Bulgarian Bridge Federation

Pireus Bank Banner

4-ti NTSB Asеnovgrad 2018 dvoiki

25.05.2018 / 09:00 - 25.05.2018 / 07:00, Asenovgrad
Национален, Двойков 0 /Pair
36 26 /1

Ranking

# Players Score ELO
1 Diana Dimitrova Damyanova (0082) - Vladimir Balchеv Mihov (1023) 62.44 % 30.5941
2 Grozdan Tеnеv Rusinov (4201) - Mark Antonov Andonov (6171) 61.31 % 21.5664
3 Pеtyr Dеlipеtrov (3099) - Stoina Tsokova Gramеnova (3344) 58.71 % 17.4992
4 Sеliatin Mеhmеd Shaban (4884) - Gеorgi Parvanov Parvanov (4949) 58.14 % 15.0111
5 Gеorgi Shtеrеv Pеtrov (4231) - Krasimir Dimitrov Vasilеv (3035) 57.58 % 13.2531
6 Vasil Apostolov Nеnchеv (3456) - Rumеn Dimitrov Popov (3063) 57.24 % 11.8977
7 Nikolai Gеorgiеv Kеrmеdchiеv (0812) - Rosеn Gеorgiеv Gunеv (1968) 56.22 % 10.7880
8 Ivan Nanеv (0023) - Gеorgi Kolеv Karakolеv (0005) 56.00 % 9.8376
9 Tzvetelin Vasilev Vasilev (4645) - Ivan Iliev Kostadinov (4639) 55.66 % 8.9938
10 Todor Iliеv Kostadinov (3007) - Tsvеtana Todorova Nalbatska (3005) 55.54 % 8.2219
11 Plamen Angelov Paskov (8650) - Tzvetelin Georgiev Tzvetanov (8651) 55.54 % 7.4968
12 Zahari Stoilov Zahariеv (0066) - Angеl Ivanov Vanchеv (3737) 53.62 % 6.7987
13 Nikolai Tsvеtanov Yaninski (2324) - Lia Kostova Kostova (0750) 53.51 % 6.1101
14 Filip Filipov (3006) - Hristo Nеichеv Tеpavicharov (3004) 53.28 % 5.4131
15 Plamen Krastev Radoykov (0117) - Krasimir Borisov Simеonov (1205) 53.17 % 4.6857
16 Rumеn Nеnov Trеndafilov (6006) - Jerry Stamatov Stamatov (0077) 53.05 % 3.8944
17 Pеicho Rusеv Cholakov (5066) - Radoslav Iordanov Radеv (5014) 52.49 % 2.9726
18 (3180) - Dimitar Ivanov Ivanov (4080) 51.81 % 1.6997
19 Еlеna Kirilova Mihova (1202) - Marta Angеlova Nikolova (0444) 50.11 % 0.0000
20 Marina Nikolaeva Koicheva (0142) - Vеlina Stoikova Kostova (0038) 49.77 % 0.0000
21 Draganka Atanasova Gеorgiеva (6402) - Stеfan Tsonеv Gеorgiеv (6401) 49.66 % 0.0000
22 Gеorgi Todorov Gеorgiеv (1528) - Alеksandyr Atanasov Alеksandrov (0303) 49.55 % 0.0000
23 Lubomir Nedev Drumev (4081) - Todor Stalеv (4054) 49.55 % 0.0000
24 (4644) - Dean Aleksandrov Terziev (4650) 48.42 % 0.0000
25 Krastyo Atanasov Malinov (4642) - Lazar Georgiev Aleshanov (4643) 47.96 % 0.0000
26 Еvgеnii Lyubеnov Byanov (3053) - Valеntin Gospodinov Mitеv (3058) 44.80 % 0.0000
27 Tеnyu Rusеv Tеnеv (4224) - Kolyu Marinov Vidеv (4444) 42.87 % 0.0000
28 Stoyan Nikolaev Nikolov (4640) - Nikolai Krasimirov Nеmigеnchеv (3967) 42.76 % 0.0000
29 Dimityr Todorov Mitеv (3321) - Zhеko Stoyanov Zhеkov (3030) 42.76 % 0.0000
30 Angel Angelov Vanchev (3366) - Zhivko Rumеnov Draganov (4044) 42.65 % 0.0000
31 Zapryan Mihaylov Paskalev (4652) - Mihaela Zapryanova Paskaleva (4651) 42.65 % 0.0000
32 Ivan Tanev Hristov (3039) - (3170) 42.42 % 0.0000
33 Stanislav Vladimirov Gеshеv (4620) - Ivan Stefanov Borisov (4633) 42.31 % 0.0000
34 Nikojay Dimitrov Nachev (4641) - Jordan Stefanov Jordanov (4622) 38.69 % 0.0000
35 Vеronika Oskarovna Minchina (3636) - Nadеjda Andrееva Djuvanova (3773) 35.97 % 0.0000
36 Ivan Mihaylov Ivanov (3002) - Genka Aleksandrova (3190) 31.79 % 0.0000

2018-05-25  Асеновдград 2018 - двойков турнир

Игри               Лични резултати

18 tables, 36 pairs. Number of boards: 26. Average: 442,00. Tiebreak.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Pair   Score      %  Tie     Name                                         M-ID    Club            

   1    39  552,00  62,44          Диана Дамянова - Владимир Михов           0082 1023  K1              
   2    26  542,00  61,31          Гроздан Русинов - Марк Андонов            4201 6171  КСБ Радков      
   3     6  519,00  58,71          Стойна Граменова - Петър Делипетров       3344 3099  Пд - Рак        
   4    22  514,00  58,14          Георги Първанов - Селиатин Шабан          4949 4884  Дмгр            
   5    41  509,00  57,58          Георги Петров - Красимир Василев          4231 3035  Дмгр            

   6    30  506,00  57,24          Румен Попов - Васил Ненчев                3063 3456  Пд              
   7    10  497,00  56,22          Росен Гунев - Николай Кермедчиев          1968 0812  Сф              
   8    12  495,00  56,00          Иван Нанев - Георги Караколев             0023 0005  K1 - Сф         
   9    35  492,00  55,66          Иван Костадинов - Цветелин Василев        4639 4645  Кристон         
  10    25  491,00  55,54  9,404   Цветана Налбатска - Тодор Костадинов      3005 3007  КСБ Радков      

  11    32  491,00  55,54  10,058  Пламен Пасков - Цветелин Цветанов         8650 8651  Бел             
  12     1  474,00  53,62          Ангел Ванчев - Захари Захариев            3737 0066  Бридж +         
  13    33  473,00  53,51          Лия Костова - Николай Янински             0750 2324  Сф - КСБ Радков 
  14     8  471,00  53,28          Филип Филипов - Христо Тепавичаров        3006 3004  Пд              
  15    24  470,00  53,17          Красимир Симеонов - Пламен Радойков       1205 0117  СБК Сердика - Сф

  16    38  469,00  53,05          Георги Стаматов - Румен Трендафилов       0077 6006  Бридж +         
  17    13  464,00  52,49          Пейчо Чолаков - Радослав Радев            5066 5014  Бс - Кам        
  18    31  458,00  51,81          Димитър Иванов - Петър Николов            4080 3180  Чирп - Кристон  
  19    40  443,00  50,11          Марта Николова - Елена Михова             0444 1202  K1 - Сф         
  20    36  440,00  49,77          Велина Костова - Марина Койчева           0038 0142  Сф - КСБ Радков 

  21    23  439,00  49,66          Драганка Георгиева - Стефан Георгиев      6402 6401  Дб              
  22    29  438,00  49,55  2       Александър Александров - Георги Георгиев  0303 1528  Сф              
  23     9  438,00  49,55  0       Тодор Сталев - Любомир Друмев             4054 4081  Чирп            
  24     3  428,00  48,42          Томи Наков - Деан Терзиев                 4644 4650  Кристон         
  25     7  424,00  47,96          Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов          4643 4642  Кристон         

  26     4  396,00  44,80          Валентин Митев - Евгений Бянов            3058 3053  БК Академик Пд  
  27    42  379,00  42,87          Теню Тенев - Колю Видев                   4224 4444  КСБ Радков - Люб
  28    37  378,00  42,76  9,769   Николай Немигенчев - Стоян Николов        3967 4640  Кристон         
  29    43  378,00  42,76  11,822  Жеко Жеков - Димитър Митев                3030 3321  Пд - Кук        
  30    28  377,00  42,65  9,353   Ангел Ванчев - Живко Драганов             3366 4044  Пд - СтЗ        

  31    27  377,00  42,65  9,763   Михаела Паскалева - Запрян Паскалев       4651 4652  Асгр            
  32    21  375,00  42,42          Ботьо Ботев - Иван Христов                3170 3039  Пд              
  33     5  374,00  42,31          Станислав Гешев - Иван Борисов            4620 4633  Кристон         
  34     2  342,00  38,69          Йордан Йорданов - Николай Начев           4622 4641  Кристон         
  35    34  318,00  35,97          Надежда Джуванова - Вероника Минчина      3773 3636  Пд              

  36    11  281,00  31,79          Генка Александрова - Иван Иванов          3190 3002  Мар - Пд        


1      K74           
North  A106          
None   K4            
       87543         
10985         AQJ63  
KQ9           J2     
Q10973        A62    
Q             J96    
       2             
       87543         
       J85           
       AK102         

4S E -420            
       C  D  H  S  N
N      8  3  8  3  6 
S      :  :  :  :  5 
EW     4  9  5 10  7 



Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 21  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Ботьо Ботев - Иван Христов                4S    E  -1  CK   50        30,00  4,00
 2   35 23  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев        3S    E  +1  CK   -170      22,00 12,00
 3   25 36  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Велина Костова - Марина Койчева           4S    E  -1  CA   50        30,00  4,00
 4   27 37  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Николай Немигенчев - Стоян Николов         2S    E  +2  CA   -170      22,00 12,00
 5   29 38  Александър Александров - Георги Георгиев - Георги Стаматов - Румен Трендафилов   4S    E   =  CK   -420      11,00 23,00
 6    3 31  Томи Наков - Деан Терзиев - Димитър Иванов - Петър Николов                       4Sx   E  +1  CA   -690       0,00 34,00
 7    6 33  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Лия Костова - Николай Янински              4S    E  +1  CK   -450       4,00 30,00
 8   22  9  Георги Първанов - Селиатин Шабан - Тодор Сталев - Любомир Друмев                 4C    N   =  SA   130       34,00  0,00
 9   12 24  Иван Нанев - Георги Караколев - Красимир Симеонов - Пламен Радойков              3S    E  +1  H4   -170      22,00 12,00
 10   2 26  Йордан Йорданов - Николай Начев - Гроздан Русинов - Марк Андонов                 4S    E  +1  D2   -450       4,00 30,00
 11  28  5  Ангел Ванчев - Живко Драганов - Станислав Гешев - Иван Борисов                   3S    W  +2  CK   -200      16,00 18,00
 12   8 30  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Румен Попов - Васил Ненчев                  4S    E   =  CK   -420      11,00 23,00
 13  11 32  Генка Александрова - Иван Иванов - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов             4S    E  +1  CK   -450       4,00 30,00
 14   1 39  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Диана Дамянова - Владимир Михов                 3S    E  +1  CK   -170      22,00 12,00
 15  40  4  Марта Николова - Елена Михова - Валентин Митев - Евгений Бянов                   4S    E  -1  CK   50        30,00  4,00
 16   7 41  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Георги Петров - Красимир Василев              4S    E   =  CA   -420      11,00 23,00
 17  10 42  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Теню Тенев - Колю Видев                       3S    E  +1  CK   -170      22,00 12,00
 18  13 43  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Жеко Жеков - Димитър Митев                      4S    E   =  CK   -420      11,00 23,00




2      1054          
East   J73           
N-S    K98643        
       5             
AKQ6          J32    
Q964          A85    
52            ---    
J43           AKQ9862
       987           
       K102          
       AQJ107        
       107           

7S E -1510           
       C  D  H  S  N
NS     1  7  2  0  1 
EW    12  6 11 13  7 




Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 21  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Ботьо Ботев - Иван Христов                5C    E  +1  DA   -420      17,00 17,00
 2   35 23  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев        3N    E  -2  D10  100       31,00  3,00
 3   25 36  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Велина Костова - Марина Койчева           5C    E  +1  DA   -420      17,00 17,00
 4   27 37  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Николай Немигенчев - Стоян Николов         7C    E  -1  DA   50        27,00  7,00
 5   29 38  Александър Александров - Георги Георгиев - Георги Стаматов - Румен Трендафилов   6C    W   =  C10  -920       2,00 32,00
 6    3 31  Томи Наков - Деан Терзиев - Димитър Иванов - Петър Николов                       5C    E  +1  DA   -420      17,00 17,00
 7    6 33  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Лия Костова - Николай Янински              5C    E  +1  C10  -420      17,00 17,00
 8   22  9  Георги Първанов - Селиатин Шабан - Тодор Сталев - Любомир Друмев                 4C    E  +2  S8   -170      24,00 10,00
 9   12 24  Иван Нанев - Георги Караколев - Красимир Симеонов - Пламен Радойков              3N    W  -2  D6   100       31,00  3,00
 10   2 26  Йордан Йорданов - Николай Начев - Гроздан Русинов - Марк Андонов                 5C    W  +1  D2   -420      17,00 17,00
 11  28  5  Ангел Ванчев - Живко Драганов - Станислав Гешев - Иван Борисов                   5H    W  -1  C3   50        27,00  7,00
 12   8 30  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Румен Попов - Васил Ненчев                  5Cx   E  +1  C7   -650      10,00 24,00
 13  11 32  Генка Александрова - Иван Иванов - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов             4Dx   S  -3  SK   -800       7,00 27,00
 14   1 39  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Диана Дамянова - Владимир Михов                 4Dx   S  -3  SK   -800       7,00 27,00
 15  40  4  Марта Николова - Елена Михова - Валентин Митев - Евгений Бянов                   6C    E   =  S7   -920       2,00 32,00
 16   7 41  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Георги Петров - Красимир Василев              6C    E   =  C10  -920       2,00 32,00
 17  10 42  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Теню Тенев - Колю Видев                       6H    E  -3  DA   150       34,00  0,00
 18  13 43  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Жеко Жеков - Димитър Митев                      5C    E  +1  SA   -420      17,00 17,00




3      K105          
South  J93           
E-W    A876          
       K62           
A9863         J4     
Q86           A52    
Q104          K532   
105           9873   
       Q72           
       K1074         
       J9            
       AQJ4          

2N S 120             
       C  D  H  S  N
NS     8  7  8  6  8 
EW     5  5  4  6  5 




Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 33  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Лия Костова - Николай Янински             2N    N  +1  SJ   150       15,00 19,00
 2   35 22  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Георги Първанов - Селиатин Шабан            3N    N   =  C5   400       27,00  7,00
 3   36 24  Велина Костова - Марина Койчева - Красимир Симеонов - Пламен Радойков            1N    N  +2  SJ   150       15,00 19,00
 4   26 37  Гроздан Русинов - Марк Андонов - Николай Немигенчев - Стоян Николов              3N    S   =  D2   400       27,00  7,00
 5   28 38  Ангел Ванчев - Живко Драганов - Георги Стаматов - Румен Трендафилов              1N    S  +1  C2   120        6,00 28,00
 6   30  1  Румен Попов - Васил Ненчев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                      1N    N  +2  C9   150       15,00 19,00
 7    4 32  Валентин Митев - Евгений Бянов - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов               3N    N   =  S2   400       27,00  7,00
 8    7 21  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Ботьо Ботев - Иван Христов                    2N    N  +2  S3   180       20,00 14,00
 9   23 10  Драганка Георгиева - Стефан Георгиев - Росен Гунев - Николай Кермедчиев          1N    N  +1  C8   120        6,00 28,00
 10  13 25  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            1N    N  +1  C4   120        6,00 28,00
 11   3 27  Томи Наков - Деан Терзиев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев                  3N    N   =  C3   400       27,00  7,00
 12  29  6  Александър Александров - Георги Георгиев - Стойна Граменова - Петър Делипетров   1N    N  +2  SJ   150       15,00 19,00
 13   9 31  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Димитър Иванов - Петър Николов                   3N    N   =  C8   400       27,00  7,00
 14  12 39  Иван Нанев - Георги Караколев - Диана Дамянова - Владимир Михов                  1N    N  +1  SJ   120        6,00 28,00
 15   2 40  Йордан Йорданов - Николай Начев - Марта Николова - Елена Михова                  3N    N   =  SJ   400       27,00  7,00
 16  41  5  Георги Петров - Красимир Василев - Станислав Гешев - Иван Борисов                3Nx   N   =  SJ   550       34,00  0,00
 17   8 42  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Теню Тенев - Колю Видев                     1N    N  +1  SJ   120        6,00 28,00
 18  11 43  Генка Александрова - Иван Иванов - Жеко Жеков - Димитър Митев                    Pass              0          0,00 34,00




4      AK863         
West   1053          
All    KJ83          
       3             
954           J2     
K642          Q97    
Q7            642    
AJ109         KQ872  
       Q107          
       AJ8           
       A1095         
       654           

5S N 650             
       C  D  H  S  N
NS     6 11  7 11  8 
EW     7  1  5  2  3 




Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 33  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Лия Костова - Николай Янински             4S    N   =  D2   620       24,00 10,00
 2   35 22  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Георги Първанов - Селиатин Шабан            4S    N   =  CK   620       24,00 10,00
 3   36 24  Велина Костова - Марина Койчева - Красимир Симеонов - Пламен Радойков            4S    N  +1  C2   650       33,00  1,00
 4   26 37  Гроздан Русинов - Марк Андонов - Николай Немигенчев - Стоян Николов              4S    N   =  C2   620       24,00 10,00
 5   28 38  Ангел Ванчев - Живко Драганов - Георги Стаматов - Румен Трендафилов              2S    N  +1  CK   140       12,00 22,00
 6   30  1  Румен Попов - Васил Ненчев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                      4S    N   =  CK   620       24,00 10,00
 7    4 32  Валентин Митев - Евгений Бянов - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов               3N    N  -1  C2   -100       5,00 29,00
 8    7 21  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Ботьо Ботев - Иван Христов                    4S    N  -1  S2   -100       5,00 29,00
 9   23 10  Драганка Георгиева - Стефан Георгиев - Росен Гунев - Николай Кермедчиев          3S    N  +1  CK   170       15,00 19,00
 10  13 25  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            3S    N  +1  CK   170       15,00 19,00
 11   3 27  Томи Наков - Деан Терзиев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев                  6S    N  -1  CK   -100       5,00 29,00
 12  29  6  Александър Александров - Георги Георгиев - Стойна Граменова - Петър Делипетров   4S    N  -1  CK   -100       5,00 29,00
 13   9 31  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Димитър Иванов - Петър Николов                   1N    S  +3  H2   180       18,00 16,00
 14  12 39  Иван Нанев - Георги Караколев - Диана Дамянова - Владимир Михов                  4S    N  -1  CK   -100       5,00 29,00
 15   2 40  Йордан Йорданов - Николай Начев - Марта Николова - Елена Михова                  4S    N   =  CK   620       24,00 10,00
 16  41  5  Георги Петров - Красимир Василев - Станислав Гешев - Иван Борисов                4S    N  -1  CK   -100       5,00 29,00
 17   8 42  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Теню Тенев - Колю Видев                     4S    N  +1  CK   650       33,00  1,00
 18  11 43  Генка Александрова - Иван Иванов - Жеко Жеков - Димитър Митев                    3N    S  +1  DQ   630       30,00  4,00




5      QJ1093        
North  J2            
N-S    Q93           
       KJ3           
K82           A654   
105           7      
1087          K542   
Q10752        A864   
       7             
       AKQ98643      
       AJ6           
       9             

5H N 650             
       C  D  H  S  N
N      6  7 11  8 10 
S      5  :  :  :  : 
EW     7  6  2  4  3 



Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 32  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов         4H    S   =  D8   620        3,00 31,00
 2   35 21  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Ботьо Ботев - Иван Христов                  4H    S  +1  H10  650       18,00 16,00
 3   36 23  Велина Костова - Марина Койчева - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев           4H    S  +1  D3   650       18,00 16,00
 4   37 25  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов        4H    S  +1  C6   650       18,00 16,00
 5   27 38  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Георги Стаматов - Румен Трендафилов        4H    S   =  D5   620        3,00 31,00
 6   29 12  Александър Александров - Георги Георгиев - Иван Нанев - Георги Караколев         4H    S  +1  C5   650       18,00 16,00
 7   31  2  Димитър Иванов - Петър Николов - Йордан Йорданов - Николай Начев                 5H    S   =  C5   650       18,00 16,00
 8    5 33  Станислав Гешев - Иван Борисов - Лия Костова - Николай Янински                   6Nx   N  -2  CA   -500       0,00 34,00
 9    8 22  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Георги Първанов - Селиатин Шабан            4H    S  +1  D8   650       18,00 16,00
 10  24 11  Красимир Симеонов - Пламен Радойков - Генка Александрова - Иван Иванов           4N    N  +2  C4   690       34,00  0,00
 11   1 26  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Гроздан Русинов - Марк Андонов                  4H    S  +1  C5   650       18,00 16,00
 12   4 28  Валентин Митев - Евгений Бянов - Ангел Ванчев - Живко Драганов                   4H    S  +1  D8   650       18,00 16,00
 13  30  7  Румен Попов - Васил Ненчев - Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов                    4H    S  +2  C3   680       32,00  2,00
 14  10 39  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Диана Дамянова - Владимир Михов               4H    S  +1  D8   650       18,00 16,00
 15  13 40  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Марта Николова - Елена Михова                   4H    S  +1  C2   650       18,00 16,00
 16   3 41  Томи Наков - Деан Терзиев - Георги Петров - Красимир Василев                     4H    S  +1  C4   650       18,00 16,00
 17  42  6  Теню Тенев - Колю Видев - Стойна Граменова - Петър Делипетров                    4H    S  +1  H10  650       18,00 16,00
 18   9 43  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Жеко Жеков - Димитър Митев                       5H    S   =  S2   650       18,00 16,00




6      A975          
East   K7            
E-W    9532          
       AJ4           
84            Q63    
Q532          104    
K74           AQJ86  
Q1087         K62    
       KJ102         
       AJ986         
       10            
       953           

4S S 420             
       C  D  H  S  N
N      7  5  9 10  8 
S      6  :  :  :  : 
EW     6  7  4  3  5 



Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 32  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов         2H    S   =  D4   110       12,00 22,00
 2   35 21  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Ботьо Ботев - Иван Христов                  3S    N  +1  H10  170       20,00 14,00
 3   36 23  Велина Костова - Марина Койчева - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев           1N    N   =  S2   90         8,00 26,00
 4   37 25  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов        1Nx   E  -1  S6   200       22,00 12,00
 5   27 38  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Георги Стаматов - Румен Трендафилов        2S    N  +1  H10  140       16,00 18,00
 6   29 12  Александър Александров - Георги Георгиев - Иван Нанев - Георги Караколев         4S    S  -2  D7   -100       1,00 33,00
 7   31  2  Димитър Иванов - Петър Николов - Йордан Йорданов - Николай Начев                 1N    N  +2  S2   150       18,00 16,00
 8    5 33  Станислав Гешев - Иван Борисов - Лия Костова - Николай Янински                   4S    S  -1  D4   -50        5,00 29,00
 9    8 22  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Георги Първанов - Селиатин Шабан            4S    S   =  D3   420       29,00  5,00
 10  24 11  Красимир Симеонов - Пламен Радойков - Генка Александрова - Иван Иванов           4S    N   =  H10  420       29,00  5,00
 11   1 26  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Гроздан Русинов - Марк Андонов                  4S    N   =  H10  420       29,00  5,00
 12   4 28  Валентин Митев - Евгений Бянов - Ангел Ванчев - Живко Драганов                   3N    N  +1  H2   430       34,00  0,00
 13  30  7  Румен Попов - Васил Ненчев - Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов                    1N    N  +1  D8   120       14,00 20,00
 14  10 39  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Диана Дамянова - Владимир Михов               1N    W  -1  S5   100       10,00 24,00
 15  13 40  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Марта Николова - Елена Михова                   4S    N   =  C2   420       29,00  5,00
 16   3 41  Томи Наков - Деан Терзиев - Георги Петров - Красимир Василев                     4S    S  -2  C2   -100       1,00 33,00
 17  42  6  Теню Тенев - Колю Видев - Стойна Граменова - Петър Делипетров                    1N    N  +4  H10  210       24,00 10,00
 18   9 43  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Жеко Жеков - Димитър Митев                       4S    N  -1  H9   -50        5,00 29,00




7      J92           
South  Q752          
All    1054          
       Q103          
AKQ1043       75     
94            A1086  
86            QJ7    
972           AK65   
       86            
       KJ3           
       AK932         
       J84           

4S E -620            
       C  D  H  S  N
NS     3  7  6  3  3 
E      9  6  7 10  9 
W      :  :  6  9  : 



Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 31  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Димитър Иванов - Петър Николов            2S    W  +2  H2   -170      27,00  7,00
 2   35 33  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Лия Костова - Николай Янински               3N    E  +3  D5   -690       0,00 34,00
 3   36 22  Велина Костова - Марина Койчева - Георги Първанов - Селиатин Шабан               4S    W  +1  D4   -650       2,00 32,00
 4   37 24  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Красимир Симеонов - Пламен Радойков         3N    E  +1  D3   -630       9,00 25,00
 5   38 26  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Гроздан Русинов - Марк Андонов             3N    W  +1  D2   -630       9,00 25,00
 6   28 10  Ангел Ванчев - Живко Драганов - Росен Гунев - Николай Кермедчиев                 3N    E  +1  D6   -630       9,00 25,00
 7   30 13  Румен Попов - Васил Ненчев - Пейчо Чолаков - Радослав Радев                      2S    W  +2  D5   -170      27,00  7,00
 8   32  3  Пламен Пасков - Цветелин Цветанов - Томи Наков - Деан Терзиев                    4S    W   =  C2   -620      18,00 16,00
 9    6 21  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Ботьо Ботев - Иван Христов                 2S    E  +2  H2   -170      27,00  7,00
 10   9 23  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев             3S    W  +1  C4   -170      27,00  7,00
 11  25 12  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Иван Нанев - Георги Караколев             4S    W   =  C10  -620      18,00 16,00
 12   2 27  Йордан Йорданов - Николай Начев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев            3H    N  -3  CK   -300      22,00 12,00
 13   5 29  Станислав Гешев - Иван Борисов - Александър Александров - Георги Георгиев        3N    E  +1  D3   -630       9,00 25,00
 14  39  8  Диана Дамянова - Владимир Михов - Филип Филипов - Христо Тепавичаров             3S    W   =  S2   -140      32,00  2,00
 15  11 40  Генка Александрова - Иван Иванов - Марта Николова - Елена Михова                 4S    W   =  D2   -620      18,00 16,00
 16   1 41  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Георги Петров - Красимир Василев                3N    E  +1  D3   -630       9,00 25,00
 17   4 42  Валентин Митев - Евгений Бянов - Теню Тенев - Колю Видев                         3N    E  -1  D3   100       34,00  0,00
 18  43  7  Жеко Жеков - Димитър Митев - Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов                    3N    E  +1  D2   -630       9,00 25,00




8      QJ10          
West   K5            
None   10542         
       AK102         
8653          K742   
864           AQ10732
AQJ           873    
987           ---    
       A9            
       J9            
       K96           
       QJ6543        

5H W -450            
       C  D  H  S  N
NS     8  6  2  3  4 
EW     5  6 11  9  5 




Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   31 34  Димитър Иванов - Петър Николов - Надежда Джуванова - Вероника Минчина            3N    N   =  H7   400       32,00  2,00
 2   35 33  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Лия Костова - Николай Янински               4C    S  -2  H6   -100      19,00 15,00
 3   36 22  Велина Костова - Марина Койчева - Георги Първанов - Селиатин Шабан               2C    S   =  H6   90        28,00  6,00
 4   37 24  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Красимир Симеонов - Пламен Радойков         3N    N   =  H7   400       32,00  2,00
 5   38 26  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Гроздан Русинов - Марк Андонов             3N    N  -5  D7   -250       6,00 28,00
 6   28 10  Ангел Ванчев - Живко Драганов - Росен Гунев - Николай Кермедчиев                 3H    E  +2  CQ   -200      10,00 24,00
 7   30 13  Румен Попов - Васил Ненчев - Пейчо Чолаков - Радослав Радев                      3H    E  +2  CQ   -200      10,00 24,00
 8   32  3  Пламен Пасков - Цветелин Цветанов - Томи Наков - Деан Терзиев                    5C    N  -3  D7   -150      14,00 20,00
 9    6 21  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Ботьо Ботев - Иван Христов                 3N    N   =  H7   400       32,00  2,00
 10   9 23  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев             3D    S  -1  D7   -50       25,00  9,00
 11  25 12  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Иван Нанев - Георги Караколев             4Cx   N  -2  D7   -300       4,00 30,00
 12   2 27  Йордан Йорданов - Николай Начев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев            5C    S  -2  H8   -100      19,00 15,00
 13   5 29  Станислав Гешев - Иван Борисов - Александър Александров - Георги Георгиев        5Cx   S  -3  H2   -500       2,00 32,00
 14  39  8  Диана Дамянова - Владимир Михов - Филип Филипов - Христо Тепавичаров             4C    S  -2  C8   -100      19,00 15,00
 15  11 40  Генка Александрова - Иван Иванов - Марта Николова - Елена Михова                 5C    S  -2  H4   -100      19,00 15,00
 16   1 41  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Георги Петров - Красимир Василев                3N    N  -1  HQ   -50       25,00  9,00
 17   4 42  Валентин Митев - Евгений Бянов - Теню Тенев - Колю Видев                         3Hx   E  +2  SA   -730       0,00 34,00
 18  43  7  Жеко Жеков - Димитър Митев - Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов                    3N    N  -4  D2   -200      10,00 24,00




9      K3            
North  K86           
E-W    8753          
       A954          
AQ7           982    
Q10542        J973   
Q92           A106   
72            KQ6    
       J10654        
       A             
       KJ4           
       J1083         

2S N 110             
       C  D  H  S  N
NS     8  7  5  8  5 
E      4  6  7  5  6 
W      :  :  8  :  : 



Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 30  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Румен Попов - Васил Ненчев                Pass              0         17,00 17,00
 2   32 35  Пламен Пасков - Цветелин Цветанов - Иван Костадинов - Цветелин Василев           1N    N  -1  H3   -50        8,00 26,00
 3   36 21  Велина Костова - Марина Койчева - Ботьо Ботев - Иван Христов                     Pass              0         17,00 17,00
 4   37 23  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев        Pass              0         17,00 17,00
 5   38 25  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов       2H    S  -2  C6   -100       2,00 32,00
 6    8 27  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев         2S    S  -2  H10  -100       2,00 32,00
 7   29 11  Александър Александров - Георги Георгиев - Генка Александрова - Иван Иванов      2H    W  -1  D7   100       25,00  9,00
 8   31  1  Димитър Иванов - Петър Николов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  3C    S  +1  H2   130       32,00  2,00
 9   33  4  Лия Костова - Николай Янински - Валентин Митев - Евгений Бянов                   Pass              0         17,00 17,00
 10   7 22  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Георги Първанов - Селиатин Шабан              Pass              0         17,00 17,00
 11  10 24  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Красимир Симеонов - Пламен Радойков           2S    S  -1  C7   -50        8,00 26,00
 12  26 13  Гроздан Русинов - Марк Андонов - Пейчо Чолаков - Радослав Радев                  2S    S   =  D2   110       29,00  5,00
 13   3 28  Томи Наков - Деан Терзиев - Ангел Ванчев - Живко Драганов                        3H    W  -1  SK   100       25,00  9,00
 14   6 39  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Диана Дамянова - Владимир Михов            Pass              0         17,00 17,00
 15  40  9  Марта Николова - Елена Михова - Тодор Сталев - Любомир Друмев                    2S    S  -2  H4   -100       2,00 32,00
 16  12 41  Иван Нанев - Георги Караколев - Георги Петров - Красимир Василев                 2S    S   =  H5   110       29,00  5,00
 17   2 42  Йордан Йорданов - Николай Начев - Теню Тенев - Колю Видев                        2S    S  -1  C7   -50        8,00 26,00
 18   5 43  Станислав Гешев - Иван Борисов - Жеко Жеков - Димитър Митев                      3Hx   W  -1  SK   200       34,00  0,00




10     KQ986         
East   J103          
All    J             
       9854          
3             A75    
Q9            K8652  
AKQ1063       8      
KQ72          AJ103  
       J1042         
       A74           
       97542         
       6             

6C E -1370           
       C  D  H  S  N
NS     1  2  2  7  2 
EW    12 11 10  5 10 




Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 30  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Румен Попов - Васил Ненчев                6C    W   =  SK   -1370      6,00 28,00
 2   32 35  Пламен Пасков - Цветелин Цветанов - Иван Костадинов - Цветелин Василев           6C    W  -2  SK   200       30,00  4,00
 3   36 21  Велина Костова - Марина Койчева - Ботьо Ботев - Иван Христов                     6C    W  -2  SJ   200       30,00  4,00
 4   37 23  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев        5C    E  +1  SK   -620      16,00 18,00
 5   38 25  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов       6C    W   =  HJ   -1370      6,00 28,00
 6    8 27  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев         7Dx   W  -2  C3   500       34,00  0,00
 7   29 11  Александър Александров - Георги Георгиев - Генка Александрова - Иван Иванов      6C    E  -1  D7   100       24,00 10,00
 8   31  1  Димитър Иванов - Петър Николов - Ангел Ванчев - Захари Захариев                  3N    E  -1  S2   100       24,00 10,00
 9   33  4  Лия Костова - Николай Янински - Валентин Митев - Евгений Бянов                   7C    E  -1  HA   100       24,00 10,00
 10   7 22  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Георги Първанов - Селиатин Шабан              6C    W   =  SK   -1370      6,00 28,00
 11  10 24  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Красимир Симеонов - Пламен Радойков           3H    E  +1  SJ   -170      20,00 14,00
 12  26 13  Гроздан Русинов - Марк Андонов - Пейчо Чолаков - Радослав Радев                  3N    E   =  D2   -600      18,00 16,00
 13   3 28  Томи Наков - Деан Терзиев - Ангел Ванчев - Живко Драганов                        6C    E  -2  D3   200       30,00  4,00
 14   6 39  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Диана Дамянова - Владимир Михов            6C    W   =  DJ   -1370      6,00 28,00
 15  40  9  Марта Николова - Елена Михова - Тодор Сталев - Любомир Друмев                    6C    W   =  SK   -1370      6,00 28,00
 16  12 41  Иван Нанев - Георги Караколев - Георги Петров - Красимир Василев                 6C    W   =  S2   -1370      6,00 28,00
 17   2 42  Йордан Йорданов - Николай Начев - Теню Тенев - Колю Видев                        6C    E   =  SJ   -1370      6,00 28,00
 18   5 43  Станислав Гешев - Иван Борисов - Жеко Жеков - Димитър Митев                      3N    E  +3  C6   -690      14,00 20,00




11     94            
South  AK92          
None   A754          
       KQ9           
AKQ6          J10875 
J83           Q105   
J9            K1086  
10532         7      
       32            
       764           
       Q32           
       AJ864         

3Nx S -100           
       C  D  H  S  N
NS     9  8  9  4  8 
EW     4  5  4  9  5 




Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 29  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Александър Александров - Георги Георгиев  1N    N   =  SJ   90        15,00 19,00
 2   35 31  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Димитър Иванов - Петър Николов              1N    N  +1  S5   120       28,00  6,00
 3   33 36  Лия Костова - Николай Янински - Велина Костова - Марина Койчева                  1N    N   =  S2   90        15,00 19,00
 4   37 22  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Георги Първанов - Селиатин Шабан            3Sx   E   =  S2   -530       0,00 34,00
 5   38 24  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Красимир Симеонов - Пламен Радойков        1N    N  +1  SJ   120       28,00  6,00
 6    6 26  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Гроздан Русинов - Марк Андонов             3S    E  -1  D2   50        12,00 22,00
 7    9 28  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Ангел Ванчев - Живко Драганов                    4H    N  -1  SJ   -50        7,00 27,00
 8   30 12  Румен Попов - Васил Ненчев - Иван Нанев - Георги Караколев                       1N    N  +1  SJ   120       28,00  6,00
 9   32  2  Пламен Пасков - Цветелин Цветанов - Йордан Йорданов - Николай Начев              1N    N  +1  SJ   120       28,00  6,00
 10  21  5  Ботьо Ботев - Иван Христов - Станислав Гешев - Иван Борисов                      1N    N  +1  SJ   120       28,00  6,00
 11   8 23  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев        3N    N  -1  SJ   -50        7,00 27,00
 12  11 25  Генка Александрова - Иван Иванов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          3C    S   =  SA   110       19,00 15,00
 13  27  1  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Ангел Ванчев - Захари Захариев             2S    E  +2  DQ   -170       2,00 32,00
 14   4 39  Валентин Митев - Евгений Бянов - Диана Дамянова - Владимир Михов                 1N    N  +1  SJ   120       28,00  6,00
 15   7 40  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Марта Николова - Елена Михова                 4C    S  -1  SK   -50        7,00 27,00
 16  41 10  Георги Петров - Красимир Василев - Росен Гунев - Николай Кермедчиев              4C    N  -1  S6   -50        7,00 27,00
 17  13 42  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Теню Тенев - Колю Видев                         1N    N  +1  SJ   120       28,00  6,00
 18   3 43  Томи Наков - Деан Терзиев - Жеко Жеков - Димитър Митев                           3C    N   =  H3   110       19,00 15,00




12     KQ2           
West   Q742          
N-S    QJ            
       AK85          
743           AJ86   
108           KJ95   
K10972        84     
976           QJ4    
       1095          
       A63           
       A653          
       1032          

2N N 120             
       C  D  H  S  N
N      8  7  7  7  8 
S      7  6  6  6  7 
EW     5  6  6  6  5 



Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 29  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Александър Александров - Георги Георгиев  3N    N  -2  H5   -200       8,00 26,00
 2   35 31  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Димитър Иванов - Петър Николов              1N    N   =  S5   90        26,00  8,00
 3   33 36  Лия Костова - Николай Янински - Велина Костова - Марина Койчева                  3N    N  -2  CQ   -200       8,00 26,00
 4   37 22  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Георги Първанов - Селиатин Шабан            3N    N  -3  H2   -300       2,00 32,00
 5   38 24  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Красимир Симеонов - Пламен Радойков        3N    S  -2  S3   -200       8,00 26,00
 6    6 26  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Гроздан Русинов - Марк Андонов             2N    N   =  H2   120       32,00  2,00
 7    9 28  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Ангел Ванчев - Живко Драганов                    1N    N  +1  H5   120       32,00  2,00
 8   30 12  Румен Попов - Васил Ненчев - Иван Нанев - Георги Караколев                       2N    N  -1  H3   -100      17,00 17,00
 9   32  2  Пламен Пасков - Цветелин Цветанов - Йордан Йорданов - Николай Начев              3N    N  -3  D2   -300       2,00 32,00
 10  21  5  Ботьо Ботев - Иван Христов - Станислав Гешев - Иван Борисов                      3N    N  -1  S6   -100      17,00 17,00
 11   8 23  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев        3N    N  -1  S3   -100      17,00 17,00
 12  11 25  Генка Александрова - Иван Иванов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          1N    N  +1  CQ   120       32,00  2,00
 13  27  1  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Ангел Ванчев - Захари Захариев             1N    S  -1  S4   -100      17,00 17,00
 14   4 39  Валентин Митев - Евгений Бянов - Диана Дамянова - Владимир Михов                 3N    N  -1  S6   -100      17,00 17,00
 15   7 40  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Марта Николова - Елена Михова                 3N    N  -3  CQ   -300       2,00 32,00
 16  41 10  Георги Петров - Красимир Василев - Росен Гунев - Николай Кермедчиев              1N    N   =  H6   90        26,00  8,00
 17  13 42  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Теню Тенев - Колю Видев                         1N    N   =  S6   90        26,00  8,00
 18   3 43  Томи Наков - Деан Терзиев - Жеко Жеков - Димитър Митев                           3N    N  -1  H6   -100      17,00 17,00




13     J43           
North  Q10876        
All    62            
       1086          
982           AKQ765 
AK            54     
Q954          AK108  
QJ52          K      
       10            
       J932          
       J73           
       A9743         

6N E -1440           
       C  D  H  S  N
NS     3  1  6  1  1 
EW     9 12  7 12 12 




Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   28 34  Ангел Ванчев - Живко Драганов - Надежда Джуванова - Вероника Минчина             6S    E   =  S10  -1430     16,00 18,00
 2   35 30  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Румен Попов - Васил Ненчев                  5S    E  +1  H2   -680      32,00  2,00
 3   36 32  Велина Костова - Марина Койчева - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов              6S    E   =  CA   -1430     16,00 18,00
 4   37 21  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Ботьо Ботев - Иван Христов                  6S    E   =  C2   -1430     16,00 18,00
 5   38 23  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев       6S    E   =  CA   -1430     16,00 18,00
 6    4 25  Валентин Митев - Евгений Бянов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            6S    E   =  H2   -1430     16,00 18,00
 7    7 27  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев           4S    E  +2  H2   -680      32,00  2,00
 8   10 29  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Александър Александров - Георги Георгиев      6N    W   =  D6   -1440      1,00 33,00
 9   31 13  Димитър Иванов - Петър Николов - Пейчо Чолаков - Радослав Радев                  6S    E   =  S10  -1430     16,00 18,00
 10  33  3  Лия Костова - Николай Янински - Томи Наков - Деан Терзиев                        6S    E   =  S10  -1430     16,00 18,00
 11  22  6  Георги Първанов - Селиатин Шабан - Стойна Граменова - Петър Делипетров           6S    E   =  H2   -1430     16,00 18,00
 12   9 24  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Красимир Симеонов - Пламен Радойков              6S    E   =  CA   -1430     16,00 18,00
 13  12 26  Иван Нанев - Георги Караколев - Гроздан Русинов - Марк Андонов                   6S    E   =  D2   -1430     16,00 18,00
 14  39  2  Диана Дамянова - Владимир Михов - Йордан Йорданов - Николай Начев                6S    E   =  D3   -1430     16,00 18,00
 15   5 40  Станислав Гешев - Иван Борисов - Марта Николова - Елена Михова                   6S    E   =  H2   -1430     16,00 18,00
 16   8 41  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Георги Петров - Красимир Василев            6S    E   =  CA   -1430     16,00 18,00
 17  42 11  Теню Тенев - Колю Видев - Генка Александрова - Иван Иванов                       5S    E  +1  CA   -680      32,00  2,00
 18   1 43  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Жеко Жеков - Димитър Митев                      6N    W   =  H7   -1440      1,00 33,00




14     KQ97          
East   AQ95          
None   1093          
       64            
J842          A106   
K6            108743 
AQJ42         85     
A5            Q32    
       53            
       J2            
       K76           
       KJ10987       

4Cx S -300           
       C  D  H  S  N
N      7  4  5  5  4 
S      8  5  :  :  : 
E      5  8  8  8  9 
W      :  :  7  :  : 


Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   28 34  Ангел Ванчев - Живко Драганов - Надежда Джуванова - Вероника Минчина             3S    W  -3  C6   150       29,00  5,00
 2   35 30  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Румен Попов - Васил Ненчев                  2H    W  -1  SK   50        15,00 19,00
 3   36 32  Велина Костова - Марина Койчева - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов              1H    E  -1  S5   50        15,00 19,00
 4   37 21  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Ботьо Ботев - Иван Христов                  3C    S   =  HK   110       26,00  8,00
 5   38 23  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев       2H    W  +1  SK   -140       1,00 33,00
 6    4 25  Валентин Митев - Евгений Бянов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            3D    W   =  C4   -110       5,00 29,00
 7    7 27  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев           2D    W  -1  SK   50        15,00 19,00
 8   10 29  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Александър Александров - Георги Георгиев      4Dx   W  -4  C5   800       34,00  0,00
 9   31 13  Димитър Иванов - Петър Николов - Пейчо Чолаков - Радослав Радев                  3C    S  -1  HK   -50       10,00 24,00
 10  33  3  Лия Костова - Николай Янински - Томи Наков - Деан Терзиев                        3S    W   =  C6   -140       1,00 33,00
 11  22  6  Георги Първанов - Селиатин Шабан - Стойна Граменова - Петър Делипетров           2H    W   =  SK   -110       5,00 29,00
 12   9 24  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Красимир Симеонов - Пламен Радойков              3Cx   S  -1  HK   -100       8,00 26,00
 13  12 26  Иван Нанев - Георги Караколев - Гроздан Русинов - Марк Андонов                   3D    W  -3  C2   150       29,00  5,00
 14  39  2  Диана Дамянова - Владимир Михов - Йордан Йорданов - Николай Начев                3Sx   W  -1  C6   100       22,00 12,00
 15   5 40  Станислав Гешев - Иван Борисов - Марта Николова - Елена Михова                   2H    W  -1  D2   50        15,00 19,00
 16   8 41  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Георги Петров - Красимир Василев            3D    W  -2  S3   100       22,00 12,00
 17  42 11  Теню Тенев - Колю Видев - Генка Александрова - Иван Иванов                       3C    W  -2  C6   100       22,00 12,00
 18   1 43  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Жеко Жеков - Димитър Митев                      4D    W  -4  C6   200       32,00  2,00




15     5             
South  AKJ75         
N-S    874           
       Q1063         
109843        QJ72   
9             Q1032  
AJ1095        3      
K8            J972   
       AK6           
       864           
       KQ62          
       A54           

3Sx W 100            
       C  D  H  S  N
N      8  7  9  5  7 
S      :  8  :  :  : 
E      5  5  4  7  6 
W      :  :  :  8  : 


Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 27  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев       3N    S  -1  D10  -100      19,00 15,00
 2   29 35  Александър Александров - Георги Георгиев - Иван Костадинов - Цветелин Василев    4Hx   W  -2  HK   300       30,00  4,00
 3   36 31  Велина Костова - Марина Койчева - Димитър Иванов - Петър Николов                 4H    S  -1  S9   -100      19,00 15,00
 4   37 33  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Лия Костова - Николай Янински               4H    S  -1  S10  -100      19,00 15,00
 5   22 38  Георги Първанов - Селиатин Шабан - Георги Стаматов - Румен Трендафилов           4H    N  -1  SQ   -100      19,00 15,00
 6    2 24  Йордан Йорданов - Николай Начев - Красимир Симеонов - Пламен Радойков            4H    N  -2  SQ   -200       8,00 26,00
 7    5 26  Станислав Гешев - Иван Борисов - Гроздан Русинов - Марк Андонов                  3Nx   S  -3  S10  -800       0,00 34,00
 8    8 28  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Ангел Ванчев - Живко Драганов               3N    S  -1  DJ   -100      19,00 15,00
 9   11 30  Генка Александрова - Иван Иванов - Румен Попов - Васил Ненчев                    3N    S  -3  DJ   -300       3,00 31,00
 10  32  1  Пламен Пасков - Цветелин Цветанов - Ангел Ванчев - Захари Захариев               3N    S  -3  DJ   -300       3,00 31,00
 11  21  4  Ботьо Ботев - Иван Христов - Валентин Митев - Евгений Бянов                      5Sx   W  -2  HA   300       30,00  4,00
 12  23  7  Драганка Георгиева - Стефан Георгиев - Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов          4H    S  -1  S10  -100      19,00 15,00
 13  10 25  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          3N    S  -2  D10  -200       8,00 26,00
 14  39 13  Диана Дамянова - Владимир Михов - Пейчо Чолаков - Радослав Радев                 4Sx   W  -2  HK   300       30,00  4,00
 15  40  3  Марта Николова - Елена Михова - Томи Наков - Деан Терзиев                        3N    S   =  D9   600       34,00  0,00
 16   6 41  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Георги Петров - Красимир Василев           3N    S  -1  D10  -100      19,00 15,00
 17   9 42  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Теню Тенев - Колю Видев                          4H    N  -1  D3   -100      19,00 15,00
 18  43 12  Жеко Жеков - Димитър Митев - Иван Нанев - Георги Караколев                       3N    S  -2  DJ   -200       8,00 26,00




16     AJ5           
West   AK976         
E-W    965           
       Q7            
97            Q1083  
J543          102    
82            AQ10   
KJ1096        A543   
       K642          
       Q8            
       KJ743         
       82            

3D N 110             
       C  D  H  S  N
NS     5  9  8  7  7 
E      7  4  5  5  6 
W      :  :  4  :  : 



Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 27  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев       1N    N  -1  CA   -50        8,00 26,00
 2   29 35  Александър Александров - Георги Георгиев - Иван Костадинов - Цветелин Василев    2H    N   =  S3   110       21,00 13,00
 3   36 31  Велина Костова - Марина Койчева - Димитър Иванов - Петър Николов                 1N    N  -1  C3   -50        8,00 26,00
 4   37 33  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Лия Костова - Николай Янински               1N    N   =  C2   90        16,00 18,00
 5   22 38  Георги Първанов - Селиатин Шабан - Георги Стаматов - Румен Трендафилов           3C    W  -2  HK   200       32,00  2,00
 6    2 24  Йордан Йорданов - Николай Начев - Красимир Симеонов - Пламен Радойков            2H    N   =  CA   110       21,00 13,00
 7    5 26  Станислав Гешев - Иван Борисов - Гроздан Русинов - Марк Андонов                  3H    S  -1  CA   -50        8,00 26,00
 8    8 28  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Ангел Ванчев - Живко Драганов               2H    N  +1  S3   140       28,00  6,00
 9   11 30  Генка Александрова - Иван Иванов - Румен Попов - Васил Ненчев                    3N    N  -3  C4   -150       0,00 34,00
 10  32  1  Пламен Пасков - Цветелин Цветанов - Ангел Ванчев - Захари Захариев               3H    N  -1  CA   -50        8,00 26,00
 11  21  4  Ботьо Ботев - Иван Христов - Валентин Митев - Евгений Бянов                      3C    W  -3  HK   300       34,00  0,00
 12  23  7  Драганка Георгиева - Стефан Георгиев - Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов          1N    S  -1  CJ   -50        8,00 26,00
 13  10 25  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          3H    N  +1  H10  170       30,00  4,00
 14  39 13  Диана Дамянова - Владимир Михов - Пейчо Чолаков - Радослав Радев                 2S    S   =  D2   110       21,00 13,00
 15  40  3  Марта Николова - Елена Михова - Томи Наков - Деан Терзиев                        2N    N   =  C3   120       26,00  8,00
 16   6 41  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Георги Петров - Красимир Василев           2S    S   =  D8   110       21,00 13,00
 17   9 42  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Теню Тенев - Колю Видев                          1N    N  -1  C3   -50        8,00 26,00
 18  43 12  Жеко Жеков - Димитър Митев - Иван Нанев - Георги Караколев                       2N    N  -1  C2   -50        8,00 26,00




17     A8732         
North  KJ2           
None   J3            
       K94           
1094          K      
94            A65    
K10762        954    
J65           Q108732
       QJ65          
       Q10873        
       AQ8           
       A             

6N S 990             
       C  D  H  S  N
N      7  7 11 11 11 
S      :  : 12 12 12 
EW     6  5  1  1  1 



Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 26  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Гроздан Русинов - Марк Андонов            5S    N  -1  C3   -50        4,00 30,00
 2   35 28  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Ангел Ванчев - Живко Драганов               4S    N  +1  D5   450       27,00  7,00
 3   30 36  Румен Попов - Васил Ненчев - Велина Костова - Марина Койчева                     5Cx   E  -4  SQ   800       34,00  0,00
 4   37 32  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов           6H    S  -2  S10  -100       0,00 34,00
 5   38 21  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Ботьо Ботев - Иван Христов                 4S    N   =  S6   420       16,00 18,00
 6   23 13  Драганка Георгиева - Стефан Георгиев - Пейчо Чолаков - Радослав Радев            4S    N   =  C5   420       16,00 18,00
 7    3 25  Томи Наков - Деан Терзиев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов                 4S    N   =  D6   420       16,00 18,00
 8    6 27  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев        5S    S  +1  HA   480       31,00  3,00
 9    9 29  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Александър Александров - Георги Георгиев         4S    N   =  C7   420       16,00 18,00
 10  12 31  Иван Нанев - Георги Караколев - Димитър Иванов - Петър Николов                   4S    N   =  D5   420       16,00 18,00
 11  33  2  Лия Костова - Николай Янински - Йордан Йорданов - Николай Начев                  4S    N   =  C3   420       16,00 18,00
 12  22  5  Георги Първанов - Селиатин Шабан - Станислав Гешев - Иван Борисов                5S    N  -1  H2   -50        4,00 30,00
 13  24  8  Красимир Симеонов - Пламен Радойков - Филип Филипов - Христо Тепавичаров         4S    N   =  C7   420       16,00 18,00
 14  39 11  Диана Дамянова - Владимир Михов - Генка Александрова - Иван Иванов               4S    N   =  C7   420       16,00 18,00
 15  40  1  Марта Николова - Елена Михова - Ангел Ванчев - Захари Захариев                   6H    S  -1  D6   -50        4,00 30,00
 16  41  4  Георги Петров - Красимир Василев - Валентин Митев - Евгений Бянов                4S    N   =  D5   420       16,00 18,00
 17   7 42  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Теню Тенев - Колю Видев                       4S    N  +1  D5   450       27,00  7,00
 18  10 43  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Жеко Жеков - Димитър Митев                    4S    N  +2  C7   480       31,00  3,00




18     K863          
East   KJ            
N-S    K10743        
       K3            
A52           J107   
Q642          105    
2             AQJ965 
Q10976        A8     
       Q94           
       A9873         
       8             
       J542          

2C E -90             
       C  D  H  S  N
NS     5  6  7  7  6 
EW     8  7  6  6  7 




Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 26  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Гроздан Русинов - Марк Андонов            2Dx   N  -3  H2   -800       1,00 33,00
 2   35 28  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Ангел Ванчев - Живко Драганов               2D    E  -1  C2   50        16,00 18,00
 3   30 36  Румен Попов - Васил Ненчев - Велина Костова - Марина Койчева                     2D    E  -1  S6   50        16,00 18,00
 4   37 32  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов           2H    S  -2  D2   -200       5,00 29,00
 5   38 21  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Ботьо Ботев - Иван Христов                 2H    S   =  S2   110       30,00  4,00
 6   23 13  Драганка Георгиева - Стефан Георгиев - Пейчо Чолаков - Радослав Радев            2D    E   =  C5   -90        9,00 25,00
 7    3 25  Томи Наков - Деан Терзиев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов                 3N    W  -2  S6   100       25,00  9,00
 8    6 27  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев        3N    E  -2  S9   100       25,00  9,00
 9    9 29  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Александър Александров - Георги Георгиев         2Dx   N  -3  H10  -800       1,00 33,00
 10  12 31  Иван Нанев - Георги Караколев - Димитър Иванов - Петър Николов                   2S    S  +1  D3   140       32,00  2,00
 11  33  2  Лия Костова - Николай Янински - Йордан Йорданов - Николай Начев                  3N    E  -3  S4   150       34,00  0,00
 12  22  5  Георги Първанов - Селиатин Шабан - Станислав Гешев - Иван Борисов                2D    E   =  C2   -90        9,00 25,00
 13  24  8  Красимир Симеонов - Пламен Радойков - Филип Филипов - Христо Тепавичаров         2D    E  -1  HA   50        16,00 18,00
 14  39 11  Диана Дамянова - Владимир Михов - Генка Александрова - Иван Иванов               3C    W  -2  D5   100       25,00  9,00
 15  40  1  Марта Николова - Елена Михова - Ангел Ванчев - Захари Захариев                   2D    E  -1  C4   50        16,00 18,00
 16  41  4  Георги Петров - Красимир Василев - Валентин Митев - Евгений Бянов                2Sx   N  -1  H10  -200       5,00 29,00
 17   7 42  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Теню Тенев - Колю Видев                       2Dx   E  -1  S9   100       25,00  9,00
 18  10 43  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Жеко Жеков - Димитър Митев                    2D    E  -1  S4   50        16,00 18,00




19     QJ85          
South  2             
E-W    K98754        
       KQ            
73            109    
AKQ93         J1087  
106           QJ32   
A1062         J94    
       AK642         
       654           
       A             
       8753          

5S S 450             
       C  D  H  S  N
NS     6  9  5 11  7 
EW     7  4  8  2  6 




Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   25 34  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Надежда Джуванова - Вероника Минчина      4S    S  +1  HK   450       21,00 13,00
 2   35 27  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев         4S    S  +1  HA   450       21,00 13,00
 3   36 29  Велина Костова - Марина Койчева - Александър Александров - Георги Георгиев       4S    S   =  HK   420        7,00 27,00
 4   31 37  Димитър Иванов - Петър Николов - Николай Немигенчев - Стоян Николов              4S    N   =  HK   420        7,00 27,00
 5   38 33  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Лия Костова - Николай Янински              4S    S  +1  HK   450       21,00 13,00
 6   11 22  Генка Александрова - Иван Иванов - Георги Първанов - Селиатин Шабан              4Sx   S  +1  HA   690       32,00  2,00
 7   24  1  Красимир Симеонов - Пламен Радойков - Ангел Ванчев - Захари Захариев             4S    S  +1  HA   450       21,00 13,00
 8    4 26  Валентин Митев - Евгений Бянов - Гроздан Русинов - Марк Андонов                  4S    S  +1  D2   450       21,00 13,00
 9    7 28  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Ангел Ванчев - Живко Драганов                 4S    S   =  C2   420        7,00 27,00
 10  10 30  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Румен Попов - Васил Ненчев                    4S    S  +1  HA   450       21,00 13,00
 11  13 32  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов               4S    S  +1  HK   450       21,00 13,00
 12  21  3  Ботьо Ботев - Иван Христов - Томи Наков - Деан Терзиев                           3D    N   =  HJ   110        2,00 32,00
 13  23  6  Драганка Георгиева - Стефан Георгиев - Стойна Граменова - Петър Делипетров       4S    S  +1  HK   450       21,00 13,00
 14   9 39  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Диана Дамянова - Владимир Михов                  4S    S   =  HA   420        7,00 27,00
 15  40 12  Марта Николова - Елена Михова - Иван Нанев - Георги Караколев                    4S    S  +1  HK   450       21,00 13,00
 16  41  2  Георги Петров - Красимир Василев - Йордан Йорданов - Николай Начев               5Hx   W  -4  SQ   1100      34,00  0,00
 17  42  5  Теню Тенев - Колю Видев - Станислав Гешев - Иван Борисов                         5S    S  -1  HK   -50        0,00 34,00
 18   8 43  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Жеко Жеков - Димитър Митев                  4S    S  +1  HA   450       21,00 13,00




20     A987          
West   10964         
All    J             
       J964          
K654          Q102   
AK2           J8     
K3            A108764
AQ82          73     
       J3            
       Q753          
       Q952          
       K105          

3S W -140            
       C  D  H  S  N
N      4  3  5  3  5 
S      :  :  6  :  : 
EW     9 10  7  9  8 



Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   25 34  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Надежда Джуванова - Вероника Минчина      3N    W  -2  H4   200       30,00  4,00
 2   35 27  Иван Костадинов - Цветелин Василев - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев         6C    W  -5  SA   500       34,00  0,00
 3   36 29  Велина Костова - Марина Койчева - Александър Александров - Георги Георгиев       3N    W  -2  S8   200       30,00  4,00
 4   31 37  Димитър Иванов - Петър Николов - Николай Немигенчев - Стоян Николов              3N    E   =  S2   -600       7,00 27,00
 5   38 33  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Лия Костова - Николай Янински              3N    W  -1  C3   100       20,00 14,00
 6   11 22  Генка Александрова - Иван Иванов - Георги Първанов - Селиатин Шабан              2Hx   N  -3  C7   -800       0,00 34,00
 7   24  1  Красимир Симеонов - Пламен Радойков - Ангел Ванчев - Захари Захариев             3N    W  -1  H4   100       20,00 14,00
 8    4 26  Валентин Митев - Евгений Бянов - Гроздан Русинов - Марк Андонов                  3N    W   =  H4   -600       7,00 27,00
 9    7 28  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Ангел Ванчев - Живко Драганов                 3N    W  -1  C2   100       20,00 14,00
 10  10 30  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Румен Попов - Васил Ненчев                    3N    W  -2  H3   200       30,00  4,00
 11  13 32  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов               3N    W  -1  H3   100       20,00 14,00
 12  21  3  Ботьо Ботев - Иван Христов - Томи Наков - Деан Терзиев                           3N    W   =  H10  -600       7,00 27,00
 13  23  6  Драганка Георгиева - Стефан Георгиев - Стойна Граменова - Петър Делипетров       3N    W  -1  S7   100       20,00 14,00
 14   9 39  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Диана Дамянова - Владимир Михов                  3N    W   =  S7   -600       7,00 27,00
 15  40 12  Марта Николова - Елена Михова - Иван Нанев - Георги Караколев                    3N    W  -1  S7   100       20,00 14,00
 16  41  2  Георги Петров - Красимир Василев - Йордан Йорданов - Николай Начев               3N    W  -1  H10  100       20,00 14,00
 17  42  5  Теню Тенев - Колю Видев - Станислав Гешев - Иван Борисов                         3N    W   =  H4   -600       7,00 27,00
 18   8 43  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Жеко Жеков - Димитър Митев                  3N    W   =  S7   -600       7,00 27,00




21     76            
North  Q865          
N-S    Q87           
       KJ54          
A853          QJ94   
92            J103   
AK5           10942  
Q1076         98     
       K102          
       AK74          
       J63           
       A32           

3H N 140             
       C  D  H  S  N
N      8  7  9  6  8 
S      9  :  :  :  : 
EW     4  6  4  7  4 



Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   24 34  Красимир Симеонов - Пламен Радойков - Надежда Джуванова - Вероника Минчина       3H    S   =  DK   140       21,00 13,00
 2   26 35  Гроздан Русинов - Марк Андонов - Иван Костадинов - Цветелин Василев              1N    S  +1  D2   120        9,00 25,00
 3   36 28  Велина Костова - Марина Койчева - Ангел Ванчев - Живко Драганов                  3H    S   =  DK   140       21,00 13,00
 4   37 30  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Румен Попов - Васил Ненчев                  1N    S  +1  C6   120        9,00 25,00
 5   32 38  Пламен Пасков - Цветелин Цветанов - Георги Стаматов - Румен Трендафилов          3H    S   =  S6   140       21,00 13,00
 6    9 21  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Ботьо Ботев - Иван Христов                       3H    S   =  DK   140       21,00 13,00
 7   12 23  Иван Нанев - Георги Караколев - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев             1N    S  +1  S5   120        9,00 25,00
 8   25  2  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Йордан Йорданов - Николай Начев           4H    S   =  DK   620       33,00  1,00
 9    5 27  Станислав Гешев - Иван Борисов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев             3H    S   =  DA   140       21,00 13,00
 10   8 29  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Александър Александров - Георги Георгиев    4H    S   =  DK   620       33,00  1,00
 11  11 31  Генка Александрова - Иван Иванов - Димитър Иванов - Петър Николов                3H    S  -1  DA   -100       1,00 33,00
 12   1 33  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Лия Костова - Николай Янински                   1N    S  +1  DA   120        9,00 25,00
 13  22  4  Георги Първанов - Селиатин Шабан - Валентин Митев - Евгений Бянов                3Sx   E  -2  HK   300       30,00  4,00
 14   7 39  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Диана Дамянова - Владимир Михов               3H    S   =  H9   140       21,00 13,00
 15  10 40  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Марта Николова - Елена Михова                 1N    S  +1  C2   120        9,00 25,00
 16  41 13  Георги Петров - Красимир Василев - Пейчо Чолаков - Радослав Радев                1N    S  +1  C6   120        9,00 25,00
 17  42  3  Теню Тенев - Колю Видев - Томи Наков - Деан Терзиев                              1N    S  +2  S3   150       28,00  6,00
 18  43  6  Жеко Жеков - Димитър Митев - Стойна Граменова - Петър Делипетров                 4H    S  -1  DK   -100       1,00 33,00




22     J862          
East   ---           
E-W    AQ1083        
       Q754          
Q7            A103   
AJ53          Q98762 
J94           K2     
J1083         A9     
       K954          
       K104          
       765           
       K62           

4Sx S -300           
       C  D  H  S  N
NS     6  8  3  8  3 
EW     7  5 10  5  9 




Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   24 34  Красимир Симеонов - Пламен Радойков - Надежда Джуванова - Вероника Минчина       2H    E  +2  S4   -170      18,00 16,00
 2   26 35  Гроздан Русинов - Марк Андонов - Иван Костадинов - Цветелин Василев              4Hx   E  -1  D2   200       34,00  0,00
 3   36 28  Велина Костова - Марина Койчева - Ангел Ванчев - Живко Драганов                  4H    E   =  S3   -620      11,00 23,00
 4   37 30  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Румен Попов - Васил Ненчев                  4Hx   E   =  D2   -790       5,00 29,00
 5   32 38  Пламен Пасков - Цветелин Цветанов - Георги Стаматов - Румен Трендафилов          4H    E   =  D7   -620      11,00 23,00
 6    9 21  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Ботьо Ботев - Иван Христов                       3S    S   =  CJ   140       31,00  3,00
 7   12 23  Иван Нанев - Георги Караколев - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев             3Hx   E  +1  S6   -930       1,00 33,00
 8   25  2  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Йордан Йорданов - Николай Начев           2H    E  +1  D6   -140      23,00 11,00
 9    5 27  Станислав Гешев - Иван Борисов - Михаела Паскалева - Запрян Паскалев             3H    E   =  D6   -140      23,00 11,00
 10   8 29  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Александър Александров - Георги Георгиев    4H    E   =  D6   -620      11,00 23,00
 11  11 31  Генка Александрова - Иван Иванов - Димитър Иванов - Петър Николов                4H    E   =  D6   -620      11,00 23,00
 12   1 33  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Лия Костова - Николай Янински                   4Sx   N  -2  CA   -300      16,00 18,00
 13  22  4  Георги Първанов - Селиатин Шабан - Валентин Митев - Евгений Бянов                3H    E   =  D6   -140      23,00 11,00
 14   7 39  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Диана Дамянова - Владимир Михов               4H    E  -1  S4   100       28,00  6,00
 15  10 40  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Марта Николова - Елена Михова                 3H    E   =  S4   -140      23,00 11,00
 16  41 13  Георги Петров - Красимир Василев - Пейчо Чолаков - Радослав Радев                3S    S   =  HA   140       31,00  3,00
 17  42  3  Теню Тенев - Колю Видев - Томи Наков - Деан Терзиев                              4Hx   E   =  S4   -790       5,00 29,00
 18  43  6  Жеко Жеков - Димитър Митев - Стойна Граменова - Петър Делипетров                 3Hx   E  +1  S5   -930       1,00 33,00




23     AQ842         
South  1032          
All    J972          
       6             
K3            976    
KQ8           A65    
64            AKQ10  
KQ8752        AJ4    
       J105          
       J974          
       853           
       1093          

6N W -1440           
       C  D  H  S  N
NS     0  0  3  5  0 
E     11 11  9  8  8 
W     12 12  :  : 12 



Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   23 34  Драганка Георгиева - Стефан Георгиев - Надежда Джуванова - Вероника Минчина      5C    W  +2  H3   -640      26,00  8,00
 2   25 35  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Иван Костадинов - Цветелин Василев        6C    W   =  SA   -1370      9,00 25,00
 3   27 36  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Велина Костова - Марина Койчева            3N    E  +4  C10  -720      17,00 17,00
 4   37 29  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Александър Александров - Георги Георгиев    3N    E  +3  H2   -690      24,00 10,00
 5   38 31  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Димитър Иванов - Петър Николов             6C    W   =  SA   -1370      9,00 25,00
 6   33  7  Лия Костова - Николай Янински - Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов                 3N    W  +4  S4   -720      17,00 17,00
 7   10 22  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Георги Първанов - Селиатин Шабан              3N    W  +4  S3   -720      17,00 17,00
 8   13 24  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Красимир Симеонов - Пламен Радойков             4N    W  +3  S6   -720      17,00 17,00
 9   26  3  Гроздан Русинов - Марк Андонов - Томи Наков - Деан Терзиев                       5C    E  +1  D2   -620      29,00  5,00
 10   6 28  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Ангел Ванчев - Живко Драганов              6H    W  -4  C6   400       34,00  0,00
 11   9 30  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Румен Попов - Васил Ненчев                       6N    E  -2  SJ   200       32,00  2,00
 12  12 32  Иван Нанев - Георги Караколев - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов                5C    E  +1  H3   -620      29,00  5,00
 13   2 21  Йордан Йорданов - Николай Начев - Ботьо Ботев - Иван Христов                     6C    W  +1  D3   -1390      5,00 29,00
 14   5 39  Станислав Гешев - Иван Борисов - Диана Дамянова - Владимир Михов                 3N    W  +4  S5   -720      17,00 17,00
 15   8 40  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Марта Николова - Елена Михова               3N    W  +4  S3   -720      17,00 17,00
 16  11 41  Генка Александрова - Иван Иванов - Георги Петров - Красимир Василев              6C    W  +1  D2   -1390      5,00 29,00
 17  42  1  Теню Тенев - Колю Видев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                         6N    W   =  SA   -1440      2,00 32,00
 18  43  4  Жеко Жеков - Димитър Митев - Валентин Митев - Евгений Бянов                      6N    W  +1  D7   -1470      0,00 34,00




24     J98           
West   J1054         
None   K75           
       854           
KQ1076        A3     
A9            8632   
962           QJ4    
QJ7           AK103  
       542           
       KQ7           
       A1083         
       962           

4N W -430            
       C  D  H  S  N
NS     2  4  5  2  3 
E     10  9  8 10 10 
W      :  8  :  :  : 



Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   23 34  Драганка Георгиева - Стефан Георгиев - Надежда Джуванова - Вероника Минчина      3N    E  +2  D3   -460       5,00 29,00
 2   25 35  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Иван Костадинов - Цветелин Василев        3N    E  +1  HK   -430      20,00 14,00
 3   27 36  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Велина Костова - Марина Койчева            3N    E  +1  C10  -430      20,00 14,00
 4   37 29  Николай Немигенчев - Стоян Николов - Александър Александров - Георги Георгиев    4S    E   =  C2   -420      31,00  3,00
 5   38 31  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Димитър Иванов - Петър Николов             4S    W   =  D6   -420      31,00  3,00
 6   33  7  Лия Костова - Николай Янински - Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов                 3N    W  +1  H4   -430      20,00 14,00
 7   10 22  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Георги Първанов - Селиатин Шабан              3N    W  +1  H3   -430      20,00 14,00
 8   13 24  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Красимир Симеонов - Пламен Радойков             3N    W  +1  H4   -430      20,00 14,00
 9   26  3  Гроздан Русинов - Марк Андонов - Томи Наков - Деан Терзиев                       3N    W  +1  D2   -430      20,00 14,00
 10   6 28  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Ангел Ванчев - Живко Драганов              4S    E  +1  HJ   -450      10,00 24,00
 11   9 30  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Румен Попов - Васил Ненчев                       3N    W  +2  DJ   -460       5,00 29,00
 12  12 32  Иван Нанев - Георги Караколев - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов                3N    E  +1  D3   -430      20,00 14,00
 13   2 21  Йордан Йорданов - Николай Начев - Ботьо Ботев - Иван Христов                     3N    E  +2  D8   -460       5,00 29,00
 14   5 39  Станислав Гешев - Иван Борисов - Диана Дамянова - Владимир Михов                 3N    W  +2  HJ   -460       5,00 29,00
 15   8 40  Филип Филипов - Христо Тепавичаров - Марта Николова - Елена Михова               3N    W  +1  H4   -430      20,00 14,00
 16  11 41  Генка Александрова - Иван Иванов - Георги Петров - Красимир Василев              2Hxx  N  -3  SA   -1000      0,00 34,00
 17  42  1  Теню Тенев - Колю Видев - Ангел Ванчев - Захари Захариев                         3N    W  +1  H4   -430      20,00 14,00
 18  43  4  Жеко Жеков - Димитър Митев - Валентин Митев - Евгений Бянов                      3N    W  -2  H4   100       34,00  0,00




25     KQ954         
North  A96           
E-W    KQ943         
       ---           
72            AJ1063 
J732          KQ10   
A6            J      
AK754         J862   
       8             
       854           
       108752        
       Q1093         

4Dx N -100           
       C  D  H  S  N
NS     3  9  4  5  6 
EW    10  4  8  8  7 




Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 22  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Георги Първанов - Селиатин Шабан          3H    E   =  S6   -140       2,00 32,00
 2   24 35  Красимир Симеонов - Пламен Радойков - Иван Костадинов - Цветелин Василев         3N    E  -2  D5   200       20,00 14,00
 3   26 36  Гроздан Русинов - Марк Андонов - Велина Костова - Марина Койчева                 5Dx   S  -1  D2   -100       5,00 29,00
 4   28 37  Ангел Ванчев - Живко Драганов - Николай Немигенчев - Стоян Николов               5Cx   E  -1  D2   200       20,00 14,00
 5   38 30  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Румен Попов - Васил Ненчев                 5Cx   W  -2  SK   500       32,00  2,00
 6    5 32  Станислав Гешев - Иван Борисов - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов               5Dx   N  -1  CJ   -100       5,00 29,00
 7   21  8  Ботьо Ботев - Иван Христов - Филип Филипов - Христо Тепавичаров                  3Nx   W   =  D7   -750       0,00 34,00
 8   11 23  Генка Александрова - Иван Иванов - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев          1S    N  -1  DJ   -50        8,00 26,00
 9    1 25  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            3D    N   =  HQ   110       11,00 23,00
 10  27  4  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Валентин Митев - Евгений Бянов             6C    W  -2  HA   200       20,00 14,00
 11   7 29  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Александър Александров - Георги Георгиев      5C    W  -2  SK   200       20,00 14,00
 12  10 31  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Димитър Иванов - Петър Николов                3D    N  +1  HK   130       14,00 20,00
 13  13 33  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Лия Костова - Николай Янински                   2Dx   N  +1  HK   280       27,00  7,00
 14  39  3  Диана Дамянова - Владимир Михов - Томи Наков - Деан Терзиев                      5Cx   E  -2  S8   500       32,00  2,00
 15   6 40  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Марта Николова - Елена Михова              3D    N   =  C3   110       11,00 23,00
 16   9 41  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Георги Петров - Красимир Василев                 2Dx   N  +1  HQ   280       27,00  7,00
 17  12 42  Иван Нанев - Георги Караколев - Теню Тенев - Колю Видев                          5H    W  -2  SK   200       20,00 14,00
 18  43  2  Жеко Жеков - Димитър Митев - Йордан Йорданов - Николай Начев                     4Sx   E  -2  DK   500       32,00  2,00




26     832           
East   Q93           
All    862           
       K1087         
J6            954    
A76           1085   
Q109          AK43   
96532         AQJ    
       AKQ107        
       KJ42          
       J75           
       4             

2N E -120            
       C  D  H  S  N
N      4  5  7  8  5 
S      :  :  6  :  : 
EW     9  8  5  5  8 



Tbl   Pair  Name                                                                             Contr        Ld   Result    Score
 1   34 22  Надежда Джуванова - Вероника Минчина - Георги Първанов - Селиатин Шабан          4Sx   S  -2  D10  -500       2,00 32,00
 2   24 35  Красимир Симеонов - Пламен Радойков - Иван Костадинов - Цветелин Василев         1S    S  +1  C3   110       27,00  7,00
 3   26 36  Гроздан Русинов - Марк Андонов - Велина Костова - Марина Койчева                 3S    S  -1  D2   -100      16,00 18,00
 4   28 37  Ангел Ванчев - Живко Драганов - Николай Немигенчев - Стоян Николов               2H    N   =  C2   110       27,00  7,00
 5   38 30  Георги Стаматов - Румен Трендафилов - Румен Попов - Васил Ненчев                 1S    S  +1  C3   110       27,00  7,00
 6    5 32  Станислав Гешев - Иван Борисов - Пламен Пасков - Цветелин Цветанов               4S    N  -2  C6   -200       7,00 27,00
 7   21  8  Ботьо Ботев - Иван Христов - Филип Филипов - Христо Тепавичаров                  2C    W  +1  SK   -110      11,00 23,00
 8   11 23  Генка Александрова - Иван Иванов - Драганка Георгиева - Стефан Георгиев          2S    S   =  D10  110       27,00  7,00
 9    1 25  Ангел Ванчев - Захари Захариев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            1S    S  +1  C3   110       27,00  7,00
 10  27  4  Михаела Паскалева - Запрян Паскалев - Валентин Митев - Евгений Бянов             2S    S   =  D6   110       27,00  7,00
 11   7 29  Лазар Алешанов - Кръстьо Малинов - Александър Александров - Георги Георгиев      3H    N  -1  DQ   -100      16,00 18,00
 12  10 31  Росен Гунев - Николай Кермедчиев - Димитър Иванов - Петър Николов                3Cx   W   =  S3   -670       0,00 34,00
 13  13 33  Пейчо Чолаков - Радослав Радев - Лия Костова - Николай Янински                   2S    S   =  C5   110       27,00  7,00
 14  39  3  Диана Дамянова - Владимир Михов - Томи Наков - Деан Терзиев                      3S    S  -1  C3   -100      16,00 18,00
 15   6 40  Стойна Граменова - Петър Делипетров - Марта Николова - Елена Михова              2H    S  -2  C2   -200       7,00 27,00
 16   9 41  Тодор Сталев - Любомир Друмев - Георги Петров - Красимир Василев                 3C    E   =  SA   -110      11,00 23,00
 17  12 42  Иван Нанев - Георги Караколев - Теню Тенев - Колю Видев                          1S    S  +1  C2   110       27,00  7,00
 18  43  2  Жеко Жеков - Димитър Митев - Йордан Йорданов - Николай Начев                     3H    N  -3  DK   -300       4,00 30,00

Results