Bulgarian Bridge Federation

Полусезон "Пролет"

18.03.2022 / 12:30 - 20.03.2022 / 16:00,
Национален, Отборен 0лв./Отбор
0 Участници в турнира 0 игри/2 кръга

Зона "Запад" - Асеновград

Място за игра - Хотел "Сани"

Хотел "Сани"
78лв двойна стая, 61лв единична. Включена закуска
Рецепция - 0893695167

Хотел "Елеганс"
50лв двойна стая, 40лв единична
Рецепция - 0898476300

Зона "Изток" - Търговище

Място за игра - Хотел "Рай" 

Хотел "Белия кон"
80лв двойна стая (спалня), 86лв двойна стая лукс (спална), 60лв единична стая, 64лв единична стая лукс, 104лв студио при настаняване на двама (спалня и диван), 114 студио при настаняване на трима (спалня и диван), 152лв апартамент (с две спални). Включена закуска.
Стефан Георгиев - 0899839129

Хотел "Мизия"
75лв двойна стая (две отделни легла), 60лв единична стая. Закуска по желание - 6лв
Стефан Георгиев - 0899839129

График на провеждане

Петък 18.03
12:30 - Капитанска среша
13:00 - 1 кръг
15:45 - 2 кръг
18:30 - 3 кръг

Събота 19.03
09:30 - 4 кръг
12:15 - 5 кръг
16:00 - 6 кръг
18:45 - 7 кръг

Неделя 20.03
09:30 - 8 кръг
12:45 - 9 кръг

Конвенционални карти група А

Бридж + Цончев-Марашев, Ванчев-Захариев, Система на Бридж+, Алексиев-Босев
Сердика Иванчев-Николчев, Христов-Стоянов, Неделчев-Симеонов
БК "Челопеч" Драганов-Донев, Спасов-Величков
Видев Испорски-Керемедчиев, Тенев-Видев, Стефанов-Михов
Golden Age Иванов-Аронов, Барантиев-Трендафилов, Батов-Аронов
БК "Асо пика" Славов-Александров, Димитров-Маринов, Ненова-Георгиев
Варна Щерев-Христов, Перец-Пенев, Великов-Софрониев
Няма изненада Иванов-Русинов, Феров-Василев, Павлов-Андонов
Елиминатор Тренков-Иванов, Михайлов-Иванов, Лазаров-Попов
Бонсист + Малакова-Христов, Иков-Коев


Конвенционални карти група В Изток

New Bridge Иванова-Кръчмарски, Въжаров-Господинов
Боби Георгиев-Дунев, Русинова-Димитров, Иванова-Петренко
Безонат  
Версай Рачева-Енчев, Мяхов-Евтимов
Димитровград Първанов-Лесов, Лесов-Шабан, Първанов-Койнов-Александров
Найтингейл Христов-Симеонов, Върбанов-Алексиев
Перелик Petrescu-Grigoriu, Радойков-Стефанов, Neagu-Stirbu
АЕЦ Козлодуй Атанасов-Лазаров, Василев-Ролански
Херос Гетов-Николов, Маринов-Милков
АЕЦ Козлодуй-2  
Албена Кънчев-Василев, Капитански-Капитански, Георгиева-Георгиев
Авеста  


Конвенционални карти група В Запад

Лопе де Вега Янева-Манов, Ралев-Иванов, Игнатов-Стефанов
Кристон Николов-Гешев
42 Тенева-Янински, Захариев-Божинов
Панагюрище Ненчев-Попов, Немигенчев-Радивчев
Лепа Брена Стефанова-Георгиев, Георгиев-Наков, Павлов-Кочков
Пазарджик Колев-Левов, Колев-Славов-Малинов
Пълдин  Иванов-Дионисиев, Бебов-Гендов
Сеньори Манчев-Гергов, Григорова-Рибарска, Антонов-Цолов
Струма Велков-Кръстев, Славов-Виденова
Трик + Георгиева-Лазаров, Рашкова-Рашков
Чирпан Николов-Кръстев
Фил Василев-Тричков, Цонев-Марков, Василев-Налбатска-Тричков

 

Подтурнири:

Резултати