Bulgarian Bridge Federation

Зона София - ДОП 2021

03.09.2021 / 12:00 - 05.09.2021 / 14:30, София
Национален, Отборен 0лв./Отбор
1 Участници в турнира 128 игри/1 кръг

ДОП 2021 – зона „СОФИЯ“

Зоновата квалификация ще се проведе в периода   03-05.09.2021г. . Схема на игра:  Девет кръга х 16 дона (RR Всеки срещу всеки). Отборите заели първите три места получават квота за участие във Финала(А група) на ДОП 2021. 

       Крайното класиране за определяне на трите квоти за участие във финала на ДОП 2021 се определя като сбор от спечелените VP's от всеки отбор. 

     

                                               ПРОГРАМА:

 

ПЕТЪК 03.09. 

17.00ч. - Капитанска среща

17.30ч. - 1-ви кръг

20.00ч.  - 2-ри кръг

СЪБОТА 04.09.

10.00ч. - 3-ти кръг

12.30ч. - 4-ти кръг

14.30ч. - 16.00ч. - Обедна почивка

16.00ч. - 5-ти кръг

18.15ч. - 6-ти кръг

НЕДЕЛЯ 05.09. 

10.00ч. - 7-ми кръг

12.30ч. - 13.30ч. - Обедна почивка

13.30ч. - 8-ми кръг

15.45ч. - 9-ти кръг

Ще се играе всеки срещу всеки RR по 16 игри ( 2 полувремена по 8 игри с възможност за смяна на двойки на полувремето). Позволени са всякакви системи за анонсиране. Двойки употребяващи силно конвенционални системи и слабо популярни следва да изпратят копие от конвенционалната си карта на капитаните на противниковите отбори. По време на състезанието всяка двойка трябва да има по две конвенционални карти по една за всяка страна на паравана.

За участие в ДОП се допускат всички желаещи състезатели, които са членове на ББФ, притежаващи ИБН с декларирана клубна принадлежност и заплатили членски внос за 2021г ( в размер на 24 лв). Не се допускат за участие състезателите, които имат наложено наказание към момента на регистрацията на отборите, както и по време на провеждане на ДОП.

Срок за регистрация за определяне на квотите по зони: 31.07.2021г.  

Всички желаещи отбори трябва да дадат заявка за участие като изпратят email на office@thenet.bg не по-късно от 15.08.2021г

 Програмата и точните часове на зоновата квалификация в зона Сoфия за финалите на републиканското първенство ще бъде уточнена допълнително до 20.08.2021г.

Място на провеждане: СБК "СЕРДИКА"

Телефон за контакт 0888 510 151

email:  office@thenet.bg 

                                                                Комендант зона „София“:...................

                                                                                                           Мирослав Михайлов

                      Регистрирани отбори: 

1. ПЕРЕЛИК  ( Пламен Радойков - капитан, Стефан Стефанов, Кеворк Керпичиян, Иван Пенев)

2. СТАР ТРЕК ( Делян Иванов - капитан, Елица Георгиева, Борис Василев, Димитър Върбанов, Антон Георгиев, Михаил Захариев)

3. ЕЛИТ ( Момчил Мончев - капитан, Иван Минчев, Владимир Янков, Злати Георгиев, Златан Петров, Иван Павлов, Борислав Ризов)

4. ЛОПЕ де ВЕГА ( Светлин Манов - капитан, Валя Янева, Георги Ралев, Виктор Йотов, Петър Игнатов, Велислав Стефанов)

5. НЯМА ИЗНЕНАДА ( Захари Феров - капитан, Марк Андонов, Николай Василев, Гроздан Русинов, Петър Иванов, Тодор Павлов)

6. ФИЛ ( Владимир Филков - капитан, Венцислав Василев, Борислав Тричков, Веско Марков, Милен Цонев)

7. ЕЛИМИНАТОР ( Мирослав Михайлов - капитан, Миряна Митовска, Георги Георгиев, Станчо Иванов)

8. ДАРК  ( Рашко Рашков - капитан, Камелия Рашкова, Димитър Матакиев, Атанас Голев, Рая Тодорова, Роберт Кантецки)

9. НАЙТИНГЕЙЛ ( Слави Алексиев - капитан, Любляна Алексиева, Явор Балкански, Петър Гвоздев)

 

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 авеста Стефка Петкова Паскалева (1804) - Александър Атанасов Александров (0303) - Георги Стефанов Шоков (0999) - Стефан Ненков Стефанов (0111)

Резултати