    11 Апел              12-50             0,50 19,50
 7   13 Импас 1           20 Ник Макс          14-29             4,77 15,23
 8   21 Професор          1  Секирово           3- 1            10,86  9,14
 9   17 Rombul            19 БК Бриз           25-12            14,68  5,32
 10  6  Дъблин            12 Сборная            5- 2            11,27  8,73
 11  9  Незабравка        -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                                  
Tbl  Team                                       IMP                Score   
 1   15 Ъпсурт            14 Плиска             9-36             2,13 17,87
 2   4  Видев             10 Yani and friends  23-14            13,45  6,55
 3   18 Вито              8  Барса             25- 0            17,50  2,50
 4   2  Бонсист           16 Жермен            18-38             3,54 16,46
 5   5  АБВГ              11 Апел              27-22            12,05  7,95
 6   20 Ник Макс          7  Албена             6-38             1,32 18,68
 7   3  Тракийски бриз    9  Незабравка        32- 4            18,04  1,96
 8   1  Секирово          21 Професор          19-24             7,95 12,05
 9   13 Импас 1           6  Дъблин            19- 3            15,50  4,50
 10  19 БК Бриз           12 Сборная           13- 8            12,05  7,95
 11  17 Rombul            -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                                  
Tbl  Team                                       IMP                Score   
 1   14 Плиска            15 Ъпсурт            17-20             8,73 11,27
 2   4  Видев             10 Yani and friends  23-26             8,73 11,27
 3   2  Бонсист           18 Вито               9-22             5,32 14,68
 4   8  Барса             11 Апел              35-19            15,50  4,50
 5   7  Албена            16 Жермен             3-20             4,25 15,75
 6   5  АБВГ              3  Тракийски бриз    13- 0            14,68  5,32
 7   20 Ник Макс          21 Професор          27-14            14,68  5,32
 8   9  Незабравка        1  Секирово          18-17            10,44  9,56
 9   17 Rombul            13 Импас 1           10-20             6,22 13,78
 10  6  Дъблин            19 БК Бриз           15-16             9,56 10,44
 11  12 Сборная           -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                                  
Tbl  Team                                       IMP                Score   
 1   14 Плиска            10 Yani and friends  22-17            12,05  7,95
 2   15 Ъпсурт            7  Албена            25- 3            16,90  3,10
 3   4  Видев             5  АБВГ              22- 2            16,46  3,54
 4   8  Барса             18 Вито               4- 8             8,33 11,67
 5   20 Ник Макс          2  Бонсист            3-44             0,15 19,85
 6   3  Тракийски бриз    11 Апел               4-19             4,77 15,23
 7   16 Жермен            1  Секирово          21- 8            14,68  5,32
 8   21 Професор          13 Импас 1           26-16            13,78  6,22
 9   17 Rombul            6  Дъблин            27-22            12,05  7,95
 10  12 Сборная           9  Незабравка         7-33             2,31 17,69
 11  19 БК Бриз           -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                                  
Tbl  Team                                       IMP                Score   
 1   14 Плиска            7  Албена            25-21            11,67  8,33
 2   10 Yani and friends  18 Вито              13- 5            13,12  6,88
 3   20 Ник Макс          15 Ъпсурт             6-17             5,91 14,09
 4   11 Апел              4  Видев              5-21             4,50 15,50
 5   1  Секирово          5  АБВГ              13-41             1,96 18,04
 6   8  Барса             21 Професор          48-14            18,97  1,03
 7   2  Бонсист           17 Rombul            45-19            17,69  2,31
 8   12 Сборная           3  Тракийски бриз     0-34             1,03 18,97
 9   19 БК Бриз           16 Жермен             0-46             0,00 20,00
 10  9  Незабравка        13 Импас 1            2-10             6,88 13,12
 11  6  Дъблин            -- --                                 14,67

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                                  
Tbl  Team                                       IMP                Score   
 1   1  Секирово          3  Тракийски бриз    17-12            12,05  7,95
 2   2  Бонсист           4  Видев              6- 9             8,73 11,27
 3   5  АБВГ              7  Албена             1-29             1,96 18,04
 4   6  Дъблин            8  Барса              3-22             3,77 16,23
 5   9  Незабравка        11 Апел               1-18             4,25 15,75
 6   10 Yani and friends  12 Сборная           17- 4            14,68  5,32
 7   13 Импас 1           15 Ъпсурт            11-27             4,50 15,50
 8   14 Плиска            16 Жермен            36- 9            17,87  2,13
 9   17 Rombul            19 БК Бриз           20-17            11,27  8,73
 10  18 Вито              21 Професор          17- 7            13,78  6,22
 11  20 Ник Макс          -- --                                 13,20

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                                  
Tbl  Team                                       IMP                Score   
 1   1  Секирово          2  Бонсист           16-13            11,27  8,73
 2   3  Тракийски бриз    4  Видев             12-23             5,91 14,09
 3   5  АБВГ              6  Дъблин            39- 1            19,50  0,50
 4   7  Албена            8  Барса             20- 0            16,46  3,54
 5   9  Незабравка        10 Yani and friends   9-38             1,79 18,21
 6   11 Апел              12 Сборная           17-15            10,86  9,14
 7   13 Импас 1           14 Плиска             1-52             0,00 20,00
 8   15 Ъпсурт            16 Жермен            16- 6            13,78  6,22
 9   17 Rombul            18 Вито              14-34             3,54 16,46
 10  19 БК Бриз           20 Ник Макс          11-36             2,50 17,50
 11  21 Професор          -- --                                 12,00

Резултати