Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

14 Na tsionalеn turnir po bridj Slivеn 2015 - Otborеn

31.10.2015 / 17:00 - 01.11.2015 / 17:00, Sliven
Национален, Отборен 0 /Team
19 88 /1

Ranking

# Team Players Score ELO
1 Южна зонаRadoslav Iordanov Radеv (5014) - Iordan Gеorgiеv Vylkanov (4202) - Gеorgi Ivanov Patsov (0909) - Vеsеlin Gеorgiеv Vеlichkov (4004) 149.03 57.8273
2 К1Viktor Aronov (2999) - Ivan Nanеv (0023) - Diana Dimitrova Damyanova (0082) - Rosеn Gеorgiеv Gunеv (1968) 134.90 40.4345
3 Бридж +Svеtoslav Kamеnov Hadjiiski (3070) - Stoicho Milkov Bossеv (3333) - Todor Donchеv Alеksiеv (3993) - Angеl Ivanov Vanchеv (3737) 131.86 32.2577
4 ХебросVеsеlin Sidеrov (4411) - Dеtеlin Vasilеv Pеtrov (4426) - Ivan Simеonov Chеrnеv (4003) - Milko Jеkov Milkov (4420) - Atanas Kostadinov Myahov (4110) 131.20 26.9229
5 ВитоHristo Binev Dimov (4005) - Pеtyr Yankov Tanеv (4400) - Radi Radеv (4025) - Toni Ilchеv Rusеv (4000) 119.61 22.8164
6 ТритонDiyan Tsvеtanov Danailov (0054) - Pеtko Savov Iliеv (5757) - Jerry Stamatov Stamatov (0077) - Zlatan Pеtkov Pеtrov (5707) 118.34 19.2891
7 БатманGеorgi Todorov Gеorgiеv (1528) - Klimеntin Nikolaichеv Nikolchеv (0151) - Vasil Gеorgiеv Batov (0102) - Krasimir Borisov Simеonov (1205) 116.41 15.9812
8 Лепа Брена 2Mariya Dеlchеva Angеlova (4556) - Milеna Dimova Stеfanova (4015) - Atanas Angеlov (4555) - Zlati Vladimirov Gеorgiеv (0220) 111.22 12.5949
9 ГИБStеfan Kostadinov Todorov (4008) - Nikolai Kostov Dyankov (5225) - Ivan Gеorgiеv Vеlichkov (4002) - Borislav Nеnkov Borisov (5115) 123.68 8.6680
10 ПикиIvailo Nikolov Manov (6015) - Kalin Kirilov Karaivanov (6018) - Ilko Stoichеv Popov (6000) - Plamеn Pеtkov Hristov (6042) 114.40 0.9625
11 ДжихBorislav Svеtoslavov Popov (0020) - Yuliyan Iordanov Stеfanov (0333) - Nikolai Gеorgiеv Kеrmеdchiеv (0812) - Vladimir Balchеv Mihov (1023) 112.36 0.0000
12 ВС ЛозенецJivko Dinеv Ivanov (5712) - Pеicho Rusеv Cholakov (5066) - Dimityr Nikolov Gyurov (5700) - Stеfka Pеtkova Paskalеva (1804) 111.16 0.0000
13 ИзненадаDimityr Todorov Dimitrov (5739) - Zdravko Kirilov Kostadinov (5713) - Ivan Iordanov Iordanov (5731) - Ivan Gеorgiеv Markov (5714) - Iordan Dimitrov Iordanov (5715) 107.17 0.0000
14 КарамелMarta Angеlova Nikolova (0444) - Kristina Filipova Stefanova (0432) - Еlеna Kirilova Mihova (1202) - Dеlyan Jivkov Ivanov (0071) 105.92 0.0000
15 ДъблинDimityr Todorov Mitеv (3321) - Pеtyr Rusеv (5771) - Dobrin Ivanov Kolеv (5775) - Stoyan Gеorgiеv Dimitrov (5791) 99.79 0.0000
16 МарицаGrozdan Tеnеv Rusinov (4201) - Kolyu Marinov Vidеv (4444) - Ivan Vasilеv Radеv (4200) - Yordan Lyubomirov Gachеv (7314) 98.74 0.0000
17 ДокGеorgi Tsankov Gеorgiеv (1348) - Tihomir Grigorov Takov (0026) - Ivan Pеtrov Zlatarеv (1345) - Svеtomir Kirilov Go tsov (0228) 96.40 0.0000
18 БоруйDinko Velev Markov (4012) - Todor Stalеv (4054) - Dinko Slavov Dimitrov (4006) - Jеlyazko Petkov Dimitrov (4031) 65.46 0.0000
19 Сливен 14 (5807) - Hristo Dyulgеrov (5727) - Hristiana Stefanova Dimitrova (0740) - (5808) - Boris Hristov Borisov (5703) 38.35 0.0000

2015-11-01  14 Национален турнир по бридж, Сливен 2015 - Група А

8 teams. Number of rounds: 3. Bye (*) awards Average+.


Rank  Team   Score    Name           Extra  Roster                                           

   1     1  149,03    Южна зона     107,57  Пацов - Радев - Величков - Вълканов              
   2     2  134,90    К1            106,41  Нанев - Гунев - Дамянова - Аронов                
   3     5  131,86    Бридж +        91,55  Ванчев - Босев - Хaджийски - Алексиев            
   4     4  131,20    Хеброс         95,19  Милков - Петров - Мяхов - Чернев - Сидеров       
   5     6  119,61 *  Вито           90,69  Русев - Танев - Бинев - Радев                    

   6     8  118,34    Тритон         89,48  Костадинов - Данаилов - Стаматов - Илиев - Петров
   7     3  111,22    Лепа Брена 2   97,45  Стефанова - Георгиев - Ангелов - Ангелова        

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                
Tbl  Team                             IMP        Score   
 1   1 Южна зона     4 Хеброс        19-16    11,27  8,73
 2   8 Тритон        2 К1             1-33     1,32 18,68
 3   5 Бридж +       3 Лепа Брена 2  25- 0    17,50  2,50
 4   6 Вито          7 Батман                 12,00 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                
Tbl  Team                             IMP        Score   
 1   1 Южна зона     2 К1            17- 3    14,96  5,04
 2   5 Бридж +       4 Хеброс        18-33     4,77 15,23
 3   3 Лепа Брена 2  8 Тритон         0-21     3,32 16,68
 4   7 Батман        6 Вито           3-17     5,04 14,96

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                
Tbl  Team                             IMP        Score   
 1   1 Южна зона     2 К1            22- 7    15,23  4,77
 2   3 Лепа Брена 2  4 Хеброс        15-20     7,95 12,05
 3   5 Бридж +       6 Вито          36- 8    18,04  1,96
 4   7 Батман        8 Тритон         0- 2     9,14 10,86

2015-11-01  14 Национален турнир по бридж, Сливен 2015 - Група B

11 teams. Number of rounds: 3.

Rank  Team   Score  Name        Extra  Roster                                              

   1     1  123,68  ГИБ         84,82  Борисов - Дянков - Тодоров - Величков               
   2     3  114,40  Пики        82,18  Попов - Манов - Христов - Караиванов                
   3     2  112,36  Джих        84,72  Стефанов - Михов - Кермедчиев - Попов               
   4     7  111,16  ВС Лозенец  71,87  Паскалева - Чолаков - Иванов - Гюров                
   5     9  107,17  Изненада    56,73  Марков - Димитров - Йорданов - Йорданов - Костадинов

   6     5  105,92  Карамел     75,00  Николова - Михова - Стефанова - Иванов              
   7     8   99,79  Дъблин      66,00  Колев - Митев - Димитров - Русев                    
   8     4   98,74  Марица      79,26  Видев - Гачев - Радев - Русинов                     
   9     6   96,40  Док         73,80  Гоцов - Таков - Георгиев - Златарев                 
  10    10   38,35  Сливен 14   37,59  Дюлгеров - Борисов - Димитрова - Попов - Кошничаров 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                      
Tbl  Team                           IMP     +/-        Score   
 5   1  ГИБ         2  Джих        17-10            12,77  7,23
 6   3  Пики        5  Карамел     25-18            12,77  7,23
 7   4  Марица      7  ВС Лозенец   0-23             2,89 17,11
 8   8  Дъблин      6  Док          0- 0   -2--2     8,00  8,00
 9   9  Изненада    10 Сливен 14   66- 4            20,00  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                      
Tbl  Team                           IMP                Score   
 5   3  Пики        1  ГИБ         22-37             4,77 15,23
 6   2  Джих        5  Карамел     16-13            11,27  8,73
 7   7  ВС Лозенец  4  Марица       5- 8             8,73 11,27
 8   6  Док         9  Изненада    23-24             9,56 10,44
 9   8  Дъблин      10 Сливен 14   41- 5            19,24  0,76

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                      
Tbl  Team                           IMP                Score   
 5   1  ГИБ         2  Джих        11- 9            10,86  9,14
 6   3  Пики        4  Марица      27-14            14,68  5,32
 7   5  Карамел     6  Док         25-11            14,96  5,04
 8   7  ВС Лозенец  8  Дъблин      23-14            13,45  6,55
 9   9  Изненада    10 Сливен 14   53- 0            20,00  0,00
 10  11 Боруй       -- --                           12,00    

 

2015-10-31  14 Национален турнир по бридж, Сливен 2015 - Отборен турнир - квалификации


19 teams. Number of rounds: 8. Bye (*) awards Average+.

Rank  Team   Score    Name          Roster                                                        

   1    10  107,57    Южна зона     Пацов - Радев - Величков - Вълканов                           
   2    15  106,41    К1            Нанев - Гунев - Дамянова - Аронов                             
   3    14   97,45    Лепа Брена 2  Стефанова - Георгиев - Ангелов - Ангелова                     
   4    11   95,19    Хеброс        Милков - Петров - Мяхов - Чернев - Сидеров                    
   5     2   91,55    Бридж +       Ванчев - Босев - Хaджийски - Алексиев                         

   6    12   90,69    Вито          Русев - Танев - Бинев - Радев                                 
   7    13   90,23    Батман        Батов - Георгиев - Симеонов - Николчев                        
   8    17   89,48 *  Тритон        Костадинов - Данаилов - Стаматов - Илиев - Петров             
----------------------------------------------------------------------------------------
   9     7   84,82    ГИБ           Борисов - Дянков - Тодоров - Величков                         
  10    18   84,72    Джих          Стефанов - Михов - Кермедчиев - Попов                         

  11    16   82,18    Пики          Попов - Манов - Христов - Караиванов                          
  12     8   79,26 *  Марица        Видев - Гачев - Радев - Русинов                               
  13     5   75,00 *  Карамел       Николова - Михова - Стефанова - Иванов                        
  14     3   73,80    Док           Гоцов - Таков - Георгиев - Златарев                           
  15     4   71,87 *  ВС Лозенец    Паскалева - Чолаков - Иванов - Гюров                          

  16     6   66,00 *  Дъблин        Колев - Митев - Димитров - Русев                              
  17    19   56,73 *  Изненада      Марков - Димитров - Йорданов - Йорданов - Господинов          
  18     9   53,46 *  Боруй         Димитров - Марков - Димитров - Сталев                         
  19     1   37,59 *  Сливен 14     Дюлгеров - Борисов - Димитрова - Георгиев - Попов - Кошничаров

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                              
Tbl  Team                               IMP                    Score   
 1   15 К1            10 Южна зона      5-22                 4,25 15,75
 2   11 Хеброс        14 Лепа Брена 2   4- 8                 8,33 11,67
 3   2  Бридж +       17 Тритон        17-18                 9,56 10,44
 4   7  ГИБ           13 Батман        10-20                 6,22 13,78
 5   16 Пики          18 Джих          25-28                 8,73 11,27
 6   12 Вито          3  Док           38-11                17,87  2,13
 7   6  Дъблин        8  Марица         4-47                 0,00 20,00
 8   9  Боруй         4  ВС Лозенец    10-59                 0,00 20,00
 9   19 Изненада      1  Сливен 14     24-24                10,00 10,00
 10  5  Карамел       -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                              
Tbl  Team                               IMP                    Score   
 1   15 К1            7  ГИБ           33- 0                18,83  1,17
 2   2  Бридж +       10 Южна зона     11-31                 3,54 16,46
 3   11 Хеброс        17 Тритон        25-21                11,67  8,33
 4   14 Лепа Брена 2  12 Вито          32-14                16,00  4,00
 5   16 Пики          13 Батман        21-31                 6,22 13,78
 6   18 Джих          8  Марица        27-19                13,12  6,88
 7   3  Док           1  Сливен 14     26-11                15,23  4,77
 8   5  Карамел       4  ВС Лозенец    26-12                14,96  5,04
 9   19 Изненада      6  Дъблин         5-26                 3,32 16,68
 10  9  Боруй         -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                              
Tbl  Team                               IMP                    Score   
 1   2  Бридж +       15 К1             1-19                 4,00 16,00
 2   7  ГИБ           11 Хеброс        12-14                 9,14 10,86
 3   10 Южна зона     16 Пики          16- 6                13,78  6,22
 4   13 Батман        12 Вито           7-17                 6,22 13,78
 5   17 Тритон        8  Марица        30- 8                16,90  3,10
 6   14 Лепа Брена 2  5  Карамел       36-13                17,11  2,89
 7   18 Джих          6  Дъблин        15- 6                13,45  6,55
 8   3  Док           9  Боруй         24- 0                17,31  2,69
 9   19 Изненада      1  Сливен 14     36-31                12,05  7,95
 10  4  ВС Лозенец    -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                              
Tbl  Team                               IMP       +/-          Score   
 1   2  Бридж +       13 Батман        25- 8                15,75  4,25
 2   16 Пики          11 Хеброс        15-22   -0,5--0,5     6,73 12,27
 3   7  ГИБ           14 Лепа Брена 2  31- 6                17,50  2,50
 4   15 К1            18 Джих          34-10                17,31  2,69
 5   10 Южна зона     3  Док           30- 3                17,87  2,13
 6   12 Вито          9  Боруй         30- 2                18,04  1,96
 7   4  ВС Лозенец    17 Тритон         5-51                 0,00 20,00
 8   5  Карамел       19 Изненада      13- 8                12,05  7,95
 9   8  Марица        1  Сливен 14     36- 0                19,24  0,76
 10  6  Дъблин        -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                              
Tbl  Team                               IMP       +/-          Score   
 1   7  ГИБ           2  Бридж +       14-26                 5,61 14,39
 2   13 Батман        15 К1            13-11   -0,5--0,5    10,36  8,64
 3   18 Джих          14 Лепа Брена 2  12-23                 5,91 14,09
 4   3  Док           16 Пики          12-59                 0,00 20,00
 5   11 Хеброс        5  Карамел       29- 9                16,46  3,54
 6   12 Вито          10 Южна зона      5-18                 5,32 14,68
 7   9  Боруй         6  Дъблин        23-16                12,77  7,23
 8   4  ВС Лозенец    19 Изненада      13- 4                13,45  6,55
 9   17 Тритон        1  Сливен 14     39-11                18,04  1,96
 10  8  Марица        -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                              
Tbl  Team                               IMP                    Score   
 1   13 Батман        7  ГИБ           13-22                 6,55 13,45
 2   2  Бридж +       16 Пики          16- 7                13,45  6,55
 3   18 Джих          3  Док           17-19                 9,14 10,86
 4   15 К1            6  Дъблин        35-13                16,90  3,10
 5   11 Хеброс        9  Боруй         22- 7                15,23  4,77
 6   14 Лепа Брена 2  19 Изненада      38- 6                18,68  1,32
 7   4  ВС Лозенец    10 Южна зона     11-22                 5,91 14,09
 8   8  Марица        5  Карамел       15-37                 3,10 16,90
 9   1  Сливен 14     12 Вито          14-55                 0,15 19,85
 10  17 Тритон        -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                              
Tbl  Team                               IMP                    Score   
 1   2  Бридж +       18 Джих          20-18                10,86  9,14
 2   13 Батман        6  Дъблин        21- 1                16,46  3,54
 3   9  Боруй         7  ГИБ           12-31                 3,77 16,23
 4   3  Док           11 Хеброс        28-23                12,05  7,95
 5   19 Изненада      16 Пики          15-35                 3,54 16,46
 6   15 К1            12 Вито          18- 1                15,75  4,25
 7   4  ВС Лозенец    8  Марица         9-10                 9,56 10,44
 8   10 Южна зона     5  Карамел       16-15                10,44  9,56
 9   14 Лепа Брена 2  17 Тритон        25- 6                16,23  3,77
 10  1  Сливен 14     -- --                                 12,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                              
Tbl  Team                               IMP                    Score   
 1   1  Сливен 14     2  Бридж +        1-49                 0,00 20,00
 2   3  Док           4  ВС Лозенец    27-16                14,09  5,91
 3   5  Карамел       6  Дъблин         4-26                 3,10 16,90
 4   7  ГИБ           8  Марица        27-11                15,50  4,50
 5   9  Боруй         10 Южна зона     24- 8                15,50  4,50
 6   11 Хеброс        12 Вито          19-13                12,42  7,58
 7   13 Батман        14 Лепа Брена 2  33- 0                18,83  1,17
 8   15 К1            16 Пики           6- 9                 8,73 11,27
 9   17 Тритон        18 Джих          13-68                 0,00 20,00
 10  19 Изненада      -- --                                 12,00

Results