Bulgarian Bridge Federation

Национален Бридж Турнир "Павел Баня" 2022 - главен двойков

21.01.2022 / 16:00 - 21.01.2022 / 15:00, Павел баня
Национален, Двойков 0лв./Двойков
44 Участници в турнира 26 игри/1 сесия

 

Сряда 19.01.2022
18:00 - Едносесиен двойков турнир - MP, 26 игри

Четвъртък 20.01.2022
13:00 - Едносесиен двойков турнир - IMP, 26 игри
18:00 - Мини отборен турнир - VP, 7 кръга по 4 игри

Петък 21.01.2022
13:00 - Едносесиен турнир Смесени двойки - MP, 26 игри
18:00 - Главен двойков турнир - MP, 26 игри

Събота 22.01.2022
09:00 - Главен отборен турнир - VP, 1-7 кръг
20:00 - Гала вечеря и награждаване на призьорите

Неделя 22.01.2022
10:00 - Главен отборен турнир - VP, 8-11 кръг

Възможност за предварително настаняване от 15.01.2022 на същите условия.

За контакт Веселин Величков - 0888832683 / 0882852442 / office@agramonia-vg.eu
Легло в двойна стая - 25лв
Единична стая - 40лв.
Апартамент - 80лв.
Безплатно ползване на басейн с мин. вода и сауна
Възможност за ползване на медицински процедури, прегледи и пакети за хранене.
 

Регистирани участници в турнира

# Състезатели
1 Станислав Владимиров Гешев (4620) - Стоян Николаев Николов (4640)
2 Иван Нанев (0023) - Росен Георгиев Гунев (1968)
3 Димитър Денчев Пенев (6163) - Теодора Георгиева Пенева (6155)
4 Петко Савов Илиев (5757) - Иван Георгиев Величков (4002)
5 Васил Василев Гетов (6066) - Атанас Евтимов Ангелов (4409)
6 Пламен Петков Христов (6042) - Йордан Пламенов Щерев (6451)
7 Николай Петров Бебов (3101) - Серьожа Иванов Гендов (3105)
8 Чавдар Андреев Андреев (8227) - Георги Лазаров Георгиев (8702)
9 Красимир Михайлов Ангелов (4537) - Румен Христов Балджийски (4520)
10 Владислав Николов Испорски (1313) - Теню Русев Тенев (4224)
11 Тома Чамов (4521) - Димитър Иванов Минчев (6003)
12 Веселин Георгиев Величков (4004) - Стефан Костадинов Тодоров (4008)
13 Данаил Петров Джапунов (4112) - Тенчо Костадинов Йовков (4114)
14 Диян Цветанов Данаилов (0054) - Живко Руменов Драганов (4044)
15 Иван Александров Иванов (6176) - Милко Петров Славов (6187)
16 Георги Николов Лесов (3100) - Милко Генов Иванчев (3103)
17 Петър Делипетров (3099) - Йосиф Алонцов Петков (3097)
18 Венислав Нейков Колев (6026) - Орлин Илиев Горанов (6004)
19 Евгени Танчев Енчев (4129) - Евгения Георгиева Рачева (8250)
20 Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Владимир Балчев Михов (1023)
21 Марк Антонов Андонов (6171) - Тодор Иванов Павлов (0193)
22 Юрий Елиас Перец (6074) - Яница Колева Иванова (4077)
23 Стефка Петкова Паскалева (1804) - Петър Руменов Гвоздев (8701)
24 Димитър Йорданов Капитански (0021) - Кремена Илиева Капитански (5790)
25 Борислав Илиев Симов (4007) - Мартин Димитров Марков (4058)
26 Пейчо Русев Чолаков (5066) - Боян Тонев Тонев (4039)
27 Румен Димитров Попов (3063) - Васил Апостолов Ненчев (3456)
28 Капка Богданова Виденова (1805) - Владислав Димитров Славов (1811)
29 Христо Георгиев Христов (1001) - Тони Илчев Русев (4000)
30 Стефан Петров Тотев (5067) - Желчо Димитров Димитров (0174)
31 Елена Иванова (4016) - Злати Владимиров Георгиев (0220)
32 Иван Георгиев Марков (5714) - Тодор Димитров Печилков (3323)
33 Янко Енчев Янков (1615) - Даниела Димчева Колева-Инджева (6166)
34 Емилиан Илиев Гогев (1401) - Борил Спасов Добродолски (0013)
35 Живко Веселинов Сидеров (4433) - Петър Борисов Иванов (5544)
36 Цветомир Груев (1419) - Антонио Тодоров Маринов (8039)
37 Красимир Борисов Симеонов (1205) - Златко Паунов Неделчев (0008)
38 Георги Първанов Първанов (4949) - Валентин Тодоров Киров (0378)
39 Венцислав Маджаров (4505) - Ангел Димитров Андонов (4508)
40 Антон Георгиев Георгиев (5702) - Томи Любомиров Наков (4644)
41 Милко Михайлов Изевков (3104) - Недялко Петров Ванев (0380)
42 Димитър Иванов Димитров (8704) - Юри Петров Димитров (8710)
43 Елена Иванова Колева (4234) - Иван Колев Колев (4233)
44 Николай Красимиров Немигенчев (3967) - Адреана Димитрова Кишкинова (0379)

Резултати