Bulgarian Bridge Federation

Държавно отборно първенство 2020 финал А

13.05.2021 / 01:00 - 16.05.2021 / 06:00,
Национален, Отборен 0лв./Отбор
0 Участници в турнира 0 игри/1 кръг
Финал ДОП 2020

Дати: 13 - 16 май 2021
Място: вила "Юстина", с. Устина
Настаняване: Стою Даракчиев 0885909860
Формуляр за участие може да свалите от тук: https://drive.google.com/file/d/1LAYETjkC6Gl2nWdzlwLVeiZtn5g9sErW/view
Моля изпращайте попълнените формуляри за участие на ctd@bridge.bg
Моля изпращайте попълнените конвенционални карти на ctd@bridge.bg

 

ГРАФИК ФИНАЛ ДОП 2020

13.05. /чт/

Капитанска среща

11:30 - 11:45

Кръг 1

12:00 - 14:50

Кръг 2

15:05 - 17:55

Кръг 3

18:10 - 21:00

14.05. /пт/

Кръг 4

9:30 - 12:20

Кръг 5

14:00 - 16:50

Кръг 6

17:05 - 19:55

15.05. /сб/

Кръг 7

9:30 - 12:20

Кръг 8

14:00 - 16:50

Кръг 9

17:05 - 19:55

16.05. /нд/

Кръг 10

9:00 - 11:50

Кръг 11

12:05 - 14:55

Награждаване

15:15

 

Конвенционални карти
1. NIGHTINGALE Алексиев-МаринчевХристов-Симеонов
2. Шато Росеново Барантиев-Трендафилов, Радев-Барантиев, Трендафилов, Стоянов, Иванов, Стоянов-Иванов
3. Видев Испорски-Кермедчиев
4. Варна Щерев-Христов, Великов-Тонев, Попов-Хаджиев
5. Водолей Желязков-Костадинов
6. Няма изненада  
7. Южна зона  
8. Бридж+ Ванчев-Захариев
9. Сердика  
10. Черно море  
11. Елиминатор  
12. Бонсист  

 

Потвърдили отбори
1. NIGHTINGALE  Слави Алексиев, Румен Маринчев, Румен Върбанов, Пламен Христов, Иван Симеонов, Любляна Алексиева
2. Няма Изненада Захари Феров, Грозьо Донев, Николай Василев, Деян Спасов, Петър Иванов, Гроздан Русинов
3. Южна Зона Йордан Вълканов, Веселин Величков, Стефан Тодоров, Георги Пацов, Христо Христов, Георги Гергов
4. Сердика Климентин Николчев, Христо Иванчев, Златко Неделчев, Красимир Симеонов, Васил Батов, Любомир Кръстев
5. Шато Росеново Никола Барантиев, Румен Трендафилов, Антони Николов, Александър Стоянов, Радослав Й. Радев
6. Бридж + Ангел Ванчев, Захари Захариев, Иван Цончев, Владимир Марашев, Диян Данаилов, Георги Караколев
7. Варна Илко Попов, Александър Хаджиев, Живко Великов, Иван Тонев, Йордан Щерев, Пламен Христов
8. Черно море Асен Димитров, Вичо Дечев, Ивайло Манов, Добрин Райков, Янко Янков
9. Бонсист Траян Христов, Анна Лекова, Хуан Иков, Цветелин Коев, Емилиан Гогев, Борил Добродолски
10. Видев Колю Видев, Теню Тенев, Владислав Испорски, Николай Кермедчиев, Иван Величков
11. Елиминатор Мирослав Михайлов, Иван Иванов, Миряна Митовска,  Георги Т. Георгиев, Иван Тренков, Станчо Иванов
12. Водолей Тодор Костадинов, Димо Желязков, Петър Даракчиев, Стойчо Босев
   

 

Резултати