Bulgarian Bridge Federation

Разпределение на групите - КОП "Купа на България" - 2022

02.03.2022 / 00:00

ЗОНА ЗАПАД (Северозапад и Югозапад)

Всички отбори в тази зона ще играят в една група Датска система 9 кръга х 16 дона (по три кръга на 13.03.2022, 10.04.2022 и 15.05.2022).

След края на Датската система първите четири отбора в класирането продължават към фазата на директните елиминации (1 vs 4 и 2 vs 3).

Победителите от Елиминационните мачове се класират за финала (финалната четворка) на КОП "Купа на България" - 2022г.

АВЕСТА                     (Александър Александров, Антон Георгиев, Стефка Паскалева, Георги Шоков)

БОНСИСТ+                (Ани Лекова, Траян Христов, Борил Добродолски, Емилиян Гогев, Хуан Иков,                                              Цветелин Коев)

ЕЛИМИНАТОР          (Мирослав Михайлов, Иван Иванов, Владимир Марашев, Иван Цончев, Иван                                                 Тренков, Станчо Иванов)

МЛАДЕЖИ++            (Марина Койчева, Лия Костова, Гергана Тенева, Николай Янински, Тодор Павлов,                                      Владислав Испорски)

ОБЩИНА ЗАВЕТ        (Иван Нанев, Илия Василев, Владимир Михов, Юлиян Стефанов, Петър Иванов,Николай Василев, Захари Феров)

СЕРДИКА                  (Климентин Николчев, Борислав Попов, Христо Иванчев, Десислава Малакова, Добромир Лазаров)

СИРИУС                    (Иван Въжаров, Стефан Стоев, Анчо Димитров, Цветомир Груев, Маринчо Маринов,                                      Антонио Маринов)

ТРИК+                       (Елица Георгиева, Румен Лазаров, Камелия Рашкова, Рашко Рашков)

ПЕРЕЛИК                  (Пламен Радойков, Стефан Стефанов, Мария Ангелова, Атанас Ангелов)

КЛУБ                        (Илиана Христова, Михаил Захариев, Ивайло Кръстев, Михаил Богданов, Методи Наумов, Пламен Костадинов)

СТРУМА                  (Капка Виденова, Владислав Славов, Румен Кованджийски, Емануил Врангов)

КСБ ОРЯХОВО       (Красимир Михайлов, Александра Генова, Валентин Валериев, Николай Киров, Георги Руменов, Красимир Лазаров)

Място на игра: Бридж клуб "СЕРДИКА"

Капитанска среща: 13.03. 2022г. от 10.00ч.

Начало: 13.03.2022г. 10.30ч.

Програма: 1 кръг:  10.30ч. - 12.45ч.

                    Обедна почивка:  12.45ч. - 14.00ч.

                    2 кръг:   14.00ч. - 16.15ч.   

                    3 кръг:   16.30ч. - 18.45ч.                 

 

ЗОНА СЕВЕРОИЗТОК 

Отборите в тази подзона ще играят  всеки срещу всеки RR 48 дона (3х16) на 13.03.2022 ,  RR 48 дона (3х16) на 10.04.2022 и RR 48 дона (3х16) на 15.05.2022

 Отборът заел Първо място в крайното класиране продължава към фазата на директните елиминации.

Като играе мач на директно отстраняване срещу Втория в класирането от зона Югоизток.

Победителят от Елиминационната среща се класира за финала (финалната четворка) на КОП "Купа на България" - 2022г.

АСО ПИКА    (Светла Ненова, Стефан Георгиев, Милко Славов, Иван Иванов)

ПРИБОЙ      (Стелияна Иванова, Атанас Иванов, Кирил Иванов, Тончо Чобанов)

БОЗОНАТ    (Огнян Николов, Марияна Борисова, Мариан Томов, Емил Атанасов, Стоян Вутов, Симеон                         Иванов)

ПОПОВО     ( Кремена Капитански, Димитър Капитански, Стефан Иванов, Иван Иванов)

Място на игра: Бридж клуб "АСО ПИКА"

Капитанска среща: 13.03. 2022г. от 10.00ч.

Начало: 13.03.2022г. 10.30ч.

Програма: 1 кръг:  10.30ч. - 12.45ч.

                    Обедна почивка:  12.45ч. - 14.00ч.

                    2 кръг:   14.00ч. - 16.15ч.   

                    3 кръг:   16.30ч. - 18.45ч.       

 

ЗОНА ЮГОИЗТОК

Всички отбори в тази подзона ще играят  Датска система 9 кръга х 16 дона (по три кръга на 13.03.2022, 10.04.2022 и 15.05.2022).

След края на Датската система първите три отбора в класирането продължават към фазата на директните елиминации.

Като Първият отбор играе срещу Третия от същата група, а Вторият играе срещу победителя от Зона Североизток.

Победителите от Елиминационните мачове се класират за финала (финалната четворка) на КОП "Купа на България" - 2022г.

СЛИВЕН                         (Димитър Димитров, Иван Йорданов, Иван Марков, Георги Айранов)

СЛИВЕН МЛАДЕЖИ     (Христо Дюлгеров, Ивета Петкова, Габриела Калчева, София Драгиева)

ДИМИТРОВГРАД           (Георги Първанов, Георги Петров, Минко Александров, Красимир Василев, Руси                                         Ганчев, Селиатин Шабан, Танчо Койнов)

КАЗАНЛЪК                     (Атанас Мяхов, Атанас Евтимов, Тенчо Йовков, Данаил Джапунов, Бончо                                                        Бончев, Ивайло Кебапчиев, Евгени Енчев)

КРИСТОН                        (Димитър Кръстев, Петър Николов, Кръстьо Малинов, Деян Терзиев, Николай Немигенчев)

ПЪЛДИН                         (Иван Иванов, Георги Дионисиев, Нейко Нейков, Николай Бебов, Серьожа Гендов, Петър Делипетров, Йосиф Петков, Милко Иванчев)

ХАСКОВО                       (Теню Тенев, Колю Видев, Йордан Вълканов, Светослав Денчев, Иван Радев)

ЧИРПАН                         (Тошко Сталев, Руси Господинов, Красимир Грозев, Любомир Друмев)

HONEY                           (Милена Стефанова, Антон Петков, Гроздан Русинов, Грозьо Донев, Росен Гунев, Живко Драганов)

TAILORS                        (Тони Русев, Христо Бинев, Иван Величков, Веско Величков, Стефан Тодоров, Ради Радев, Динко Димитров, Николай Стефанов)

Място на игра: Бридж клуб "СТАРА ЗАГОРА"

Капитанска среща: 13.03. 2022г. от 10.00ч.

Начало: 13.03.2022г. 10.30ч.

Програма: 1 кръг:  10.30ч. - 12.45ч.

                    Обедна почивка:  12.45ч. - 14.00ч.

                    2 кръг:   14.00ч. - 16.15ч.   

                    3 кръг:   16.30ч. - 18.45ч.       

 

Резултати