Bulgarian Bridge Federation

XLIV МБФ "Стара Загора" - двойков турнир, сесия 2

04.10.2022 / 23:00 - 09.10.2022 / 05:00,
Национален, Двойков 0лв. /Двойков
0 Участници в турнира 52 игри/1

2022-10-07  44 МБФ Стара Загора - сесия 2

Игри           Лични резултати            Bridgewebs

29 tables, 57 pairs, 1 phantom pair. Number of boards: 26. Average: 702,0. 
Bye (*) awards recorded percentage. 
Tiebreak.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Pair  Score        %  Name                                                  Pen     M-ID    Club                   

   1    61  901,1    64,18  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat                          9553 9552  Ro                     
   2    29  847,6    60,37  Simona Darie - Costache Darie                              9525 9526  Ro                     
   3    30  825,6    58,80  Климентин Николчев - Христо Иванчев                        0151 0029  Сердика - Шм           
   4    63  823,6    58,66  Николай Василев - Захари Феров                             4028 0172  СтЗ - Сф               
   5    37  823,3 *  58,64  Александър Стоянов - Христо Христов                 -10,8  0969 1001  Сф                     

   6    13  814,9 *  58,04  Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                       9348 9346  Serbia                 
   7    72  808,8    57,61  Marina Stegaroiu - Marius Ionita                           9528 9543  Ro                     
   8    45  796,4    56,72  Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                          9117 9394  Greece                 
   9    46  786,4    56,01  Диян Данаилов - Борислав Борисов                           0054 5115  Бридж + - Бс           
  10    51  783,6    55,81  Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos            9370 9371  Greece                 

  11    67  779,8    55,54  Марк Андонов - Тодор Павлов                                6171 0193  КСБ Радков - Сф        
  12    26  775,4    55,23  Иван Минчев - Димитър Димитров                             3179 0164  Сф                     
  13    35  772,6    55,03  Румен Манчев - Георги Гергов                               0019 0050  Сф                     
  14    31  762,1    54,28  Иван Нанев - Илия Василев                                  0023 0016  БК Челопеч - Сф        
  15    68  758,6    54,03  Atanas Kirovski - Иван Величков                            9421 4002  NMk - СтЗ              

  16    22  753,9    53,70  Румен Лазаров - Петър Гвоздев                              1499 8701  Сф - БК Каро-Чбрг      
  17    47  750,4    53,45  Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos         9139 9377  Greece                 
  18    41  748,7    53,32  Иван Марков - Георги Айранов                               5714 5738  Сл                     
  19    33  746,6    53,18  Александър Александров - Георги Георгиев                   0303 1528  Сф                     
  20    62  744,6    53,03  Viorica Mladin - Valentin Dumitru                          9512 9505  Ro                     

  21    34  739,6    52,68  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu                                9566 9546  Ro                     
  22    50  739,4    52,66  Dejana Sverker - Emanuel Evacic                            9130 9136  Swe - Cro              
  23    39  735,8 *  52,41  Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                            9068 9069  Tur                    
  24    69  735,0    52,35  Владимир Михов - Юлиян Стефанов                            1023 0333  Сф                     
  25    49  719,8    51,27  Нели Радева - Явор Балкански                               7044 7310  Рс                     

  26    36  714,9    50,92  Теню Тенев - Антонио Коцев                                 4224 0112  КСБ Радков - Хс        
  27    66  714,8    50,91  Яница Иванова - Юрий Перец                                 4077 6074  СтЗ - Вн               
  28    10  714,4 *  50,88  Сергей Кънчев - Веселин Величков                           7070 4004  Вила Юстина - СтЗ      
  29     9  710,7 *  50,62  Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                            9134 9133  Tur                    
  30     6  686,2 *  48,87  Георги Петров - Селиатин Шабан                             4231 4884  Дмгр                   

  31    21  685,3    48,81  Гроздан Русинов - Росен Гунев                              4201 1968  КСБ Радков - БК Челопеч
  32    12  681,6 *  48,55  Минчо Петков - Николай Колев                               1414 4045  Тврд - СтЗ             
  33     7  681,6    48,54  Десислава Малакова - Добромир Лазаров                      4334 0744  Хс - КСБ Радков        
  34     4  676,2 *  48,16  Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                     9132 9131  Tur                    
  35     2  675,0 *  48,07  Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                9135 9143  Tur                    

  36    65  668,4    47,61  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou                      9142 9140  Greece                 
  37    25  668,2    47,59  Иван Иванов - Румен Енев                                   3002 3090  Пълдин 2021 - Алерт    
  38    24  665,6    47,41  Radu Popescu - Dan Ignatescu                               9547 9538  Ro                     
  39    32  660,6    47,05  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов                         1804 0011  Сф                     
  40    38  653,9 *  46,57  Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                             3000 3163  Пд - Алерт             

  41    23  643,6    45,84  Николай Бебов - Серьожа Гендов                             3101 3105  Пълдин 2021            
  42     5  642,5 *  45,76  Ради Радев - Динко Димитров                                4025 4006  СтЗ                    
  43     3  638,6 *  45,48  Момчил Мончев - Борислав Ризов                             0622 0114  Сф                     
  44    43  628,1    44,74  Livia Iancu - Monika Onea                                  9540 9144  Ro - Tur               
  45    48  623,9    44,44  Елена Михова - Злати Георгиев                              1202 0220  Сф - СтЗ               

  46    70  621,4    44,26  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras                           9116 9115  Greece                 
  47    44  620,4    44,19  Румен Попов - Васил Ненчев                                 3063 3456  Пд                     
  48     8  618,6    44,06  Георги Първанов - Младен Младенов                          4949 4948  Дмгр                   
  49    42  615,3    43,83  Тодор Преводанов - Мирослав Василев                        8808 8802  Габ                    
  50    52  614,4    43,76  Марин Петков - Севдалин Филипов                            7020 7040  Рс                     

  51    28  612,7    43,64  Filip Florinel - Mihai Grigoriu                            9544 9536  Ro                     
  52    71  604,8    43,08  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic                    9138 9137  Srb                    
  53    53  602,7    42,92  Тодор Сталев - Петър Николов                               4054 3180  Чирп - Кристон         
  54    11  593,0 *  42,24  Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                    9386 9141  Greece                 
  55     1  579,4    41,27  Борислав Симов - Георги Николов                            4007 4049  СтЗ                    

  56    27  575,3    40,98  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri                            9666 9623  Tur                    
  57    64  432,4    30,80  Антон Петков - Николай Стефанов                            4087 4014  СтЗ                    



1      Q32           
North  9532          
None   KQ109         
       93            
J865          K10974 
J104          AK8    
AJ54          83     
KJ            Q102   
       A             
       Q76           
       762           
       A87654        

       C  D  H  S  N
NS     7  6  6  3  4 
EW     5  6  7  9  8 




 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34  1  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Борислав Симов - Георги Николов                                  4S    E  -1  C2   50         44,0 10,0
A  2  35  3  Румен Манчев - Георги Гергов - Момчил Мончев - Борислав Ризов                                  4S    W  -1  CA   50         44,0 10,0
A  3   5 36  Ради Радев - Динко Димитров - Теню Тенев - Антонио Коцев                                       3S    E  =   CA   -140       27,0 27,0
A  4   7 70  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Dimitris Altinis - Nikos Tagaras                       5Cx   S  -3  HJ   -500        0,0 54,0
A  5   9 --  Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu - Bye                                                                            Bye        27,3
A  6  63 11  Николай Василев - Захари Феров - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                       3S    E  -1  CA   50         44,0 10,0
A  7  66 13  Яница Иванова - Юрий Перец - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                              4S    E  =   C2   -420        7,0 47,0
A  8   2 69  Eren Gunnes - Yigit Ozcelap - Владимир Михов - Юлиян Стефанов                                  3S    E  -1  CA   50         44,0 10,0
A  9  72  4  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                      3S    E  +1  S2   -170       17,0 37,0
A 10  62  6  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Георги Петров - Селиатин Шабан                             4S    E  =   H3   -420        7,0 47,0
A 11   8 65  Георги Първанов - Младен Младенов - Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou                      3S    E  -1  CA   50         44,0 10,0
A 12  68 10  Atanas Kirovski - Иван Величков - Сергей Кънчев - Веселин Величков                             3S    W  +1  H3   -170       17,0 37,0
A 13  71 12  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Минчо Петков - Николай Колев                         4S    E  =   CA   -420        7,0 47,0
A 14  61 37  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Александър Стоянов - Христо Христов                        3S    E  =   C3   -140       27,0 27,0
A 15  38 64  Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов - Антон Петков - Николай Стефанов                               3S    E  +1  CA   -170       17,0 37,0
A 16  67 39  Марк Андонов - Тодор Павлов - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                                  3S    E  =   C6   -140       27,0 27,0
B  1  21 41  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Иван Марков - Георги Айранов                                   3S    E  =   CA   -140       27,0 27,0
B  2  43 22  Livia Iancu - Monika Onea - Румен Лазаров - Петър Гвоздев                                      2S    E  +2  D6   -170       17,0 37,0
B  3  45 23  Panayotis Kannavos - Zotos Loukas - Николай Бебов - Серьожа Гендов                             3S    E  =   CA   -140       27,0 27,0
B  4  24 47  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos              4S    E  =   D2   -420        7,0 47,0
B  5  25 49  Иван Иванов - Румен Енев - Нели Радева - Явор Балкански                                        4S    E  -1  CA   50         44,0 10,0
B  6  51 26  Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos - Иван Минчев - Димитър Димитров               4S    E  -1  CA   50         44,0 10,0
B  7  27 53  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Тодор Сталев - Петър Николов                                 4S    E  -1  CA   50         44,0 10,0
B  8  42 28  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Filip Florinel - Mihai Grigoriu                          3S    E  =   CA   -140       27,0 27,0
B  9  29 44  Simona Darie - Costache Darie - Румен Попов - Васил Ненчев                                     4S    E  -1  CA   50         44,0 10,0
B 10  30 46  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Диян Данаилов - Борислав Борисов                         3S    E  -1  CA   50         44,0 10,0
B 11  31 48  Иван Нанев - Илия Василев - Елена Михова - Злати Георгиев                                      4S    E  =   D2   -420        7,0 47,0
B 12  32 50  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                           4S    E  =   H6   -420        7,0 47,0
B 13  33 52  Александър Александров - Георги Георгиев - Марин Петков - Севдалин Филипов                     4S    E  -1  CA   50         44,0 10,0




2      Q107          
East   Q104          
N-S    Q842          
       KQ8           
64            KJ952  
K5            A8732  
KJ1093        75     
AJ74          2      
       A83           
       J96           
       A6            
       109653        

       C  D  H  S  N
NS     6  4  3  3  5 
EW     7  8 10 10  8 




 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34  1  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Борислав Симов - Георги Николов                                  4S    E  -1  C2   50         43,6 10,4
A  2  35  3  Румен Манчев - Георги Гергов - Момчил Мончев - Борислав Ризов                                  2H    E  +1  D2   -140       14,6 39,4
A  3   5 36  Ради Радев - Динко Димитров - Теню Тенев - Антонио Коцев                                       2D    W  =   H4   -90        29,1 24,9
A  4   7 70  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Dimitris Altinis - Nikos Tagaras                       2H    W  +1  CK   -140       14,6 39,4
A  5   9 --  Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu - Bye                                                                            Bye        27,3
A  6  63 11  Николай Василев - Захари Феров - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                       2S    W  -1  D2   50         43,6 10,4
A  7  66 13  Яница Иванова - Юрий Перец - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                              2D    E  +1  H2   -110       21,8 32,2
A  8   2 69  Eren Gunnes - Yigit Ozcelap - Владимир Михов - Юлиян Стефанов                                  3Dx   N  -5  C2   -1400       0,0 54,0
A  9  72  4  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                      2S    E  =   C2   -110       21,8 32,2
A 10  62  6  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Георги Петров - Селиатин Шабан                             2H    E  -1  C10  50         43,6 10,4
A 11   8 65  Георги Първанов - Младен Младенов - Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou                      3H    E  -1  DA   50         43,6 10,4
A 12  68 10  Atanas Kirovski - Иван Величков - Сергей Кънчев - Веселин Величков                             2S    E  -1  H3   50         43,6 10,4
A 13  71 12  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Минчо Петков - Николай Колев                         2S    E  =   C10  -110       21,8 32,2
A 14  61 37  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Александър Стоянов - Христо Христов                        2D    E  =   C3   -90        29,1 24,9
A 15  38 64  Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов - Антон Петков - Николай Стефанов                               3N    W  -1  CK   50         43,6 10,4
A 16  67 39  Марк Андонов - Тодор Павлов - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                                  2H    E  =   C5   -110       21,8 32,2
B  1  21 41  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Иван Марков - Георги Айранов                                   3H    E  +1  DA   -170        8,3 45,7
B  2  43 22  Livia Iancu - Monika Onea - Румен Лазаров - Петър Гвоздев                                      4S    E  =   DA   -420        2,1 51,9
B  3  45 23  Panayotis Kannavos - Zotos Loukas - Николай Бебов - Серьожа Гендов                                               A+/A-      32,4 21,6
B  4  24 47  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos              2N    E  -1  D2   50         43,6 10,4
B  5  25 49  Иван Иванов - Румен Енев - Нели Радева - Явор Балкански                                        2N    W  +2  S10  -180        4,2 49,8
B  6  51 26  Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos - Иван Минчев - Димитър Димитров               3S    E  =   SA   -140       14,6 39,4
B  7  27 53  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Тодор Сталев - Петър Николов                                 2S    E  +2  DA   -170        8,3 45,7
B  8  42 28  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Filip Florinel - Mihai Grigoriu                          3S    E  +1  D2   -170        8,3 45,7
B  9  29 44  Simona Darie - Costache Darie - Румен Попов - Васил Ненчев                                     3H    E  -1  DA   50         43,6 10,4
B 10  30 46  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Диян Данаилов - Борислав Борисов                         3N    W  -1  CK   50         43,6 10,4
B 11  31 48  Иван Нанев - Илия Василев - Елена Михова - Злати Георгиев                                      2D    E  =   D2   -90        29,1 24,9
B 12  32 50  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                           3N    W  -1  D2   50         43,6 10,4
B 13  33 52  Александър Александров - Георги Георгиев - Марин Петков - Севдалин Филипов                     3N    W  -1  D2   50         43,6 10,4




3      6             
South  KQ74          
E-W    AKQ9842       
       10            
K             AJ1032 
J98652        A10    
J105          76     
A43           KJ97   
       Q98754        
       3             
       3             
       Q8652         

       C  D  H  S  N
N      4  9  4  5  7 
S      :  8  :  :  : 
EW     7  4  9  7  6 



 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34 13  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                             5Dx   N  -2  D2   -300        6,0 48,0
A  2  35  2  Румен Манчев - Георги Гергов - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                     4D    N  -1  HA   -50        34,0 20,0
A  3  36  4  Теню Тенев - Антонио Коцев - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                            3D    N  -1  D7   -50        34,0 20,0
A  4   6 68  Георги Петров - Селиатин Шабан - Atanas Kirovski - Иван Величков                               4D    N  -2  C3   -100       28,0 26,0
A  5   8 71  Георги Първанов - Младен Младенов - Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic                    4Dx   N  -2  DQ   -300        6,0 48,0
A  6  10 61  Сергей Кънчев - Веселин Величков - Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat                           3S    S  -3  H2   -150       21,0 33,0
A  7  64 12  Антон Петков - Николай Стефанов - Минчо Петков - Николай Колев                                 5Dx   N  -3  D7   -500        1,0 53,0
A  8  67  1  Марк Андонов - Тодор Павлов - Борислав Симов - Георги Николов                                  4H    W  -1  D2   100        41,0 13,0
A  9   3 70  Момчил Мончев - Борислав Ризов - Dimitris Altinis - Nikos Tagaras                              5D    N  -1  HA   -50        34,0 20,0
A 10  --  5  Bye - Ради Радев - Динко Димитров                                                                                Bye             24,7
A 11  63  7  Николай Василев - Захари Феров - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                         5Hx   W  -3  DK   800        52,0  2,0
A 12   9 66  Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu - Яница Иванова - Юрий Перец                                   5Nx   E  -6  S9   1700       54,0  0,0
A 13  69 11  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                      3S    S  -3  H2   -150       21,0 33,0
A 14  72 37  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Александър Стоянов - Христо Христов                         5D    N  -3  C2   -150       21,0 33,0
A 15  62 38  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                             4D    N  -1  HA   -50        34,0 20,0
A 16  39 65  Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu - Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou                        2Sx   E  -2  C2   500        50,0  4,0
B  1  21 53  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Тодор Сталев - Петър Николов                                   3S    S  -4  H9   -200       12,0 42,0
B  2  22 42  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                            3D    N  =   C7   110        45,0  9,0
B  3  44 23  Румен Попов - Васил Ненчев - Николай Бебов - Серьожа Гендов                                    3D    N  =   HA   110        45,0  9,0
B  4  46 24  Диян Данаилов - Борислав Борисов - Radu Popescu - Dan Ignatescu                                3S    S  -3  D2   -150       21,0 33,0
B  5  25 48  Иван Иванов - Румен Енев - Елена Михова - Злати Георгиев                                       3S    S  -4  H5   -200       12,0 42,0
B  6  26 50  Иван Минчев - Димитър Димитров - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                               5Dx   N  -2  HA   -300        6,0 48,0
B  7  52 27  Марин Петков - Севдалин Филипов - Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri                              4Hx   W  -1  DA   200        48,0  6,0
B  8  28 41  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Иван Марков - Георги Айранов                                 4S    S  -4  H2   -200       12,0 42,0
B  9  43 29  Livia Iancu - Monika Onea - Simona Darie - Costache Darie                                      3S    S  -3  DJ   -150       21,0 33,0
B 10  30 45  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                        4H    W  -1  DK   100        41,0 13,0
B 11  31 47  Иван Нанев - Илия Василев - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos                 3S    N  -3  D2   -150       21,0 33,0
B 12  32 49  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Нели Радева - Явор Балкански                              5Dx   N  -3  D6   -500        1,0 53,0
B 13  33 51  Александър Александров - Георги Георгиев - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos     3N    N  -1  C7   -50        34,0 20,0




4      QJ972         
West   95            
All    J952          
       J7            
AK10853       ---    
KQ7           A10642 
87            KQ1063 
86            A53    
       64            
       J83           
       A4            
       KQ10942       

       C  D  H  S  N
NS     6  1  1  4  1 
EW     7 11 12  8  8 




 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34 13  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                             4H    E  +1  D2   -650       10,0 44,0
A  2  35  2  Румен Манчев - Георги Гергов - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                     4H    E  +1  CK   -650       10,0 44,0
A  3  36  4  Теню Тенев - Антонио Коцев - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                            4H    E  +1  CK   -650       10,0 44,0
A  4   6 68  Георги Петров - Селиатин Шабан - Atanas Kirovski - Иван Величков                               4H    E  =   CK   -620       30,0 24,0
A  5   8 71  Георги Първанов - Младен Младенов - Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic                    5H    E  -1  S3   100        49,0  5,0
A  6  10 61  Сергей Кънчев - Веселин Величков - Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat                           4H    E  =   CK   -620       30,0 24,0
A  7  64 12  Антон Петков - Николай Стефанов - Минчо Петков - Николай Колев                                 4H    E  +1  CK   -650       10,0 44,0
A  8  67  1  Марк Андонов - Тодор Павлов - Борислав Симов - Георги Николов                                  4H    W  =   D2   -620       30,0 24,0
A  9   3 70  Момчил Мончев - Борислав Ризов - Dimitris Altinis - Nikos Tagaras                              4H    E  =   CK   -620       30,0 24,0
A 10  --  5  Bye - Ради Радев - Динко Димитров                                                                                Bye             24,7
A 11  63  7  Николай Василев - Захари Феров - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                         5H    E  =   CK   -650       10,0 44,0
A 12   9 66  Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu - Яница Иванова - Юрий Перец                                   4H    E  =   CK   -620       30,0 24,0
A 13  69 11  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                      4H    E  =   CK   -620       30,0 24,0
A 14  72 37  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Александър Стоянов - Христо Христов                         4H    E  =   C2   -620       30,0 24,0
A 15  62 38  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                             4H    E  -1  CK   100        49,0  5,0
A 16  39 65  Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu - Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou                        6H    E  -1  CJ   100        49,0  5,0
B  1  21 53  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Тодор Сталев - Петър Николов                                   4H    E  =   CK   -620       30,0 24,0
B  2  22 42  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                            4H    E  +1  CK   -650       10,0 44,0
B  3  44 23  Румен Попов - Васил Ненчев - Николай Бебов - Серьожа Гендов                                    4H    N  -1  C5   -100       42,0 12,0
B  4  46 24  Диян Данаилов - Борислав Борисов - Radu Popescu - Dan Ignatescu                                4H    E  -1  D2   100        49,0  5,0
B  5  25 48  Иван Иванов - Румен Енев - Елена Михова - Злати Георгиев                                       4H    E  =   CK   -620       30,0 24,0
B  6  26 50  Иван Минчев - Димитър Димитров - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                               4H    E  +1  CK   -650       10,0 44,0
B  7  52 27  Марин Петков - Севдалин Филипов - Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri                              4H    E  =   CQ   -620       30,0 24,0
B  8  28 41  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Иван Марков - Георги Айранов                                 4H    E  +2  DA   -680        0,0 54,0
B  9  43 29  Livia Iancu - Monika Onea - Simona Darie - Costache Darie                                      4H    E  =   CK   -620       30,0 24,0
B 10  30 45  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                        4H    E  -1  CK   100        49,0  5,0
B 11  31 47  Иван Нанев - Илия Василев - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos                 3S    E  -1  D2   100        49,0  5,0
B 12  32 49  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Нели Радева - Явор Балкански                              4H    W  +1  H9   -650       10,0 44,0
B 13  33 51  Александър Александров - Георги Георгиев - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos     4H    E  +1  CK   -650       10,0 44,0




5      AQ10953       
North  Q             
N-S    KJ86          
       53            
8             74     
K987          A10652 
Q93           74     
AKQ107        J864   
       KJ62          
       J43           
       A1052         
       92            

       C  D  H  S  N
NS     2 10  2 10  3 
EW    10  2 10  3  3 




 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34 12  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Минчо Петков - Николай Колев                                     5Hx   W  -2  S2   300        23,0 31,0
A  2  35  1  Румен Манчев - Георги Гергов - Борислав Симов - Георги Николов                                 4S    N  =   D7   620        38,0 16,0
A  3  36  3  Теню Тенев - Антонио Коцев - Момчил Мончев - Борислав Ризов                                    5Cx   W  -2  HQ   300        23,0 31,0
A  4  66  5  Яница Иванова - Юрий Перец - Ради Радев - Динко Димитров                                       4S    N  =   D2   620        38,0 16,0
A  5   7 69  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Владимир Михов - Юлиян Стефанов                        4S    N  =   D3   620        38,0 16,0
A  6   9 72  Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu - Marina Stegaroiu - Marius Ionita                             4Hx   E  +1  C9   -690        0,0 54,0
A  7  11 62  Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos - Viorica Mladin - Valentin Dumitru                    5Hx   E  -1  S6   100        16,0 38,0
A  8  65 13  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                   4S    N  =   D7   620        38,0 16,0
A  9  68  2  Atanas Kirovski - Иван Величков - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                  4Sx   N  =   H3   790        51,0  3,0
A 10   4 71  Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir - Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic               4S    N  =   D6   620        38,0 16,0
A 11  61  6  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Георги Петров - Селиатин Шабан                             4S    N  =   D3   620        38,0 16,0
A 12  64  8  Антон Петков - Николай Стефанов - Георги Първанов - Младен Младенов                            5C    W  =   HQ   -400        3,0 51,0
A 13  10 67  Сергей Кънчев - Веселин Величков - Марк Андонов - Тодор Павлов                                 5Cx   W  -2  SA   300        23,0 31,0
A 14  70 37  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Александър Стоянов - Христо Христов                         5S    N  -2  HA   -200        9,0 45,0
A 15  -- 38  Bye - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                                                                             Bye             25,1
A 16  63 39  Николай Василев - Захари Феров - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                               4Sx   N  +1  HA   990        54,0  0,0
B  1  21 52  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Марин Петков - Севдалин Филипов                                4S    N  =   HA   620        38,0 16,0
B  2  22 41  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Иван Марков - Георги Айранов                                   5S    N  -2  HA   -200        9,0 45,0
B  3  23 43  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Livia Iancu - Monika Onea                                     4S    N  =   C5   620        38,0 16,0
B  4  45 24  Panayotis Kannavos - Zotos Loukas - Radu Popescu - Dan Ignatescu                               4Sx   N  =   D2   790        51,0  3,0
B  5  47 25  Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos - Иван Иванов - Румен Енев                  4S    N  =   C4   620        38,0 16,0
B  6  26 49  Иван Минчев - Димитър Димитров - Нели Радева - Явор Балкански                                  4S    N  =   D4   620        38,0 16,0
B  7  27 51  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos              5Cx   W  -2  HQ   300        23,0 31,0
B  8  53 28  Тодор Сталев - Петър Николов - Filip Florinel - Mihai Grigoriu                                 5C    E  -1  D2   50         14,0 40,0
B  9  29 42  Simona Darie - Costache Darie - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                            3S    N  +1  C3   170        18,0 36,0
B 10  44 30  Румен Попов - Васил Ненчев - Климентин Николчев - Христо Иванчев                               5S    N  -2  C2   -200        9,0 45,0
B 11  31 46  Иван Нанев - Илия Василев - Диян Данаилов - Борислав Борисов                                   5C    E  =   C2   -400        3,0 51,0
B 12  32 48  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Елена Михова - Злати Георгиев                             4S    S  =   C4   620        38,0 16,0
B 13  33 50  Александър Александров - Георги Георгиев - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                     5Sx   N  -1  HA   -200        9,0 45,0




6      K96432        
East   Q8            
E-W    Q52           
       109           
AQ107         J8     
4             K10962 
AJ963         K84    
AK8           Q75    
       5             
       AJ753         
       107           
       J6432         

       C  D  H  S  N
NS     5  2  4  4  3 
EW     8 11  9  9 10 




 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34 12  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Минчо Петков - Николай Колев                                     3N    W  +2  C10  -660        5,0 49,0
A  2  35  1  Румен Манчев - Георги Гергов - Борислав Симов - Георги Николов                                 3N    W  =   C10  -600       31,0 23,0
A  3  36  3  Теню Тенев - Антонио Коцев - Момчил Мончев - Борислав Ризов                                    3N    E  =   C3   -600       31,0 23,0
A  4  66  5  Яница Иванова - Юрий Перец - Ради Радев - Динко Димитров                                       2Hx   N  -2  C2   -300       52,0  2,0
A  5   7 69  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Владимир Михов - Юлиян Стефанов                        4Cx   S  -6  DA   -1400       0,0 54,0
A  6   9 72  Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu - Marina Stegaroiu - Marius Ionita                             3N    W  +2  HQ   -660        5,0 49,0
A  7  11 62  Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos - Viorica Mladin - Valentin Dumitru                    4N    E  =   H5   -630       14,0 40,0
A  8  65 13  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                   3N    E  =   C3   -600       31,0 23,0
A  9  68  2  Atanas Kirovski - Иван Величков - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                  2Hx   S  -3  H3   -500       46,0  8,0
A 10   4 71  Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir - Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic               3N    E  =   C2   -600       31,0 23,0
A 11  61  6  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Георги Петров - Селиатин Шабан                             3N    E  =   S3   -600       31,0 23,0
A 12  64  8  Антон Петков - Николай Стефанов - Георги Първанов - Младен Младенов                            3N    W  +1  C10  -630       14,0 40,0
A 13  10 67  Сергей Кънчев - Веселин Величков - Марк Андонов - Тодор Павлов                                 2Hx   S  -3  H2   -500       46,0  8,0
A 14  70 37  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Александър Стоянов - Христо Христов                         3N    E  +1  H2   -630       14,0 40,0
A 15  -- 38  Bye - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                                                                             Bye             25,1
A 16  63 39  Николай Василев - Захари Феров - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                               5D    W  -2  HQ   200        54,0  0,0
B  1  21 52  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Марин Петков - Севдалин Филипов                                5D    W  =   HQ   -600       31,0 23,0
B  2  22 41  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Иван Марков - Георги Айранов                                   2Hx   S  -3  DA   -500       46,0  8,0
B  3  23 43  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Livia Iancu - Monika Onea                                     3N    E  +1  C10  -630       14,0 40,0
B  4  45 24  Panayotis Kannavos - Zotos Loukas - Radu Popescu - Dan Ignatescu                               3N    W  +1  D2   -630       14,0 40,0
B  5  47 25  Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos - Иван Иванов - Румен Енев                  3N    W  +1  C9   -630       14,0 40,0
B  6  26 49  Иван Минчев - Димитър Димитров - Нели Радева - Явор Балкански                                  3N    W  =   HQ   -600       31,0 23,0
B  7  27 51  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos              3N    W  =   S4   -600       31,0 23,0
B  8  53 28  Тодор Сталев - Петър Николов - Filip Florinel - Mihai Grigoriu                                 2Hx   S  -3  CA   -500       46,0  8,0
B  9  29 42  Simona Darie - Costache Darie - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                            3N    W  =   S2   -600       31,0 23,0
B 10  44 30  Румен Попов - Васил Ненчев - Климентин Николчев - Христо Иванчев                               3N    W  +1  HQ   -630       14,0 40,0
B 11  31 46  Иван Нанев - Илия Василев - Диян Данаилов - Борислав Борисов                                   3N    E  =   H2   -600       31,0 23,0
B 12  32 48  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Елена Михова - Злати Георгиев                             4Cx   S  -5  CK   -1100       2,0 52,0
B 13  33 50  Александър Александров - Георги Георгиев - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                     2Hx   S  -3  CA   -500       46,0  8,0




7      K1065         
South  Q7643         
All    K8            
       A10           
A3            Q97    
J9            AK52   
QJ972         1064   
Q982          643    
       J842          
       108           
       A53           
       KJ75          

       C  D  H  S  N
NS     7  6  8  9  7 
EW     6  7  5  4  6 




 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  11 34  Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos - Bogdan Marina - Ovidiu Rosu                          1N    S  =   DQ   90         16,0 38,0
A  2  35 13  Румен Манчев - Георги Гергов - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                            3S    S  -1  DQ   -100       10,0 44,0
A  3  36  2  Теню Тенев - Антонио Коцев - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                       2S    S  =   HJ   110        22,0 32,0
A  4  64  4  Антон Петков - Николай Стефанов - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                       1N    S  -1  DQ   -100       10,0 44,0
A  5  67  6  Марк Андонов - Тодор Павлов - Георги Петров - Селиатин Шабан                                   1N    S  -2  D2   -200        3,0 51,0
A  6   8 70  Георги Първанов - Младен Младенов - Dimitris Altinis - Nikos Tagaras                           3S    S  -1  DQ   -100       10,0 44,0
A  7  10 --  Сергей Кънчев - Веселин Величков - Bye                                                                           Bye        27,5
A  8  12 63  Минчо Петков - Николай Колев - Николай Василев - Захари Феров                                  2S    S  +1  DQ   140        39,0 15,0
A  9  66  1  Яница Иванова - Юрий Перец - Борислав Симов - Георги Николов                                   2S    N  +2  H2   170        52,0  2,0
A 10  69  3  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Момчил Мончев - Борислав Ризов                               2S    N  +1  C2   140        39,0 15,0
A 11   5 72  Ради Радев - Динко Димитров - Marina Stegaroiu - Marius Ionita                                 2S    N  +1  DQ   140        39,0 15,0
A 12  62  7  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                      3Dx   E  =   H10  -670        0,0 54,0
A 13  65  9  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                        2S    S  +1  DQ   140        39,0 15,0
A 14  37 68  Александър Стоянов - Христо Христов - Atanas Kirovski - Иван Величков                          3S    N  =   H2   140        39,0 15,0
A 15  71 38  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                       2S    S  =   DQ   110        22,0 32,0
A 16  61 39  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                            2S    N  =   D3   110        22,0 32,0
B  1  21 51  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos                2S    S  +1  DQ   140        39,0 15,0
B  2  22 53  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Тодор Сталев - Петър Николов                                   2S    S  =   DQ   110        22,0 32,0
B  3  23 42  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                           3S    N  =   DQ   140        39,0 15,0
B  4  24 44  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Румен Попов - Васил Ненчев                                      2S    S  +1  DQ   140        39,0 15,0
B  5  46 25  Диян Данаилов - Борислав Борисов - Иван Иванов - Румен Енев                                    2S    S  +1  DQ   140        39,0 15,0
B  6  48 26  Елена Михова - Злати Георгиев - Иван Минчев - Димитър Димитров                                 2S    S  +1  DQ   140        39,0 15,0
B  7  27 50  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                              2S    S  +1  DQ   140        39,0 15,0
B  8  28 52  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Марин Петков - Севдалин Филипов                              2Sx   N  +1  HK   870        54,0  0,0
B  9  41 29  Иван Марков - Георги Айранов - Simona Darie - Costache Darie                                   3S    S  -1  DQ   -100       10,0 44,0
B 10  30 43  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Livia Iancu - Monika Onea                                2S    S  +1  SA   140        39,0 15,0
B 11  45 31  Panayotis Kannavos - Zotos Loukas - Иван Нанев - Илия Василев                                  3Sx   N  -1  C2   -200        3,0 51,0
B 12  32 47  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos        2S    S  =   DQ   110        22,0 32,0
B 13  33 49  Александър Александров - Георги Георгиев - Нели Радева - Явор Балкански                        2S    S  -1  DQ   -100       10,0 44,0




8      10            
West   AK962         
None   A64           
       10854         
972           A86543 
7             1085   
KQ9875        J      
KJ2           AQ3    
       KQJ           
       QJ43          
       1032          
       976           

       C  D  H  S  N
NS     6  4  7  4  6 
EW     6  9  4  7  5 




 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  11 34  Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos - Bogdan Marina - Ovidiu Rosu                          3D    E  =   D2   -110       15,0 39,0
A  2  35 13  Румен Манчев - Георги Гергов - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                            4Hx   N  -1  DJ   -100       21,0 33,0
A  3  36  2  Теню Тенев - Антонио Коцев - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                       3D    W  =   HA   -110       15,0 39,0
A  4  64  4  Антон Петков - Николай Стефанов - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                       4Sx   E  -1  HQ   100        42,0 12,0
A  5  67  6  Марк Андонов - Тодор Павлов - Георги Петров - Селиатин Шабан                                   3H    S  =   D2   140        52,0  2,0
A  6   8 70  Георги Първанов - Младен Младенов - Dimitris Altinis - Nikos Tagaras                           4Sx   E  -1  HQ   100        42,0 12,0
A  7  10 --  Сергей Кънчев - Веселин Величков - Bye                                                                           Bye        27,5
A  8  12 63  Минчо Петков - Николай Колев - Николай Василев - Захари Феров                                  4H    N  -1  DJ   -50        25,0 29,0
A  9  66  1  Яница Иванова - Юрий Перец - Борислав Симов - Георги Николов                                   3D    E  =   H2   -110       15,0 39,0
A 10  69  3  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Момчил Мончев - Борислав Ризов                               2N    W  -1  H3   50         30,0 24,0
A 11   5 72  Ради Радев - Динко Димитров - Marina Stegaroiu - Marius Ionita                                 3D    W  =   HK   -110       15,0 39,0
A 12  62  7  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                      4S    E  -1  H2   50         30,0 24,0
A 13  65  9  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                        4H    N  -1  DJ   -50        25,0 29,0
A 14  37 68  Александър Стоянов - Христо Христов - Atanas Kirovski - Иван Величков                          3Sx   E  =   S6   -530        5,0 49,0
A 15  71 38  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                       4Sx   E  -1  HQ   100        42,0 12,0
A 16  61 39  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                            4Sx   E  -1  SK   100        42,0 12,0
B  1  21 51  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos                3Sx   E  =   SK   -530        5,0 49,0
B  2  22 53  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Тодор Сталев - Петър Николов                                   4Sx   E  -3  SK   500        54,0  0,0
B  3  23 42  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                           3H    N  -2  DJ   -100       21,0 33,0
B  4  24 44  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Румен Попов - Васил Ненчев                                      4Sx   E  -1  D2   100        42,0 12,0
B  5  46 25  Диян Данаилов - Борислав Борисов - Иван Иванов - Румен Енев                                    3S    E  -2  SQ   100        42,0 12,0
B  6  48 26  Елена Михова - Злати Георгиев - Иван Минчев - Димитър Димитров                                 4S    E  -1  HQ   50         30,0 24,0
B  7  27 50  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                              3Sx   E  +1  HQ   -630        1,0 53,0
B  8  28 52  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Марин Петков - Севдалин Филипов                              3S    E  =   HQ   -140       10,0 44,0
B  9  41 29  Иван Марков - Георги Айранов - Simona Darie - Costache Darie                                   3Sx   E  +1  SK   -630        1,0 53,0
B 10  30 43  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Livia Iancu - Monika Onea                                4Sx   E  -1  HQ   100        42,0 12,0
B 11  45 31  Panayotis Kannavos - Zotos Loukas - Иван Нанев - Илия Василев                                  4Hx   N  -3  C2   -500        8,0 46,0
B 12  32 47  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos        4Sx   E  -1  SK   100        42,0 12,0
B 13  33 49  Александър Александров - Георги Георгиев - Нели Радева - Явор Балкански                        4Sx   E  -1  HQ   100        42,0 12,0




9      10843         
North  A94           
E-W    Q63           
       K52           
AKQ6          5      
J6            Q8532  
A752          J108   
A106          Q873   
       J972          
       K107          
       K94           
       J94           

       C  D  H  S  N
N      0  0  0  6  0 
S      :  :  :  0  : 
EW     0  0  0  7  0 



 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34 10  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Сергей Кънчев - Веселин Величков                                 3Sx   N  -2  D2   -300        4,0 50,0
A  2  12 35  Минчо Петков - Николай Колев - Румен Манчев - Георги Гергов                                    3N    E  -1  CK   100        40,0 14,0
A  3  36  1  Теню Тенев - Антонио Коцев - Борислав Симов - Георги Николов                                   2N    W  =   S3   -120       22,0 32,0
A  4  62  3  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Момчил Мончев - Борислав Ризов                             3N    W  -1  S3   100        40,0 14,0
A  5  65  5  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Ради Радев - Динко Димитров                            3N    W  =   S8   -600        0,0 54,0
A  6  68  7  Atanas Kirovski - Иван Величков - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                        2H    W  +1  S8   -140       16,0 38,0
A  7   9 71  Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu - Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic                      4H    W  -2  S4   200        48,0  6,0
A  8  11 61  Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos - Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat                    2Cx   S  -3  SA   -500        2,0 52,0
A  9  13 64  Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic - Антон Петков - Николай Стефанов                         3N    W  -2  S3   200        48,0  6,0
A 10  67  2  Марк Андонов - Тодор Павлов - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                      3S    N  =   S6   140        44,0 10,0
A 11  70  4  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                      3H    W  +1  H9   -170        9,0 45,0
A 12   6 --  Георги Петров - Селиатин Шабан - Bye                                                                             Bye        26,4
A 13  63  8  Николай Василев - Захари Феров - Георги Първанов - Младен Младенов                             3H    E  =   S2   -140       16,0 38,0
A 14  66 37  Яница Иванова - Юрий Перец - Александър Стоянов - Христо Христов                               2H    E  +2  D2   -170        9,0 45,0
A 15  38 69  Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов - Владимир Михов - Юлиян Стефанов                               2H    W  =   C5   -110       31,0 23,0
A 16  72 39  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                             2N    E  =   C2   -120       22,0 32,0
B  1  21 50  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                                3N    W  -2  C2   200        48,0  6,0
B  2  22 52  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Марин Петков - Севдалин Филипов                                1S    W  +1  H4   -110       31,0 23,0
B  3  23 41  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Иван Марков - Георги Айранов                                  2H    E  =   S8   -110       31,0 23,0
B  4  24 43  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Livia Iancu - Monika Onea                                       3N    W  -4  C5   400        54,0  0,0
B  5  25 45  Иван Иванов - Румен Енев - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                                   3H    W  +1  S3   -170        9,0 45,0
B  6  47 26  Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos - Иван Минчев - Димитър Димитров            2N    W  =   S4   -120       22,0 32,0
B  7  49 27  Нели Радева - Явор Балкански - Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri                                 3N    W  -3  S2   300        52,0  2,0
B  8  28 51  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos              3C    E  =   S4   -110       31,0 23,0
B  9  29 53  Simona Darie - Costache Darie - Тодор Сталев - Петър Николов                                   2N    W  -1  S8   100        40,0 14,0
B 10  42 30  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Климентин Николчев - Христо Иванчев                      3C    W  =   S3   -110       31,0 23,0
B 11  31 44  Иван Нанев - Илия Василев - Румен Попов - Васил Ненчев                                         2H    E  +2  S2   -170        9,0 45,0
B 12  46 32  Диян Данаилов - Борислав Борисов - Стефка Паскалева - Стефан Стефанов                          2H    W  +1  HJ   -140       16,0 38,0
B 13  33 48  Александър Александров - Георги Георгиев - Елена Михова - Злати Георгиев                       2H    W  =   S3   -110       31,0 23,0




10     863           
East   J1082         
All    94            
       AQ94          
AK10          Q754   
53            K9     
1085          AJ73   
KJ1032        876    
       J92           
       AQ764         
       KQ62          
       5             


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34 10  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Сергей Кънчев - Веселин Величков                                 3H    S  =   C2   140        17,0 37,0
A  2  12 35  Минчо Петков - Николай Колев - Румен Манчев - Георги Гергов                                    4Hx   S  -1  SK   -200        2,0 52,0
A  3  36  1  Теню Тенев - Антонио Коцев - Борислав Симов - Георги Николов                                   3S    E  -3  C5   300        43,0 11,0
A  4  62  3  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Момчил Мончев - Борислав Ризов                             4Hx   S  -1  SK   -200        2,0 52,0
A  5  65  5  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Ради Радев - Динко Димитров                            3H    N  =   SK   140        17,0 37,0
A  6  68  7  Atanas Kirovski - Иван Величков - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                        3S    E  -3  C5   300        43,0 11,0
A  7   9 71  Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu - Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic                      3H    S  =   SA   140        17,0 37,0
A  8  11 61  Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos - Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat                    3H    S  =   SA   140        17,0 37,0
A  9  13 64  Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic - Антон Петков - Николай Стефанов                         3C    W  -2  HJ   200        34,0 20,0
A 10  67  2  Марк Андонов - Тодор Павлов - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                      4H    S  -1  H3   -100        6,0 48,0
A 11  70  4  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                      3H    S  =   SA   140        17,0 37,0
A 12   6 --  Георги Петров - Селиатин Шабан - Bye                                                                             Bye        26,4
A 13  63  8  Николай Василев - Захари Феров - Георги Първанов - Младен Младенов                             3H    S  +1  CJ   170        28,0 26,0
A 14  66 37  Яница Иванова - Юрий Перец - Александър Стоянов - Христо Христов                               4Hx   N  =   H2   790        54,0  0,0
A 15  38 69  Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов - Владимир Михов - Юлиян Стефанов                               3Hx   S  =   SK   730        52,0  2,0
A 16  72 39  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                             3H    S  =   SA   140        17,0 37,0
B  1  21 50  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                                3S    W  -4  HJ   400        49,0  5,0
B  2  22 52  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Марин Петков - Севдалин Филипов                                3H    S  =   SK   140        17,0 37,0
B  3  23 41  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Иван Марков - Георги Айранов                                  3H    N  =   SA   140        17,0 37,0
B  4  24 43  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Livia Iancu - Monika Onea                                       3S    E  -2  C5   200        34,0 20,0
B  5  25 45  Иван Иванов - Румен Енев - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                                   3H    S  =   SA   140        17,0 37,0
B  6  47 26  Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos - Иван Минчев - Димитър Димитров            2H    S  +1  SK   140        17,0 37,0
B  7  49 27  Нели Радева - Явор Балкански - Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri                                 2S    W  -2  S2   200        34,0 20,0
B  8  28 51  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos              4Hx   S  -1  SA   -200        2,0 52,0
B  9  29 53  Simona Darie - Costache Darie - Тодор Сталев - Петър Николов                                   3S    W  -2  D9   200        34,0 20,0
B 10  42 30  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Климентин Николчев - Христо Иванчев                      3S    E  -3  C3   300        43,0 11,0
B 11  31 44  Иван Нанев - Илия Василев - Румен Попов - Васил Ненчев                                         3C    E  -2  D2   200        34,0 20,0
B 12  46 32  Диян Данаилов - Борислав Борисов - Стефка Паскалева - Стефан Стефанов                          3S    W  -4  HJ   400        49,0  5,0
B 13  33 48  Александър Александров - Георги Георгиев - Елена Михова - Злати Георгиев                       3S    W  -3  D9   300        43,0 11,0




11     876           
South  K109763       
None   73            
       J8            
QJ3           94     
Q52           AJ     
KQJ654        A98    
6             AKQ972 
       AK1052        
       84            
       102           
       10543         


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34  9  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                                  6Nx   E  -1  SQ   100        50,0  4,0
A  2  35 11  Румен Манчев - Георги Гергов - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                         6Nx   W  -1  S8   100        50,0  4,0
A  3  13 36  Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic - Теню Тенев - Антонио Коцев                              6D    W  -1  S6   50         37,0 17,0
A  4  --  2  Bye - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                                                                Bye             26,0
A  5  63  4  Николай Василев - Захари Феров - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                        6N    E  -1  SK   50         37,0 17,0
A  6  66  6  Яница Иванова - Юрий Перец - Георги Петров - Селиатин Шабан                                    6D    E  -1  S2   50         37,0 17,0
A  7  69  8  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Георги Първанов - Младен Младенов                            5D    E  -1  S6   50         37,0 17,0
A  8  10 72  Сергей Кънчев - Веселин Величков - Marina Stegaroiu - Marius Ionita                            3N    W  +3  S2   -490        7,0 47,0
A  9  12 62  Минчо Петков - Николай Колев - Viorica Mladin - Valentin Dumitru                               6Nx   E  -1  SA   100        50,0  4,0
A 10   1 65  Борислав Симов - Георги Николов - Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou                        3N    E  +3  S5   -490        7,0 47,0
A 11  68  3  Atanas Kirovski - Иван Величков - Момчил Мончев - Борислав Ризов                               5D    W  =   H3   -400       19,0 35,0
A 12  71  5  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Ради Радев - Динко Димитров                          6D    W  -1  S7   50         37,0 17,0
A 13   7 61  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat                      6Nx   E  -1  SA   100        50,0  4,0
A 14  64 37  Антон Петков - Николай Стефанов - Александър Стоянов - Христо Христов                          6D    E  +1  D7   -940        0,0 54,0
A 15  67 38  Марк Андонов - Тодор Павлов - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                                   5C    E  -1  SK   50         37,0 17,0
A 16  39 70  Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu - Dimitris Altinis - Nikos Tagaras                             5D    E  =   S7   -400       19,0 35,0
B  1  21 49  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Нели Радева - Явор Балкански                                   5C    E  -1  SK   50         37,0 17,0
B  2  22 51  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos                5D    W  =   S7   -400       19,0 35,0
B  3  23 53  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Тодор Сталев - Петър Николов                                  3N    E  +2  S6   -460       11,0 43,0
B  4  24 42  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                             3N    W  +2  D2   -460       11,0 43,0
B  5  25 44  Иван Иванов - Румен Енев - Румен Попов - Васил Ненчев                                          6Nx   N  -1  S7   -100       28,0 26,0
B  6  26 46  Иван Минчев - Димитър Димитров - Диян Данаилов - Борислав Борисов                              4N    W  +3  S7   -520        3,0 51,0
B  7  48 27  Елена Михова - Злати Георгиев - Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri                                5D    W  =   S2   -400       19,0 35,0
B  8  50 28  Dejana Sverker - Emanuel Evacic - Filip Florinel - Mihai Grigoriu                              3N    E  +4  S2   -520        3,0 51,0
B  9  29 52  Simona Darie - Costache Darie - Марин Петков - Севдалин Филипов                                6Dx   W  -1  S7   100        50,0  4,0
B 10  30 41  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Иван Марков - Георги Айранов                             5D    W  =   S7   -400       19,0 35,0
B 11  43 31  Livia Iancu - Monika Onea - Иван Нанев - Илия Василев                                          4D    E  +1  S2   -150       26,0 28,0
B 12  32 45  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                         6D    W  -1  S7   50         37,0 17,0
B 13  47 33  Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos - Александър Александров - Георги Георгиев  5D    W  =   S6   -400       19,0 35,0




12     KQ64          
West   J             
N-S    K62           
       A10432        
10853         AJ72   
1065          98432  
Q974          A5     
96            K5     
       9             
       AKQ7          
       J1083         
       QJ87          


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34  9  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                                  3N    N  +1  H2   630        40,0 14,0
A  2  35 11  Румен Манчев - Георги Гергов - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                         3N    S  =   H6   600        21,0 33,0
A  3  13 36  Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic - Теню Тенев - Антонио Коцев                              3N    N  +1  S2   630        40,0 14,0
A  4  --  2  Bye - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                                                                Bye             26,0
A  5  63  4  Николай Василев - Захари Феров - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                        3N    S  =   S8   600        21,0 33,0
A  6  66  6  Яница Иванова - Юрий Перец - Георги Петров - Селиатин Шабан                                    3N    N  +1  H2   630        40,0 14,0
A  7  69  8  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Георги Първанов - Младен Младенов                            3N    S  +1  D2   630        40,0 14,0
A  8  10 72  Сергей Кънчев - Веселин Величков - Marina Stegaroiu - Marius Ionita                            3N    N  +1  H4   630        40,0 14,0
A  9  12 62  Минчо Петков - Николай Колев - Viorica Mladin - Valentin Dumitru                               2Sx   W  -2  HJ   300         8,0 46,0
A 10   1 65  Борислав Симов - Георги Николов - Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou                        3N    S  =   S8   600        21,0 33,0
A 11  68  3  Atanas Kirovski - Иван Величков - Момчил Мончев - Борислав Ризов                               4Sx   W  -2  H3   300         8,0 46,0
A 12  71  5  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Ради Радев - Динко Димитров                          3N    S  -1  S8   -100        3,0 51,0
A 13   7 61  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat                      2Sx   E  -2  HJ   300         8,0 46,0
A 14  64 37  Антон Петков - Николай Стефанов - Александър Стоянов - Христо Христов                          3N    N  =   S2   600        21,0 33,0
A 15  67 38  Марк Андонов - Тодор Павлов - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                                   3N    S  +1  H6   630        40,0 14,0
A 16  39 70  Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu - Dimitris Altinis - Nikos Tagaras                             5C    N  -1  DA   -100        3,0 51,0
B  1  21 49  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Нели Радева - Явор Балкански                                   3N    S  =   H5   600        21,0 33,0
B  2  22 51  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos                2Sx   W  -3  HJ   500        12,0 42,0
B  3  23 53  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Тодор Сталев - Петър Николов                                  3N    N  =   H6   600        21,0 33,0
B  4  24 42  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                             1Hx   E  =   CQ   -160        0,0 54,0
B  5  25 44  Иван Иванов - Румен Енев - Румен Попов - Васил Ненчев                                          3N    S  +2  H6   660        53,0  1,0
B  6  26 46  Иван Минчев - Димитър Димитров - Диян Данаилов - Борислав Борисов                              3N    N  =   S2   600        21,0 33,0
B  7  48 27  Елена Михова - Злати Георгиев - Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri                                3N    S  =   S2   600        21,0 33,0
B  8  50 28  Dejana Sverker - Emanuel Evacic - Filip Florinel - Mihai Grigoriu                              3N    N  +1  H3   630        40,0 14,0
B  9  29 52  Simona Darie - Costache Darie - Марин Петков - Севдалин Филипов                                3N    S  +2  H6   660        53,0  1,0
B 10  30 41  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Иван Марков - Георги Айранов                             3N    S  +1  H6   630        40,0 14,0
B 11  43 31  Livia Iancu - Monika Onea - Иван Нанев - Илия Василев                                          3N    N  +1  H2   630        40,0 14,0
B 12  32 45  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                         3N    S  +1  D3   630        40,0 14,0
B 13  47 33  Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos - Александър Александров - Георги Георгиев  3N    S  +1  H5   630        40,0 14,0




13     873           
North  J9542         
All    842           
       43            
1042          J65    
73            AQ1086 
10            J75    
KQJ8762       105    
       AKQ9          
       K             
       AKQ963        
       A9            


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1   8 34  Георги Първанов - Младен Младенов - Bogdan Marina - Ovidiu Rosu                                4D    S  +1  CK   150        20,0 34,0
A  2  35 10  Румен Манчев - Георги Гергов - Сергей Кънчев - Веселин Величков                                3N    S  +2  CK   660        45,0  9,0
A  3  36 12  Теню Тенев - Антонио Коцев - Минчо Петков - Николай Колев                                      4D    S  +1  CK   150        20,0 34,0
A  4   1 71  Борислав Симов - Георги Николов - Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic                      2D    S  +3  CK   150        20,0 34,0
A  5  61  3  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Момчил Мончев - Борислав Ризов                             3N    N  +2  H3   660        45,0  9,0
A  6  64  5  Антон Петков - Николай Стефанов - Ради Радев - Динко Димитров                                  4D    S  +1  CK   150        20,0 34,0
A  7  67  7  Марк Андонов - Тодор Павлов - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                            6Dx   S  -1  CK   -200        0,0 54,0
A  8  70  9  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                             6D    S  -1  C10  -100        8,0 46,0
A  9  11 --  Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos - Bye                                                                    Bye        22,8
A 10  13 63  Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic - Николай Василев - Захари Феров                          5D    S  =   CA   600        32,0 22,0
A 11   2 66  Eren Gunnes - Yigit Ozcelap - Яница Иванова - Юрий Перец                                       6N    N  -1  C2   -100        8,0 46,0
A 12  69  4  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                       3D    S  +2  H2   150        20,0 34,0
A 13  72  6  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Георги Петров - Селиатин Шабан                              5D    N  =   C2   600        32,0 22,0
A 14  37 62  Александър Стоянов - Христо Христов - Viorica Mladin - Valentin Dumitru                        2Nxx  N  +3  C6   2080       54,0  0,0
A 15  65 38  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                         6D    N  -1  HA   -100        8,0 46,0
A 16  68 39  Atanas Kirovski - Иван Величков - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                              5D    N  =   C2   600        32,0 22,0
B  1  48 21  Елена Михова - Злати Георгиев - Гроздан Русинов - Росен Гунев                                  3N    S  +1  CK   630        38,0 16,0
B  2  22 50  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                                3D    S  +2  CK   150        20,0 34,0
B  3  23 52  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Марин Петков - Севдалин Филипов                               3N    N  +2  C10  660        45,0  9,0
B  4  24 41  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Иван Марков - Георги Айранов                                    6N    N  -1  D2   -100        8,0 46,0
B  5  25 43  Иван Иванов - Румен Енев - Livia Iancu - Monika Onea                                           5D    N  =   CK   600        32,0 22,0
B  6  26 45  Иван Минчев - Димитър Димитров - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                             6D    S  -1  CK   -100        8,0 46,0
B  7  27 47  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos           4N    S  +1  CQ   660        45,0  9,0
B  8  49 28  Нели Радева - Явор Балкански - Filip Florinel - Mihai Grigoriu                                 2D    E  +3  DQ   -150        2,0 52,0
B  9  51 29  Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos - Simona Darie - Costache Darie                3N    S  +2  CK   660        45,0  9,0
B 10  30 53  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Тодор Сталев - Петър Николов                             4Nx   S  +1  H3   1010       52,0  2,0
B 11  31 42  Иван Нанев - Илия Василев - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                                3D    N  +2  C2   150        20,0 34,0
B 12  44 32  Румен Попов - Васил Ненчев - Стефка Паскалева - Стефан Стефанов                                5D    S  =   CK   600        32,0 22,0
B 13  33 46  Александър Александров - Георги Георгиев - Диян Данаилов - Борислав Борисов                    3N    S  +2  CK   660        45,0  9,0
A 14  37 62  Александър Стоянов - Христо Христов - Viorica Mladin - Valentin Dumitru                                          Penalty   -10,8  0,0




14     Q9            
East   9             
None   KQJ9753       
       AK2           
873           K52    
K8754         AQJ632 
8             1064   
Q1065         4      
       AJ1064        
       10            
       A2            
       J9873         


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1   8 34  Георги Първанов - Младен Младенов - Bogdan Marina - Ovidiu Rosu                                6Cx   S  -2  H4   -300        1,0 53,0
A  2  35 10  Румен Манчев - Георги Гергов - Сергей Кънчев - Веселин Величков                                5D    N  +1  HA   420        17,0 37,0
A  3  36 12  Теню Тенев - Антонио Коцев - Минчо Петков - Николай Колев                                      5D    N  +2  C2   440        27,0 27,0
A  4   1 71  Борислав Симов - Георги Николов - Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic                      4S    S  +1  D8   450        34,0 20,0
A  5  61  3  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Момчил Мончев - Борислав Ризов                             6D    N  =   HA   920        51,0  3,0
A  6  64  5  Антон Петков - Николай Стефанов - Ради Радев - Динко Димитров                                  5D    N  +2  C4   440        27,0 27,0
A  7  67  7  Марк Андонов - Тодор Павлов - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                            5D    N  +2  C4   440        27,0 27,0
A  8  70  9  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                             4S    S  +2  D8   480        36,0 18,0
A  9  11 --  Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos - Bye                                                                    Bye        22,8
A 10  13 63  Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic - Николай Василев - Захари Феров                          4H    E  -1  DA   50          4,0 50,0
A 11   2 66  Eren Gunnes - Yigit Ozcelap - Яница Иванова - Юрий Перец                                       6D    N  =   H2   920        51,0  3,0
A 12  69  4  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                       5Hx   E  -3  DA   500        39,0 15,0
A 13  72  6  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Георги Петров - Селиатин Шабан                              5Hx   E  -3  H2   500        39,0 15,0
A 14  37 62  Александър Стоянов - Христо Христов - Viorica Mladin - Valentin Dumitru                        5D    N  +1  H2   420        17,0 37,0
A 15  65 38  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                         4S    N  +3  C4   510        42,0 12,0
A 16  68 39  Atanas Kirovski - Иван Величков - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                              6Sx   N  -2  HK   -300        1,0 53,0
B  1  48 21  Елена Михова - Злати Георгиев - Гроздан Русинов - Росен Гунев                                  5D    N  +1  C2   420        17,0 37,0
B  2  22 50  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                                5Hx   E  -1  DA   100         7,0 47,0
B  3  23 52  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Марин Петков - Севдалин Филипов                               5D    N  +2  C4   440        27,0 27,0
B  4  24 41  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Иван Марков - Георги Айранов                                    5D    N  =   D2   400        12,0 42,0
B  5  25 43  Иван Иванов - Румен Енев - Livia Iancu - Monika Onea                                           3Hx   E  -1  D2   100         7,0 47,0
B  6  26 45  Иван Минчев - Димитър Димитров - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                             5Dx   N  +2  C4   750        44,0 10,0
B  7  27 47  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos           5D    N  +1  HA   420        17,0 37,0
B  8  49 28  Нели Радева - Явор Балкански - Filip Florinel - Mihai Grigoriu                                 6D    N  =   C2   920        51,0  3,0
B  9  51 29  Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos - Simona Darie - Costache Darie                6Hx   E  -4  DA   800        46,0  8,0
B 10  30 53  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Тодор Сталев - Петър Николов                             5D    N  +2  C4   440        27,0 27,0
B 11  31 42  Иван Нанев - Илия Василев - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                                6D    N  =   HA   920        51,0  3,0
B 12  44 32  Румен Попов - Васил Ненчев - Стефка Паскалева - Стефан Стефанов                                4D    N  +3  C4   190        10,0 44,0
B 13  33 46  Александър Александров - Георги Георгиев - Диян Данаилов - Борислав Борисов                    5D    N  +2  C4   440        27,0 27,0




15     95            
South  K95           
N-S    K762          
       KQ83          
AQ63          KJ102  
QJ            107632 
AQ94          83     
A109          42     
       874           
       A84           
       J105          
       J765          


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34  7  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                            2S    E  +2  D2   -170       27,0 27,0
A  2   9 35  Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu - Румен Манчев - Георги Гергов                                 2N    W  +1  C3   -150       36,0 18,0
A  3  36 11  Теню Тенев - Антонио Коцев - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                           3S    W  +1  S5   -170       27,0 27,0
A  4  69 13  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                         3S    W  +1  CK   -170       27,0 27,0
A  5   2 72  Eren Gunnes - Yigit Ozcelap - Marina Stegaroiu - Marius Ionita                                 2H    W  +2  S9   -170       27,0 27,0
A  6  62  4  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                     3H    W  =   H3   -140       43,0 11,0
A  7  65  6  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Георги Петров - Селиатин Шабан                         4S    W  =   S9   -420        9,0 45,0
A  8  68  8  Atanas Kirovski - Иван Величков - Георги Първанов - Младен Младенов                            4H    E  -3  H3   150        54,0  0,0
A  9  71 10  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Сергей Кънчев - Веселин Величков                     2S    E  +2  DJ   -170       27,0 27,0
A 10  12 61  Минчо Петков - Николай Колев - Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat                               4S    W  =   S9   -420        9,0 45,0
A 11   1 64  Борислав Симов - Георги Николов - Антон Петков - Николай Стефанов                              2S    W  +1  S9   -140       43,0 11,0
A 12   3 67  Момчил Мончев - Борислав Ризов - Марк Андонов - Тодор Павлов                                   4S    W  +1  S2   -450        0,0 54,0
A 13  70  5  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Ради Радев - Динко Димитров                                 2S    W  +3  S9   -200       18,0 36,0
A 14  37 --  Александър Стоянов - Христо Христов - Bye                                                                        Bye        32,1
A 15  38 63  Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов - Николай Василев - Захари Феров                                2S    W  +2  D2   -170       27,0 27,0
A 16  66 39  Яница Иванова - Юрий Перец - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                                   4S    W  =   C2   -420        9,0 45,0
B  1  21 47  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos             4S    W  =   CK   -420        9,0 45,0
B  2  49 22  Нели Радева - Явор Балкански - Румен Лазаров - Петър Гвоздев                                   2S    W  +1  CK   -140       43,0 11,0
B  3  23 51  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos               3S    W  =   CK   -140       43,0 11,0
B  4  24 53  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Тодор Сталев - Петър Николов                                    4S    W  -1  D2   50         51,0  3,0
B  5  25 42  Иван Иванов - Румен Енев - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                                 2S    W  +2  S3   -170       27,0 27,0
B  6  26 44  Иван Минчев - Димитър Димитров - Румен Попов - Васил Ненчев                                    2H    W  +1  CK   -140       43,0 11,0
B  7  27 46  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Диян Данаилов - Борислав Борисов                             2S    E  +2  DJ   -170       27,0 27,0
B  8  28 48  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Елена Михова - Злати Георгиев                                4S    W  =   S9   -420        9,0 45,0
B  9  50 29  Dejana Sverker - Emanuel Evacic - Simona Darie - Costache Darie                                4S    E  =   C6   -420        9,0 45,0
B 10  52 30  Марин Петков - Севдалин Филипов - Климентин Николчев - Христо Иванчев                          4S    W  =   H5   -420        9,0 45,0
B 11  31 41  Иван Нанев - Илия Василев - Иван Марков - Георги Айранов                                       4S    E  =   S2   -420        9,0 45,0
B 12  32 43  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Livia Iancu - Monika Onea                                 3S    W  =   CK   -140       43,0 11,0
B 13  45 33  Panayotis Kannavos - Zotos Loukas - Александър Александров - Георги Георгиев                   4S    E  -1  DJ   50         51,0  3,0




16     A9654         
West   AK            
E-W    Q752          
       KQ            
32            J108   
J             Q842   
AJ            10643  
J9765432      108    
       KQ7           
       1097653       
       K98           
       A             


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34  7  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                            6N    N  =   D2   990        54,0  0,0
A  2   9 35  Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu - Румен Манчев - Георги Гергов                                 6N    N  -3  C2   -150        0,0 54,0
A  3  36 11  Теню Тенев - Антонио Коцев - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                           3N    N  +3  C5   490        50,0  4,0
A  4  69 13  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                         4S    N  +2  D5   480        45,0  9,0
A  5   2 72  Eren Gunnes - Yigit Ozcelap - Marina Stegaroiu - Marius Ionita                                 6S    N  -2  C10  -100        3,0 51,0
A  6  62  4  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                     5S    N  =   C3   450        34,0 20,0
A  7  65  6  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Георги Петров - Селиатин Шабан                         6S    N  -1  C10  -50        11,0 43,0
A  8  68  8  Atanas Kirovski - Иван Величков - Георги Първанов - Младен Младенов                            4H    S  +1  H3   450        34,0 20,0
A  9  71 10  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Сергей Кънчев - Веселин Величков                     6H    N  -1  SJ   -50        11,0 43,0
A 10  12 61  Минчо Петков - Николай Колев - Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat                               4H    S  +1  C9   450        34,0 20,0
A 11   1 64  Борислав Симов - Георги Николов - Антон Петков - Николай Стефанов                              4S    N  =   C10  420        22,0 32,0
A 12   3 67  Момчил Мончев - Борислав Ризов - Марк Андонов - Тодор Павлов                                   6S    N  -2  S8   -100        3,0 51,0
A 13  70  5  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Ради Радев - Динко Димитров                                 4H    S  +2  S3   480        45,0  9,0
A 14  37 --  Александър Стоянов - Христо Христов - Bye                                                                        Bye        32,1
A 15  38 63  Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов - Николай Василев - Захари Феров                                6S    N  -1  SJ   -50        11,0 43,0
A 16  66 39  Яница Иванова - Юрий Перец - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                                   4H    S  =   S3   420        22,0 32,0
B  1  21 47  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos             6S    N  -1  D4   -50        11,0 43,0
B  2  49 22  Нели Радева - Явор Балкански - Румен Лазаров - Петър Гвоздев                                   6S    N  -1  C10  -50        11,0 43,0
B  3  23 51  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos               4H    N  +1  C10  450        34,0 20,0
B  4  24 53  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Тодор Сталев - Петър Николов                                    4S    N  =   C2   420        22,0 32,0
B  5  25 42  Иван Иванов - Румен Енев - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                                 4H    S  +1  C6   450        34,0 20,0
B  6  26 44  Иван Минчев - Димитър Димитров - Румен Попов - Васил Ненчев                                    4S    N  +2  C10  480        45,0  9,0
B  7  27 46  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Диян Данаилов - Борислав Борисов                             4H    S  +1  C2   450        34,0 20,0
B  8  28 48  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Елена Михова - Злати Георгиев                                4S    N  =   C10  420        22,0 32,0
B  9  50 29  Dejana Sverker - Emanuel Evacic - Simona Darie - Costache Darie                                4S    N  +1  C10  450        34,0 20,0
B 10  52 30  Марин Петков - Севдалин Филипов - Климентин Николчев - Христо Иванчев                          6S    N  -1  C10  -50        11,0 43,0
B 11  31 41  Иван Нанев - Илия Василев - Иван Марков - Георги Айранов                                       4H    N  +2  S2   480        45,0  9,0
B 12  32 43  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Livia Iancu - Monika Onea                                 4S    N  =   SJ   420        22,0 32,0
B 13  45 33  Panayotis Kannavos - Zotos Loukas - Александър Александров - Георги Георгиев                   3Cx   W  -2  HK   500        52,0  2,0




17     AKJ6          
North  QJ8           
None   104           
       K865          
1095          Q87    
K9632         A1075  
K9            Q7632  
AJ3           9      
       432           
       4             
       AJ85          
       Q10742        


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34  6  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Георги Петров - Селиатин Шабан                                   1N    N  =   D2   90         40,0 14,0
A  2  35  8  Румен Манчев - Георги Гергов - Георги Първанов - Младен Младенов                               3N    N  -2  D3   -100       20,0 34,0
A  3  10 36  Сергей Кънчев - Веселин Величков - Теню Тенев - Антонио Коцев                                  1N    N  -1  D3   -50        28,0 26,0
A  4  67 12  Марк Андонов - Тодор Павлов - Минчо Петков - Николай Колев                                     1N    S  =   D3   90         40,0 14,0
A  5  70  1  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Борислав Симов - Георги Николов                             5Cx   N  -3  D3   -500        4,0 50,0
A  6   3 --  Момчил Мончев - Борислав Ризов - Bye                                                                             Bye        24,6
A  7  63  5  Николай Василев - Захари Феров - Ради Радев - Динко Димитров                                   1N    N  +3  D6   180        52,0  2,0
A  8  66  7  Яница Иванова - Юрий Перец - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                             3H    E  =   S2   -140       12,0 42,0
A  9  69  9  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                              3Hx   W  =   SK   -530        1,0 53,0
A 10  72 11  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                     4Hx   E  -1  S2   100        45,0  9,0
A 11  13 62  Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic - Viorica Mladin - Valentin Dumitru                       4H    W  -1  SA   50         35,0 19,0
A 12   2 65  Eren Gunnes - Yigit Ozcelap - Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou                            3S    S  -1  S2   -50        28,0 26,0
A 13   4 68  Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir - Atanas Kirovski - Иван Величков                       3H    W  =   SA   -140       12,0 42,0
A 14  37 71  Александър Стоянов - Христо Христов - Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic                  3Cx   N  =   D5   470        54,0  0,0
A 15  38 61  Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов - Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat                             4C    S  -2  H2   -100       20,0 34,0
A 16  39 64  Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu - Антон Петков - Николай Стефанов                              3C    N  -1  D2   -50        28,0 26,0
B  1  46 21  Диян Данаилов - Борислав Борисов - Гроздан Русинов - Росен Гунев                               1N    N  =   D3   90         40,0 14,0
B  2  22 48  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Елена Михова - Злати Георгиев                                  1N    N  +1  D3   120        48,0  6,0
B  3  50 23  Dejana Sverker - Emanuel Evacic - Николай Бебов - Серьожа Гендов                               3H    W  =   SA   -140       12,0 42,0
B  4  24 52  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Марин Петков - Севдалин Филипов                                 3Hx   W  =   D2   -530        1,0 53,0
B  5  25 41  Иван Иванов - Румен Енев - Иван Марков - Георги Айранов                                        2S    S  -1  S3   -50        28,0 26,0
B  6  26 43  Иван Минчев - Димитър Димитров - Livia Iancu - Monika Onea                                     3S    N  =   S7   140        50,0  4,0
B  7  27 45  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                            3N    N  -3  D2   -150        6,0 48,0
B  8  28 47  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos           3S    S  -2  H2   -100       20,0 34,0
B  9  29 49  Simona Darie - Costache Darie - Нели Радева - Явор Балкански                                   3H    W  -1  SK   50         35,0 19,0
B 10  51 30  Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos - Климентин Николчев - Христо Иванчев          4Hx   W  -1  SA   100        45,0  9,0
B 11  53 31  Тодор Сталев - Петър Николов - Иван Нанев - Илия Василев                                       3H    E  =   D2   -140       12,0 42,0
B 12  32 42  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                       1N    N  -1  D3   -50        28,0 26,0
B 13  33 44  Александър Александров - Георги Георгиев - Румен Попов - Васил Ненчев                          3H    W  =   SK   -140       12,0 42,0




18     K94           
East   K7            
N-S    A9            
       J85432        
85            AQJ    
Q9642         10853  
KJ854         72     
7             KQ96   
       107632        
       AJ            
       Q1063         
       A10           


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34  6  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Георги Петров - Селиатин Шабан                                   3H    E  -1  D2   50         38,0 16,0
A  2  35  8  Румен Манчев - Георги Гергов - Георги Първанов - Младен Младенов                               3S    S  -1  C7   -100       27,0 27,0
A  3  10 36  Сергей Кънчев - Веселин Величков - Теню Тенев - Антонио Коцев                                  4S    S  -1  D2   -100       27,0 27,0
A  4  67 12  Марк Андонов - Тодор Павлов - Минчо Петков - Николай Колев                                     2S    N  =   C9   110        50,0  4,0
A  5  70  1  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Борислав Симов - Георги Николов                             3Sx   S  -2  H3   -500        1,0 53,0
A  6   3 --  Момчил Мончев - Борислав Ризов - Bye                                                                             Bye        24,6
A  7  63  5  Николай Василев - Захари Феров - Ради Радев - Динко Димитров                                   3S    S  -1  C7   -100       27,0 27,0
A  8  66  7  Яница Иванова - Юрий Перец - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                             3S    S  =   C7   140        52,0  2,0
A  9  69  9  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                              3S    S  -2  C7   -200        7,0 47,0
A 10  72 11  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                     3S    N  -1  C2   -100       27,0 27,0
A 11  13 62  Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic - Viorica Mladin - Valentin Dumitru                       4H    W  -2  S4   100        45,0  9,0
A 12   2 65  Eren Gunnes - Yigit Ozcelap - Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou                            3Sx   N  -1  C7   -200        7,0 47,0
A 13   4 68  Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir - Atanas Kirovski - Иван Величков                       4H    W  -1  DA   50         38,0 16,0
A 14  37 71  Александър Стоянов - Христо Христов - Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic                  3S    N  -1  D5   -100       27,0 27,0
A 15  38 61  Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов - Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat                             3Cx   N  -2  H8   -500        1,0 53,0
A 16  39 64  Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu - Антон Петков - Николай Стефанов                              4Hx   E  -1  S3   100        45,0  9,0
B  1  46 21  Диян Данаилов - Борислав Борисов - Гроздан Русинов - Росен Гунев                               4S    S  -1  C7   -100       27,0 27,0
B  2  22 48  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Елена Михова - Злати Георгиев                                  4H    E  -2  CA   100        45,0  9,0
B  3  50 23  Dejana Sverker - Emanuel Evacic - Николай Бебов - Серьожа Гендов                               4Hx   W  -2  S4   300        54,0  0,0
B  4  24 52  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Марин Петков - Севдалин Филипов                                 3S    S  -1  D2   -100       27,0 27,0
B  5  25 41  Иван Иванов - Румен Енев - Иван Марков - Георги Айранов                                        4H    W  -2  S6   100        45,0  9,0
B  6  26 43  Иван Минчев - Димитър Димитров - Livia Iancu - Monika Onea                                     3H    W  =   S4   -140       16,0 38,0
B  7  27 45  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                            2H    E  +2  D2   -170       12,0 42,0
B  8  28 47  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos           3H    E  -1  CA   50         38,0 16,0
B  9  29 49  Simona Darie - Costache Darie - Нели Радева - Явор Балкански                                   3S    S  -1  C7   -100       27,0 27,0
B 10  51 30  Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos - Климентин Николчев - Христо Иванчев          3H    W  =   DA   -140       16,0 38,0
B 11  53 31  Тодор Сталев - Петър Николов - Иван Нанев - Илия Василев                                       3S    N  -2  D2   -200        7,0 47,0
B 12  32 42  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                       2H    W  +1  C4   -140       16,0 38,0
B 13  33 44  Александър Александров - Георги Георгиев - Румен Попов - Васил Ненчев                          3S    S  -2  H4   -200        7,0 47,0




19     K1042         
South  KQ            
E-W    AQ876         
       AJ            
Q53           AJ98   
A54          10987632
109           K2     
Q10765        ---    
       76            
       J             
       J543          
       K98432        


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1   5 34  Ради Радев - Динко Димитров - Bogdan Marina - Ovidiu Rosu                                      5Dx   N  -2  D2   -300       26,0 28,0
A  2  35  7  Румен Манчев - Георги Гергов - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                           5Dx   N  -1  H10  -100       44,0 10,0
A  3  36  9  Теню Тенев - Антонио Коцев - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                                   4Hx   E  +1  S7   -990        4,0 50,0
A  4  11 65  Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos - Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou                4Hx   E  =   C8   -790       17,0 37,0
A  5  68 13  Atanas Kirovski - Иван Величков - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                         3N    N  -5  H3   -250       30,0 24,0
A  6  71  2  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                          3H    E  +2  S7   -200       35,0 19,0
A  7   4 61  Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir - Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat                     4Hx   E  +1  H3   -990        4,0 50,0
A  8  64  6  Антон Петков - Николай Стефанов - Георги Петров - Селиатин Шабан                               3N    N  -5  H10  -250       30,0 24,0
A  9  67  8  Марк Андонов - Тодор Павлов - Георги Първанов - Младен Младенов                                4Hx   E  =   S6   -790       17,0 37,0
A 10  70 10  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Сергей Кънчев - Веселин Величков                            4S    N  -4  H6   -200       35,0 19,0
A 11  -- 12  Bye - Минчо Петков - Николай Колев                                                                               Bye             26,2
A 12   1 63  Борислав Симов - Георги Николов - Николай Василев - Захари Феров                               5D    N  -2  H10  -100       44,0 10,0
A 13   3 66  Момчил Мончев - Борислав Ризов - Яница Иванова - Юрий Перец                                    5Hx   E  =   S7   -850       11,0 43,0
A 14  69 37  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Александър Стоянов - Христо Христов                          4Hx   E  +1  S5   -990        4,0 50,0
A 15  38 72  Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов - Marina Stegaroiu - Marius Ionita                              5D    N  -2  H10  -100       44,0 10,0
A 16  39 62  Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu - Viorica Mladin - Valentin Dumitru                            4Hx   E  =   C2   -790       17,0 37,0
B  1  21 45  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                              4Hx   E  =   C2   -790       17,0 37,0
B  2  47 22  Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos - Румен Лазаров - Петър Гвоздев             5Hx   E  =   D2   -850       11,0 43,0
B  3  23 49  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Нели Радева - Явор Балкански                                  5D    N  -2  C6   -100       44,0 10,0
B  4  51 24  Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos - Radu Popescu - Dan Ignatescu                 4Hx   E  +1  S5   -990        4,0 50,0
B  5  25 53  Иван Иванов - Румен Енев - Тодор Сталев - Петър Николов                                        4H    E  =   C3   -620       22,0 32,0
B  6  26 42  Иван Минчев - Димитър Димитров - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                           4D    N  =   H2   130        54,0  0,0
B  7  27 44  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Румен Попов - Васил Ненчев                                   4Hx   E  +1  S2   -990        4,0 50,0
B  8  28 46  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Диян Данаилов - Борислав Борисов                             4N    N  -5  H2   -250       30,0 24,0
B  9  29 48  Simona Darie - Costache Darie - Елена Михова - Злати Георгиев                                  5D    N  -1  H10  -50        51,0  3,0
B 10  30 50  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                          5Cx   N  -3  H6   -500       24,0 30,0
B 11  52 31  Марин Петков - Севдалин Филипов - Иван Нанев - Илия Василев                                    5C    N  -2  D2   -100       44,0 10,0
B 12  41 32  Иван Марков - Георги Айранов - Стефка Паскалева - Стефан Стефанов                              5D    N  -1  H9   -50        51,0  3,0
B 13  33 43  Александър Александров - Георги Георгиев - Livia Iancu - Monika Onea                           4C    N  -3  H10  -150       38,0 16,0




20     ---           
West   ---           
All    AJ976532      
       KJ843         
64            J95    
Q542          AKJ63  
K4            Q108   
97652         AQ     
       AKQ108732     
       10987         
       ---           
       10            


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1   5 34  Ради Радев - Динко Димитров - Bogdan Marina - Ovidiu Rosu                                      6Dx   N  -5  H2   -1400       2,0 52,0
A  2  35  7  Румен Манчев - Георги Гергов - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                           5Sx   S  -3  H2   -800       21,0 33,0
A  3  36  9  Теню Тенев - Антонио Коцев - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                                   5D    N  -4  HA   -400       38,0 16,0
A  4  11 65  Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos - Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou                6Cx   N  -4  HA   -1100       7,0 47,0
A  5  68 13  Atanas Kirovski - Иван Величков - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                         5Dx   N  -3  H3   -800       21,0 33,0
A  6  71  2  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                          6S    S  -3  H4   -300       41,0 13,0
A  7   4 61  Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir - Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat                     6Sx   N  -2  H3   -500       35,0 19,0
A  8  64  6  Антон Петков - Николай Стефанов - Георги Петров - Селиатин Шабан                               5Sx   S  -3  HQ   -800       21,0 33,0
A  9  67  8  Марк Андонов - Тодор Павлов - Георги Първанов - Младен Младенов                                5Sx   S  -1  H6   -200       47,0  7,0
A 10  70 10  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Сергей Кънчев - Веселин Величков                            6Dx   N  -5  HK   -1400       2,0 52,0
A 11  -- 12  Bye - Минчо Петков - Николай Колев                                                                               Bye             26,2
A 12   1 63  Борислав Симов - Георги Николов - Николай Василев - Захари Феров                               5Dx   N  -3  HK   -800       21,0 33,0
A 13   3 66  Момчил Мончев - Борислав Ризов - Яница Иванова - Юрий Перец                                    4S    S  -2  HK   -200       47,0  7,0
A 14  69 37  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Александър Стоянов - Христо Христов                          5S    N  -3  H4   -300       41,0 13,0
A 15  38 72  Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов - Marina Stegaroiu - Marius Ionita                              5Sx   S  -3  HA   -800       21,0 33,0
A 16  39 62  Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu - Viorica Mladin - Valentin Dumitru                            5Sx   N  -3  H3   -800       21,0 33,0
B  1  21 45  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                              5Sx   S  -3  H3   -800       21,0 33,0
B  2  47 22  Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos - Румен Лазаров - Петър Гвоздев             4Sx   S  -2  H2   -500       35,0 19,0
B  3  23 49  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Нели Радева - Явор Балкански                                  4Hx   E  -2  SA   500        54,0  0,0
B  4  51 24  Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos - Radu Popescu - Dan Ignatescu                 5Dx   N  -3  HA   -800       21,0 33,0
B  5  25 53  Иван Иванов - Румен Енев - Тодор Сталев - Петър Николов                                        5Sx   S  -3  H2   -800       21,0 33,0
B  6  26 42  Иван Минчев - Димитър Димитров - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                           4S    S  -1  DK   -100       52,0  2,0
B  7  27 44  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Румен Попов - Васил Ненчев                                   6Cx   N  -4  D2   -1100       7,0 47,0
B  8  28 46  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Диян Данаилов - Борислав Борисов                             5Sx   S  -3  C2   -800       21,0 33,0
B  9  29 48  Simona Darie - Costache Darie - Елена Михова - Злати Георгиев                                  4S    S  -2  H2   -200       47,0  7,0
B 10  30 50  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                          5Sx   S  -3  H3   -800       21,0 33,0
B 11  52 31  Марин Петков - Севдалин Филипов - Иван Нанев - Илия Василев                                    5S    N  -2  D2   -200       47,0  7,0
B 12  41 32  Иван Марков - Георги Айранов - Стефка Паскалева - Стефан Стефанов                              5Dx   N  -5  H5   -1400       2,0 52,0
B 13  33 43  Александър Александров - Георги Георгиев - Livia Iancu - Monika Onea                           6Sx   S  -3  DK   -800       21,0 33,0




21     J106          
North  5             
N-S    AQ10843       
       K74           
K97           Q5432  
Q763          A984   
K             652    
AJ983         2      
       A8            
       KJ102         
       J97           
       Q1065         


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1   4 34  Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir - Bogdan Marina - Ovidiu Rosu                           3D    N  +1  D2   130        21,0 33,0
A  2   6 35  Георги Петров - Селиатин Шабан - Румен Манчев - Георги Гергов                                  3D    N  =   C2   110        16,0 38,0
A  3  36  8  Теню Тенев - Антонио Коцев - Георги Първанов - Младен Младенов                                 3N    S  +1  H3   630        50,0  4,0
A  4  63 10  Николай Василев - Захари Феров - Сергей Кънчев - Веселин Величков                              3N    N  =   C9   600        46,0  8,0
A  5  12 66  Минчо Петков - Николай Колев - Яница Иванова - Юрий Перец                                      2S    E  -1  D7   50          6,0 48,0
A  6  69  1  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Борислав Симов - Георги Николов                              3D    N  +1  C2   130        21,0 33,0
A  7  72  3  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Момчил Мончев - Борислав Ризов                              4Hx   E  -2  C2   300        41,0 13,0
A  8   5 62  Ради Радев - Динко Димитров - Viorica Mladin - Valentin Dumitru                                4Hx   W  -2  H5   300        41,0 13,0
A  9  65  7  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                  4Hx   W  -1  SJ   100        12,0 42,0
A 10  68  9  Atanas Kirovski - Иван Величков - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                              2D    S  +3  H3   150        30,0 24,0
A 11  71 11  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos              3S    E  -1  D7   50          6,0 48,0
A 12  61 13  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                       4Hx   E  -3  H3   500        44,0 10,0
A 13   2 64  Eren Gunnes - Yigit Ozcelap - Антон Петков - Николай Стефанов                                  3N    S  +1  C8   630        50,0  4,0
A 14  67 37  Марк Андонов - Тодор Павлов - Александър Стоянов - Христо Христов                              3N    N  +2  C2   660        54,0  0,0
A 15  70 38  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                              2D    N  +2  C2   130        21,0 33,0
A 16  39 --  Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu - Bye                                                                            Bye        28,3
B  1  21 44  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Румен Попов - Васил Ненчев                                     3N    S  +1  C8   630        50,0  4,0
B  2  22 46  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Диян Данаилов - Борислав Борисов                               4H    W  -2  SJ   100        12,0 42,0
B  3  48 23  Елена Михова - Злати Георгиев - Николай Бебов - Серьожа Гендов                                 2N    N  +1  C5   150        30,0 24,0
B  4  24 50  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                                 3S    E  -2  D2   100        12,0 42,0
B  5  52 25  Марин Петков - Севдалин Филипов - Иван Иванов - Румен Енев                                     2D    S  +3  H6   150        30,0 24,0
B  6  26 41  Иван Минчев - Димитър Димитров - Иван Марков - Георги Айранов                                  3D    N  +1  C2   130        21,0 33,0
B  7  27 43  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Livia Iancu - Monika Onea                                    2N    S  +2  C9   180        37,0 17,0
B  8  28 45  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                            3S    E  -1  D2   50          6,0 48,0
B  9  29 47  Simona Darie - Costache Darie - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos             2N    S  +1  C2   150        30,0 24,0
B 10  30 49  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Нели Радева - Явор Балкански                             4D    N  -1  C3   -100        2,0 52,0
B 11  31 51  Иван Нанев - Илия Василев - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos                    2N    S  +1  C8   150        30,0 24,0
B 12  53 32  Тодор Сталев - Петър Николов - Стефка Паскалева - Стефан Стефанов                              2N    S  +2  H2   180        37,0 17,0
B 13  42 33  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Александър Александров - Георги Георгиев                 2S    E  =   DJ   -110        0,0 54,0




22     754           
East   ---           
E-W    KQ8642        
       Q643          
AJ9862        3      
KQJ96         A108754
A             J5     
8             A1075  
       KQ10          
       32            
       10973         
       KJ92          


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1   4 34  Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir - Bogdan Marina - Ovidiu Rosu                           6H    E  +1  D2   -1460      27,0 27,0
A  2   6 35  Георги Петров - Селиатин Шабан - Румен Манчев - Георги Гергов                                  4H    E  +3  D10  -710       51,0  3,0
A  3  36  8  Теню Тенев - Антонио Коцев - Георги Първанов - Младен Младенов                                 7Dx   N  -4  S2   -800       48,0  6,0
A  4  63 10  Николай Василев - Захари Феров - Сергей Кънчев - Веселин Величков                              6H    W  +1  H2   -1460      27,0 27,0
A  5  12 66  Минчо Петков - Николай Колев - Яница Иванова - Юрий Перец                                      6H    E  +1  SK   -1460      27,0 27,0
A  6  69  1  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Борислав Симов - Георги Николов                              5S    W  =   DQ   -650       54,0  0,0
A  7  72  3  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Момчил Мончев - Борислав Ризов                              6H    E  +1  D2   -1460      27,0 27,0
A  8   5 62  Ради Радев - Динко Димитров - Viorica Mladin - Valentin Dumitru                                6H    E  +1  H3   -1460      27,0 27,0
A  9  65  7  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Десислава Малакова - Добромир Лазаров                  6H    E  +1  D10  -1460      27,0 27,0
A 10  68  9  Atanas Kirovski - Иван Величков - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                              6H    W  +1  H3   -1460      27,0 27,0
A 11  71 11  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos              7H    E  =   H2   -2210       3,0 51,0
A 12  61 13  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                       6H    E  +1  D6   -1460      27,0 27,0
A 13   2 64  Eren Gunnes - Yigit Ozcelap - Антон Петков - Николай Стефанов                                  6H    E  +1  D9   -1460      27,0 27,0
A 14  67 37  Марк Андонов - Тодор Павлов - Александър Стоянов - Христо Христов                              7Hxx  E  =   H2   -2940       0,0 54,0
A 15  70 38  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                              4H    W  +3  DK   -710       51,0  3,0
A 16  39 --  Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu - Bye                                                                            Bye        28,3
B  1  21 44  Гроздан Русинов - Росен Гунев - Румен Попов - Васил Ненчев                                     6H    W  +1  DK   -1460      27,0 27,0
B  2  22 46  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Диян Данаилов - Борислав Борисов                               7Cx   S  -6  SA   -1400      46,0  8,0
B  3  48 23  Елена Михова - Злати Георгиев - Николай Бебов - Серьожа Гендов                                 6H    E  +1  DK   -1460      27,0 27,0
B  4  24 50  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                                 6Hx   E  =   D2   -1660       8,0 46,0
B  5  52 25  Марин Петков - Севдалин Филипов - Иван Иванов - Румен Енев                                     7H    E  =   SK   -2210       3,0 51,0
B  6  26 41  Иван Минчев - Димитър Димитров - Иван Марков - Георги Айранов                                  6H    W  +1  SK   -1460      27,0 27,0
B  7  27 43  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Livia Iancu - Monika Onea                                    6H    E  +1  H3   -1460      27,0 27,0
B  8  28 45  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                            6H    E  +1  SK   -1460      27,0 27,0
B  9  29 47  Simona Darie - Costache Darie - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos             6Hx   E  +1  D9   -1860       6,0 48,0
B 10  30 49  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Нели Радева - Явор Балкански                             6H    E  +1  SQ   -1460      27,0 27,0
B 11  31 51  Иван Нанев - Илия Василев - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos                    6H    E  +1  D9   -1460      27,0 27,0
B 12  53 32  Тодор Сталев - Петър Николов - Стефка Паскалева - Стефан Стефанов                              6H    E  +1  D8   -1460      27,0 27,0
B 13  42 33  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Александър Александров - Георги Георгиев                 6H    W  +1  DK   -1460      27,0 27,0




23     9853          
South  942           
All    2             
       KJ1082        
6             K107   
J865          AKQ3   
A10764        KQJ5   
943           A7     
       AQJ42         
       107           
       983           
       Q65           


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1   3 34  Момчил Мончев - Борислав Ризов - Bogdan Marina - Ovidiu Rosu                                   2Sx   S  =   D2   670        54,0  0,0
A  2   5 35  Ради Радев - Динко Димитров - Румен Манчев - Георги Гергов                                     4H    E  +2  H10  -680        4,0 50,0
A  3   7 36  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Теню Тенев - Антонио Коцев                             3D    W  +2  CK   -150       52,0  2,0
A  4  61  9  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                            4H    E  +1  D3   -650       21,0 33,0
A  5  64 11  Антон Петков - Николай Стефанов - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                      4H    E  +1  C5   -650       21,0 33,0
A  6  13 67  Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic - Марк Андонов - Тодор Павлов                             3N    E  +1  H5   -630       39,0 15,0
A  7  70  2  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                 5H    E  =   CQ   -650       21,0 33,0
A  8  --  4  Bye - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                                                                     Bye             26,0
A  9   6 63  Георги Петров - Селиатин Шабан - Николай Василев - Захари Феров                                4Sx   S  -1  H5   -200       48,0  6,0
A 10  66  8  Яница Иванова - Юрий Перец - Георги Първанов - Младен Младенов                                 4H    E  +1  H2   -650       21,0 33,0
A 11  69 10  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Сергей Кънчев - Веселин Величков                             4Sx   S  -1  H5   -200       48,0  6,0
A 12  72 12  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Минчо Петков - Николай Колев                                3N    E  +1  C2   -630       39,0 15,0
A 13  62  1  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Борислав Симов - Георги Николов                            3N    E  +1  C3   -630       39,0 15,0
A 14  65 37  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Александър Стоянов - Христо Христов                    3N    E  +1  H2   -630       39,0 15,0
A 15  68 38  Atanas Kirovski - Иван Величков - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                               4H    E  +1  D8   -650       21,0 33,0
A 16  71 39  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                      4H    E  +1  C2   -650       21,0 33,0
B  1  43 21  Livia Iancu - Monika Onea - Гроздан Русинов - Росен Гунев                                      4H    E  +1  H10  -650       21,0 33,0
B  2  22 45  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                              4H    E  +1  C5   -650       21,0 33,0
B  3  23 47  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos            4H    E  +2  SA   -680        4,0 50,0
B  4  49 24  Нели Радева - Явор Балкански - Radu Popescu - Dan Ignatescu                                    4S    E  +1  D2   -650       21,0 33,0
B  5  25 51  Иван Иванов - Румен Енев - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos                     4H    E  +2  H10  -680        4,0 50,0
B  6  53 26  Тодор Сталев - Петър Николов - Иван Минчев - Димитър Димитров                                  4H    E  +2  D8   -680        4,0 50,0
B  7  27 42  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                          3N    E  +1  H9   -630       39,0 15,0
B  8  28 44  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Румен Попов - Васил Ненчев                                   3N    E  +1  C2   -630       39,0 15,0
B  9  29 46  Simona Darie - Costache Darie - Диян Данаилов - Борислав Борисов                               4H    E  +1  D2   -650       21,0 33,0
B 10  30 48  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Елена Михова - Злати Георгиев                            4Sx   N  -1  HK   -200       48,0  6,0
B 11  31 50  Иван Нанев - Илия Василев - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                                    4H    E  +1  D2   -650       21,0 33,0
B 12  32 52  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Марин Петков - Севдалин Филипов                           4H    E  +1  D8   -650       21,0 33,0
B 13  41 33  Иван Марков - Георги Айранов - Александър Александров - Георги Георгиев                        4H    E  +2  D9   -680        4,0 50,0




24     K6            
West   A93           
None   QJ109         
       J1064         
Q987          AJ532  
Q5            K86    
K4            752    
AKQ92         87     
       104           
       J10742        
       A863          
       53            


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1   3 34  Момчил Мончев - Борислав Ризов - Bogdan Marina - Ovidiu Rosu                                   3S    E  +1  D2   -170       52,0  2,0
A  2   5 35  Ради Радев - Динко Димитров - Румен Манчев - Георги Гергов                                     2S    E  +3  DQ   -200       49,0  5,0
A  3   7 36  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Теню Тенев - Антонио Коцев                             4S    W  +2  DQ   -480        2,0 52,0
A  4  61  9  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                            4S    E  +1  DQ   -450       21,0 33,0
A  5  64 11  Антон Петков - Николай Стефанов - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                      4S    W  +2  DQ   -480        2,0 52,0
A  6  13 67  Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic - Марк Андонов - Тодор Павлов                             4S    W  +1  H6   -450       21,0 33,0
A  7  70  2  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                 5S    W  =   DQ   -450       21,0 33,0
A  8  --  4  Bye - Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir                                                                     Bye             26,0
A  9   6 63  Георги Петров - Селиатин Шабан - Николай Василев - Захари Феров                                4S    W  +1  DQ   -450       21,0 33,0
A 10  66  8  Яница Иванова - Юрий Перец - Георги Първанов - Младен Младенов                                 4S    E  =   D2   -420       43,0 11,0
A 11  69 10  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Сергей Кънчев - Веселин Величков                             4S    E  +1  DA   -450       21,0 33,0
A 12  72 12  Marina Stegaroiu - Marius Ionita - Минчо Петков - Николай Колев                                4S    E  +1  D2   -450       21,0 33,0
A 13  62  1  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Борислав Симов - Георги Николов                            1N    W  +2  DQ   -150       54,0  0,0
A 14  65 37  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Александър Стоянов - Христо Христов                    4S    E  +2  D5   -480        2,0 52,0
A 15  68 38  Atanas Kirovski - Иван Величков - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                               4S    E  +1  HJ   -450       21,0 33,0
A 16  71 39  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                      4S    W  +1  D2   -450       21,0 33,0
B  1  43 21  Livia Iancu - Monika Onea - Гроздан Русинов - Росен Гунев                                      4S    E  =   S6   -420       43,0 11,0
B  2  22 45  Румен Лазаров - Петър Гвоздев - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                              4S    W  +1  DQ   -450       21,0 33,0
B  3  23 47  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos            4S    E  +1  DQ   -450       21,0 33,0
B  4  49 24  Нели Радева - Явор Балкански - Radu Popescu - Dan Ignatescu                                    4S    E  =   D2   -420       43,0 11,0
B  5  25 51  Иван Иванов - Румен Енев - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos                     4S    W  +1  DQ   -450       21,0 33,0
B  6  53 26  Тодор Сталев - Петър Николов - Иван Минчев - Димитър Димитров                                  4S    W  +1  DQ   -450       21,0 33,0
B  7  27 42  Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri - Тодор Преводанов - Мирослав Василев                          3N    E  +1  S10  -430       38,0 16,0
B  8  28 44  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Румен Попов - Васил Ненчев                                   4S    W  +1  DQ   -450       21,0 33,0
B  9  29 46  Simona Darie - Costache Darie - Диян Данаилов - Борислав Борисов                               4S    E  =   D2   -420       43,0 11,0
B 10  30 48  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Елена Михова - Злати Георгиев                            4S    W  +1  DQ   -450       21,0 33,0
B 11  31 50  Иван Нанев - Илия Василев - Dejana Sverker - Emanuel Evacic                                    2S    E  +3  D2   -200       49,0  5,0
B 12  32 52  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Марин Петков - Севдалин Филипов                           4S    W  +1  DQ   -450       21,0 33,0
B 13  41 33  Иван Марков - Георги Айранов - Александър Александров - Георги Георгиев                        4S    E  +1  DQ   -450       21,0 33,0




25     A104          
North  8762          
E-W    AK6           
       1084          
QJ32          K75    
K4            103    
1042          QJ87   
KQ96          AJ32   
       986           
       AQJ95         
       953           
       75            


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34  2  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                      3H    N  -2  D2   -100       22,0 32,0
A  2   4 35  Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir - Румен Манчев - Георги Гергов                          3S    E  =   C7   -140        7,0 47,0
A  3   6 36  Георги Петров - Селиатин Шабан - Теню Тенев - Антонио Коцев                                    2H    S  -1  CK   -50        37,0 17,0
A  4   8 72  Георги Първанов - Младен Младенов - Marina Stegaroiu - Marius Ionita                           2H    S  -1  SQ   -50        37,0 17,0
A  5  62 10  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Сергей Кънчев - Веселин Величков                           2H    S  -1  S3   -50        37,0 17,0
A  6  65 12  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Минчо Петков - Николай Колев                           4S    W  -2  H7   200        53,0  1,0
A  7   1 68  Борислав Симов - Георги Николов - Atanas Kirovski - Иван Величков                              3S    W  =   DK   -140        7,0 47,0
A  8  71  3  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Момчил Мончев - Борислав Ризов                       2H    S  -1  D10  -50        37,0 17,0
A  9  61  5  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Ради Радев - Динко Димитров                                2H    N  -1  SQ   -50        37,0 17,0
A 10   7 64  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Антон Петков - Николай Стефанов                        2H    S  -1  CK   -50        37,0 17,0
A 11  67  9  Марк Андонов - Тодор Павлов - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                                  3H    S  -2  H6   -100       22,0 32,0
A 12  70 11  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                     3Hx   S  -2  CK   -300        1,0 53,0
A 13  -- 13  Bye - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                                                                       Bye             31,3
A 14  37 63  Александър Стоянов - Христо Христов - Николай Василев - Захари Феров                           3C    E  =   D2   -110       15,0 39,0
A 15  66 38  Яница Иванова - Юрий Перец - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                                    3H    S  -2  CK   -100       22,0 32,0
A 16  69 39  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                              3H    S  -2  S2   -100       22,0 32,0
B  1  42 21  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Гроздан Русинов - Росен Гунев                            2N    E  =   S9   -120       12,0 42,0
B  2  44 22  Румен Попов - Васил Ненчев - Румен Лазаров - Петър Гвоздев                                     3C    E  =   D5   -110       15,0 39,0
B  3  23 46  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Диян Данаилов - Борислав Борисов                              3S    E  =   H8   -140        7,0 47,0
B  4  24 48  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Елена Михова - Злати Георгиев                                   2H    S  -1  D2   -50        37,0 17,0
B  5  50 25  Dejana Sverker - Emanuel Evacic - Иван Иванов - Румен Енев                                     3S    E  =   C7   -140        7,0 47,0
B  6  26 52  Иван Минчев - Димитър Димитров - Марин Петков - Севдалин Филипов                               2H    S  -1  CK   -50        37,0 17,0
B  7  41 27  Иван Марков - Георги Айранов - Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri                                 2N    W  -1  H8   100        49,0  5,0
B  8  28 43  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Livia Iancu - Monika Onea                                    3Hx   S  -2  CK   -300        1,0 53,0
B  9  29 45  Simona Darie - Costache Darie - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                              2H    S  -1  D2   -50        37,0 17,0
B 10  30 47  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos       3H    S  -2  CK   -100       22,0 32,0
B 11  31 49  Иван Нанев - Илия Василев - Нели Радева - Явор Балкански                                       2N    E  -2  S2   200        53,0  1,0
B 12  32 51  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos           4C    W  -1  H6   100        49,0  5,0
B 13  33 53  Александър Александров - Георги Георгиев - Тодор Сталев - Петър Николов                        2H    S  -1  D4   -50        37,0 17,0




26     K1075         
East   J1097         
All    1093          
       74            
A942          Q83    
K5            843    
QJ86          K75    
J106          KQ32   
       J6            
       AQ62          
       A42           
       A985          


 Tbl   Pair  Name                                                                                           Contr        Ld   Result    Score
A  1  34  2  Bogdan Marina - Ovidiu Rosu - Eren Gunnes - Yigit Ozcelap                                      1Nx   N  -1  C2   -200       10,0 44,0
A  2   4 35  Metegan Kalayci - Mehmet Isin Kandemir - Румен Манчев - Георги Гергов                          1N    S  -2  CJ   -200       10,0 44,0
A  3   6 36  Георги Петров - Селиатин Шабан - Теню Тенев - Антонио Коцев                                    1N    S  -2  CJ   -200       10,0 44,0
A  4   8 72  Георги Първанов - Младен Младенов - Marina Stegaroiu - Marius Ionita                           1N    S  -3  D6   -300        1,0 53,0
A  5  62 10  Viorica Mladin - Valentin Dumitru - Сергей Кънчев - Веселин Величков                           2H    N  -1  D2   -100       29,0 25,0
A  6  65 12  Dimitris Kapiris - Iasonas Papaspirou - Минчо Петков - Николай Колев                           2H    S  =   CJ   110        49,0  5,0
A  7   1 68  Борислав Симов - Георги Николов - Atanas Kirovski - Иван Величков                              2H    S  -1  CJ   -100       29,0 25,0
A  8  71  3  Aleksandar Stankovic - Marko Grigorevic - Момчил Мончев - Борислав Ризов                       1N    S  +1  S2   120        54,0  0,0
A  9  61  5  Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat - Ради Радев - Динко Димитров                                2H    N  =   H3   110        49,0  5,0
A 10   7 64  Десислава Малакова - Добромир Лазаров - Антон Петков - Николай Стефанов                        1N    S  =   S3   90         43,0 11,0
A 11  67  9  Марк Андонов - Тодор Павлов - Cengis Ozger - Ogushan Kalioglu                                  2H    S  -1  DQ   -100       29,0 25,0
A 12  70 11  Dimitris Altinis - Nikos Tagaras - Filippos Kritsalis - Panagiotis Skordos                     2H    S  -1  DQ   -100       29,0 25,0
A 13  -- 13  Bye - Vladimir Kalcic - Vladan Milutinovic                                                                       Bye             31,3
A 14  37 63  Александър Стоянов - Христо Христов - Николай Василев - Захари Феров                           2H    N  =   D2   110        49,0  5,0
A 15  66 38  Яница Иванова - Юрий Перец - Стою Дарaкчиев - Илиан Ангелов                                    1N    S  -2  DQ   -200       10,0 44,0
A 16  69 39  Владимир Михов - Юлиян Стефанов - Ayse Tuna Elmas - Ozlem Kandolu                              2H    N  -1  D2   -100       29,0 25,0
B  1  42 21  Тодор Преводанов - Мирослав Василев - Гроздан Русинов - Росен Гунев                            2H    S  -1  DQ   -100       29,0 25,0
B  2  44 22  Румен Попов - Васил Ненчев - Румен Лазаров - Петър Гвоздев                                     2H    S  -1  DQ   -100       29,0 25,0
B  3  23 46  Николай Бебов - Серьожа Гендов - Диян Данаилов - Борислав Борисов                              1N    N  -2  D6   -200       10,0 44,0
B  4  24 48  Radu Popescu - Dan Ignatescu - Елена Михова - Злати Георгиев                                   2H    S  =   DQ   110        49,0  5,0
B  5  50 25  Dejana Sverker - Emanuel Evacic - Иван Иванов - Румен Енев                                     1N    S  -1  S6   -100       29,0 25,0
B  6  26 52  Иван Минчев - Димитър Димитров - Марин Петков - Севдалин Филипов                               1N    S  -1  S2   -100       29,0 25,0
B  7  41 27  Иван Марков - Георги Айранов - Orkunt Kesikbas - Turgut Yoleri                                 1N    S  =   S2   90         43,0 11,0
B  8  28 43  Filip Florinel - Mihai Grigoriu - Livia Iancu - Monika Onea                                    1N    S  -1  S2   -100       29,0 25,0
B  9  29 45  Simona Darie - Costache Darie - Panayotis Kannavos - Zotos Loukas                              1N    S  -3  D6   -300        1,0 53,0
B 10  30 47  Климентин Николчев - Христо Иванчев - Konstantinos Bozempergk - Dimostenis Dionysopoulos       2H    S  -2  CJ   -200       10,0 44,0
B 11  31 49  Иван Нанев - Илия Василев - Нели Радева - Явор Балкански                                       2H    N  -1  D2   -100       29,0 25,0
B 12  32 51  Стефка Паскалева - Стефан Стефанов - Giorgos Oikonomopoulos - Ioannis Oikonomopoulos           3H    S  -2  CJ   -200       10,0 44,0
B 13  33 53  Александър Александров - Георги Георгиев - Тодор Сталев - Петър Николов                        2H    S  -1  CJ   -100       29,0 25,0

Резултати