Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Отборен турнир "Приморско клуб"

29.08.2020 / 12:00 - 30.08.2020 / 11:00, Добрич
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
20 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 СборнаяАлександър Иванов Стоянов (0969) - Марк Антонов Андонов (6171) - Антон Марков Андонов (6009) - Христо Георгиев Христов (1001) 1,162.02 59.3296
2 Бридж +Живко Руменов Драганов (4044) - Грозьо Ангелов Донев (1550) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Виктор Аронов (2999) 1,134.45 41.5307
3 НиколовРосен Георгиев Гунев (1968) - Иван Нанев (0023) - Владимир Балчев Михов (1023) - Георги Стаматов Стаматов (0077) 1,131.90 33.2104
4 ККГеорги Николов Ралев (0448) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Златко Паунов Неделчев (0008) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) 1,130.43 27.8280
5 ВидевРумен Ненов Трендафилов (6006) - Теню Русев Тенев (4224) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Колю Маринов Видев (4444) 1,122.89 23.7318
6 ЯнкоАлександър Атанасов Александров (0303) - Исмет Хюсеинов Кумалиев (7544) - Янко Енчев Янков (1615) - Георги Тодоров Георгиев (1528) 1,116.61 20.2649
7 МолиСтефан Жечков Скорчев (6336) - Десислава Цанкова Малакова (4334) - Стелиана Петрова Иванова (6007) - Елена Кирилова Михова (1202) - Петър Борисов Иванов (5544) 1,111.11 17.0780
8 ХебросЗлати Владимиров Георгиев (0220) - Веселин Живков Сидеров (4411) - Детелин Василев Петров (4426) - Милко Жеков Милков (4420) 1,106.73 13.9140
9 ЧенгелКрасимир Михайлов Ангелов (4537) - Румен Христов Балджийски (4520) - Иво Георгиев Велков (1400) - Пейчо Русев Чолаков (5066) - Йордан Иванов Йорданов (7632) - Стефка Петкова Паскалева (1804) 1,106.54 10.4648
10 СердикаДиян Цветанов Данаилов (0054) - Стойчо Милков Босев (3333) - Иван Василев Радев (4200) - Йордан Георгиев Вълканов (4202) - Климентин Николайчев Николчев (0151) 1,105.38 5.9330
11 ВС ЛозенецПетко Савов Илиев (5757) - Димитър Николов Гюров (5700) - Златан Петков Петров (5707) - Живко Динев Иванов (5712) - Борис Христов Борисов (5703) 119.97 0.0000
12 ХеросГалина Стоянова Атанасова (5060) - Димо Христов Желязков (3113) - Борислав Иванов Тричков (0808) - Антон Георгиев Антонов (8030) 114.62 0.0000
13 ALERTГеорги Щерев Петров (4231) - Димитър Денчев Пенев (6163) - Тошко Николов Василев (7543) - Теодора Георгиева Пенева (6155) 102.94 0.0000
14 ЧелопечАнтон Оттов Антонов (2006) - Атанас Първанов Ангелов (4555) - Даниела Петкова Григорова (2007) - Красимир Любомиров Димитров (8725) - Пламен Петков Христов (6042) - Атанас Георгиев Тимев (4525) 97.06 0.0000
15 КримРашко Христов Рашков (1388) - Камелия Николова Рашкова (0785) - Борислав Красимиров Ризов (0114) - Владимир Георгиев Янков (0115) - Иван Минчев Минчев (3179) - Момчил Момчилов Мончев (0622) 92.75 0.0000
16 ИнструкторЮри Петров Димитров (8710) - Валери Костадинов Стоянов (8708) - Георги Велчев Петров (8716) - Димитър Иванов Димитров (8704) 92.50 0.0000
17 СкурецАнна Лекова (0024) - Емилиан Илиев Гогев (1401) - Борил Спасов Добродолски (0013) - Иван Йорданов Павлов (0707) 92.11 0.0000
18 Yani and friendsЯница Колева Иванова (4077) - Христо Кирилов Цветков (4683) - Венцислав Кацаров (4681) - Юрий Елиас Перец (6074) 85.04 0.0000
19 СекировоГеорги Николов Лесов (3100) - Петър Делипетров (3099) - Йосиф Алонцов Петков (3097) - Николай Петров Бебов (3101) - Серьожа Иванов Гендов (3105) 83.10 0.0000
20 ГънърсЦветелин Василев Василев (4645) - Томи Любомиров Наков (4644) - Валентина Генова Николова (4538) - Васил Панчев Николов (4539) - Йордан Костадинов Костов (3051) - Илиан Ангелов Ангелов (3163) 63.85 0.0000



20 teams. Number of rounds: 11.

Rank  Team    Score  Name              Session  Rank      C-O  Roster                                                        

   1    20  1162,02  Сборная            162,02     0  1000,00  Стоянов - Христов - Андонов - Андонов                         
   2    11  1134,45  Бридж +            134,45     0  1000,00  Аронов - Захариев - Донев - Драганов                          
   3     3  1131,90  Николов            131,90     0  1000,00  Стаматов - Михов - Нанев - Гунев                              
   4    18  1130,43  КК                 130,43     0  1000,00  Радев - Ралев - Кермедчиев - Неделчев                         
   5    10  1122,89  Видев              122,89     0  1000,00  Видев - Русинов - Тенев - Трендафилов                         

   6     8  1116,61  Янко               116,61     0  1000,00  Александров - Георгиев - Янков - Кумалиев                     
   7     2  1111,11  Моли               111,11     0  1000,00  Иванова - Малакова - Скорчев - Иванов - Михова                
   8     7  1106,73  Хеброс             106,73     0  1000,00  Милков - Петров - Сидеров - Георгиев                          
   9     9  1106,54  Ченгел             106,54     0  1000,00  Паскалева - Йорданов - Чолаков - Велков - Балджийски - Ангелов
  10     6  1105,38  Сердика            105,38     0  1000,00  Данаилов - Николчев - Вълканов - Радев - Босев                

  11     1   119,97  ВС Лозенец         119,97     0           Гюров - Илиев - Борисов - Иванов - Петров                     
  12    19   114,62  Херос              114,62     0           Антонов - Тричков - Желязков - Атанасова                      
  13    14   102,94  ALERT              102,94     0           Пенева - Василев - Пенев - Петров                             
  14    13    97,06  Челопеч             97,06     0           Ангелов - Антонов - Тимев - Христов - Димитров - Григорова    
  15     4    92,75  Крим                92,75     0           Рашкова - Рашков - Мончев - Минчев - Янков - Ризов            

  16    17    92,50  Инструктор          92,50     0           Димитров - Стоянов - Димитров - Петров                        
  17    15    92,11  Скурец              92,11     0           Лекова - Гогев - Добродолски - Павлов                         
  18    12    85,04  Yani and friends    85,04     0           Иванова - Цветков - Кацаров - Перец                           
  19    16    83,10  Секирово            83,10     0           Бебов - Гендов - Лесов - Делипетров - Петков                  
  20     5    63,85  Гънърс              63,85     0           Николова - Николов - Костов - Ангелов - Василев - Наков       

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                                   
Tbl  Team                                       IMP      +/-         Score   
 1   20 Сборная           3  Николов           30- 4              17,69  2,31
 2   11 Бридж +           8  Янко              33- 2              18,53  1,47
 3   18 КК                2  Моли              39-19              16,46  3,54
 4   7  Хеброс            6  Сердика            0- 0   -10--10     0,00  0,00
 5   9  Ченгел            10 Видев              8-41               1,17 18,83
 6   1  ВС Лозенец        14 ALERT             29-11              16,00  4,00
 7   13 Челопеч           19 Херос              0-36               0,76 19,24
 8   15 Скурец            4  Крим               9-10               9,56 10,44
 9   17 Инструктор        12 Yani and friends   0- 0     12-0     22,00 10,00
 10  5  Гънърс            16 Секирово           0- 0   -10--10     0,00  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                                   
Tbl  Team                                       IMP                  Score   
 1   20 Сборная           11 Бридж +           28- 1              17,87  2,13
 2   3  Николов           7  Хеброс            46- 0              20,00  0,00
 3   2  Моли              8  Янко              19-34               4,77 15,23
 4   18 КК                10 Видев             32-19              14,68  5,32
 5   6  Сердика           9  Ченгел            13-14               9,56 10,44
 6   1  ВС Лозенец        14 ALERT             20-14              12,42  7,58
 7   19 Херос             16 Секирово          28-16              14,39  5,61
 8   13 Челопеч           12 Yani and friends  34- 0              18,97  1,03
 9   4  Крим              15 Скурец            20-22               9,14 10,86
 10  17 Инструктор        5  Гънърс            11-14               8,73 11,27

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                                    
Tbl  Team                                       IMP                  Score   
 1   11 Бридж +           20 Сборная           12-52               0,26 19,74
 2   3  Николов           7  Хеброс            15-23               6,88 13,12
 3   10 Видев             2  Моли              17-24               7,23 12,77
 4   6  Сердика           8  Янко               4-12               6,88 13,12
 5   18 КК                19 Херос             27- 2              17,50  2,50
 6   9  Ченгел            13 Челопеч           25- 1              17,31  2,69
 7   16 Секирово          14 ALERT              1-24               2,89 17,11
 8   1  ВС Лозенец        12 Yani and friends  31- 0              18,53  1,47
 9   4  Крим              17 Инструктор        33-24              13,45  6,55
 10  15 Скурец            5  Гънърс            39- 6              18,83  1,17

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                                    
Tbl  Team                                       IMP      +/-         Score   
 1   11 Бридж +           3  Николов           16-10              12,42  7,58
 2   2  Моли              20 Сборная            0-37     0-0       0,63 19,37
 3   6  Сердика           10 Видев             11-27               4,50 15,50
 4   9  Ченгел            7  Хеброс             7-37               1,63 18,37
 5   8  Янко              19 Херос             21-14              12,77  7,23
 6   14 ALERT             18 КК                 6-21               4,77 15,23
 7   13 Челопеч           1  ВС Лозенец        14-18               8,33 11,67
 8   4  Крим              16 Секирово           6-33               2,13 17,87
 9   12 Yani and friends  15 Скурец            40-13              17,87  2,13
 10  17 Инструктор        5  Гънърс            10-17               7,23 12,77

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                                    
Tbl  Team                                       IMP                  Score   
 1   11 Бридж +           20 Сборная           13-15               9,14 10,86
 2   3  Николов           6  Сердика            1- 4               8,73 11,27
 3   10 Видев             2  Моли              11-35               2,69 17,31
 4   14 ALERT             9  Ченгел             8-41               1,17 18,83
 5   7  Хеброс            19 Херос             24-15              13,45  6,55
 6   18 КК                13 Челопеч           22-24               9,14 10,86
 7   8  Янко              15 Скурец            19- 2              15,75  4,25
 8   1  ВС Лозенец        12 Yani and friends  16- 9              12,77  7,23
 9   5  Гънърс            4  Крим              11-10              10,44  9,56
 10  17 Инструктор        16 Секирово           4-22               4,00 16,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                                    
Tbl  Team                                       IMP                  Score   
 1   20 Сборная           3  Николов           13- 9              11,67  8,33
 2   7  Хеброс            11 Бридж +           10-32               3,10 16,90
 3   2  Моли              6  Сердика           13-22               6,55 13,45
 4   19 Херос             14 ALERT             15-20               7,95 12,05
 5   1  ВС Лозенец        10 Видев              8-36               1,96 18,04
 6   18 КК                8  Янко               9-17               6,88 13,12
 7   17 Инструктор        9  Ченгел            17-35               4,00 16,00
 8   15 Скурец            4  Крим               7- 5              10,86  9,14
 9   13 Челопеч           16 Секирово          23- 2              16,68  3,32
 10  12 Yani and friends  5  Гънърс            33-12              16,68  3,32

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                                    
Tbl  Team                                       IMP                  Score   
 1   2  Моли              3  Николов           13-21               6,88 13,12
 2   11 Бридж +           6  Сердика           23- 1              16,90  3,10
 3   14 ALERT             7  Хеброс            15-18               8,73 11,27
 4   20 Сборная           1  ВС Лозенец        38-11              17,87  2,13
 5   10 Видев             18 КК                25-23              10,86  9,14
 6   19 Херос             13 Челопеч           35- 7              18,04  1,96
 7   9  Ченгел            8  Янко              17-25               6,88 13,12
 8   4  Крим              17 Инструктор        19-23               8,33 11,67
 9   15 Скурец            12 Yani and friends  14-14              10,00 10,00
 10  16 Секирово          5  Гънърс            20-11              13,45  6,55

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                                    
Tbl  Team                                       IMP                  Score   
 1   3  Николов           11 Бридж +            8- 9               9,56 10,44
 2   6  Сердика           7  Хеброс            13- 4              13,45  6,55
 3   2  Моли              19 Херос             38- 0              19,50  0,50
 4   10 Видев             14 ALERT             14-23               6,55 13,45
 5   9  Ченгел            20 Сборная            3-24               3,32 16,68
 6   8  Янко              1  ВС Лозенец        18-33               4,77 15,23
 7   18 КК                15 Скурец            22- 0              16,90  3,10
 8   13 Челопеч           12 Yani and friends  28- 2              17,69  2,31
 9   16 Секирово          4  Крим               6-13               7,23 12,77
 10  5  Гънърс            17 Инструктор         8-18               6,22 13,78

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                                    
Tbl  Team                                       IMP                  Score   
 1   3  Николов           10 Видев             25- 1              17,31  2,69
 2   11 Бридж +           2  Моли              17- 9              13,12  6,88
 3   20 Сборная           7  Хеброс            10-29               3,77 16,23
 4   6  Сердика           15 Скурец            30- 1              18,21  1,79
 5   14 ALERT             18 КК                39-26              14,68  5,32
 6   4  Крим              19 Херос              1-47               0,00 20,00
 7   12 Yani and friends  9  Ченгел             3-36               1,17 18,83
 8   8  Янко              16 Секирово          16- 1              15,23  4,77
 9   1  ВС Лозенец        5  Гънърс            36- 7              18,21  1,79
 10  17 Инструктор        13 Челопеч           16-28               5,61 14,39

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                                    
Tbl  Team                                       IMP                  Score   
 1   14 ALERT             3  Николов            1-35               1,03 18,97
 2   10 Видев             15 Скурец            36-12              17,31  2,69
 3   18 КК                11 Бридж +           10-35               2,50 17,50
 4   6  Сердика           20 Сборная           13-16               8,73 11,27
 5   2  Моли              8  Янко              44-11              18,83  1,17
 6   7  Хеброс            1  ВС Лозенец        22- 6              15,50  4,50
 7   19 Херос             5  Гънърс            23-14              13,45  6,55
 8   12 Yani and friends  17 Инструктор        20- 8              14,39  5,61
 9   16 Секирово          9  Ченгел             8- 8              10,00 10,00
 10  4  Крим              13 Челопеч           35-13              16,90  3,10

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                                    
Tbl  Team                                       IMP                  Score   
 1   1  ВС Лозенец        2  Моли               4-13               6,55 13,45
 2   3  Николов           4  Крим              41- 6              19,11  0,89
 3   5  Гънърс            6  Сердика            8-27               3,77 16,23
 4   7  Хеброс            8  Янко              11-13               9,14 10,86
 5   9  Ченгел            10 Видев              3-30               2,13 17,87
 6   11 Бридж +           12 Yani and friends  30- 7              17,11  2,89
 7   13 Челопеч           14 ALERT             12-42               1,63 18,37
 8   15 Скурец            16 Секирово          43-15              18,04  1,96
 9   17 Инструктор        18 КК                 1-22               3,32 16,68
 10  19 Херос             20 Сборная            7-22               4,77 15,23

Резултати