Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

Dyrjavno otborno pyrvеnstvo 2017 - Final

25.04.2018 / 22:00 - 28.04.2018 / 23:00, Plovdiv
Първенство, Отборен 0 /Team
12 220 /1

Ranking

# Team Players Score ELO
1 Бридж +Diyan Tsvеtanov Danailov (0054) - Angеl Ivanov Vanchеv (3737) - Rumеn Nеnov Trеndafilov (6006) - Jerry Stamatov Stamatov (0077) - Zahari Stoilov Zahariеv (0066) - Vladislav Nikolov Isporski (1313) 138.05 250.0000
2 (R)Rosеn Gеorgiеv Gunеv (1968) - Grozdan Tеnеv Rusinov (4201) - Kalin Kirilov Karaivanov (6018) - Ivan Gеorgiеv Vеlichkov (4002) 131.63 200.0000
3 K1Vladimir Balchеv Mihov (1023) - Diana Dimitrova Damyanova (0082) - Gеorgi Kolеv Karakolеv (0005) - Yuliyan Iordanov Stеfanov (0333) - Viktor Aronov (2999) - Ivan Nanеv (0023) 129.59 150.0000
4 КСБ Радков 2Mark Antonov Andonov (6171) - Radoslav Radеv Radеv (6033) - Anton Markov Andonov (6009) - Gеorgi Dеlchеv Dеlinov (4218) - Stanislav Bonchеv Nеdkov (6438) - Tеnyu Rusеv Tеnеv (4224) 127.41 125.0000
5 Red HotStеfan Jеchkov Skorchеv (6336) - Zhivko Rumеnov Draganov (4044) - Borislav Svеtoslavov Popov (0020) - Vladimir Rusеv Marashеv (1111) - Grozyo Angеlov Donеv (1550) - Ivan Borislavov Tsonchеv (0101) 126.62 110.0000
6 Южна зонаRadi Radеv (4025) - Toni Ilchеv Rusеv (4000) - Gеorgi Ivanov Patsov (0909) - Stеfan Kostadinov Todorov (4008) - Vеsеlin Gеorgiеv Vеlichkov (4004) - Hristo Gеorgiеv Hristov (1001) 112.20 95.0000
7 Шато РосеновоRadoslav Iordanov Radеv (5014) - Gеorgi Nikolov Ralеv (0448) - Nikola Stamatov Barantiеv (5555) - Antoni Ivanov Nikolov (6666) - Ivan Pеichеv Ivanov (5005) 105.92 85.0000
8 ЕлиминаторNikolai Emilov Vasilеv (4028) - Ivan Stoyanov Ivanov (0076) - Miriana Stеfanova Mitovska (0036) - Dеyan Stеfanov Spasov (4027) - Miroslav Pavlov Mihailov (1967) - Gеorgi Todorov Gеorgiеv (1528) 102.77 75.0000
9 ОлимпSlavi Dimitrov Matakiеv (0033) - Dobromir Lazarov Lazarov (0744) - Nikolai Gеorgiеv Kеrmеdchiеv (0812) - Grigor Hristov Gеgov (2777) - Kiril Rumеnov Marinovski (0123) - Georgi Tsvetanov Hristov (2606) 97.15 65.0000
10 СердикаLychеzar Todorov Pеichеv (0404) - Vasil Gеorgiеv Batov (0102) - Zlatko Paunov Nеdеlchеv (0008) - Krasimir Borisov Simеonov (1205) - Ilko Boikov Bonеv (1616) - Klimеntin Nikolaichеv Nikolchеv (0151) 89.61 60.0000
11 Лопе де ВегаSvеtlin Dimitrov Manov (1063) - Valya Ivanova Yanеva (1163) - Pеtyr Krystеv Ignatov (1531) - Atanas Angеlov (4555) - Vеllislav Lachеzarov Stеfanov (0623) - Anton Ottov Antonov (2006) 81.34 55.0000
12 JackYanko Еnchеv Yankov (1615) - Ismеt Hyusеinov Kumaliеv (7544) - Toshko Nikolov Vasilеv (7543) - Asеn Iorgov Dimitrov (7542) - Margarita Ivanova Borisova (6173) 73.21 50.0000

RUNNING SCORE

 

2018-04-23  Държавно отборно първенство - финал

Игри Кръг 1 Кръг 2 Кръг 3 Кръг 4 Кръг 5 Кръг 6 Кръг 7 Кръг 8 Кръг 9 Кръг 10 Кръг 11
Фреквенси Кръг 1 Кръг 2 Кръг 3 Кръг 4 Кръг 5 Кръг 6 Кръг 7 Кръг 8 Кръг 9 Кръг 10 Кръг 11

12 teams. Number of rounds: 11.

Rank  Team   Score  Name           Roster                                                          

   1     6  138,05  Бридж +        Ванчев - Испорски - Стаматов - Данаилов - Захариев - Трендафилов
   2     4  131,63  (R)            Русинов - Величков - Караиванов - Гунев                         
   3    12  129,59  K1             Нанев - Стефанов - Дамянова - Аронов - Караколев - Михов        
   4    11  127,41  КСБ Радков 2   Тенев - Делинов - Радев - Недков - Андонов - Андонов            
   5    10  126,62  Red Hot        Цончев - Марашев - Драганов - Донев - Попов - Скорчев           

   6     7  112,20  Южна зона      Величков - Пацов - Радев - Тодоров - Русев - Христов            
   7     5  105,92  Шато Росеново  Иванов - Ралев - Пейчев - Барантиев - Радев                     
   8     2  102,77  Елиминатор     Георгиев - Спасов - Иванов - Михайлов - Митовска - Василев      
   9     1   97,15  Олимп          Христов - Гегов - Лазаров - Мариновски - Кермедчиев - Матакиев  
  10     9   89,61  Сердика        Николчев - Симеонов - Батов - Бонев - Неделчев - Пейчев         

  11     3   81,34  Лопе де Вега   Антонов - Ангелов - Янева - Стефанов - Игнатов - Манов          
  12     8   73,21  Jack           Димитров - Папазов - Кумалиев - Борисова - Василев - Янков      

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                             
Tbl  Team                                  IMP      +/-        Score   
 1   8  Jack           12 K1              32-44              7,02 12,98
 2   7  Южна зона      9  Сердика         66-19             18,33  1,67
 3   10 Red Hot        6  Бридж +         34-74              2,44 17,56
 4   5  Шато Росеново  11 КСБ Радков 2    36-69              3,34 16,66
 5   4  (R)            1  Олимп           87-20             19,99  0,01
 6   3  Лопе де Вега   2  Елиминатор      32-59   0--0,5     4,23 15,27

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                             
Tbl  Team                                  IMP      +/-        Score   
 1   12 K1             5  Шато Росеново   32-21             12,76  7,24
 2   4  (R)            6  Бридж +         18-42    -2-0      2,72 15,28
 3   7  Южна зона      3  Лопе де Вега    42-52    0--2      7,47 10,53
 4   2  Елиминатор     8  Jack            46-31             13,61  6,39
 5   1  Олимп          9  Сердика         60-37             15,11  4,89
 6   11 КСБ Радков 2   10 Red Hot         48-43             11,34  8,66

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   12 K1             3  Лопе де Вега    67-18             18,53  1,47
 2   2  Елиминатор     4  (R)             21-63              2,21 17,79
 3   5  Шато Росеново  1  Олимп           59-48             12,76  7,24
 4   11 КСБ Радков 2   6  Бридж +         37-48              7,24 12,76
 5   10 Red Hot        7  Южна зона       49-27             14,94  5,06
 6   9  Сердика        8  Jack            75-33             17,79  2,21

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   12 K1             11 КСБ Радков 2    39-58              5,61 14,39
 2   10 Red Hot        1  Олимп           47-31             13,81  6,19
 3   2  Елиминатор     9  Сердика         40-48              7,93 12,07
 4   8  Jack           3  Лопе де Вега    48-49              9,72 10,28
 5   7  Южна зона      4  (R)             17-59              2,21 17,79
 6   6  Бридж +        5  Шато Росеново   35-57              5,06 14,94

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   12 K1             9  Сердика         70-20             18,63  1,37
 2   8  Jack           10 Red Hot         24-82              0,67 19,33
 3   11 КСБ Радков 2   7  Южна зона       62-44             14,20  5,80
 4   6  Бридж +        1  Олимп           51-58              8,17 11,83
 5   5  Шато Росеново  2  Елиминатор      52-62              7,47 12,53
 6   4  (R)            3  Лопе де Вега    36-59              4,89 15,11

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   2  Елиминатор     12 K1              70-57             13,20  6,80
 2   1  Олимп          3  Лопе де Вега    41-37             11,08  8,92
 3   4  (R)            11 КСБ Радков 2    50-49             10,28  9,72
 4   10 Red Hot        5  Шато Росеново   36-24             12,98  7,02
 5   9  Сердика        6  Бридж +         39-37             10,55  9,45
 6   8  Jack           7  Южна зона       44-59              6,39 13,61

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   4  (R)            12 K1              25-48              4,89 15,11
 2   3  Лопе де Вега   5  Шато Росеново   47-53              8,41 11,59
 3   6  Бридж +        2  Елиминатор      70-45             15,45  4,55
 4   1  Олимп          7  Южна зона       48-45             10,82  9,18
 5   11 КСБ Радков 2   8  Jack            50-48             10,55  9,45
 6   10 Red Hot        9  Сердика         47-36             12,76  7,24

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   10 Red Hot        12 K1              35-49              6,59 13,41
 2   9  Сердика        11 КСБ Радков 2    32-39              8,17 11,83
 3   1  Олимп          8  Jack           46-107              0,43 19,57
 4   7  Южна зона      2  Елиминатор     114-21             20,00  0,00
 5   6  Бридж +        3  Лопе де Вега    44-24             14,58  5,42
 6   5  Шато Росеново  4  (R)             35-68              3,34 16,66

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   6  Бридж +        12 K1              56-31             15,45  4,55
 2   5  Шато Росеново  7  Южна зона       14-45              3,62 16,38
 3   8  Jack           4  (R)             34-49              6,39 13,61
 4   3  Лопе де Вега   9  Сердика         19-74              0,91 19,09
 5   2  Елиминатор     10 Red Hot         26-31              8,66 11,34
 6   1  Олимп          11 КСБ Радков 2    46-43             10,82  9,18

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   12 K1             7  Южна зона       61-28             16,66  3,34
 2   6  Бридж +        8  Jack            56-33             15,11  4,89
 3   9  Сердика        5  Шато Росеново   43-66              4,89 15,11
 4   4  (R)            10 Red Hot         15-38              4,89 15,11
 5   3  Лопе де Вега   11 КСБ Радков 2    27-51              4,72 15,28
 6   2  Елиминатор     1  Олимп           50-43             11,83  8,17

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   12 K1             1  Олимп           41-66              4,55 15,45
 2   11 КСБ Радков 2   2  Елиминатор      37-49              7,02 12,98
 3   3  Лопе де Вега   10 Red Hot         58-53             11,34  8,66
 4   9  Сердика        4  (R)             22-67              1,88 18,12
 5   8  Jack           5  Шато Росеново   27-87              0,51 19,49
 6   7  Южна зона      6  Бридж +         51-48             10,82  9,18

 

2018-04-29  Държавно отборно първенство - финал - 11:1

      Rank  Score  Name                                    Team            #    1:1   2:1   3:1   4:1   5:1   6:1   7:1   8:1   9:1  10:1  11:1

         1   0,54  Росен Гунев - Калин Караиванов          (R)            11   0,45 -0,82 -0,21  1,42 -0,02  0,44 -1,20  1,47  1,90 -0,44  2,90
         2   0,53  Георги Стаматов - Диян Данаилов         Бридж +         9   0,18  1,88  0,06  0,75       -0,14       -1,15  1,15  0,90  1,18
         3   0,40  Стефан Скорчев - Борислав Попов         Red Hot         6  -0,83       -0,22        0,53        1,77        0,85  0,32
         4   0,37  Иван Нанев - Юлиян Стефанов             K1              9         0,24 -0,06 -0,06  1,27  0,49  1,02 -0,67        0,01  1,08
         5   0,30  Христо Христов                          Южна зона      10   0,55 -0,24 -0,11  2,71        1,05 -0,91 -0,60 -0,85 -0,47  1,87

         6   0,29  Диана Дамянова - Виктор Аронов          K1              4   0,25              0,70       -0,83              1,04      
         7   0,29  Антон Андонов - Марк Андонов            КСБ Радков 2    8         1,75        0,26  0,20  0,36        0,57 -1,15 -0,32  0,65
         8   0,27  Тони Русев                              Южна зона       9        -0,24 -0,11  2,71        1,05 -0,91 -0,60 -0,85 -0,47  1,87
         9   0,26  Радослав Радев - Станислав Недков       КСБ Радков 2   10   0,04 -0,91  0,10 -0,21 -0,49        0,91  0,67  0,66  0,50  1,33
        10   0,24  Никола Барантиев                        Шато Росеново  10   3,01 -0,50  0,11 -0,30  0,26        0,26  0,28  0,60 -0,68 -0,65

        11   0,23  Георги Ралев                            Шато Росеново  11   3,01 -0,50  0,11 -0,30  0,26  0,11  0,26  0,28  0,60 -0,68 -0,65
        12   0,22  Владислав Испорски - Румен Трендафилов  Бридж +         7        -0,40  1,38        0,55 -0,05  0,30       -0,66  0,44
        13   0,22  Георги Караколев - Владимир Михов       K1              9  -1,34  1,95 -1,38        0,02        1,67 -0,57  1,42  0,68 -0,50
        14   0,19  Грозьо Донев - Живко Драганов           Red Hot         8         0,25  0,57  0,06        0,69  1,43  0,20       -0,50 -1,18
        15   0,17  Григор Гегов                            Олимп           5   1,34  1,62       -2,42              0,52                   -0,19

        16   0,17  Стефан Тодоров                          Южна зона       7  -0,18        1,68       -0,13 -0,14 -0,16             -0,16  0,30
        17   0,15  Ради Радев                              Южна зона       6  -0,18        1,68       -0,13 -0,14 -0,16             -0,16
        18   0,15  Слави Матакиев                          Олимп           7   1,34  1,62 -0,10 -2,42  0,25        0,52                   -0,19
        19   0,14  Ангел Ванчев - Захари Захариев          Бридж +         6  -0,55              0,23  0,64       -0,52 -0,28              1,31
        20   0,14  Иван Величков - Гроздан Русинов         (R)            11   2,02 -0,25  0,94  0,30 -1,27 -0,36 -0,04  0,60  0,28 -0,90  0,19

        21   0,07  Деян Спасов                             Елиминатор      9   0,55  1,93  0,22 -2,71       -0,49  0,32  0,88        0,35 -0,44
        22   0,04  Иван Цончев - Владимир Марашев          Red Hot         8   0,49  0,82       -0,70 -0,03 -0,11        0,56  0,60       -1,31
        23   0,03  Николай Василев                         Елиминатор      8   0,55  1,93  0,22 -2,71       -0,49  0,32  0,88             -0,44
        24   0,03  Златко Неделчев - Лъчезар Пейчев        Сердика         8  -2,02  0,50  2,75 -0,26        0,05 -1,02        1,37 -1,13
        25  -0,03  Светлин Манов - Валя Янева              Лопе де Вега    6                    -0,23 -0,25        1,20  0,70        0,16 -1,75

        26  -0,08  Маргарита Борисова                      Jack            9         0,40  0,21  2,42 -0,20       -1,43 -0,70 -1,37 -0,53  0,50
        27  -0,09  Георги Пацов                            Южна зона       7   0,55 -1,95        2,77 -0,25             -1,47 -0,60        0,30
        28  -0,18  Георги Христов                          Олимп           8              -0,10        0,25  0,55 -0,30 -0,20  0,12  1,13 -2,90
        29  -0,18  Красимир Симеонов - Климентин Николчев  Сердика         7  -0,45 -1,15              0,03  0,14        1,04  0,98       -1,87
        30  -0,24  Иван Пейчев - Антони Иванов             Шато Росеново  11   0,40  1,15 -1,68 -1,42  0,25 -0,69 -0,32  1,15 -0,12 -0,01 -1,33

        31  -0,26  Георги Делинов - Теню Тенев             КСБ Радков 2    4  -0,55       -0,20             -0,44  0,16                  
        32  -0,27  Кирил Мариновски                        Олимп           6                                 0,55 -0,30 -0,20  0,12  1,13 -2,90
        33  -0,29  Исмет Кумалиев                          Jack            9  -0,40 -1,88        2,42 -0,20 -1,05       -0,70 -0,98 -0,35  0,50
        34  -0,30  Веселин Величков                        Южна зона       5        -1,95        2,77 -0,25             -1,47 -0,60      
        35  -0,32  Антон Антонов - Атанас Ангелов          Лопе де Вега    8   0,83 -1,75 -0,30       -0,26  0,25       -0,74 -1,04        0,44

        36  -0,34  Георги Георгиев                         Елиминатор      7  -0,04 -1,62             -0,55  0,83       -1,04 -0,28  0,35
        37  -0,40  Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров   Олимп           9  -0,25 -1,93  0,20 -0,52  0,13 -0,25       -0,56 -0,60  0,22
        38  -0,44  Илко Бонев - Васил Батов                Сердика         7               0,30  0,21 -0,53       -1,67 -0,88       -0,22 -0,30
        39  -0,45  Миряна Митовска                         Елиминатор      6  -0,04 -1,62             -0,55  0,83       -1,04 -0,28      
        40  -0,55  Иван Иванов - Мирослав Михайлов         Елиминатор      7              -0,57 -2,77 -0,64       -0,26       -1,90  0,53  1,75

        41  -0,56  Тошко Василев                           Jack            8  -0,40       -0,94  0,52  0,49 -1,05 -1,77       -0,98 -0,35
        42  -0,57  Петър Игнатов - Велислав Стефанов       Лопе де Вега    8  -0,49  0,91 -2,75 -0,75       -0,55  0,04       -1,42  0,47
        43  -0,66  Янко Янков                              Jack            9  -3,01  0,40  0,21              0,14 -1,43  0,74 -1,37 -0,53 -1,08
        44  -0,75  Асен Димитров                           Jack            9  -3,01 -1,88 -0,94  0,52  0,49  0,14 -1,77  0,74             -1,08


<33%     1   0,11  Радослав Радев                          Шато Росеново   1                                 0,11                        

Results