Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

40 Национален турнир "Хасково 2020" - отборно

05.09.2020 / 21:00 - 06.09.2020 / 21:00, Хасково
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
10 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 ВОДОЛЕЙСтефан Веселинов Менчиков (4408) - Иван Георгиев Величков (4002) - Живко Веселинов Сидеров (4433) - Димо Христов Желязков (3113) - Тодор Илиев Костадинов (3007) 145.60 41.9524
2 ОПУСТОШИТЕЛИТЕЖивко Руменов Драганов (4044) - Николай Емилов Василев (4028) - Петър Борисов Иванов (5544) - Марк Антонов Андонов (6171) - Тодор Иванов Павлов (0193) 129.08 28.4535
3 ЧЕНГЕЛГеорги Тодоров Георгиев (1528) - Стефка Петкова Паскалева (1804) - Йордан Иванов Йорданов (7632) - Светослав Денчев Денчев (4217) - Бойко Еремиев Батуров (4215) 119.38 21.1156
4 ВИДЕВНиколай Георгиев Кермедчиев (0812) - Теню Русев Тенев (4224) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Колю Маринов Видев (4444) 114.87 15.1261
5 ДИМИТРОВГРАДГеорги Николов Лесов (3100) - Руси Димчев Ганчев (4229) - Танчо Янев Койнов (4230) - Георги Първанов Първанов (4949) 114.37 8.3905
6 ХАСКОВОГеорги Делчев Делинов (4218) - Владимир Андреев Андреев (4244) - Сашо Захариев Тонев (4281) - Георги Петков Митрев (4205) 103.70 0.0000
7 БОНСИСТЙордан Любомиров Гачев (7314) - Стелиана Петрова Иванова (6007) - Десислава Цанкова Малакова (4334) - Траян Борисов Христов (0028) 92.29 0.0000
8 АРДА КЖMehmet Mert (9601) - Евгений Цонев (9732) - Селиатин Мехмед Шабан (4884) - Александър Марков Великов (4238) 84.04 0.0000
9 SLAYERАнтонио Спасов Коцев (0112) - Божидар Тенев Събев (4206) - Мартин Димитров Марков (4058) - Георги Стефанов Айрянов (5738) 83.02 0.0000
10 МИТКОДимитър Йорданов Кръстев (4654) - Цветелин Василев Василев (4645) - Томи Любомиров Наков (4644) - Петър Николов Николов (3180) - Тошко Димитров Сталев (4054) - Любомир Недев Друмев (4081) 81.65 0.0000

2020-09-05  ОТБОРЕН ТУРНИР ЗА КУПА "БК ХАСКОВО"

 

10 teams. Number of rounds: 11.

Rank  Team   Score  Name            Roster                                               

   1     1  145,60  ВОДОЛЕЙ         Костадинов - Желязков - Сидеров - Величков - Менчиков
   2     7  129,08  ОПУСТОШИТЕЛИТЕ  Драганов - Павлов - Андонов - Иванов - Василев       
   3     5  119,38  ЧЕНГЕЛ          Йорданов - Паскалева - Георгиев - Батуров - Денчев   
   4     3  114,87  ВИДЕВ           Видев - Русинов - Тенев - Кермедчиев                 
   5     2  114,37  ДИМИТРОВГРАД    Първанов - Койнов - Ганчев - Лесов                   

   6    10  103,70  ХАСКОВО         Андреев - Делинов - Митрев - Тонев                   
   7     6   92,29  БОНСИСТ         Христов - Малакова - Иванова - Гачев                 
   8     8   84,04  АРДА КЖ         Mert - Цонев - Шабан - Великов                       
   9     4   83,02  SLAYER          Коцев - Събев - Марков - Айрянов                     
  10     9   81,65  МИТКО           Кръстев - Василев - Наков - Николов - Сталев - Друмев

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                             
Tbl  Team                                   IMP     +/-        Score   
 1   5  ЧЕНГЕЛ          1  ВОДОЛЕЙ         12-23             5,91 14,09
 2   2  ДИМИТРОВГРАД    7  ОПУСТОШИТЕЛИТЕ   5-31             2,31 17,69
 3   10 ХАСКОВО         3  ВИДЕВ           13- 0            14,68  5,32
 4   9  МИТКО           6  БОНСИСТ          0-20             3,54 16,46
 5   8  АРДА КЖ         4  SLAYER           0- 0   -10-2     0,00 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                             
Tbl  Team                                   IMP     +/-        Score   
 1   1  ВОДОЛЕЙ         5  ЧЕНГЕЛ          40- 7            18,83  1,17
 2   7  ОПУСТОШИТЕЛИТЕ  2  ДИМИТРОВГРАД    22-33             5,91 14,09
 3   3  ВИДЕВ           10 ХАСКОВО         25- 7            16,00  4,00
 4   8  АРДА КЖ         9  МИТКО            0- 0   -10-2     0,00 12,00
 5   4  SLAYER          6  БОНСИСТ         18-21             8,73 11,27

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                              
Tbl  Team                                   IMP     +/-        Score   
 1   1  ВОДОЛЕЙ         2  ДИМИТРОВГРАД    30- 7            17,11  2,89
 2   3  ВИДЕВ           4  SLAYER          50-13            19,37  0,63
 3   8  АРДА КЖ         7  ОПУСТОШИТЕЛИТЕ   0- 0   -10-2     0,00 12,00
 4   9  МИТКО           10 ХАСКОВО         25-25            10,00 10,00
 5   6  БОНСИСТ         5  ЧЕНГЕЛ           0-20             3,54 16,46

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                              
Tbl  Team                                   IMP     +/-        Score   
 1   10 ХАСКОВО         8  АРДА КЖ          0- 0   2--10    12,00  0,00
 2   2  ДИМИТРОВГРАД    9  МИТКО           14-20             7,58 12,42
 3   5  ЧЕНГЕЛ          3  ВИДЕВ           16-32             4,50 15,50
 4   6  БОНСИСТ         4  SLAYER          14-25             5,91 14,09
 5   7  ОПУСТОШИТЕЛИТЕ  1  ВОДОЛЕЙ         16-12            11,67  8,33

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                              
Tbl  Team                                   IMP                Score   
 1   9  МИТКО           7  ОПУСТОШИТЕЛИТЕ   9-11             9,14 10,86
 2   4  SLAYER          5  ЧЕНГЕЛ           1-31             1,63 18,37
 3   1  ВОДОЛЕЙ         10 ХАСКОВО         27-24            11,27  8,73
 4   8  АРДА КЖ         2  ДИМИТРОВГРАД    20-11            13,45  6,55
 5   3  ВИДЕВ           6  БОНСИСТ         13- 0            14,68  5,32

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                              
Tbl  Team                                   IMP                Score   
 1   3  ВИДЕВ           1  ВОДОЛЕЙ         16-25             6,55 13,45
 2   6  БОНСИСТ         9  МИТКО            3- 0            11,27  8,73
 3   2  ДИМИТРОВГРАД    5  ЧЕНГЕЛ          15- 2            14,68  5,32
 4   4  SLAYER          8  АРДА КЖ         21-30             6,55 13,45
 5   10 ХАСКОВО         7  ОПУСТОШИТЕЛИТЕ  21-19            10,86  9,14

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                              
Tbl  Team                                   IMP                Score   
 1   5  ЧЕНГЕЛ          10 ХАСКОВО         22-13            13,45  6,55
 2   7  ОПУСТОШИТЕЛИТЕ  2  ДИМИТРОВГРАД     6-20             5,04 14,96
 3   9  МИТКО           4  SLAYER          40- 5            19,11  0,89
 4   1  ВОДОЛЕЙ         6  БОНСИСТ         13- 5            13,12  6,88
 5   8  АРДА КЖ         3  ВИДЕВ           17- 6            14,09  5,91

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                              
Tbl  Team                                   IMP                Score   
 1   3  ВИДЕВ           9  МИТКО           35- 5            18,37  1,63
 2   4  SLAYER          1  ВОДОЛЕЙ         13-23             6,22 13,78
 3   6  БОНСИСТ         8  АРДА КЖ          5- 0            12,05  7,95
 4   10 ХАСКОВО         2  ДИМИТРОВГРАД    29-20            13,45  6,55
 5   5  ЧЕНГЕЛ          7  ОПУСТОШИТЕЛИТЕ  11-11            10,00 10,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                              
Tbl  Team                                   IMP                Score   
 1   1  ВОДОЛЕЙ         5  ЧЕНГЕЛ          22-18            11,67  8,33
 2   10 ХАСКОВО         6  БОНСИСТ          7- 9             9,14 10,86
 3   7  ОПУСТОШИТЕЛИТЕ  4  SLAYER          55- 5            20,00  0,00
 4   9  МИТКО           8  АРДА КЖ          0-42             0,05 19,95
 5   2  ДИМИТРОВГРАД    3  ВИДЕВ           31- 2            18,21  1,79

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                              
Tbl  Team                                   IMP                Score   
 1   6  БОНСИСТ         7  ОПУСТОШИТЕЛИТЕ  17-20             8,73 11,27
 2   8  АРДА КЖ         1  ВОДОЛЕЙ         35-30            12,05  7,95
 3   4  SLAYER          2  ДИМИТРОВГРАД    32-23            13,45  6,55
 4   3  ВИДЕВ           10 ХАСКОВО         18-26             6,88 13,12
 5   5  ЧЕНГЕЛ          9  МИТКО           38- 4            18,97  1,03

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                              
Tbl  Team                                   IMP                Score   
 1   10 ХАСКОВО         4  SLAYER           0-33             1,17 18,83
 2   7  ОПУСТОШИТЕЛИТЕ  3  ВИДЕВ           26-10            15,50  4,50
 3   5  ЧЕНГЕЛ          8  АРДА КЖ         26- 4            16,90  3,10
 4   1  ВОДОЛЕЙ         9  МИТКО           19- 1            16,00  4,00
 5   2  ДИМИТРОВГРАД    6  БОНСИСТ         56- 0            20,00  0,00

Резултати