Bulgarian Bridge Federation

Квалификации зона „Север“

16.12.2011 / 00:00 - 17.12.2011 / 00:00, Пловдив
Първенство, Отборен 0лв. /Отбор
10 Участници в турнира 144 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 НАЙТИНГЕЛРумен Леонидов Маринчев (8222) - Слави Ангелов Алексиев (8225) - Златозар Христов Сариев (8210) - Александър Иванов (8212) - Мариус Маринов (8233) - Юрий Любчев Николов (8228) 0.00 32.4606
2 ТИТАНЮрий Елиас Перец (6074) - Велислав Георгиев Хараланов (6077) - Александър Христов Хаджиев (6079) - Вичо Тодоров Дечев (6014) - Пламен Петков Христов (6042) - Венислав Нейков Колев (6026) - Васил Стефанов Вълчев (6016) - Васил Василев Гетов (6066) 0.00 21.8182
3 РАЗГРАДТошко Николов Василев (7543) - Асен Йоргов Димитров (7542) - Янко Енчев Янков (1615) - Исмет Хюсеинов Кумалиев (7544) 0.00 19.2363
4 АСО ПИКАКрасимир Валентинов Янков (7306) - Светла Христова Ненова (6071) - Виктор Димитров Димитров (7301) - Стефан Георгиев Георгиев (6151) 0.00 17.3334
5 ХАЙДУЦИПламен Асенов Тачев (5719) - Петко Савов Илиев (5757) - Златан Петков Петров (5707) - Живко Динев Иванов (5712) - Борис Христов Борисов (5703) - Стоил Георгиев Стоилов (5730) 0.00 15.9527
6 БК ПОПОВОСтанимир Асенов Данев (7541) - Цветан Пенев Пенев (7540) - Стефан Неделчев Иванов (7800) - Георги Цанков Георгиев (1348) - Димитър Йорданов Капитански (0021) - Борислав Георгиев Бочев (0007) 0.00 13.3636
7 ГАЛАТААтанас Кирилов Иванов (6008) - Стелиана Петрова Иванова (6007) - Георги Константинов Шипковенски (6011) - Павел Атанасов Иванов (6161) - Кирил Атанасов Иванов (6160) - Валери Георгиев Стоянов (6023) 0.00 9.8172
8 ДАСКИПламен Симеонов Христов (8220) - Димитър Ненов (8213) - Румен Веселинов Върбанов (8221) - Чавдар Андреев Андреев (8227) - Георги Боянов (8236) - Светлин Ангелов Антонов (8224) - Валентин Божинов (8204) 0.00 3.0303
9 БЕНКОВСКИПламен Балев (8219) - Веселин Узунов (8207) - Вене Венев (8206) - Олег Петракиев (8208) - Росен Попов (8223) - Огнян Генов (8230) 0.00 0.0000
10 БКБВалентин Неделчев Иванов (6040) - Живко Петров Ангелов (6017) - Живко Любенов Великов (6020) - Марк Антонов Андонов (6171) - Иван Милков Иванов (6035) - Веско Самуилов Аргиров (6082) - Валентин Семов Димитров (6044) - Светлан Петров Казаков (6053) 0.00 0.0000

 

О Т Б О Р

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

ТОТАЛ

КЛАСИРАНЕ

1

НАЙТИНГЕЛ

.

25

21

16

18

25

25

18

15

25

188

I

2

ДАСКИ

5

.

14,5

10

7

15

20

16

6

4

97,5

VIII

3

БКБ

9

14,5

.

4

3

9

15

10,5

11

9

85

X

4

ТИТАН

14

20

25

.

21

10

22

16

16

16

160

II

5

РАЗГРАД

12

23

25

9

.

15

17

20

21

12

154

III

6

ГАЛАТА

0

15

21

20

15

.

16

13

13,5

12

125,5

VII

7

БЕНКОВСКИ

3

10

15

7

13

14

.

11

12

0

85

IX

8

ПОПОВО

12

14

19,5

14

10

17

19

.

13

19

138

VI

9

ХАЙДУЦИ

15

24

19

14

9

15,5

18

17

.

15

146,5

V

10

АСО ПИКА

3

25

21

14

18

18

25

11

15

.

150

IV

 

1. НАЙТИНГЕЛ

Капитан: Румен Маринчев

Име

IBN

1.

Румен Маринчев

8222

2.

Златозар Сариев

8210

3.

Слави Алексиев

8225

4.

Александър Иванов

 

5.

Мариус Маринов

 

6.

Юри Николов

 

 

2. ТИТАН

Капитан: Васил Гетов

 

Име

IBN

1.

Васил Гетов

6066

2.

Александър Хаджиев

6079

3.

Пламен Христов

6042

4.

Велислав Хараланов

6077

5.

Венислав Колев

6026

6.

Вичо Дечев

6014

7.

Васил Вълчев

6016

8.

Юри Перец

6074

 


3. РАЗГРАД.

Капитан: Тошко Николов.

Име

IBN

1.

Тошко Николов

7543

2.

Асен Николов

7542

3.

Исмет Кумалиев

7544

4.

Янко Янков

1615

 

4. АСО ПИКА /клубен отбор/

Капитан: Стефан Георгиев.

Име

IBN

1.

Стефан Георгиев

6151

2.

Виктор Димитров

7301

3.

Красимир Янков

7306

4.

Георги Шипковенски

6011

5.

Светла Ненова

6071

 

5. ХАЙДУЦИ.

Капитан: Петко Илиев

Име

IBN

1.

Петко Илиев

5757

2.

Стоил Стоилов

5730

3.

Борис Борисов

5703

4.

Живко Иванов

5712

5.

Златан Петров

5707

6.

Пламен Тачев

5719

 

6. БК ПОПОВО.

Капитан: Стефан Иванов.

Име

IBN

1.

Стефан Иванов

7800

2.

Димитър Капитански

0021

3.

Борислав Бочев

0007

4.

Георги Георгиев

1348

5.

Станимир Данев

7541

6.

Цветан Тенев

7540

 

7. ГАЛАТА.

Капитан: Атанас Иванов.

Име

IBN

1.

Атанас Иванов

6008

2.

Стелиана Иванова

6007

3.

Кирил Иванов

6160

4.

Павел Иванов

6161

5.

Виктор Калчев

6011

6.

Валери Стоянов

6023

 

8. ДАСКИ.

Капитан: Румен Върбанов.

Име

IBN

1.

Румен Върбанов

8221

2.

Димитър Ненов

8231

3.

Пламен Христов

8220

4.

Чавдар Андреев

8227

5.

Светлин Антонов

8224

6.

Валентин Божинов

8204

7.

Георги Боянов

 

 

9. БКБ.

Капитан: Светлан Казаков.

Име

IBN

1.

Светлан Казаков

6053

2.

Живко Великов

6020

3.

Марк Антонов

6171

4.

Иван Милков

6035

5.

Живко Ангелов

6017

6.

Веско Аргиров

6082

7.

Валентин Димитров

6040

8.

Валентин Иванов

6044

 

10. БЕНКОВСКИ.

Капитан: Олег Петракиев.

Име

IBN

1.

Олег Петракиев

8208

2.

Вене Венев

8206

3.

Веселин Узунов

8207

4.

Пламен Балев

8219

5.

Росен Попов

8223

6.

Огнян Генов

 

 

 

Резултати