Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Отборен турнир "Тюленово 2020"

17.10.2020 / 15:00 - 18.10.2020 / 11:00,
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
10 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 JuniorsВалериу Георге (9026) - Dragos Lesan (9506) - Viorica Mladin (9512) - Marius Georgescu (9500) 146.91 41.9524
2 VarnaМилко Петров Славов (6187) - Юрий Елиас Перец (6074) - Димитър Денчев Пенев (6163) - Иван Александров Иванов (6176) 130.36 28.4535
3 BibanuIancu Bacalu (9509) - Gabriel Dinescu (9599) - Viorel Micescu (9588) - Florin Safta (9504) 123.49 21.1156
4 BomarСтанислав Бончев Недков (6438) - Йордан Пламенов Щерев (6451) - Паскал Христов Паскалев (6406) - Радослав Радев Радев (6033) 122.28 15.1261
5 ShablaВенислав Нейков Колев (6026) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Пейчо Русев Чолаков (5066) - Васил Василев Гетов (6066) 112.21 8.3905
6 UskudarDan Ignatescu (9538) - Mihai Grigoriu (9536) - Alexandra Guja (9218) - Мирчеа Петреску (9027) 111.36 0.0000
7 BrizИван Желев Иванов (6195) - Светлан Петров Казаков (6053) - Илияна Иванова Грудева (6154) - Даниела Анатолиева Тончева (6049) 106.49 0.0000
8 AlbenaСтефан Цонев Георгиев (6401) - Драганка Атанасова Георгиева (6402) - Теодора Георгиева Пенева (6155) - Тошко Николов Василев (7543) 98.86 0.0000
9 DoBridgeГеорги Илиев Георгиев (6408) - Людмил Любенов Иванов (6411) - Кристиян Николаев Статев (6461) - Тодор Димитров Тодоров (6445) 81.03 0.0000
10 BurumВалентин Михайлов Иванов (7607) - Йордан Иванов Йорданов (7632) - Braia Aleksandru (9558) - Вичо Тодоров Дечев (6014) - Милена Симеонова Русчева (7606) 67.01 0.0000

10 teams. Number of rounds: 11.

Rank  Team   Score  Name      Roster                                       

   1     3  146,91  Juniors   Gheorghe - Lesan - Mladin - Georgescu        
   2     2  130,36  Varna     Perets - Penev - Aleksandrov - Slavov        
   3     6  123,49  Bibanu    Bacalu - Dinescu - Micescu - Safta           
   4     9  122,28  Bomar     Radev - Nedkov - Shterev - Paskalev          
   5     5  112,21  Shabla    Radev - Cholakov - Getov - Kolev             

   6    10  111,36  Uskudar   Ignatescu - Mihai - Guja - Petrescu          
   7     4  106,49  Briz      Grudeva - Kazakova - Ivanov - Kazakov        
   8     8   98,86  Albena    Georgiev - Georgieva - Peneva - Vasilev      
   9     1   81,03  DoBridge  Georgiev - Ivanov - Statev - Todorov         
  10     7   67,01  Burum     Braia - Dechev - Ruscheva - Ivanov - Yordanov

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                             Round:  10                                         
Tbl  Team                       IMP        Score       Tbl  Team                       IMP        Score   
 1   3  Juniors   6  Bibanu    42- 6    19,24  0,76     1   6  Bibanu    3  Juniors    2-10     6,88 13,12
 2   9  Bomar     2  Varna      7-23     4,50 15,50     2   2  Varna     5  Shabla    20-16    11,67  8,33
 3   5  Shabla    10 Uskudar    6-34     1,96 18,04     3   9  Bomar     4  Briz      41- 1    19,74  0,26
 4   4  Briz      1  DoBridge  33- 1    18,68  1,32     4   10 Uskudar   8  Albena    16-15    10,44  9,56
 5   8  Albena    7  Burum     42- 5    19,37  0,63     5   7  Burum     1  DoBridge  25-27     9,14 10,86

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                              Round:  8                                          
Tbl  Team                       IMP        Score       Tbl  Team                       IMP        Score   
 1   6  Bibanu    3  Juniors   13-12    10,44  9,56     1   6  Bibanu    3  Juniors    1-29     1,96 18,04
 2   5  Shabla    2  Varna     22-26     8,33 11,67     2   5  Shabla    2  Varna     14-17     8,73 11,27
 3   10 Uskudar   9  Bomar      2-31     1,79 18,21     3   10 Uskudar   9  Bomar     10-17     7,23 12,77
 4   4  Briz      1  DoBridge  35-12    17,11  2,89     4   1  DoBridge  4  Briz       7-31     2,69 17,31
 5   8  Albena    7  Burum     19- 6    14,68  5,32     5   7  Burum     8  Albena    17-28     5,91 14,09

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                              Round:  6                                          
Tbl  Team                       IMP        Score       Tbl  Team                       IMP        Score   
 1   6  Bibanu    2  Varna     24-18    12,42  7,58     1   6  Bibanu    3  Juniors   13-10    11,27  8,73
 2   3  Juniors   10 Uskudar   17- 1    15,50  4,50     2   10 Uskudar   5  Shabla    15-15    10,00 10,00
 3   5  Shabla    1  DoBridge  34- 7    17,87  2,13     3   2  Varna     4  Briz      40-13    17,87  2,13
 4   4  Briz      9  Bomar      1-51     0,00 20,00     4   1  DoBridge  9  Bomar     25- 4    16,68  3,32
 5   8  Albena    7  Burum      5-25     3,54 16,46     5   8  Albena    7  Burum     20-13    12,77  7,23

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                              Round:  4                                          
Tbl  Team                       IMP        Score       Tbl  Team                       IMP        Score   
 1   6  Bibanu    10 Uskudar   36-13    17,11  2,89     1   6  Bibanu    9  Bomar     24- 8    15,50  4,50
 2   3  Juniors   1  DoBridge  25-13    14,39  5,61     2   2  Varna     10 Uskudar   14-48     1,03 18,97
 3   9  Bomar     2  Varna      3-27     2,69 17,31     3   3  Juniors   5  Shabla    36-23    14,68  5,32
 4   5  Shabla    7  Burum     52- 5    20,00  0,00     4   1  DoBridge  8  Albena    25- 1    17,31  2,69
 5   4  Briz      8  Albena    30-13    15,75  4,25     5   4  Briz      7  Burum     37-26    14,09  5,91

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                              Round:  2                                          
Tbl  Team                       IMP        Score       Tbl  Team                       IMP        Score   
 1   2  Varna     6  Bibanu     1-16     4,77 15,23     1   2  Varna     3  Juniors   29-14    15,23  4,77
 2   9  Bomar     3  Juniors   14-20     7,58 12,42     2   6  Bibanu    7  Burum     51-13    19,50  0,50
 3   10 Uskudar   1  DoBridge  37-12    17,50  2,50     3   8  Albena    9  Bomar      6-40     1,03 18,97
 4   5  Shabla    7  Burum     29-18    14,09  5,91     4   10 Uskudar   5  Shabla    21-21    10,00 10,00
 5   8  Albena    4  Briz       2-10     6,88 13,12     5   4  Briz      1  DoBridge  22-38     4,50 15,50

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                          
Tbl  Team                       IMP        Score   
 1   1  DoBridge  2  Varna      0-20     3,54 16,46
 2   3  Juniors   4  Briz      32-12    16,46  3,54
 3   5  Shabla    6  Bibanu    13-19     7,58 12,42
 4   7  Burum     8  Albena    19-19    10,00 10,00
 5   9  Bomar     10 Uskudar   24-24    10,00 10,00

Резултати